Shopify ülevaade 2020 – parimaks hinnatud poodide ehitaja

Shopify on planeedi kõige populaarsem poodiplatvorm. See kõik-ühes pooditarkvara saab volituse 1 miljon kaupmeest ja on genereerinud üle 155 miljardi dollari suurune käive. See Shopify ülevaade hõlmab ja lõhki läheb .


Contents

shopify logoShopify ülevaade (kokkuvõte)

Umbes

Shopify on maailma juhtiv kõik-ühes SaaS-i poodiplatvorm, mis võimaldab teil veebipoodi käivitada, kasvada ja hallata.

�� Maksumus

Shopify pakub kolme hinnakujunduskava: Basic Shopify maksab 29 dollarit kuus, põhiplaan maksab 79 dollarit kuus, Advanced Shopify maksab 299 dollarit kuus. Samuti on olemas Shopify Lite’i plaan, mis maksab 9 dollarit kuus. (Võrrelge plaane siin.)

Plussid

Täielikult hostitud ja kõik-ühes platvorm tähendab, et te ei pea muretsema tehniliste asjade pärast. Tohutu (tasuta ja tasuline) rakenduste turg ja kohandatud teemad. Hüljatud ostukorvi taastamine, üle 100 maksevärava, lihtsasti kasutatav kauplus, SKU ja laohaldus, sisseehitatud SEO, turundus, analüüs ja aruandlus, paindlikud saatmishinnad ja automaatsed maksud. Suurepärane klienditugi, eneseabi dokumentatsioon ja kogukond. Müüge mitme kanali kaudu, nii digitaalseid kui ka füüsilisi tooteid (integreeritud POS). Vaadake kõiki funktsioone.

�� miinused

Shopify sisseehitatud makseprotsessor lubab teil müüa ainult teatud riikidest ja maksate tehingutasud, kui kasutate kolmanda osapoole makseväravaid. Rakenduste kasutamise kulud saavad kiiresti kokku liita. E-posti hostimine ei kuulu komplekti. Lite-kavaga on piiratud funktsioonid.

Kohtuotsus

„Shopify on tänapäeval parimad täielikult hostitud e-poe platvormid. See on mõistliku hinnaga ja kaasas sadu sisseehitatud funktsioone ja tuhandeid rakendusi. Shopify pakub teile kõike, mida on vaja müügi alustamiseks oma e-poe, suhtluskanalite või füüsilise poe kaudu nende integreeritud müügipunktide kaudu. ”

parimad Shopify ülevaated

kaupluse ülevaade

Enam kui 1 miljoni veebiettevõtte toiteallikaks osutunud Shopify aastane müügitulu oli 2019. aastal 1,57 miljardit dollarit, mis on 2018. aastast enam kui 47%. Ja selles Shopify arvustuses, vaatame üle, miks hiljutine uuring näitas, et seda soovitab 88 protsenti kasutajatest.

Kes on need 12 protsenti, kes saidiga ühendust ei võtnud? Mis teeb selle platvormi poodides nii laialt kasutatavaks ja metsikult silmapaistvaks? Kas see on piisavalt ligipääsetav uustulnuka jaoks, mis on mõeldud kogenud tehnikahuvilistele, või langeb see kuskile keskele??

Lõpuks peaksite saama vastata kõigile neile küsimustele ja muule. Kuna minu eesmärk pole lihtsalt esitada Shopify põhjalik ülevaade: loodan, et saan aidata teil otsustada, kas see poodide platvorm sobib just teile.

Saate teada, miks 1M + ettevõtted kasutavad Shopify võimsat ja hõlpsasti kasutatavat poodiehitajat. Alustage tasuta prooviperioodi nüüd!

Miks see Shopify ülevaade?

kaupluste arvustusi

Selle ülevaate lahe osa on see, et selle on kirjutanud keegi, kes mõni aasta tagasi alustas Shopifyga nullist äri ja on sellest ajast peale saanud innukalt kasutajaks.

Kuid mulle pole võõras paljude muude poodide platvormid, sealhulgas BigCommerce, 3dcart, Wix, Squarespace, WooCommerce ja Magento. Hiljem võrdleme, kuidas Shopify silma paistab võrreldes nende suuremate konkurentidega, ja seda, mida täpselt see arvustaja neil veebisaitidel müüs.

Alati on võimalus, et teie ettevõte sobib paremini mõne teise e-poe platvormi valikuga. Kuid tõenäoliselt olete siin, kuna olete kuulnud igasuguseid (tõenäoliselt suurepäraseid) asju Shopify kohta ja kaalute, kas peaksite seda proovima. Lähme siis välja üks ilmsem küsimus:

Mida ma saan Shopify jaoks kasutada??

See on täielikult hostitud kõik-ühes e-poe platvorm, nii et see küsimus peaks olema ilmne, eks? Kuid tõde on see, et võite alati avada Etsy poe või, kurat, miks mitte teha lihtsalt eBay profiili ja seal oma tooteid müüa? Kuna otsite tugevat platvormi, kus saaksite majutada kogu oma äri, ja just sinna jõuabki Shopify.

shopify üle vaadatud

Shopify arvustusi tutvudes näete laia valikut kehtivaid arvamusi, kuid need pärinevad vaid väga paljudelt inimestelt. Neil on erinevad eesmärgid, nišid, majandusharud, kogemus, nimekiri jätkub. Kui kasutate aga Shopify, siis teete (väga üldiselt) ühte või mitut neljast toimingust:

Brändi käivitamine esimesest ruumist
Müük veebis
Poes müümine
Oma kaubamärgi turundamine

Vaatame üle kõik need viis valdkonda ja vaatame, kuidas Shopify platvorm muudab nende tegemise lihtsamaks, paremaks või vähemalt teistsuguseks.

Ettevõtte asutamine Shopify’is

Teil on idee ettevõtte jaoks ja otsite kohta alustamiseks. Või võtate oma kõrvalhätta ja liigutate selle Shopify-taolisele platvormile, kus see võib kasvada. Kui see on nii, siis on Shopify kõik, mis on mõeldud teie jaoks.

Erinevalt platvormidest nagu WordPress, mis on üsna keeruline, ja isegi Squarespace, kuhu on kindlasti juurde pääseda, kuid üsna piiratud, on Shopify ehitatud sisseostude jaoks. Kas sa saaksid nime järgi öelda? Ja pealegi on see mõeldud inimestele, kes ei taha kõike nullist üles ehitada.

Mida see teie jaoks tähendab? Noh, kui olete juba WordPressi ekspert, siis miks kaaluda isegi Shopify kasutamist? Kasutage seda asjatundlikkust hästi ära! Ja allpool seda Shopify arvustust uurime, kuidas saate selle oma olemasoleva veebisaidiga integreerida.

shopify armatuurlaud

Tugev ressurss alustavatele ettevõtetele

Selles Shopify ülevaates tutvume kõigi põhjustega, miks sellel saidil kõik näib olevat. Ja kui te pole veel tuttav tohutu hulga veebis saadaval olevate turundusriistadega, siis leiate tõenäoliselt hulga võimalusi, kuidas minna oma ärieesmärkide saavutamiseks ja kaugemalegi.

Shopify teeb ära suure töö, andes teile vabaduse hoida seda lihtsana ja sealt edasi ehitada. Teil ei saa olla muud, kui ainult ühte toodet müüv veebileht. Teil võib olla Shopify sait, mis paneb seda lugevat saiti häbenema. Võimalusi on lõputult, sest see ehitati just nii.

google trendid

Brändi loomine Scratchist Shopify kaudu

Shopifyga ettevõtte asutamise esimeste sammudega on teil väga lõbus. Võite isegi alustada, enne kui olete nime välja mõelnud, tähega Ärinimede generaator, mis on vabalt saadaval, kontot pole vaja avada. Tõenäoliselt ei leia te sellist, mis lööks küüntele pähe, kuid saate palju ideid.

Neil on ka a fantastiline logo ehitaja tööriist mida saate kasutada millegi loomiseks nullist või alustamiseks mallist. Olen kuulnud, kuidas paljud inimesed joonistavad midagi lihtsa graafilise kujunduse platvormi Canva abil. Kuid kui plaanite oma ettevõtte täielikult Shopify majutada, võiksite siin luua ka logo.

Ainus asi, mis on nimest ja logost olulisem, on müügi üle otsustamine. Ja kuna peate looge ühtne välimus nii oma poe kui ka kõigi reklaamikanalite kaudu, sa tahad seda esimest korda teha.

Kuidas Shopify aitab veebipõhist kohalolekut üles ehitada

Kui kõik põhitõed on lukustatud, soovite oma toodet müüa. Ja kuna Google’i algoritm ei suuda teie suurepärasust veel kohe ära tunda, peate oma nime sealt välja tooma.

Shopify pakub naeruväärset arvu turundusrakendusi ja sisseehitatud SEO tööriistu, mis aitavad teie brändi märgata. Soovitan minna enimvaadatud ja populaarsemate rakendustega, kuid sirvige julgelt. Võimalik, et leiate lihtsalt tulevase valiku, mis seab teid esile lihtsalt seetõttu, et te ei tee seda, mida kõik teised teevad.

Otse oma Shopify konto kaudu saate kiiresti ja hõlpsalt:

Hankige kohandatud URL või importige juba teile kuuluv URL.
Sirvige nii tasuta kui ka tasulisi põhipilte.
Looge täiesti ainulaadne pood.

Vaadake seda:

Kaupluse seadistamine Shopify’s

armatuurlaud

Saate poe avada, olenemata sellest, kas teil on toodete loendit või mitte. Tegelikult on dropshippingi ärimudel üks populaarsemaid viise, mida Shopify turul järgida. Tooted, mida soovite müüa, saate valida oma partnerluse kaudu laevandusettevõttega Oberlo.

Klient maksab teile jaehinna, teie võtate selle raha ja ostate hulgimüügis ning tilgapakkuja teeb kogu pakendamise ja saatmise otse kliendile. Buum, kasum.

Kuid sõltumata sellest, kas müüte oma tooteid või kasutate Shopify-d kaubaveoks, saate oma poe teema valida mitmesuguste mallide põhjal (mõni tasuta, mõni tasuline). Kohandate oma tooteid oma südame sisu järgi, lisades ka kirjeldusi (ka Shopifil on selle jaoks rakendusi). Ja lisage kõik, mida võiksite, näiteks leht „Meist”, KKK leht jne.

Siis on sul hea minna. Arvan, et kõik, te võiksite vähem kui päevaga toimiva poe lahti lüüa, ilma naljata!

Saate teada, miks 1M + ettevõtted kasutavad Shopify võimsat ja hõlpsasti kasutatavat poodiehitajat. Alustage tasuta prooviperioodi nüüd!

Kas peaksite tegema tasuta Shopify prooviversiooni?

Soovitan alati alustada tasuta prooviversiooniga, isegi kui teate, et te saate tasuliseks kasutajaks. Esiteks võib teil korraga olla ainult üks Shopify pood, nii et kui jõuate alguses kaugele ja otsustate, et soovite lihtsalt nullist alustada, kustutage kõik ja alustage uuesti, tundmata, nagu oleksite raha raisanud..

Seda arvustust kirjutades pakkus Shopify 90-päevast tasuta prooviversiooni, mis on uskumatu. Kuid see on uudse koronaviiruse pandeemia ajal, seega on see kindlasti ajutine. Sellegipoolest on seda väärt, et kasutada ära tasuta prooviversiooni pakkumine, isegi kui see on tavaline 14-päevane pakkumine.

Shopify Capital on kvalifitseeritud ettevõtete krediidiprogramm, mis on veel üks potentsiaalne võimalus alustavatele ettevõtjatele, kes otsivad natuke seemneraha, et reklaamiga ja muul viisil tegutseda. See võiks olla väärt uurimist.

Kas Shopify poe loomiseks peate olema litsentseeritud ettevõte??

seaded

Tehniliselt: ei. Oma Shopify poe avamiseks ei pea te olema litsentsiga ettevõte. Igasuguse sissetuleku pealt tuleks maksta lihtsalt makse, esitades füüsilisest isikust ettevõtjate maksud, mis nõuavad kord kvartalis makse.

Siiski soovitan tungivalt litsentsitud ettevõtte avamine nii kiiresti kui võimalik, eelistatavalt enne oma esimese toote müümist. Soovite olla kaitstud isikliku vastutuse eest ja sellel on oma maksusoodustused, eriti oluline, kui töötate mujal ja Shopify pood on kõrvaline tõrge.

Shopify veebipoodide tüübid

kaupluste tüübid poodlema

Shopify avatud veebipoe tüüp on teie kujutlusvõimega piiratud. Kas müüte infrapunasaunu? Ehk siis vaatan teid millalgi üle! Kas tarnite eritellimusel väljatrükke või rõivaid? Kas müüte toitu või jooki? Aksessuaarid või käsitöö? Raamatud, koomiksid, romaanid, valgustatud lehed?

See on aus Shopify ülevaade, nii et olgem siinkohal ausad: see on mittetulundusühing, mis tähendab, et nad soovivad võimalikult palju kliente. See tähendab, et nende platvorm on loodud mahutama igat tüüpi ettevõtet (kui seda saab veebis teha).

Veebimüük Shopify kaudu: ülevaade

Hoiatan teid kohe: aeg hakkab minema, kui hakkate oma poodi ehitama. Nende abil on naeruväärselt lihtne kohandada ning võite end siis ära vedada ja mõistate, et kaheksa tundi on möödunud ja kõik, mida olete teinud, mängitakse taustavärviga. See pole halb asi, see on tõestus juurdepääsetavuse ja kasutusmugavuse kohta.

Shopify veebipoodi on raske üle lüüa

teemasid poetada

Sõna otseses mõttes. Nii ilusa veebisaidi loomine on keeruline, kui see on üldse võimalik. Kuid kui teil on oma poe jaoks hüper-spetsiifiline nägemus, saate selle nullist üles ehitada või Shopify malli kohandada, redigeerides otse HTML-i taustaprogrammis. Parim mõlemast maailmast!

Kui teil on oma toodete kujutised, peate vaid failide lohistamise otse saidile pukseerima. Saate luua galeriisid, slaidiseansse või staatilisi pilte. Saate teksti panna kuhu iganes soovite. Saate sirvida kümneid teemasid ja nendega ringi mängida.

Kui Squarespace’il ja Wixil on rohkem malle, peksid Shopify poodifunktsioonid minu raamatus Wixi ja Squarespace’i välja ning mallid ei saa olla piisavalt head müügipunktid selle kompenseerimiseks. (Lugege minu ruudu Ruut vs Wix võrdlust.)

Shopify ostukorvi ülevaade

Hämmastavalt, saate aktsepteerida üle saja makseviisi Shopify kaudu, kui elate Ameerika Ühendriikides (ma ei saa teistele asukohtadele kinnitada). See hõlmab kõiki peamisi krediitkaarte ja e-rahakotte, samuti krüptovaluutasid ja kaugemalgi.

Lisaks arvutavad nad kõike, tuginedes kohalikud maksud ja valuuta ostja. Nii et kui olete rahvusvaheline müüja, teate, et teie kassasse tõlgitakse nii, et see hõlmaks ostjat kõikjal, kaasa arvatud nende kohalik valuuta.

Kui te pole seda juba arvanud, saate saatekulude tariifid eelhäälestada või lasta Shopify arvutada saatmiskulud automaatselt, ehkki nõuab Shopify Advanced plaan. Kui teil on mitmesuguseid esemeid, on see siiski väärt uuendamist, isegi kui see on mõeldud ainult automaatsete saatmisarvestuste jaoks. Te ei soovi seda alamaksustada!

laevandustsoonid

Ostukorvi turvalisus

Nad on ka maksekaarditööstuse andmeturbe standardi (PCI DSS) kõrgeimal tasemel, mis tähendab, et nende turvameetmeid kontrollitakse rohkem kui enamiku ettevõtete puhul. Nad kasutavad ära nüüdisaegne krüptimine, et kogu teave oleks turvaline ja turvaline. Ja nad maksid whitehati häkkeritele aastate jooksul üle 850 000 dollari vigadest teatamise eest, mis on kõik paika pandud.

Tegelikult maksab Shopify välja koguni 50 000 dollarit konkreetsete turvaprobleemide tuvastamise eest, muutes stiimuli turvaaukudest teatamiseks konkurentsivõimeliseks nende ärakasutamisel.

pci vastavus

Kui avate Shopify poe, avatakse teie sait automaatselt 256-bitise SSL-krüptimisega, mis sisendab külastajates teie kaupluses täielikku usaldust, et nende makseandmed on turvalised. Kuna on vähe tõendeid selle kohta, et teie saiti hostib Shopify, on see suurepärane viis konkreetselt teie brändi turvalisuse tagamiseks.

Kuidas juhtida oma Shopify poodi

Ma armastan Shopify mobiilirakendust, kuid saan selle ülevaate all jaotisest lähemalt. (Spoiler: mobiilseadmega saate teha peaaegu kõike.)

Siiski on vastupidav armatuurlaud, olgu see siis laua- või mobiiliversioon, mis mind tõepoolest õhutab. Need hõlmavad kõiki võimalikke aluseid ja see on sõltuvust tekitav jälgija teie kasvu, müügi, külastajate, tellimuste jälgimise ja muu kohta. See on ülalt alla suunatud, kuid kristallselge andmete esitlus, mille kohta ei saa ma öelda piisavalt häid asju.

aruandlus

Kuidas võrdleb Shopify armatuurlauda tema konkurentidega? Igal poodiplatvormil on interaktiivne armatuurlaua komponent, kuid ükski pole nii puhas ja kõik-ühes kohas nagu Shopify versioon. Vähem tehnilistele inimestele on see peaaegu täiuslik.

Kui konkreetselt saate oma inventari korraldada?

Shopify võimaldab teil lisada nii palju rippmenüüid, kui vajate oma toodete jaoks, kuigi tõenäoliselt peate rakenduse alla laadima, kui teil on rohkem kui üks või kaks.

Näiteks kui müüte erinevat värvi ja erineva suurusega T-särki, on kliendil kaks rippmenüüd, üks värvi ja teine ​​suuruse jaoks, ja toote pilt võib isegi siis muutuda.

varude juhtimine

Kas see on Shopify ainulaadne? Ei, sa võid sama teha (ma arvan) kõigil e-poe platvormidel, sealhulgas kõigil, millel mul on kogemusi, alates Magento-st kuni WooCommerce-ni. Kuid see on endiselt oluline mainida.

Samuti saate loetleda iga üksuse eraldi värvi, kujunduse, suuruse ja olenevalt teie tegevusvaldkonnast. See võib olla ka suurepärane SEO strateegia, kuna igal tootelehel on oma võimalus saada otsingumootori algoritmide abil tunnustust.

Kui võimas on Web hostina Shopify?

Shopify veebimajutaja võimalused on lausa muljetavaldavad. Sa saad piiramatu ribalaius, kuigi see peaks olema standard, kuna teie ettevõtte kasv oleks muidu jama. Nemad ka värskendage oma veebivõimalusi automaatselt, pole vaja oma saiti maha võtta ja panna kliente värskendust ootama. See on suurepärane viis nende kaotamiseks!

Kuid mis võib olla nende veebimajutuse lemmikkomponent, on piiramatu e-posti edastamine, mis võib olla uskumatult kasulik. Nii saate luua erinevate osakondade jaoks erinevaid e-kirju ja sujuvamaks muuta kliendisuhtlust. Te ei soovi, et teie kohandatud kujunduse taotlused läheksid teie IT-osakonda.

usaldusväärne poodide veebimajutus

Ehkki suurtel ettevõtetel on mõistlik investeerida spetsiifilisemasse serveriruumi, ei tekita enamikul poodidel kunagi ribalaiusega probleeme, kui kasutate oma veebimajutajana Shopify.

Shopify müügi andmete ülevaatamine

Olen juba edasi õppinud Shopify armatuurlaual, kust leiate korraga suurema osa otsitavatest andmetest. Kuid käimasoleva müügi kohta kogutud andmetega saate palju põhjalikumalt tutvuda. Shopify on loodud nii jõuliseks või minimaalseks, kui soovite.

Kõige ilmsem andmepunkt on see, millised tooted liiguvad ja millised jäävad nn riiulitele. Google Analytics ühildub otseselt ka teie poe seadistusega, nii et teil on kõik need teadmised teie käsutuses. Saate kogu liikluse ja suunamisaruanded kiiresti ja nii detailselt üles tõmmata kui soovite ja eksportida neid mitmesugustesse failitüüpidesse, näiteks Excelisse ja PDF-i.

Võimalik, et te ei vaja kõiki andmepunkte, kuid kui palkate kunagi eksperdi, peaksid nad paluma seda kõike, et anda teile parim võimalus rohkemate klientide konverteerimiseks.

Kas Shopify rakendus on parem kui ülejäänud?

rakenduste pood

Pole kohe raske öelda, et Shopify on mõeldud igale inimesele, mis tähendab, et hüper intuitiivne navigeerimine ja äärmiselt lihtne juhtimine on müügi peamine punkt. Nii et lihtsa mobiilirakenduse tegemine, mis võimaldab teil teha telefonist praktiliselt kõike, tuleb territooriumiga lihtsalt kaasas.

Shopify pakub parimat poodide mobiilirakendust turul. Periood, loo lõpp! Kas ma olen neid kõiki proovinud? Tõsi, ei. Kuid ma olen palju proovinud ja see on navigeerimise, juurdepääsetavuse ja funktsioonide osas siiani mu lemmik pooditarkvara.

Saate liikvel olles e-postiga helistada ja klientidele helistada, varusid hallata ja juhtpaneeli üle vaadata. See pole lihtsalt eriti mugav, vaid tundub tänapäeva maailmas hädavajalik.

Shopify lemmikosa on klienditugi

Shopify klienditeenindajate meeskond on kirglik ja valmis minema kaugemale ja kaugemale. Minu jaoks on see tohutu müügiargument. Ma ei saa teile öelda, mitu korda olen teiste klienditoe meeskondadega juukseid välja tõmmanud. Ja keegi, kes paneb mind tundma, et see kunagi juhtub, saab kuldtähe.

Kuid 24-7-365 tugi otsevestluse, veebivormi, e-posti ja telefoni teel pole Shopify ainulaadne ning see pole ka erandlik klienditeenindus. Kõigil poodidele, mis on pühendatud väikeettevõtete edukale edenemisele, on kindlasti häid valvetelefoni esindajaid.

Kuid ikkagi viib Shopify kõik sammu kaugemale kui enamik teisi funktsioone, mis aitavad teil ettevõtjana uutele kõrgustele jõuda. Lisaks tavalisele KKK abikeskusele on neil tõeliselt kasulikke ja sageli põnevaid foorumiarutelusid, kus olen leidnud lugematuid näpunäiteid ja teadmisi.

Ülevaade tellise- ja mördipoe haldamise kohta Shopify abil

Shopify on poodiplatvorm, mida saate kasutada ka oma füüsilises kaupluses. See on hämmastav ressurss ettevõtetele, kes müüvad nii veebis kui ka poes, kuna soovite sujuvamat haldussüsteemi, mis arvestaks kogu müügi ja toimingutega.

Mõnda toodet võib poes müüa paremini kui veebis. Teie kogutulu näitab, kuidas õigesti raha eraldate. Ja ilma õige müügikoha (POS) süsteemita ei saa teie pood toimida oma kõrgeimal produktiivsuse ja korralduse tasemel.

Kuid kui teil on oma poe jaoks eraldi POS-süsteem, mis nõuab andmete üleslaadimist või (nii palju hullem) käsitsi sisestamist, siis ilmnevad kindlasti inimlikud vead. Võrgu- ja pooditoimingute käitamine samal platvormil on uskumatult kasulik.

Shopify riistvara kvaliteet

Nii klanitud ja ilus, kui Shopify POS-süsteemi kõvaketas võib olla, on need võrratult vastupidavad, mis tähendab, et neil läheb hästi nii butiigi moodi müügipunktides kui ka hõivatud restoranides – ning mis tahes tüüpi jae- ja toitlustusäris.

Riistvara jaguneb suuresti kolme kategooriasse, ehkki esimene hõlmab kõike, mida vajate kaupluses asuva POS-süsteemi seadistamiseks. Jaemüügikomplektil on iPadi alus, kaardilugeja ja kõik vajalikud lisaseadmed. Ka neid müüakse eraldi.

Samuti on see kõik loodud võimalikult mitmekülgseks. Teie töötajad saavad iPade klientidega teenindamiseks endaga kaasas kanda ja sama kehtib ka kaardilugeja kohta. POS-riistvara saate isegi poodist väljapoole viia, et tarneid teha, kalkulatsioone teha, installeerida ja nii edasi.

Shopify POS-süsteem on turul üks vastupidavamaid

Ehkki POS-süsteemi on lihtne õppida ja kasutada, pakuvad nad koolitusvideoid, et teie ja teie töötajad saaksid koos Shopify POS-i asjatundjateks – ja kõik uued töötajad saaksid kiiresti kohale.

Lisaks saavad paljud Shopify lisarakendused hõlbustada ka teie POS-i tõeliselt vingeid funktsioone. Saate broneerida kohtumisi, tunde ja seminare, planeerides samal ajal automaatselt kohalkäigu planeerimist ja jälgimist. Saate müüa toote, kaalu või aja järgi. Saate kiiresti hindu muuta, muuta tooted kättesaamatuks ning korraldada tutvustusi ja allahindlusi. Võimalusi on tõesti lõputult.

Ehkki ma lähen üle mõnele oma lemmikkomponendile, pole need mingil juhul täielik loetelu võimalustest, kuidas saate seda POS-süsteemi teie jaoks kasutada ja teie ettevõtte eeliseks.

poodide müügikoht

Uskumatu makse paindlikkus

Krediitkaardimäärad on põnevalt madalad, ehkki mida madalam, seda suurem on teie POS-süsteemi pakett. Ma soovin, et see oleks tavaline madal määr, kuid see on siiski väga konkurentsivõimeline. Samuti ei võeta teilt lisatasusid tagastamise ja vahetuse eest, mis peaks olema kogu tööstusharu standard.

Samuti saate tasuda rohkem kui ühe krediitkaardi eest ja makseid jagada. Klient, kes soovib seda teha, on väga heidutatud, kui te ei suuda neid majutada. Ükskõik, kas neli inimest soovib tšekki poolitada või soovib üks inimene osa selle eest tasuda ja ülejäänu sularahas tasuda, teeb Shopify selle kõige hõlpsamaks.

Põhimõtteliselt olete teie maksete kontroll. Kui inimesed maksavad digitaalsete punktide või festivalipiletitega, aktsepteerite seda valuutavormi ja registreerite selle oma POS-is nagu mis tahes muu makseviis.

makseväravad

Mängu muutvad jälgimis- ja haldusfunktsioonid

See pole mitte niivõrd Shopify POS-i eelis, kuivõrd põhjus, miks investeerite üldiselt POS-süsteemi. Kõigi ostude ja laoseisu jälgimiseks pole paremat viisi. Töötajad saavad POS-i abil sisse ja välja keerata. Saate süsteemi kaudu kassapidajaid vahetada lennult, nii et teate alati, kes, millal ja mis sahtlis käitis sularaha.

Kõik andmed võivad olla ka sünkroonitud teie QuickBooksiga (või mõne muu raamatupidamisplatvormi) konto, et maksudega kõike jälgida. Ja saate ka piirata seda, mida teatud töötajad saavad ja mida mitte. Näiteks võite mitte lubada töötajatel esemeid komplekteerida või ise allahindlusi lisada.

Jällegi, olenemata sellest, millisel tasemel kontrolli või jälgimisvõimsust oma ettevõtte üle omada soovite, võib Shopify müügipunkt (ja ausalt öeldes kõik oma soola väärt POS-süsteemid) teha selle teoks.

aruandlus

Tööriistad kliendisuhete loomiseks

Shopify POS-i klientidele suunatud tööriistad pakuvad tõeliselt põnevat. Näib, et üha enam ettevõtteid lubab oma klientidel otse ekraanilt tellida. Kuid võite minna ka paberivabaks ja nõustuda ikkagi näpunäidetega, libistades iPadi ümber, et pärast tellimuse vastuvõtmist kliendi poole pöörduda.

Neile võib saata oma kviitungid otse e-posti aadressile ja nad saavad registreeruda preemiate saamiseks, esitades oma kontaktteabe.

Teie poolt saate tooteid hõlpsalt otsida ja vaadata, kas midagi on laos või otsas. Saate luua kliendiprofiile, mis võivad koguda erakordselt kasulikke andmeid ja ulatuslikku teavet. Saate isegi integreerida oma lojaalsuspreemiate programmi otse Shopify POS-i kaudu, ilma et oleks vaja minna koos kolmanda osapoolega.

Shopify e-poe ühendamine jaemüügikohaga

Kui suhtlete nii isiklikult kui ka veebis, vajate kõike, mis on ühendatud ühel platvormil. Ma luban teile, et kasu ületab kõik võimalikud lisakulud. Tootlikkuse kasv ja ületamatu meelerahu pakkuv tõrgeteta ühendus on praktiliselt hindamatu. Saate vaadata kogu oma ettevõtet ja selle kõiki külgi, mitte kohelda seda nagu kahte eraldi ettevõtet.

Üks ambitsioonikamaid viise Shopify müügikohtade vaatamiseks koos veebimüügiga on potentsiaalselt kaupluse esikülje kaotamine või mõne muu asukoha avamine. Mõeldes oma raamatutele individuaalselt, selle asemel, et astuda samm tagasi ja vaadates seda kõike reaalajas aitab teil oma ettevõtte tulevikku pidevalt optimeerida ja ümber hinnata. Nii väärtuslik.

Kuidas Shopify’is digitaalseid tooteid müüa

Teil ei ole vaja oma digitaalsete toodete kauplust, vaid ka piiratud varude haldamist. Miks siis müüa Shopify’s?

Noh, kuna see on ülimugav ja funktsioonirikas. Kui liigutate digitaalseid tooteid tempos, mis eeldab, et peate müüma otse oma saidilt, mitte kolmandate osapoolte müüjate veebisaitidel, nagu Etsy ja Amazon, siis on Shopify suurepärane valik.

Kui aga rahaliselt on mõistlikum maksta lihtsalt osa igast müügist kolmandale osapoolele müüjale, mitte aga Shopify kuutasudele, on see parem viis.

Lihtsamalt öeldes: saate Shopify’is müüa ka digitaalseid tooteid, nagu ka füüsilisi esemeid. Kuid ma oleksin üllatunud, kui sellel oleks nii palju mõtet, kui te ei müüks ka füüsilisi tooteid ega teenuseid.

Turundus Shopify kaudu

turundusriistad

Turundusstrateegia optimeerimine, tõmmates andmeid mitmest erinevast allikast, võib tekitada segadust ja segadus põhjustab ülemääraseid teadmisi. Hea, et Shopify võimaldab teil teha kõike ühes kohas.

Teie Shopify pood on koht, kus saate pidevalt oma kaubamärgile tugineda. See tähendab ajaveebiartiklite kirjutamist ja postitamist, mis aitavad teie vaatajaskonda ja parandavad teie Google’i otsingu paremusjärjestust. See tähendab täielikku integreerumist sotsiaalmeediaturundusega, mille abil saate suunata kliendi teie reklaamil klõpsamisest toote ostmiseni, jätmata kunagi Facebooki või Instagrami.

See tähendab teie praeguse vaatajaskonna asukoha tuvastamist, uute klientide pidevat ligimeelitamist ja uute pakkumiste aktiivset üles ehitamist, et laiendada potentsiaalsete klientide hulka.

Shopify on teid katnud kõigil rindel.

Vaadake seda videot turundusnõuannete saamiseks Shopify abil:

Blogi- ja SEO-tööriistad

shoppama seo ja ajaveebi

Saate luua ajaveebi otse oma Shopify kaupluses, nii et teie kliendid saaksid teie ülevaate kõigi teie toodete peal, kõik ühes kohas.

Sisu väntamiseks soovitan palgata oma nišisse blogija. Investeerimist tasub omada esialgu jõuline ajaveeb ja seejärel iga nädal midagi uut postitada – reklaamides samal ajal oma sotsiaalmeedia kanalites olemasolevat sisu..

Parimate strateegiate väljaselgitamiseks võite kasutada Shopify SEO-tööriistu, kuid on tõenäoline, et soovite osa sellest sisukirjutamisest allhanke korras tellida. See võib olla suur energia äravool ja teil on vaja äri juhtida.

Ärge unustage, et saate kasutada ka Shopify SEO-vahendeid, et optimeerida oma veebisaidi kõiki osi, alates avalehest kuni tootekategooriateni ja lõpetades iga tootelehega. Ja mida paremini otsingumootoritele optimeerite, seda orgaanilisemat liiklust saate, mis parandab veelgi SEO-d.

seo rakenduste pood

Kas peaksite Google Nutikat ostukampaaniat usaldama??

Shopify integreerimine Google Smart Shoppinguga on fantastiline, kui soovite maha istuda ja vaadata, kuidas potentsiaalsed kliendid ringi käivad. Neile, kes pole Google Adsiga tuttavad ja soovivad lihtsalt kohe kasutusele võtta, ütlen, et minge selle jaoks. Kuid see ei tohiks olla teie pikaajaline digitaalse turunduse strateegia.

google smart shopping

See võib olla minu ainus suurem kaebus Shopify kohta: nad muudavad Google Smart Shoppingu kõlama kas tavalise või mitte mõistusevastaseks. Siin on asi: see on ülipiirav, mis tähendab, et teil ei ole sellist kontrolli, mida PPC ekspert ja digitaalsete reklaamide haldur oma töö korralikult täitmiseks vajaksid.

Siit saate teada MITTE tehke siis, kui kasutate oma Google’i reklaamikampaaniate enda haldamise asemel Google Smart Shoppingut:

 • Välistage konkreetsed otsinguterminid, kasutades negatiivseid märksõnu.
 • Teatud reklaamivõrgustike välistamine.
 • Konkreetsete seadmete välistamine.
 • Juhtige asukoha sihtimist väljaspool riigi määramist. Kui juhite kohalikku kauplust, on see üsna palju tehing.
 • Tehke regulaarselt pakkumise korrigeerimisi.
 • KÕIGE HULLEM: Teil pole üksikasjalikku aruandlust, mis tähendab, et te ei tea, kas teie liiklus pärineb peamiselt konkreetsest allikast, näiteks YouTube’i või Gmaili reklaamidest.


Mõned piirangud on aga see, mida Google Smart Shoppingut kasutavad inimesed otsivad. Reklaamid põhinevad automaatselt ajakava alusel ja ka teie sihtrühma sihtimine on automatiseeritud. See tähendab, et võite rahulikult leppida ja usaldada Google’i, et tuua teile sobiv publik.

Shopify annab esmakordselt Google’i reklaamide kasutajatele 100 dollarit

Nõue on, et peate uuele kontole kulutama vähemalt 25 dollarit. Samuti kehtib 100-dollarine krediit ainult Google Shoppingu kampaaniate korral. See võib siiski tähendada palju reklaamikulutusi, sõltuvalt teie niši konkurentsitasemest. Kui teil veel pole Google Ads’i kontot, pole selle põhjustamiseks mingit põhjust ära kasutama.

google ads 100 dollarit krediiti

Mis on komplekt? Ülevaade Shopify virtuaalsest abistajast

Kitile avaldas mulle kõige suuremat muljet see, kui palju see on aja jooksul paranenud. Kuid juba varakult on Kit olnud väga kasulik (ja tasuta!) Rakendus, mida ma sageli kasutan. See “virtuaalne abiline” võib teile tegelikult sotsiaalmeedia reklaame kirjutada. Mulle meeldib alati sisse minna ja neid puudutada, mõnikord isegi täielikult neid ümber kirjutada, kuid see on väga mugav.

Komplekt on ka suurepärane meeldetuletusrakendus e-posti järelkontrolli jaoks, kuna see ülesannete loend võib kiiresti sassi minna, kui see pole automatiseeritud. Kui olete puudutanud esialgseid kohandatud e-kirju, võib see klientide seotuse säilitamiseks saata kõikvõimalikke nutikaid automatiseeritud sõnumeid. ma armastan seda.

See näeb välja selline

poekomplekti crm ja abiline

Võite komplekti abil teha asju automaatselt ka teistes rakendustes, eriti turundusnišis. Kasutan komplekti ka raamatupidamisarvestuse jaoks ja ideede kogumiseks võimalike uute tootevõimaluste kohta. Kas vajate seda? Ei. Kas see on tore omada ja tasuta? Jah ja jah.

Kuidas Shopify’is teenuseid müüa

Kuigi Shopify on potentsiaalselt suurepärane valik digitaalsete toodete müümiseks, pole see tegelikult mõeldud teenuste müümiseks. Kui müüte eritellimusel valmistatud mööblit või midagi sellist, siis müüte ikkagi toodet. Teenuste kaupa räägime graafilisest disainist, kodeerimisest, raamatupidamisest, kirjutamisest jms. On platvorme, mis on teenuseosutajale palju kasulikumad.

Shopifyl on aga teenuste müümiseks mõeldud rakendusi, see oleks lihtsalt teie toodete müümisega paralleelne. Samuti on see lihtsalt minu isiklik arvamus – aga kuna nad teevad vähe töövõtjate veebikauplustele, ei oleks ma üllatunud, kui nad minuga nõustuksid.

Kas tasuta Shopify rakendused on kasulikud?

Esiteks on virtuaalabi komplekt tasuta, seega jah, tasuta rakendused on kasulikud. Ma tean, et neid on 3600 ja ma ei oota, et te kõik läbi vaataksite. Kuid soovitan tungivalt mängida otsinguribaga ja vaadata lihtsalt seda, mida neil pakkuda on. Kui valite üle tuhande tasuta rakenduse, panustaksin raha, et teid üllatavad mõned tasuta kättesaadavaks tehtud tööriistad.

Soovitan tungivalt regulaarselt külastada Shopify rakenduste poe kodulehte. Jaotistes Töötajate valikud ja Trendid saate avastada midagi huvitavat ja ainulaadset, mida te pole võib-olla kaalunud. Saate asju ka oma eesmärkide järgi korraldada, näiteks toodete müümist.

shopify rakenduste pood

Kas tasulised Shopify rakendused on seda väärt?

Küsimust mitte eirata, aga kui midagi on seda väärt, on see seda väärt. Kindlasti soovitan tutvuda arvustustega, kuid paljud Shopify poe rakendused võimaldavad teil neid proovida tasuta prooviversiooniga. Siis saate endalt küsida: “Kas ma maksan selle eest?” Kui vastus on jah, siis on see seda väärt.

Mõningatel juhtudel, peate võib-olla investeerima tasulistesse rakendustesse et teie veebipood korralikult toimiks. Seetõttu on teie isiklik kogemus kõige olulisem ülevaade, mida te kaalute. Kui teie ettevõtte täieliku potentsiaali juhtimine pole isegi nii kuluefektiivne, isegi esialgu, võiksite kaaluda alternatiivse poodiplatvormi kasutamist.

Enne kui seda teete, pöörduge siiski Shopify klienditoe poole ja uurige, kas nad langetavad teie majutamiseks mõned hinnad alla. Küsida ei saa haiget teha! Samuti peaksite hoolikalt lugema Shopify rakenduse ülevaateid, kuna paljud neist osutavad puudustele ja säästavad aega nende proovimiseks! 

tasuliste rakenduste poodimine

Shopify partnerid ja rakenduste arendajad

Shopify pakub lisaks veebipoodide platvormiks ka laia valikut muid võimalusi. Võite saada ka Shopify partneriks, kuhu kuuluvad inimesed, kes ehitavad kauplusi teistele inimestele, pakuvad teie teenuseid abivajavatele ettevõtetele ja arendavad Shopify rakendusi. See võib olla suurepärane täiendav tuluallikas – või täiskohaga karjäär.

Shopify partnerid ja rakenduste arendajad

Shopify akadeemia ülevaade

osta akadeemia

Esiteks on Shopify Akadeemia kursused tasuta. See ei ole müügiala, see on koht, mis on tõeliselt tasuta superväärtusliku teabe ressurss.

Olgem tõelised: Shopify soovib, et maksaksite jätkuvalt oma tellimistasusid ja rakendustasusid ning mida rohkem kliente teie tooteid ostavad, seda rohkem neile (väikeste ja mõistlike, kuid siiski eksisteerivate) töötlemistasude kaudu tasutakse.

See pole nende meeskonna jaoks laskmine – neil on vaja teenida raha nagu meil kõigil. See on rohkem koju sõitmine, sest Shopify Akadeemia on fantastiline koht, kus saada kaasettevõtjatelt teavet nende jaoks töötanud strateegiate kohta. Kui olete juba kuulanud kõiki ettevõtluse taskuhäälingusaateid ja lugenud kõiki edulugusid, siis võite oma repertuaari lisada ka Shopify Akadeemia kursused..

Kas saate lisada Shopify olemasolevatele saitidele?

Absoluutselt saate. Saate oma Shopify kontot (sealhulgas Shopify Lite’i) kasutada oma veebisaidil toodete müümiseks, ilma et kogu oma sisu oleks rändatud eraldi Shopify poodi. Shopify abil on lihtne lihtsalt lisada oma olemasolevale saidile nupp “OSTA KOHE” ja hakata müüma mida iganes soovite.

Peate avama Shopify konto, kuid pole nii, et see viib teid eraldi eraldi Shopify lehele – kogu protsess toimub otse teie veebisaidil, mis on päris vinge, kui te minult küsite.

osta kaupluse nupp olemasoleval veebisaidil

Kas peaksite palkama Shopify eksperdi?

„Shopify ekspert” ei tähenda tingimata kedagi, kes on e-poe poodide ehitaja. Pealkiri hõlmab mitmesuguseid spetsialiste tohutul hulgal erialasid.

Võite minna kogenud kogemustega asjatundja juurde, kellel on palju kogemusi, või uustulnukaga, kes pakub oma teenuseid alandatud hinnaga. Võite sisseoste teha – turg on küps suurepäraste talentidega, mis võib teie töö lihtsamaks teha.

Jällegi, on olemas eksperdid, kes saavad kogu teie poe kogu teie jaoks nullist üles ehitada, aidates teil kõigil end tooteid müüa, esialgsed kulud tagasi tasuda ja uue kasumliku ettevõtte luua. Osa nende pigi peaks olema see, et nad maksavad pikas perspektiivis iseenda eest.

poodlema eksperdid

Mis on Shopify?

Shopify on maailma juhtiv kõik-ühes SaaS-i poodiplatvorm, mis võimaldab teil veebipoodi käivitada, kasvatada ja hallata, kasutades sadu sisseehitatud funktsioone ja tuhandeid rakendusi. Shopify pakub teile kõike, mida on vaja müügi alustamiseks oma e-poe, suhtluskanalite või füüsilise poe kaudu nende integreeritud müügipunktide kaudu.

Millised on Shopify plussid??

Shopify on täielikult hostitud ja kõik-ühes pood, kus te ei pea muretsema tehniliste asjade pärast. Sellel on tohutu (tasuta ja tasuline) rakenduste turg ja kohandatud teemad. Hüljatud ostukorvi taastamine, üle 100 maksevärava, lihtsasti kasutatav kauplus, SKU ja laohaldus, sisseehitatud SEO, turundus, analüüs ja aruandlus, paindlikud saatmishinnad ja automaatsed maksud. Suurepärane klienditugi, eneseabi dokumentatsioon ja kogukond. Müüge mitme kanali kaudu, nii digitaalseid kui ka füüsilisi tooteid (integreeritud POS).

Mis on Shopify miinused??

Shopify sisseehitatud makseprotsessor võimaldab teil müüa ainult teatud riikidest ja kui kasutate kolmanda osapoole makseväravaid, peate maksma tehingutasusid. Rakenduste kasutamise kulud saavad kiiresti kokku liita. E-posti hostimine ei kuulu komplekti. Lite-kavaga on piiratud funktsioonid.

Loodan, et sellest Shopify arvustusest oli abi!

Ehkki see poodide ostukorviplatvorm pole igale ettevõtjale ettekujutatav, on raske ette kujutada paremat kandidaati oma e-poe ärieesmärkide saavutamiseks. Õnnelik müümine!

Saate teada, miks 1M + ettevõtted kasutavad Shopify võimsat ja hõlpsasti kasutatavat poodiehitajat. Alustage tasuta prooviperioodi nüüd!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map