Správa neuvěřitelných 77 milionů doménových jmen GoDaddy.com Díky tomu je největším registrátorem doménových jmen na internetu. Zde najdete, jaké jsou nejlepší alternativy GoDaddy.


Nejlepší GoDaddy alternativy v roce 2020:

 • Celkově nejlepší: je nejlepší alternativou registrace doménového jména k GoDaddy, hlavním důvodem je to, že Namecheap nabízí ochranu soukromí WHOIS soukromí se všemi jejich názvy domén.
 • Runner-up, nejlepší celkově: je jedním z nejlevnějších poskytovatelů hostingu na trhu nabízející přátelský a kvalitní webhosting. Registrace doménového jména je při nákupu webhostingového plánu zahrnuta zdarma.

Důvěra podnikatelů Pojď tati s jejich webovými stránkami a přestože je s GoDaddy hodně dobré, existuje několik věcí, které by vás mohly přimět hledat alternativu ke známému registrátorovi domény.

Jednou z takových věcí jsou vyšší ceny za obnovení názvu domény. GoDaddy vám za první rok účtuje mnohem méně než za obnovení. Zní to jako sleva, ale nakonec vás to bude stát mnohem víc, než většina ostatních registrátorů doménových jmen.

V tomto seznamu vás provedu některými z nejlepší GoDaddy alternativy a konkurenční weby právě teď.

Co je GoDaddy

alternativy godaddy

GoDaddy je jedním z nejdůvěryhodnějších a nejznámějších registrátorů doménových jmen na internetu. Jejich platforma je místem, kde můžete nakupovat doménové jméno pro svůj web. Pokud je váš web Facebook, bude vaše doménové jméno Facebook.com.

Výhody GoDaddy

Největší výhodou GoDaddy je, že poskytují širokou škálu služeb. Když si koupíte doménu na webu GoDaddy.com, získáte přístup ke všem dalším službám potřebným ke spuštění webu z jednoho místa.

Nabízejí vše od webhostingu, nástrojů pro tvorbu webových stránek, softwaru pro elektronický obchod, e-mailového hostingu až po prvotřídní podnikové SSL certifikáty.

1. Namecheap.com (zahrnuje bezplatné soukromí WHOIS)

domény namecheap

 • Oficiální web: www.namecheap.com
 • Jeden z nejpopulárnějších registrátorů domén na internetu. Namecheap je nejlepší alternativou k GoDaddy.
 • Všechny domény z webu Namecheap.com přicházejí s ochranou soukromí domény WHOIS zdarma. Ostatní registrátoři doménových jmen včetně GoDaddy si za to účtují příplatek.
 • Podniká od roku 2001.

Proč namísto GoDaddy použít Namecheap

Na rozdíl od GoDaddy nabízí Namecheap bezplatnou ochranu soukromí WHOIS se všemi jejich názvy domén. A na rozdíl od GoDaddy nabízí Namecheap obnovení za stejnou cenu jako při nákupu vaší domény.

Proč používat GoDaddy místo Namecheap

Namecheap je známý pouze jako registrátor doménových jmen, ale nabízí také webhosting. Pokud chcete nejlépe provozovat svou malou online firmu a chcete být schopni spravovat vše na jednom místě, jako je hosting, e-maily, elektronický obchod – pak jděte s GoDaddy.

2. Bluehost.com (vše v jednom doménovém jménu, webhostingu a blogu)

domény hostitele bluehostingu

 • Oficiální web: www.bluehost.com
 • Důvěryhodné stovkami tisíc firem po celém světě.
 • Název domény je zdarma, když si zakoupíte roční webhostingový plán.
 • Jeden z nejlépe hodnocených podpůrných týmů v oboru.

Proč používat Bluehost místo GoDaddy

Pokud váš web běží na WordPress, pak v podnikání není nikdo lepší než Bluehost. Za podporu získali řadu ocenění a jsou jedním z doporučených hostitelů na oficiálním webu WordPress.org.

Proč používat GoDaddy místo Bluehost

Pokud provozujete firmu, která roste opravdu rychle, měli byste jít s GoDaddy. Služby Bluehost jsou vhodnější pro malé firmy a profesionální blogery.

3. HostGator.com (nejlevnější název domény a kombinace hostování)

hostgator domény

 • Oficiální web: www.hostgator.com
 • Všechny roční plány sdíleného webhostingu přicházejí s bezplatným názvem domény, které se každý rok obnovuje zdarma s vaším předplatným.
 • Nabízí všechny typy webhostingových služeb, včetně sdíleného hostingu, VPS hostingu a Managed WordPress Hosting.

Proč používat HostGator místo GoDaddy

Pokud chcete pouze spustit blog nebo malý zpravodajský server, pak je HostGator tou správnou cestou. Ať už provozujete butik na opravu kol nebo zpravodajský web, který získává miliony návštěvníků, HostGator to zvládne vše.

Proč používat GoDaddy místo HostGator

Pokud chcete mít možnost snadno přizpůsobit svůj web milionům návštěvníků, je GoDaddy tou nejlepší volbou. Mezi jejich klienty patří místní butikové obchody pro velké značky.

4. Hostinger.com (levný webhosting)

hostingerské domény

 • Oficiální web: www.hostinger.com
 • Hostinger si udělal jméno pro sebe tím, že nabízí nejlevnější webhostingové plány.
 • Plány začínající od pouhých 1,96 $ měsíčně.
 • Všechny roční plány hostování webů přicházejí s bezplatným názvem domény.

Proč používat hostinger místo GoDaddy

Pokud právě začínáte a chcete nejlevnější webhostingové ceny, jděte s Hostingerem. Přestože jsou oblíbené pro levný webhosting, neznamená to, že jejich webhostingové služby nemohou konkurovat jiným velkým hráčům na tomto seznamu.

Proč používat GoDaddy místo Hostingera

Pokud nechcete ohrožovat kvalitu za peníze, nemusí být hostinger nejlepším webovým hostitelem pro vaši firmu.

5. Domains.Google (názvy domén registrované u Googlu)

google.domains

 • Oficiální web: www.domains.google
 • Chcete bezpečnost a spolehlivost společnosti Google? Domains.Google je služba doménových jmen Google pro malé podniky a podnikatele.
 • Spravujte všechny aplikace včetně Disku Google a Gmailu pro svou firmu z jednoho účtu.

Proč místo GoDaddy používat domény Google

Ačkoli domény Google nejsou tak populární jako většina ostatních poskytovatelů doménových jmen v tomto seznamu, jejich službě doménových jmen důvěřují tisíce firem po celém světě.

Cílem společnosti Google se všemi jejími službami, včetně domén Google, je usnadnit nastavení a provozování webových stránek pro majitele firem. Pokud hledáte snadný způsob, jak nastavit a spravovat svůj web, můžete počítat s jednoduchostí služeb názvů domén Google..

Proč používat GoDaddy místo domén Google

Pokud chcete být schopni spravovat vše včetně svých webhostingových účtů a doménových jmen vše pod jedním webem, pak jděte s GoDaddy.

6. Dynadot.com (dobrá alternativa k GoDaddy)

dynadot

 • Oficiální web: www.dynadot.com
 • Jeden z nejstarších registrátorů doménových jmen na internetu založený v roce 2002.
 • Nabízí bezplatnou ochranu soukromí WHOIS, která je zahrnuta v základní ceně všech jejich domén.
 • Bezplatný webový tvůrce nabízený se všemi doménami, který vám umožní během několika minut vytvářet profesionální webové stránky.

Proč používat Dynadot místo GoDaddy

Pokud chcete zahrnout ochranu soukromí WHOIS do ceny vašeho doménového jména, pak jděte na Dynadot. S Dynadotem se neomezujete pouze na tvůrce webových stránek zdarma; můžete také hostovat svůj web na serveru VPS přímo ze stejného panelu.

Proč používat GoDaddy místo Dynadotu

GoDaddy nabízí širší škálu služeb a produktů, které mohou být užitečné při škálování vašeho podnikání.

7. DreamHost.com (důvěryhodný poskytovatel)

snové domény

 • Oficiální web: www.dreamhost.com
 • Jeden z nejvíce doporučovaných webových hostitelů pro bloggery a podnikatele, kteří právě začínají.
 • Všechny roční plány sdíleného hostování přicházejí s bezplatným názvem domény, které se každý rok obnovuje s vaším předplatným.
 • Tým podpory je jedním z nejlepších v oboru.

Proč používat DreamHost místo GoDaddy

DreamHost je známý pro svůj skvělý tým podpory a byl vítězem PCMag Editors Choice 4 roky v řadě. S DreamHost si můžete vybrat vanilla sdílený hosting nebo jít s Managed WordPress hosting plánu. Jejich plány a nabídky se snadno přizpůsobí vašemu podnikání.

Proč používat GoDaddy místo DreamHost

Pokud chcete více než jen webhosting a doménové jméno, jděte s GoDaddy. GoDaddy nabízí vše od certifikátů Premium SSL po e-mailové marketingové služby.

8. Domain.com (již roky)

doména.com

 • Oficiální web: www.domain.com
 • Společnost vlastní název domény Domain.com.
 • Podniká od roku 2000.

Proč používat doménu.com místo GoDaddy

Jejich cílem s nabídkou služeb je zjednodušit proces vlastnění webové stránky a učinit jej co nejjednodušším. A aby to bylo realitou, nabízejí bezplatný tvůrce webových stránek, který vám pomůže publikovat vaše první stránky během několika minut, aniž by si najal web designer.

Proč používat GoDaddy místo Domain.com

Co se mi na tomto registrátorovi nelíbí, je to, že na rozdíl od většiny ostatních v tomto seznamu nenabízejí s jejich doménami ochranu soukromí WHOIS zdarma. Musíte za to platit zvlášť pro všechny své domény.

Pokud chcete být schopni spravovat vše, co váš web potřebuje, z jednoho místa, pak jděte s GoDaddy.

Nejlepší GoDaddy Alternativy – shrnutí

Je GoDaddy nejlepší volbou?

Přestože miluji služby GoDaddy a roky jsem byl zákazníkem, jednou z věcí, která se mi na nich nelíbí, je to, že jejich ceny za obnovení jsou mnohem vyšší než ceny registrace..

A na rozdíl od mnoha výše uvedených registrátorů domén nenabízejí ochranu soukromí WHOIS zdarma.

Jak jsem zde popsal, existuje několik dobrých alternativ GoDaddy pro registraci domény a webhosting.

Pokud právě začínáte, doporučuji vám jít s Namecheap kvůli bezplatné ochraně soukromí v doméně WhoisGuard nebo Bluehost, protože mají jeden z nejlepších podpůrných týmů v oboru a jsou jedním z nejvíce doporučovaných webových hostitelů pro začátečníky..

Dokonce je doporučují oficiální stránky komunity WordPress.org.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me