7 nejlepších gramatických alternativ

Gramaticky je jedním z nejoblíbenější nástroje pro analýzu gramatiky a psaní na internetu. Je to obrovský upgrade od kontrolerů pravopisu, které jsou vestavěny do aplikace Microsoft Word a webových prohlížečů, jako je Google Chrome. Ale existuje spousta opravdu dobrých. Zde je kolekce těch nejlepších.


Přestože vám gramatika pomůže vyřešit chyby gramatiky a zlepšit styl psaní, nemusí to být pro vás nejlepší volba. Existují i ​​jiné nástroje, které musíte zkontrolovat dříve, než se pustíte do gramatiky.

Abychom vám ušetřili hodiny výzkumu, sestavili jsme některé nejlepší alternativy k gramatice existují na trhu.

Nejlepší gramatické alternativy v roce 2020:

 • Celkově nejlepší: je mnohem víc než jen gramatická kontrola. Je to mentor psaní, který analyzuje váš styl psaní a nabízí návrhy na jeho zlepšení.
 • Runner-up, nejlepší celkově: je snadno použitelný nástroj pro kontrolu gramatiky, interpunkci a kontrolu pravopisu, který automaticky detekuje a opravuje zneužitá slova a gramatické chyby..
 • Nejlepší SEO alternativa k gramatice: je asistent psaní pro SEO, obchodníky a copywritery. Dělá to, co Gramatika dělá, ale také vám poskytne textovou analýzu a optimalizaci obsahu pro detekci problémů se SEO, abyste je mohli opravit a získat lepší hodnocení.

Co je to gramatika?

nejlepší gramatické alternativy

Gramatika je bezplatný nástroj který kontroluje vaše psaní gramatické chyby, pravopisná chybas, a nabízí návrhy o zdokonalení stylu psaní. Může vám pomoci vyhnout se chybám dříve, než stisknete tlačítko Odeslat v dalším e-mailu.

Než stisknete tlačítko Odeslat, již žádné korektury e-mailů stokrát nezasáhnete. Gramaticky to udělá za vás a udělá to mnohem lépe než výchozí kontroly pravopisu nabízené vaším operačním systémem a prohlížečem.

Gramatické rysy

Gramatika je k dispozici pro všechny platformy, na kterých můžete psát. Je k dispozici jako rozšíření pro webové prohlížeče, jako je Google Chrome a Firefox. Je také k dispozici jako samostatná stolní aplikace pro Mac a Windows. Nejen to, ale také přichází s aplikací pro Android a iOS, která může nahradit vaši výchozí klávesnici gramatikou.

gramatické aplikace

Gramaticky kontroluje více než 200 gramatických chyb, které byste mohli v textu udělat. Nabízí také návrhy na zlepšení stylu psaní tak, aby vyhovovaly tónu hlasu, který chcete sdělit.

S verzí Premium získáte 250 dalších gramatických kontrol, pokročilé rozpoznávání plagiátů a návrhy na zlepšení slovní zásoby.

gramatické rysy

Gramatické výhody a nevýhody

Gramatika je k dispozici zdarma pro všechna vaše zařízení a dokáže snadno zachytit jednoduché gramatické chyby. Ale pokud chcete to nejlepší, co tento nástroj nabízí, musíte si vzít peněženku.

Pro verze gramatiky otestuje váš text na mnohem více gramatických chybách a dokonce zkontroluje váš text na plagiátorství.

Ačkoli verze Pro vám může dát ruku při korektury vašeho psaní, stojí to 139 USD za rok nebo 59 USD za čtvrtletí nebo můžete jít s nejdražší ze všech plánů, měsíční plán, které náklady 29 dolarů za měsíc.

Pokud jste právě začínají nebo máte nízký rozpočet, pak verze Grammarly pro není pro vás tím nejlepším řešením.

Nejlepší gramatické alternativy

ProWritingAid

ProWritingAid

ProWritingAid používají tisíce profesionálních spisovatelů, redaktorů a studentů z celého světa. Je to mnohem víc než jen kontrola gramatiky. To analyzuje váš styl psaní a nabídky návrhy zlepšit to.

Funguje také jako psaní mentor což vám pomůže vylepšit psaní při každém použití. Funguje ve všech vašich oblíbených aplikacích a webech pro psaní, včetně Dokumentů Google, Microsoft Outlook, Open Office atd.

Funkce

 • Aplikace a rozšíření jsou k dispozici pro všechny prohlížeče, včetně Google Chrome a Firefox.
 • Funguje s aplikacemi, jako je Microsoft Outlook, Microsoft Word, Dokumenty Google, Scrivener a Open Office.
 • Gramatika, Editor stylů a Mentor psaní zabalený do jednoho nástroje.

Proč používat ProWritingAid místo gramatiky

Pokud chcete víc než jen gramatiku, měli byste vyzkoušet ProWritingAid. Analyzuje vaše psaní a nabízí vám návrhy na zlepšení psaní a funguje jako mentor psaní, který vám pomůže zlepšit styl psaní.

Ginger Software

zázvorový software

Ginger Software je jedním z nejlepší gramatika nástroje na internetu. Je k dispozici pro Chrome, Firefox a Safari jako rozšíření prohlížeče. Je také k dispozici pro iOS a Android, takže můžete psát bezchybně na všech zařízeních, která používáte.

Zázvor rozšíření prohlížeče funguje na téměř všech webech, včetně těch, které používáte nejčastěji, jako jsou Twitter a Facebook nebo Slack a Zendesk, pokud provozujete firmu

Funkce

 • Aplikace jsou k dispozici pro zařízení Android a iOS.
 • Rozšíření prohlížeče fungují na všech webech, včetně těch oblíbených, jako jsou Facebook a Twitter.
 • Analyzuje vaše psaní a nabízí návrhy na zlepšení vašeho stylu psaní.

Proč používat Ginger místo gramatiky

Ginger pracuje na více webech než v gramatice. Funguje velmi dobře s obchodními aplikacemi, jako jsou Zendesk, Slack a další.

Copywritely

Copywritely

Na rozdíl od ostatních nástrojů v tomto seznamu, Copywritely je vytvořen pouze za účelem vytváření obsahu optimalizovaného pro SEO. Analyzuje váš obsah a nabízí návrhy na jeho zlepšení pro lidi i vyhledávače. Kontroluje v textu chyby gramatiky i pravopisné chyby. Nabízí také návrhy na zlepšení stylu psaní.

Používají ho tisíce copywriterů, obchodníků a editorů, kteří chtějí pro své publikum vytvořit co nejlepší obsah.

Nejlepší část o tomto nástroji je, že analyzuje obsah konkurenta a nabízí návrhy o tom, jak vylepšit vaše vyhledávače. Je také dodáván s desítkami vestavěných šablon úloh, které vám pomohou snadno zadávat vaše psaní externím copywriterům. Kontroluje také plagiát v textu.

Nejen to, ale také analyzuje obsah podle hustoty klíčových slov, aby vám pomohl vyhněte se algoritmickým sankcím od společnosti Google. Umožňuje detekovat plnění klíčových slov a zlepšit poměry cílení na klíčová slova. Poskytuje také vašemu obsahu skóre čitelnosti a nabízí návrhy na jeho zlepšení.

Funkce

 • Pomáhá vám vytvářet obsah, který milují lidé i vyhledávače.
 • Jeden z nejjednodušších způsobů, jak optimalizovat obsah pro vyhledávače bez ztráty kvality.
 • Nabízí návrhy k opravě gramatických a pravopisných chyb. Nabízí také návrhy na zlepšení stylu psaní.

Proč používat copywritely místo gramatiky

Copywritely je určen pro SEO a obchodníky s obsahem, kteří chtějí vyrábět obsah nejvyšší kvality, který se může ve vyhledávačích umisťovat vysoko a čtenáři ho milují..

Hemingway Editor (aplikace pro stolní počítače)

Hemingway Editor

Hemingway Editor, na rozdíl od jiných nástrojů na tomto seznamu je nástroj pro analýzu psaní, který vám pomůže zlepšit vaše psaní. Přestože nenabízí kontrolu gramatiky, analyzuje váš text a nabízí stovky návrhů, jak jej vylepšit.

Hemingway Editor je desktopová aplikace pro Windows a Mac OSX a stojí 19,99 $.

Psaní v Hemingway nebude jen aby bylo vaše psaní čitelnější ale bude také zlepšit svůj styl psaní pokaždé, když ji použijete. Říká vám, kdy je psaní obtížně čitelné nebo kdy byste měli nahradit slova lepší alternativou. Nejlepší částí tohoto nástroje je to, že dává vašemu obsahu hodnocení čitelnosti.

Funkce

 • Nástroj pro psaní používaný mnoha profesionálními blogery a spisovateli.
 • Pomáhá vám analyzovat vaše psaní a nabízí návrhy, jak je lépe číst.
 • Tento nástroj použijte spolu s dalšími nástroji pro kontrolu gramatiky, jako je Gramatika, abyste z toho měli co nejvíce.

Proč použít Hemingway Editor namísto gramatiky

Hemingway Editor není kontrola gramatiky ani kontrola pravopisu. Je to nástroj pro psaní, který vám pomůže vylepšit styl psaní a učinit jej čitelnějším a přístupnějším pro všechny. Při použití spolu s gramatickým nebo jiným nástrojem pro kontrolu gramatiky vám může pomoci vylepšit styl psaní a učinit jej čitelnějším.

Bílý kouř

Bílý kouř

Bílý kouř je jedním z nejstarších a nejstarších populární gramatická kontrola nástroje na internetu. WhiteSmoke je mnohem víc než jen kontrola pravopisu. Je to korektor které vám pomohou opravit vše od jednoduchých gramatických chyb až po chyby ve stylu. WhiteSmoke používají populární značky jako Dictionary.com, Pearson, McGill a University of Toronto.

Funkce

 • Jeden z nejstarších a nejdůvěryhodnějších gramatických dám na internetu.
 • Pomáhá vám opravit chyby v gramatice a nabízí návrhy na zlepšení stylu psaní.
 • Je k dispozici pro stolní i mobilní zařízení, takže můžete psát bezchybně na všech svých zařízeních.

Proč používat WhiteSmoke místo gramatiky

WhiteSmoke je prvotřídní korekturní nástroj, který využívá nejnovější technologie přirozeného jazyka, aby vám pomohl psát lépe a dokonce zlepšit vaše psaní.

PaperRater

PaperRater

PaperRater je online nástroj, který kontroluje vaše psaní Gramatické a pravopisné chyby, a plagiátorství. Je k dispozici pouze jako online nástroj, takže není třeba stahovat stolní aplikaci ani instalovat rozšíření prohlížeče. Bezplatná verze aplikace umožňuje kontrolu až 5 stránek na podání.

Prémiové předplatné však umožňuje kontrolu až 20 stránek na podání.

Funkce

 • Bezplatný nástroj, který kontroluje v psaní chyby gramatiky a pravopisné chyby.
 • Umožňuje kontrolu plagiátu v textu.
 • Nabízí návrhy, které vám pomohou zlepšit psaní a dá vašemu psaní skóre.

Proč použít PaperRater místo gramatiky

PaperRater je zdarma až pro 50 podání za měsíc. Analyzuje vaše psaní a dává mu skóre. Nabízí také návrhy, které vám pomohou zlepšit styl psaní.

LanguageTool

LanguageTool

LanguageTool je korekturní software, který nabízí návrhy na opravu gramatických chyb a pravopisných chyb v textu. Je k dispozici jako rozšíření prohlížeče pro Google Chrome i Firefox.

Je to jeden z nejlepší nástroje, pokud jde o korektury. To vám může pomoci opravit gramatické chyby a zlepšit váš styl psaní. Prémiová verze tohoto nástroje kontroluje text proti 2500 různým chybám a nabízí návrhy na zlepšení psaní.

Nejlepší část o tomto nástroji je, že pracuje s mnoho různých jazyků včetně angličtiny, němčiny, francouzštiny, nizozemštiny atd. Zkontroluje chyby při psaní ve všech podporovaných jazycích.

Funkce

 • Funguje s mnoha jinými jazyky než jen s angličtinou.
 • Kontroluje v textu více než 2500 chyb.
 • To vám pomůže opravit gramatiku a pravopisné chyby, ale také vám pomůže zlepšit styl psaní.

Proč používat jazyk LanguageTool místo gramatiky

Gramaticky podporuje pouze angličtinu. LanguageTool přichází s podporou mnoha jazyků jiných než angličtina, včetně němčiny, francouzštiny, rumunštiny a nizozemštiny.

Závěr

Je tedy gramatika dobrá? Betcha! Gramatika y je jednou z nejlepších pokročilých a snadno použitelných pomocníků při psaní, která eliminuje gramatické, pravopisné a interpunkční chyby.

Všechny nástroje v tomto seznamu nabídnout bezplatnou verzi pro váš test, než si jej koupíte. Doporučuji vyzkoušet alespoň jednu nebo dvě alternativy v tomto seznamu před vypořádáním se s tou, která se vám líbí. Většina z těchto nástrojů nabídne návrhy, které vám pomohou zlepšit styl psaní.

Pokud vaše zaměření zlepšuje váš styl psaní, pak doporučuji jít s Hemingway Editor. Je k dispozici pro weby i jako samostatná desktopová aplikace. Nenabízí kontrolu gramatiky, takže ji doporučujeme použít spolu s nástrojem pro kontrolu gramatiky, jako je Grammarly nebo Ginger.

Pokud chcete nástroj, který vám pomůže vylepšit styl psaní a zkontroluje, zda se v textu nenacházejí chyby, doporučujeme vám jít ProWritingAid. Pomůže vám to vylepšit psaní a zkontroluje také chyby psaní.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map