7 najlepszych alternatyw ExpressVPN

Twój dostawca usług internetowych może zobaczyć Twój ruch internetowy i prawdopodobnie rejestruje Twoją historię przeglądania. Dlatego potrzebujesz usługi VPN, takiej jak ExpressVPN, aby szyfrować ruch w zaszyfrowanym tunelu. Oto moja kolekcja teraz.


Gdy szukasz czegoś w Google, Twój dostawca usług internetowych dokładnie wie, co google i z jakiej lokalizacji. Zawsze jest środkowy człowiek, który przegląda twoją aktywność w Internecie. ZA wirtualna sieć prywatna (VPN) szyfruje ruch internetowy i ukrywa oraz chroni twoją tożsamość online.

Najlepsze alternatywy ExpressVPN w 2020 r:

 • Najlepszy ogólnie: ma wszystko, czego potrzebujesz od dobrej sieci VPN, w tym prywatność, bezpieczeństwo, szybkość i ogromną liczbę lokalizacji i serwerów.
 • Drugie miejsce, Najlepszy ogólnie: to amerykańska firma VPN, która kładzie nacisk na szybkość, bezpieczeństwo i prywatność – z dużą ilością połączeń w niskiej cenie

Co to jest ExpressVPN

alternatywy expressvpn

ExpressVPN dostarcza prawie w każdym obszarze. Ich sieć VPN jest szybka, bezpieczna i odblokowuje Netflix i obsługuje torrenty.

ExpressVPN to usługa VPN, która umożliwia anonimowe surfowanie po Internecie. Podczas korzystania z VPN nikt nie będzie w stanie śledzić Twojej lokalizacji ani aktywności online. Nawet twój usługodawca lub rząd kraju.

Korzyści z ExpressVPN

ExpressVPN zapewnia prostą usługę VPN, która pomaga zabezpieczyć wszystkie urządzenia i anonimowo przeglądać Internet bez wiedzy. Oferują aplikacje na wszystkie urządzenia i platformy, w tym telewizory Smart TV, Android, iOS, PlayStation, a nawet urządzenie z routerem internetowym.

Główne cechy to:

 • Surowe zasady „bez logowania”.
 • 160 lokalizacji serwerów VPN w 94 krajach na całym świecie.
 • Wbudowana funkcja testu prędkości.
 • Najlepsze w swojej klasie 256-bitowe szyfrowanie AES.
 • Zgodność anonimowych serwerów IP, Kill-Switch, Netflix i P2P.
 • Maskowanie adresu IP.
 • Użyj 3 urządzeń z 1 subskrypcją.

Czy ExpressVPN jest godny zaufania? Jeśli bezpieczeństwo jest jednym z głównych problemów, możesz mieć pewność, że ExpressVPN poważnie podchodzi do bezpieczeństwa. Większość użytkowników będzie potrzebować tylko domyślnego (i najbezpieczniejszego) „OpenVPN”, ExpressVPN obsługuje również protokoły SSTP, L2Tp / IPsec i PPTP.

Korzystając z usługi VPN, możesz łatwo uzyskać dostęp do stron internetowych, które są zablokowane w twoim kraju lub przez twojego dostawcę usług internetowych.

ExpressVPN to wspaniała usługa VPN, ale powinieneś wiedzieć, że istnieją konkurencyjne witryny, takie jak ExpressVPN. Oto lista najlepszych obecnie alternatyw ExpressVPN:

1. NordVPN

nordvpn

 • Oficjalna strona: www.nordvpn.com
 • Ponad 5000 serwerów VPN na całym świecie w wielu różnych krajach.
 • Najtańsze ceny można znaleźć w Internecie.

Dlaczego warto korzystać z NordVPN zamiast ExpressVPN

Nie ma’t wielu dostawców usług VPN w Internecie, którzy mogą pokonać NordVPN’cennik. Większość usług VPN, w tym ExpressVPN, kosztuje 100 USD za abonament roczny.

Ale dzięki NordVPN możesz uzyskać 3 lata pracy za jedyne 100 USD.

Posiadają tysiące serwerów na całym świecie i pozwalają wybrać kraj, z którym chcesz się połączyć. Moim zdaniem NordVPN jest najlepszą alternatywą dla ExpressVPN.

Dlaczego warto korzystać z ExpressVPN zamiast NordVPN

ExpressVPN ma więcej lokalizacji do wyboru niż NordVPN. Ich aplikacje obejmują wszystkie urządzenia i platformy, w tym telewizory Smart TV, PlayStation, Android i iOS.

2. BulletVPN

bulletvpn

 • Oficjalna strona: www.bulletvpn.com
 • Polityka zerowego logowania.
 • Globalna sieć serwerów VPN pozwala wybrać kraj, z którego chcesz uzyskać dostęp do Internetu.

Dlaczego warto korzystać z BulletVPN zamiast ExpressVPN

BulletVPN oferuje zasady zerowego rejestrowania. To znaczy, że nie’t rejestrować dowolne działania na swoich serwerach. Zwiększa to twoją prywatność i nie pozostawia śladów.

Dlaczego warto korzystać z ExpressVPN zamiast BulletVPN

Jeśli korzystasz z wielu urządzeń do przeglądania Internetu, ExpressVPN jest najlepszym wyborem. Oferują aplikacje na wszystkie urządzenia i platformy, w tym PlayStation, Android, iOS, Mac i Smart TV.

3. IPVanish

ipvanish

 • Oficjalna strona: www.ipvanish.com
 • Ponad 40 000 wspólnych adresów IP na całym świecie.
 • Zero dzienników ruchu.

Dlaczego warto korzystać z IPVanish zamiast ExpressVPN

IPVanish pojawił się na wielu popularnych stronach, takich jak CNN, NBC News, Mashable, TechRadar i PCMag.com.

Jeśli chcesz mieć usługę VPN, która nie prowadzi dzienników ruchu na żadnym z ich serwerów, skorzystaj z IPVanish. Dzięki zasadom dotyczącym zerowych dzienników ruchu możesz mieć pewność, że żadna z Twoich aktywności online nie jest rejestrowana.

Dlaczego warto korzystać z ExpressVPN zamiast IPVanish

ExpressVPN jest nieco łatwiejszy w użyciu niż IPVanish. Jeśli korzystasz z wielu urządzeń i potrzebujesz prostej aplikacji, ExpressVPN jest najlepszym sposobem.

4. VyprVPN

vyprvpn

 • Oficjalna strona: www.vyprvpn.com
 • Zalecane i używane przez administratorów systemu Reddit.
 • Brak zasad logów.

Dlaczego warto korzystać z VyprVPN zamiast ExpressVPN

Aplikacje VyprVPN są dostępne dla praktycznie wszystkich platform i urządzeń, w tym Linux, Windows, iOS, Android, Mac, a nawet routerów. Ich zasady braku logowania pozwalają przeglądać Internet bez pozostawiania śladów.

Dlaczego warto korzystać z ExpressVPN zamiast VyprVPN

ExpressVPN jest nieco łatwiejszy do nauczenia, ale kosztuje znacznie więcej niż VyprVPN. Oferują one dostęp do sieci ponad 3000 serwerów VPN na całym świecie. Oznacza to, że możesz połączyć się z Internetem praktycznie z dowolnego kraju.

5. CyberGhost

cyberghost VPN

 • Oficjalna strona: www.cyberghost.com
 • Zdobywca nagrody BestVPN.com.
 • Zero logowania.

Dlaczego warto korzystać z CyberGhost zamiast ExpressVPN

CyberGhost oferuje bardzo prosty i łatwy w użyciu interfejs, który ułatwia korzystanie z usługi nawet początkującym. Oferują aplikacje na wszystkie urządzenia, w tym Android, iPhone, Windows i Mac. Średnia ocena dla ich usługi wynosi 9.4 w TrustPilot.

Dlaczego warto korzystać z ExpressVPN zamiast CyberGhost

ExpressVPN oferuje aplikacje, które mogą chronić Twoją prywatność na wszystkich używanych urządzeniach. Oferują aplikacje na kilkanaście różnych platform i urządzeń, w tym Androida, iOS, Mac, Windows, Chromebook, Kindle Fire, Xbox, Playstation, Apple TV i wiele innych urządzeń.

6. Mullvad

Mullvad

 • Oficjalna strona: www.mullvad.net
 • Usługa VPN stworzona dla programistów i ludzi oprogramowania.
 • Brak dzienników aktywności.

Dlaczego warto korzystać z Mullvad zamiast ExpressVPN

Mullvad to zaawansowana usługa VPN dla osób, które wiedzą, co robią i chcą być Duchem w Internecie. Mullvad nie’prosić o podanie adresu e-mail lub jakichkolwiek danych osobowych.

Zamiast tego otrzymujesz numer konta, a następnie korzystasz z tego numeru konta, aby połączyć się z Mullvad i zapłacić za usługę. Zachęcają do płatności w formie gotówki lub Bitcoin, aby zachować prywatność Twojej tożsamości.

Dlaczego warto korzystać z ExpressVPN zamiast Mullvad

Jeśli nie jesteś’zaawansowany użytkownik, a następnie trzymaj się z dala od Mullvad. To’są przeznaczone dla użytkowników, którzy wiedzą, co robią. ExpressVPN jest znacznie lepszym wyborem, jeśli chcesz konfiguracji jednym kliknięciem dla wszystkich swoich urządzeń.

7. Prywatny dostęp do Internetu (PIA)

privateinternetaccess (pia)

 • Oficjalna strona: www.privateinternetaccess.com
 • Jedna z najstarszych i najbardziej zaufanych usług VPN.
 • Zaufany przez duże marki, takie jak MSN Money, Wired, Gizmodo i Yahoo!.

Dlaczego warto korzystać z prywatnego dostępu do Internetu zamiast ExpressVPN

Prywatny dostęp do Internetu został opisany w czasopismach internetowych, takich jak PCMag, Tom’s Przewodnik i Cnet. Pozwalają one korzystać z usługi VPN na 10 urządzeniach jednocześnie. Pozwalają również wybrać wiele bram VPN.

Dlaczego warto korzystać z ExpressVPN zamiast prywatnego dostępu do Internetu

W przeciwieństwie do prywatnego dostępu do Internetu, ExpressVPN jest spółką z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. To znaczy, że nie’• przestrzegać wszelkich przepisów dotyczących przechowywania danych.

Najlepsze alternatywy ExpressVPN: Podsumowanie

Jeśli chcesz tańszą alternatywę dla ExpressVPN, wybierz NordVPN. Jest to najlepsza alternatywa dla ExpressVPN na rynku. Ich trzyletni plan kosztuje mniej niż ExpressVPN’s plan roczny.

Jeśli chcesz mieć pełną prywatność, idź z Mullvad. Uważaj na to’jest zaawansowaną platformą i nie nadaje się dla początkujących, więc don’t zarejestruj się, chyba że jesteś dobry w korzystaniu z komputerów.

Oni nie’Poproś o jakiekolwiek dane osobowe, aby zachować całkowitą anonimowość w Internecie i umożliwić płatności w formie Bitcoin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map