Przegląd Toptal

Toptal umożliwia firmom zatrudnienie tylko najlepszych freelancerów z globalnej sieci sprawdzonych talentów. To Recenzja Toptal przyjrzy się bliżej temu, co mają do zaoferowania, aby pomóc Ci zdecydować, czy jest to odpowiedni rynek niezależny dla Twojej firmy.


Podsumowanie recenzji Toptal (kluczowe punkty)

ikona informacji O
Toptal pozwala tylko najlepszym freelancerom dołączyć do ich platformy, więc jeśli chcesz zatrudnić pierwsza 3% freelancerów na świecie, to jest miejsce na ich zatrudnienie.
ikona dolara Koszt
Koszt zatrudnienia freelancera w Toptal zależy od rodzaju roli, ale możesz spodziewać się zapłaty od 60 do 200 USD + za godzinę ().
ikona happyface Plusy
Toptal szczyci się: 95% wskaźnik sukcesu próbnego zatrudnienia, z 0 $ opłaty rekrutacyjnej za pierwsze 3% globalnej puli talentów niezależnych. Dostaniesz przedstawione kandydatom w ciągu 24 godzin od rejestracji, 90% klientów zatrudnia pierwszego kandydata, którego wprowadza Toptal.
ikona sadface Cons
Jeśli potrzebujesz pomocy tylko przy mniejszym projekcie lub jesteś na napięty budżet i stać tylko na to niedoświadczeni i tani freelancerzy – to Toptal nie jest dla ciebie niezależnym rynkiem.
ikona werdyktu Werdykt
Surowy proces sprawdzania talentu przez Toptal gwarancje, że zatrudnisz tylko najlepszych freelancerów sprawdzeni, rzetelni i eksperci w zakresie projektowania, rozwoju, finansów oraz zarządzania projektami i produktami.

wezwanie do działania
Skocz do: – – – – – – – –

Zatrudnianie pracowników zatrudnionych w pełnym wymiarze godzin nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem, szczególnie gdy potrzebujesz tylko kogoś zatrudnić do pracy nad krótkoterminowym projektem. Freelancerzy najlepiej nadają się do tego rodzaju projektów, w których potrzebujesz eksperta, ale nie chcesz / nie musisz zatrudniać ich w pełnym wymiarze godzin.

Jednak są setki freelancerów, większość freelancerów na tych platformach nie jest ekspertami. Aby znaleźć wiarygodnego freelancera, z którym możesz pracować przy wielu i złożonych projektach, musisz zatrudnić kilku freelancerów, zanim znajdziesz taki, który idealnie pasuje do twoich potrzeb. Nawet wtedy możesz je stracić, jeśli zdecydują się podnieść stawki, przestaną działać lub po prostu znikną.

Tu właśnie wchodzi Toptal. Ich platforma pomaga zatrudnić najlepszych 3% freelancerów na świecie z ponad 100 krajów, a większość z nich znajduje się w Ameryce i Europie.

toptal top trzy procent

Podczas pracy z Toptalem możesz łatwo znaleźć eksperta freelancera dla twojego projektu w pierwszej próbie, ponieważ wszyscy freelancerzy są sprawdzone i przesłuchane zanim zostaną dopuszczone na platformie. I jesteś w bezpiecznych rękach ponieważ Toptal współpracuje z takimi firmami jak Airbnb, Hewlett Packard, Zendesk, Motorola, Bridgestone, Shopify i wiele innych.

Zatrudnij 3% najlepszych freelancerów do swojego projektu – 0 USD opłaty rekrutacyjnej i 2 tygodnie okresu próbnego bez ryzyka!

Co to jest Toptal.com?

recenzja toptal

Toptal to niezależny rynek podobne do takich jak Upwork. To, co odróżnia Toptal od innych rynków, to to, że daje ci dostęp najlepsi z najlepszych freelancerów z całego świata. W przeciwieństwie do innych niezależnych sieci / rynków, Toptal weterynarze i wywiady z freelancerami i akceptuje tylko ekspertów, którzy mogą się wykazać.

Toptal może być Twoim partnerem, który pomoże Ci ukończyć wszystkie Twoje projekty. Bez względu na to, czy potrzebujesz kogoś do zaprojektowania interfejsu użytkownika dla nowej aplikacji na iPhone’a, czy też zaplecza złożonej aplikacji serwera WWW, Toptal może pomóc znaleźć eksperta, który może wykonać pracę. Ich sieć obejmuje kierowników projektów, menedżerów produktu, ekspertów ds. Finansów, projektantów i programistów.

toptal talentZatrudnij światowej klasy talentów, takich jak programiści iOS, programiści front-end, projektanci UX, projektanci interfejsu użytkownika, eksperci finansowi, kierownicy projektów cyfrowych, menedżerowie produktów

Zatrudnij 3% najlepszych freelancerów do swojego projektu – 0 USD opłaty rekrutacyjnej i 2 tygodnie okresu próbnego bez ryzyka!

Jak działa Toptal

W przeciwieństwie do innych niezależnych platform handlowych, Zespół Toptala osobiście pomaga znaleźć najlepszego freelancera dla Twoich potrzeb biznesowych. Toptal pozwala najlepszym z najlepszych freelancerów na świecie dołączyć do swojej platformy po rygorystycznym procesie rozmowy kwalifikacyjnej, który może potrwać tygodnie. Jakość niezależnych talentów dostępnych na tej platformie jest ich największym wyróżnikiem.

proces zatrudniania

Kiedy się zarejestrujesz, musisz wypełnij prostą ankietę, co zajmuje mniej niż dwie minuty. Pomaga Toptalowi lepiej zrozumieć potrzeby twojego projektu. Gdy się zarejestrujesz, będziesz wyznaczony ekspert kto skontaktuje się z tobą, aby lepiej zrozumieć wymagania swojego projektu. Ten krok pomaga zespołowi Toptal zrozumieć, jak duży i złożony będzie Twój projekt.

Zespół Toptal znajdzie wtedy freelancera, który spełni Twoje wymagania. Dostaniesz przedstawione kandydatom w ciągu 24 godzin od rejestracji, a 90% firm zatrudnia pierwszego kandydata, którego przedstawia Toptal.

Proces kontroli

To, co odróżnia Toptal od innych niezależnych rynków, to jego rygorystyczny proces przesiewowy który akceptuje tylko 3% wszystkich wnioskodawców. Powodem ich energicznych badań przesiewowych i wywiadów jest wyeliminowanie niskiej jakości freelancerów, którzy nie mają wystarczającego doświadczenia.

Toptal’s proces przesiewowy składa się z 5 kroków i tylko doświadczeni i doświadczeni freelancerzy, którzy poważnie podchodzą do swojej pracy, kończą ją pomyślnie.

proces przesiewowy Toptal

The pierwszy krok tego procesu dotyczy testowanie umiejętności komunikacyjnych i osobowości. Wnioskodawca musi być w stanie bardzo dobrze komunikować się w języku angielskim. Testują również, czy wnioskodawca jest naprawdę pasjonowany i w pełni zaangażowany w wykonywaną pracę.

Tylko 26,4% wnioskodawców przechodzi ten etap.

The drugi krok jest pogłębiony przegląd umiejętności eliminuje niskiej jakości freelancerów, którzy nie są wyjątkowi w swojej pracy. Ten krok sprawdza zdolność rozwiązywania problemów i intelekt wnioskodawcy. Wnioskodawca jest zobowiązany do wykonania różnych zadań w celu udowodnienia swoich umiejętności.

Tylko 7,4% wnioskodawców przechodzi ten etap.

The trzeci krok to badanie na żywo tam, gdzie będzie wnioskodawca sprawdzony przez eksperta. Ten krok jest bardziej jak rozmowa jeden na jednego z ekspertem z podstawowej dziedziny wiedzy wnioskodawcy.

Tylko 3,6% wnioskodawców przechodzi ten etap.

To czwarty krok przypisuje wnioskodawcy projekt testowy który naśladuje rzeczywiste scenariusze i testuje ich zdolność do rozwiązywania rzeczywistych problemów. Tylko 3,2% wnioskodawców przechodzi ten etap.

The ostatni krok jest ciągły test ciągłej doskonałości. Toptal nie lekceważy niskiej jakości pracy i słabej komunikacji. Ten krok gwarantuje, że w sieci pozostaną tylko najlepsi freelancerzy.

Tylko 3,0% wnioskodawców przechodzi ten etap i mogą zostać freelancerem w sieci Toptal.

Jak się zarejestrować (jako klient / pracodawca)

Rejestracja w Toptal jako klient / pracodawca jest bardzo łatwa. Polega ona jedynie na udzieleniu odpowiedzi na kilka pytań, aby dać zespołowi Toptal wyobrażenie o wymaganiach dotyczących projektu.

Kiedy zobaczysz formularz ankiety:

Proces rejestracji Toptal - 1

Pierwszym pytaniem, na które musisz odpowiedzieć, jest to, kogo chcesz zatrudnić. W tym przykładzie pracujmy z Projektantami. Po wybraniu rodzaju talentu, który chcesz zatrudnić, kliknij przycisk Rozpocznij.

Teraz musisz wybrać typ projektu, w którym potrzebujesz pomocy:

Proces rejestracji Toptal - 2

W większości przypadków będziesz pracować nad nowym projektem, więc wybierzmy „Nowy projekt” jako rodzaj projektu. Kliknij duży niebieski przycisk Dalej w prawym dolnym rogu formularza, aby kontynuować.

Teraz musisz wybrać, czy masz jasne specyfikacje projektu. To w zasadzie mówi Toptalowi, jak daleko zaszedłeś w procesie ideacji:

Proces rejestracji Toptal - 3

Większość twoich projektów może korzystać z wkładu eksperta projektanta lub programisty. Jeśli nie masz już gotowych specyfikacji dla swoich projektów, wybierz opcję „Mam ogólne pojęcie o tym, co chcę zbudować” i kliknij przycisk Dalej.

Teraz musisz zdecydować, jak długo będziesz potrzebował projektanta:

Proces rejestracji Toptal - 4

W przypadku większości projektów potrwa to tylko kilka tygodni, więc wybierzmy „od 1 do 4 tygodni”. Jeśli nie masz jeszcze pewności lub chcesz zostawić to do dyskusji, wybierz „Postanowię później”.

Teraz musisz wybrać, ilu projektantów potrzebujesz:

Proces rejestracji Toptal - 5

W przypadku większości projektów potrzebujesz czegoś więcej niż tylko projektanta lub programisty. Będziesz potrzebować kogoś z twojego zespołu, który zajmie się innymi częściami projektu. Wybierzmy „Zespół międzyfunkcyjny”.

Jeśli nie jesteś jeszcze pewien lub chcesz pozostawić to do dyskusji, wybierz „Postanowię później”. Naciśnij dalej by kontynuować.

Teraz musisz wybrać poziom czasu, jaki wymaga Twój projekt:

Proces rejestracji Toptal - 6

W przypadku poważnych projektów biznesowych będzie to praca w pełnym lub przynajmniej niepełnym wymiarze czasu, więc wybierzmy opcję Niepełny etat. Jeśli nie jesteś jeszcze pewien lub chcesz pozostawić to do dyskusji, wybierz „Postanowię później”. Naciśnij dalej by kontynuować.

Teraz wybierz umiejętności, które będzie posiadał Twój idealny kandydat do tego projektu:

Proces rejestracji Toptal - 7

Do projektowania stron internetowych potrzebne będą: projektowanie stron internetowych, projektowanie stron responsywnych i projektowanie interfejsu użytkownika. Wybierz odpowiednie umiejętności i kliknij przycisk Dalej.

Teraz wybierz liczbę pracowników pracujących w Twojej firmie:

Proces rejestracji Toptal - 8

W tym przykładzie wybierzmy mniej niż 10. Naciśnij dalej by kontynuować.

Teraz wybierz, kiedy musisz projektować, aby rozpocząć z tobą współpracę:

Proces rejestracji Toptal - 9

W przypadku większości projektów będzie to co najmniej 1 tydzień. Jeśli nie jesteś jeszcze pewien lub chcesz pozostawić to do dyskusji, wybierz „Postanowię później”. Kliknij przycisk Dalej, aby kontynuować.

Teraz musisz zdecydować, czy jesteś otwarty na pracę ze Zdalnym talentem:

Proces rejestracji Toptal - 10

W przypadku większości typów projektów, nawet tych złożonych, nie będzie to miało znaczenia, ale jeśli nie jesteś pewien, wybierz „Nie jestem pewien”. Kliknij przycisk Dalej, aby kontynuować.

Teraz wybierz budżet dla tej roli:

Proces rejestracji Toptal - 11

Zalecam wybranie „51 USD – 75 USD / godz.”, Ponieważ większość freelancerów na platformie pobiera co najmniej 60 USD za godzinę. Naciśnij dalej by kontynuować.

Teraz wypełnij swoje dane kontaktowe, aby zakończyć rejestrację:

Proces rejestracji Toptal - 13

Teraz wypełnij swoje dane kontaktowe, aby zespół Toptal mógł do ciebie zadzwonić, aby rozpocząć proces:

To wszystko. Zakończyłeś proces rejestracji. Teraz otrzymasz wezwanie do rozpoczęcia od Toptal, gdzie ekspert odpowie na wszystkie pytania i poprosi o więcej szczegółów dotyczących twojego projektu, aby mógł ustawić cię z najbardziej odpowiednim freelancerem dla twojego projektu.

Zatrudnij 3% najlepszych freelancerów do swojego projektu – 0 USD opłaty rekrutacyjnej i 2 tygodnie okresu próbnego bez ryzyka!

Ceny Toptal

Aby zatrudnić pierwszego freelancera w Toptal, musisz zrobić jednorazowo, Depozyt zwrotny w wysokości 500 USD. Jeśli zdecydujesz się nie zatrudniać na żadnym etapie procesu, otrzymasz zwrot pieniędzy. W przeciwnym razie 500 $ zostanie później dodane jako kredyt na twoje konto i zostanie wykorzystane do zapłaty freelancerom, z którymi pracujesz. Depozyt ten informuje Toptal, że poważnie myślisz o zatrudnieniu freelancera.

W przeciwieństwie do platform takich jak Upwork, na tej platformie nie znajdziesz tanich freelancerów. Najlepsi z najlepszych freelancerów mają wysoką cenę. Większość freelancerów w tej sieci opłata co najmniej 60 USD za godzinę lub nawet więcej w zależności od umiejętności i poziomu doświadczenia.

Ile kosztuje Toptal?

Toptal oferuje elastyczne ceny w zależności od wymagań klienta i jego położenia geograficznego. Poniższe dane dotyczące kosztów toptal.com mogą być wykorzystane jako wytyczne:

Koszt programisty:

 • Co godzinę: 60-95 USD + / godzina
 • W niepełnym wymiarze godzin: 1000–1600 USD + tygodniowo
 • Pełny etat: od 2000 do 3200 USD + tygodniowo

Koszt projektanta:

 • Co godzinę: 60–150 USD + za godzinę
 • W niepełnym wymiarze godzin: 1200–2600 USD + tygodniowo
 • Pełny etat: 2400-5200 $ + tygodniowo

Koszt eksperta finansowego:

 • Co godzinę: 60–200 USD + za godzinę
 • W niepełnym wymiarze godzin: 2000–3200 USD + tygodniowo
 • Pełny etat: 4000–6400 USD + tygodniowo

Koszt kierownika projektu:

 • Co godzinę: 60–150 USD + za godzinę
 • W niepełnym wymiarze godzin: 1300 USD – 2600 USD + tygodniowo
 • Pełny etat: 2600-5200 $ + tygodniowo

Koszt menedżera produktu:

 • Co godzinę: 60– 180 USD + za godzinę
 • W niepełnym wymiarze godzin: 1500–2800 USD + tygodniowo
 • Pełny etat: od 3000 do 5600 USD + tygodniowo

Zapamiętaj. Jeśli nie będziesz zadowolony z wyników w ciągu pierwszych dwóch tygodni, Toptal to zrobi zwrócić zarówno depozyt, jak i wszelkie opłaty za pracę freelancera.

Kod kuponu Toptal

Weź Karta podarunkowa Amazon o wartości 150 USD za darmo, gdy zarejestrujesz się jako pracodawca / klient i zaczniesz korzystać z Toptal.

kod kuponu Toptal

Aby się zakwalifikować, musisz użyć tego linku do rejestracji i przejść dalej niż okres próbny bez ryzyka.

Po pierwszym udanym wynajmie w Toptal wyślij do nas e-mail i poproś o kartę upominkową Amazon o wartości 150 USD.

Toptal Plusy i minusy

The największa korzyść zatrudniania niezależnych talentów z Toptal jest to, że ich rygorystyczny proces przesiewowy eliminuje każdego, kto nie jest ekspertem. Zatrudniając kogoś z Toptal, możesz mieć pewność, że wie on, jak rozwiązać problem lub pomóc w twoim projekcie.

Ale tak też jest jedna z największych wad współpracy z Toptal. Ponieważ oferują one tylko dostęp do najlepsze 3% freelancerów, stawki mogą być dość drogie jeśli dopiero zaczynasz lub masz mało budżetu.

Jeśli jesteś na niski budżet lub potrzebujesz pomocy tylko przy małym projekcie, wtedy bardziej sensowne jest pójście na niezależny rynek, taki jak Upwork.

Ale przejście na niezależny rynek, taki jak Upwork, który pozwala każdemu dołączyć jako freelancer, stanie przed tobą dokładnie w tym problemie, który Toptal pomaga rozwiązać. Zatrudnienie idealnego freelancera zajmie trochę próba i błąd.

A w wielu przypadkach może to oznaczać tracić pieniądze (i czas) znaleźć najlepszego freelancera dla swojego projektu.

Inne duża korzyść ze współpracy z Toptal jest to, że nie jesteś sam. W przeciwieństwie do innych platform i platform handlowych, które po prostu dają ci listę freelancerów, Zespół ekspertów Toptal współpracuje z Tobą w celu znalezienia idealnego niezależnego talentu dla twojego projektu w oparciu o twoje wymagania.

Zatrudnij 3% najlepszych freelancerów do swojego projektu – 0 USD opłaty rekrutacyjnej i 2 tygodnie okresu próbnego bez ryzyka!

FAQ

Czy Toptal jest legalny??

Toptal to renomowany globalny rynek talentów niezależnych, który współpracuje ze znanymi markami, takimi jak Airbnb, HP, Zendesk i Motorola. Została założona w 2010 roku przez Taso Du Val (CEO) i Breanden Beneschott, a jej główna siedziba znajduje się w Dolinie Krzemowej.

Ile kosztuje Toptal?

Koszt zatrudnienia freelancera w Toptal zależy od rodzaju roli, ale spodziewaj się, że za freelancera zapłacisz od 60 do 200 $ + za godzinę. Istnieje również jednorazowy zwrotny depozyt w wysokości 500 USD. Jeśli zdecydujesz się nie zatrudniać na żadnym etapie procesu, otrzymasz zwrot pieniędzy. W przeciwnym razie 500 USD zostanie później dodane jako kredyt na Twoje konto.

Dla kogo jest dobry Toptal?

Toptal jest idealny dla firm, które szukają kluczowego partnera, który może zagwarantować najwyższy niezależny talent ekspercki, bez konieczności zatrudniania kogoś na pełny etat lub w domu do kompleksowego projektowania, rozwoju i usług finansowych.

Toptal vs Upwork

Istnieje wielu konkurentów Toptal, a Upwork jest najważniejszy. Główne różnice między Toptal a Upwork to proces przesiewowy i jakość freelancerów. Jeśli chcesz zatrudnić najlepszych freelancerów, których ekspertyza zostanie zweryfikowana w krótkim czasie, wybierz Toptal. Jeśli masz czas, aby przejść proces weryfikacji i zatrudniania, aby znaleźć dobrych freelancerów, wybierz Upwork.

Jakie metody płatności są akceptowane przez Toptal?

Toptal akceptuje płatności ze wszystkich głównych kart kredytowych (Visa, Mastercard, Amex), przelewów bankowych i PayPal.

Jaki jest okres próbny Toptal i gwarancja zwrotu pieniędzy?

Toptal daje klientom 14 dni na „wypróbowanie freelancera”, całkowicie bezpłatnie. Tylko wtedy, gdy jesteś w 100% zadowolony z freelancera, dopiero wtedy zaczyna się zaangażowanie w Toptal. Jeśli nie jesteś w 100% zadowolony z freelancerów, z którymi się zapoznałeś, możesz powtórzyć proces próbny z maksymalnie 5 freelancerami.

Kto jest właścicielem własności intelektualnej pracy stworzonej przez freelancerów?

Klient wie. Jedyną rolą Toptal jest łączenie niezależnych ekspertów z klientami. Wszystkie umowy stanowią, że wszelkie prace tworzone przez freelancera Toptal są własnością klienta, a nie Toptal – a nie freelancera.

Co to jest tracker Toptal?

Toptal tracker (TopTracker) to oprogramowanie do śledzenia czasu wolnego. Można go używać do łatwego śledzenia postępów i raportów. Klienci / pracownicy mogą go używać do łatwego śledzenia postępów z dowolnego urządzenia, w tym aplikacji komputerowych na Windows i Mac.

Funkcje Toptal Tracker obejmują:

 • Czasowe zrzuty ekranu.
 • Śledzenie poziomu aktywności – wprowadzania danych z klawiatury i ruchów myszy.
 • Tworzenie projektu i dystrybucja pracowników według poszczególnych projektów.
 • Kontrola prywatności pracowników w celu przeglądania lub odrzucania zrzutów ekranu.
 • Szczegółowe raporty wydajności z funkcją eksportu (csv i pdf).
 • Ręczne i automatyczne wprowadzanie czasu.

Recenzja Toptal: Podsumowanie

recenzja toptal.com

Toptal to fantastyczny niezależny rynek talentów jeśli chcesz zatrudnić najlepszego niezależnego talentu w Internecie. Ich rygorystyczny proces sprawdzania rozmowy kwalifikacyjnej pozwala tylko 3% wnioskodawców i eliminuje wszystkich kandydatów niskiej jakości.

To ponad dwukrotnie zwiększa szanse na znalezienie idealnego, niezależnego talentu eksperta dla twoich projektów od samego początku. W przeciwieństwie do innych niezależnych platform handlowych, takich jak Upwork, nie musisz polegać na próbach i błędach związanych z ich platformą.

Chociaż Toptal sprawia, że ​​znalezienie świetnych freelancerów jest spacerkiem po parku, freelancery na platformie kosztują znacznie więcej niż tani freelancer. Jeśli dopiero zaczynasz lub masz mało budżetu, nie polecam korzystania z Toptal.

Zatrudnij 3% najlepszych freelancerów do swojego projektu – 0 USD opłaty rekrutacyjnej i 2 tygodnie okresu próbnego bez ryzyka!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map