Toptal umožňuje společnostem najímat pouze ty nejlepší nezávislé pracovníky ze své celosvětové sítě prověřovaných talentů. Tento Recenze Toptal blíže se podíváme na to, co mohou nabídnout, aby vám pomohlo rozhodnout se, zda je to ten správný nezávislý trh pro vaše podnikání.


Shrnutí recenze Toptal (klíčové body)

informační ikona O
Toptal nechá se na svou platformu připojit jen nejlepší nezávislí, takže pokud si chcete najmout top 3% na volné noze na světě, pak je to místo, kde si je najmete.
ikona dolaru Náklady
Náklady na pronájem nezávislého pracovníka od Toptal závisí na typu role, ale můžete očekávat, že zaplatíte mezi $ 60 – $ 200 + za hodinu ().
ikona happyface Klady
Toptal se může pochlubit 95% úspěšnost pokusu o pronájem, s Náborový poplatek 0 $ pro top 3% globálního nezávislého talentu. Dostaneš představen uchazečům do 24 hodin od přihlášení, a 90% klientů najme prvního kandidáta, kterého Toptal představuje.
ikona sadface Nevýhody
Pokud potřebujete pouze pomoc s menším projektem nebo jste na a napjatý rozpočet a může si to dovolit nezkušení a levní nezávislí – pak pro vás Toptal není nezávislým trhem.
ikona verdiktu Výrok
Přísný screeningový proces Toptal pro talent gurantees, že najmete jen ty nejlepší freelancery které jsou prověřené, spolehlivé a odborníky na design, vývoj, finance a projektový a produktový management.

výzva k akci
Skočit do: – – – – – – – –

Najímání zaměstnanců na plný úvazek není vždy nejlepším řešením, zejména když potřebujete jen najmout někoho, kdo pracuje na krátkodobém projektu. Na volné noze se nejlépe hodí pro tyto typy projektů, kde potřebujete odborníka, ale nechcete / nemusíte je najímat na plný úvazek..

I když existují stovky nezávislých tržišť tam, většina nezávislých na těchto platformách není odborníky. Chcete-li najít spolehlivého nezávislého pracovníka, se kterým můžete pracovat na více komplexních projektech, musíte si najmout několik nezávislých pracovníků, než najdete ten, který dokonale vyhovuje vašim potřebám. I tehdy je můžete ztratit, pokud se rozhodnou zvýšit své sazby, přestat pracovat nebo jednoduše zmizet.

Zde přichází Toptal. Jejich platforma vám pomůže najmout nejlepší 3% nezávislých na světě z více než 100 zemí a většina z nich se nachází v Americe a Evropě.

toptal top tři procenta

Při práci s Toptal můžete snadno najít odborníka na volné noze pro svůj projekt při prvním pokusu, protože všichni nezávislí jsou prověří a vede rozhovor dříve, než jsou povoleny na platformě. A jste v bezpečných rukou protože Toptal spolupracuje se společnostmi jako Airbnb, Hewlett Packard, Zendesk, Motorola, Bridgestone, Shopify a mnoha dalšími.

Najměte si 3% nezávislých freelancerů pro váš projekt – náborový poplatek 0 $ a 2 týdny bezplatného zkušebního období s nulovým rizikem!

Co je Toptal.com?

toptal review

Toptal je nezávislý trh podobné jako Upwork. To, co Toptal odlišuje od ostatních trhů, je to, že vám poskytuje přístup nejlepší z nejlepších nezávislých z celého světa. Na rozdíl od jiných nezávislých sítí / trhů, Toptal veterináři a rozhovory na volné noze a přijímá pouze odborníky, kteří se mohou prokázat.

Toptal může být váš partner, který vám pomůže dokončit všechny vaše projekty. Ať už potřebujete někoho, kdo navrhne uživatelské rozhraní pro vaši novou aplikaci pro iPhone nebo backend vaší komplexní aplikace webového serveru, Toptal může Pomůžeme vám najít odborníka, který dokáže tuto práci zvládnout. Jejich síť zahrnuje projektové manažery, produktové manažery, finanční experty, projektanty a vývojáře.

toptal talentNajměte talent na světové úrovni, jako jsou vývojáři iOS, front-end vývojáři, návrháři UX, návrháři UI, finanční experti, manažeři digitálních projektů, produktoví manažeři

Najměte si 3% nezávislých freelancerů pro váš projekt – náborový poplatek 0 $ a 2 týdny bezplatného zkušebního období s nulovým rizikem!

Jak Toptal funguje

Na rozdíl od jiných nezávislých tržišť, Tým Toptal vám osobně pomůže najít nejlepší nezávislý pracovník pro vaše obchodní potřeby. Toptal umožňuje těm nejlepším na volné noze na světě vstoupit na jejich platformu po přísném pohovoru, který může trvat týdny. Kvalita nezávislých talentů dostupných na této platformě je jejich největším rozlišitelem.

náborový proces

Když se zaregistrujete, musíte vyplňte jednoduchý průzkum, což trvá méně než dvě minuty. Pomáhá Toptal lépe pochopit vaše potřeby projektu. Jakmile se zaregistrujete, budete přidělil odborníka kdo se s vámi spojí, aby se zlepšil porozumět vašim projektovým požadavkům. Tento krok pomůže týmu Toptal pochopit, jak velký a složitý bude váš projekt.

Tým Toptal poté najde nezávislého pracovníka, který vyhovuje vašim požadavkům. Dostaneš představen uchazečům do 24 hodin od přihlášení, a 90% společností najímá prvního kandidáta, kterého jim Toptal představuje.

Proces promítání

Co odlišuje Toptal od jiných nezávislých tržišť, je jeho přísný screeningový proces který přijímá pouze 3% všech uchazečů. Důvodem jejich intenzivního screeningu a pohovoru je vyloučení nekvalifikovaných freelancerů, kteří nemají dostatek zkušeností.

Toptal je screeningový proces má 5 kroků a pouze zkušení a odborní pracovníci na volné noze, kteří mají vážnou práci, skončí úspěšně.

proces horního screeningu

První krok celého procesu testování komunikačních dovedností a osobnosti. Žadatel musí být schopen komunikovat v angličtině velmi dobře. Testují také, zda je žadatel skutečně vášnivý a plně se věnuje práci, kterou vykonávají.

Pouze 26,4% uchazečů se tímto krokem dostane.

druhý krok je hloubkové přezkoumání dovedností že vyřadí jakékoli volné noze nekvalitní osoby, které nejsou výjimečné v práci, kterou vykonávají. Tento krok testuje schopnost a intelekt žadatele řešit problémy. Uchazeč je povinen absolvovat různé úkoly, aby prokázal své dovednosti.

Pouze 7,4% uchazečů se tímto krokem dostane.

třetí krok je živé vysílání, kde bude žadatel promítáno odborníkem. Tento krok je spíš jako osobní pohovor s odborníkem v primární doméně odborných znalostí žadatele.

Pouze 3,6% uchazečů se tímto krokem dostane.

Tento čtvrtý krok přiřadí žadatele testovací projekt napodobuje scénáře skutečného světa a testuje jejich schopnost řešit problémy skutečného světa. Pouze 3,2% uchazečů se tímto krokem dostane.

poslední krok je průběžný test trvalé excelence. Toptal nebere nízkou kvalitu práce a špatnou komunikaci zlehka. Tento krok zajišťuje, že v síti zůstanou pouze nejlepší z nejlepších nezávislých.

Pouze 3,0% uchazečů se přes tento krok dostane a mohou se stát nezávislou osobou v síti Toptal.

Jak se přihlásit (jako klient / zaměstnavatel)

Registrace do Toptal jako klienta / zaměstnavatele je velmi snadná. Jde pouze o zodpovězení několika otázek, aby tým Toptal získal představu o vašich projektových požadavcích.

Když se vám zobrazí formulář průzkumu:

proces registrace toptal - 1

První otázka, na kterou musíte odpovědět, je, koho hledáte najmout. V tomto příkladu pojďme pracovat s designéry. Jakmile vyberete typ talentu, který chcete najmout, klikněte na tlačítko Začínáme.

Nyní musíte vybrat, s jakým typem projektu potřebujete pomoci:

proces registrace toptal - 2

Ve většině případů budete pracovat na novém projektu, takže jako typ projektu vybereme „Nový projekt“. Pokračujte kliknutím na velké modré tlačítko Další v pravé dolní části formuláře.

Nyní si musíte vybrat, zda máte jasné specifikace projektu. To v podstatě říká Toptal, jak daleko jste se dostali v procesu nápadů:

proces registrace toptal - 3

Většina vašich projektů může těžit z příspěvků od odborného návrháře nebo vývojáře. Pokud již nemáte pro vaše projekty připravené jasné specifikace, vyberte možnost „Mám hrubou představu o tom, co chci stavět“ a klikněte na tlačítko Další.

Nyní se musíte rozhodnout, jak dlouho budete potřebovat návrháře:

proces registrace toptal - 4

U většiny projektů to bude jen několik týdnů, takže si vybereme „1 až 4 týdny“. Pokud si nejste jisti, nebo jej chcete nechat otevřený k diskusi, zvolte „Rozhodnu později“.

Nyní si musíte vybrat, kolik návrhářů potřebujete:

proces registrace toptal - 5

Pro většinu projektů budete potřebovat více než jen návrháře nebo vývojáře. Budete potřebovat někoho z vašeho týmu, aby zvládl další části projektu. Pojďme tedy vybrat „Interfunkční tým“.

Pokud si nejste jisti, nebo jej chcete nechat otevřený k diskusi, zvolte „Rozhodnu později“. Pokračujte kliknutím na Další.

Nyní si musíte vybrat úroveň časového závazku, který váš projekt vyžaduje:

proces registrace toptal - 6

U vážných obchodních projektů to bude na plný úvazek nebo alespoň na částečný úvazek, takže si vybíráme částečný úvazek. Pokud si nejste jisti, nebo jej chcete nechat otevřený k diskusi, zvolte „Rozhodnu později“. Pokračujte kliknutím na Další.

Nyní vyberte dovednosti, které váš ideální kandidát pro tento projekt bude mít:

proces registrace toptal - 7

Pro projekt webového designu budete potřebovat webový design, responzivní webový design a návrh uživatelského rozhraní. Vyberte příslušné dovednosti a klikněte na tlačítko Další.

Nyní vyberte počet zaměstnanců, kteří pracují ve vaší společnosti:

proces registrace toptal - 8

V tomto příkladu vybereme méně než 10. Pokračujte kliknutím na Další.

Nyní vyberte, kdy potřebujete návrháře, aby s vámi začal pracovat:

proces registrace toptal - 9

U většiny projektů to bude nejméně 1 týden. Pokud si nejste jisti, nebo jej chcete nechat otevřený k diskusi, zvolte „Rozhodnu později“. Pokračujte kliknutím na tlačítko Další.

Nyní se musíte rozhodnout, zda jste otevřeni práci s talentem Remote:

proces registrace toptal - 10

U většiny typů projektů, dokonce i těch složitých, to nebude jedno, ale pokud si nejste jisti, zvolte „Nejsem si jistý“. Pokračujte kliknutím na tlačítko Další.

Nyní vyberte svůj rozpočet pro tuto roli:

proces registrace toptal - 11

Doporučuji vybrat „$ 51 – 75 $ / h“, protože většina nezávislých na platformě účtuje alespoň 60 $ / hodinu. Pokračujte kliknutím na Další.

Nyní vyplňte své kontaktní údaje a dokončete registraci:

proces registrace toptal - 13

Nyní vyplňte své kontaktní údaje, aby vás tým Toptal mohl zavolat k zahájení procesu:

To je vše. Dokončili jste proces registrace. Nyní obdržíte výzvu k zahájení provozu od Toptal, kde odborník zodpoví všechny vaše dotazy a vyžádá si více informací o vašem projektu, aby vás mohl připravit s nejvhodnějším nezávislým pracovníkem pro váš projekt..

Najměte si 3% nezávislých freelancerů pro váš projekt – náborový poplatek 0 $ a 2 týdny bezplatného zkušebního období s nulovým rizikem!

Toptal Pricing

Chcete-li si najmout svého prvního nezávislého pracovníka na Toptalu, musíte si jednorázově udělat, vratná záloha 500 $. Pokud se rozhodnete najmout v kterékoli fázi procesu, obdržíte vrácení peněz. V opačném případě bude 500 USD později přidáno jako kredit na váš účet a bude použito k placení nezávislých, s nimiž pracujete. Tento vklad říká Toptal, že jste vážně najat na volné noze.

Na rozdíl od platforem jako Upwork, nenajdete na této platformě žádné levné freelancery. To nejlepší z nejlepších nezávislých přichází s drahou cenou. Většina nezávislých v této síti účtovat alespoň 60 dolarů za hodinu nebo ještě více v závislosti na úrovni dovedností a zkušeností.

Kolik stojí Toptal?

Toptal nabízí flexibilní ceny v závislosti na požadavcích klienta a jeho geografické poloze. Jako vodítko lze použít níže uvedené údaje o nákladech toptal.com:

Náklady na vývojáře:

 • Hodinová cena: $ 60 – 95 $ + / hod
 • Částečný úvazek: 1 000 – 1 600 $ + / týden
 • Denní úvazek: 2 000–3 200 $ + / týden

Náklady na návrháře:

 • Hodinová cena: $ 60 – 150 $ + za hodinu
 • Částečný úvazek: 1 200 – 2 600 $ + za týden
 • Denní úvazek: 2 400 – 5 200 $ + týdně

Náklady na finanční experty:

 • Hodinová cena: $ 60 – 200 $ + za hodinu
 • Částečný úvazek: 2 000–3 200 $ + za týden
 • Denní úvazek: 4 000–6 400 $ + týdně

Náklady na projektového manažera:

 • Hodinová cena: $ 60 – 150 $ + za hodinu
 • Částečný úvazek: 1 300 – 2 600 $ + týdně
 • Denní úvazek: 2 600 – 5 200 $ + za týden

Náklady na produktového manažera:

 • Hodinově: 60 – 180 $ + za hodinu
 • Částečný úvazek: 1 500– 2 800 $ + za týden
 • Denní úvazek: 3 000–5 600 $ + za týden

Pamatovat. Pokud nejste spokojeni s výkonem během prvních dvou týdnů, bude to Toptal vrátí vám zálohy i poplatky za práci na volné noze.

Kód kupónu Toptal

Dostat Dárková karta Amazonu 150 $ zdarma, když se zaregistrujete jako zaměstnavatel / klient a začnete používat Toptal.

kód topal kupónu

Abyste byli způsobilí, musíte použít tento registrační odkaz a musíte pokračovat po zkušební období bez rizika.

Poté, co jste provedli svůj první úspěšný pronájem na Toptal, pošlete nám e-mail a požádejte o dárkový poukaz Amazon ve výši 150 $.

Toptal Klady a zápory

největší přínos najímání nezávislých talentů od Toptal je jejich přísný screeningový proces vylučuje každého, kdo není odborníkem. Když najmete někoho z Toptal, můžete si být jisti, že umí vyřešit váš problém nebo vám pomůže s vaším projektem.

Ale to je také jeden z největších nevýhod práce s Toptalem. Protože nabízejí pouze přístup k internetu nejlepší 3% na volné noze, ceny mohou být docela drahé pokud právě začínáte nebo máte nízký rozpočet.

Pokud jste na a nízký rozpočet nebo potřebují pomoc pouze s malým projektem, pak má mnohem větší smysl jít na nezávislý trh, jako je Upwork.

Ale jít na nezávislý trh, jako je Upwork, který umožňuje komukoli připojit se na volné noze, bude čelit přesnému problému, který vám Toptal pomůže vyřešit. Půjčení dokonalého nezávislého pracovníka bude nějakou trvat pokus omyl.

A to v mnoha případech může znamenat ztrácí peníze (a čas) najít nejlepší nezávislý pracovník pro váš projekt.

Další velká výhoda práce s Toptalem je to, že nejste sami. Na rozdíl od jiných platforem a tržišť, které vám jednoduše poskytnou seznam nezávislých pracovníků, Toptalův tým odborníků spolupracuje s vámi, aby na základě vašich požadavků našel dokonalý talent na volné noze pro váš projekt.

Najměte si 3% nezávislých freelancerů pro váš projekt – náborový poplatek 0 $ a 2 týdny bezplatného zkušebního období s nulovým rizikem!

FAQ

Je Toptal legitimní?

Toptal je renomovaný světový nezávislý trh talentů, který pracuje se známými značkami, jako jsou Airbnb, HP, Zendesk a Motorola. Založili ji v roce 2010 Taso Du Val (CEO) a Breanden Beneschott a její sídlo je v Silicon Valley.

Kolik stojí Toptal?

Náklady na pronájem nezávislého pracovníka na Toptal závisí na typu role, ale očekávají se, že za nezávislého pracovníka zaplatí mezi $ 60 – $ 200 + za hodinu. K dispozici je také jednorázový vratný vklad ve výši 500 USD. Pokud se rozhodnete najmout v kterékoli fázi procesu, obdržíte vrácení peněz. V opačném případě bude 500 USD později přidáno jako kredit na váš účet.

Pro koho je Toptal dobrý?

Toptal je ideální pro podniky, které hledají klíčového partnera, který může zaručit špičkový nezávislý odborný talent, aniž by musel najmout někoho na plný úvazek nebo inhouse pro komplexní projekty v oblasti designu, vývoje a finančních služeb..

Toptal vs Upwork

Existuje mnoho Toptal konkurentů a Upwork je hlavní. Hlavní rozdíly mezi Toptalem a Upworkem jsou proces prověřování a kvalita nezávislých pracovníků. Pokud si chcete najmout nejlepší nezávislé pracovníky, jejichž odborné znalosti jsou prověřeny v krátkém časovém rámci, vyberte Toptal. Pokud máte čas projít procesem prověrky a náboru, abyste sami našli dobré nezávislé pracovníky, vyberte Upwork.

Jaké platební metody akceptuje Toptal?

Toptal přijímá platby ze všech hlavních kreditních karet (Visa, Mastercard, Amex), bankovním převodem a PayPal.

Co je Toptalova zkušební doba a záruka vrácení peněz?

Toptal dává klientům 14 dní na „vyzkoušení nezávislého pracovníka“, zcela zdarma. Teprve když jste na 100% spokojeni s nezávislým pracovníkem, teprve poté začne spolupráce s Toptalem. Pokud nejste na 100% spokojeni s nezávislými pracovníky, se kterými jste byli seznámeni, máte možnost opakovat zkušební proces s až 5 dalšími nezávislými osobami.

Kdo vlastní duševní vlastnictví práce vytvořené nezávislými osobami?

Klient ano. Jedinou úlohou společnosti Toptal je propojování nezávislých odborníků s klienty. Všechny smlouvy uvádějí, že veškerá práce vytvořená nezávislým pracovníkem Toptal je majetkem klienta, nikoli společností Toptal – nikoli nezávislým pracovníkem..

Co je to Toptal tracker?

Toptal tracker (TopTracker) je software pro sledování volného času. Může být použit pro snadné sledování pokroku a zpráv. Klienti / zaměstnanci jej mohou snadno sledovat pokrok z jakéhokoli zařízení, včetně desktopových aplikací pro Windows a Mac.

Funkce Toptal Trackeru zahrnují:

 • Načasované snímky obrazovky.
 • Sledování na úrovni aktivity – vstup z klávesnice a pohyby myši.
 • Vytváření a distribuce zaměstnanců na základě projektu.
 • Kontrola soukromí zaměstnanců kontrolovat nebo odmítat snímky obrazovky.
 • Podrobné zprávy o produktivitě s funkcí exportu (csv a pdf).
 • Ruční a automatické zadávání času.

Přehled Toptal: Shrnutí

toptal.com recenze

Toptal je fantastický nezávislý trh talentů pokud si chcete najmout nejlepší nezávislý talent na internetu. Jejich přísný proces skríninku rozhovorů umožňuje pouze 3% žadatelů prostřednictvím a vyřadit všechny nekvalitní žadatele.

To více než zdvojnásobuje šance na nalezení dokonalého odborného nezávislého talentu pro vaše projekty od začátku. Na rozdíl od jiných nezávislých tržišť, jako je Upwork, nemusíte na své platformě záviset na pokusech a omylech.

Ačkoli Toptal dělá hledání skvělých nezávislých na procházce v parku, na volné noze na platformě stojí mnohem víc, než vaše běh mlýna na volné noze. Pokud právě začínáte nebo máte nízký rozpočet, nedoporučuji používat Toptal.

Najměte si 3% nezávislých freelancerů pro váš projekt – náborový poplatek 0 $ a 2 týdny bezplatného zkušebního období s nulovým rizikem!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me