Didžioji dalis mūsų šiuolaikinio darbo yra padaryta ir saugoma internete. Debesies saugyklų teikėjai, tokie kaip „Dropbox“ leidžia lengvai ne tik kurti savo darbo ir asmeninių failų atsargines kopijas, bet ir palengvinti bendradarbiavimą su kitais. Nesupraskite manęs neteisingai, „Dropbox“ yra geras, tikrai geras, tačiau yra ir geresnių ten.


Su daugiau nei 500 milijonų vartotojų visame pasaulyje „Dropbox“ yra, be abejonės, vienas iš populiariausių debesų laikymo paslaugų teikėjų. Tačiau yra konkurentų svetainių, tokių kaip „Dropbox“, kurios teikia geresnį saugumą, funkcijas ir prieinamesnę kainą.

Geriausios „Dropbox“ alternatyvos 2020 m:

 • Geriausias bendras:. Tai yra mano mėgstamiausias duomenų saugyklų debesyje teikėjas, nes „Sync.com“ lengva naudoti, jis turi puikų saugumą ir visas funkcijas už prieinamą kainą.
 • Iškovota geriausia vieta:. Pirma vieta yra „pCloud“ dėl pigios kainos, saugumo funkcijų, tokių kaip šifravimas kliento pusėje, ir aš mėgstu vienkartines gyvenimo trukmės prenumeratos išlaidas.
 • Geriausia nemokama „Dropbox“ alternatyva: yra geriausias nemokamas ir vertingas pasirinkimas, man patinka integracija su „Google“ dokumentais, skaičiuoklėmis ir trečiųjų šalių programomis, tačiau saugumas ir sinchronizavimas gali būti geresni.

Nesvarbu, ar jums reikia bendradarbiauti su jūsų rašomos knygos redaktoriumi, ar reikia, kad kas nors greitai nusiųstų dokumentą peržiūrėti savo viršininkui, šie įrankiai leidžia tai padaryti vos keliais paspaudimais.

Net jei didžiąją dalį savo darbo atliksite neprisijungę, vis tiek turėtumėte kurti atsarginę duomenų kopiją saugyklų saugyklose debesyje paslaugų svetainėje, pvz., „Dropbox“, kad neprarastumėte svarbių duomenų.

Kas yra „Dropbox“?

geriausios „dropbox“ alternatyvos

„Dropbox“ pradėjo veikti kaip platforma, leidžianti vartotojams sukurkite savo failų atsargines kopijas internete ir pasiekti juos iš visų jų įrenginių. Bet dabar tai tapo daug daugiau. Tai leidžia jums dirbti kartu su kitais ir įsitikinkite jūsų darbas visada prieinamas nesvarbu, kur einate ar kokį įrenginį naudojate.

Jų paslaugomis naudojasi komandos, laisvai samdomi darbuotojai ir vartotojai visame pasaulyje, jais pasitiki daugybė didelių prekės ženklų. Jų paslauga teikiama visose platformose, įskaitant stalinius ir mobiliuosius įrenginius, o tai suteikia prieigą prie failų iš bet kurio įrenginio.

„Dropbox“ funkcijos ir planai

„Dropbox“ siūlo skirtingus planus skirtingiems naudojimo atvejams. Kai kurie siūlo daugiau funkcijų nei kiti. Jei esate kažkas, kuriam tiesiog reikia vietos kurti atsargines failų atsargines kopijas, jie siūlo nemokamas planas, leidžiantis iki 2 GB saugykloje ir sinchronizuojami ne daugiau kaip 3 įrenginiuose.

„dropbox“ planai

Jei esate profesionalas, norėsite eiti su jų siūlomu „Plus“ planu iki 2 TB (terabaitų) atminties, sinchronizavimas neribotuose įrenginiuose, 30 dienų failų atkūrimas ir daug daugiau tik už 10 USD per mėnesį. Jie taip pat siūlo planus komandoms, kuriose yra daug papildomų funkcijų, tokių kaip prisijungimas prie vieno prisijungimo, administravimo įrankiai ir tiesioginio pokalbio palaikymas.

„Dropbox“ taip pat siūlo tokius įrankius, kaip „Dropbox“ popierius, kurie padės lengvai bendradarbiauti su kitais žmonėmis internete kuriant dokumentus.

Privalumai ir trūkumai „Dropbox“

geriausia naudoti „Dropbox“ yra paprastumas tai būdinga visoms jų paslaugoms ir įrankiams. „Dropbox“, skirtingai nei dauguma kitų debesies duomenų saugojimo paslaugų teikėjų rinkoje viskas paprasčiau ir viskas tampa lengvai prieinama. Net jei blogai naudojatės kompiuteriais, virves galite lengvai išmokti per kelias sekundes. Taip, taip lengva.

„Dropbox“ siūlo programą beveik visiems įrenginiams, įskaitant „Android“, „Windows“, „Mac“ ir „iOS“, kuris leidžia lengvai pasiekti ir sinchronizuoti failus iš visų jūsų įrenginių.

Nors „Dropbox“ siūlo daug funkcijų, jos paslauga netinka visais atvejais. Pavyzdžiui, „Dropbox“ siūlo tik 2 GB laisvos vietos tuo tarpu kai kurios kitos mūsų sąrašo paslaugos siūlo 15 GB nemokamai. Be to, nors jie siūlo lengvą bendradarbiavimą su „Dropbox Paper“, tačiau jie neturi tiek įrankių ir variantų, kiek yra šiame sąraše, kad galėtų bendradarbiauti su kitais.

Nesvarbu, ar norite daugiau laisvos vietos, ar norite geresnės, bendradarbiavimui skirtos darbo eigos, pateikiame keletą geriausių „Dropbox“ alternatyvų, kurias turėtumėte išbandyti:

Geriausios „Dropbox“ alternatyvos

1. „Sync.com“

sync.com

 • Pigesnė alternatyva ir daugiau funkcijų nei „Dropbox“
 • Nemokamas planas ir priemokos planai nuo 49 USD per metus
 • Svetainė: https://www.sync.com/

„Sync.com“ yra Kanadoje įsikūrusi bendra duomenų saugojimo debesyje paslauga, kurios tikslas – kad žmonėms būtų pigiau saugoti failus debesyje. Jo nemokamas planas siūlo 5 GB nemokamos saugyklos ir pagrindines bendradarbiavimo galimybes.

Siūloma nemokamos programos „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“, taigi galite sinchronizuoti failus ir pasiekti juos visuose savo įrenginiuose. Jų mobiliosios programos yra su nuotolinis įrenginio užraktas funkcija, kurią galite naudoti norėdami užrakinti savo įrenginį nuo bet kurio kito įrenginio, prisijungusio prie „Sync.com“ paskyros. Tai padidina jūsų įrenginio saugumą ir privatumą.

„Sync.com“ funkcijos:

 • Pigiau nei „Dropbox“.
 • Siūlo 5 GB nemokamos vietos savo nemokamame plane.
 • Realaus laiko atsarginė kopija ir sinchronizavimas visuose jūsų įrenginiuose.
 • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“.
 • Nuotolinis įrenginio užraktas, siekiant padidinti saugumą.

„Sync.com“ planai:
nemokamas planas siūlo 5 GB nemokamos saugyklos vietos tačiau riboja duomenų perdavimo kiekį. Jų apmokami planai prasideda nuo 49 USD per metus ir siūlo 500 GB atminties ir neribotą duomenų perdavimą tarp kitų saugos ir privatumo funkcijų.

Kodėl „Sync.com“ yra gera „Dropbox“ alternatyva:
„Sync.com“ yra daug pigesnis pasirinkimas ir yra geriausia „Dropbox“ verslo alternatyva. Net turėdami nemokamą planą, jie siūlo 5 GB nemokamos saugyklos, kitaip nei „Dropbox“, siūlančioje tik 2 GB.

2. „pCloud“

pcloud

 • Pigiausia „Dropbox“ alternatyva
 • Nemokamas planas ir priemokos planai nuo 3,99 USD per mėnesį
 • Svetainė: https://www.pcloud.com/

„pCloud“ yra viena iš pigiausios debesų laikymo galimybės rinkoje. Registruojantis jis siūlo 10 GB laisvos vietos saugykloje. Ne tik tai, kad atlikdami keletą paprastų dalykų, pvz., Įdiekite programą į savo telefoną ir nukreipiate draugą, bet ir prie savo saugojimo pašalpos galite pridėti dar 5 GB.

„pCloud“ funkcijos:

 • „Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“ ir „Adobe Lightroom“ programos.
 • „pCloud“ yra dešimtys funkcijų, kurios palengvina bendradarbiavimą.
 • Siūlo 10 GB vietos diske nemokamai.
 • Daug pigiau nei dauguma debesies saugojimo paslaugų.

„pCloud“ planai:
nemokamame plane siūloma 10 GB vietos. Jų priemokų planai prasideda nuo 3,99 USD per mėnesį. Jis siūlo 500 GB atminties ir leidžia 500 GB duomenų perdavimo pralaidumo, kad būtų galima dalintis. Skirtingai nuo daugelio kitų saugyklų debesyje paslaugų, „pCloud“ taip pat siūlo: gyvenimo planas tik už 175 USD. Tai vienkartinė kaina ir jūs gaunate 500 GB už visą savo gyvenimą.

Kodėl „pCloud“ yra gera „Dropbox“ alternatyva:
„pCloud.com“ yra viena iš geriausių parinkčių, jei ieškote debesies paslaugų, kad galėtumėte kurti visų failų atsarginę kopiją. Jis yra daug pigesnis ir saugesnis nei „Dropbox“ ir paprastas naudoti.

3. „Google“ diskas

Google diskas

 • Geriausia nemokama „Dropbox“ alternatyva
 • Nemokamas planas ir priemokos planai nuo 1,99 USD per mėnesį
 • Svetainė: https://www.google.com/drive/

Google diskas yra nemokama debesies saugyklos paslauga, kuri yra „Google“ programų paketo dalis. Komplekte yra 15 GB nemokamos vietos saugykloje ir galite nemokamai kurti atsargines visų vaizdų atsargines kopijas, neįskaičiuodami jų į nemokamus 15 GB. „Google“ diskas yra vienas iš geriausios galimybės daugumai vartotojų, kurie tiesiog nori sukurti savo asmeninių failų atsargines kopijas.

„Google“ disko funkcijos:

 • Dešimtys bendradarbiavimo priemonių ir funkcijų.
 • Siūlo 15 GB nemokamos saugyklos.
 • Kurkite savo vaizdų atsarginę kopiją nemokamai.
 • Programos visiems jūsų įrenginiams, įskaitant „Android“, „iOS“, „Mac“ ir kt.

„Google“ disko planai:
Jūsų siūlomas nemokamas planas 15 GB nemokamos saugyklos vietos. Be to, jie neįskaičiuoja vaizdų į jūsų saugyklą, jei sukuriate atsarginės kopijos žemos kokybės versiją. Priemokos planas prasideda nuo 1,99 USD per mėnesį ir siūlo 100 GB sandėlyje.

Kodėl „Google“ diskas yra gera „Dropbox“ alternatyva:
„Google“ diskas yra gera alternatyva, siūlanti geriausius bendradarbiavimo įrankius ir teikianti nemokamą prieigą prie jų biuro programų rinkinio, pvz., „Google“ dokumentų, skaičiuoklių lapų ir kt..

4. „Microsoft OneDrive“

„Microsoft Onedrive“

 • Puiki nemokama „Dropbox“ alternatyva ir nemokama „Microsoft Office“
 • Nemokamas planas ir priemokų planai nuo 69,99 USD per metus
 • Svetainė: https://onedrive.live.com/

„OneDrive“ yra „Microsoft“ siūloma saugojimo debesyje paslauga. Jo nemokamame plane yra 5 GB vietos. Geriausia „OneDrive“ dalis yra ta, kad jei naudojate „Microsoft Office“, galite gauti 1 TB saugyklos vietos ir a nemokama „Microsoft Office“ prenumerata tik už 69,99 USD per metus.

„OneDrive“ funkcijos:

 • Siūloma 5 GB nemokama saugykla.
 • Gaukite nemokamą „Microsoft Office“ prenumeratą pagal „premium“ planus.
 • Programos visiems jūsų įrenginiams.

„OneDrive“ planai:
„OneDrive“ priemoka planai prasideda nuo 1,99 USD per mėnesį. Jis siūlo 100 GB vietos. Jų profesiniai planai siūlo nemokamą „Microsoft Office“ prenumeratą.

Kodėl „OneDrive“ yra gera „Dropbox“ alternatyva:
„OneDrive“ siūlo 5 GB nemokamos saugyklos, skirtingai nei „Dropbox“ tik 2 GB laisvos vietos. Plius priemokų planai pateikiami nemokamai užsiprenumeravus „Microsoft Office“ („Word“, „Excel“, „PowerPoint“, „Outlook“ ir kt.)

5. Trečiasis prioritetas

trečias prioritetas

 • Geriausia „Dropbox“ saugos ir privatumo alternatyva
 • Nemokamas planas ir priemokų planai nuo 10,42 USD per mėnesį
 • Svetainė: https://tresorit.com/

Tresorit parduoti savo paslaugas kaip „Ypač saugus“ vieta saugoti failus internete. Jų tiksliniai klientai yra verslas ir bendradarbiaujančios komandos. Jų tarnyba naudojasi SAP, Canon, Emyratai, ir kai kurie kiti dideli prekės ženklai visame pasaulyje.

„Tresorit“ ypatybės:

 • Kaip Šveicarijos įmonė, ši paslauga siūlo Šveicarijos privatumą.
 • Programos, skirtos „Linux“, „Microsoft“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“.
 • Atitinka GDPR.
 • Viena saugiausių debesų saugojimo paslaugų.

Tresoritų planai:
Nemokamas planas leidžia dalintis dideliais failais iki 5 GB su kitais žmonėmis. Jų priemokų planai prasideda nuo 10,42 USD per mėnesį ir pasiūlykite 200 GB saugojimas.

Kodėl „Tresorit“ yra gera „Dropbox Business“ alternatyva:
„Tresorit“ nėra geriausias pasirinkimas asmenims. Jei norite tiesiog saugoti kelis failus arba sukurti atsarginę savo šeimos nuotraukų atsarginę kopiją, „Dropbox“ gali būti geresnis pasirinkimas. Bet jei norite geriausio saugumo ir privatumo, galite pasirinkti „Tresorit“.

6. Dėžutė

box.com

 • Geriausias debesijos saugyklos tiekėjas bendradarbiavimui ir komandoms
 • Nemokamas planas ir priemokos planai nuo 10 USD per mėnesį
 • Svetainė: https://www.box.com/

Dėžė yra saugojimo debesyje paslauga, skirta įmonėms ir bendradarbiaujančioms komandoms. Tai siūlo daugybę įrankių ir funkcijų pagerinti savo darbo eigą ir lengvai bendradarbiauti su kitais savo komandoje. Jis sukurtas bendradarbiavimui.

Dėžutės ypatybės:

 • Siūlo 10 GB laisvos vietos atmintį.
 • Programos visiems jūsų įrenginiams.
 • „Microsoft Office 365“ integracijos.
 • Vartotojo valdymo įrankiai.

Dėžutės planai:
nemokamas planas siūlo 10 GB saugojimo vietos. „Box“ siūlo tik vieną priemokų planą asmenims, kuris siūlo 100 GB saugykla už 10 USD per mėnesį. Jų verslo planui reikia mažiausiai 3 vartotojų.

Kodėl „Box“ yra gera „Dropbox“ alternatyva:
„Box.com“ yra viena iš geriausių debesų saugojimo galimybių įmonėms ir bendradarbiaujančioms komandoms. Jie siūlo daug daugiau bendradarbiavimo ir saugos funkcijų nei „Dropbox“.

7. „SpiderOak“

voratinklis

 • Gausus 21 dienos nemokamas bandymas, bet nemokamo plano nėra
 • „Premium“ planai nuo 6 USD per mėnesį
 • Svetainė: https://spideroak.com/

„SpiderOak“ yra debesų saugyklų programų rinkinys įmonėms. Nors jų paslauga teikiama įmonėms, jie siūlo debesų saugyklų atsarginę paslaugą, vadinamą „SpiderOak One“. Geriausia „SpiderOak“ dalis yra ta, kad yra jų programos sukurtas privatumu ir saugumu omenyje.

„SpiderOak“ savybės:

 • Sukurtas atsižvelgiant į privatumą.
 • Programos, skirtos „Linux“, „Mac“, „Windows“, „Android“ ir „iOS“.
 • Dešimtys bendradarbiavimo priemonių.
 • 21 dienos nemokamas bandymas.

„SpiderOak“ planai:
Skirtingai nuo kitų šio sąrašo paslaugų, „SpiderOak“ nesiūlo nemokamo plano. Bet jie siūlo 21 dienos nemokamas bandymas. Jų starto planas siūlo 150 GB saugyklos vietos už 6 USD per mėnesį.

Kodėl „SpiderOak“ yra gera „Dropbox“ alternatyva:
SpiderOak.com siūlo daug pažangių funkcijų ir saugumo pranašumų, kurių trūksta „Dropbox“.

8. IDrive

Aš vairuoju

 • Geriausias debesų saugojimo paslaugų teikėjas verslo įmonėms
 • Nemokamas planas ir priemokų planai nuo 59,12 USD per metus
 • Svetainė: https://www.idrive.com/

Aš vairuoju siūlo dešimtis debesų saugojimo sprendimų, kad patenkintų verslininkų, perpardavinėtojų, specialistų ir verslo poreikius. Jų laisvas planas ateina 5 GB laisvos vietos.

„IDrive“ funkcijos:

 • „IOS“, „Mac“, „Android“ ir „Windows“ programos.
 • Bendradarbiavimo priemonės ir funkcijos.
 • Atsargines kopijas arba nuskaitykite visus savo duomenis fizine forma kartą per metus nemokamai.
 • Dešimtys privatumo ir saugos funkcijų.

IDrive planai:
Nemokamas planas siūlo 5 GB laisvos vietos saugykloje. Jų priemokų planai prasideda nuo 59,12 USD per metus pirmus metus. Siūloma 2 TB atminties vietos ir kainuoja beveik perpus mažiau nei „Dropbox“.

Kodėl „IDrive“ yra gera „Dropbox“ alternatyva:
„IDrive.com“ nemokamuose planuose siūloma 5 GB atminties vietos, o jų papildomuose planuose pirmus metus siūloma 2 TB talpa tik už 59,12 USD..

Dažnai užduodami klausimai

Kokie yra „Dropbox“ pranašumai?

Paprastas naudojimas ir galimybė pasiekti failus bet kur ir bet kada. Integruota su „Microsoft Office Online“. Greitas ir intelektualus failų sinchronizavimas. Istorijos funkcija, leidžianti pasiekti ankstesnes failų versijas.

Kokie yra „Dropbox“ trūkumai?

Pro versija yra brangi. Tai galėtų būti labiau orientuota į privatumą. Nemokama versija yra ribota (tik 2 GB saugykla). Neįkeliama aplankas ir nebendradarbiaujama.

Kokios yra geriausios „Dropbox“ alternatyvos?

Geriausiai mokamos „Dropbox“ alternatyvos yra „Sync.com“ ir „pCloud.com“. Geriausia nemokama alternatyva yra „Google“ diskas.

„Dropbox“ alternatyvos: suvestinė

Jei jūs tik ieškote laisvos vietos asmeninių failų atsarginėms kopijoms kurti, rekomenduoju Google diskas. Komplekte yra 15 GB nemokamos saugyklos ir galima nemokamai kurti atsarginės kokybės nuotraukų variantų atsargines kopijas, neįskaičiuojant į saugyklos kvotą..

Verslui ir darbo byloms, jei norite bendradarbiauti su visa komanda, rekomenduoju kreiptis į „Sync.com“, nes jų paslauga sukurta bendradarbiaujant komandoje. Tai geriausia „Dropbox Business“ alternatyva.

Jei jums yra geriausias rinkos siūlomas saugumas, tada eikite kartu Tresorit. Tai yra Šveicarijos įmonė, siūlanti šveicarų privatumą, apie kurią šalis yra žinoma.

Visi šie „Dropbox“ konkurentai yra su beveik visų įrenginių ir platformų, įskaitant „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“, programomis, todėl galite lengvai sinchronizuoti failus ir pasiekti juos iš bet kurio turimo įrenginio..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me