8 geriausios „GoDaddy“ alternatyvos

Stulbinantys 77 milijonai domenų vardų yra valdomi GoDaddy.com ir tai daro jį didžiausiu domenų vardų registratoriumi internete. Čia galite sužinoti, kokios yra geriausios „GoDaddy“ alternatyvos.


Geriausios „GoDaddy“ alternatyvos 2020 m:

 • Geriausias bendras: yra geriausia domeno vardo registracijos alternatyva GoDaddy, pagrindinė priežastis yra ta, kad „Namecheap“ siūlo WHOIS privatumo apsaugą nemokamai su visais jų domenų vardais.
 • Iškovota geriausia vieta: yra vienas pigiausių prieglobos paslaugų teikėjų rinkoje, siūlančių draugišką ir kokybišką interneto prieglobą. Domeno vardo registracija yra nemokama, kai perkate žiniatinklio prieglobos planą.

Verslas pasitiki Varyk Tėti su jų svetainėmis ir nors GoDaddy yra daug kas gero, yra keletas dalykų, dėl kurių galbūt ieškote alternatyvos garsiajam domenų registratoriui.

Vienas tokių dalykų yra aukštesnės domeno vardo atnaujinimo kainos. Pirmaisiais metais „GoDaddy“ apmokestina jus daug mažiau nei už atnaujinimus. Tai skamba kaip nuolaida, tačiau kainuoja daug daugiau nei dauguma kitų domenų vardų registratorių.

Šiame sąraše apžvelgsiu keletą iš: geriausios „GoDaddy“ alternatyvos ir konkurentų svetaines dabar.

Contents

Kas yra GoDaddy

Godaddy alternatyvos

„GoDaddy“ yra vienas patikimiausių ir žinomiausių domenų vardų registratorių internete. Jų platforma yra ta vieta, kur jūs einate pirkti savo svetainės domeno vardo. Jei jūsų svetainė yra „Facebook“, tada jūsų domeno vardas bus „Facebook.com“.

„GoDaddy“ pranašumai

Didžiausias „GoDaddy“ darbo pranašumas yra tas, kad jie teikia platų paslaugų spektrą. Pirkdami domeną iš „GoDaddy.com“, jūs galite pasiekti visas kitas paslaugas, kurių reikia norint paleisti svetainę iš vienos vietos.

Jie siūlo viską, pradedant žiniatinklio priegloba, svetainių kūrimo įrankiais, elektroninės prekybos programine įranga, el. Pašto priegloba ir baigiant aukščiausio lygio įmonės lygio SSL sertifikatais.

1. „Namecheap.com“ (apima nemokamą WHOIS privatumą)

vardų pigumo domenai

 • Oficiali svetainė: www.namecheap.com
 • Vienas populiariausių domenų registratorių internete. „Namecheap“ yra geriausia „GoDaddy“ alternatyva.
 • Visuose „Namecheap.com“ domenuose yra nemokama WHOIS domenų privatumas. Kiti domenų vardų registratoriai, įskaitant „GoDaddy“, už tai moka papildomą mokestį.
 • Verslas veikia nuo 2001 metų.

Kodėl verta naudoti „Namecheap“, o ne „GoDaddy“?

Kitaip nei „GoDaddy“, „Namecheap“ siūlo WHOIS privatumo apsaugą nemokamai su visais jų domenų vardais. Ir skirtingai nuo „GoDaddy“, „Namecheap“ siūlo atnaujinimus ta pačia kaina, kaip ir perkant domeną.

Kodėl verta naudoti „GoDaddy“, o ne „Namecheap“

„Namecheap“ žinomas tik kaip domenų vardų registratorius, tačiau jie taip pat siūlo interneto prieglobą. Jei norite geriausio internetinio smulkaus verslo tvarkymo ir norite valdyti viską vienoje vietoje, pvz., Prieglobą, el. Laiškus, el. Prekybą, tada eikite su „GoDaddy“.

2. „Bluehost.com“ (viskas viename domeno pavadinime, interneto priegloba ir tinklaraštis)

„bluehost“ domenai

 • Oficiali svetainė: www.bluehost.com
 • Pasitiki šimtai tūkstančių verslų visame pasaulyje.
 • Domeno vardas nemokamas, kai perkate metinį interneto prieglobos planą.
 • Viena iš geriausiai įvertintų palaikymo komandų pramonėje.

Kodėl verta naudoti „Bluehost“, o ne „GoDaddy“?

Jei jūsų svetainė veikia „WordPress“, tada niekas geriau neveikia nei „Bluehost“. Jie yra laimėję daugybę apdovanojimų už paramą ir yra vieni iš rekomenduojamų rengėjų oficialioje „WordPress.org“ svetainėje.

Kodėl verta naudoti „GoDaddy“, o ne „Bluehost“

Jei vadovaujate įmonei, kuri auga tikrai greitai, tuomet turėtumėte eiti su „GoDaddy“. „Bluehost“ paslaugos labiau tinka mažoms įmonėms ir profesionaliems tinklaraštininkams.

3. HostGator.com (pigiausias domeno vardas ir prieglobos derinys)

„hostgator“ domenai

 • Oficiali svetainė: www.hostgator.com
 • Visi metiniai bendrojo žiniatinklio prieglobos planai yra su nemokamu domeno vardu, kuris kiekvienais metais nemokamai atnaujinamas jūsų prenumeratos metu.
 • Siūlo visų tipų interneto prieglobos paslaugas, įskaitant „Shared Hosting“, „VPS Hosting“ ir „Managed WordPress Hostingas“.

Kodėl verta naudoti „HostGator“, o ne „GoDaddy“?

Jei norite tik paleisti tinklaraštį ar nedidelę naujienų svetainę, tai yra kelias „HostGator“. Nesvarbu, ar jūs dirbate parduotuvėje, kurioje prekiaujama dviračiais, ar naujienų svetainėje, kuri sulaukia milijonų lankytojų, „HostGator“ gali visa tai sutvarkyti.

Kodėl verta naudoti „GoDaddy“, o ne „HostGator“?

Jei norite lengvai pritaikyti savo svetainę milijonams lankytojų, tada geriausias pasirinkimas yra „GoDaddy“. Jų klientai – vietinės parduotuvėlės ir dideli prekių ženklai.

4. Hostinger.com (pigi interneto priegloba)

„hostinger“ domenai

 • Oficiali svetainė: www.hostinger.com
 • „Hostinger“ užsitikrino savo vardą ir pasiūlė pigiausius interneto prieglobos planus.
 • Planai prasideda tik nuo 1,96 USD per mėnesį.
 • Visuose metiniuose interneto prieglobos planuose yra nemokamas domeno vardas.

Kodėl verta naudoti „Hostinger“, o ne „GoDaddy“?

Jei dar tik pradėjote ir norite gauti kuo mažesnes interneto prieglobos kainas, eikite į „Hostinger“. Nors jie yra populiarūs dėl pigaus interneto prieglobos, tai nereiškia, kad jų prieglobos paslaugos negali konkuruoti su kitais dideliais šio sąrašo žaidėjais.

Kodėl verta naudoti „GoDaddy“, o ne „Hostinger“?

Jei jums nepatinka pakenkti kokybei dėl pinigų, tada „Hostinger“ gali būti ne pats geriausias žiniatinklio priegloba jūsų verslui.

5. Domenai.Google (domenų vardai, užregistruoti „Google“)

google.domains

 • Oficiali svetainė: www.domains.google
 • Norite „Google“ saugos ir patikimumo? „Domains.Google“ yra „Google“ domenų vardų tarnyba mažoms įmonėms ir verslininkams.
 • Valdykite visas programas, įskaitant „Google“ diską ir „Gmail“ savo verslui iš vienos paskyros.

Kodėl verta naudoti „Google“ domenus, o ne „GoDaddy“

Nors „Google“ domenai nėra tokie populiarūs kaip dauguma kitų šiame sąraše esančių domenų vardų teikėjų, jų domenų vardų paslaugomis pasitiki tūkstančiai įmonių visame pasaulyje..

„Google“ visų savo paslaugų, įskaitant „Google“ domenus, tikslas yra palengvinti įmonės savininkų svetainių nustatymą ir valdymą. Jei ieškote lengvo būdo, kaip nustatyti ir valdyti savo svetainę, tuomet galite pasikliauti „Google“ domenų vardų paslaugų paprastumu..

Kodėl verta naudoti „GoDaddy“, o ne „Google“ domenus

Jei norite valdyti viską, įskaitant žiniatinklio prieglobos paskyras ir domenų vardus, vienoje svetainėje, tada eikite su „GoDaddy“.

6. Dynadot.com (gera „GoDaddy“ alternatyva)

dinastija

 • Oficiali svetainė: www.dynadot.com
 • Vienas seniausių domenų vardų registratorių internete, įkurtas 2002 m.
 • Pasiūlykite nemokamą WHOIS privatumo apsaugą, įskaičiuotą į visų jų domenų bazinę kainą.
 • Siūlomas nemokamas svetainių kūrimo priemonė su visais domenais, kad per kelias minutes galėtumėte sukurti profesionaliai atrodančias svetaines.

Kodėl verta naudoti „Dynadot“, o ne „GoDaddy“?

Jei norite, kad WHOIS privatumo apsauga būtų įtraukta į jūsų domeno vardo kainą, tada eikite į „Dynadot“. DYNADOT, jūs esate ne tik nemokamų svetainių kūrėjas; taip pat galite priglobti savo svetainę VPS serveryje tiesiai iš tos pačios informacijos suvestinės.

Kodėl verta naudoti „GoDaddy“, o ne „Dynadot“

„GoDaddy“ siūlo platesnį paslaugų ir produktų asortimentą, kurie gali būti naudingi plečiant jūsų verslą.

7. „DreamHost.com“ (patikimas teikėjas)

„dreamhost“ domenai

 • Oficiali svetainė: www.dreamhost.com
 • Ką tik pradedantiems tinklaraštininkams ir verslininkams rekomenduojama viena iš interneto svetainių.
 • Visuose metiniuose bendrojo prieglobos planuose yra nemokamas domeno vardas, kuris kiekvienais metais atnaujinamas jūsų prenumeratos metu.
 • Palaikymo komanda yra viena geriausių pramonėje.

Kodėl verta naudoti „DreamHost“, o ne „GoDaddy“?

„DreamHost“ yra žinoma dėl savo puikios palaikymo komandos ir 4 metus iš eilės buvo „PCMag Editors Choice“ nugalėtoja. Naudodamiesi „DreamHost“ galite pasirinkti bendrą vanilės prieglobą arba eiti su valdomo „WordPress“ prieglobos planu. Jų planai ir pasiūlymai gali lengvai atitikti jūsų verslą.

Kodėl verta naudoti „GoDaddy“, o ne „DreamHost“

Jei norite daugiau nei tik žiniatinklio prieglobos ir domeno vardo, eikite su „GoDaddy“. „GoDaddy“ siūlo viską – nuo „Premium SSL“ sertifikatų iki el. Pašto rinkodaros paslaugų.

8. Domenas.com (gyvuoja daugelį metų)

domenas.com

 • Oficiali svetainė: www.domain.com
 • Bendrovei priklauso Domain.com domeno vardas.
 • Verslas veikia nuo 2000 m.

Kodėl verta naudoti domeną.com vietoj „GoDaddy“?

Jų siūlomų paslaugų tikslas yra supaprastinti interneto nuosavybės procesą ir padaryti jį kuo lengvesnį. Ir kad tai taptų realybe, jie siūlo nemokamą svetainių kūrėją, kuris padės per kelias minutes paskelbti savo pirmąją svetainę, nepriimant į darbą interneto svetainių kūrėjo..

Kodėl verta naudoti „GoDaddy“, o ne „Domain.com“

Man nepatinka šis registratorius, kad skirtingai nei dauguma kitų šio sąrašo, jie savo domenuose nesiūlo WHOIS privatumo apsaugos. Už visus domenus turite mokėti atskirai.

Jei norite valdyti viską, ko reikia jūsų svetainei, iš vienos vietos, eikite su „GoDaddy“.

Geriausios „GoDaddy“ alternatyvos – suvestinė

Ar „GoDaddy“ yra geriausias pasirinkimas?

Nors aš myliu „GoDaddy“ paslaugas ir esu metų klientas, vienas iš dalykų, kurie man nepatinka, yra tai, kad jų atnaujinimo kainos yra daug didesnės nei prisijungimo kainos.

Ir skirtingai nuo daugelio aukščiau nurodytų domenų registratorių, jie nesiūlo WHOIS privatumo apsaugos nemokamai.

Kaip aš apžvelgiau čia yra keletas gerų „GoDaddy“ alternatyvų domenų registracijai ir interneto prieglobai.

Jei tik pradedate, rekomenduoju kreiptis į „Namecheap“ dėl nemokamos „WhoisGuard“ domeno privatumo apsaugos arba „Bluehost“, nes jie turi vieną geriausių palaikymo komandų pramonėje ir yra vieni iš labiausiai rekomenduojamų interneto prieglobos pradedantiesiems..

Juos netgi rekomenduoja oficiali „WordPress.org“ bendruomenės svetainė.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map