8 najlepszych alternatyw GoDaddy

Zdumiewające 77 milionów nazw domen jest zarządzanych przez GoDaddy.com a to czyni go największym rejestratorem nazw domen w Internecie. Tutaj możesz znaleźć najlepsze alternatywy dla GoDaddy.


Najlepsze alternatywy GoDaddy w 2020 roku:

 • Najlepszy ogólnie: jest najlepszą alternatywą do rejestracji nazw domen dla GoDaddy, głównym powodem jest to, że Namecheap oferuje WHOIS ochronę prywatności za darmo dla wszystkich nazw domen.
 • Drugie miejsce, Najlepszy ogólnie: jest jednym z najtańszych dostawców hostingu na rynku, oferującym hosting przyjazny dla początkujących i wysokiej jakości. Rejestracja domeny jest wliczona za darmo przy zakupie planu hostingowego.

Firmy ufają Idź Tato z ich stronami internetowymi i chociaż GoDaddy ma wiele zalet, istnieje kilka rzeczy, które mogą sprawić, że będziesz szukał alternatywy dla słynnego rejestratora domen.

Jedną z takich rzeczy są wyższe ceny odnowienia nazw domen. GoDaddy obciąża Cię o wiele mniej za pierwszy rok niż za przedłużenia. Brzmi jak zniżka, ale kosztuje Cię znacznie więcej niż większość innych rejestratorów nazw domen.

Na tej liście poprowadzę Cię przez niektóre najlepsze alternatywy GoDaddy i strony konkurencji już teraz.

Co to jest GoDaddy

alternatywy dla chrzestnych

GoDaddy jest jednym z najbardziej zaufanych i znanych rejestratorów nazw domen w Internecie. Ich platforma to miejsce, w którym kupujesz nazwę domeny dla swojej witryny. Jeśli Twoja witryna to Facebook, nazwą Twojej domeny będzie Facebook.com.

Korzyści z GoDaddy

Największą zaletą korzystania z GoDaddy jest to, że zapewniają szeroki zakres usług. Kupując domenę od GoDaddy.com, uzyskujesz dostęp do wszystkich innych usług wymaganych do prowadzenia strony internetowej z jednego miejsca.

Oferują wszystko, od hostingu, narzędzi do budowania stron internetowych, oprogramowania e-commerce, hostingu poczty e-mail po najwyższej klasy certyfikaty SSL na poziomie przedsiębiorstwa.

1. Namecheap.com (obejmuje bezpłatną prywatność WHOIS)

domeny namecheap

 • Oficjalna strona: www.namecheap.com
 • Jeden z najpopularniejszych rejestratorów domen w Internecie. Namecheap jest najlepszą alternatywą dla GoDaddy.
 • Wszystkie domeny z Namecheap.com są objęte bezpłatną prywatnością WHOIS. Inni rejestratorzy nazw domen, w tym GoDaddy, pobierają za to dodatkową opłatę.
 • Istnieje na rynku od 2001 roku.

Dlaczego warto korzystać z Namecheap zamiast GoDaddy

W przeciwieństwie do GoDaddy, Namecheap oferuje WHOIS ochronę prywatności za darmo dla wszystkich nazw domen. W przeciwieństwie do GoDaddy, Namecheap oferuje przedłużenia w tej samej cenie, co przy zakupie domeny.

Dlaczego warto korzystać z GoDaddy zamiast Namecheap

Namecheap jest znany tylko jako rejestrator nazw domen, ale oferuje również hosting. Jeśli chcesz jak najlepiej prowadzić małą firmę online i chcesz zarządzać wszystkim w jednym miejscu, takim jak hosting, e-maile, e-commerce – wybierz GoDaddy.

2. Bluehost.com (wszystko w jednej nazwie domeny, hosting i blog)

domeny bluehost

 • Oficjalna strona: www.bluehost.com
 • Zaufany przez setki tysięcy firm na całym świecie.
 • Nazwa domeny jest bezpłatna przy zakupie rocznego planu hostingowego.
 • Jeden z najwyżej ocenianych zespołów wsparcia w branży.

Dlaczego warto korzystać z Bluehost zamiast GoDaddy

Jeśli twoja strona działa na WordPress, nie ma nikogo lepszego w biznesie niż Bluehost. Zdobyli wiele nagród za wsparcie i są jednym z polecanych hostów na oficjalnej stronie WordPress.org.

Dlaczego warto korzystać z GoDaddy zamiast Bluehost

Jeśli prowadzisz firmę, która rozwija się bardzo szybko, powinieneś wybrać GoDaddy. Usługi Bluehost są bardziej odpowiednie dla małych firm i profesjonalnych blogerów.

3. HostGator.com (najtańsza nazwa domeny i połączenie hostingu)

domeny hostgator

 • Oficjalna strona: www.hostgator.com
 • Wszystkie roczne wspólne plany hostingowe są dostarczane z bezpłatną nazwą domeny, która odnawia się co roku za darmo z Twoją subskrypcją.
 • Oferuje wszystkie rodzaje usług hostingowych, w tym hosting dzielony, hosting VPS i hosting zarządzany WordPress.

Dlaczego warto korzystać z HostGator zamiast GoDaddy

Jeśli chcesz po prostu prowadzić bloga lub małą witrynę z wiadomościami, HostGator jest najlepszym rozwiązaniem. Niezależnie od tego, czy prowadzisz butikowy warsztat naprawczy roweru, czy serwis informacyjny, który przyciąga miliony odwiedzających, HostGator może to wszystko obsłużyć.

Dlaczego warto korzystać z GoDaddy zamiast HostGator

Jeśli chcesz mieć możliwość łatwego skalowania swojej witryny do milionów odwiedzających, GoDaddy jest najlepszym wyborem. Ich klientami są lokalne butiki dużych marek.

4. Hostinger.com (tani hosting)

domeny hostingera

 • Oficjalna strona: www.hostinger.com
 • Hostinger wyrobił sobie markę, oferując najtańsze plany hostingowe.
 • Plany już od 1,96 USD miesięcznie.
 • Wszystkie roczne plany hostingu zawierają bezpłatną nazwę domeny.

Dlaczego warto korzystać z Hostinger zamiast GoDaddy

Jeśli dopiero zaczynasz i chcesz najtańszych cen hostingu, wybierz Hostinger. Chociaż są popularne jako tani hosting, nie oznacza to, że ich usługi hostingowe nie mogą konkurować z innymi dużymi graczami z tej listy.

Dlaczego warto korzystać z GoDaddy zamiast Hostingera

Jeśli nie lubisz obniżać jakości do ceny, Hostinger może nie być najlepszym hostingiem dla Twojej firmy.

5. Domains.Google (nazwy domen zarejestrowane w Google)

google.domains

 • Oficjalna strona: www.domains.google
 • Chcesz bezpieczeństwa i niezawodności Google? Domains.Google to usługa nazw domenowych Google dla małych firm i przedsiębiorców.
 • Zarządzaj wszystkimi aplikacjami, w tym Dyskiem Google i Gmailem dla swojej firmy, z jednego konta.

Dlaczego warto korzystać z Domen Google zamiast GoDaddy

Chociaż Domeny Google nie są tak popularne jak większość innych dostawców nazw domen na tej liście, ich usługom nazw domen zaufały tysiące firm na całym świecie.

Celem Google we wszystkich jego usługach, w tym w Domenach Google, jest ułatwienie właścicielom firm zakładania i prowadzenia strony internetowej. Jeśli szukasz łatwego sposobu na skonfigurowanie witryny i zarządzanie nią, możesz liczyć na prostotę usług nazw domenowych Google.

Dlaczego warto korzystać z GoDaddy zamiast Domen Google

Jeśli chcesz mieć możliwość zarządzania wszystkim, w tym kontami hostingowymi i nazwami domen w ramach jednej witryny, skorzystaj z GoDaddy.

6. Dynadot.com (dobra alternatywa dla GoDaddy)

dynadot

 • Oficjalna strona: www.dynadot.com
 • Jeden z najstarszych rejestratorów nazw domen w Internecie założony w 2002 roku.
 • Oferuj bezpłatną ochronę prywatności WHOIS zawartą w cenie podstawowej wszystkich ich domen.
 • Darmowy Kreator stron internetowych oferowany we wszystkich domenach, umożliwiający tworzenie profesjonalnie wyglądających witryn w ciągu kilku minut.

Dlaczego warto korzystać z Dynadot zamiast GoDaddy

Jeśli chcesz, aby ochrona prywatności WHOIS była wliczona w cenę nazwy domeny, skorzystaj z Dynadot. Dzięki Dynadot nie jesteś ograniczony tylko do darmowego narzędzia do tworzenia stron internetowych; możesz również hostować swoją witrynę na serwerze VPS bezpośrednio z tego samego pulpitu nawigacyjnego.

Dlaczego warto korzystać z GoDaddy zamiast Dynadot

GoDaddy oferuje szerszy zakres usług i produktów, które mogą być pomocne przy skalowaniu Twojej firmy.

7. DreamHost.com (zaufany dostawca)

domeny Dreamhost

 • Oficjalna strona: www.dreamhost.com
 • Jeden z najbardziej polecanych hostów internetowych dla blogerów i przedsiębiorców dopiero rozpoczynających działalność.
 • Wszystkie roczne abonamenty hostingowe udostępniane są z bezpłatną nazwą domeny, która odnawia się co roku wraz z subskrypcją.
 • Zespół wsparcia jest jednym z najlepszych w branży.

Dlaczego warto korzystać z DreamHost zamiast GoDaddy

DreamHost jest znany ze wspaniałego zespołu wsparcia i został zwycięzcą PCMag Editors Choice 4 lata z rzędu. Dzięki DreamHost możesz wybrać waniliowy hosting współdzielony lub przejść z planem hostingowym Managed WordPress. Ich plany i oferty można łatwo skalować wraz z firmą.

Dlaczego warto korzystać z GoDaddy zamiast DreamHost

Jeśli chcesz czegoś więcej niż tylko hosting i nazwę domeny, wybierz GoDaddy. GoDaddy oferuje wszystko, od certyfikatów Premium SSL po usługi e-mail marketingu.

8. Domain.com (istnieje od lat)

domena.com

 • Oficjalna strona: www.domain.com
 • Firma jest właścicielem nazwy domeny Domain.com.
 • Istnieje na rynku od 2000 roku.

Dlaczego warto korzystać z Domain.com zamiast GoDaddy

Ich celem w zakresie oferowanych usług jest uproszczenie procesu posiadania strony internetowej i uczynienie go tak łatwym, jak to możliwe. Aby stało się to rzeczywistością, oferują darmowego kreatora stron internetowych, który pomoże Ci opublikować pierwszą stronę w kilka minut bez konieczności zatrudniania projektanta stron internetowych.

Dlaczego warto korzystać z GoDaddy zamiast Domain.com

To, co mi się nie podoba w tym rejestratorze, to fakt, że w przeciwieństwie do większości innych na tej liście, nie oferują ochrony prywatności WHOIS za darmo w swoich domenach. Musisz zapłacić za to osobno dla wszystkich swoich domen.

Jeśli chcesz zarządzać wszystkim, czego potrzebuje Twoja witryna z jednego miejsca, wybierz GoDaddy.

Najlepsze alternatywy GoDaddy – Podsumowanie

Czy GoDaddy jest najlepszą opcją?

Chociaż uwielbiam usługi GoDaddy i jestem klientem od lat, jedną z rzeczy, których nie lubię w nich, jest to, że ich ceny odnowienia są znacznie wyższe niż ceny rejestracji.

I w przeciwieństwie do wielu rejestratorów domen powyżej, nie oferują bezpłatnej ochrony prywatności WHOIS.

Jak już wspomniałem tutaj, istnieje kilka dobrych alternatyw GoDaddy dla rejestracji domen i hostingu.

Jeśli dopiero zaczynasz, polecam korzystanie z Namecheap ze względu na bezpłatną ochronę prywatności domeny WhoisGuard lub Bluehost, ponieważ mają jeden z najlepszych zespołów wsparcia w branży i są jednym z najbardziej polecanych hostów dla początkujących.

Są nawet zalecane przez oficjalną stronę społeczności WordPress.org.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map