7 nejlepších alternativ Hootsuite

Pokud chcete rozšířit svou přítomnost na sociálních médiích jako firma nebo vlivná osoba, musíte vytvořit a odeslat spoustu obsahu. Tady je nástroj pro správu sociálních médií Hootsuite přichází. Ale jsou skvělé tam venku.


Ať už chcete platformu rozvíjet bez ohledu na to, na které platformě se chcete soustředit, nejdůležitější částí je pravidelné zveřejňování nového obsahu, aby vaši sledující byli stále v kontaktu. Přestože vytváření obsahu je něco, co nelze automatizovat, můžete jej snadno zautomatizovat zveřejněním na sociálních médiích pomocí nástrojů, jako je Hootsuite.

Nejlepší alternativy Hootsuite v roce 2020:

 • Celkově nejlepší: je podle mého názoru nejlepším nástrojem pro správu sociálních médií typu all-in-one pro plánování a správu obsahu všech vašich účtů na sociálních sítích.
 • Runner-up, nejlepší celkově: nepřicházejí s bezplatným plánem, ale má levnější prémiový plán, který spojuje až pět účtů na sociálních sítích. Také miluji funkce pro správu obsahu programu SocialPilot.
 • Nejlepší bezplatná alternativa k Hootsuite: je nejlepší bezplatný web pro správu sociálních médií, jako je Hootsuite, bezplatný plán vám umožní připojit až tři libovolné kombinace, Facebook, Instagram, Twitter a LinkedIn..

Co je Hootsuite?

nejlepší alternativy

Hootsuite vám to umožní spravovat všechny své profily sociálních médií z jednoho řídicího panelu. Ale to není nejlepší část. nejlepší část o používání Hootsuite je to, že vám to umožňuje vytvořit kalendář propagace obsahu.

Namísto vytváření a zveřejňování nového obsahu každý den vytváříte tunu obsahu předem a automatizujte účtování pomocí Hootsuite.

Plánování příspěvků na sociálních médiích je jen část toho, co Hootsuite nabízí. To také umožňuje automatizovat reposting pro obsah. Bez nástroje, jako je Hootsuite, nemůžete vědět, jak si vedou vaše sociální mediální příspěvky.
Hootsuite poskytuje řídicí panel, kde můžete zkontrolovat, jak si váš obsah vede napříč platformami sociálních médií, jako je Facebook, Twitter, Pinterest a Instagram..

Hootsuite funkce a plány

Hootsuite je více než jen nástroj pro plánování a plánování sociálních médií. To vám umožní spravujte všechny své profily sociálních médií z jednoho ovládacího panelu a nabízí přehled o tom, jak si vaše firma vede na sociálních médiích.

plány na hejno

Hootsuite umožňuje správu přes 35 sociálních sítí včetně Facebooku, Instagramu, Twitteru, YouTube, LinkedIn, Pinterestu a mnoha dalších. To vám umožní naplánovat neomezené příspěvky na všech těchto platformách. Nabízí také nástroje pro správu obsahu, které vám pomohou vytvořit více obsahu za kratší dobu.

Startovací plán společnosti Hootsuite umožňuje spravovat až 10 profilů sociálních médií. Startovací plán je nabízen na 29 dolarů za měsíc při roční platbě.

Klady a zápory Hootsuite

Hootsuite vám může pomoci automatizujte správu sociálních médií a každý měsíc vám ušetří hodiny, které můžete strávit vytvářením dalšího obsahu. To také nabízí analytika pro všechny vaše účty sociálních médií což vám může poskytnout pohled na to, jak si vaše příspěvky na sociálních médiích vedou a kde byste mohli dělat lépe.

Pokud podnikáte, Hootsuite vám může ušetřit spoustu problémů a zefektivnit marketing obsahu tím, že vám umožní naplánujte svou propagaci obsahu.
Hootsuite nabízí stovky funkcí a může být drastickým vylepšením způsobu, jakým spravujete svou přítomnost na sociálních sítích.

Ale zároveň, to může být o něco dražší pokud právě začínáte. Je určen pro podniky a ne pro jednotlivce nebo vlivné osoby, kteří teprve začínají.

Nejlepší alternativy pro HootSuite v roce 2020

Ať už je váš důvod jakýkoli, zde jsou některé z nejlepší Hootsuite alternativy najdete na internetu:

1. Odeslat

poslat

 • Plány od 29 $ / měsíc nebo 24 $ / měsíc, pokud je účtována ročně (30denní bezplatná zkušební verze)
 • Web: https://www.sendible.com/

Poslat je nástroj pro správu sociálních médií, který používá více než 10 000 podniků po celém světě. Podporuje plánování příspěvků pro Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest a mnoho dalších sociálních médií. Nabízí také naplánování příspěvků na platformách blogů včetně WordPress, Medium, Blogger a Tumblr.

S Sendible získáte přístup k funkcím, jako je vestavěná analytika pro všechny podporované platformy sociálních médií a automatická recyklace stálezeleného obsahu. S Sendible můžete snadno automatizovat svou přítomnost na sociálních médiích.

Sendible umožňuje vytvářet a spravovat vaše kalendář propagace obsahu pro všechny sociální média a platformy pro blogování na jednom místě. Můžete snadno naplánovat příspěvky měsíce předem.

Zasílané plány:
Společnost Sendible nabízí 30denní bezplatnou zkušební verzi, do které se můžete zaregistrovat, aniž byste zadali údaje o své kreditní kartě. Na jejich počátečním plánu získáte neomezené plánování až pro 12 služeb (účty sociálních médií) pouze 29 dolarů za měsíc.

Proč je Sendible dobrá alternativa k Hootsuite:
Hootsuite umožňuje připojit až 10 účtů sociálních médií k jejich startovacímu plánu, který stojí 29 $ měsíčně; Na druhou stranu umožňuje odesílání až 12 účtů na sociálních sítích.

2. AgoraPulse

agorapulse

 • Plány od 99 $ / měsíc nebo 89 $ / měsíc, pokud je účtována ročně (28denní bezplatná zkušební verze)
 • Web: https://agorapulse.com/

AgoraPulse používá více než 17 000 obchodníků se sociálními médii po celém světě. Jedná se o nástroj pro správu sociálních médií vytvořený pro seriózní majitele podniků a agentury, kteří manipulují s desítkami klientů.

To nejen usnadňuje naplánovat obsah pro platformy sociálních médií, ale také vám to pomůže spravovat a reagovat na komentáře prostřednictvím jednoduché doručené pošty, ke které mají přístup všichni vaši spoluhráči.

Nejlepší část o AgoraPulse je, že nabízí vestavěný CRM které vám pomohou spravovat všechny vaše zákazníky na platformách sociálních médií. Můžete propojit a spravovat své účty Facebook, Twitter, Instagram, YouTube a LinkedIn pomocí AgoraPulse z jednoho ovládacího panelu.

Ačkoli AgoraPulse nabízí desítky úžasných funkcí, které mohou změnit způsob, jakým spravujete sociální média, nedoporučuji tento nástroj, pokud právě začínáte, protože to může být pro začátečníky trochu nákladné..

Plány AgoraPulse:
Plány AgoraPulse začínají na 99 $ měsíčně a umožňuje připojení až 10 účtů sociálních médií s až 2 uživatelskými účty (pro správu).

Proč je AgoraPulse dobrou alternativou k Hootsuite:
AgoraPulse je vhodnější pro podniky se spoustou zákazníků. Nabízí jednoduchý CRM, který můžete použít ke správě a sledování vašich zákazníků na podporovaných platformách sociálních médií.

3. Sprout Social

klíčit sociální

 • Plány od 99 $ / měsíc (30denní bezplatná zkušební verze)
 • Web: https://sproutsocial.com/

Sprout Social je používán některými velkými hráči v online marketingu, jako jsou Glassdoor, Grubhub a Vice. Nabízí jednoduchý způsob, jak spravovat svou přítomnost na sociálních médiích napříč platformami a naplánovat pravidelný obsah.

Poskytuje vám nástroje, které potřebujete k vytvoření a správě plánu propagace obsahu sociálních médií. S Sprout Social můžete také sledovat sociální média pro klíčová slova, profily a umístění.

Také vám to dává možnost spravovat komentáře ze všech vašich profilů sociálních médií přímo z jediné schránky, ke které má přístup celý váš tým. Díky tomu je neuvěřitelně snadné odpovídat na komentáře a zůstat ve smyčce toho, o čem vaši následovníci mluví.

Stejně jako AgoraPulse, Sprout Social není vhodný pro začátečníky nebo podniky, které začínají marketingem sociálních médií. Sprout Social je počáteční plán nákladů 99 $ měsíčně na uživatele a umožňuje pouze správu 5 profilů. Sprout Social je však nesmírně nápomocný, pokud máte na sociálních médiích hodně následovníků.

Sprout Sociální plány:
Spouštěcí plán Sprout Social umožňuje správu až 5 profilů sociálních médií a stojí 99 $ na uživatele měsíčně.

Proč Sprout Social je dobrá alternativa k Hootsuite:
Sprout Social je vytvořen pro týmy, které chtějí spravovat tisíce následovníků z jediné schránky. Sprout Social nabízí mnohem lepší funkce CRM a správy zákazníků než Hootsuite.

4. SocialPilot

sociální pilot

 • Plány od 30 $ / měsíc nebo 25 $ / měsíc při roční fakturaci (14denní bezplatná zkušební verze)
 • Web: https://socialpilot.co/

SocialPilot je nástrojem pro správu marketingu sociálních médií typu all-in-one, který využívají marketingové guru Neil Patel. Umožňuje naplánovat příspěvky pro všechny hlavní sociální platformy, jako jsou Twitter, Facebook, LinkedIn, Instagram a podobně.

To také umožňuje vizuálně naplánujte příspěvky pomocí zobrazení kalendáře. Na rozdíl od jiných nástrojů v tomto seznamu je SocialPilot postaven pro malé firmy, blogery a ty, kteří právě začínají. Jejich startovací plán nabízí připojení až 25 profilů, 3 uživatelské účty a neomezené plánování za pouhých 30 $ měsíčně.

Plány SocialPilot:
Startovací plán SocialPilot umožňuje spravovat a rozvrhovat příspěvky až pro 25 profilů za pouhých 30 $ měsíčně nebo 25 $ měsíčně, pokud platíte ročně.

Proč je SocialPilot dobrou alternativou k Hootsuite:
SocialPilot je až třikrát levnější než Hootsuite, protože umožňuje připojení 25 profilů sociálních médií a tří uživatelských účtů za pouhých 30 $ měsíčně, zatímco Hootsuite umožňuje pouze 10 profilů a jeden uživatelský účet za 29 $ měsíčně.

5. eClincher

eClincher

 • Plány od 59 $ / měsíc a 15% sleva při roční fakturaci (14denní bezplatná zkušební verze)
 • Web: https://eclincher.com/

eClincher je výkonný nástroj pro plánování sociálních médií, který pracuje s Facebookem, Twitterem, Instagramem, LinkedIn a další hlavní platformou sociálních médií. Je dodáván se vším, co potřebujete ke správě a rozvoji vaší sociální mediální přítomnosti.

Dostanete kalendář obsahu naplánovat příspěvky týdny nebo měsíce předem. Také dostanete sociální schránka spravovat všechny komentáře a konverzace se svými zákazníky a sledujícími na jednom místě.

Jedna věc, která se mi na tomto nástroji nelíbí, je, že vyžaduje, abyste se přihlásili k odběru doplňku, který stojí 50 $ měsíčně za profil, pokud chcete funkce Twitter CRM. Některé další nástroje v tomto seznamu jej nabízejí zdarma.

Plány eClincher:
Základní plán eClincher umožňuje připojení až 10 profilů a umožňuje naplánovat neomezené příspěvky za spravedlivé 59 $ měsíčně.

Proč je eClincher dobrou alternativou k Hootsuite:
eClincher je pokročilý nástroj pro správu sociálních médií vytvořený pro pokročilé uživatele. Pokud chcete více informací a pokročilých funkcí, eClincher je skvělá volba.

6. Pufr

Pufr

 • Zdarma (omezený) tarif a prémiové plány od $ 15 / měsíc (14denní zkušební verze zdarma)
 • Web: https://buffer.com/

Pufr je jedním z nejstarších a nejpopulárnějších nástrojů pro plánování sociálních médií. Byli tu již velmi dlouhou dobu a nabízejí desítky funkcí pro zjednodušení plánování sociálních médií a tvorba obsahu.

Pokud jste právě začínají, vřele doporučuji jít s Buffer jako jejich plány jsou velmi cenově dostupné a tento nástroj je jedním z nejjednodušších učit se / používat.

Kromě plánování sociálních médií získáte také přístup do vyrovnávací paměti rozšíření prohlížeče to vám umožní naplánovat příspěvek na sociálních médiích, aniž byste opustili stránku, kterou čtete.

Pokud například chcete tweetovat zajímavý článek, který čtete, můžete naplánovat tweet jednoduše kliknutím na ikonu rozšíření prohlížeče Buffer..

Jedna věc, která se mi na Bufferu nelíbí, je to, že umožňuje pouze naplánovat až 100 příspěvků najednou na startovacím plánu. Většina dalších nástrojů v tomto seznamu umožňuje plánování neomezeného počtu příspěvků najednou.

Plány vyrovnávacích pamětí:
Počáteční plán vyrovnávací paměti umožňuje naplánovat až 100 příspěvků najednou, a to až pro 8 profilů sociálních médií 15 $ měsíčně.

Proč je Buffer dobrou alternativou k Hootsuite:
Pokud právě začínáte, Buffer je mnohem lepší alternativou k Hootsuite, protože za 15 $ měsíčně získáte naplánování až 100 příspěvků až pro 8 profilů sociálních médií.

7. Sociální zpráva

Sociální zpráva

 • Plány od 49 $ / měsíc (30denní bezplatná zkušební verze)
 • Web: https://www.socialreport.com/

Sociální zpráva je jednoduchý nástroj pro správu sociálních médií a zapojení, což jsou tisíce podniků po celém světě. Umožňuje naplánovat příspěvky pro všechny hlavní platformy sociálních médií včetně Facebooku, Twitteru, Instagramu, YouTube a LinkedIn.

Social Report také dává vám a vašemu týmu schopnost spravujte všechny své konverzace (komentáře a zprávy) se svými sledujícími na jednom místě. Nabízí také desítky metrik a analytických funkcí, které vám poskytnou představu o výkonu vašeho obsahu na sociálních sítích.

Plány sociálních zpráv:
Náklady na začátek plánu sociální zprávy 49 dolarů měsíčně a umožňuje plánování neomezených příspěvků až pro 25 profilů.

Proč je sociální zpráva dobrou alternativou k Hootsuite:
Social Report nabízí spoustu pokročilých analytických a manažerských funkcí, které Hootsuite postrádá. Rovněž vám umožňuje oddělit profily na základě jmenných prostorů projektu.

Hootsuite alternativy: Shrnutí

Takže jaké jsou nejlepší konkurenční stránky, jako je Hootsuite?

Pokud jste právě začínají a chcete ušetřit peníze, doporučuji jít s jedním Vyrovnávací paměť nebo SocialPilot. Vyrovnávací paměť umožňuje naplánovat 100 příspěvků až pro 8 profilů za pouhých 15 $ měsíčně.

SocialPilot naproti tomu stojí 30 $ měsíčně a umožňuje správu 25 profilů a umožňuje naplánovat neomezené příspěvky. Pokud jste upoutáni na hotovost, pak je nejlepší volbou Buffer.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map