8 geriausios „Fiverr“ alternatyvos

Laisvai samdoma ekonomika arba koncertų ekonomika sparčiai auga ir Fiverr tapo viena didžiausių laisvai samdomų vertybinių popierių prekyviečių. Nesupraskite manęs neteisingai. „Fiverr“ yra puiki vieta rasti laisvai samdomų vertėjų, tačiau yra ir geresnių ten


Fiverr.com yra laisvai samdomų prekių rinka, kurioje galite rasti paslaugų nuo grafinio dizaino iki muzikos / vaizdo įrašų redagavimo iki rinkodaros ir tekstų rašymo. „Fiverr“ yra gera vieta pradėti, kai ieškote kokybės ir kainos kryžiaus.

Geriausios „Fiverr“ alternatyvos 2020 m:

 • Geriausias bendras: yra viena didžiausių internetinių laisvai samdomų vertėjų prekyviečių ir man patinka „Upwork“ paprastumas. Jūs papasakosite jiems apie savo projektą ir jie susitars su laisvai samdomais specialistais, tada eis per degtukus ir išsirinks tą, su kuriuo norite dirbti..
 • Iškovota geriausia vieta: savo rinkoje turi beveik 30 milijonų laisvai samdomų vertėjų. Aš myliu jo skaidrumą, nes jūs gaunate nemokamus pasiūlymus už savo projektą, o už darbą mokate tik tada, kai bus baigtas koncertas.
 • Geriausia „premium“ alternatyva „Fiverr“: patvirtina tik 3% užsiregistravusių laisvai samdomų specialistų ir jums kainuos daugiau, taigi, jei labiau nerimaujate dėl savo biudžeto, o ne dėl darbo kokybės, tada „TopTal“ gali būti ne pati geriausia platforma.

Nors kai kurie „Fiverr“ paslaugų teikėjai teikia išskirtines paslaugas, daugumai platformos pardavėjų neverta išleisti pinigų, jei norite aukštos kokybės darbo.

Kas yra Fiverr

„Fiverr“ yra platforma / rinka perkant ir parduodant internetines paslaugas, supakuotas kaip „koncertai“.

fiverr alternatyvos

Šios paslaugos yra nuo interneto dizaino, grafinio dizaino, vaizdo įrašų, balso perdavimo, tekstų rašymo iki muzikos / internetinių transliacijų / vaizdo įrašų redagavimo. Jei vykdote internetinį verslą, „Fiverr“ paslaugos gali padėti išspręsti daugumą jūsų problemų.

fiverr kategorijos„Fiverr“ turi daugiau nei 150 kategorijų

„Fiverr“ pradėjo kurti kaip platformą 5 USD paslaugos, taigi vardas Fiverr. Nors platforma garsėja 5 USD kainomis, platforma viršijo pirminį tikslą ir dabar siūlo visų rūšių paslaugas nuo 5 USD iki 1 000 USD..

„Fiverr“ pranašumai

Jei jums priklauso internetinis verslas, jūs jau žinote, kad dauguma jūsų sąraše esančių užduočių (pvz., Jūsų svetainės apie puslapį rašymas) nėra vertos jūsų laiko. Daugelio šių užduočių nereikia atlikti nepriekaištingai; juos tiesiog reikia padaryti.

Būtų protinga šias užduotis perduoti kitam asmeniui internete, kad būtų galima sutaupyti laiko ir jį atlikti iš asmens, kuris tai daro visą dieną. Štai čia pasirodo „Fiverr“.

Jie siūlo kokybės ir kainos kryžminimą. Jeigu nori greitai, pigiai atliktas darbas, „Fiverr“ yra ta vieta, į kurią turėtumėte eiti.

Bet jei esate rimtas verslo savininkas, turintis rimtų poreikių, kuriais reikia pasirūpinti, „Fiverr“ gali būti ne pati geriausia platforma.

Geriausios „Fiverr“ alternatyvos

Štai mano sąrašas geriausios „Fiverr“ alternatyvos šiuo metu tokias konkurentų svetaines kaip „Fiverr“ turite apsvarstyti galimybę jas naudoti.

1. „Upwork.com“

aukštyn kojom

 • Oficiali svetainė: www.upwork.com
 • „Upwork“ yra viena seniausių ir patikimiausių laisvai samdomų platformų internete.
 • Paslaugos yra nuo grafinio dizaino iki programų kūrimo ir viskas, kas tarp jų.
 • Kitaip nei „Fiverr“, „Upwork“ svetainėje jūs paskelbiate darbą, o paskui laisvai samdomi darbuotojai siunčia jums pasiūlymus dėl darbo su pasiūlymu.

Kodėl verta naudoti „Upwork“, o ne „Fiverr“?

Jei norite, kad darbą atliktų ekspertas, tada „Upwork“ yra kelias. Galite pasirinkti iš šimtų ekspertų, kurie kreipiasi dėl jūsų darbo skelbimo. Jei norite kokybiškų rezultatų, „Upwork“ kainuos šiek tiek daugiau nei „Fiverr“.

Kodėl verta naudoti „Fiverr“, o ne „Upwork“?

Jei norite, kad jūsų pirmasis transliacijos epizodas būtų suredaguotas, prasminga tai padaryti pigiai. Eikite su „Fiverr“, jei jūsų darbą tiesiog reikia gerai atlikti.

2. „Freelancer.com“

laisvai samdomas darbuotojas

 • Oficiali svetainė: www.freelancer.com
 • „Freelancer.com“ labai ilgą laiką padėjo milijonams įmonių susirasti laisvai samdomų vertėjų.
 • Platforma veikia panašiai kaip „Upwork“ ir turi daugiau nei 32 milijonus registruotų laisvai samdomų vertėjų.
 • Galite surengti dizaino konkursą, kuriame gali varžytis visi platformos dizaineriai.

Kodėl verta naudoti „Freelancer“, o ne „Fiverr“?

Jei norite atlikti kokybišką darbą ir turėti gerą biudžetą, turėtumėte apsilankyti Freelancer.com. Jie netgi leidžia dizaino konkursus, kuriuose jūs apdovanojate prizinius pinigus už geriausią darbą.

Kodėl verta naudoti „Fiverr“, o ne „Freelancer“

Nors „Fiverr“ turi tūkstančius talentingų laisvai samdomų specialistų, kurie yra to, ką daro, ekspertai, „Fiverr“ yra tinkamiausia, jei norite greitai atlikti darbą už mažą kainą.

3. ŽmonėsPerHour.com

žmonių per valandą

 • Oficiali svetainė: www.peopleperhour.com
 • Nors PeoplePerHour nėra tokia populiari kaip kai kurios kitos šio sąrašo platformos, ji gyvuoja nuo 2007 m.
 • Visi laisvai samdomi platformos darbuotojai yra apklausiami prieš pridedant juos prie platformos.

Kodėl verta naudoti „PeoplePerHour“, o ne „Fiverr“

Pasamdykite laisvai samdomą darbuotoją – tai pasisekimo ir praleidimo žaidimas, kuriame praleidžiate daugiau nei pataikėte. Jei norite rasti puikių laisvai samdomų vertėjų, paprastai turite iškrėsti kelis tūkstančius dolerių, kol pagaliau surasite gerą darbą.

Naudodamiesi „PeoplePerHour“ galite būti tikri, kad tas, kurį jūs samdote, žino, ką jie daro.

Kodėl verta naudoti „Fiverr“, o ne „PeoplePerHour“

Jei norite puikių laisvai samdomų vertėjų be spėlionių, eikite į „PeoplePerHour“. Jei norite pigiau samdomų laisvai samdomų vertėjų, kurie galėtų atlikti darbą, pagal apžvalgas pasamdykite ką nors iš „Fiverr“.

4. Guru.com

guru

 • Oficiali svetainė: www.guru.com
 • „Guru“ platforma suteikia prieigą daugiau kaip 3 milijonams laisvai samdomų specialistų iš viso pasaulio.
 • Nesvarbu, ar jums reikia parašyto straipsnio, ar reikia naujo logotipo, skirto jūsų plytų ir skiedinių verslui, „Guru“ platforma jus aprėpia.

Kodėl verta naudoti „Guru“, o ne „Fiverr“?

„Guru“ siūlo prieigą prie milijonų patyrusių laisvai samdomų specialistų, kuriuos galite pasamdyti. Jei norite rasti patyrusį laisvai samdomą specialistą, galite užmegzti nuolatinius ryšius, eikite su Guru.

Kodėl verta naudoti „Fiverr“, o ne „Guru“?

Pasirinkite „Fiverr“, jei kaina yra pagrindinis veiksnys ir jei norite mokėti tik už tai, ko jums reikia.

5. TopTal.com

toptalis

 • Oficiali svetainė: www.toptal.com
 • „TopTal“ save reklamuoja kaip platformą, į kurią žmonės eina „Pasamdykite geriausius 3% laisvai samdomų talentų“.
 • Pasitiki pramonės milžinai, tokie kaip „Hewlett Packard“ ir „Airbnb“.
 • Čia skaitykite mano išsamią „Toptal“ apžvalgą.

Kodėl verta naudoti „TopTal“, o ne „Fiverr“

„TopTal“ nėra ta platforma, į kurią jūs einate samdyti trečiojo pasaulio laisvai samdomų vertėjų, kurie siūlo kurti svetaines už mažiau nei 50 USD. Jei norite išsinuomoti vieną iš populiariausių 3% talentų pasaulyje, tada „TopTal“ yra jūsų platforma.

Skirtingai nuo kitų šio sąrašo platformų, tokių kaip „Upwork“, „TopTal“ siūlo laisvai samdomus vertėjus tik iš kelių skirtingų įgūdžių grupių. Šioje platformoje nėra išsinuomotų nei rašytojų, nei socialinės žiniasklaidos rinkodaros specialistų.

Kodėl verta naudoti „Fiverr“, o ne „TopTal“

Jei jūs tik pradedate veiklą ir labiau nerimaujate dėl savo biudžeto, nei dėl darbo kokybės, tada „TopTal“ gali būti ne pati geriausia platforma. Jų kainos prasideda nuo 60 USD per valandą.

6. Koduojamas.io

koduojamas

 • Oficiali svetainė: www.codeable.io
 • „Codeable.io“ yra jūsų visų paslaugų programa „WordPress“.
 • Kitaip nei kitos platformos, „Codeable’s Team“ tave derina su laisvai samdomu vertintoju, užuot pasirinkęs vieną.

Kodėl verta naudoti „Codeable.io“, o ne „Fiverr“?

Nesvarbu, ar norite pašalinti klaidą savo svetainėje, ar jums reikia sukurti pasirinktinį papildinį, „Codeable“ turi laisvai samdomus kūrėjus, kad tai padarytų.

Jie siūlo visą pinigų grąžinimo politiką, jei darbas jums nepatinka. Jūs mokate tik tuo atveju, jei darbas jums teikia pasitenkinimą. Taip pat visą parą galite naudotis klientų palaikymo komanda, kurią galite susisiekti el. Paštu ar telefonu.

Kodėl verta naudoti „Fiverr“, o ne „Codeable.io“

Jei norite, kad kažkas jūsų svetainėje būtų pigiau, tada „Fiverr“ yra tas kelias. Jei jūsų svetainė neveikia naudojant „WordPress“, tada „Codeable.io“ jums nenaudingas.

7. „Outsourcely.com“

išoriškai

 • Oficiali svetainė: www.outsourcely.com
 • „Outsourcely“ pradedantiesiems siūlo lengvą prieigą prie savo talentų fondo, kuriame dirba daugiau nei 400 tūkst.
 • Jokio žyminio mokesčio už laisvai samdomų vertėjų platformoje teikiamas paslaugas.

Kodėl verta naudoti „Outsourcely“, o ne „Fiverr“

Nors jie reklamuoja savo platformą kaip laisvai samdomą pradedančiųjų nuomos platformą, „Outsourcely“ platformoje galite atlikti visų rūšių darbus, net jei esate peržengę pradinį etapą..

Jei norite lengvai ir greitai pasiekti realius, patyrusius laisvai samdomus vertėjus, „Outsourcely“ yra daug geresnis nei „Fiverr“.

Kodėl verta naudoti „Fiverr“, o ne „Outsourcely“

„Fiverr“ yra žinomas dėl savo 5 USD vertės etiketės ir todėl yra platforma, orientuota ne į pigių paslaugų teikimą, o į aukščiausios kokybės paslaugų teikimą. Jei jūsų biudžetas yra mažas ir jūs tik pradedate, eikite į „Fiverr“.

8. Truelancer.com

tikrasis konsultantas

 • Oficiali svetainė: www.truelancer.com
 • Nors „Truelancer“ santykinai yra naujokas, jie užsitikrino savo vardą, pateikdami kokybišką darbą už pigias kainas.
 • Daugiausia siūlo laisvai samdomų vertėjų iš 3-iojo pasaulio šalių, tokių kaip Indija, Pakistanas ir pan.

Kodėl verta naudoti „Truelancer“, o ne „Fiverr“?

Jei norite, kad darbas būtų atliktas greitai, o jums nelabai rūpi kokybė, tada ši platforma gali būti gera išeitis. „Truelancer“ yra geresnė platforma nei „Fiverr“ pritaikytam darbui.

Kodėl verta naudoti „Fiverr“, o ne „Truelancer“

Jei turite omenyje darbą, kuriam nereikia daug individualių darbų ir jį reikia atlikti pigiai, tada eikite į „Fiverr“.

Dažnai užduodami klausimai

Kokie yra „Fiverr“ pranašumai?

„Fiverr“ yra pirmaujanti rinka, jungianti laisvai samdomus darbuotojus (pardavėjus) su klientais (pirkėjais). Tai pigu, galite rasti laisvai samdomų vertėjų nuo 5 USD. Beveik bet kurioje kategorijoje, apie kurią galite galvoti, yra didžiulis laisvai samdomų vertėjų asortimentas. Naudingas palaikymas, kuris visada perima pirkėjo pusę.

Kokie yra „Fiverr“ trūkumai?

Kartais jūs gaunate tai, už ką mokate, nesitikėkite, kad darbo kokybė bus puiki už tai, už ką sumokėjote 5 USD (ypač už sudėtingus ir sudėtingus darbus). Kai kurie pardavėjai nustato nepagrįstus terminus ir jūs turite mokėti papildomai, kad darbai būtų pristatyti greičiau.

Kokios yra geriausios „Fiverr“ alternatyvos?

Jei norite, kad darbas būtų atliktas greitai ir pigiai, „Fiverr“ yra vieta, kur turėtumėte eiti. Bet jei norite, kad darbą atliktų pramonės ekspertas, tada laisvai samdomos rinkos, tokios kaip „Upwork“ ir „Toptal“, yra geresnės „Fiverr.com“ alternatyvos..

Geriausios „Fiverr“ alternatyvos – suvestinė

Ar „Fiverr“ tinka laisvai samdomiems darbuotojams?

Taip, „Fiverr“ tarnauja savo tikslui kaip vieta ieškoti pigių laisvai samdomų vertėjų.

Tačiau ten yra daugybė gerų svetainių, tokių kaip „Fiverr“.

Jei norite, kad pigus darbas būtų atliktas greitai, tuomet turėtumėte eiti su tokia platforma kaip „Truelancer“. Jų talentų ratą daugiausia sudaro laisvai samdomi darbuotojai iš trečiojo pasaulio šalių.

Jei norite, kad jūsų darbas būtų atliktas atsižvelgiant į biudžetą, nepakenkiant kokybei, turėtumėte apsilankyti tokioje svetainėje kaip „Upwork“ ar „Freelancer.com“. Abi jos suteikia prieigą milijonams laisvai samdomų specialistų, turinčių daugybę įvairių įgūdžių rinkinių, ir yra geriausi „Fiverr“ konkurentai.

Ir jei pinigai nėra svarbi problema jums, eikite į „Toptal“. Jie reklamuoja save kaip platformą, kuri padeda jums pasamdyti geriausius 3% talentų internete.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map