Kā instalēt un konfigurēt Yoast SEO: ideāli un ieteikti iestatījumi

Satiksme ir jebkura tiešsaistes biznesa dzīvības spēks. Jo vairāk trafika, jo vairāk ieņēmumu. Kaut arī ir desmitiem dažādu veidu, kā piesaistīt trafiku uz jūsu vietni, SEO ir visefektīvākais. Šajā apmācībā parādīts (izmantojot labākos un ieteiktos iestatījumus).


Ja jūsu WordPress darbināmā vietne ir optimizēta, izmantojot Rauga SEO, katru dienu bez maksas jūs varat saņemt tūkstošiem mērķtiecīgu apmeklētāju, kuri ir gatavi pirkt jūsu pārdoto.

kā instalēt un iestatīt jogu SEO - ieteicamie iestatījumi

Pirms mēs ļaujamies ātri apskatīties, kāpēc SEO ir tik svarīgs.

Ikviens tirgotājs un uzņēmuma īpašnieks sapņo saņemt šo bezmaksas apmeklētāju daudzumu no dabiskās meklēšanas.

Bet šeit ir darījums:

Nokļūšana tur ir grūta, un tas prasa daudz SEO darba. Jums jārīkojas gan ar lappusēm, gan ārpus tām.

Daudzi cilvēki novārtā to nozīmi labs lapas SEO. Bet ticiet man, tā ir tikpat svarīga kā SEO taktika ārpus lapas, piemēram, saišu veidošana.

Lapas SEO palīdz Google uzzināt, kas ir jūsu saturs, un atslēgvārdus, uz kuriem jūs mēģināt atlasīt.

Tagad, lappusē SEO izklausās vienkārši uz virsmas, bet ir daudz kas aizkulisēs.

Tas nav tik vienkārši, kā nosaukumam pievienot dažus atslēgvārdus un pārlapot tos pašus atslēgvārdus duci reizes saturā.

Tas ir tas, par ko lielākā daļa cilvēku domā, kas saistīts ar lapas SEO. Bet tajā ir vēl daudz kas cits. Vairāk nekā jūs pats droši vien varat rīkoties.

Kaut arī WordPress izlaide ir optimizēta tādām meklētājprogrammām kā Google, tai joprojām trūkst daudz funkciju, kas jums ir pilnībā vajadzīgas vietnes optimizēšanai meklētājprogrammām..

Piemēram, WordPress nepiedāvā iebūvētu veidu, kā rediģēt jūsu ziņu un lapu meta aprakstu.

Šajā vietā Yoast SEO spraudnis WordPress nāk uz glābšanu.

Yoast ir bezmaksas WordPress spraudnis kas apstrādā visu lapas SEO tehnisko daļu, lai jūs varētu koncentrēties uz to, kas jums vislabāk patīk, radot lielisku saturu.

Šajā Yoast SEO apmācība, Es jums sniegšu norādījumus par vienkāršu WordPress SEO instalēšanas un iestatīšanas procesu, izmantojot Yoast spraudni.

Man bieži tiek jautāts, kādi ir labākie un ieteiktie Yoast iestatījumi. Tas ir precīzs procesa un konfigurācijas iestatījums, ko izmantoju katrā vietnē, kuru izveidoju. Tātad, ja esat gatavs, ienirsim iekšā.

Kas ir Yoast SEO

jogas SEO WordPress spraudnis

Yoast SEO ir bezmaksas WordPress spraudnis izveidojis Joost De Valk, kas palīdz optimizēt jūsu vietni meklētājprogrammām, nerakstot vienu koda rindu.

Spraudnim ir vairāk nekā 5 miljoni instalāciju, piecu zvaigžņu vērtējums un tas nodrošina visu, sākot no vietnes metadatu ģenerēšanas, XML vietnes kartes, rīvmaizes un beidzot ar novirzīšanas pārvaldību.

Īsi sakot, Yoast padara SEO vienkāršu un ērtu visiem.

Tas ne tikai palīdz jums optimizēt vietni tādām meklētājprogrammām kā Google, bet arī palīdz uzlabot vietnes satura kvalitāti..

Yoast SEO ir pilnīgs risinājums. Un bez Yoast SEO jums būs jāinstalē vairāk nekā duci spraudņu, lai pilnībā optimizētu savu vietni meklētājprogrammām..

Yoast SEO spraudņa instalēšana

Spraudņa instalēšana ir ļoti vienkāršs process, un tas neaizņem vairāk par minūti.

Vispirms piesakieties savas WordPress vietnes informācijas panelī. Tagad dodieties uz spraudņiem -> Pievieno jaunu:

Pievienojiet jaunu spraudni

Tagad, izmantojot meklēšanas lodziņu, meklējiet “Yoast SEO”:

Meklēt Yoast SEO

Pirmajā rezultātā noklikšķiniet uz instalēšanas pogas, lai sāktu instalēšanas procesu:

instalēt jogas SEO spraudni

Kad spraudnis ir instalēts, noklikšķiniet uz pogas Aktivizēt, lai aktivizētu spraudni:

aktivizēt jogas SEO spraudni

Tieši tā.

Jūs tikko instalējāt Yoast SEO spraudni savā WordPress vietnē. Yay!

Tagad, kad esat to instalējis savā vietnē, mēs varam sākt tā iestatīšanu.

Turpmākajās sadaļās es sīki aprakstīšu visas SEO spraudņa daļas.

Yoast SEO informācijas panelis

Kad esat instalējis spraudni, WordPress administratora sānjoslā redzēsit jaunu izvēlnes vienumu:

rauga seo izvēlne

Lai sāktu iestatīšanas procesu, administratora sānjoslā noklikšķiniet uz izvēlnes SEO. Tas jūs aizvedīs uz Yoast SEO informācijas paneli:

yoo SEO spraudņu informācijas panelis

Yoast SEO spraudņa informācijas paneļa lapā redzēsit divas rūtiņas:

paziņojumi par raugu

Pirmais ir brīdinājums par visām SEO problēmām. Ja spraudnis atrod problēmas ar jūsu vietnes SEO, tas tiks parādīts šajā lodziņā.

Otrā aile paredzēta paziņojumiem. Šie paziņojumi palīdzēs jums labāk konfigurēt spraudni.

Yoast SEO spraudņa pamata konfigurācija

Pirms es varu ienirt šī spraudņa papildu iestatījumos, mums ir jākonfigurē pamata opcijas. Šajā apmācības daļā es sniegšu norādījumus par visām Yoast SEO informācijas paneļa cilnēm.

Informācijas panelī ir 3 cilnes:

rauga spraudņu cilnes

Cilne Yoast Features

Šajā cilnē ir 8 funkcijas (kuras var ieslēgt / izslēgt):

cilne jogas funkcijas

 1. SEO analīze: SEO analīzē tiek piedāvāti ieteikumi, kā uzlabot jūsu teksta SEO.
 2. Lasāmības analīze: Lasāmības analīzē tiek piedāvāti ieteikumi teksta struktūras un stila uzlabošanai. Jūs to vēlēsities turpināt. Tas daudz palīdz, mēģinot uzlabot sava satura kvalitāti.
 3. Stūrakmens saturs: Stūrakmens satura funkcija ļauj jūsu vietnē iezīmēt un filtrēt stūrakmeņu saturu. Ja vēlaties, lai varētu atzīmēt un filtrēt stūrakmeņu saturu (vairāk par to nākamajā sadaļā), šī opcija jums būs jāatspējo
 4. Teksta saites skaitītājs: Yoast SEO ir jāaprēķina visas publiskās saites jūsu vietnē, lai piedāvātu labākus ieteikumus atslēgvārdu enkura tekstiem.
 5. XML vietņu kartes: Iespējojiet XML vietņu kartes, kuras ģenerē Yoast SEO (vairāk par XML vietņu kartēm zemāk).
 6. Ryte integrācija: Ryte katru nedēļu pārbaudīs, vai jūsu vietni joprojām var indeksēt meklētājprogrammas, un Yoast SEO jums paziņos, ja tas neattiecas uz šo gadījumu..
 7. Administratora joslas izvēlne: Administratora joslai pievieno izvēlni ar noderīgiem saīsnēm Yoast SEO iestatījumiem un atslēgvārdu izpētes rīkiem.
 8. Drošība: nav papildu iestatījumu autoriem: Yoast SEO meta lodziņa uzlabotā sadaļa ļauj lietotājam noņemt ziņas no meklēšanas rezultātiem vai mainīt kanonisko. Tās ir lietas, kuras jūs, iespējams, nevēlaties darīt neviens autors. Tāpēc pēc noklusējuma to var izdarīt tikai redaktori un administratori. Iestatīšana uz “Izslēgts” ļauj visiem lietotājiem mainīt šos iestatījumus.

Noklikšķinot uz jautājuma zīmes, iegūst vairāk informācijas par funkciju. Ja esat SEO iesācējs, iesaku jums saglabāt visas šīs iespējas.

Yoast Webmaster Tools

jogas tīmekļa pārziņa rīku cilne

Šī cilne palīdz jums viegli pārbaudīt vietnes īpašumtiesības, izmantojot Google un citus meklētājprogrammu tīmekļa pārziņa rīkus. Šī funkcija jūsu mājas lapā pievienos verifikācijas metatagu. Sekojiet saitēm uz dažādiem tīmekļa pārziņa rīkiem un meklējiet instrukcijas par meta tagu verifikācijas metodi, lai iegūtu verifikācijas kodu.

Kas ir tīmekļa pārziņa rīki?

Visas lielākās meklētājprogrammas vietņu īpašniekiem piedāvā bezmaksas rīkus, lai izpētītu viņu vietnes meklēšanas datus. Padomājiet par to kā Google Analytics, bet gan par meklēšanu.

Vēlākā sadaļā apskatīšu, kā verificēt jūsu vietni, izmantojot šo cilni. Ja jau esat verificējis savu vietni ar izmantotajiem tīmekļa pārziņa rīkiem, šo informāciju varat atstāt tukšu. Pārbaude ir tikai vienreizējs process.

Konfigurācijas vedņa izmantošana (pēc izvēles)

Rauga konfigurācijas vednis ir vienkāršākais spraudņa konfigurēšanas veids. Kad izmantojat konfigurācijas vedni, jums tiek uzdots vienkāršu jautājumu kopums, kas automātiski konfigurē spraudni jums.

Lai arī tas nav labākais veids, kā konfigurēt spraudni, jo tas neļauj mainīt visus iestatījumus, tas ir vienkāršākais veids. Tātad, ja jūs neinteresē rokas netīrīt, šī ir izeja.

Lai izmantotu konfigurācijas vedni, WordPress informācijas paneļa administratora sānjoslā atlasiet izvēlni SEO. Tagad dodieties uz cilni Vispārīgi un noklikšķiniet uz pogas “Atvērt konfigurācijas vedni”:

rauga konfigurēšanas vednis

Sveiciena ekrāns

Tagad jūs redzēsit konfigurācijas vedņa sveiciena ekrānu. Noklikšķiniet uz purpursarkanās konfigurēšanas pogas, lai sāktu konfigurācijas vedni:

rauga burvis

2. solis

Tagad kā vidi atlasiet Ražošana, jo šī ir tiešraides vietne:

rauga iestatījumi

3. solis

Tagad, veicot 3. darbību, jums būs jāizvēlas vietnes veids.

Izvēlieties vietnes veidu, kas vislabāk atbilst jūsu vietnei. Tas palīdzēs Yoast SEO labāk konfigurēt iestatījumus jūsu vietnes tipam:

jogas 3. darbības iestatījumi

4. solis

4. darbībā atlasiet, vai jūsu vietne ir paredzēta uzņēmumam vai personai.

Ja izmantojat personisku vietni, atlasiet Person. Pēc tam ievadiet sava vai sava uzņēmuma vārdu un noklikšķiniet uz nākamās pogas:

jogas 4. darbības iestatījumi

5. solis

Tagad 5. solī norādītie sociālie profili nav obligāti, tāpēc varat tos vienkārši atstāt tukšus, ja nevēlaties saistīt savus sociālos profilus ar savu emuāru.

rauga sociālie profili

6. solis

6. darbībā viss, kas jums jādara, ir jāizvēlas to amatu veidi, kurus vēlaties redzēt Google (nevis lietotāji). Vēlaties, lai ziņas un lapas būtu redzamas.

Pagrieziet multivides ziņas veida redzamību uz Slēpts, ja vien nezināt, ko darāt:

yoast post redzamība

7. solis

Tagad šajā solī atlasiet Jā tikai tad, ja jūsu vietnei ir vairāki autori. Ja tā ir personīga vietne, kā atbildi atlasiet Nē:

rauga autori

8. darbība (pēc izvēles)

Ja jūs interesē Yoast SEO pievienošana Google Search Console, noklikšķiniet uz pogas Iegūt Google autorizācijas kodu:

yoast google meklēšanas konsole

Kad tas būs izdarīts, tiks atvērts uznirstošais logs, kurā tiks lūgta atļauja Yoast SEO piekļuvei jūsu Search Console datiem.

Kad atļausit atļaujas, jūs redzēsit ievades lodziņu ar kodu, kopējiet to un ielīmējiet lodziņā zem lielās purpursarkanās autorizācijas pogas un noklikšķiniet uz Autentificēt.

9. solis

Viss, kas jums jādara, ir ievadīt savas vietnes nosaukumu un pēc tam atlasīt nosaukuma atdalītāju. Jūsu izvēlētais virsrakstu atdalītājs tiks izmantots pēc noklusējuma:

rauga nosaukuma atdalītāji

12. solis

10. un 11. solis nav obligāti. Vienkārši izlaidiet tos un pēc tam 12. solī nospiediet pogu Aizvērt, lai aizvērtu konfigurācijas vedni:

rauga SEO spraudnis

Tīmekļa pārziņa rīku pārbaude ar Google Search Console

Reģistrējoties Google Search Console, jums tiek lūgts pārbaudīt savas vietnes īpašumtiesības. Vietnes verificēšana var būt sarežģīts uzdevums, ja neesat tīmekļa izstrādātājs.

Bet, izmantojot Yoast SEO, jūs to varat izdarīt tikai dažās sekundēs.

To var izdarīt šādi:

Reģistrējoties Google Search Console un pievienojot savu pirmo vietni, jūs redzēsit šādu ekrānu:

rauga seo verifikācija

Tagad atlasiet HTML taga metodi, lai redzētu HTML verifikācijas kodu.

HTML kodā, kuru redzēsit, teksts pēdiņās aiz “content =” ir jūsu verifikācijas kods:

yoast html tagu pārbaude

Zemāk redzamā HTML koda piemēra treknrakstā norādīta vieta:

YOUR_CODE”/>

Kopējiet verifikācijas kodu. Mums tas būs vajadzīgs nākamajā solī.

Tagad, lai pabeigtu verifikācijas procesu, dodieties uz Yoast SEO informācijas paneli savā vietnē un atlasiet cilni Tīmekļa pārziņa rīki:

jogas tīmekļa pārziņa rīku cilne

Tagad ielīmējiet verifikācijas kodu ievades lodziņā blakus saitei “Google Search Console:” un noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas.

Kad kods ir saglabāts, noklikšķiniet uz apstiprināšanas pogas Google meklēšanas konsoles verifikācijas lapā:

yoast gsc pārbaude

Ja redzat kļūdu, ka Google nevar pārbaudīt kodu, kas atrodas jūsu vietnē, pēc dažām sekundēm mēģiniet vēlreiz. Dažreiz izmaiņas var ilgt dažas minūtes.

Lapu virsrakstu un meta aprakstu konfigurēšana

Pats WordPress nepiedāvā daudz funkcionalitātes, ja runa ir par jūsu lapu un ziņu virsrakstu un meta tagu rediģēšanu.

Yoast SEO nodrošina lielu kontroli pār visu jūsu vietnes lapu virsrakstu un meta.

Šajā sadaļā es sniegšu jums norādījumus, kā konfigurēt vietnes nosaukuma un meta tagu iestatījumus.

Šie iestatījumi darbosies tikai kā noklusējumi, un jūs tos varēsit ignorēt no ziņas / lapas redaktora.

Lai konfigurētu vietnes nosaukuma un meta tagu iestatījumus, dodieties uz vietni Rauga SEO > Izskats meklējumos.

Meklēšanas izskata iestatījumu konfigurācijas lapā redzēsit 7 dažādas cilnes:

cilne jogas meklēšana

Turpmākajās apakšsadaļās es sniegšu norādījumus par visām šīm cilnēm.

Vietnes nosaukuma iestatījumi

Iestatījumu Meklēt izskats pirmajā cilnē Vispārīgi ir tikai 3 opcijas:

rauga lapas nosaukuma iestatījumi

Pirmā opcija ļauj spraudnim pārrakstīt motīva nosaukuma tagus. Šī opcija jāatspējo tikai tad, ja Yoast SEO to prasa.

Ja Yoast SEO atklāj problēmu ar motīva nosaukuma tagu, tas lūgs jums to ieslēgt.

Otrā opcija ļauj jums izvēlēties noklusējuma nosaukuma atdalītāju. Atlasītais atdalītājs tiks izmantots pēc noklusējuma, ja vien to nepiemērosit ziņu / lapas redaktorā.

Dash, pirmais variants, ir tas, ko es iesaku un izmantoju.

Mājaslapas nosaukuma rediģēšana

Meklēšanas izskata iestatījumu otrajā cilnē Sākumlapa ir divi ievades lodziņi:

jogas mjas lapas SEO iestatjumi

Pirmais ļauj mājaslapai atlasīt nosaukuma veidni. Ja jūs nezināt, kā Yoast SEO darbojas nosaukuma veidne, es ieteiktu jums atstāt to noklusējuma opcijā.

Otrais ļauj jums izvēlēties meta aprakstu savas vietnes sākumlapai. Kad cilvēki meklēšanas rezultātos redzēs jūsu vietnes sākumlapu, viņi redzēs šo aprakstu.

Zināšanu grafiks

Šie dati jūsu vietnē tiek parādīti kā metadati. Tas ir paredzēts parādīšanai Google zināšanu diagrammā. Jūs varat būt gan uzņēmums, gan persona.

Ieteicamie iestatījumi pasta veidiem

Tagad meklēšanas izskata iestatījumu otrā cilne Satura veidi ļauj konfigurēt noklusējuma iestatījumus visiem jūsu vietnes ziņu veidiem..

Šajā cilnē varat izvēlēties noklusējuma nosaukuma veidni, meta apraksta veidni un citus meta iestatījumus. Atcerieties, ka šos iestatījumus vienmēr var ignorēt no ziņu / lapu redaktora.

Šajā cilnē redzēsit trīs sadaļas:

rauga veida iestatījumi

Visiem šiem amatu veidiem ir vienādas piecas iespējas. Šie ir mūsu ieteiktie iestatījumi:

 1. Virsraksta veidne: Nosaukuma veidne nodrošina, ka, rakstot nosaukumus, jums nav jāsāk no nulles. Ja vien jūs nezināt, ko jūs darāt, jums tas jāatstāj noklusējuma iestatījumā.
 2. Meta apraksta veidne: Tas ir tāds pats kā virsraksta veidne. Meta apraksta un nosaukuma rakstīšana prasa laiku. Ja vairums jūsu ziņu virsrakstu vai meta aprakstus ir līdzīgi, varat visām ziņām iestatīt noklusējuma veidni. Pagaidām to varat atstāt tukšu.
 3. Meta roboti: Šī ir svarīga iespēja. Kā iestatījumu varat izvēlēties indeksu vai noindex. Ja iestatāt to uz noindex, meklētājprogrammas šo lapu NENOTIKS un to meklēšanas rezultātos nerādīs. Es iesaku iestatīt ziņas un lapas indeksēt, un multividi iestatīt uz noindex. WordPress pēc noklusējuma izveido atsevišķu lapu visiem multivides materiāliem (attēliem, video utt.), Ko augšupielādējat savā vietnē. Ja iestatāt multividi indeksēšanai, Google indeksēs visas jūsu multivides lapas. Tātad, ja vien jūs nezināt, ko jūs darāt, iestatiet multividi uz noindex.
 4. Datums fragmenta priekšskatījumā: Ja jūsu ziņās tiek parādīts publicēšanas datums, dažos gadījumos Google meklēšanas rezultātos zem virsraksta var parādīt publicēšanas datumu. Yoast SEO piedāvā simulāciju (ko sauc par Meta Box) tam, kā meklēšanas rezultātos izskatīsies jūsu ziņu un lapu fragments. Šī opcija simulācijā zem nosaukuma parāda publicēšanas datumu. Šī opcija patiesībā neko daudz nemaina. Iesaku to iestatīt paslēpšanai.
 5. Rauga SEO meta lodziņš: Šī ir viena no visnoderīgākajām Yoast SEO funkcijām. Spraudnis zem amatu un lapu redaktora parāda lodziņu ar nosaukumu Yoast SEO Meta Box. Šajā meta lodziņā ir parādīta jūsu ziņas meklētājprogrammas fragmenta simulācija un piedāvā desmitiem iespēju uzlabot savu saturu un lapas SEO. Es iesaku to iestatīt uz Rādīt visiem pastu veidiem, ja vēlaties izbaudīt visas Yoast SEO priekšrocības.

Taksonomiju ieteicamie iestatījumi

Tagad meklēšanas izskata iestatījumu ceturtā cilne Taksonomijas ļauj konfigurēt kategoriju, tagu un ziņas formāta noklusējuma nosaukuma un meta iestatījumus:

rauga kategoriju tagu iestatījumi

Es iesaku iestatīt Meta Robots iespēju kategorijā noindex kategorijām un tagiem. Tā kā šie arhīvi var izraisīt jūsu vietnes satura dublēšanos.

Es arī iesakām atspējot arhīvus, kas balstīti uz formāta formātu veidošanu:

yoast post formāta iestatījumi

Yoast SEO lapās Kategorija un Tagi izmantos nosaukuma veidni un meta apraksta veidni. Meta apraksta veidni varat atstāt tukšu, jo mēs neļaujam meklētājprogrammām indeksēt šīs divas lapas.

Ieteicamie iestatījumi arhīviem

Iestatījumu Meklēšanas izskats cilnē Arhīvi ir tikai četras iespējas.

Es iesaku atspējot autoru arhīvus, ja jums ir tikai viens autors:

yoast atspējot autoru arhīvus

Ja jūsu emuārā ir vairāki autori un jūs nolemjat iespējot autoru arhīvus, pārliecinieties, vai iestatījāt Meta Roboti iestatījumu uz noindex tāpat kā jūs ar kategorijām un tagiem:

yoast noindex autori

Tas nodrošinās, ka Google neindeksē jūsu autora lapas, kas varētu izraisīt satura dublēšanos.

Tagad, izmantojot Datumu arhīvu, es iesaku tos atspējot, jo tie varētu izraisīt meklētājprogrammām šīs lapas kā satura dublikātu:

yoast atspējot arhīvus

Ja kāda iemesla dēļ vēlaties iespējot datumu arhīvus, tāpat kā autoru arhīvus, noteikti iestatiet meta iestatījumus uz noindex, lai jūsu vietnē netiktu dublēts saturs.

Es iesaku atstāt pēdējās divas iespējas – Meklēšanas lapas un 404 lapu nosaukuma veidni – uz noklusējuma iestatījumu:

jogas 404 veidne

Ieteicamie iestatījumi vietnes plašai meta lietošanai

jogas vietnes meta iestatījumi

Tagad cilnē Vietnes plašie meta iestatījumi es iesaku iestatīt indeksēšanas apakšlapas arhīvos, jo mēs vēlamies, lai meklētājprogrammas indeksētu iespējotās arhīvu apakšlapas.

Svarīgs: Neiestatiet to uz noindex, pat ja jums ir atspējoti visi arhīvi, ieskaitot tagus un kategorijas. Tā kā, to darot, Yoast SEO jūsu emuāra galvenā arhīva apakšlapas iestatīs arī uz noindex.

Lapas apakšā redzēsit opciju “Vai izmantot meta atslēgvārdu tagus?” Es iesaku atspējot šo opciju, jo tie vairs netiek izmantoti.

Yoast Search Console

Šajā sadaļā būs parādītas pārmeklēšanas kļūdas (404 kļūdas / salauztas lapas jūsu vietnē), lai jūs varētu tās novirzīt uz pareizo vietnes lapu.

jogas meklēšanas konsole

Lai izveidotu savienojumu un izgūtu pārmeklēšanas problēmas, sava vietne jāpievieno Google meklēšanas konsolei. Šis ir raksts par to, kā izveidot savienojumu ar Google Search Console.

Iespējot sociālo mediju

Tagad, kad esmu apskatījis iestatījumus Meklēšanas izskats, es sniegšu jums norādījumus par sociālā multivides iestatījumiem. Sociālo iestatījumu lapa atrodas administratora sānjoslas SEO izvēlnē.

Lapā Sociālie iestatījumi ir piecas cilnes:

jogas sociālie iestatījumi

Konti

jogas sociālie konti

Sociālās multivides profili šajā cilnē ļauj meklētājprogrammām zināt, kuri sociālie profili ir saistīti ar jūsu vietni.

Aizpildiet visus sava uzņēmuma sociālo mediju profila vietrāžus URL. Ja izmantojat personīgu vietni, izveidojiet saiti uz saviem personīgajiem URL.

Facebook

yoast facebook iestatījumi

Facebook cilne ļauj iestatīt Open Graph meta datus savai vietnei.

Sociālie tīkli, piemēram, Facebook, izmanto Open Graph meta datus, lai labāk izprastu, kas ir jūsu saturs. Es iesaku jums to saglabāt.

Yoast SEO ļauj jums izvēlēties noklusējuma attēlu lapām, kurām nav attēlu. Šis ir attēls, kas tiks parādīts, kad kāds kopīgo saiti.

Jūs vienmēr varat ignorēt šo iestatījumu lodziņā Ziņu / lappušu redaktora Yoast SEO Meta.

Šīs cilnes sadaļa “Ieskats un administrēšana” ir paredzēta pieredzējušiem lietotājiem, un es iesaku to pagaidām izlaist.

Twitter

rauga twitter iestatījumi

Twitter parāda saites kā kartes, kad tās tiek koplietotas platformā. Šī cilne ļauj konfigurēt noklusējuma iestatījumus Twitter kartes meta datiem.

Es iesaku to neņemt vērā.

Otrā šīs cilnes opcija ir noklusējuma kartes tips. Ja vēlaties, lai pakalpojumā Twitter jūsu saites kartē tiktu parādīts piedāvāts attēls, tad izvēlieties Kopsavilkums ar lielu attēlu.

Pinterest

yoast pinterest iestatījumi

Šī cilne palīdz jums apstiprināt savu vietni ar Pinterest.

Lai apstiprinātu savu vietni ar Pinterest, izpildiet šo apmācību vietnē Pinterest un pēc tam šīs cilnes laukā ievadiet apstiprinājuma kodu.

Google+

yoast google plus iestatījumi

Ja šajā cilnē ievadīsit sava Google Plus lapas URL un pēc tam savā Google Plus lapā pievienosit saiti savai vietnei, Google varēs uzzināt, ka šie divi ir savstarpēji saistīti.

XML vietnes karte ar Yoast SEO

XML vietnes kartes palīdz meklētājprogrammu robotiem labāk izprast jūsu vietni. Ja jūsu vietnē ir XML vietnes karte, pārliecinieties, ka meklētājprogrammas spēj atrast un pārmeklēt jūsu saturu.

Yoast SEO ļauj patiešām viegli izveidot XML vietnes kartes.

Iekš Informācijas panelis cilnē Features redzēsit opciju iespējot / atspējot vietnes kartes funkcionalitāti. Es iesaku to neļaut, ja vien nevēlaties izmantot citu spraudni XML vietņu karšu ģenerēšanai:

rauga xml vietņu kartes

Rupjmaizes un RSS plūsmas iestatījumu konfigurēšana (Advanced)

Tagad mēs konfigurēsim Yoast SEO uzlabotos iestatījumus.

Rupjmaizes (pēc izvēles)

Ja virs rakstiem vēlaties parādīt navigācijas rīku, vēlaties iespējot šo iestatījumu.

rauga maizes iestatījumi

Iekšā Izskats meklējumos > Maizes drupačas, redzēsit šādas iespējas:

rauga rīvmaize

Šie ir iestatījumi, kurus iesaku rīvmaizei:

 • Atdalītājs starp rīvmaizi: Šis ir simbols vai teksts, kas tiks izmantots atsevišķi no rīvmaizes. Atstājiet to pēc noklusējuma.
 • Enkura teksts mājām: Es iesaku jums to atstāt pēc noklusējuma – Home. Bet, ja vēlaties, droši nomainiet to uz sava emuāra vārdu vai uz kaut ko citu.
 • Prefikss maizes ceļa ceļam: Šis ir teksts, kas tiks pievienots pirms navigācijas rīka. Es iesaku to atstāt tukšu.
 • Prefikss arhīva rīvmaizei: Vēlaties izmantot prefiksu arhīva lapu rīvmaizei. Es iesaku jums to atstāt pēc noklusējuma.
 • Prefikss meklēšanas lapas rīvmaizē: Ļauj pievienot prefiksu meklēšanas lapas rīvmaizei.
 • Maizes kārba 404 lappusei: Tas ir rīvmaize, kas tiks parādīta jūsu 404 kļūdu lapās.
 • Rādīt emuāra lapu (pēc izvēles): Šis iestatījums būs redzams tikai tad, ja izmantojat pielāgotu mājas un emuāra lapu. Es iesaku iespējot šo iestatījumu.
 • Bold pēdējā lapa: Es iesaku jums iestatīt to uz parasto.

Tagad lapas tuvākajā galā jums tiks lūgts atlasīt taksonomiju, kuru rādīt ziņu rīvmaizē. Es iesaku jums izvēlēties kategoriju kā taksonomiju, ja vien jūs nezināt, ko jūs darāt.

Piezīme: Maizes drupatas neatbalsta visas tēmas. Jums, iespējams, būs manuāli jāpievieno kods, kas motīvam ļauj rīvmaizi. Izlasiet šo rakstu, lai iegūtu instrukcijas.

RSS

yoast rss barības iestatījumi

Cilnes RSS opcijas ļauj ievietot saturu pirms un pēc katras ziņas plūsmā. Tas ir diezgan tehniski, un es neiesaku jums mainīt šos iestatījumus, ja vien jūs tiešām nezināt, ko jūs darāt.

Lielapjoma redaktora izmantošana & Citi rīki

Yoast SEO nāk ar dažiem ļoti jaudīgiem iebūvētiem SEO rīkiem:

rauga lielapjoma redaktors

Yoast SEO piedāvā šādus trīs iebūvētos rīkus SEO > Rīki administratora sānjoslā:

Importēt un eksportēt

Šis rīks palīdz importēt un eksportēt Yoast SEO iestatījumus. Tas ļauj arī importēt iestatījumus no citiem SEO spraudņiem.

rauga importa eksports

Failu redaktors

Failu redaktors ļauj veikt izmaiņas un rediģēt robots.txt un .htaccess faila saturu. Tas arī ļauj izveidot failu robots.txt, ja jums tāda vēl nav.

jogas failu redaktors

Lielapjoma redaktors

Šis rīks palīdz masveidā rediģēt vairāku ziņu un lapu lapas virsrakstu un aprakstu vienlaikus. Tā vietā, lai apskatītu visus savus ziņojumus pa vienam, varat izmantot šo rīku.

rauga beztaras rīki

Yoast Extras (Go Premium)

Kamēr Yoast SEO ir pieejams bez maksas, ir pieejama premium versija, kas piedāvā vēl vairāk funkciju un premium atbalstu.

rauga seo piemaksa

Yoast SEO Premium ir 89 USD gadā, un, ja jūs nolemjat jaunināt uz Yoast SEO premium, šīs ir vienas no daudzajām papildu funkcijām, ko iegūsit:

Novirzīšanas pārvaldnieks

jogas piemaksu seo novirzīšana

Novirzīšanas pārvaldnieks ir ērts rīks, kas palīdz izveidot pāradresācijas savā vietnē.

Ir daudz gadījumu, kad jums būs jāizveido novirzīšana. Piemēram, jums, iespējams, vajadzēs novirzīt vecu vai salauztu lapu uz jaunu.

Vairāki fokusa atslēgas vārdi

jogas augstākās kvalitātes atslēgvārdi

Yoast SEO bezmaksas versija ļauj izvēlēties tikai vienu Focus Atslēgvārdu. Bet, izmantojot premium versiju, jūs varat izvēlēties vairākus fokusa atslēgas vārdus.

Tas ļaus jums palielināt iespēju mērķēt vairākus atslēgvārdus ar savu saturu.

Sociālie priekšskatījumi

jogas piemaksu sociālie priekšskatījumi

Yoast SEO parāda meta lodziņu tieši zem pasta redaktora. Šajā meta lodziņā tiek parādīta simulācija tam, kā jūsu lapa varētu izskatīties meklēšanas rezultātos.

Tāpat kā šī meklēšanas rezultāta fragmenta simulācija, Yoast SEO piemaksa ļauj redzēt simulāciju tam, kā varētu izskatīties jūsu ziņas, kad tās tiek kopīgotas Facebook un Twitter.

SEO un vietnes optimizēšana ar Yoast

Priekšskatījuma lodziņš, kas parādās tieši zem ziņas redaktora, palīdz uzlabot jūsu satura un OnPage SEO lasāmību.

Šī ir viena no labākajām iespējām, ko piedāvā Yoast SEO.

Tas piedāvā vienkāršas instrukcijas, kas palīdzēs jums labāk optimizēt savu saturu lasītājiem un meklētājprogrammām.

rauga seo meta kaste

Kā redzat iepriekš redzamajā ekrānuzņēmumā, ir divas cilnes: cilne Lasāmība un Atslēgvārdu analīze.

Es izpētīšu abus turpmākajās apakšsadaļās.

Satura lasāmības uzlabošana ar Yoast

rauga lasāmības analīze

Yoast SEO meta lodziņa lasāmības analīzes cilne palīdzēs jums uzlabot sava satura lasāmību.

Katru reizi, kad veicat izmaiņas savā saturā, Yoast atkārtoti analizēs ziņu un parādīs lasāmības uzlabošanas ieteikumus. Tas arī sniegs jūsu rakstam lasāmības rādītāju. Rezultāts tiks parādīts kā gaisma cilnē Lasāmība.

Ja gaisma ir zaļa, tad jūsu raksts ir labs, bet, ja tas ir sarkans, tad jums tas ir jāpiestrādā.

Mēģinot uzlabot sava satura lasāmību, nemēģiniet būt perfekcionists. Pat ja jūsu rezultāts ir labs (oranžs), jūs esat paveikuši lielisku darbu.

Svarīgāks par perfektu lasāmības rādītāju ir tas, ka jūs faktiski publicējat savu saturu. Un, ja jūs mēģināt būt perfekcionists pirms ziņas publicēšanas, iespējams, jūs nekad nenonāksit līdz pēdējam solim, faktiski publicējot šo ziņu.

Atslēgvārdu analīze ar Yoast SEO (fokusēt atslēgvārdus)

rauga atslēgvārdu analīze

Yoast SEO atslēgvārdu analizators ir viena no labākajām funkcijām.

Tas palīdz uzlabot iespējas, ka rakstā tiek atlasīti pareizie atslēgvārdi.

Lai izmantotu Atslēgvārdu analizatoru, viss, kas jums jādara, ir cilnes Atslēgvārdu analīze lodziņā Koncentrēt atslēgvārdu ievadīt mērķa atslēgvārdu:

jogas uzmanības centrā esošie atslēgvārdi

Kad esat to izdarījis, Yoast sāks parādīt vienkāršus ieteikumus, kas palīdzēs jums uzlabot OnPage SEO:

jogas atslēgvārdu ieteikumi

Tagad, tāpat kā lasāmības rādītājs, nemēģiniet būt perfekcionists. Tikai pārliecinieties, vai jūsu ieraksts ir kārtībā (oranžs) OnPage SEO ziņā.

Secinājums

Es ceru, ka šis raksts palīdzēja jūsu vietnē instalēt un iestatīt Yoast SEO WordPress spraudni. Tas ir precīzs process, kuru izmantoju, iestatot šo spraudni savās vietnēs.

Ja šis raksts jums palīdzēja, lūdzu, atstājiet komentāru un dariet man zināmu, ko jūs domājat.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map