8 nejlepších alternativ Fiverr

Nezávislá ekonomika nebo ekonomika koncertů rychle roste a Fiverr se stalo jedním z hlavních nezávislých tržišť tam. Nechápejte mě špatně, Fiverr je skvělé místo pro hledání nezávislých, ale jsou lepší tam venku


Fiverr.com je nezávislý trh, kde najdete služby od grafického designu přes editaci hudby / videa až po marketing a copywriting. Fiverr je dobré místo, kde začít, když hledáte křížení mezi kvalitou a cenou.

Nejlepší alternativy Fiverru v roce 2020:

 • Celkově nejlepší: je jedním z největších online nezávislých trhů a miluji jednoduchost Upwork. Řeknete jim o vašem projektu a oni vás spojí s nezávislými pracovníky, poté projdou zápasy a vyberou ten, se kterým chcete pracovat.
 • Runner-up, nejlepší celkově: má na svém trhu téměř 30 milionů nezávislých. Líbí se mi jeho transparentnost, protože dostáváte nabídky zdarma pro svůj projekt a za práci platíte pouze po dokončení koncertu.
 • Nejlepší „prémiová“ alternativa k Fiverru: schvaluje pouze 3% nezávislých pracovníků, kteří se zaregistrují a budou vás stát dražší, takže pokud se obáváte více o svůj rozpočet než kvalitu práce, nemusí být pro vás TopTal tou nejlepší platformou.

Přestože někteří poskytovatelé služeb na Fiverru poskytují výjimečné služby, většina prodejců na platformě nestojí za to utratit peníze, pokud chcete vysoce kvalitní práci.

Co je Fiverr

Fiverr je platforma / tržiště za nákup a prodej online služeb balených jako „koncerty“.

fiverr alternativy

Tyto služby sahají od web designu, grafického designu, videa, hlasu přes, copywriting k hudbě / podcast / editaci videa. Pokud provozujete internetový obchod, služby na Fiverru vám pomohou vyřešit většinu vašich problémů.

fiverr kategorieFiverr má na výběr z více než 150 kategorií

Fiverr začal jako platforma s $ 5 služeb, tedy název Fiverr. Přestože je platforma známá cenovkou 5 $, platforma vyrostla z původního účelu a nyní nabízí všechny typy služeb od 5 do 1 000 $.

Výhody Fiverr

Pokud vlastníte internetový obchod, již víte, že většina úkolů na vašem seznamu (například psaní stránky o vašem webu) nestojí za váš čas. Většina z těchto úkolů nemusí být prováděna dokonale; stačí to udělat.

Bylo by moudré tyto úkoly zadávat někomu jinému na internetu, aby se ušetřil čas a splnilo se to od někoho, kdo to dělá celý den. Zde přichází Fiverr.

Nabízejí křížení mezi kvalitou a cenou. Jestli chceš rychlá a levná práce, Fiverr je místo, kam byste měli jít.

Ale pokud jste vážným vlastníkem firmy s některými vážnými potřebami, které je třeba postarat, nemusí být Fiverr tou nejlepší platformou.

Nejlepší alternativy Fiverru

Tady je můj seznam nejlepší Fiverr alternativy právě teď, konkurenční weby, jako je Fiverr, je třeba zvážit jejich použití.

1. Upwork.com

upwork

 • Oficiální web: www.upwork.com
 • Upwork je jednou z nejstarších a nejdůvěryhodnějších nezávislých platforem na internetu.
 • Služby sahají od grafického designu po vývoj aplikací a vše mezi tím.
 • Na rozdíl od Fiverra na Upwork zveřejníte pracovní místo a poté vám na volné noze pošlou návrhy práce s nabídkou.

Proč používat Upwork místo Fiverra

Pokud si přejete, aby si práci udělal odborník, pak Upwork je cesta. Můžete si vybrat ze stovky odborníků, kteří se ucházejí o vaše pracovní pozice. Údržba vás bude stát o něco více než Fiverr, pokud chcete kvalitní výsledky.

Proč použít Fiverr místo Upwork

Pokud si přejete upravit svou první epizodu podcastu, má smysl to udělat levně. Jděte s Fiverrem, pokud musíte svou práci udělat dobře.

2. Freelancer.com

nezávislý pracovník

 • Oficiální web: www.freelancer.com
 • Freelancer.com dlouhodobě pomáhá milionům podniků najít na volné noze.
 • Platforma funguje podobně jako Upwork a má více než 32 milionů registrovaných nezávislých pracovníků.
 • Můžete uspořádat soutěž o návrh, ve které mohou soutěžit všichni návrháři na platformě.

Proč používat Freelancer místo Fiverra

Pokud chcete získat kvalitní práci a mít dobrý rozpočet, měli byste jít s Freelancer.com. Umožňují dokonce soutěže o design, ve kterých odměňujete peníze za nejlepší cenu.

Proč používat Fiverr místo Freelanceru

Přestože Fiverr má tisíce talentovaných nezávislých odborníků, kteří jsou odborníky na to, co dělají, Fiverr je nejvhodnější, pokud chcete rychle provést práci za nízkou cenu.

3. PeoplePerHour.com

peopleperhour

 • Oficiální web: www.peopleperhour.com
 • Ačkoli to není tak populární jako některé jiné platformy na tomto seznamu, PeoplePerHour existuje zhruba od roku 2007.
 • Všichni nezávislí pracovníci na platformě jsou nejprve vedeni před přidáním na platformu.

Proč používat PeoplePerHour místo Fiverra

Najímání freelancerů je hit a miss hra, kde vám chybí více, než jste zasáhli. Chcete-li najít skvělé nezávislé pracovníky, obvykle musíte vysvobodit několik tisíc dolarů, než konečně najdete dobrou práci.

S PeoplePerHour si můžete být jisti, že kdokoli, koho najmete, ví, co dělá.

Proč používat Fiverr místo PeoplePerHour

Pokud chcete skvělé freelancery bez hádání, jděte s PeoplePerHour. Pokud chcete levnější freelancery, kteří dokáží tuto práci dokončit, najměte si na základě recenzí někoho od společnosti Fiverr.

4. Guru.com

guru

 • Oficiální web: www.guru.com
 • Platforma Guru vám umožňuje přístup k více než 3 milionům nezávislých pracovníků z celého světa.
 • Ať už potřebujete článek napsaný, nebo potřebujete nové logo určené pro vaše podnikání v oblasti cihel a malty, platforma Guru vás dostala pokrytou.

Proč používat Guru místo Fiverra

Guru vám nabízí přístup k milionům zkušených nezávislých pracovníků, které si můžete najmout. Pokud chcete najít zkušeného nezávislého pracovníka, se kterým můžete navázat trvalý vztah, jděte s Guru.

Proč použít Fiverra místo Gurua

Zvolte Fiverr, pokud jsou náklady hlavním faktorem a pokud chcete platit pouze za to, co potřebujete.

5. TopTal.com

toptal

 • Oficiální web: www.toptal.com
 • TopTal se inzerují jako platforma, na které lidé chodí na „Najměte si top 3% nezávislého talentu“.
 • Důvěryhodní průmysloví obři jako Hewlett Packard a Airbnb.
 • Přečtěte si moji podrobnou recenzi Toptal zde.

Proč používat TopTal místo Fiverru

TopTal není platforma, kterou hodláte najmout na volné noze třetího světa, kteří nabízejí stavbu webových stránek za méně než 50 USD. Pokud si chcete najmout jeden z nejlepších 3% talentů na světě, pak je vaše platforma TopTal.

Na rozdíl od jiných platforem na tomto seznamu, jako je Upwork, nabízí TopTal na volné noze pouze několik vybraných sad dovedností. Na této platformě nejsou k pronájmu žádní spisovatelé ani prodejci sociálních médií.

Proč používat Fiverr místo TopTal

Pokud právě začínáte a staráte se více o svůj rozpočet než o kvalitu práce, nemusí být pro vás TopTal tou nejlepší platformou. Jejich ceny začínají na 60 USD za hodinu.

6. Codeable.io

kódovatelný

 • Oficiální web: www.codeable.io
 • Codeable.io je váš one-stop shop pro všechny věci WordPress.
 • Na rozdíl od jiných platforem vás tým Codeable’s Team spojí s nezávislým pracovníkem místo toho, abyste si sami vybrali.

Proč použít Codeable.io místo Fiverr

Ať už chcete na svém webu opravit chybu nebo potřebujete vytvořit vlastní plugin, Codeable má vývojáře na volné noze..

Pokud se vám práce nelíbí, nabízejí úplnou politiku vrácení peněz. Platíte, pouze pokud je práce k vaší spokojenosti. Máte také nepřetržitý přístup k týmu podpory klientů, kterého můžete kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.

Proč použít Fiverr místo Codeable.io

Pokud chcete na svém webu něco opravit za levné, pak Fiverr je ta pravá cesta. Pokud váš web nefunguje na WordPress, pak Codeable.io je pro vás k ničemu.

7. Outsourcely.com

outsourcely

 • Oficiální web: www.outsourcely.com
 • Outsourcely nabízí startupům snadný přístup k jejich talentu přes 400 tisíc nezávislých.
 • Žádné poplatky za služby poskytované nezávislými osobami na platformě.

Proč používat Outsourcely místo Fiverra

Přestože inzerují svou platformu jako platformu pro najímání nezávislých pracovníků pro startupy, na platformě Outsourcely můžete dosáhnout všech typů práce, i když jste daleko za fází spouštění.

Pokud chcete snadný a rychlý přístup ke skutečným, zkušeným nezávislým pracovníkům, je Outsourcely mnohem lepší než Fiverr.

Proč používat Fiverr místo Outsourcely

Společnost Fiverr je známá svou cenovou značkou 5 $ a jako taková je platforma zaměřená více na poskytování levných služeb než na poskytování služeb nejvyšší kvality. Pokud je váš rozpočet omezený a právě začínáte, jděte s Fiverrem.

8. Truelancer.com

pravítko

 • Oficiální web: www.truelancer.com
 • Ačkoli se jedná o relativně nováček, společnost Truelancer si vytvořila jméno tím, že poskytuje kvalitní práci za nízké ceny.
 • Většinou nabízí na volné noze ze zemí třetího světa, jako je Indie, Pákistán a podobně.

Proč používat Truelancer místo Fiverra

Pokud chcete rychle udělat nějakou práci a nestarat se o kvalitu, pak by tato platforma mohla být dobrou volbou. Truelancer je pro vlastní práci lepší platformou než Fiverr.

Proč použít Fiverr místo Truelanceru

Pokud máte na mysli práci, která nevyžaduje mnoho práce na míru a potřebujete ji udělat levně, pak jděte s Fiverrem.

Často kladené otázky

Jaké jsou výhody Fiverra?

Fiverr je předním trhem spojujícím nezávislých (prodejců) se zákazníky (kupujícími). Je to levné, na volné noze najdete pouhých 5 USD. K dispozici je obrovské množství nezávislých pracovníků, které jsou k dispozici pro koncerty (práce) v téměř jakékoli kategorii, na kterou si vzpomenete. Užitečná podpora, která vždy zaujme kupujícího.

Jaké jsou nevýhody Fiverru?

Někdy dostanete to, za co platíte, nečekejte, že kvalita práce bude vynikající u něčeho, za co jste zaplatili 5 USD (zejména u složitých a náročných pracovních míst). Někteří prodejci stanovili nepřiměřené lhůty a musíte zaplatit navíc, abyste práci dodali rychleji.

Jaké jsou nejlepší alternativy k Fiverru?

Pokud chcete rychlou a levnou práci, Fiverr je tím, kam byste měli jít. Ale pokud chcete získat práci od odborníka v oboru, pak nezávislá tržiště jako Upwork a Toptal jsou lepší alternativou k Fiverr.com..

Nejlepší alternativy Fiverru – shrnutí

Je Fiverr dobrý pro nezávislé pracovníky?

Ano Fiverr slouží svému účelu jako místo k nalezení levných nezávislých pracovníků.

Ale existuje spousta dobrých stránek, jako je Fiverr.

Pokud chcete rychle a levně pracovat, měli byste jít s platformou jako Truelancer. Jejich talentový fond se skládá převážně z nezávislých pracovníků ze třetích zemí.

Pokud chcete, aby vaše práce byla prováděna na rozpočet, aniž by byla ohrožena kvalita, měli byste jít s webem, jako je Upwork nebo Freelancer.com. Oba nabízejí přístup k milionům nezávislých pracovníků s celou řadou dovednostních sad a jsou nejlepšími konkurenty společnosti Fiverr.

A pokud pro vás peníze nejsou hlavním problémem, jděte s Toptalem. Propagují se jako platforma, která vám pomůže najmout nejlepší 3% talent na internetu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map