Як встановити та налаштувати Yoast SEO: ідеальні та рекомендовані налаштування

Трафік є життєвою силою будь-якого інтернет-бізнесу. Чим більше трафіку маєте, тим більше доходу отримуєте. Хоча існують десятки різних способів залучення трафіку на ваш веб-сайт, SEO є найбільш ефективним. Цей підручник показує вам (використовуючи найкращі та рекомендовані налаштування).


Якщо ваш веб-сайт WordPress оптимізовано за допомогою Йоаст SEO, ви можете щодня отримувати буквально тисячі цільових відвідувачів, які готові купити те, що ви продаєте.

як встановити та налаштувати yoast seo - рекомендовані налаштування

Перш ніж ми зануримось у давайте, швидко розберемося, чому SEO так важливий.

Отримати таку кількість безкоштовних відвідувачів від органічного пошуку – це те, про що мріє кожен маркетолог та власник бізнесу.

Але ось угода:

Потрапити туди важко, і це передбачає багато роботи над SEO. Вам потрібно обробляти як на сторінках, так і на сторінках SEO.

Дуже багато людей нехтують важливістю хороший на сторінці SEO. Але повірте, це так само важливо, як тактичні SEO-тактики, такі як побудова посилань.

На сторінці SEO допомагає Google дізнатися, про що йдеться у вашому вмісті та на ключові слова, на які ви намагаєтеся націлити.

Тепер, на сторінці SEO звучить просто на поверхні, але є багато, що йде за лаштунками.

Це не так просто, як додати до заголовка кілька ключових слів і десятки разів посипати ті самі ключові слова.

Саме це вважає більшість людей на сторінках SEO. Але в цьому є набагато більше Більше, ніж ви, мабуть, можете впоратися самі.

Незважаючи на те, що випуск WordPress оптимізований для пошукових систем, таких як Google, він все ще не має багатьох функцій, необхідних для повної оптимізації вашого сайту для пошукових систем..

Наприклад, WordPress не пропонує вбудований спосіб редагування мета-опису ваших публікацій та сторінок.

Ось де Плагін Yoast SEO для WordPress приходить на допомогу.

Yoast – безкоштовний плагін WordPress що обробляє всю технічну частину веб-сторінки SEO, тому ви можете зосередитись на тому, що вам найкраще, створюючи чудовий контент.

У цьому Підручник з Yoast SEO, Я проведу вас простим процесом встановлення та налаштування WordPress SEO від плагіна Yoast.

Мене часто запитують, які найкращі та рекомендовані параметри для Yoast. Це точні налаштування процесу та конфігурації, які я використовую на кожному створеному веб-сайті. Отже, якщо ви готові, давайте зануримось.

Contents

Що таке Йоаст SEO

плагін yoast seo wordpress

Yoast SEO – безкоштовний плагін WordPress створений Joost De Valk, який допомагає оптимізувати ваш веб-сайт для пошукових систем без написання жодного рядка коду.

У плагіні встановлено 5+ мільйонів встановлень, п’ятизіркових рейтингів і обробляє все, починаючи від створення метаданих вашого веб-сайту, XML Sitemap, сухарів до управління переспрямуванням.

Словом, Yoast робить SEO простим і легким для всіх.

Це не лише допомагає оптимізувати ваш сайт для пошукових систем, таких як Google, але також допомагає покращити якість вмісту вашого сайту..

Yoast SEO – це повне рішення. І без Yoast SEO вам доведеться встановити більше десятка плагінів, щоб повністю оптимізувати ваш сайт для пошукових систем.

Встановлення плагіна Yoast SEO

Встановлення плагіна – це дуже простий процес і не займає більше хвилини.

Спочатку увійдіть на інформаційну панель свого сайту WordPress. Тепер перейдіть до плагінів -> Додати новий:

Додати новий плагін

Тепер використовуйте поле пошуку для пошуку “Yoast SEO”:

Пошук Yoast SEO

Натисніть кнопку встановити на першому результаті, щоб почати процес встановлення:

встановити плагін yoast seo

Після встановлення плагіна натисніть кнопку Активувати, щоб активувати плагін:

активувати плагін yoast seo

Це воно.

Ви щойно встановили плагін Yoast SEO на своєму сайті WordPress. Так!

Тепер, коли він встановлений на вашому сайті, ми можемо розпочати його налаштування.

У наступних розділах я детально перейду до налаштування кожної частини плагіну SEO.

Інформаційна панель Yoast SEO

Після встановлення плагіна ви побачите новий пункт меню на бічній панелі адміністратора WordPress:

меню йоаста seo

Щоб розпочати процес налаштування, натисніть пункт меню SEO на бічній панелі адміністратора. Він перенесе вас на інформаційну панель Yoast SEO:

панель приладів yoast seo

На сторінці інформаційної панелі плагіна Yoast SEO ви побачите два поля:

повідомлення з йостом

Перший – це попередження про будь-які проблеми з SEO. Якщо плагін виявить проблеми з SEO вашого сайту, вони з’являться у цьому полі.

Друге вікно призначене для сповіщень. Ці сповіщення допоможуть вам краще налаштувати плагін.

Основна конфігурація плагіна Yoast SEO

Перш ніж я зможу зануритися в розширені налаштування цього плагіна, нам потрібно налаштувати основні параметри. У цій частині підручника я проведу вас по всіх вкладках інформаційної панелі Yoast SEO.

На приладовій панелі є 3 вкладки:

вкладки yoast

Вкладка “Йоаст”

Ця вкладка містить 8 функцій (які можна вмикати / вимикати):

вкладка

 1. SEO аналіз: Аналіз SEO пропонує пропозиції щодо покращення оптимізації тексту вашого тексту.
 2. Аналіз читабельності: Аналіз читабельності пропонує пропозиції щодо покращення структури та стилю тексту. Ви хочете продовжувати це. Це дуже допомагає при спробі покращити якість вашого контенту.
 3. Зміст кутового каменю: Функція вмісту наріжного каменю дозволяє помітити та фільтрувати вміст наріжних каменів на вашому веб-сайті. Якщо ви хочете мати можливість маркувати та фільтрувати вміст наріжних каменів (докладніше про це в наступному розділі), вам потрібно буде включити цю опцію
 4. Лічильник текстових посилань: Yoast SEO потребує підрахунку всіх загальнодоступних посилань на вашому веб-сайті, щоб запропонувати кращі пропозиції щодо прив’язки текстів до ключових слів.
 5. XML Sitemap: Увімкніть карти XML, створені Yoast SEO (докладніше про карти XML нижче).
 6. Інтеграція Райта: Ryte перевірятиме щотижня, якщо ваш сайт все ще піддається індексації пошуковими системами, і Yoast SEO повідомляє вас, коли це не так.
 7. Меню панелі адміністратора: Додає меню до панелі адміністратора з корисними ярликами до налаштувань Yoast SEO та інструментів дослідження ключових слів.
 8. Безпека: відсутні розширені налаштування для авторів: Розширений розділ мета-вікна Yoast SEO дозволяє користувачеві видаляти публікації з результатів пошуку або змінювати канонічні. Це те, чого ви, можливо, не хочете робити жодному авторові. Ось чому за замовчуванням це можуть робити лише редактори та адміністратори. Якщо встановити “Вимкнено”, всі користувачі можуть змінити ці налаштування.

Клацання знаком питання дає більше інформації про функцію. Якщо ви новачок у SEO, то рекомендую вам увімкнути всі ці параметри.

Інструменти для веб-майстрів Yoast

вкладка інструменти для веб-майстрів yoast

Ця вкладка допомагає легко підтвердити право власності на веб-сайт за допомогою Google та інших пошукових систем Інструменти для веб-майстрів. Ця функція додасть мета тег підтвердження на вашу домашню сторінку. Перейдіть за посиланнями на різні Інструменти для веб-майстрів та шукайте вказівки щодо способу перевірки метатегів, щоб отримати код підтвердження.

Що таке Інструменти для веб-майстрів?

Усі основні пошукові системи пропонують безкоштовні інструменти для власників веб-сайтів, щоб переглянути дані про пошук свого веб-сайту. Подумайте про це як Google Analytics, але для пошуку.

У наступному розділі я розповім, як перевірити ваш сайт за допомогою цієї вкладки. Якщо ви вже підтвердили свій веб-сайт за допомогою Інструментів для веб-майстрів, які ви використовуєте, ви можете залишити ці дані порожніми. Перевірка – це лише разовий процес.

Використання майстра налаштування (необов’язково)

Майстер конфігурації Yoast це найпростіший спосіб налаштування плагіна. Під час використання майстра конфігурації вам задають набір простих питань, які автоматично налаштовують плагін для вас.

Хоча це не найкращий спосіб налаштувати плагін, оскільки він не дозволяє змінювати всі налаштування, це найпростіший спосіб. Тож, якщо вам не цікаво забруднити руки, це вихід.

Щоб скористатися майстром конфігурації, виберіть меню SEO на бічній панелі адміністратора інформаційної панелі WordPress. Тепер перейдіть на вкладку Загальні та натисніть кнопку «Відкрити майстер налаштування»:

майстер налаштування йоаста

Екран привітання

Тепер ви побачите екран привітання майстра налаштування. Клацніть фіолетову кнопку налаштування, щоб запустити майстра налаштування:

майстер йоасту

Крок 2

Тепер виберіть «Виробництво» як середовище, оскільки це веб-сайт у прямому ефірі:

налаштування йоаста

Крок 3

Тепер на кроці 3 вам доведеться вибрати тип сайту.

Виберіть веб-сайт, який найкраще відповідає вашому сайту. Це допоможе Yoast SEO краще налаштувати параметри для типу вашого сайту:

налаштування кроку 3 йоасту

Крок 4

На кроці 4 виберіть, чи веб-сайт стосується компанії чи особи.

Якщо ви користуєтесь особистим сайтом, виберіть Особа. Після цього введіть назву вашої або вашої компанії та натисніть наступну кнопку:

налаштування йоста крок 4

Крок 5

Тепер соціальні профілі на кроці 5 необов’язкові, тож ви можете просто залишити їх порожніми, якщо ви не хочете пов’язувати свої соціальні профілі зі своїм блогом:

соціальний профіль

Крок 6

На кроці 6 все, що вам потрібно зробити, – це вибрати типи публікацій, які ви хочете бути видимими Google (не користувачам.) Ви хочете залишати публікації та сторінки видимими.

Поверніть видимість типу публікації в Медіа на Прихований, якщо ви не знаєте, що ви робите:

видимість після останнього часу

Крок 7

Тепер на цьому кроці виберіть Так, лише якщо ваш сайт має декількох авторів. Якщо це особистий сайт, виберіть “Ні” як відповідь:

автори йоаст

Крок 8 (необов’язково)

Якщо ви зацікавлені в підключенні Yoast SEO до консолі пошуку Google, натисніть кнопку Отримати код авторизації Google:

консоль пошуку yoast google

Як тільки ви це зробите, відкриється спливаюче вікно з проханням дозволити дозвіл Yoast SEO на доступ до даних Пошукової консолі.

Після дозволу ви побачите поле для введення з кодом, скопіюйте його та вставте у поле під великою фіолетовою кнопкою авторизації та натисніть Підтвердити.

Крок 9

Тепер все, що вам потрібно зробити, – це ввести ім’я вашого веб-сайту, а потім вибрати роздільник заголовків. Вибраний роздільник заголовків використовуватиметься за замовчуванням:

Йоаст-роздільники титулів

Крок 12

Крок 10 і 11 не є обов’язковим. Просто пропустіть їх, а потім натисніть кнопку Закрити на кроці 12, щоб закрити майстра конфігурації:

плагін yoast seo

Підтвердження інструментів для веб-майстрів за допомогою консолі пошуку Google

Коли ви підписуєтеся на пошукову консоль Google, вам потрібно буде підтвердити право власності на ваш веб-сайт. Перевірка вашого веб-сайту може бути складним завданням, якщо ви не веб-розробник.

Але з Yoast SEO ви можете це зробити всього за кілька секунд.

Ось як це зробити:

Коли ви зареєструєтеся в консолі пошуку Google і додасте свій перший сайт, ви побачите такий екран:

перевірка seast seast

Тепер виберіть метод HTML тега, щоб побачити код підтвердження HTML.

У коді HTML, який ви побачите, текст у лапках після “content =” – це ваш код підтвердження:

перевірка HTML тегів yoast

Жирна частина нижче наведеного прикладу HTML-коду – це ваш код:

YOUR_CODE”/>

Скопіюйте код підтвердження. Нам це знадобиться на наступному кроці.

Тепер, щоб завершити процес перевірки, перейдіть до інформаційної панелі Yoast SEO на своєму веб-сайті та виберіть вкладку Інструменти для веб-майстрів:

вкладка інструменти для веб-майстрів yoast

Тепер вставте код підтвердження у поле введення поруч із посиланням “Пошукова консоль Google:” та натисніть кнопку Зберегти зміни.

Після збереження коду натисніть кнопку підтвердження на сторінці підтвердження консолі Google:

перевірка gsc yoast

Якщо ви побачите помилку, через яку Google не може перевірити, чи є код на вашому веб-сайті, спробуйте ще раз через кілька секунд. Іноді зміни можуть зайняти кілька хвилин.

Налаштування заголовків сторінки та метаописів

Сам WordPress не пропонує багато функціональних можливостей щодо редагування заголовка та метатегів ваших сторінок і публікацій.

Yoast SEO забезпечує великий контроль над заголовком та металевою сторінкою всіх ваших веб-сайтів.

У цьому розділі я проводжу вас через налаштування параметрів заголовка та мета-тегів на загальному сайті.

Ці параметри будуть виконувати функцію за замовчуванням, і ви зможете їх замінити з редактора публікацій / сторінок.

Щоб налаштувати параметри заголовка та метатегів на всьому сайті, перейдіть до пункту Йоаст SEO > Пошук Зовнішній вигляд.

На сторінці налаштування зовнішнього вигляду пошуку ви побачите 7 різних вкладок:

вкладка зовнішнього пошуку пошуку

У наступних підрозділах я проводжу вас через усі ці вкладки.

Налаштування заголовка для всього сайту

Перша вкладка налаштувань зовнішності пошуку, загальна, містить лише 3 варіанти:

Параметри заголовка сторінки yoast

Перший варіант дозволяє плагіну переписати теги заголовків вашої теми. Увімкнути цю опцію слід лише в тому випадку, якщо Yoast SEO попросить вас.

Якщо Yoast SEO виявить проблему з тегом заголовка вашої теми, він попросить вас включити це.

Другий варіант дозволяє вибрати роздільник титулів за замовчуванням. Вибраний роздільник буде використовуватися за замовчуванням, якщо ви не перекриєте його в редакторі поста / сторінки.

Тире, перший варіант – це те, що я рекомендую і використовую.

Редагування заголовку домашньої сторінки

Друга вкладка налаштувань зовнішності пошуку на домашній сторінці містить два поля введення:

налаштування seo домашньої сторінки

Перший дозволяє вибрати шаблон заголовка для домашньої сторінки. Якщо ви не знаєте, як працює шаблон заголовка в Yoast SEO, рекомендую залишити його за замовчуванням.

Другий дозволяє вибрати метаопис домашньої сторінки вашого веб-сайту. Коли люди побачать домашню сторінку вашого веб-сайту в результатах пошуку, вони побачать цей опис.

Графік знань

Ці дані відображаються як метадані на вашому сайті. Він призначений для відображення у графіку знань Google. Ви можете бути або компанією, або людиною.

Рекомендовані налаштування для типів публікацій

Тепер, друга вкладка налаштувань «Огляд пошуку», «Типи вмісту», дозволяє налаштувати параметри за замовчуванням для всіх типів публікацій на вашому веб-сайті.

На цій вкладці можна вибрати шаблон заголовка за замовчуванням, шаблон опису мета та інші мета-налаштування. Пам’ятайте, що ви завжди можете змінити ці налаштування з редактора публікацій / сторінок.

На цій вкладці ви побачите три розділи:

налаштування типу

Усі ці типи повідомлень мають однакові п’ять варіантів. Ось наші рекомендовані налаштування:

 1. Шаблон заголовка: Шаблон заголовка гарантує, що вам не потрібно починати з нуля під час написання заголовків. Якщо ви не знаєте, що ви робите, слід залишити це за замовчуванням.
 2. Шаблон опису мета: Це те саме, що і шаблон заголовка. Написання метаопису та заголовка потребує часу. Якщо більшість заголовків ваших публікацій або мета описів схожі, ви можете встановити шаблон за замовчуванням для всіх своїх публікацій. Зараз ви можете залишити його порожнім.
 3. Мета-роботи: Це важливий варіант. Ви можете вибрати індекс або noindex як налаштування. Якщо ви встановите його на noindex, пошукові системи НЕ будуть індексувати цю сторінку та НЕ відображатимуть її в результатах пошуку. Я рекомендую встановити дописи та сторінки в індексації та встановити носій на noindex. За замовчуванням WordPress створює окрему сторінку для всіх медіа (зображень, відео тощо), які ви завантажуєте на свій сайт. Якщо встановити медіа для індексації, Google індексує всі ваші медіа-сторінки. Тож, якщо ви не знаєте, чим займаєтесь, встановіть медіа на noindex.
 4. Дата в попередньому перегляді фрагмента: Якщо у ваших публікаціях відображається дата їх опублікування, в деяких випадках Google може відображати дату публікації під заголовком під назвою в результатах пошуку. Yoast SEO пропонує моделювання (зване метабокс) того, як виглядатиме фрагмент ваших публікацій та сторінок у результатах пошуку. Цей параметр відображає дату публікації під заголовком під час моделювання. Цей варіант насправді не має великого значення. Я рекомендую вам встановити його на приховання.
 5. Yoast SEO Meta Box: Це одна з найкорисніших особливостей Yoast SEO. Плагін відображає вікно під назвою Yoast SEO Meta Box під редактором постів та сторінок. Цей Meta Box відображає моделювання фрагмента пошукової системи вашої публікації та пропонує десятки варіантів для покращення вмісту та SEO-сторінки. Я рекомендую встановити його як Показ для всіх типів публікацій, якщо ви хочете користуватися всіма перевагами Yoast SEO.

Рекомендовані параметри для таксономій

Тепер, четверта вкладка налаштувань зовнішнього вигляду пошуку, Таксономії, дозволяє налаштувати титульні та мета-налаштування за замовчуванням для категорій, тегів та формату публікації:

налаштування тегів категорії йоаст

Я рекомендую встановити параметр Meta Robots на noindex для категорій і тегів. Оскільки ці архіви можуть спричинити повторюваний вміст на вашому веб-сайті.

Я також рекомендую вимкнути архіви на основі формату після:

налаштування формату yoast post

Yoast SEO використовуватиме шаблон заголовка та шаблон опису мета на сторінках категорії та тегів. Ви можете залишити шаблон мета опису порожнім, оскільки ми не дозволяємо пошуковим системам індексувати ці дві сторінки.

Рекомендовані параметри для архівів

На вкладці “Архів” налаштувань “Огляд пошуку” є лише чотири варіанти.

Рекомендую вимкнути авторські архіви, якщо у вас є лише один автор:

yoast відключити авторські архіви

Якщо у вашому блозі є кілька авторів, і ви вирішили ввімкнути авторські архіви, переконайтеся, що ви встановили параметр Meta Robots на noindex так, як ви це робили з категоріями та тегами:

автори yoast noindex

Це дозволить Google не індексувати ваші авторські сторінки, що може призвести до повторного вмісту.

Тепер, що стосується архівів дат, я рекомендую вимкнути їх, оскільки це може призвести до того, що пошукові системи побачать ці сторінки як повторюваний вміст:

yoast відключити архіви

Якщо з якоїсь причини ви хочете ввімкнути архіви дат, як і авторські архіви, переконайтеся, що ви встановили мета-налаштування на noindex, щоб уникнути дублювання вмісту на вашому сайті.

Я рекомендую залишити останні два параметри, “Пошукові сторінки” та “Шаблон заголовка 404 сторінки” до налаштувань за замовчуванням:

Йоаст 404 шаблон

Рекомендовані налаштування для широкого мета сайту

мета налаштування на всій сторінці

Тепер на вкладці мета-налаштування Site Wide я рекомендую встановити індексацію підсторінок архівів, оскільки ми хочемо, щоб пошукові системи індексували підсторінки архівів, які ми ввімкнули.

Важливо: Не встановлюйте це значення noindex, навіть якщо у вас відключені всі архіви, включаючи теги та категорії. Тому що коли ви це зробите, Yoast SEO також встановить підпорядковані сторінки головного архіву вашого блогу на noindex.

Внизу сторінки ви побачите параметр під назвою “Використовувати теги мета-ключових слів?” Рекомендую вимкнути цю опцію, оскільки вони більше не потрібні.

Пошукова консоль Yoast

У цьому розділі буде показано помилки сканування (404 помилки / зламані сторінки на вашому сайті), щоб ви могли перенаправити їх на правильну сторінку свого сайту.

пошукова консоль yoast

Ви повинні додати свій веб-сайт до консолі пошуку Google, щоб підключити та відновити проблеми сканування. Ось стаття про те, як підключитися до пошукової консолі Google.

Увімкнення соціальних медіа

Тепер, коли я висвітлив налаштування зовнішності пошуку, я проведу вас через налаштування соціальних медіа. Сторінка соціальних налаштувань розміщена під меню SEO на бічній панелі адміністратора.

На сторінці соціальних налаштувань є п’ять вкладок:

соціальні установки

Рахунки

yoast соціальні рахунки

Профілі соціальних медіа на цій вкладці дозволяють пошуковим системам знати, які соціальні профілі пов’язані з вашим сайтом.

Заповніть усі URL-адреси профілю соціальної мережі Вашої компанії. Якщо ви користуєтесь особистим сайтом, перейдіть до своїх особистих URL-адрес.

Facebook

налаштування у фейсбуці

Вкладка Facebook дозволяє налаштувати метадані Open Graph для вашого сайту.

Соціальні мережі, такі як Facebook, використовують метадані Open Graph, щоб краще зрозуміти, про що йдеться у вашому вмісті. Я рекомендую вам увімкнути це.

Yoast SEO дозволяє вибрати зображення за замовчуванням для сторінок, на яких немає зображень. Це зображення, яке відображатиметься, коли хтось поділиться посиланням.

Ви завжди можете змінити цей параметр у вікні Yoast SEO Meta Meta для редактора публікацій / сторінок.

Розділ “Огляди та адміністратори Facebook” на цій вкладці призначений для досвідчених користувачів, і я рекомендую поки що пропустити його.

Twitter

налаштування щебетати

Твіттер відображає посилання як картки, коли ними ділиться на платформі. Ця вкладка дозволяє налаштувати параметри за замовчуванням для метаданих картки Twitter.

Я рекомендую вам увімкнути це.

Другий варіант на цій вкладці – тип картки за замовчуванням. Якщо ви хочете, щоб Twitter відображав зображене зображення на картці вашого посилання, тоді виберіть Зведення із великим зображенням.

Pinterest

налаштування для pinterest yoast

Ця вкладка допомагає підтвердити свій сайт Pinterest.

Щоб підтвердити свій сайт за допомогою Pinterest, дотримуйтесь цього підручника на Pinterest, а потім введіть код підтвердження в поле на цій вкладці.

Google+

налаштування yoast google plus

Якщо ви введете URL-адресу своєї сторінки Google Plus на цій вкладці, а потім додасте посилання на ваш сайт на своїй сторінці Google Plus, Google зможе знати, що ці двоє пов’язані один з одним.

XML мапа сайту з Yoast SEO

XML Sitemap допомагають сканерам пошукових систем краще зрозуміти ваш сайт. Наявлення на сайті сайту XML забезпечує, що пошукові системи можуть знайти та сканувати ваш вміст.

Yoast SEO дозволяє легко створювати XML-карти.

В Інформаційна панель на вкладці “Особливості” ви побачите можливість увімкнути / вимкнути функціональність Sitemap. Я рекомендую тримати це ввімкнено, якщо ви не хочете використовувати інший плагін для створення XML-сайтів:

Sitemap для йоста xml

Налаштування панірувальних сухарів та параметрів RSS-каналу (розширено)

Тепер ми налаштуємо розширені налаштування Yoast SEO.

Панірувальні сухарі (необов’язково)

Якщо ви хочете відобразити навігацію сухаря у верхній частині своїх статей, вам потрібно включити цей параметр.

налаштування панірувальних сухарів

В Пошук Зовнішній вигляд > Панірувальні сухарі, ви побачите наступні варіанти:

панірувальні сухарі

Ось налаштування, які я рекомендую для панірувальних сухарів:

 • Роздільник між сухарями: Це символ або текст, який буде використовуватися окремо з сухарями. Залиште його за замовчуванням.
 • Текст якоря для дому: Я рекомендую залишити це за замовчуванням, Домашня сторінка. Але якщо ви хочете, не соромтесь змінити його на ім’я свого блогу чи що-небудь інше.
 • Приставка для Хлібного кроку: Це текст, який буде префіксом перед навігацією. Я рекомендую залишити його порожнім.
 • Приставка для архівних сухарів: Ви хочете використовувати префікс для сухарних сторінок архіву. Я рекомендую залишити його за замовчуванням.
 • Префікс сухарів на сторінці пошуку: Дозволяє додавати префікс до сухарів на сторінці пошуку.
 • Хлібний сухар для 404 сторінки: Це суха тира, яка відображатиметься на ваших 404 сторінках помилок.
 • Показати сторінку блогу (необов’язково): Ви побачите це налаштування лише в тому випадку, якщо ви користуєтеся домашньою сторінкою та сторінкою блогу. Рекомендую включити цей параметр.
 • Жирна остання сторінка: Рекомендую встановити це як звичайне.

Тепер, у найближчому кінці сторінки, вам буде запропоновано вибрати Таксономію для показу у сухарях для Постів. Я рекомендую вибрати категорію як систематику, якщо ви не знаєте, що робите.

Примітка: Хлібні сухарі підтримуються не всіма темами. Можливо, вам доведеться вручну додати код, який вмикає сухарі до вашої теми. Прочитайте цю статтю для інструкцій.

RSS

налаштування подачі на йоаст-rss

Параметри на вкладці RSS дозволяють розміщувати вміст до та після кожного повідомлення у стрічці. Це досить технічно, і я не рекомендую вам змінювати ці налаштування, якщо ви дійсно не знаєте, що ви робите.

Використання редактора групових змін & Інші інструменти

Yoast SEO постачається з деякими дуже потужними вбудованими інструментами SEO:

йост масовий редактор

Yoast SEO пропонує нижче три вбудовані інструменти під SEO > Інструменти на бічній панелі адміністратора:

Імпорт та експорт

Цей інструмент допомагає імпортувати та експортувати налаштування для Yoast SEO. Він також дозволяє імпортувати налаштування з інших плагінів SEO.

експорт імпорту йоасту

Файловий редактор

Редактор файлів дозволяє вносити зміни та редагувати вміст у файл robots.txt та .htaccess. Він також дозволяє створити файл robots.txt, якщо у вас його ще немає.

редактор файлів yoast

Масовий редактор

Цей інструмент допомагає вам масово редагувати заголовок сторінки та опис кількох публікацій та сторінок одночасно. Замість того, щоб переглядати всі ваші публікації по одному, ви можете використовувати цей інструмент.

Йоаст оптом

Йоаст Екстри (Go Premium)

Хоча Yoast SEO доступний безкоштовно, є преміальна версія, яка пропонує ще більше, функції та преміальну підтримку.

yoast seo premium

Yoast SEO Premium становить $ 89 на рік, і якщо ви вирішите перейти на Yoast SEO premium, це одні з багатьох додаткових функцій, які ви отримаєте:

Менеджер перенаправлення

yoast premium seo переадресації

Менеджер переспрямування – це зручний інструмент, який допоможе вам створити перенаправлення на своєму веб-сайті.

Є маса випадків, коли вам потрібно буде створити перенаправлення. Наприклад, вам може знадобитися перенаправити стару або зламану сторінку на нову.

Кілька ключових слів фокусу

ключові слова фокус yoast premium

Безкоштовна версія Yoast SEO дозволяє вибрати лише одне ключове слово. Але в преміум-версії ви можете вибрати кілька ключових слів фокусування.

Це дозволить вам збільшити шанси націлювання на кілька ключових слів із вмістом.

Соціальні перегляди

yoast premium social preview

Yoast SEO відображає мета-вікно прямо під редактором публікацій. Це мета-вікно відображає моделювання того, як може виглядати ваша сторінка в результатах пошуку.

Так само, як і таке моделювання фрагмента результатів пошуку, Yoast SEO premium дозволяє вам побачити моделювання того, як можуть виглядати ваші публікації, коли вони поділяються у Facebook та Twitter.

Оптимізація вмісту та сторінки для SEO з Yoast

Поле попереднього перегляду, що з’явиться прямо під редактором публікацій, допомагає поліпшити читабельність вашого вмісту та OnPage SEO.

Це одна з найкращих особливостей, яку може запропонувати Yoast SEO.

Він пропонує прості інструкції, які допоможуть вам оптимізувати вміст для читачів та пошукових систем.

мета-ящик yoast seo

Як ви бачите на наведеному вище скріншоті, є дві вкладки – вкладка “Четеність” та “Вкладка аналізу ключових слів”.

Я вивчу обидва з цих підрозділів нижче.

Покращення читабельності вмісту за допомогою Yoast

аналіз читабельності на йості

Вкладка аналізу читабельності мета-коробки Yoast SEO допоможе вам покращити читабельність вашого вмісту.

Кожен раз, коли ви вносите зміни до свого вмісту, Yoast повторно аналізуватиме публікацію та відображатиме пропозиції щодо покращення читабельності. Це також дасть вашій статті оцінку читабельності. Оцінка відображатиметься як світло на вкладці “Читання”.

Якщо світло зелений, то ваша стаття гарна, але якщо вона червона, то над нею потрібно працювати.

Коли ви намагаєтеся покращити читабельність свого вмісту, не намагайтеся бути перфекціоністом. Навіть якщо ваш результат нормальний (помаранчевий), ви зробили чудову роботу.

Що важливе, ніж ідеальний показник читабельності – це те, що ви фактично публікуєте свій вміст. І якщо ви спробуєте бути перфекціоністом перед публікацією публікації, ви ніколи не зможете прийти до останнього кроку фактично опублікувати публікацію.

Аналіз ключових слів за допомогою Yoast SEO (фокус-слова)

аналіз ключових слів yoast

Аналізатор ключових слів Yoast SEO – одна з найкращих його особливостей.

Це допомагає вам покращити шанси націлювання на правильні ключові слова.

Щоб скористатися Аналізатором ключових слів, все, що вам потрібно зробити, – це ввести цільове ключове слово у полі Фокусне слово на вкладці Аналіз ключових слів:

Йоаст фокус ключові слова

Після цього Yoast почне демонструвати прості пропозиції, які допоможуть вам покращити SEO OnPage SEO:

пропозиції ключових слів yoast

Тепер ще раз, як і оцінка читабельності, не намагайтеся бути перфекціоністом. Просто переконайтеся, що ваше повідомлення добре (помаранчеве) з точки зору OnPage SEO.

Висновок

Сподіваюся, ця стаття допомогла вам встановити та налаштувати плагін Yoast SEO WordPress на своєму сайті. Це саме той процес, який я використовую, коли встановлюю цей плагін на своїх сайтах.

Якщо ця стаття допомогла вам, залиште коментар і дайте мені знати, що ви думаєте.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map