7 nejlepších trello alternativ

Trello je populární a snadno použitelný software pro kanban a projektový management. Ale pokud potřebujete spravovat složitější projekty s více zúčastněnými stranami, zde jsou některé z nich tam venku.


Trello má asi 50 milionů registrovaných uživatelů a 1,1 milionu aktivních uživatelů denně. Díky tomu je Trello jedním z předních softwarů pro řízení projektů.

Nejlepší alternativy Trello v roce 2020:

 • Celkově nejlepší: je nejoblíbenější software pro správu projektů, a to díky snadno použitelným, intuitivním a výkonným funkcím, které pomáhají týmům koordinovat a řídit jejich projekty..
 • Runner-up, nejlepší celkově: je výkonný nástroj pro správu projektů, který umožňuje malým a velkým podnikům plánovat, koordinovat a řídit práci pro složité projekty, do nichž je zapojeno více zúčastněných stran..
 • Nejlepší alternativa Trello pro osobní použití: osobní plán (je 100% zdarma) abd je určen speciálně pro nezávislé pracovníky, studenty, rodiny a pro osobní projekty.

Dnešní pracoviště jsou plná projektů, které je třeba včas a účinně realizovat. Řízení projektů je nyní dovedností, která je stále více požadována pracovníků. Složitost většiny projektů, s nimiž se pracovníci v dnešní době zabývají, bude vyžadovat obrovské tradiční zdroje, jako jsou knihy, deníky, vynikající listy atd., Aby bylo možné účinně spravovat nebo sledovat.

Naštěstí většina sledování a organizace informací o projektu může nyní zvládnout mnoho softwaru na trhu. Trello je jedním z předních softwarů, který poskytuje nástroje pro řízení projektů a Kanban.

Poskytuje nástroje pro podávání zpráv, organizování, plánování a včasné provedení projektů. Použití nástrojů jako Trello se stal nezbytným pro každého, kdo chce efektivně řídit a realizovat projekty.

Trello se může pochlubit asi 50 miliony registrovaných uživatelů a 1,1 milionu aktivních uživatelů denně. Díky tomu je Trello jedním z předních softwarů pro řízení projektů. Trello však není jediným softwarem pro správu projektů, který by měl být použit. Existuje více než tucet dalších nástrojů pro řízení projektů, které poskytují stejné nebo více funkcí než Trello.

Pokud hledáte alternativy Trello, přečtěte si více a objevte další.

Co je Trello?

Trello

Trello je aplikace pro vytváření seznamů ve stylu Kanban, která byla vytvořena společností Fog Creek Software v roce 2011 a později prodána společnosti Atlassian v lednu 2017.

Jedná se o webovou aplikaci, ale má také verze pro Android a iOS. Trello je k dispozici ve 21 jazycích včetně angličtiny, finštiny, francouzštiny, němčiny, polštiny, ruštiny, italštiny, japonštiny atd.

Trello je software produktivity, který umožňuje týmovou spolupráci na projektech, řízení projektů a správu úkolů. S Trello mohou uživatelé vytvářet úkoly s několika sloupci, které zahrnují stavy úkolů, jako je Úkol, Probíhá a Hotovo.

Trello je ideální pro osobní a pracovní využití, jako je správa softwarových projektů, školní bulletin, plánování lekcí, účetnictví, webdesign atd. Trello přichází s bohatým rozhraním API, které umožňuje bezproblémovou integraci s podnikovými systémy a dalšími integračními službami založenými na cloudu, jako jsou IFTTT a Zapier..

Funkce Trello

Trello je pro osobní použití navždy zdarma, nicméně, bezplatný plán přichází s omezeními které zahrnují 10 MB na přílohu, 10 týmových desek, 1 zapnutí na desce, jednoduchou automatizaci vašich úkolů, příkazy jsou omezeny na jednu kartu, kartu a tlačítko. Také dostanete jedno pravidlo na každou tabuli. Máte však neomezené osobní desky, neomezené karty a neomezené seznamy.

Plán obchodní třídy Trello přichází na 9,99 $ měsíčně. Odběratelé své obchodní třídy si užívají neomezené osobní desky, neomezené karty, neomezený seznam, 250 MB příloh, prioritní podporu, pozorovatelé, vlastní pozadí a nálepky. Uživatelé plánu obchodní třídy mají také týmové funkce neomezených týmových desek a sbírek desek.

Power-up přichází neomezený s vlastní pole, seznamy, zobrazení mapy a 100 + integrace aplikací. K dispozici je také automatizační sluha, který je dodáván s více než 1000 příkazovými běhy na tým a více než 200 na uživatele. Mezi funkce správce a zabezpečení patří dvoufaktorové ověření, pokročilá oprávnění správce, přihlášení do aplikací Google, pozvánky s omezením domény atd..

Plán Trello Enterprise stojí 20,83 $ na uživatele měsíčně pro 100 uživatelů, přičemž cena se snižuje s tím, jak se počet uživatelů zvyšuje nad 100. Podnikový plán zahrnuje všechny funkce business třídy as mnohem více. Má oprávnění pro celou organizaci, omezení příloh a správu při zapnutí.

Trello Klady a zápory

Trello má určitě skvělé vlastnosti. Jejich bezplatný plán je dostačující pro řešení osobních projektů a dalších projektů, které nejsou příliš složité. Aktualizace Trello jsou rychlé a rychlé. Pro každý projekt existuje deska a všechny informace můžete vidět na jedné stránce. Je snadné vytvářet problémy a přiřadit je lidem.

Trello však nemusí mít vše, co potřebujete. Například v Trellu není k dispozici žádný Ganttův diagram. O kartičkách také nemůžete psát dokumenty ani wiki. A můžete psát pouze jednoduché popisy. Kromě toho existuje omezení velikosti týmu, které nemusí fungovat pro větší společnost. Takže pokud Trello nefunguje dobře, možná budete chtít zvážit jinou alternativu.

Zde je sedm dalších softwarových nástrojů, které nabízejí podobné funkce Trello pro řízení projektů a Kanban.

1. Asana

asana

Asana je skvělá volba pro stanovení a dosažení vašich cílů. Můžete snadno naplánovat a uspořádat kroky, které váš tým potřebuje, aby se dostal do vašich termínů. V Asaně máte možnost vytvářet desky s přiřazenými úkoly a dílčími úkoly. Existuje mnoho možností pro snadné třídění těchto úkolů, včetně jejich jednotlivých termínů splatnosti. Můžete snadno přesunout položky z rozpracovaného do dokončeného. A Asana umožňuje vlastní pole a přejmenování možností sloupce.

asana úkoly

Existuje časová osa, která přiřazuje a sleduje odpovědnost, což vám umožňuje sdílet plány a rychle aktualizovat váš tým. Do Asana můžete také nahrát tabulky a vytvořit časové osy. Mají přizpůsobitelný kalendář, který umožňuje prohlížet a upravovat datum splatnosti projektu a dílčí úkoly. Váš tým může používat formuláře žádostí a vytvářet automatizovanou automatizaci, aby se zjednodušil váš pracovní proces a zabránilo se dalším chybám.

Asana vám poskytne více než 100 integrací a umožňuje vám oddělit projekty do různých portfolií. Navíc si můžete prohlédnout různé pracovní zatížení členů týmu, abyste se ujistili, že nikdo není přetížen.

Asana Klady a zápory

Jedinečné výhody pro Asanu spočívají v tom, že mají možnost nahrát tabulku a možnost vyrovnat pracovní zátěž vašeho týmu. Nevýhody Asany spočívají v tom, že názory jsou na samostatných platformách, pokud chcete pro svůj tým více propojený pocit.

Proč je Asana lepší než Trello

Asana má přizpůsobitelný kalendář a schopnost snadno přiřadit úkoly a sledovat jejich dokončení. Trello má skupinové úkoly, ale nemá téměř tolik možností komunikace jako tým. Software pro správu úloh / projektů Trello je založen na kartách, Asana také dělá karty, ale díky spoustě dalších funkcí je univerzálnější a výkonnější.

2. Monday.com

monday.com

Monday.com nabízí několik možností zobrazení. Patří mezi ně Kanban, časová osa, kalendář, mapa a zobrazení grafu. Zahrnuje až 50 GB úložiště s více než 150 různými automatizacemi pro zefektivnění vašeho pracovního postupu. Spolu s možnostmi aplikace a integrací e-mailů zahrnuje Monday.com spoustu bezpečnostních opatření a podpory.

Dashboardy tohoto programu vám umožňují vybrat různé typy sloupců s vloženými formuláři a jedinečnými značkami. Můžete sdílet své desky nebo mít vlastní nastavení desky. Ale jednou z nejzajímavějších možností, kterou nabízí Monday.com, je protokol aktivit.

Monday.com Klady a zápory

Výhodou je, že Monday.com nabízí spoustu úložného prostoru a způsob, jak sledovat aktivity a informace každého člena týmu pomocí vložených formulářů. Nevýhody spočívají v tom, že mnoho z těchto funkcí vyžaduje nejdražší plán, takže možná budete muset provést další upgrade, abyste získali požadované funkce..

Proč Monday.com je lepší než Trello

Na rozdíl od Trello vám Monday.com nabízí přizpůsobení sloupců a zobrazení pro vaše dashboardy. Celé desky můžete sdílet se svým týmem, nikoli s jejich archivy karet.

3. Wrike

ohromný

Wrike je vynikající volbou pro projekty, které zahrnují digitální aktiva. Mezi jejich doplňkové funkce patří možnosti pro sledování a správu digitálních zdrojů. Můžete je upravovat, kontrolovat a publikovat.

Samotný software obsahuje jednu jedinou platformu, která pomáhá členům vašeho týmu zůstat v kontaktu. Můžete dokonce získat živý pohled na to, jak projekty přicházejí. To může pomoci snížit nepotřebné e-maily a schůzky a ušetřit tak čas. Wrike má personalizované zobrazení dashboardu a silné zabezpečení s možností šifrovaných dat.

wrike dashboard

Mají spoustu nápadů na šablony projektů a nabízejí kalendář, Ganttův diagram a možnosti reportů s analytikou. Wrike se může integrovat se stovkami aplikací. Jejich nejzajímavější je však jejich sledování času a rozpočtu. Umožňují také řídit verze sdílených dokumentů.

Wrike Klady a zápory

Výhodou je, že Wrike má celou jednu platformu, takže členové týmu mohou zůstat těsněji propojeni a mají efektivitu času a rozpočtu. Nevýhody spočívají v tom, že funkce správy digitálních aktiv jsou doplňky, spíše než jsou součástí vašeho hlavního předplatného Wrike.

Proč je Wrike lepší než Trello

Wrike obsahuje živé náhledy na váš projekt, takže vedení vašeho týmu může získat odpovědi a aktualizace v reálném čase. Na druhou stranu Trello spoléhá více na sdílení souborů.

4. Basecamp

základní tábor

Basecamp je především o přihlášení do týmu a vedení. Obsahuje seznamy úkolů a plány spolu s dílčími projekty, díky nimž se budete lépe organizovat. Můžete sledovat vše o časových osách projektu a přiřadit členům týmu věci, které je třeba udělat.

Aby byli všichni v kontaktu, Basecamp nabízí diskusní fóra a funkci skupinového chatu. Zahrnuje také automatické nastavení přihlášení u vašeho manažera. Tímto způsobem můžete zůstat v kontaktu a přitom mít pocit, že máte svobodu fungovat a vystupovat. Basecamp má dokonce samostatný pohled na pohledy managementu na pohledy členů týmu.

Tento software obsahuje možnosti ukládání souborů a nabízí zobrazení Hill Chart. Také vám umožní snadno nastavit dostupné hodiny, takže se nemusíte obtěžovat.

Basecamp Klady a zápory

Výhodou Basecampu je, že management může snadněji přiřadit úkoly a check-in konzistentně a automaticky s členy týmu. Nevýhody Basecampu spočívají v tom, že nemají tolik přizpůsobitelných funkcí jako některé jiné programy.

Proč je Basecamp lepší než Trello

Basecamp zahrnuje spíše Hillův diagram než Ganttův diagram. Basecamp tvrdí, že zobrazení grafu Hill je ve skutečnosti lepší, protože je jasnějším obrazem postupu vašeho projektu. Spíše než vidět řadu zbývajících úkolů, můžete pochopit, kde by mohly být překážky.

5. ZenHub

zenhub

Pokud jste fanouškem GitHubu, pak si zamilujete ZenHub. Má spoustu spolupráce GitHub. Pro své projekty můžete vytvořit cestovní mapy, což jsou v podstatě časové osy, které si mohou zobrazit všichni členové vašeho týmu. V těchto pohledech můžete upravit úkoly tak, aby odpovídaly vašim prioritám, spolu s výběrem štítků a schopnostmi filtrování. Můžete také nastavit milníky pro sledování pokroku vašeho projektu.

ZenHub poskytuje více propojený virtuální pracovní prostor, kde můžete úkolům přiřadit různé členy týmu. Tento program je obzvláště skvělou volbou, pokud spravujete produkty a inventář. ZenHub bude sledovat vaše projekty a pomůže vám dávat si pozor na backorder a chytit problémy, než k nim dojde. Můžete také pečlivě sledovat jakékoli trendy nebo problémy s stimulací u vydání produktu.

ZenHub Klady a zápory

Výhodou systému ZenHub je to, že vám umožňuje provádět více správy vydávání produktů, což vám pomůže zvýšit vaši produktivitu a zabránit chybám. Nevýhody ZenHubu spočívají v tom, že nemají další funkce pro plánování, jako jsou zobrazení kalendáře nebo analytika přehledů.

Proč je ZenHub lepší než Trello

Zatímco Trello používá karty ke sledování poznámek a úkolů, ZenHub pro vás vytváří úplné plány, abyste viděli časové osy produktů a plnili své cíle.

6. MeisterTask

MeisterTask

MeisterTask je pravděpodobně jednou z nejvíce přizpůsobitelných možností, jak pomoci vašemu týmu užívat si pracovní dobu a zvýšit jejich efektivitu. Obsahuje vlastní ikony a pozadí pro váš virtuální pracovní prostor.

Tento program má mnoho možností automatizace a umožňuje vám propojit různé úkoly, takže můžete snadno zobrazit, jak se vzájemně ovlivňují. Můžete vytvořit neomezené množství úkolů a dílčích úkolů a MeisterTask vám dává možnost sledovat čas, který na ně strávíte. Pokud máte věci, které děláte znovu a znovu, tento program vám umožňuje vytvářet opakující se úkoly s uživatelskými poli. To vám může pomoci vyhnout se chybám a urychlit práci na rychlejší stránce.

MeisterTask vám nabízí skvělé možnosti sdílení mezi skupinami nebo v rámci projektů. Umožňuje také mít více administrátorů pro váš tým a skupiny. Další skvělou funkcí je, že obsahuje spoustu zpráv, které můžete analyzovat a sledovat. Patří sem statistiky vašeho projektu a zprávy o shodě. Můžete také exportovat data. Jedinečnou vlastností je, že MeisterTask má řešení pro integraci s jiným softwarem pro správu, včetně Trello.

MeisterTask Klady a zápory

Výhodou MeisterTask je, že vám poskytují možnosti sledování času a automatizaci zefektivnění. Nevýhody MeisterTask spočívají v tom, že mnoho z jejich přizpůsobovacích funkcí je spíše pro vzhled než pro pracovní řešení.

Proč je MeisterTask lepší než Trello

MeisterTask se může skutečně integrovat s Trello, což vám umožní vytáhnout informace z jejich platformy, abyste mohli využívat všechny další funkce tohoto softwaru.

7. Klepněte na tlačítkoUp

clickup

Klíčovým tahem pro ClickUp jsou možnosti správy vašeho týmu. Nabízejí několik různých pohledů, ze kterých si můžete vybrat, aby vám virtuální pracovní prostor fungoval. Můžete zobrazit seznam, pole, nástěnku, kalendář, soubor nebo formulářové zobrazení. Můžete si také vybrat Ganttovo zobrazení.

V závislosti na cílech vašeho týmu si můžete také vybrat složitost pohledu spolu s výběrem filtrů. Když spravujete svůj tým, umožňuje vám prohlížet různé profily a snadno pro ně vytvářet a upravovat úkoly. Tyto úkoly se pak zobrazí v hlavním panelu, takže je možné rychle přepínat mezi nimi.

ClickUp obsahuje funkci poznámkového bloku a cloudové úložiště. Když zanecháváte komentáře k týmovým dokumentům, můžete ve svém komentáři skutečně přiřadit akce nebo role a existuje také možnost přímého chatu.

Klikněte na Výhody a nevýhody

Výhodou ClickUp je, že se můžete přizpůsobit svým cílům, včetně úpravy projektů a přepínání mezi úkoly. Nevýhody ClickUp jsou, že může být obtížné zdvojnásobit úkoly, protože je můžete přiřadit na mnoha různých místech.

Proč je ClickUp lepší než Trello

ClickUp má více možností organizace než Trello, zejména pokud jde o jejich seznamy a pohledy. Mají více vlastních možností spolu s lepšími funkcemi hlášení, jako jsou tabulky, soubory a sledování času.

Nejlepší alternativy Trello: Shrnutí

trello alternativy

Pokud hledáte jednoduchý, intuitivní a snadno použitelný software pro správu projektů, pak Trello je dobrá volba, ale pokud chcete výkonnější alternativu k Trello, pak Asana není jasnou volbou..

Zatímco Trello je snadno použitelný a vizuálně atraktivní nástroj ve stylu Kanban a je ideální pro menší týmy, ale pro větší složité projekty, do nichž je zapojeno více zúčastněných stran, zejména pokud jde o delegování úkolů a správu více projektů, pak Asana a jeho sofistikovaný a výkonný software je jasnou volbou.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map