7 nejlepších alternativ pCloud

pCloud je bezpečná a snadno použitelná služba cloudového úložiště, která vám poskytuje 10 GB bezplatného úložiště, a nabízí dostupné plány životnosti až do 2 TB. Nechápejte mě špatně, je to skvělá služba, ale tam jsou dobré.


pCloud je jednou z nejpopulárnějších možností cloudového úložiště na trhu. Nabízí 10 GB úložného prostoru zdarma, když se zaregistrujete, a spoustu dalších skvělých funkcí.

Nejlepší alternativy pCloud v roce 2020:

 • Celkově nejlepší: je vynikající poskytovatel cloudového úložiště a je podobný pCloudu, ale pokud jde o zabezpečení, Sync.com je lepší, protože šifrování s nulovými znalostmi je zahrnuto zdarma, s pCloud musíte za to platit navíc.
 • Runner-up, nejlepší celkově: je skvělou volbou pro podniky a týmy pro spolupráci, protože nabízí mnohem více funkcí pro spolupráci a zabezpečení než pCloud.
 • Nejlepší bezplatná alternativa k pCloud: je nejlepší volbou zdarma a díky integraci s Dokumenty Google, Tabulkami a aplikacemi třetích stran je to skvělá volba pro osobní uživatele.

Cloud je široký pojem, který se obecně týká přístupu a využívání vzdálených počítačových služeb přes internet. Zahrnuje interakci s fyzickým hardwarem počítače na vzdálených místech prostřednictvím specializovaného softwaru přes internet.

Když nahrajete soubor do cloudového úložiště, jako je pCloud nebo Sync.com, je soubor uložen na fyzickém místě v datovém centru někde na světě. Poloha datového centra je irelevantní, protože všechna datová centra jsou připojena k internetu a lze k nim přistupovat odkudkoli na světě.

Používání cloudových služeb nás osvobozuje od používání našeho tradičního osobního úložiště, jako jsou pevné disky, kde mohou být naše informace ztraceny kvůli krádeži, zničení nebo poruše pevného disku..

Co je pCloud?

pCloud je poskytovatel cloudových služeb úložiště, který vám umožňuje ukládat vaše digitální data v cloudu.

pcloud

pCloud poskytuje osobní úložný prostor, kde lze ukládat všechny vaše soubory a složky. Jejich služby jsou dostupné prostřednictvím jejich softwaru ve formě stolních a mobilních aplikací. pCloud je k dispozici pro iOS, Android, Windows, MacOSX a Linux. Úložný prostor je přístupný na všech zařízeních, což znamená, že pokud nahraju soubor pomocí počítače, bude tento soubor k dispozici v telefonu nebo tabletu.

pCloud také poskytuje zabezpečení pro nahrané soubory. Zajišťují, že soubory jsou v bezpečí před hackery a dalšími kybernetickými zločinci. S jejich nejnovější bezpečnostní funkcí, nazvanou pCloud Crypto, soubory jsou v počítači zašifrovány ještě před jejich nahráním. Šifrování se provádí pomocí soukromého klíče, který generuje a zná pouze váš počítač. To znamená, že ani pCloud neví, jaký typ souboru nahráváte. Šifrování je end-to-end.

Funkce pCloud

pCloud poskytuje uživatelům možnost ukládat své soubory do cloudu, s jistotou, že soubory zůstanou neporušené a zabezpečené.

K těmto souborům lze přistupovat odkudkoli na světě pouhým přihlášením do účtu pCloud. Okamžitá synchronizace zajišťuje, že soubory nahrané na jednom počítači jsou okamžitě k dispozici na všech ostatních počítačích pro použití.

rozhraní pcloud

pCloud umožňuje sdílení souborů a spolupráci. Sdílení souborů lze obvykle provést třemi způsoby, nejprve vytvořením odkazu a jeho sdílením s kýmkoli, kdo může pomocí odkazu stáhnout soubory. Dalším způsobem sdílení souborů je pozvání ostatních uživatelů pCloud do složky. Ovládání sdílené složky je výlučně v rukou pozvání. Pozvánka může udělit přístup k úpravám, aby umožnila spolupráci na dokumentu.

pCloud Klady a zápory

Největší výhodou použití pCloud je to, že dostanete 10 GB volného místa za registraci. Svůj volný úložný prostor můžete také rozšířit instalací mobilní aplikace a doporučením přátel a rodiny. Je to jeden z nejlevnějších poskytovatelů cloudového úložiště. Své prémiové plány začínají na 3,99 $ měsíčně s 500 GB.

pCloud nabízí plány celoživotního přístupu za 175 USD. Nabízí také integraci s Facebookem, Instagramem, OneDriveem a dalšími, takže zde nahrané soubory lze okamžitě zálohovat do pCloud. pCloud také nabízí vojenské zabezpečení pro zabezpečení. pCloud má také snadné a intuitivní rozhraní.

Nevýhody pCloud zahrnují nepřítomnost online editačních funkcí, jako jsou Dokumenty Google. Také jeho Krypto, šifrování typu end to end, je k dispozici pouze jako placený doplněk. Jeho neustálá aktualizace může být pro uživatele ohromující a náročná na data. Velké alternativy pro pCloud jsou diskutovány níže.

1. Sync.com

sync.com

Sync.com je poskytovatel cloudových služeb, který usnadňuje ukládání, sdílení a přístup k vašim souborům odkudkoli. Jeho nejvyšší bezpečnostní funkce je jeho end-to-end šifrování, které zajišťuje, že nahrané soubory jsou 100% bezpečné.

Sdílení souborů je snadné se sync.com. Uživatelé mohou sdílet soubory libovolné velikosti a formátu, i když příjemci nemají účet Sync. Uživatelé mohou sdílet složky a používat další funkce, jako je ochrana heslem, oznámení, data vypršení platnosti a oprávnění k zachování kontroly nad sdílenými složkami. Úpravy souborů se zaznamenávají a můžete si vybrat, zda chcete obnovit starší verzi dokumentu. Odstraněné soubory lze také obnovit kliknutím na tlačítko.

Plán společnosti Sync nabízí zdarma 5 GB úložného prostoru, ačkoli množství přenosu dat je omezené. Placené plány také nejsou drahé, počínaje 49 USD ročně, s 500 GB úložného prostoru. Prémiové plány nabízejí neomezený přenos a ukládání dat z 2TB, což by mělo stačit pro osobní použití. K dispozici je prioritní e-mailová podpora s protokoly aktivit pro plány.

Synchronizační aplikace jsou k dispozici pro platformy Windows, Android, iOS a Mac. Synchronizace je k dispozici pro jakoukoli platformu, kterou používáte. Synchronizace má okamžitou synchronizaci souborů, takže můžete mít své soubory kdekoli jste. Mobilní aplikace Sync mají funkci vzdáleného zámku, která uživatelům umožňuje uzamknout zařízení před jakýmkoli jiným zařízením, které je přihlášeno k jejich účtu Sync.

Výhody a nevýhody Sync.com

Výhodou používání Sync je to, že má end-to-end šifrovací systém, který zajišťuje, že data uživatelů jsou stále soukromá a zabezpečená. Synchronizace také udržuje předchozí verze dokumentů, což uživatelům usnadňuje obnovení předchozí verze nebo odstraněných souborů.

Nevýhodou použití Sync je to, že je dražší než pCloud. Na pCloud získáte také 10 GB volného úložiště, zatímco Sync nabízí pouze 5 GB.

Proč je Sync lepší než pCloud

Hlavní výhodou Sync oproti pCloud je, že Sync má standardní šifrování typu end-to-end pro všechny uživatele. Synchronizace má také funkci vzdáleného uzamčení, která chrání váš účet, pokud máte podezření na neobvyklou aktivitu na přihlášených zařízeních. Díky oběma funkcím je Sync skvělou alternativou pro pCloud.

2. Dropbox

dropbox

Dropbox je také poskytovatel cloudových služeb, který rozšířil své služby tak, aby zahrnovaly spolupráci a neustálý přístup k uloženým materiálům kdekoli na světě. Je to první inteligentní pracovní prostor na světě. Dropbox vám umožní soustředit se na věci, na kterých vám záleží.

Dropbox je navržen tak, aby uživatelé zůstali organizovaní. Změny provedené z jednoho zařízení budou synchronizovány na všech zařízeních, což eliminuje potřebu přenášet zařízení nebo soubory kolem.

Dropbox nabízí papírové dokumenty Dropbox, které uživatelům umožňují vytvářet a upravovat dokumenty – Microsoft Office a další formáty přímo v jejich účtu Dropbox. Tím se zkracuje čas, který mohl být stráven hledáním nebo přepínáním mezi aplikacemi během práce. Tato funkce také umožňuje skvělou spolupráci, což znamená, že dvě nebo více osob mohou dokument upravovat společně.

Dropbox analyzuje aktivitu uživatelů, aby vám vytvořil prostředí pro chytré počítače, navrhoval obsah pro vás a pomáhal vám zůstat neustále v pořádku. Inteligentní návrh také umožňuje přejít zpět k souborům, které budete pravděpodobně potřebovat, tím, že je všechny pro vás připraví.

Bezplatný plán Dropboxu nabízí 2 GB volného úložiště a lze jej synchronizovat pouze na třech zařízeních. Jeho profesionální plány začínají na 10 $ měsíčně s 2 TB úložného prostoru.

Dropbox Klady a zápory

Hlavní výhodou používání Dropboxu je, že má funkci pro vytváření a editaci dokumentů, která umožňuje bezproblémovou spolupráci na dokumentech. Kalendář Dropboxu také inteligentně navrhuje obsah schůzky se šablonami pro psaní poznámek, což usnadňuje proces hostování schůzky.

Nevýhody používání Dropboxu je v tom, že není tak levné jako pCloud. Je také méně bezpečný než pCloud. Nabízí pouze 2 GB volného úložiště.

Proč je Dropbox lepší než pCloud

Dropbox je skvělá alternativa k pCloud, protože umožňuje uživatelům vytvářet a upravovat dokumenty současně. I přes mnoho funkcí je Dropbox velmi snadno použitelný, což je skvělé pro studenty, kteří budou dávat přednost něčemu, co se snadno naučí.

3. Box.com

box.com

Box.com je služba správy cloudového obsahu a sdílení souborů pro firmy. Box nabízí jediné místo pro zabezpečení, správu a sdílení obsahu. Je vybaven ochranou dat od konce, s 2FA a vodoznakem, aby se zabránilo úniku dat.

Box také podporuje spolupráci. S Boxem můžete vytvořit centrální pracovní prostor, kde se ukládají soubory, a týmy mohou snadno upravovat, komentovat, sdílet soubory a přiřazovat úkoly..

Pracovní postup Boxu umožňuje uživatelům automatizovat opakovatelné úkoly během několika minut. Tím se uživateli uvolní trávit více času tím, na čem záleží nejvíce. Box také poskytuje širokou škálu integrací ve více než 1 400 aplikacích.

Jeho bezplatný plán je dodáván s 10 GB úložného prostoru zdarma, zatímco prémiový plán nabízí 100 GB za 10 $ měsíčně.

Box.com Klady a zápory

Největší pro použití Box je jeho široká škála integrací. To znamená, že bez ohledu na zdroj dokumentu jej můžete bez problémů integrovat do schránky. Hlavním nedostatkem používání Boxu je to, že je to drahé, protože bylo navrženo pro podniky.

Proč je Box.com lepší pCloud

Box.com je skvělá alternativa k pCloud, protože nabízí širokou škálu integrací, které na pCloud nelze najít. Pokud budete pracovat s celou řadou dokumentů, pak Box je kam jít.

4. Disk Google

Disk Google

Disk Google je služba cloudového úložiště poskytovaná společností Google. Každý, kdo má účet Gmail, automaticky vlastní Disk Google s 15 GB úložného prostoru. Kromě toho bude Google vaše obrázky ukládat zdarma, i když kvalita nebude nejlepší.

Disk Google nabízí také online úpravy dokumentů prostřednictvím přímé spolupráce s Dokumenty Google. Nabízí také integraci s Microsoft Office pro bezproblémové propojení kancelářských a google dokumentů.

Prémiový plán společnosti Google začíná na 1,95 $ měsíčně s úložištěm 100 GB.

Výhody a nevýhody Disku Google

Největší výhodou používání Disku Google je to, že získáte zdarma 15 GB bezplatného úložiště. Disk Google také umožňuje přístup offline. Použití Disku Google vám navíc poskytne skvělé nástroje pro sdílení a spolupráci.

Hlavní nevýhodou používání Disku Google je omezení velikosti souborů. Vložené obrázky do jiných dokumentů by neměly přesáhnout 2 MB a znaky v textovém dokumentu jsou omezeny na 1 024 000.

Proč je Disk Google lepší než pCloud

Disk Google je skvělou alternativou pro pCloud, protože poskytuje větší spolupráci prostřednictvím Dokumentů Google než pCloud. Disk Google je také levnější než pCloud.

5. Microsoft OneDrive

microsoft onedrive

OneDrive je vlastněn a provozován společností Microsoft. Jeho cloudové služby jsou skvělé a jejich bezplatný účet je dodáván s 5 GB bezplatného úložiště. Plány OneDrive Premium také poskytují bezplatné předplatné kanceláře Microsoft.

OneDrive také nabízí skvělou integraci do různých aplikací. Jeho aplikace jsou k dispozici také na všech platformách, Android, iOS a Mac. Jejich prémiové plány začínají na $ 1,99 za měsíc s úložištěm 100 GB zdarma.

Výhody a nevýhody OneDrive

Hlavní výhodou OneDrive je, že je levný. Také prémiové plány vám poskytují bezplatné předplatné kanceláře společnosti Microsoft. Nevýhodou používání OneDrive je to, že nenabízí šifrování end-to-end.

Proč je OneDrive lepší než pCloud

OneDrive je lepší než pCloud, protože je levnější. Nabízí také bezproblémovou integraci s MS Office.

6. Mega

mega

Cloudové služby Mega přicházejí s koncovým šifrováním pomocí AES 128 pro všechny soubory. Poskytují cloudové úložiště, organizaci obsahu, spolupráci a sdílení. Jejich aplikace jsou k dispozici na platformách Android, iOS, Windows a Linux. Bezplatné účty Mega přicházejí s 15 GB bezplatného úložiště, ale s omezenou kvótou přenosu měsíčně.

Mega klady a zápory

Mega poskytuje šifrování end-to-end pro přenos souborů. Hlavní nevýhoda spočívá v tom, že existuje limit na převody měsíčně.

Proč je Mega lepší než pCloud

Mega je skvělá alternativa k pCloud, protože nabízí šifrování end-end, zatímco pCloud’s Crypto je k dispozici pouze jako placený doplněk.

7. iDrive

Jezdím

Cloudové služby iDrive se zaměřují na podniky, profesionály a podniky. Jejich bezplatný plán je dodáván s 5 GB bezplatného úložiště, zatímco placené plány začínají na 59,12 $ ročně s 2 TB úložiště. Nabízejí nástroje pro spolupráci a možnosti obnovení vašich souborů. Jejich aplikace jsou k dispozici na všech platformách.

Výhody a nevýhody iDrive

iDrive je levný vzhledem k velkému úložnému prostoru 2 TB za 59,12 $ ročně. Hlavní nevýhodou aplikace iDrive je to, že nemají neomezené úložiště.

Proč je iDrive lepší než pCloud

iDrive je skvělá alternativa k pCloud, protože je levnější vzhledem k velkému úložnému prostoru 2TB dostupnému za 50,12 $.

Často kladené otázky

Co je pCloud?

pCloud je bezpečný a snadno použitelný poskytovatel cloudových služeb, který vám poskytuje 10 GB bezplatného cloudového úložiště, a nabízí cenově dostupné plány životnosti až 2 TB.

Jaké jsou výhody a nevýhody pCloud?

pCloud nabízí snadno použitelné rozhraní, nepřetržitou podporu, dostupné plány celoživotního přístupu a velkorysé množství 10 GB volného místa. pCloud je hlavní pustit je, že end-to-end šifrování přichází pouze jako placené addon.

Jaké jsou nejlepší alternativy pCloud?

Nejlepší placené alternativy k pCloud jsou Sync.com a Box.com. Nejlepší bezplatnou alternativou je Disk Google.

Nejlepší alternativy pCloud – shrnutí

nejlepší alternativy pcloud

pCloud.com nabízí skvělé služby cloudového úložiště, avšak jiní poskytovatelé cloudového úložiště s nimi soutěží. Pokud hledáte volný a jednoduchý úložný prostor, pak jděte na Disk Google, s 15 GB úložištěm zdarma.

Pokud jste nový a chcete něco velmi jednoduchého, jděte na Dropbox s jejich zjednodušenými uživatelskými rozhraními. Pro bezpečné end-to-end šifrované cloudové úložiště pro práci i pro podnikání důrazně doporučuji Sync.com pro jeho rozsáhlé funkce a jednoduchost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map