8 geriausios „ClickFunnels“ alternatyvos

„ClickFunnels“ yra „viskas viename“ internetinės rinkodaros ir pardavimo platforma, kurią naudoja tūkstančiai prekybininkų visame pasaulyje. Daugelis pramonės atstovų pasitiki lengvai sukurdami ir optimizuodami pardavimo ir rinkodaros kanalus. Tai puikus internetinio pardavimo kanalo kūrėjas, tačiau yra tvirtų ten.


Spustelėjimo kanalai yra „viskas viename“ rinkodaros ir internetinio pardavimo kanalo įrankis kurie gali padėti sukurti sudėtingesnius pardavimo ir rinkodaros kanalus. Galite sukurti nukreipimo puslapius, pardavimo puslapius, pasirenkamą puslapį, fiksavimo puslapį, internetinio seminaro kanalą, narystės svetaines ir daug daugiau, o pagrindinis tikslas yra konvertuoti srautą ir generuoti potencialius klientus bei padidinti pajamas.

Geriausios „ClickFunnels“ alternatyvos 2020 m:

 • Geriausias bendras: yra patikima nukreipimo puslapio kūrėja ir rinkodaros automatizavimo platforma. „GetResponse“ yra geriausia „ClickFunnels“ alternatyva, nes ji susijusi su el. Pašto rinkodaros ir rinkodaros automatizavimo galimybėmis, kurias turi „ClickFunnels“, tačiau už daug pigesnę kainą. Peržiūrėkite naują jų „Autofunnel“ įrankį – paruoštą automatizuotą piltuvo generatorių.
 • Geriausias bendroje įskaitoje: yra įrankis, visų pirma skirtas tobulų nukreipimo puslapių, kurie konvertuoja, kūrimui. Tai negali visiškai pakeisti „ClickFunnels“, tačiau integruota su el. Pašto rinkodaros platforma „Leadpages“ yra pigi „ClickFunnels“ alternatyva..
 • Geriausia „WordPress“ alternatyva „ClickFunnels“: iš esmės yra „WordPress“ papildinių rinkinys, kuris daro tai, ką daro „ClickFunnels“. Tai daug pigiau nei „ClickFunnels“, tačiau pagrindinis neigiamas dalykas yra tai, kad jūs turite naudoti „WordPress“ ir priglobti jį savo svetainėje.

Yra labai daug apie „ClickFunnels“, kuriuos mėgsta rinkodaros specialistai, tačiau tai ne vienas dydis, tinkantis visiems įrankiams. Jei ieškote geresnių / pigesnių „ClickFunnels“ alternatyvų, žemiau pasidalinsiu su jumis 8 geriausios „ClickFunnels“ alternatyvos.

Bet pirma…

Kas yra „ClickFunnels“

„ClickFunnels“ yra platforma, leidžianti jums tai padaryti lengvai sukurkite rinkodaros kanalus, naudodamiesi vilkimu. Kuriant rinkodaros kanalus prireikė šimtų valandų ir daug patirties. Bet naudojant „ClickFunnels“ tai taip pat lengva, kaip paspausti kelis mygtukus.

„clickfunnels“ alternatyvos

„ClickFunnels“ leidžia jums sukurti:

 • Išspauskite puslapio kanalus.
 • Automatizuoti internetiniai seminarai.
 • Produktų paleidimo kanalai.
 • Pardavimų kanalai (įmontuotas pirkinių krepšelis ir integruojamas su mėgstamais pirkinių krepšeliais).
 • Narystės svetainės kanalai.
 • Ir pakrauna daugiau.

Bent jau tokia idėja. Tiesą sakant, norint sukurti kanalą su „ClickFunnels“, reikia daug pastangų, tačiau tai yra daug mažiau, jei darytumėte patys nuo nulio..

„ClickFunnels“ pranašumai

Jei esate dar nepradėjęs rinkodaros ir niekada nieko nepardavote, rinkodaros kanalo pastatymas greitai gali tapti košmaru. „ClickFunnels“ suteikia jums paprastą platformą rinkodaros kanalo kūrimui ir prieglobai. Jei nuspręstumėte sukurti vieną naudodami „ClickFunnels“, tai užtruktų šimtus valandų ir daug pinigų.

Pagrindinės funkcijos:

 • Vilkite & Nukreiptų puslapių kūrimo priemonė, leidžianti kurti puslapius pardavimo kanaluose be vienos kodo eilutės.
 • Integruotas automatinis elektroninio pašto atsakiklis, vadinamas „Actionetics“.
 • Taip pat galite nustatyti partnerių programą naudodami „ClickFunnels“, naudodami integruotą „kuprinę“. .
 • Integruotas pirkinių krepšelis, leidžiantis sekti klientų užsakymus. Jums nereikia prisiregistruoti dėl kitos pirkinių krepšelio paslaugos.
 • Sukurkite kanalus, kad potencialūs klientai nusiųstų reikiamą produktą ir po pirkimo juos stebėtumėte.
 • Siųskite tolesnius el. Laiškus ir SMS žinutes.
 • Įtraukite narystę ir prisijungimus prie savo svetainės.
 • Projektuokite formas norimai informacijai surinkti.
 • Kartu pateikiama išsami 20 ir daugiau paruoštų naudoti šablonų duomenų bazė.

„Clickfunnels“ yra puikus įrankių rinkinys, tačiau jis gali būti ne tai, ko jums dabar reikia, ar per brangus jūsų skoniui.

Jei taip yra ir jūs ieškote geriausių „ClickFunnels“ alternatyvų, tada čia yra sąrašas svetainių, tokių kaip „ClickFunnels“, kurias turite patikrinti, sąrašas.

Geriausios „ClickFunnels“ alternatyvos

1. „GetResponse“

gauti atsakymą

 • Oficiali svetainė: www.getresponse.com
 • Kryžius tarp el. Pašto rinkodaros įrankio ir kanalų kūrėjo.
 • Leidžia lengvai automatizuoti visą rinkodaros procesą iš vienos platformos.

„GetResponse“ yra pažangi, tačiau pigi „viskas viename“ rinkodaros automatizavimo platforma. Platforma ateina su el. pašto rinkodara, rinkodaros automatizavimas, nukreipimo puslapio kūrėjas ir pardavimo kanalai.

„Autofunnel“ yra naujausia funkcija, leidžianti kurti automatizuotus kanalus, kad būtų galima sukurti nukreipimo puslapius, automatinius el. Laiškus, parduoti produktus, susigrąžinti apleistus vežimėlius ir taip užsidirbti daugiau pinigų..

Kodėl verta naudoti „GetResponse“, o ne „ClickFunnels“

Jei norite, kad būtų galima automatizuoti visą rinkodaros procesą iš vienos vietos, yra GetResponse būdas. Be to, tai kainuoja daug pigiau, be to, tai yra ir geriausia „ClickFunnels Platinum“ alternatyva.

Jie leidžia jums sukurti visą rinkodaros kanalą (įskaitant nukreipimo puslapius ir iššokančius langus bei internetinius seminarus) iš vienos platformos, tada galėsite visa tai automatizuoti..

„ClickFunnels“ vs „GetResponse“

Jei norite pakeisti savo el. Pašto rinkodaros platformas, eikite į „ClickFunnels“. Jų platforma integruota su beveik visomis populiariomis el. Pašto rinkodaros platformomis, įskaitant „GetResponse“.

2. Švininiai puslapiai

pagrindiniai puslapiai

 • Oficiali svetainė: www.leadpages.net
 • „LeadPages“ siekiama kiek įmanoma supaprastinti nukreipimo puslapių kūrimo procesą.
 • Pasirinkite iš daugiau nei 200 nemokamų šablonų arba nusipirkite tokį iš jų prekyvietės, kuriame yra dar tūkstančiai.

Švininiai puslapiai yra pažengęs ir galingas nukreipimo puslapio kūrimo įrankis pateikiamas kartu su funkcijų rinkiniu, užtikrinančiu, kad puslapiai konvertuojami ir uždirba pinigus.

Kodėl verta naudoti „Leadpages“, o ne „ClickFunnels“

Jei norite paprasto būdo sukurti labai konvertuojančius nukreipimo puslapius, nerašydami kodo, eikite su „Leadpages“. Visi jų šablonai buvo išbandyti ir įrodyta, kad jie gali konvertuoti. Gaunate daugiau nei 200 nemokamų šablonų, iš kurių galima pasirinkti, todėl niekada nereikia pradėti nuo nulio.

„ClickFunnels vs Leadpages“

Švininiai puslapiai leidžia kurti tik nukreipimo puslapius, o ne visus sudėtingus ir automatizuotus rinkodaros ir pardavimo kanalus. Jei norite valdyti visą savo kanalą iš vienos platformos, eikite naudodami „ClickFunnels“.

3. Pradinis puslapis

instapage

 • Oficiali svetainė: www.instapage.com
 • „Instapage“ klientų bazė mato vidutiniškai 22% konversijų rodiklį jų nukreipimo puslapiuose.
 • Siūlo įrankius ir daugybę funkcijų, padėsiančių lengvai kurti ir optimizuoti nukreipimo puslapius.

Kodėl verta naudoti „Instapage“, o ne „ClickFunnels“

„Instapage“ siūlo labai paprastą platformą, kurią lengva išmokti ir pradėti naudoti nuo pat „get-go“. Skirtingai nuo daugelio kitų nukreipimo puslapių kūrėjų šiame sąraše, „Instapage“ sąsaja yra pati paprasčiausia ir lengviausia išmokti.

Kodėl verta naudoti „ClickFunnels“, o ne „Instapage“

„ClickFunnels“ siūlo daug daugiau įrankių nei „Instapage“ ir yra integruota su daugybe programų, kurias jūsų verslas jau gali naudoti. „ClickFunnel“ priglobia visą jūsų kanalą.

4. Neišmesk

neprisirišti

 • Oficiali svetainė: www.unbounce.com
 • Dizaineriams sukurtas nukreipimo puslapio kūrėjas. Daug veikia kaip programinė įranga, tokia kaip „Photoshop“.
 • Lengvai sukurkite profesionalius ir išskaidytus bandymo nukreipimo puslapius.

Kodėl verta naudoti „Unbounce“, o ne „ClickFunnels“

Skirtingai nuo „ClickFunnels“, kuris siekia būti „viskas viename“ rinkodaros kanalo kūrimo platforma, „Unbounce“ yra platforma, skirta kurti ir išbandyti labai konvertuojančius nukreipimo puslapius. „Unbounce“ specializuojasi kuriant gražius nukreipimo puslapius, iš kurių lankytojai paverčiami pinigais.

Kodėl verta naudoti „ClickFunnels“, o ne „Unbounce“?

Jei norite platformos, kuri padėtų vienoje vietoje valdyti visą rinkodaros procesą, tada eikite į „ClickFunnels“.

5. „Builderall“

statybininkas

 • Oficiali svetainė: www.builderall.com
 • Viskas vienoje platformoje, kuri padeda kurti internetinį verslą.
 • Įrankiai, padedantys kurti svetainę, prekiauti savo produktais ir el. Pašto rinkodara.

Kodėl verta naudoti „Builderall“, o ne „ClickFunnels“

„Builderall“ yra įrankis, kurio tikslas – padėti verslininkams pradėti savo internetinį verslą, neišleidžiant tūkstančius valandų valdant tūkstantį skirtingų įrankių. Tai leidžia jums sukurti savo produkto ir nukreipimo puslapių svetainę. Tai taip pat siūlo įrankius el. Pašto rinkodarai tvarkyti ir viską automatizuoti.

Kodėl verta naudoti „ClickFunnels“, o ne „Builderall“

Skirtingai nuo „Builderall“, „ClickFunnels“ yra rinkodaros įrankis. Tai leidžia valdyti ir automatizuoti visą rinkodaros procesą iš vienos platformos.

6. Klestėjimo temos

klestėti temos

 • Oficiali svetainė: www.thrivethemes.com
 • Siūlo paprastus „WordPress“ papildinius kurti nukreipimo puslapius ir konversijos kanalus.
 • Daug pigiau nei „ClickFunnels“.

Kodėl verta naudoti „ThriveThemes“, o ne „ClickFunnels“

Užsisakę 19 USD per mėnesį, gausite prieigą prie visų „Thrive Themes“ siūlomų įrankių ir papildinių. Šie įrankiai padės sudaryti el. Pašto sąrašą, A / B išbandyti nukreipimo puslapius ir pastatyti visą kanalą „WordPress“ svetainės viršuje..

Kodėl verta naudoti „ClickFunnels“, o ne „ThriveThemes“

Jei tu ne’nesidomėtumėte nukreipimo puslapių priegloba savo svetainėje ar „don“ svetainėje’kaip „WordPress“, tada eikite su „ClickFunnels“.

7. „InstaBuilder“

statytojas

 • Oficiali svetainė: www.instabuilder.com
 • „WordPress“ nukreipimo puslapio kūrimo priemonė.
 • Komplekte yra dešimtys nemokamų šablonų, iš kurių galite rinktis.
 • Ar ten yra pigiausia „ClickFunnels“ alternatyva.

Kodėl verta naudoti „InstaBuilder“, o ne „ClickFunnels“

Jei norite visiškos savo nukreipimo puslapių kontrolės ir norite juos talpinti savo svetainėje, eikite į „InstaBuilder“. Tai’tai „WordPress“ papildinys, leidžiantis sukurti kanalą savo „WordPress“ svetainėje.

Kodėl verta naudoti „ClickFunnels“, o ne „InstaBuilder“

„ClickFunnels“ yra daug lengviau išmokti ir su jais dirbti nei „InstaBuilder“. Jei neturite patirties kurdami ar tvarkydami „WordPress“ svetainę, tada naudingiau naudoti „ClickFunnels“.

8. „OptimizePress“

optimizavimas

 • Oficiali svetainė: www.optimizepress.com
 • Daugiau nei 300 nukreipimo puslapio šablonų.
 • Leidžia kurti narystės portalus savo „WordPress“ svetainėje.

Kodėl verta naudoti „OptimizePress“, o ne „ClickFunnels“

„OptimzePress“ yra „WordPress“ papildinys, leidžiantis kurti visų tipų nukreipimo puslapius, įskaitant pardavimo puslapius, registracijos puslapius ir net visus pardavimo kanalus. Geriausia yra tai, kad ji taip pat leidžia jums sukurti narystės portalą savo svetainėje.

Kodėl verta naudoti „ClickFunnels“, o ne „OptimizePress“

„ClickFunnels“ yra daug lengviau išmokti ir pradėti naudoti nei „OptimizePress“. Naudodami „OptimizePress“, turite patys valdyti savo svetainę.

Geriausios „ClickFunnels“ alternatyvos: suvestinė

Taigi, kas geriau nei „ClickFunnels“?

Jei norite gero „ClickFunnels“ konkurento, tada aš labai rekomenduoju eiti su „GetResponse“. Čia yra geriausia „panašių į“ alternatyva „ClickFunnels“. Jis siūlo visas „ClickFunnels“ galimybes.

Jei norite daugiau valdyti savo nukreipimo puslapius ir galėtumėte sukurti tobulus bei konvertuojančius puslapius, tada eikite su „Leadpages“. Jis sukurtas specialiai nukreipimo puslapiams kurti, kurie konvertuoja, tačiau integruota su el. Pašto platforma yra tikrai gera alternatyva ir pigesnė.

Galiausiai, jei esate „WordPress“ vartotojas, tada „Thrive Themes“ turėtų būti jūsų vienintelis pasirinkimas. Tai papildinys, kurį įdiegiate „WordPress“ svetainėje, ir galite sukurti visų tipų nukreipimo puslapius, pasirenkamus puslapius, pardavimo puslapius ir ištisus kanalus..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map