Anahtar Arama İncelemesi (Ahrefs’e Neden İyi ve Daha Ucuz Bir Alternatif)

Bu, Ahrefs ve Moz SEO yazılımlarına çok daha ucuz bir alternatif olan bir SEO aracı olan KeySearch’ün incelemesi..


İnternet pazarlamacıları olarak, her zaman bir fark yaratabilecek bir SEO aracı arıyoruz.

Bizi ayıracak ve rekabette bize avantaj sağlayacak bir araç.

Ahrefs bu araçlardan biridir. En iyilerinden biri (en iyisi değilse) SEO araçları dışarıda.

Anahtar kelime araştırmasından, backlink analizinden anahtar kelime sıralaması izlemeye kadar onlarca özellik ile birlikte gelir.

Ahrefs senin ve benim gibi blogcular için uygun değil.

Neden?

Çünkü fiyatı çok geçmeden kârımızı kesmeye başlayabilir.

Bir pazarlama ajansı veya büyük bir şirketten farklı olarak, sizin gibi blogcuların her gün bir SEO aracı kullanmasına gerek yok.

Bunun yerine harika içerikler yayınlamaya ve kitle oluşturmaya odaklanmalıyız.

SEO bir blogun büyümesinde büyük bir rol oynasa da, blogcu (veya solopreneur) olarak yeni başlıyorsanız çok fazla zaman harcayabileceğiniz bir şey değildir..

Ahrefs.com için aylık 99 $ ödemek buna değmez.

Bu yüzden birkaç ay önce bir Ahrefs’e alternatif bu kadar iyi (eğer daha iyi değilse) Ahrefs.

Benim için bir aracı bir Ahrefs alternatifi olarak düşünmek için, Ahrefs kadar fazla özelliğe sahip ucuz bir Ahrefs alternatifi olmalıydı..

Aramamda onlarca SEO aracı ve yazılımıyla karşılaştım. Bazıları iyiydi ve bazıları bahsetmeye bile değmez.

Bu, karşılaştığım zamandı KeySearch

keysearch ucuz ahrefs alternatif incelemek

KeySearch artık tüm sitelerim için kullandığım SEO aracı.

Burada, KeySearch’ün iyi ve kötüsünü ve Ahrefs gibi büyük devlere (aynı zamanda SEMrush, Majestic ve Moz) nasıl yığıldığını sizinle paylaşacağım..

Anahtar Arama nedir?

Keysearch, anahtar kelime, SERP ve rakip araştırma ve analizi, anahtar kelime sıralaması kontrolü, backlink analizi ve daha fazlası ile birlikte gelen hepsi bir arada bir SEO aracıdır.

KeySearch, sıralaması kolay gizli mücevher anahtar kelimelerini ortaya çıkarmanıza yardımcı olurken aynı zamanda size rakiplerinizi gözetlemek ve SEO çabalarınızı izlemek için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar..

Anahtar Arama Fiyatlandırması

KeySearch, Ahrefs’ten çok daha ucuz planlar sunuyor. Planları başlıyor ayda sadece 17 ABD doları Ahref’lerin planları aylık 99 $ ‘dan başlıyor.

Şu anda bu KeySearch kupon kodunu kullanabilir ve Keysearch satın alımınızda% 20 indirim alabilirsiniz.

KeySearch, Ahrefs’e çok daha ucuz bir alternatif. Ayda sadece 17 ABD dolarından günlük 200 arama ve analiz kredisi kazanıyorsunuz.

Bu araç, onlarca özellik ile birlikte gelir:

 • Anahtar Kelime Araştırması
 • Backlink Analizi
 • Kelime & SERP Zorluk Denetleyicisi
 • Anahtar Kelime Sıralaması Takibi
 • YouTube Anahtar Kelime Araştırması
 • Rekabet Analizi
 • Backlink Bulucu
 • Chrome / Firefox Eklentisi
 • API Erişimi
 • Beyaz Etiket Raporlama
 • ve daha fazlası

Bu özelliklerin her birini aşağıdaki bölümlerde ele alacağız:

Anahtar Kelime Araştırması

KeySearch, Anahtar Kelime araştırması için başlangıç ​​dostu bir arayüz sunar. Yalnızca hedeflenecek en iyi anahtar kelimeleri bulmanıza izin vermez (Anahtar Kelime Araştırma Aracı ile).

Ayrıca, hedeflemeyi dört gözle beklediğiniz herhangi bir anahtar kelimenin zorluğunu hızlı bir şekilde kontrol etmenizi sağlar (Hızlı Zorluk Aracı ile):

Anahtar Kelime Araştırma Aracı

Anahtar Arama Anahtar Kelime Araştırma Aracı

anahtar kelime araştırması KeySearch tarafından sunulan araç, bir anahtar kelimenin zorluğunu ölçmenize ve ilk sayfada kimlerin sıralandığını görmenize olanak tanır.

Bu araç, bir anahtar kelimeyi anahtar kelimeye göre hedeflemeniz gerekip gerekmediğini kontrol etmenizi sağlar. zorluk seviyesi. Bu, içerik yazma konusunda size zaman ve para tasarrufu sağlar.

Bu araç hakkında gerçekten sevdiğim bir şey, tüm önemli detaylar basit bir kutuda hedeflemeden önce bir anahtar kelimeyi göz önünde bulundurmanız gerekir:

Anahtar Arama Anahtar Kelime Zorluğu

Bu araç ayrıca yüzlerce anahtar kelime önerileri dikkate almanız için:

Anahtar Arama Anahtar Kelime Önerileri

Bu anahtar kelime önerileri, hacim ve zorluk. Önerilerde görüntülenen anahtar kelimelerden herhangi birini tıklarsanız, anahtar kelimenin tam bir analizini görebilirsiniz.

Gerçekten sevdiğim ve faydalı bulduğum bir başka şey de bu aracın Arama Sonuçları tablosu:

Anahtar Arama SEO Aracı

Tablo size bir tüm önemli SEO metriklerini içeren matris ilk sayfadaki sıralamayı dikkate almanız gerekir.

Bu, kimin hangi anahtar kelimeyi ve hangi konumda sıralandığına ilişkin hızlı bir genel bakış sunar.

Bu masa hakkında sevmediğim tek şey, sana başlığı göstermiyor anahtar kelime için sıralanan sayfaların.

Ancak, bir sayfanın başlıkta anahtar kelime içerip içermediğini size söyler, ancak gerçek başlığın ne olduğunu söylemez.

Sayfanın başlığını kontrol etmek için, Google’da anahtar kelimeyi aramanız veya sayfa URL’sini ziyaret etmeniz gerekir..

Bu araç ayrıca arama motoru önerisiarama sonucu sayfalarının sonunda görüntülenen:

keysearch arama motoru önerileri

Bu, kullanıcıların benzer şeyleri aramak için kullandığı anahtar kelimeler. Bu önerileri görmezden gelmeyin. Bunlar içeriğinize eklemeniz gereken uzun kuyruk anahtar kelimeleridir.

Bu araç ayrıca şunları yapmanızı sağlar: CSV veya PDF dışa aktarma Anahtar kelime hakkında arama hacmi, zorluk derecesi ve ilk sayfadaki tüm siteler sıralaması gibi ayrıntıları içeren dosya.

Anahtar Kelime verilerini ve önerilerini Google Adwords Anahtar Kelime Planlayıcı, YouTube Suggest, Bing Suggest, KeySearch Veritabanı Ve bircok digerleri:

Anahtar Arama Veri Kaynakları

Hızlı Zorluk Kontrol Aracı

Anahtar Arama Zorluk Denetleyicisi

Bu araç bir büyük zaman tasarrufu. Kontrol etmek yerine bir kerede bir anahtar kelime için anahtar kelime zorluğu ve hacmi, aynı anda en fazla 50 anahtar kelimenin zorluğunu oluşturmak için bu aracı kullanabilirsiniz.

Ayrıca, anahtar kelimeleri arama hacimleri ve diğer ayrıntılarla birlikte bir CSV dosyasına dışa aktarmanıza olanak tanır.

Bağlantı analizi

Anahtar Arama Backlink Analizi

Geri bağlantı denetleyicisi aracı, herhangi bir SEO aracının en önemli parçaları. KeySearch’ün backlink analiz aracı birçok harika özellik ile birlikte gelir.

Sana izin verir geri bağlantıları kontrol et tüm alan adına veya yalnızca belirli bir sayfaya.

Bu araç adlı bir metrik sunuyor Etki Alanı Gücü bir web sitesinin kalitesini değerlendirmenize yardımcı olur. Bu, konuk postasına gönderilecek veya şu adresten bağlantı alabilecek kaliteli web siteleri ararken kontrol etmek için iyi bir metriktir:
Anahtar Arama Etki Alanı Güç Denetleyicisi

Ayrıca, kontrol ettiğiniz alan adı veya sayfa için son 12 aydaki bağlantı oluşturma trendine genel bir bakış da görmenizi sağlar. Bu, bir alan adını veya sayfayı geçmenin ne kadar zor olacağını belirlemeye yardımcı olur.

Yapabilirsin geri bağlantıları kolayca filtrele bağlantı sayısı, alan adı gücü, bağlantı kaynağı ve bağlantı türü (dofollow veya nofollow) gibi birden çok metriğe göre:

Anahtar Arama Backlink Filtresi

Bu araç, aynı anda 50, 100, 250, 1000 veya tüm geri bağlantıları görüntülemenizi sağlar. Ayrıca geri bağlantıları dışa aktar herhangi bir web sitesinin veya sayfanın.

Bu dışa aktarma işlevselliği hakkında sevmediğim bir şey, yalnızca tüm geri bağlantıları tarayıcınızda görüntülemeyi seçerseniz tüm geri bağlantıları dışa aktarmasıdır..

Bu sadece bellek yoğun değildir, aynı zamanda tarayıcınızın çalışmayı durdurmasına da neden olabilir.

Belirli bir sayfanın veya web sitesinin geri bağlantıları, metrikler ve aşağıdaki gibi ayrıntılarla birlikte bir tabloda görüntülenir Bağlantı Metni, Alan Gücü (KeySearch’in özel metriği), Gelen Bağlantı Sayısı ve bağlantının dofollow olup olmadığı:

Anahtar Arama Geri Bağlantıları Aracı

Youtube araştırması

Anahtar Arama Youtube Araştırması

Bir YouTuber iseniz, bu aracı seveceksiniz. Yapmanıza izin verir hedeflenecek en iyi anahtar kelimeleri bul ve herhangi bir anahtar kelime için rekabet miktarı.

Bu araç, Anahtar Kelime Analiz aracına benzer. Tıpkı tarafından sunulan gibi bir Tablo ile birlikte gelir Anahtar Kelime Analiz Aracı.

Tablo, videoların URL’lerini ve aşağıdakiler gibi önemli metrikleri gösterir Video Yaş, Görüntüleme, Beğenme, Beğenmeme, Yorumlar ve anahtar kelimenin başlıkta ve açıklamada olup olmadığı.

Anahtar Kelime Analiz aracı gibi, sevmediğim tek şey tablonun URL’nin yanında sayfanın başlığını göstermemesidir.

Google’da anahtar kelimeyi manuel olarak aramanız veya bu durumda başlıklarını kontrol etmek için her videoyu açmanız gerekir.

Bu araç bir anahtar kelime önerisi göz önünde bulundurmak isteyebileceğiniz birden fazla anahtar kelimeye sahip Anahtar Kelime Analiz Aracı’nınkine benzer bir kutu.

Anahtar Kelime Araştırma Aracı gibi, zor denetleyici YouTube için de kullanılabilir. Bir kerede 50 anahtar kelimenin zorluklarını ve diğer metriklerini bir kerede kontrol etmenizi sağlar:

KeySearch Youtube zorluk denetleyicisi

Anahtar Kelime Sıralaması Aracı

Anahtar Arama Anahtar Kelime Sıralaması İzleyicisi

Anahtar kelime sıralaması izleme SEO çabalarınızın çalışıp çalışmadığını kontrol etmenize yardımcı olan KeySearch’ten inanılmaz bir araçtır. Web sitenizin bir anahtar kelime için sıraladığı konumu izlemenize olanak tanır.

Bu, yeni bir bağlantı oluşturma kampanyası denediğinizde gerçekten yararlıdır. Bu araçla, hangi SEO taktiklerinin işe yaradığını kolayca belirleyebilir ve web siteniz ve sektörünüz için çalışmaz.

Ayarlayabilirsiniz E-posta Bildirimleri böylece belirli bir anahtar kelime için arama motoru sıralamanızda bir değişiklik olur olmaz araçtan bir e-posta alırsınız.

Araca bir anahtar kelime eklediğinizde, anahtar kelimeyi eklediğiniz günden bu yana önceki tüm sıralama konumlarının bir grafiğini oluşturur:

Anahtar Arama Anahtar Kelime Sıralaması

İstemci SEO çalışması yaparsanız bu araç harika. SEO çalışmalarınızın işe yarayıp yaramadığına dair müşterilerinize raporlar gönderebilirsiniz.

Geçmişte kullandığım diğer sıralama izleme araçlarının aksine, bu aracın arayüzü biraz farklı ve anlaşılması biraz karmaşık. Nasıl çalıştığını anladıktan sonra, kullanmakta sorun yaşamazsınız.

Tarayıcı eklentisi

Tarayıcı eklentisi aşağıdakileri yapmanızı sağlar: Anahtar Kelime Zorluğunu doğrudan tarayıcınızdan analiz edin.

Yükledikten sonra tarayıcı uzantısı, arama sonuçlarında gösterilen sayfalarla ilgili tüm önemli metriklerin yer aldığı anahtar kelime zorluğunu ve Arama Sonuçları Matrisi tablosunu görebilirsiniz.

Bu size çok zaman kazandırabilir. Google aracılığıyla nişinizde anahtar kelimelere rastladığınız zamanlar vardır.

KeySearch hesabınıza giriş yapmak yerine, sayfadan ayrılmadan Anahtar kelime zorluğunu ve arama sonuçlarıyla ilgili önemli metrikleri görebilirsiniz.

Yardımcı olacağını düşündüğüm bir şey, uzantının anahtar kelime için arama hacmini de görüntülemesi.

KeySearch İncelemesi: Karar

KeySearch benim gibi daha ucuz bir Ahrefs alternatifi arayanlar için mükemmel.

Düzinelerce özellik ile geliyor. Ahrefs kadar fazla özellik sunmasa da, ihmal etmeniz gereken bir araç değil.

İster yeni bir pazarlama ajansı başlatıyor olun, ister bu araç harika sonuçlar elde etmenize yardımcı olacak.

Bir ajans veya şirket değilseniz, Ahrefs gibi araçlar faturaya uymuyor. Yeni başlıyorsanız, muhtemelen Ahrefs tarafından sunulan özelliklerin çoğunu denemek için zaman bulamazsınız..

Çoğunlukla, sık kullanmadığınız bir SEO yazılımını kullanmak sadece para kaybı olacaktır.

KeySearch sadece Ahrefs’in daha ucuz bir versiyonu değil, bloglama yolculuğunuzda ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Rekabeti analiz etmenize ve sıralaması kolay anahtar kelimeler bulmanıza yardımcı olur.

KeySearch’ün Ahrefs’e daha iyi bir alternatif olduğunu söyleyemesem de, işletmeniz için SEO ile harika sonuçlar elde etmenize yardımcı olacak bir alternatif..

Bu Anahtar Arama incelemesinde bir özelliği kaçırdım mı? KeySearch’ü kullanırken iyi (veya kötü) bir deneyim yaşadınız mı??

Bu durumda, aşağıdaki yorumlarda bana bildirin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map