7 najlepszych gramatycznych alternatyw

Gramatycznie jest jednym z najpopularniejsze narzędzia do analizy gramatyki i pisania w Internecie. Jest to ogromne uaktualnienie z wbudowanych modułów sprawdzania pisowni do Microsoft Word i przeglądarek internetowych, takich jak Google Chrome. Ale jest tam naprawdę sporo dobrych. Oto zbiór najlepszych.


Chociaż Gramatyka może pomóc Ci naprawić błędy gramatyczne i poprawić styl pisania, może nie być dla Ciebie najlepszą opcją. Istnieją inne narzędzia, które musisz sprawdzić, zanim przejdziesz do Gramatyki.

Aby zaoszczędzić wiele godzin badań, opracowaliśmy niektóre z nich najlepsze alternatywy gramatyczne są na rynku.

Najlepsze gramatyczne alternatywy w 2020 r:

 • Najlepszy ogólnie: to znacznie więcej niż tylko sprawdzanie gramatyki. To mentor pisania, który analizuje twój styl pisania i oferuje sugestie, aby go poprawić.
 • Drugie miejsce, Najlepszy ogólnie: to łatwe w użyciu narzędzie do sprawdzania gramatyki, interpunkcji i sprawdzania pisowni, które automatycznie wykrywa i koryguje niewłaściwie używane słowa i błędy gramatyczne.
 • Najlepsza alternatywa SEO dla gramatycznie: jest asystentem do pisania dla SEO, marketerów i copywriterów. Robi to, co robi Grammarly, ale zapewnia również analizę tekstu i optymalizację treści w celu wykrycia problemów SEO, dzięki czemu można je naprawić i uzyskać lepsze rankingi.

Co to jest gramatyka?

najlepsze gramatyczne alternatywy

Gramatyka to darmowe narzędzie który sprawdza twoje pisanie błędy gramatyczne, błąd ortograficznyi oferty propozycje na poprawę stylu pisania. Pomoże Ci to uniknąć błędów, zanim naciśniesz przycisk wysyłania w następnym e-mailu.

Nigdy więcej sprawdzania wiadomości e-mail sto razy przed naciśnięciem przycisku wysyłania. Gramatycznie robi to za Ciebie i robi to o wiele lepiej niż domyślne sprawdzanie pisowni oferowane przez system operacyjny i przeglądarkę.

Funkcje gramatyczne

Gramatyka jest dostępna dla wszystkich platform, na których możesz pisać. Jest dostępny jako rozszerzenie dla przeglądarek internetowych, takich jak Google Chrome i Firefox. Jest również dostępny jako samodzielna aplikacja komputerowa dla komputerów Mac i Windows. Oprócz tego jest również wyposażony w aplikację na Androida i iOS, która może zastąpić domyślną klawiaturę gramatyczną.

gramatyczne aplikacje

Gramatycznie sprawdza ponad 200 błędów gramatycznych, które możesz popełnić w tekście. Zawiera również sugestie dotyczące ulepszenia stylu pisania, aby pasował do tonu głosu, który chcesz przekazać.

W wersji Premium otrzymujesz 250 dodatkowych sprawdzeń gramatycznych, zaawansowane wykrywanie plagiatu i sugestie ulepszenia słownictwa.

funkcje gramatyczne

Gramatyczne plusy i minusy

Gramatyka jest dostępna za darmo dla wszystkich urządzeń i może łatwo wykryć proste błędy gramatyczne. Ale jeśli chcesz tego, co oferuje to narzędzie, musisz wyjąć swój portfel.

The Wersja Pro gramatycznie testuje tekst pod kątem znacznie większej liczby błędów gramatycznych, a nawet sprawdza tekst pod kątem plagiatu.

Chociaż wersja Pro może pomóc w korekcie tekstu, kosztuje 139 USD rocznie lub 59 USD na kwartał lub możesz skorzystać z najdroższego ze wszystkich planów, abonamentu miesięcznego, który kosztuje 29 USD miesięcznie.

Jeśli dopiero zaczynasz lub masz mało budżetu, wersja Grammarly pro nie jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Najlepsze gramatyczne alternatywy

ProWritingAid

ProWritingAid

ProWritingAid jest używany przez tysiące profesjonalnych pisarzy, redaktorów i studentów na całym świecie. To znacznie więcej niż tylko sprawdzanie gramatyki. To analizuje twój styl pisania i oferty propozycje aby to poprawić.

Działa również jak mentor pisania pomagając Ci poprawić pisanie za każdym razem, gdy go używasz. Działa we wszystkich twoich ulubionych aplikacjach do pisania i witrynach, w tym w Dokumentach Google, Microsoft Outlook, Open Office itp.

funkcje

 • Aplikacje i rozszerzenia są dostępne dla wszystkich przeglądarek, w tym Google Chrome i Firefox.
 • Współpracuje z aplikacjami takimi jak Microsoft Outlook, Microsoft Word, Dokumenty Google, Scrivener i Open Office.
 • Kontroler gramatyki, edytor stylów i mentor pisania zapakowany w jedno narzędzie.

Dlaczego warto korzystać z ProWritingAid zamiast gramatycznie

Jeśli chcesz czegoś więcej niż tylko sprawdzania gramatyki, powinieneś spróbować ProWritingAid. Analizuje twoje pisanie i oferuje sugestie, aby poprawić pisanie i działa jako mentor pisania, aby pomóc Ci poprawić swój styl pisania.

Oprogramowanie Ginger

oprogramowanie imbirowe

Oprogramowanie Ginger jest jednym z najlepszy sprawdzian gramatyki narzędzia w Internecie. Jest dostępny dla Chrome, Firefox i Safari jako rozszerzenie przeglądarki. Jest również dostępny na iOS i Androida, dzięki czemu możesz pisać bezbłędnie na wszystkich używanych urządzeniach.

Imbir rozszerzenie przeglądarki działa na prawie wszystkich witrynach, w tym tych, z których najczęściej korzystasz, takich jak Twitter i Facebook, lub Slack i Zendesk, jeśli prowadzisz firmę

funkcje

 • Aplikacje są dostępne na urządzenia z Androidem i iOS.
 • Rozszerzenia przeglądarki działają na wszystkich stronach internetowych, w tym popularnych, takich jak Facebook i Twitter.
 • Analizuje twoje pisanie i oferuje sugestie, aby poprawić styl pisania.

Po co używać imbiru zamiast gramatycznego

Imbir działa na większej liczbie stron internetowych niż gramatycznie. Działa bardzo dobrze z aplikacjami biznesowymi, takimi jak Zendesk, Slack i innymi.

Copywritely

Copywritely

W przeciwieństwie do innych narzędzi z tej listy, Copywritely jest tworzony wyłącznie w celu tworzenie treści zoptymalizowanych pod kątem SEO. Analizuje zawartość i oferuje sugestie dotyczące ulepszenia jej zarówno dla osób, jak i wyszukiwarek. Sprawdza tekst pod kątem błędów gramatycznych i błędów ortograficznych. Oferuje również sugestie dotyczące poprawy stylu pisania.

Jest używany przez tysiące copywriterów, marketerów i redaktorów, którzy chcą stworzyć najlepszą możliwą treść dla swoich odbiorców.

Najlepsze w tym narzędziu jest to, że analizuje zawartość konkurenta i oferuje sugestie na ulepszaniu twojego pod kątem wyszukiwarek. Jest również wyposażony w dziesiątki wbudowanych szablonów zadań, które pomogą Ci łatwo zlecić pisanie niezależnym autorom tekstów. Sprawdza również twój tekst pod kątem plagiatu.

Oprócz tego analizuje zawartość pod kątem gęstości słów kluczowych, aby Ci pomóc unikaj kar algorytmicznych od Google. Pozwala wykryć upychanie słów kluczowych i poprawić współczynniki kierowania słów kluczowych. Daje także twojemu materiałowi ocenę czytelności i oferuje sugestie, aby go poprawić.

funkcje

 • Pomaga tworzyć treści, które uwielbiają zarówno ludzie, jak i wyszukiwarki.
 • Jeden z najłatwiejszych sposobów optymalizacji treści pod kątem wyszukiwarek bez utraty jakości.
 • Oferuje sugestie, aby naprawić błędy gramatyczne i ortograficzne. Oferuje również sugestie dotyczące poprawy stylu pisania.

Dlaczego warto korzystać z Copywritely zamiast gramatycznie

Copywritely jest przeznaczony dla SEO i sprzedawców treści, którzy chcą tworzyć treści najlepszej jakości, które mogą zajmować wysokie pozycje w wyszukiwarkach i są lubiane przez czytelników.

Hemingway Editor (aplikacja komputerowa)

Edytor Hemingwaya

Edytor Hemingwaya, w przeciwieństwie do innych narzędzi z tej listy, jest narzędziem do analizy pisania pomaga poprawić pisanie. Mimo że nie oferuje sprawdzania gramatyki, analizuje tekst i oferuje setki sugestii, aby go poprawić.

Hemingway Editor to aplikacja komputerowa dla systemów Windows i Mac OSX, która kosztuje 19,99 USD.

Pisanie w Hemingway nie tylko uczyń twoje pisanie bardziej czytelnym ale też popraw swój styl pisania za każdym razem, gdy go używasz. Mówi ci, kiedy twoje czytanie jest trudne do odczytania lub kiedy powinieneś zamienić słowa na lepszą alternatywę. Najlepsze w tym narzędziu jest to, że nadaje twojemu materiałowi ocenę czytelności.

funkcje

 • Narzędzie do pisania używane przez wielu profesjonalnych blogerów i pisarzy.
 • Pomaga analizować twoje pismo i oferuje sugestie dotyczące uczynienia go znacznie bardziej czytelnym.
 • Użyj tego narzędzia wraz z innymi narzędziami do sprawdzania gramatyki, takimi jak Gramatyka, aby uzyskać jak najwięcej z niego.

Po co używać edytora Hemingway zamiast gramatycznego

Hemingway Editor nie jest narzędziem do sprawdzania gramatyki ani sprawdzania pisowni. Jest to narzędzie do pisania, które pomaga poprawić styl pisania i uczynić go bardziej czytelnym i dostępnym dla wszystkich. W połączeniu z gramatycznym lub innym narzędziem do sprawdzania gramatyki może pomóc poprawić styl pisania i uczynić go bardziej czytelnym.

Biały dym

Biały dym

Biały dym jest jednym z najstarszych i najbardziej popularne sprawdzanie gramatyki narzędzia w Internecie. WhiteSmoke to znacznie więcej niż tylko sprawdzanie pisowni. To jest korektor który pomaga naprawić wszystko, od prostych błędów gramatycznych po błędy stylu. WhiteSmoke jest używany przez popularne marki, takie jak Dictionary.com, Pearson, McGill i University of Toronto.

funkcje

 • Jeden z najstarszych i najbardziej zaufanych kontrolerów gramatyki w Internecie.
 • Pomaga naprawić błędy gramatyczne i oferuje sugestie dotyczące poprawy stylu pisania.
 • Dostępne zarówno na komputery stacjonarne, jak i urządzenia mobilne, dzięki czemu możesz pisać bezbłędnie na wszystkich swoich urządzeniach.

Dlaczego warto korzystać z WhiteSmoke zamiast Gramatyki?

WhiteSmoke to doskonałe narzędzie do korekty, które wykorzystuje najnowsze technologie języka naturalnego, aby pomóc Ci pisać lepiej, a nawet poprawić pisanie.

PaperRater

PaperRater

PaperRater to narzędzie online sprawdzające pisanie Błędy gramatyczne i ortograficzne, i plagiat. Jest dostępny tylko jako narzędzie online, więc nie trzeba pobierać aplikacji komputerowej ani instalować rozszerzenia przeglądarki. Darmowa wersja aplikacji umożliwia sprawdzenie do 5 stron na przesłanie.

Subskrypcja premium umożliwia jednak sprawdzenie do 20 stron na przesłanie.

funkcje

 • Darmowe narzędzie sprawdzające pisanie pod kątem błędów gramatycznych i błędów ortograficznych.
 • Pozwala na sprawdzenie tekstu pod kątem plagiatu.
 • Oferuje sugestie, które pomogą Ci poprawić pisanie i daje twojemu pisarzowi ocenę.

Dlaczego warto korzystać z PaperRater zamiast gramatycznie

PaperRater jest bezpłatny dla maksymalnie 50 zgłoszeń miesięcznie. Analizuje twoje pisanie i daje mu wynik. Oferuje również sugestie, które pomogą Ci poprawić styl pisania.

LanguageTool

LanguageTool

LanguageTool to oprogramowanie do korekty, które oferuje sugestie dotyczące poprawiania błędów gramatycznych i błędów ortograficznych w tekście. Jest dostępny jako rozszerzenie przeglądarki zarówno dla Google Chrome, jak i Firefox.

Jest to jeden z najlepsze narzędzia, jeśli chodzi o korektę. Pomoże Ci naprawić błędy gramatyczne i poprawić styl pisania. Wersja premium tego narzędzia sprawdza tekst pod kątem 2500 różnych błędów i oferuje sugestie, aby poprawić pisanie.

Najlepsze w tym narzędziu jest to, że ono działa wiele różnych języków w tym angielskim, niemieckim, francuskim, holenderskim itp. Sprawdza twoje pisanie pod kątem błędów we wszystkich obsługiwanych językach.

funkcje

 • Działa z wieloma innymi językami niż tylko angielski.
 • Sprawdza tekst pod kątem ponad 2500 błędów.
 • Pomaga naprawić błędy gramatyczne i ortograficzne, ale także pomaga poprawić styl pisania.

Dlaczego warto korzystać z LanguageTool zamiast gramatycznie

Gramatycznie obsługuje tylko angielski. LanguageTool obsługuje wiele języków innych niż angielski, w tym niemiecki, francuski, rumuński i holenderski.

Wniosek

Czy gramatyka jest więc dobra? Betcha! Gramatyka jest jednym z najbardziej zaawansowanych i łatwych w użyciu asystentów pisania, aby wyeliminować błędy gramatyczne, ortograficzne i interpunkcyjne.

Wszystkie narzędzia z tej listy zaoferować darmową wersję do testu, zanim go kupisz. Zalecam przetestowanie co najmniej jednej lub dwóch alternatyw na tej liście, zanim zdecydujesz się na jedną, którą lubisz. Większość tych narzędzi oferuje sugestie, które pomogą Ci poprawić styl pisania.

Jeśli skupiasz się na poprawie stylu pisania, zalecamy skorzystanie z niego Edytor Hemingwaya. Jest dostępny zarówno dla stron internetowych, jak i jako samodzielna aplikacja komputerowa. Nie oferuje sprawdzania gramatyki, dlatego zalecamy korzystanie z niego wraz z narzędziem do sprawdzania gramatyki, takim jak Gramatyka lub Imbir.

Jeśli potrzebujesz narzędzia, które pomoże Ci poprawić styl pisania i sprawdzi tekst pod kątem błędów, zalecamy skorzystanie z niego ProWritingAid. Pomoże Ci to poprawić pisanie i sprawdzi również twoje pisanie pod kątem błędów.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map