8 nejlepších alternativ Dropboxu

Většina naší moderní práce je hotová a uložena online. Poskytovatelé cloudového úložiště, jako je Dropbox usnadňuje nejen zálohování našich pracovních a osobních souborů, ale také nám usnadňuje spolupráci s ostatními. Nechápejte mě špatně, Dropbox je dobrý, opravdu dobrý, ale jsou lepší tam venku.


S více než 500 miliony uživatelů po celém světě Dropbox je bezpochyby jedním z nejpopulárnějších poskytovatelů cloudových úložišť. Ale existují konkurenční weby, jako je Dropbox, které poskytují lepší zabezpečení, funkce a za přijatelnější cenu.

Nejlepší alternativy Dropboxu v roce 2020:

 • Celkově nejlepší:. Toto je můj oblíbený poskytovatel cloudového úložiště, protože Sync.com se snadno používá, přichází s velkou bezpečností a funkcemi vše za dostupnou cenu.
 • Runner-up, nejlepší celkově:. Runner-up je pCloud díky své levné ceně, bezpečnostních funkcích, jako je šifrování na straně klienta a miluji jednorázové náklady za celoživotní předplatné.
 • Nejlepší bezplatná alternativa k Dropboxu: je nejlepší volbou zdarma a za peníze, miluji integraci s Dokumenty Google, Tabulkami a aplikacemi třetích stran, ale zabezpečení a synchronizace mohou být lepší.

Ať už potřebujete spolupracovat s editorem na knize, kterou píšete, nebo potřebujete někoho, kdo rychle pošle dokument ke kontrole svému šéfovi, tyto nástroje vám to umožní několika kliknutími.

I když většinu své práce děláte offline, měli byste svou práci zálohovat na webové stránce cloudových služeb, jako je Dropbox, abyste zabránili ztrátě důležitých dat..

Co je Dropbox?

nejlepší alternativy dropboxu

Dropbox byl spuštěn jako platforma umožňující uživatelům zálohujte své soubory online a přistupovat k nim ze všech svých zařízení. Ale teď se to stalo mnohem víc. To vám umožní spolupracujte s ostatními a ujistěte se, že vaše práce je vždy přístupná pro vás bez ohledu na to, kam jdete nebo jaké zařízení používáte.

Jejich služby jsou využívány týmy, živnostníci a spotřebitelé po celém světě a jsou důvěryhodní mnoha velkými značkami. Jejich služba je k dispozici na všech platformách včetně stolních i mobilních, což vám umožňuje přístup k vašim souborům odkudkoli na jakémkoli zařízení.

Funkce a plány Dropboxu

Dropbox nabízí různé plány pro různé případy použití. Některé nabízejí více funkcí než jiné. Pokud jste někdo, kdo prostě potřebuje místo k zálohování vašich souborů, nabízejí plán zdarma, který umožňuje až 2 GB v úložišti a synchronizuje až 3 zařízení.

plány schránky

Pokud jste profesionál, budete chtít jít s plánem Plus, který nabízí až 2 TB (terabajty) úložiště, synchronizace napříč neomezenými zařízeními, 30denní obnova souborů a mnoho dalšího za pouhých 10 $ měsíčně. Nabízejí také plány pro týmy, které přicházejí s mnoha dalšími funkcemi, jako je jednotné přihlášení, nástroje pro správu a podpora živého chatu.

Dropbox také nabízí nástroje, jako je papír Dropbox, který vám pomůže snadno spolupracovat s ostatními lidmi online na dokumentech.

Výhody a nevýhody Dropboxu

nejlepší část o používání Dropbox je jednoduchost to je vlastní všem jejich službám a nástrojům. Na rozdíl od většiny ostatních poskytovatelů cloudových úložišť na trhu Dropbox věří udržet věci jednoduché a vše snadno přístupné. I když nejste s počítači dobře, můžete se lana snadno naučit během několika sekund. Ano, je to tak snadné.

Dropbox nabízí aplikaci pro téměř všechna zařízení včetně Android, Windows, Mac a iOS, což usnadňuje přístup a synchronizaci souborů mezi všemi vašimi zařízeními.

Přestože Dropbox nabízí mnoho funkcí, jeho služba není vhodná pro všechny případy použití. Například, Dropbox nabízí na svém bezplatném plánu pouze úložiště 2 GB zatímco některé z ostatních služeb v našem seznamu nabízejí až 15 GB zdarma. Navíc, i když nabízejí snadnou spolupráci s Dropbox Paper, nemají tolik nástrojů a možností jako ostatní na tomto seznamu pro spolupráci s ostatními.

Ať už chcete více volného místa nebo chcete lepší pracovní postup navržený ke spolupráci, zde je několik nejlepších alternativ pro Dropbox, které byste měli vyzkoušet:

Nejlepší alternativy k Dropboxu

1. Sync.com

sync.com

 • Levnější alternativa a více funkcí než Dropbox
 • Zdarma plán a prémiové plány od 49 dolarů za rok
 • Web: https://www.sync.com/

Sync.com je služba cloudového úložiště založeného v Kanadě, jejímž cílem je zlevnit lidem ukládání souborů do cloudu. Jeho bezplatný plán nabízí 5 GB bezplatného úložiště a základní možnosti spolupráce.

To nabízí bezplatné aplikace pro Windows, Mac, iOS a Android, takže můžete synchronizovat a přistupovat k souborům na všech svých zařízeních. Jejich mobilní aplikace přicházejí s vzdálené uzamčení zařízení funkce, kterou můžete použít k uzamčení zařízení před jakýmkoli jiným zařízením, které je přihlášeno k účtu Sync.com. Tím se zvyšuje zabezpečení a soukromí vašeho zařízení.

Funkce Sync.com:

 • Levnější než Dropbox.
 • Nabízí 5 GB bezplatného úložiště na jejich bezplatném plánu.
 • Zálohování a synchronizace v reálném čase pro všechna vaše zařízení.
 • Aplikace pro Windows, Mac, iOS a Android.
 • Vzdálené uzamčení zařízení pro zvýšení bezpečnosti.

Plány Sync.com:
Jejich bezplatný tarif nabízí 5 GB bezplatného úložiště ale omezuje množství přenosu dat. Jejich placené plány začínají na 49 USD ročně a nabízejí 500 GB úložného prostoru a neomezený přenos dat mimo jiné funkce zabezpečení a ochrany soukromí.

Proč je Sync.com dobrou alternativou Dropboxu:
Sync.com je mnohem levnější možnost a je nejlepší obchodní alternativou Dropboxu. I na základě svého bezplatného plánu nabízejí 5 GB volného úložného prostoru na rozdíl od Dropboxu, který nabízí pouze 2 GB.

2. pCloud

pcloud

 • Nejlevnější alternativa k Dropboxu
 • Zdarma plán a prémiové plány od 3,99 $ měsíčně
 • Web: https://www.pcloud.com/

pCloud je jedním z nejlevnější možnosti cloudového úložiště na trhu. Při registraci nabízí 10 GB úložného prostoru zdarma. Nejen, že provedením několika jednoduchých věcí, jako je instalace aplikace do telefonu a doporučení kamaráda, můžete také přidat do úložiště dalších 5 GB..

Vlastnosti pCloud:

 • Aplikace pro Windows, Mac, Linux, iOS, Android a Adobe Lightroom.
 • pCloud přichází s desítkami funkcí, které usnadňují spolupráci.
 • Nabízí 10 GB místa na disku zdarma.
 • Mnohem levnější než většina cloudových úložišť.

Plány pCloud:
plán zdarma nabízí úložný prostor 10 GB. Jejich prémiové plány začínají na 3,99 $ měsíčně. Nabízí 500 GB úložného prostoru a umožňuje sdílení 500 GB šířky pásma přenosu dat. Na rozdíl od většiny ostatních služeb cloudového skladování nabízí pCloud také doživotní plán za pouhých 175 dolarů. Jedná se o jednorázovou cenu a získáte 500 GB za celý život.

Proč je pCloud dobrou alternativou Dropboxu:
pCloud.com je jednou z nejlepších možností, pokud hledáte cloudovou službu pro zálohování všech vašich souborů. Je mnohem levnější a bezpečnější než Dropbox a snadno se používá.

3. Disk Google

Disk Google

 • Nejlepší bezplatná alternativa k Dropboxu
 • Zdarma plán a prémiové plány od 1,99 $ měsíčně
 • Web: https://www.google.com/drive/

Disk Google je bezplatná služba cloudového úložiště, která je součástí sady aplikací Google. Je dodáván s 15 GB volného úložného prostoru a umožňuje vám zálohovat všechny vaše obrázky v nižší kvalitě zdarma, aniž byste je započítali do 15 GB volného místa. Disk Google je jedním z nejlepší možnosti pro většinu uživatelů, kteří chtějí pouze zálohovat své osobní soubory.

Funkce Disku Google:

 • Desítky nástrojů a funkcí pro spolupráci.
 • Nabízí 15 GB bezplatného úložiště.
 • Zálohujte všechny své obrázky zdarma.
 • Aplikace pro všechna vaše zařízení včetně Android, iOS, Mac a dalších.

Plány Disku Google:
Bezplatný plán, který začnete, nabízí 15 GB bezplatného úložiště. Navíc, pokud zálohujete nízkou kvalitu, nezapočítávají obrázky do vašeho úložiště. Prémiový plán začíná na 1,99 $ měsíčně a nabízí 100 GB Ve skladě.

Proč je Disk Google dobrou alternativou Dropboxu:
Disk Google je dobrou alternativou, která nabízí vynikající nástroje pro spolupráci a přichází s volným přístupem k jejich sadám kancelářských aplikací, jako jsou Dokumenty Google, Tabulky atd..

4. Microsoft OneDrive

microsoft onedrive

 • Skvělá bezplatná alternativa k Dropboxu a zdarma Microsoft Office
 • Zdarma plán a prémiové plány od 69,99 $ za rok
 • Web: https://onedrive.live.com/

OneDrive je služba cloudového úložiště nabízená společností Microsoft. Jeho bezplatný plán je dodáván s 5 GB úložného prostoru. Nejlepší část o OneDrive je, že pokud používáte Microsoft Office, můžete získat 1 TB úložného prostoru a bezplatné předplatné sady Microsoft Office za pouhých 69,99 $ ročně.

Funkce OneDrive:

 • Nabízí 5 GB bezplatného úložiště.
 • Získejte bezplatné předplatné sady Microsoft Office na prémiových plánech.
 • Aplikace pro všechna vaše zařízení.

Plány OneDrive:
Prémium OneDrive plány začínají na 1,99 $ měsíčně. Nabízí 100 GB úložného prostoru. Jejich profesní plány nabízejí bezplatné předplatné sady Microsoft Office.

Proč je OneDrive dobrou alternativou Dropboxu:
OneDrive nabízí 5 GB volného úložiště na rozdíl od pouze 2 GB volného úložného prostoru Dropboxu. Plus prémiové plány přicházejí s bezplatným předplatným pro Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook atd.)

5. Tresorit

tresorit

 • Nejlepší alternativa zabezpečení a soukromí k Dropboxu
 • Zdarma plán a prémiové plány od 10,42 $ měsíčně
 • Web: https://tresorit.com/

Tresorit své služby na trhu „Ultra-bezpečný“ místo pro ukládání souborů online. Jejich cílovými zákazníky jsou podniky a týmy pro spolupráci. Jejich službu využívá SAP, Canon, Emirates, a některé další velké značky po celém světě.

Vlastnosti tresoritu:

 • Jako švýcarská společnost nabízí služba švýcarské soukromí.
 • Aplikace pro systémy Linux, Microsoft, Mac, iOS a Android.
 • V souladu s GDPR.
 • Jedna z nejbezpečnějších služeb cloudového úložiště.

Plány Tresoritu:
Plán zdarma umožňuje sdílet velké soubory až do 5 GB s ostatními lidmi. Jejich prémiové plány začínají na 10,42 $ za měsíc a nabídka 200 GB úložný prostor.

Proč je Tresorit dobrou alternativou k Dropbox Business:
Tresorit není nejlepší volbou pro jednotlivce. Pokud chcete pouze uložit několik souborů nebo zálohovat své rodinné fotografie, může být Dropbox lepší volbou. Ale pokud chcete to nejlepší, co můžete dosáhnout v oblasti bezpečnosti a soukromí, je Tresorit tou nejlepší volbou.

6. Krabice

box.com

 • Nejlepší poskytovatel cloudového úložiště pro spolupráci a týmy
 • Zdarma plán a prémiové plány od 10 $ měsíčně
 • Web: https://www.box.com/

Krabice je služba cloudového úložiště určená pro firmy a týmy spolupracující. Nabízí desítky nástrojů a funkcí vylepšete svůj pracovní postup a snadno spolupracujte s ostatními ve vašem týmu. Je určen pro spolupráci.

Vlastnosti boxu:

 • Nabízí 10 GB úložného prostoru zdarma.
 • Aplikace pro všechna vaše zařízení.
 • Integrace Microsoft Office 365.
 • Nástroje pro správu uživatelů.

Plány krabic:
plán zdarma nabízí 10 GB úložný prostor. Box nabízí pouze jeden prémiový plán pro jednotlivce, který nabízí Úložiště 100 GB za 10 $ měsíčně. Jejich počáteční obchodní plán vyžaduje minimálně 3 uživatele.

Proč je Box dobrou alternativou Dropboxu:
Box.com je jednou z nejlepších možností cloudového úložiště pro firmy a týmy spolupracující. Nabízejí mnohem více funkcí pro spolupráci a zabezpečení než Dropbox.

7. SpiderOak

spideroak

 • Velkorysá 21denní bezplatná zkušební verze, ale žádný bezplatný plán
 • Prémiové plány od 6 $ měsíčně
 • Web: https://spideroak.com/

SpiderOak je sada cloudových aplikací pro podniky. Přestože je jejich služba určena pro firmy, nabízejí zálohovací službu cloudového úložiště s názvem SpiderOak One. Nejlepší část o SpiderOak je, že jejich aplikace jsou postaven s ochranou soukromí a bezpečnosti na mysli.

Vlastnosti SpiderOak:

 • Postaveno s ohledem na soukromí.
 • Aplikace pro systémy Linux, Mac, Windows, Android a iOS.
 • Desítky nástrojů pro spolupráci.
 • 21denní bezplatná zkušební verze.

Plány SpiderOak:
Na rozdíl od jiných služeb v tomto seznamu, SpiderOak nenabízí bezplatný tarif. Ale oni nabízejí 21denní bezplatná zkušební verze. Jejich startovací plán nabízí 150 GB úložného prostoru za 6 USD za měsíc.

Proč je SpiderOak dobrou alternativou Dropboxu:
SpiderOak.com nabízí mnoho pokročilých funkcí a bezpečnostních výhod, které Dropbox postrádá.

8. IDrive

Jezdím

 • Nejlepší poskytovatel cloudového úložiště pro podniky
 • Zdarma plán a prémiové plány od 59,12 $ ročně
 • Web: https://www.idrive.com/

Jezdím nabízí desítky řešení cloudových úložišť, které uspokojí internet potřeby podniků, prodejců, odborníků a podniků. Jejich bezplatný plán přichází 5 GB volného úložného prostoru.

Funkce IDrive:

 • Aplikace pro iOS, Mac, Android a Windows.
 • Nástroje a funkce pro spolupráci.
 • Zálohujte nebo získejte všechna svá data ve fyzické podobě jednou ročně zdarma.
 • Desítky funkcí pro ochranu soukromí a zabezpečení.

Plány IDrive:
Tento bezplatný plán nabízí 5 GB volného úložného prostoru. Jejich prémiové plány začínají na 59,12 $ za rok pro první rok. To nabízí 2TB úložný prostor a stojí téměř polovinu toho, co Dropbox dělá.

Proč je IDrive dobrou alternativou Dropboxu:
Bezplatné plány IDrive.com nabízejí 5 GB úložného prostoru a jejich prémiový plán nabízí úložiště 2TB za pouhých 59,12 $ za první rok.

Často kladené otázky

Jaké jsou výhody Dropboxu?

Snadné použití a možnost přístupu k souborům kdykoli a kdekoli. Integruje se s Microsoft Office Online. Rychlá a inteligentní synchronizace souborů. Funkce historie umožňující přístup k předchozím verzím souborů.

Jaké jsou nevýhody Dropboxu?

Pro verze je drahá. Mohlo by to být více zaměřeno na soukromí. Bezplatná verze je omezená (pouze 2 GB úložiště). Žádné nahrání složky a žádná spolupráce.

Jaké jsou nejlepší alternativy Dropboxu?

Nejlepší placené alternativy Dropboxu jsou Sync.com a pCloud.com. Nejlepší bezplatnou alternativou je Disk Google.

Alternativy Dropbox: Shrnutí

Pokud hledáte pouze volné místo pro zálohování osobních souborů, doporučuji Disk Google. Dodává se s 15 GB bezplatného úložiště a umožňuje vám bezplatně zálohovat verze vašich obrázků v nižší kvalitě, aniž by se započítávalo do vaší kvóty úložiště..

Pro firmy a pracovní soubory, a pokud chcete spolupracovat pro celý tým, doporučuji jít se Sync.com, protože jejich služba je vytvořena pro spolupráci v týmové spolupráci. Je to nejlepší alternativa Dropbox Business.

Pokud máte nejlepší zabezpečení, které trh nabízí, jděte na Tresorit. Je to švýcarská společnost a nabízí švýcarské soukromí, které je země známá.

Všichni tito konkurenti Dropboxu přicházejí s aplikacemi pro téměř všechna zařízení a platformy včetně Windows, Mac, iOS a Android, takže můžete snadno synchronizovat a přistupovat k souborům odkudkoli na jakémkoli zařízení, které vlastníte.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map