7 najlepszych alternatyw dla Hootsuite

Jeśli chcesz zwiększyć swoją obecność w mediach społecznościowych jako firma lub osoba wpływowa, musisz utworzyć i opublikować wiele treści. To jest narzędzie do zarządzania mediami społecznościowymi Hootsuite wchodzi. Ale są świetne tam.


Bez względu na platformę, na której chcesz zwiększyć popularność, najważniejszą częścią jest regularne publikowanie nowych treści, aby utrzymać zaangażowanie obserwujących. Chociaż tworzenie treści jest czymś, czego nie można zautomatyzować, możesz łatwo zautomatyzować publikowanie ich w mediach społecznościowych za pomocą narzędzi takich jak Hootsuite.

Najlepsze alternatywy dla Hootsuite w 2020 roku:

 • Najlepszy ogólnie: jest moim zdaniem najlepszym wszechstronnym narzędziem do zarządzania mediami społecznościowymi do planowania i zarządzania treścią dla wszystkich kont w mediach społecznościowych.
 • Drugie miejsce, Najlepszy ogólnie: nie przychodzi z bezpłatnym planem, ale ma tańszy plan premium, który łączy do pięciu kont w mediach społecznościowych. Uwielbiam także możliwości kuracji treści SocialPilot.
 • Najlepsza darmowa alternatywa dla Hootsuite: to najlepsza darmowa strona do zarządzania mediami społecznościowymi, taka jak Hootsuite, bezpłatny plan pozwala ci połączyć do trzech dowolnych kombinacji Facebooka, Instagrama, Twittera i LinkedIn.

Co to jest Hootsuite?

najlepsze alternatywy dla hootsuite

Hootsuite pozwala zarządzaj wszystkimi profilami mediów społecznościowych z jednego pulpitu nawigacyjnego. Ale to nie najlepsza część. The najlepsza część o korzystaniu z Hootsuite jest to, że pozwala utwórz kalendarz promocji treści.

Zamiast tworzyć i publikować nowe treści każdego dnia, tworzysz mnóstwo treści z góry i zautomatyzuj księgowanie za pomocą Hootsuite.

Planowanie postów w mediach społecznościowych to tylko jedna część tego, co oferuje Hootsuite. To także pozwala zautomatyzuj ponowne publikowanie treści. Bez narzędzia takiego jak Hootsuite nie możesz dowiedzieć się, jak radzą sobie Twoje posty w mediach społecznościowych.
Hootsuite zapewnia pulpit nawigacyjny, w którym można sprawdzić skuteczność swoich treści na platformach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Pinterest i Instagram.

Funkcje i plany Hootsuite

Hootsuite to więcej niż narzędzie do planowania postów w mediach społecznościowych. To pozwala zarządzaj wszystkimi profilami mediów społecznościowych z jednego pulpitu nawigacyjnego i oferuje widok z lotu ptaka na wyniki Twojej firmy w mediach społecznościowych.

plany hootsuite

Hootsuite pozwala na zarządzanie 35 sieci społecznościowych, w tym Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, LinkedIn, Pinterest i wiele innych. Pozwala zaplanować nieograniczoną liczbę postów na wszystkich tych platformach. Oferuje także narzędzia do tworzenia treści, które pomogą Ci stworzyć więcej treści w krótszym czasie.

Plan startowy Hootsuite pozwala zarządzać maksymalnie 10 profilami mediów społecznościowych. Plan startowy jest dostępny pod adresem 29 USD miesięcznie wypłacane co roku.

Plusy i minusy Hootsuite

Hootsuite może ci pomóc zautomatyzuj zarządzanie mediami społecznościowymi i oszczędzasz co miesiąc godziny, które możesz poświęcić na tworzenie większej ilości treści. Oferuje również analityka dla wszystkich kont w mediach społecznościowych które mogą dać Ci widok z lotu ptaka na wyniki Twoich postów w mediach społecznościowych i gdzie możesz lepiej.

Jeśli prowadzisz firmę, Hootsuite może zaoszczędzić wiele kłopotów i uczynić content marketing jeszcze bardziej efektywnym, umożliwiając zaplanuj promocję treści.
Hootsuite oferuje setki funkcji i może znacznie poprawić sposób zarządzania obecnością w mediach społecznościowych.

Ale jednocześnie to może być trochę drogie jeśli dopiero zaczynasz. Jest przeznaczony dla firm, a nie osób lub osób wpływowych, które dopiero zaczynają działalność.

Najlepsze alternatywy dla Hootsuite w 2020 roku

Bez względu na powód, oto niektóre z nich najlepsze alternatywy dla Hootsuite można znaleźć w Internecie:

1. Wysyłalny

wysyłalny

 • Plany od 29 USD / miesiąc lub 24 USD / miesiąc, rozliczane co roku (30-dniowy bezpłatny okres próbny)
 • Strona internetowa: https://www.sendible.com/

Wysyłalny to narzędzie do zarządzania mediami społecznościowymi, z którego korzysta ponad 10 000 firm na całym świecie. Obsługuje planowanie wpisów na Facebooku, Instagramie, Twitterze, Pinterest i wielu innych portalach społecznościowych. Oferuje również planowanie postów na platformach blogowych, w tym WordPress, Medium, Blogger i Tumblr.

Dzięki Sendible masz dostęp do funkcji takich jak wbudowane analityki dla wszystkich obsługiwanych platform mediów społecznościowych i automatyczny recykling wiecznie zielonych treści. Dzięki Sendible możesz łatwo zautomatyzować swoją obecność w mediach społecznościowych.

Sendible umożliwia tworzenie i zarządzanie kalendarz promocji treści dla wszystkich mediów społecznościowych i platform blogowych w jednym miejscu. Możesz łatwo zaplanować posty z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

Plany do wysłania:
Sendible oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny, na który możesz się zarejestrować bez podawania danych karty kredytowej. W ich planie startowym otrzymujesz nieograniczony harmonogram tylko dla 12 usług (kont mediów społecznościowych) 29 USD miesięcznie.

Dlaczego Sendible jest dobrą alternatywą dla Hootsuite:
Hootsuite pozwala na podłączenie maksymalnie 10 kont mediów społecznościowych w ramach ich planu początkowego, który kosztuje 29 USD miesięcznie; Z drugiej strony Sendible pozwala na 12 kont w mediach społecznościowych.

2. AgoraPulse

agorapulse

 • Plany od 99 USD / miesiąc lub 89 USD / miesiąc, gdy rozliczane są co roku (28-dniowy bezpłatny okres próbny)
 • Strona internetowa: https://agorapulse.com/

AgoraPulse jest używany przez ponad 17 000 sprzedawców mediów społecznościowych na całym świecie. Jest to narzędzie do zarządzania mediami społecznościowymi przeznaczone dla poważnych właścicieli firm i agencji obsługujących dziesiątki klientów.

Nie tylko ułatwia to zaplanować zawartość dla platform mediów społecznościowych, ale także pomaga zarządzać i odpowiadać na komentarze poprzez prostą skrzynkę odbiorczą, do której mają dostęp wszyscy członkowie twojej drużyny.

Najlepsze w AgoraPulse jest to, że oferuje wbudowany CRM aby pomóc Ci zarządzać wszystkimi swoimi klientami na platformach społecznościowych. Możesz łączyć i zarządzać swoimi kontami Facebook, Twitter, Instagram, YouTube i LinkedIn za pomocą AgoraPulse z jednego pulpitu nawigacyjnego.

Chociaż AgoraPulse oferuje dziesiątki niesamowitych funkcji, które mogą zmienić sposób zarządzania mediami społecznościowymi, nie polecam tego narzędzia, jeśli dopiero zaczynasz, ponieważ może to być nieco kosztowne dla początkujących.

Plany AgoraPulse:
Plany AgoraPulse zaczynają się od 99 USD miesięcznie i zezwalaj na łączenie do 10 kont mediów społecznościowych z maksymalnie 2 kontami użytkowników (do zarządzania).

Dlaczego AgoraPulse jest dobrą alternatywą dla Hootsuite:
AgoraPulse jest bardziej odpowiedni dla firm z dużą liczbą klientów. Oferuje prosty CRM, którego można używać do zarządzania i śledzenia klientów na obsługiwanych platformach społecznościowych.

3. Sprout Social

kiełkować społecznie

 • Plany od 99 USD / miesiąc (30-dniowy bezpłatny okres próbny)
 • Strona internetowa: https://sproutsocial.com/

Sprout Social jest używany przez niektórych dużych graczy w marketingu online, takich jak Glassdoor, Grubhub i Vice. Oferuje prosty sposób zarządzania obecnością w mediach społecznościowych na różnych platformach i planowania regularnych treści.

Udostępnia narzędzia potrzebne do tworzenia i zarządzania harmonogramem promocji treści w mediach społecznościowych. Dzięki Sprout Social możesz także monitorować media społecznościowe dla słów kluczowych, profili i lokalizacji.

Daje to również możliwość zarządzaj komentarzami ze wszystkich profili w mediach społecznościowych bezpośrednio z jednej skrzynki odbiorczej, do której dostęp ma cały zespół. To sprawia, że ​​niezwykle łatwo jest odpowiadać na komentarze i być na bieżąco z tym, o czym mówią Twoi obserwatorzy.

Podobnie jak AgoraPulse, Sprout Social nie nadaje się dla początkujących lub firm, które dopiero zaczynają od marketingu w mediach społecznościowych. Koszty planu początkowego Sprout Social 99 USD miesięcznie na użytkownika i pozwala zarządzać tylko 5 profilami. Ale Sprout Social jest niezwykle pomocny, jeśli masz wielu obserwujących w mediach społecznościowych.

Plany socjalne:
Plan startowy Sprout Social pozwala zarządzać maksymalnie 5 profilami mediów społecznościowych i kosztuje 99 USD za użytkownika miesięcznie.

Dlaczego Sprout Social jest dobrą alternatywą dla Hootsuite:
Sprout Social został stworzony dla zespołów, które chcą zarządzać tysiącami obserwujących z jednej skrzynki odbiorczej. Sprout Social oferuje znacznie lepszą funkcjonalność CRM i zarządzania klientami niż Hootsuite.

4. SocialPilot

socialpilot

 • Plany od 30 USD / miesiąc lub 25 USD / miesiąc, gdy rozliczane są co roku (14-dniowy bezpłatny okres próbny)
 • Strona internetowa: https://socialpilot.co/

SocialPilot to kompleksowe narzędzie do zarządzania marketingiem w mediach społecznościowych, które jest używane przez guru marketingu Neila Patela. Pozwala zaplanować posty dla wszystkich głównych platform społecznościowych, takich jak Twitter, Facebook, LinkedIn, Instagram i polubienia.

To także pozwala planuj posty wizualnie, korzystając z widoku kalendarza. W przeciwieństwie do innych narzędzi z tej listy, SocialPilot jest stworzony dla małych firm, blogerów i tych, którzy dopiero zaczynają. Ich plan początkowy oferuje połączenie do 25 profili, 3 kont użytkowników i nieograniczony harmonogram za jedyne 30 USD miesięcznie.

Plany SocialPilot:
Plan startowy SocialPilot pozwala tylko na zarządzanie i planowanie postów dla maksymalnie 25 profili 30 USD miesięcznie lub 25 USD miesięcznie, jeśli płacisz rocznie.

Dlaczego SocialPilot jest dobrą alternatywą dla Hootsuite:
SocialPilot jest aż trzy razy tańszy niż Hootsuite, ponieważ umożliwia połączenie 25 profili mediów społecznościowych i trzech kont użytkowników za jedyne 30 USD miesięcznie, podczas gdy Hootsuite pozwala tylko na 10 profili i jedno konto użytkownika za 29 USD miesięcznie.

5. eClincher

eClincher

 • Plany od 59 USD miesięcznie i 15% zniżki przy rozliczaniu rocznym (14-dniowy bezpłatny okres próbny)
 • Strona internetowa: https://eclincher.com/

eClincher to potężne narzędzie do planowania mediów społecznościowych współpracujące z Facebookiem, Twitterem, Instagramem, LinkedIn i innymi ważnymi platformami społecznościowymi. Zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zarządzać i zwiększać swoją obecność w mediach społecznościowych.

Otrzymasz kalendarz treści do planować posty tygodnie lub miesiące wcześniej. Dostajesz także społeczna skrzynka odbiorcza zarządzać wszystkimi komentarzami i rozmowami z klientami i obserwatorami w jednym miejscu.

Jedną rzeczą, która mi się nie podoba w tym narzędziu jest to, że musisz subskrybować dodatek, który kosztuje 50 USD miesięcznie na profil, jeśli chcesz funkcje CRM na Twitterze. Niektóre inne narzędzia z tej listy oferują to za darmo.

Plany eClincher:
Podstawowy plan eClinchera pozwala na połączenie do 10 profili i zaplanowanie nieograniczonej liczby postów 59 USD miesięcznie.

Dlaczego eClincher jest dobrą alternatywą dla Hootsuite:
eClincher to zaawansowane narzędzie do zarządzania mediami społecznościowymi, stworzone dla zaawansowanych użytkowników. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji i zaawansowanych funkcji, eClincher to świetny wybór.

6. Bufor

Bufor

 • Bezpłatny (ograniczony) plan i plany premium od 15 USD / miesiąc (14-dniowy bezpłatny okres próbny)
 • Strona internetowa: https://buffer.com/

Bufor jest jednym z najstarszych i najpopularniejszych narzędzi do planowania mediów społecznościowych. Działają już od bardzo dawna i oferują dziesiątki funkcji w celu uproszczenia planowanie mediów społecznościowych i tworzenie treści.

Jeśli dopiero zaczynasz, bardzo polecam skorzystanie z bufora plany są bardzo przystępne a narzędzie jest jednym z najłatwiejszych do nauczenia się / używania.

Oprócz planowania w mediach społecznościowych masz również dostęp do bufora rozszerzenie przeglądarki która pozwala zaplanować post w mediach społecznościowych bez opuszczania czytanej strony.

Na przykład, jeśli chcesz napisać na Twitterze interesujący artykuł, który czytasz, możesz zaplanować tweet za pomocą jednego kliknięcia ikony rozszerzenia przeglądarki buforowania.

Jedną rzeczą, która mi się nie podoba w buforze jest to, że pozwala on zaplanować do 100 postów jednocześnie w planie startowym. Większość innych narzędzi z tej listy pozwala zaplanować nieograniczoną liczbę postów jednocześnie.

Plany buforowe:
Plan startowy bufora pozwala zaplanować maksymalnie 100 postów jednocześnie dla maksymalnie 8 profili mediów społecznościowych 15 USD miesięcznie.

Dlaczego bufor jest dobrą alternatywą dla Hootsuite:
Jeśli dopiero zaczynasz, Buffer jest znacznie lepszą alternatywą dla Hootsuite, ponieważ za 15 USD miesięcznie możesz zaplanować do 100 postów dla maksymalnie 8 profili w mediach społecznościowych.

7. Raport społeczny

Raport społeczny

 • Plany od 49 USD / miesiąc (30-dniowy bezpłatny okres próbny)
 • Strona internetowa: https://www.socialreport.com/

Raport społeczny to proste narzędzie do zarządzania mediami społecznościowymi i zaangażowaniem, które obejmuje tysiące firm na całym świecie. Pozwala zaplanować posty dla wszystkich głównych platform mediów społecznościowych, w tym Facebooka, Twittera, Instagrama, YouTube’a i LinkedIn.

Raport społecznościowy daje również Tobie i Twojemu zespołowi możliwość zarządzaj wszystkimi rozmowami (komentarzami i wiadomościami) ze swoimi obserwatorami w jednym miejscu. Oferuje także dziesiątki wskaźników i funkcji analitycznych, które dają wyobrażenie o skuteczności Twoich treści w serwisach społecznościowych.

Plany raportów społecznych:
Koszty planu startowego Raportu Społecznego 49 USD miesięcznie i pozwala planować nieograniczoną liczbę postów dla maksymalnie 25 profili.

Dlaczego Raport Społeczny jest dobrą alternatywą dla Hootsuite:
Raport społecznościowy oferuje wiele zaawansowanych funkcji analitycznych i zarządzania, których brakuje w Hootsuite. Daje także możliwość segregowania profili na podstawie przestrzeni nazw projektu.

Alternatywy dla Hootsuite: Podsumowanie

Jakie są najlepsze strony konkurentów, takie jak Hootsuite?

Jeśli dopiero zaczynasz i chcesz zaoszczędzić pieniądze, zalecamy skorzystanie z jednego z nich Bufor lub SocialPilot. Bufor pozwala zaplanować 100 postów dla maksymalnie 8 profili za jedyne 15 USD miesięcznie.

Z kolei SocialPilot kosztuje 30 USD miesięcznie i pozwala zarządzać 25 profilami oraz umożliwia planowanie nieograniczonej liczby postów. Jeśli jesteś przywiązany do gotówki, najlepszym rozwiązaniem jest Bufor.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map