8 najlepszych alternatyw dla Fiverr

Gospodarka niezależna, czyli gospodarka koncertowa, szybko rośnie i rośnie Fiverr stał się jednym z głównych rynków zewnętrznych. Nie zrozum mnie źle, Fiverr to świetne miejsce do znalezienia freelancerów, ale są lepsze tam


Fiverr.com to niezależna platforma handlowa, na której można znaleźć usługi od projektowania graficznego przez edycję muzyki / wideo po marketing i copywriting. Fiverr to dobre miejsce na rozpoczęcie, gdy szukasz połączenia jakości i ceny.

Najlepsze alternatywy dla Fiverr w 2020 roku:

 • Najlepszy ogólnie: jest jednym z największych internetowych rynków freelancer i uwielbiam prostotę Upwork. Powiesz im o swoim projekcie, a oni dopasują cię do freelancerów, a następnie przejrzą mecze i wybierz ten, z którym chcesz pracować.
 • Drugie miejsce, Najlepszy ogólnie: ma prawie 30 milionów freelancerów na swoim rynku. Uwielbiam jego przejrzystość, ponieważ otrzymujesz bezpłatne oferty na swój projekt i płacisz za pracę tylko po zakończeniu koncertu.
 • Najlepsza „premium” alternatywa dla Fiverr: akceptuje tylko 3% freelancerów, którzy się zarejestrują, i będzie cię więcej kosztować, więc jeśli martwisz się bardziej o budżet niż o jakość pracy, TopTal może nie być najlepszą platformą dla Ciebie.

Chociaż niektórzy dostawcy usług w Fiverr zapewniają wyjątkową obsługę, większość sprzedawców na platformie po prostu nie jest warta wydawania pieniędzy, jeśli chcesz wysokiej jakości pracy.

Co to jest Fiverr

Fiverr to platforma / platforma handlowa do kupowania i sprzedawania usług online pakowanych jako „koncerty”.

alternatywy dla dawców

Usługi te obejmują projektowanie stron internetowych, projektowanie graficzne, wideo, nagrywanie głosu, kopiowanie tekstów po edycję muzyki / podcastów / wideo. Jeśli prowadzisz działalność online, usługi Fiverr mogą pomóc rozwiązać większość problemów.

kategorie dostawcówFiverr ma do wyboru ponad 150 kategorii

Fiverr zaczynał jako platforma 5 USD usług, a więc nazwa Fiverr. Chociaż słynie z ceny 5 USD, platforma przerosła pierwotny cel i teraz oferuje wszystkie rodzaje usług, od 5 USD do 1000 USD.

Korzyści z Fiverr

Jeśli jesteś właścicielem firmy internetowej, wiesz już, że większość zadań na liście (takich jak pisanie strony z informacjami o witrynie) nie jest warta twojego czasu. Większość tych zadań nie musi być wykonana idealnie; po prostu muszą być zrobione.

Rozsądnie byłoby zlecić te zadania komuś w Internecie, aby zaoszczędzić czas i zrobić to od kogoś, kto robi to przez cały dzień. W tym momencie pojawia się Fiverr.

Oferują połączenie jakości i ceny. Jeśli chcesz szybka, tania praca wykonana, Fiverr jest tam, gdzie powinieneś iść.

Ale jeśli jesteś poważnym właścicielem firmy z poważnymi potrzebami, które wymagają opieki, Fiverr może nie być najlepszą platformą.

Najlepsze alternatywy dla Fiverr

Oto moja lista najlepsze alternatywy dla Fiverr w tej chwili witryny konkurencyjne, takie jak Fiverr, należy rozważyć użycie zamiast nich.

1. Upwork.com

upwork

 • Oficjalna strona: www.upwork.com
 • Upwork to jedna z najstarszych i najbardziej zaufanych platform freelancingu w Internecie.
 • Usługi obejmują zarówno projektowanie graficzne, jak i tworzenie aplikacji oraz wszystko pomiędzy.
 • W przeciwieństwie do Fiverr, w Upwork, publikujesz ofertę pracy, a następnie freelancerzy przesyłają Ci propozycje pracy z ofertą.

Dlaczego warto korzystać z Upwork zamiast Fiverr

Jeśli chcesz wykonać pracę przez eksperta, Upwork jest właściwą drogą. Możesz wybierać spośród setek ekspertów, którzy aplikują na twoje stanowisko. Upwork będzie cię kosztować nieco więcej niż Fiverr, jeśli chcesz uzyskać wysokiej jakości wyniki.

Po co używać Fiverr zamiast Upwork

Jeśli chcesz edytować swój pierwszy odcinek podcastu, warto zrobić to tanio. Idź z Fiverr, jeśli Twoja praca musi być dobrze wykonana.

2. Freelancer.com

wolny strzelec

 • Oficjalna strona: www.freelancer.com
 • Freelancer.com od bardzo dawna pomaga milionom firm w znalezieniu freelancerów.
 • Platforma działa podobnie do Upwork i ma ponad 32 miliony zarejestrowanych freelancerów.
 • Możesz zorganizować konkurs na projekt, w którym mogą wziąć udział wszyscy projektanci platformy.

Dlaczego warto korzystać z Freelancer zamiast Fiverr

Jeśli chcesz wykonać pracę wysokiej jakości i mieć dobry budżet, powinieneś wybrać Freelancer.com. Pozwalają nawet na konkursy, w których nagradzasz nagrody pieniężne za najlepsze wejście.

Dlaczego warto korzystać z Fiverr zamiast Freelancer

Chociaż Fiverr ma tysiące utalentowanych freelancerów, którzy są ekspertami w tym, co robią, Fiverr jest najbardziej odpowiedni, jeśli chcesz szybko wykonać pracę za niską cenę.

3. PeoplePerHour.com

peopleperhour

 • Oficjalna strona internetowa: www.peopleperhour.com
 • Chociaż nie jest tak popularny, jak niektóre inne platformy z tej listy, PeoplePerHour istnieje już od 2007 roku.
 • Wszyscy freelancerzy na platformie są najpierw przesłuchiwani, zanim zostaną dodani do platformy.

Dlaczego warto korzystać z PeoplePerHour zamiast Fiverr

Zatrudnianie freelancera to gra typu hit and miss, w której brakuje Ci więcej niż trafienia. Aby znaleźć świetnych freelancerów, zwykle musisz wydać kilka tysięcy dolarów, zanim w końcu znajdziesz dobrego dla tego zadania.

Dzięki PeoplePerHour możesz mieć pewność, że ktokolwiek zatrudniony wie, co robi.

Dlaczego warto korzystać z Fiverr zamiast PeoplePerHour

Jeśli chcesz świetnych freelancerów bez zgadywania, skorzystaj z PeoplePerHour. Jeśli chcesz tańszych freelancerów, którzy mogą wykonać pracę, zatrudnij kogoś z Fiverr na podstawie recenzji.

4. Guru.com

guru

 • Oficjalna strona: www.guru.com
 • Platforma Guru daje dostęp do ponad 3 milionów freelancerów z całego świata.
 • Niezależnie od tego, czy potrzebujesz artykułu napisanego, czy nowego logo zaprojektowanego dla biznesu cegieł i zapraw, platforma Guru zapewni Ci ochronę.

Dlaczego warto korzystać z Guru zamiast Fiverr

Guru oferuje dostęp do milionów doświadczonych freelancerów, których możesz zatrudnić. Jeśli chcesz znaleźć doświadczonego freelancera, z którym możesz budować stałe relacje, idź z Guru.

Po co używać Fiverr zamiast Guru

Wybierz Fiverr, jeśli koszt jest głównym czynnikiem i jeśli chcesz zapłacić tylko za to, czego potrzebujesz.

5. TopTal.com

toptal

 • Oficjalna strona: www.toptal.com
 • TopTal reklamuje się jako platforma, na której ludzie przechodzą do „Zatrudnij Top 3% Freelance Talent”.
 • Zaufany przez gigantów branży, takich jak Hewlett Packard i Airbnb.
 • Przeczytaj moją szczegółową recenzję Toptal tutaj.

Dlaczego warto korzystać z TopTal zamiast Fiverr

TopTal nie jest platformą, na której możesz zatrudnić freelancerów z trzeciego świata, którzy oferują tworzenie stron internetowych za mniej niż 50 USD. Jeśli chcesz zatrudnić jednego z 3% najlepszych talentów na świecie, to TopTal jest Twoją platformą.

W przeciwieństwie do innych platform z tej listy, takich jak Upwork, TopTal oferuje tylko freelancerów w ramach wybranych kilku różnych zestawów umiejętności. Na tej platformie nie ma pisarzy ani sprzedawców mediów społecznościowych.

Dlaczego warto korzystać z Fiverr zamiast TopTal

Jeśli dopiero zaczynasz i martwisz się bardziej o swój budżet niż o jakość pracy, TopTal może nie być najlepszą platformą dla Ciebie. Ceny zaczynają się od 60 USD za godzinę.

6. Codeable.io

kodowalne

 • Oficjalna strona internetowa: www.codeable.io
 • Codeable.io to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, co potrzebne do WordPress.
 • W przeciwieństwie do innych platform, zespół Codeable’s dopasowuje cię do freelancera zamiast wybierać go samodzielnie.

Dlaczego warto korzystać z Codeable.io zamiast Fiverr

Bez względu na to, czy chcesz naprawić błąd w swojej witrynie, czy potrzebujesz niestandardowej wtyczki, Codeable ma niezależnych programistów, którzy to zrobią.

Oferują pełny zwrot pieniędzy, jeśli nie podoba ci się praca. Płacisz tylko wtedy, gdy praca spełnia Twoje oczekiwania. Masz również całodobowy dostęp do zespołu obsługi klienta, do którego możesz dotrzeć za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonu.

Dlaczego warto korzystać z Fiverr zamiast Codeable.io

Jeśli chcesz coś naprawić na swojej stronie za tanio, to Fiverr jest najlepszym rozwiązaniem. Jeśli Twoja witryna nie działa w WordPress, Codeable.io nie jest dla ciebie przydatny.

7. Outsourcely.com

zewnętrznie

 • Oficjalna strona internetowa: www.outsourcely.com
 • Outsourcely oferuje startupom łatwy dostęp do swojej puli talentów złożonej z ponad 400 tysięcy freelancerów.
 • Brak opłat znaczników za usługi świadczone przez freelancerów na platformie.

Dlaczego warto korzystać Outsourcely zamiast Fiverr

Chociaż reklamują swoją platformę jako niezależną platformę rekrutacyjną dla startupów, na platformie Outsourcely możesz wykonywać wszystkie rodzaje pracy, nawet jeśli jesteś daleko poza etapem uruchamiania.

Jeśli chcesz mieć łatwy i szybki dostęp do prawdziwych, doświadczonych freelancerów, Outsourcely jest znacznie lepszy niż Fiverr.

Dlaczego warto korzystać z Fiverr zamiast Outsourcely

Fiverr jest znany ze swojej ceny 5 USD i jako taka jest platformą skupioną bardziej na zapewnianiu tanich usług niż na świadczeniu usług najwyższej jakości. Jeśli masz ograniczony budżet i dopiero zaczynasz, skorzystaj z Fiverr.

8. Truelancer.com

truelancer

 • Oficjalna strona: www.truelancer.com
 • Choć stosunkowo nowy, Truelancer zyskał sobie markę, zapewniając wysoką jakość pracy za niskie ceny.
 • Głównie oferuje freelancerów z krajów trzeciego świata, takich jak Indie, Pakistan i tym podobne.

Dlaczego warto korzystać z Truelancer zamiast Fiverr

Jeśli chcesz szybko wykonać pracę i nie dbasz o jakość, ta platforma może być dobrą opcją. Truelancer jest lepszą platformą niż Fiverr do niestandardowej pracy.

Dlaczego warto korzystać z Fiverr zamiast Truelancer

Jeśli masz na myśli pracę, która nie wymaga dużo niestandardowej pracy i musisz ją wykonać tanio, skorzystaj z Fiverr.

Często Zadawane Pytania

Jakie są zalety Fiverr?

Fiverr to wiodący rynek łączący freelancerów (sprzedawców) z klientami (kupującymi). Jest tani, możesz znaleźć freelancerów już od 5 USD. Dostępna jest ogromna liczba freelancerów, dostępna na koncerty (prace) w prawie każdej kategorii, o której możesz pomyśleć. Pomocne wsparcie zawsze po stronie kupującego.

Jakie są wady Fiverr?

Czasami dostajesz to, za co płacisz, nie oczekuj, że jakość pracy będzie znakomita za coś, za co zapłaciłeś 5 USD (szczególnie za złożone i wymagające prace). Niektórzy sprzedawcy ustalają nieuzasadnione terminy i trzeba dodatkowo zapłacić, aby praca została dostarczona szybciej.

Jakie są najlepsze alternatywy dla Fiverr?

Jeśli chcesz wykonać szybką i tanią pracę, Fiverr jest tam, gdzie powinieneś. Ale jeśli chcesz wykonać pracę eksperta w branży, to niezależne platformy handlowe, takie jak Upwork i Toptal, są lepszą alternatywą dla Fiverr.com.

Najlepsze alternatywy dla Fiverr – Podsumowanie

Czy Fiverr jest dobry dla freelancerów?

Tak Fiverr służy jako miejsce do wyszukiwania tanich freelancerów.

Ale istnieje wiele dobrych stron, takich jak Fiverr.

Jeśli chcesz szybko wykonać tanią pracę, powinieneś wybrać platformę taką jak Truelancer. Ich grupa talentów składa się głównie z freelancerów z krajów trzeciego świata.

Jeśli chcesz, aby praca była wykonywana z ograniczonym budżetem bez uszczerbku dla jakości, powinieneś przejść na stronę taką jak Upwork lub Freelancer.com. Oba oferują dostęp do milionów freelancerów z szeroką gamą umiejętności i są najlepszymi konkurentami Fiverr.

A jeśli pieniądze nie stanowią dla ciebie większego problemu, skorzystaj z Toptal. Reklamują się jako platforma, która pomaga zatrudnić 3% najlepszych talentów w Internecie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map