7 geriausios „WooCommerce“ alternatyvos

El. Prekybos programinė įranga, tokia kaip „WooCommerce“ leidžia lengvai įkurti internetinę parduotuvę. Nesupraskite manęs neteisingai, „WooCommerce“ yra puikus pasirinkimas, nes yra nemokamas, atvirojo kodo ir labai išplečiamas, tačiau yra puikių ten turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti.


Nuo tada, kai „Amazon“ pradėjo pardavinėti ne tik knygas, elektroninės prekybos pasaulis sprogo – ir dauguma pirkimo ir pardavimo atvejų, įvykstančių pasaulyje, įvyks per internetines platformas ir elektroninės prekybos programinę įrangą, pvz., „WooCommerce“..

Geriausios „WooCommerce“ alternatyvos 2020 m:

 • Geriausias bendras: yra geriausia internetinė elektroninės prekybos platforma „viskas viename“, kurioje yra visos pagrindinės funkcijos, kurių jums reikia norint sėkmingai įkurti internetinę parduotuvę..
 • Iškovota geriausia vieta: yra priglobta el. prekybos programinė įranga, tokia kaip „Shopify“. „Man labai patinka„ Bigcommerce “- tai„ WordPress “integracija, kai„ WordPress “gali būti jūsų priekinė dalis, o„ Bigcommerce “- pagrindinė programa.
 • Geriausia nemokama alternatyva „WooCommerce“: tai elektroninės prekybos krepšelis, integruotas su „WordPress“. Amžinas planas yra puikus prekybininkams, parduodantiems ribotą kiekį produktų.

El. Prekybos programinė įranga suteikia galimybę kiekvienam įkurti parduotuvę ir pradėti pardavinėti: Tūkstančiai įmonių pradėjo savo veiklą tokiu būdu, o daugelis sėkmingai veikiančių ir įsitvirtinusių prekės ženklų padidino savo sėkmės procentą apimdami elektroninę prekybą šalia (ar net vietoje jos) plytų ir skiedinio versle. įmonės.

„WooCommerce“ kasdien naudojasi šimtai tūkstančių pardavėjų. Šiuo metu tai yra populiariausia el. Prekybos programinės įrangos platforma. Remiantis Builtwith.com, „WooCommerce“ valdo 26 proc. Visų internetinių parduotuvių visame internete.

internetinės komercijos naudojimo statistikaŠaltinis: https://trends.builtwith.com/shop

Tačiau tiesa apie „WooCommerce“ yra ta, kad nors daugybė žmonių ir toliau ja naudojasi, daugeliui vartotojų atrodo, kad trūksta funkcijų – ir, kad „WooCommerce“ per daug sumažina grynųjų pinigų už tai, ką jie siūlo.

Kas yra „WooCommerce“?

„WooCommerce“ yra „WordPress“ prekybos pusbrolis.

„WooCommerce“ yra „WordPress“ papildinys, lengvai integruojantis elektroninės prekybos galimybes su jūsų esama „WordPress“ svetaine. Tai nemokamas, atvirojo kodo ir plečiamas.

tokiose svetainėse kaip internetinė prekyba

Jis veikia nuo 2011 m. Ir yra siūlomas kaip lengvai naudojamas svetainių įskiepis, leidžiantis parduotuvę įkurti vos per kelias minutes. 2020 m. Statistika sako, kad populiari „WooCommerce“ idėja rodo, kad 26% visų internetinės el. Prekybos svetainių valdė „WooCommerce“..

Privalumai ir trūkumai WooCommerce

„WooCommerce“ pranašumai yra tai, kad lengva prisiregistruoti, ja lengva naudotis ir pigiai pradėti – tačiau, jei keletą savaičių naudositės „WooCommerce“, tikėtina, kad pradėsite ieškoti alternatyvų „ „WooCommerce“ ekosistema.

„WooCommerce“ privalumai yra šie:

 • Pati „WooCommerce“ yra nemokamas papildinys (tačiau jūs turite mokėti už žiniatinklio prieglobos paslaugą, paprastai taip pat naudodami papildomą temą ir plėtinius).
 • Tai yra atvirojo kodo, tai reiškia, kad pritaikymo galimybės yra beribės. Nenuostabu, kad „WooCommerce“ save vadina „labiausiai tinkinama pasaulyje el. Prekybos platforma“..
 • „WooCommerce“ yra tūkstančiai puikiai atrodančių, elektroninei prekybai paruoštų ir į mobilųjį telefoną reaguojančių „WordPress“ temų.
 • „WooCommerce“ yra puikus pasirinkimas techninės kvalifikacijos parduotuvių savininkams, norintiems praktinio požiūrio.

„WooCommerce“ minusai yra šie:

 • Klientų ir klientų, kuriems reikalinga neatidėliotina ar skubi pagalba, klientų aptarnavimo trūkumas.
 • „WooCommerce“ tampa brangi dėl mokamų parinkčių, o nemokamos parinktys pasirodė pernelyg apribotos vartotojams.
 • „WooCommerce“ sistemą lengva naudoti ir nustatyti, tačiau tampa sunkiau naršyti, tuo didesnė tampa jūsų prekybos įmonė ar parduotuvė..
 • Rūpesčiai dėl saugumo paskatino dar daugiau vartotojų pereiti prie kitų platformų.
 • Ar tai yra savarankiškas priegloba, jūs turite prižiūrėti „kodą“, o ne „Shopify“, kuri rūpinasi parduotuvės technine priežiūra.
 • Siuntimo išlaidos vidutiniškai svyruoja nuo 0 USD iki 108 USD per metus. Mokėjimo šliuzo kainos vidutiniškai yra 2,9% + 0,30 centų už pardavimą, pridedant mėnesinį mokestį nuo 0 USD iki 30 USD per mėnesį..

Geriausios „WooCommerce“ alternatyvos?

Jei kelias savaites ar mėnesius naudojote „WooCommerce“ (ar ką tik užsiregistravote), galbūt jau pastebėjote, kad dauguma aukščiau paminėtų minusų yra tiesa.

Geros žinios yra tai, kad ten yra daugybė alternatyvų ir konkurentų svetainių, tokių kaip „WooCommerce“.

„Shopify“ yra viena geriausių „WooCommerce“ alternatyvų, kurią galite rasti. Tai lengviau ir pigiau naudoti nei daugelį kitų el. Prekybos programinės įrangos (įskaitant pačią „WooCommerce“).

Kitos alternatyvos yra „Wix“, „Bigcommerce“ ir „Ecwid“.

1. Parduotuvė

apsipirkti

Kas yra „Shopify“?

„Shopify“ pradėjo veikti 2004 m. Tai yra viena iš pirmaujančių e-komercijos platformų ir viena iš pirmųjų perspektyvių alternatyvų, kurią vartotojai apsvarsto pereidami iš „WooCommerce“. Jei norite patogumo naudoti tiek jums, tiek klientams, „Shopify“ yra puikus pasirinkimas.

Ar žinojai, kad daugiau nei 1 mln. Įmonių 175 šalyse uždirbo daugiau nei 155 milijardus JAV dolerių „Shopify“

„Shopify“ leidžia kurti elektroninės prekybos svetainę, nerašant vienos eilutės kodo. Jie padeda valdyti viską už jus, įskaitant mokėjimų apdorojimą, sąskaitų faktūrų generavimą, katalogo tvarkymą ir visa kita, ko jums reikia norint sėkmingai veikti internetinėje parduotuvėje.

Pagrindiniai bruožai:

 • Priimama 70 mokėjimo šliuzų, įskaitant kredito kortelę ir „PayPal“.
 • Profesionali pardavimo vietoje sistema, veikianti visiškai internete.
 • Automatinė sukčiavimo analizė.
 • Norėdami sužinoti daugiau funkcijų, skaitykite mano „Shopify“ apžvalgą.

Argumentai už:

 • „Shopify“ yra vienas iš paprasčiausių būdų sukurti savo verslo internetinę parduotuvę.
 • „Shopify“ rūpinasi technine priežiūra, kuria jums vadovauja parduotuvė.
 • Automatinė sukčiavimo analizė operacijoms, kurios pažymimos kaip pažymėtos.
 • 100 ar daugiau profesionalių temų (nemokama ir mokama).
 • Galimybė išvardyti neribotą kiekį produktų ir neribotą pralaidumą.

Minusai:

 • Planai nėra nemokami, tačiau už juos verta sumokėti.
 • „Shopify Lite“ (mobiliesiems) gali trūkti funkcijų, palyginti su pilna versija.

Kodėl verta naudoti „Shopify“, o ne „WooCommerce“?

Tiesiog „Shopify“ ilgainiui yra pigesnis nei „WooCommerce“ – tačiau tai neturėtų būti vienintelė jūsų platforma keitimo priežastis. „Shopify“ taip pat lengviau naudoti ir siūlo geresnį klientų palaikymą, esantį tada, kai jums to reikia, ir siūlo daugiau mokėjimo sprendimų nei jo elektroninės prekybos konkurentai, kad būtų lengviau parduoti internetu..

2. Wix

Wix

Kas yra Wix?

Kaip ir „WordPress“, „Wix“ yra geriausiai žinoma platforma, padedanti žmonėms susikurti nemokamas savo prekių ženklų ir verslo svetaines ir tinklaraščius. Tai ne tik nepadeda kurti interneto svetainių, bet taip pat yra geras būdas sukurti ir el. Prekybos svetainę.

Tūkstančiai žmonių pasirenka „Wix“, ir ji tapo viena stipriausių alternatyvų šalia „WooCommerce“ ir „Shopify“, šiuo metu maitinančią milijonus svetainių visame internete..

Pagrindiniai bruožai:

 • „Wix“ turi nemokamą planą ir mokamas alternatyvas žmonėms, norintiems įkurti el. Prekybos svetainę.
 • „Wix“ svetainių kūrimo priemonę lengva naudoti, nors ji gali tapti ribota didesnėms svetainėms ar labiau patyrusiems vartotojams.
 • „Wix“ leidžia kurti svetaines pagal šablonus, o tai puikiai tinka vartotojams, kurie vis dar ieško savo pėdsakų kurdami svetainę.

Argumentai už:

 • „Wix“ labai lengva naudoti, jei anksčiau niekada nesukūrėte svetainės ar el. Prekybos parduotuvės.
 • 100 šablonų ir nuvilkite svetainių kūrimo priemonę, kuri sukurta atsižvelgiant į pradedančiuosius.
 • „Wix“ svetaines lengva susikurti, tačiau trūksta kodavimo galimybių labiau pažengusiems vartotojams, kurie jau žino, ką norėtų kurti.
 • Pirkti ir parduoti naudojantis „Wix“ el. Prekybos platforma yra lengva.

Minusai:

 • Vienas iš pirmųjų „Wix“ platformos minusų yra tai, kad visos laisvo plano pagrindu sukurtos svetainės, be abejo, yra „Wix“ svetainė su „Wix“ domenu..
 • Pirmus kelis mėnesius mokėti už „Wix“ yra pigu, tačiau ilgainiui tai gali brangti.
 • „Wix“ nėra sukurtas pirmiausia atsižvelgiant į el. Prekybą, šioje erdvėje jis yra šiek tiek ribotas.

Kodėl verta naudoti „Wix“, o ne „WooCommerce“?

„WooCommerce“ yra „WordPress“ el. Prekybos partneris: Jei jūsų svetainė buvo sukurta kartu su „WordPress“, galbūt norėsite atsisakyti „WooCommerce“ – tačiau jei turite „Wix“ svetainę, galbūt norėsite pasirinkti „Wix“ savo el. Prekybos svetainei..

3. Didžioji prekyba

didžioji prekyba

Kas yra „Bigcommerce“?

Didmeninė prekyba yra el. Prekybos sprendimas, apie kurį dar daug vartotojų galbūt dar negirdėjo, tačiau tai nereiškia, kad jame nėra nei funkcijų, nei funkcionalumo. „Bigcommerce“ stovi atskirai ir yra tokia pat galinga kaip ir ekvivalentai, tokie kaip „Shopify“, o „Bigcommerce“ puikiai tinka el. Prekybos įmonėms, kurios nenori, kad jų pardavimo platforma daug jaudintųsi..

Pagrindiniai bruožai:

 • „Bigcommerce“ yra integruota su „WordPress“, priekinę juostą palaiko „WordPress“, o pagrindinę – „Bigcommerce“.
 • Galimybė integruoti savo el. Prekybos platformą su keliomis skirtingomis svetainės galimybėmis, neatsižvelgiant į tai, ar jūsų pagrindinė svetainė yra „WordPress“, „Wix“ ar bet kuri kita iš ten esančių variantų..
 • El. Prekybos programinė įranga, kuri yra keičiama ir tinkama tiek stambaus, tiek mažo verslo įmonėms.
 • Didelė komercija palaiko keletą mokėjimo būdų, kai kai kurios el. Prekybos galimybės yra ribotos (ypač tarptautiniams klientams ar klientams)..

Argumentai už:

 • „Bigcommerce“ siūlo mokymo programą kiekvienam, kuris yra naujas elektroninės prekybos ir pardavimo verslas.
 • „Bigcommerce“ platforma leidžia jums parduoti savo produktus tiesiai iš platformos, o ne jums reikia jokių kitų priedų.
 • Parduotuvės sąranka ir dizainas yra gana lengvi, net pradedantiesiems.

Minusai:

 • Brangūs, ypač didesnėms parduotuvėms ir ilgalaikiams vartotojams.
 • Jis buvo kritikuojamas dėl to, kad juo sunku naudotis, kai kalbama apie specifines savybes, tokias kaip atsargų valdymas.
 • Didmeninė prekyba teikia pirmenybę išskirtinumui: naudokite juos arba visiškai pakeiskite!

Kodėl verta naudoti „Bigcommerce“, o ne „WooCommerce“?

Jei šiuo metu naudojatės „WooCommerce“, greičiausiai norėsite pereiti prie „Bigcommerce“ tik todėl, kad tai padaryti bus lengviau: Nors „Bigcommerce“ sulaukė kritikos dėl sunkumų naršyti, tą patį galima pasakyti ir apie „WooCommerce“..

Jei norite naršyti lengvai naudojamą platformą, kurioje nėra košmaro, nė viena iš jų negali būti geriausia: Pasirinkite „Shopify“!

4. Ecwid

ecwid

Kas yra Ecwidas?

„Ecwid“ yra viena iš neaiškesnių el. Prekybos parinkčių (ir ji gali būti ne tokia garsi kaip „Shopify“ ar „WooCommerce“), tačiau ji tapo galimybe, kuri gali išlaikyti savo svorį, palyginti su kitomis.

Pagrindiniai bruožai:

 • Automatizuotas pardavimo procesas nuo pradžios iki pabaigos, kai reikia labai nedaug įsikišti, o ne tik nustatyti jūsų specifikacijas.
 • Draugiškumas mobiliesiems – tai kažkas, ko daugelis elektroninės prekybos platformų negali pasakyti apie savo pardavimo platformą.
 • Lengvas inventorius, nesvarbu, kiek daiktų per jį parduodate.
 • Galite lengvai sinchronizuoti ir pardavinėti savo svetainėje, socialinėje žiniasklaidoje, tokiose prekyvietėse kaip „Etsy“ ir „Amazon“.

Argumentai už:

 • Jų planas „Visam laikui“ yra naudingas visiems, norintiems pradėti internetinę parduotuvę.
 • Jų pardavimo įrankiai yra lengvai naudojami, tačiau tik tada, kai susitvarkote daiktus.
 • Atsargų tvarkymas yra lengvesnis naudojant „Ecwid“ nei per palyginamąsias el. Prekybos platformas, tokias kaip „WooCommerce“.

Minusai:

 • Nors „Ecwid“ yra stiprus konkurentas pagrindinėms pardavimo galimybėms, ji vis tiek sulaukė daug kritikos, kad ją naudoti sunkiau nei tokias platformas kaip „Shopify“..
 • „Ecwid“ turi planą „Nemokamai visiems laikams“, tačiau tai labai riboja pažengusiems vartotojams, norintiems kontroliuoti visus pardavimo proceso aspektus..
 • Prisiregistruoti „Ecwid“ yra pigu, tačiau norėdami daugiau iš jo sumokėti, sumokėsite ir daugiau.

Kodėl verta naudoti „Ecwid“, o ne „WooCommerce“?

Jei šiuo metu naudojatės „WooCommerce“, tada net nemokamas „Ecwid“ planas yra geresnis pasirinkimas nei mokamos „WooCommerce“ parinktys. Kalbant apie valdymą ir funkcionalumą, tokios parinktys kaip „Ecwid“ ir „Shopify“ yra geresnės nei tos, prie kurių esate įpratę, jei esate tradicinis „WooCommerce“ vartotojas..

5. WP el. Komercija

WP el. Komercija

Kas yra WP el. Komercija?

WP el. Komercija yra viena iš geriausių el. Prekybos parinkčių, prie kurios galite prisiregistruoti, jei pradedate verslą (ar norite pakeisti savo prekybos parinktį iš tos, kurią turite dabar). Tai gerai tinka tiek pažengusiems vartotojams, tiek pradedantiesiems, tačiau gali branginti, jei norite daugiau funkcijų.

Pagrindiniai bruožai:

 • WP e-komercija yra paprasta naudoti, kai reikia nustatyti savo platformą ir parduoti.
 • Papildomos „WP eCommerce“ funkcijos apima galimybę pridėti kuponų kodus ir kitus naudingus dalykus savo vartotojams.
 • Mobiliųjų įrenginių vartotojai gali rasti kelią aplink platformą neturėdami daugybės funkcijų, kurias jie gali pasiekti.

Argumentai už:

 • Vienas geriausių WP el. Prekybos dalykų yra tai, kad jį lengva nustatyti ir naudoti, nesvarbu, ar turite mažą parduotuvę, ar didelę..
 • Pridėjus naudingų funkcijų, tokių kaip kuponai klientams, WP e-komercija tampa puiki.
 • Klientų palaikymas, kurį siūlo „WP eCommerce“, yra tinkamas, bet, deja, „padorus“ yra viskas, ką jie gali pasakyti.

Minusai:

 • Jei galvojate perjungti „WooCommerce“, tada e-komercija yra per daug panaši, kad verta.
 • WP el. Komercija lengva naudotis, tačiau tampa sunkiau ja naudotis, tuo daugiau norėtumėte daryti: Didesnės parduotuvės reiškia daugiau pastangų.
 • WP el. Komercija yra galimybė, kuri tampa brangi, jei nuspręsite ją išlyginti virš jų nemokamo plano.
 • Dizainas atrodo gana pasenęs ir atrodo, kad jis ilgą laiką nebuvo atnaujintas.

Kodėl verta naudoti „WP eCommerce“, o ne „WooCommerce“?

WP e-komercija gali pasiūlyti lengviau naršančią alternatyvą „WooCommerce“, tačiau realybė yra ta, kad vis tiek ją valdo ir ji priklauso „WordPress“. Tai yra apgailėtinas faktas, reiškiantis, kad esate užklupęs tų pačių trūkumų, kurių nekentėte, jei buvote „WooCommerce“ vartotojas!

6. Kvadratinė elektroninė prekyba

Kas yra aikštė?

„Square“ yra labiausiai žinomas dėl savo POS terminalo, tačiau jie taip pat užsiima elektroninės prekybos programine įranga. „Square“ yra puiki elektroninės prekybos platforma bet kuriems naujokams, norintiems įsigyti internetinės erdvės. Jų lengvai naršoma platforma gali būti integruota į bet kurią pagrindinę svetainę per kelias minutes – ir nesunku parduoti medžiagą naudojantis pagrindine platforma, kai tik jūs eisite.

Pagrindiniai bruožai:

 • Nemokamas planas, kuriame yra 500 MB saugyklos vietos, o mokėjimai atliekami tik per „Square“.
 • Nemokamos ar mokamos elektroninės prekybos planai, tinkantys didelėms ar mažoms parduotuvėms.
 • Patogūs mobiliesiems pardavimo ir pirkimo variantai daro tai vertu.
 • Atnaujinti planai yra prieinami vartotojams, norintiems išplėsti pasiekiamumą, tinklą ir galimas funkcijas.

Argumentai už:

 • Aikštę lengva naudoti, ji pateikiama su nemokamu planu ir puikiai tinka mažos apimties el. Prekybos parduotuvėms.
 • Vienas iš pagrindinių „Square“ naudojimo pranašumų yra tai, kad platforma nuveda jus į pirmuosius sąrankos žingsnius ten, kur daugelis kitų prekybos platformų palieka jus tamsoje..
 • Klientams galima pridėti daugybę naudingų funkcijų, įskaitant nuolaidas, specialius pasiūlymus ir kuponų kodus vienu spustelėjimu.
 • „Square“ palaikomos kelios mokėjimo parinktys, įskaitant „PayPal“.

Minusai:

 • Paprasčiausiai, „Square“ nėra pats pigiausias ir jei turite biudžetą, geriau rinktis tokias alternatyvas kaip „Shopify“.
 • Kartais aikštėje gali būti sunku naršyti, kad ja galėtų naudotis naujokai.
 • Ribotos funkcijos, pritaikymas ir mokėjimo galimybės.
 • Techninė pagalba ne visada yra tokia naudinga, kaip turėtų būti.

Kodėl verta naudoti „Square“, o ne „WooCommerce“??

Jei šiuo metu naudojatės „WooCommerce“, apsvarstykite galimybę pereiti prie „Square“: Palyginus su nemokamomis parinktimis, jūs vis tiek galbūt norėtumėte naudoti „WooCommerce“ funkcijas tik todėl, kad išnaudojate daugiau iš jų – bet kai tik pradėsite kalbėti apie mokamas parinktis, „Square“ už pinigus tampa pasauliais geriau.

7. Tinklo eiga

Internetinių srautų elektroninė prekyba

Kas yra „Webflow“?

„Webflow“ nebuvo jau seniai, kaip kitos galimybės, tokios kaip „WooCommerce“ ir „Shopify“, tačiau ji jau sugriebė nemažą dalį visos rinkos dalies. Naudodamiesi „Webflow“ el. Prekyba galite kurti ir suprojektuoti savo internetinę parduotuvę, tinkinti kiekvieną smulkmeną savo svetainėje, pirkinių krepšelį ir kasos patirtį..

Pagrindiniai bruožai:

 • „Webflow“ vizualinis „nekodavimo“ kūrėjas leidžia tinkinti kiekvieną smulkmeną svetainėje, pirkinių krepšelyje ir kasoje..
 • Galimybė surašyti neribotą kiekį parduodamų prekių per inventorių.
 • Kupono kodai ir specialūs pasiūlymai ar nuolaidos klientams, kuriuos galite pridėti vos keliais paspaudimais.
 • Nemokami planai arba mokami planai atsižvelgiant į tai, ko ieškote.

Argumentai už:

 • „Webflow“ suteikia visišką dizaino laisvę, tai yra visiškai pritaikoma el. Prekybos platforma.
 • „Webflow“ pardavimo platformą lengva naudoti.
 • Integruoti lengva ir sklandžiai, nesvarbu, ar žinote HTML, ar ne – ar esate įpratęs prekiauti pardavimo platformomis, ar ne.
 • „Webflow“ palaiko dar keletą mokėjimo būdų nei kitos pardavimo platformos formos.

Minusai:

 • „Webflow“ pirmiausia yra sukurta tinklalapių dizaineriams, kurie atidaro svetaines, vėliau buvo pridėtos ir elektroninės prekybos galimybės.
 • Geriau patys išsiaiškinti parinktis, o ne pasikliauti „Webflow“ klientų palaikymo tarnyba ar pagalbos linija.
 • „Webflow“ labai trūksta funkcijų, susijusių su jūsų sumokėtais pinigais, kai pereinate prie jų mokamų galimybių.
 • Šiuo metu kaip mokėjimo paslaugų teikėją galite naudoti tik „Stripe“ ar „PayPal“, o POS nėra.

Kodėl verta naudoti „Webflow“, o ne „WooCommerce“??

Lygindami „Webflow“ su „WooCommerce“, greičiausiai palyginsite abu kaip dabartinius „WooCommerce“ vartotojus. Paprasto penkių minučių „Webflow“ elektroninės prekybos programinės įrangos bandymo, norint ją išbandyti, turėtų pakakti, kad paaiškintumėte, kodėl „Webflow“ yra geresnis ir lengvesnis naudoti.

Dažnai užduodami klausimai

Kokie yra „WooCommerce“ pranašumai?

„WooCommerce“ yra „WordPress“ papildinys, kuris yra nemokamas, atvirojo kodo ir išplėstinis. „WooCommerce“ gali būti išplėsta ir pritaikyta, tai reiškia, kad kodas ir turinys gali būti pakeisti taip, kad tiktų, modifikuotų ir tinkintų jūsų el. Prekybos svetainę..

Kokie yra „WooCommerce“ trūkumai?

Jei manote, kad „WordPress“ sunku naudoti, tada „WooCommerce“ nėra pati geriausia el. Prekybos platforma. Kadangi naudodamiesi „WooCommerce“ jūs valdote užprogramą ir kodą, tai reiškia, kad tvarkote žiniatinklio prieglobą, „WordPress“ temą ir papildinius.

Kokios yra geriausios „WooCommerce“ alternatyvos?

Geriausios „WooCommerce“ alternatyvos yra „Shopify“ ir „Bigcommerce“. („Shopify“ yra geriausias ir lengviausiai naudojamas įrankis kuriant savo internetinę parduotuvę. „Bigcommerce“ yra artima sekundė. Be to, ji integruojama su „WordPress“.) Geriausios nemokamos alternatyvos yra „Ecwid“ ir „Square“..

Geriausios „WooCommerce“ alternatyvos: suvestinė

geriausios internetinės prekybos alternatyvos

„WooCommerce“ yra fantastiška elektroninės prekybos platforma, tai pati populiariausia el. Prekybos programinė įranga „WooCommerce“ valdo 26 proc. Visų internetinių parduotuvių visame internete.

Tačiau yra gerų „WooCommerce“ alternatyvų. Pasirinkimas „WooCommerce“, palyginti su kita elektroninės prekybos programine įranga, tikrai priklausys nuo dviejų dalykų; jei jau turite svetainę, ar dar planuojate paleisti, ir dar kiek produktų ketinate parduoti.

 • Jei dar nepradėjote internetinės parduotuvės, tada geriausias pasirinkimas yra „Shopify“. „Shopify“ yra pagrindinė internetinės elektroninės prekybos platforma „viskas viename“, kurioje yra visos pagrindinės funkcijos, kurių jums reikia norint pradėti sėkmingai internetinę parduotuvę..
 • Jei neturite svetainės ir ketinate internetu parduoti tik keletą produktų, tada „Wix“ yra protingiausias pasirinkimas. „Wix“ yra lengvai naudojamas „drag and drop“ svetainių kūrėjas, kuris taip pat pasižymi didelėmis el. Prekybos galimybėmis.
 • Jei jau turite „WordPress“ svetainę ir norite įkurti internetinę parduotuvę, tada „Bigcommerce“ yra geriausia „WooCommerce“ alternatyva, nes ji visiškai integruota su „WordPress“ (t. Y. Galite naudoti „WordPress“ kaip frontendą, „Bigcommerce“ kaip pagrindinę programą)..
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map