7 geriausios „Trello“ alternatyvos

„Trello“ yra populiari ir lengvai naudojama kanban bei projektų valdymo programinė įranga. Bet jei jums reikia valdyti sudėtingesnius projektus su keliais suinteresuotaisiais subjektais, tai yra keletas iš: ten.


Trello turi apie 50 milijonų registruotų vartotojų, 1,1 milijono aktyvių kasdienių vartotojų. Tai daro „Trello“ viena iš pirmaujančių projektų valdymo programinės įrangos.

Geriausios „Trello“ alternatyvos 2020 m:

 • Geriausias bendras: yra pati populiariausia projektų valdymo programinė įranga dėl lengvai naudojamų, intuityvių ir galingų funkcijų, padedančių komandoms koordinuoti ir valdyti savo projektus.
 • Iškovota geriausia vieta: yra galinga projektų valdymo priemonė, leidžianti mažoms ir didelėms įmonėms planuoti, koordinuoti ir valdyti sudėtingų projektų, kuriuose dalyvauja kelios suinteresuotosios šalys, darbą.
 • Geriausia „Trello“ alternatyva asmeniniam naudojimui: asmeninis planas (100 proc. nemokama) „abd“ yra skirtas specialiai laisvai samdomiems specialistams, studentams, šeimoms ir asmeniniams projektams.

Šiandieninės darbo vietos užpildytos projektais, kuriuos reikia laiku ir veiksmingai pristatyti. Projektų valdymas yra įgūdis, kurio vis labiau reikia darbuotojų. Daugelio projektų, kuriuos šiandien vykdo darbuotojai, sudėtingumas pareikalaus milžiniškų tradicinių išteklių, tokių kaip knygos, žurnalai, „Excel“ lapai ir kt., Kad būtų galima efektyviai valdyti ar sekti.

Laimei, didžiąją dalį projekto informacijos stebėjimo ir organizavimo dabar gali valdyti daugelis rinkoje esančių programinės įrangos. „Trello“ yra viena iš pirmaujančių programinės įrangos, teikiančios įrankius projektų valdymui ir „Kanban“.

Čia pateikiamos ataskaitų teikimo, projektų organizavimo, planavimo ir savalaikio vykdymo priemonės. Tokių priemonių kaip „Trello“ tapo būtina visiems, norintiems efektyviai valdyti ir įgyvendinti projektus.

„Trello“ gali pasigirti apie 50 milijonų registruotų vartotojų, turinčių 1,1 milijono aktyvių kasdienių vartotojų. Tai iškelia „Trello“ kaip vieną iš pirmaujančių projektų valdymo programinės įrangos. Tačiau „Trello“ nėra vienintelė projektų valdymo programinė įranga, kurią reikėtų naudoti. Yra daugiau nei keliolika kitų projektų valdymo įrankių, užtikrinančių tas pačias ar daugiau funkcijų nei „Trello“.

Jei ieškote „Trello“ alternatyvų, skaitykite toliau ir sužinokite daugiau.

Kas yra Trello?

trelo

Trello yra „Kanban“ stiliaus sąrašų sudarymo programa, kurią „Fog Creek Software“ sukūrė 2011 m., o vėliau 2017 m. pardavė „Atlassian“..

Tai yra internetinė programa, tačiau ji taip pat turi „Android“ ir „iOS“ versijas. „Trello“ yra 21 kalba, įskaitant anglų, suomių, prancūzų, vokiečių, lenkų, rusų, italų, japonų ir kt.

„Trello“ yra produktyvumo programinė įranga, leidžianti komandai bendradarbiauti įgyvendinant projektus, projektų valdymui ir užduočių valdymui. Naudodami „Trello“, vartotojai gali kurti užduotis keliais stulpeliais, kuriuose yra užduočių būsenos, tokios kaip „Atlikti“, „Vykdoma“ ir „Atlikta“.

„Trello“ yra ideali vieta asmeniniam naudojimui ir darbui, pvz., Programinės įrangos projektų valdymui, mokyklos biuleteniui, pamokų planavimui, apskaitai, internetiniam dizainui ir kt. „Trello“ aprūpinta turtinga API, leidžiančia sklandžiai integruotis su įmonės sistemomis ir kitomis debesijos pagrindu sukurtomis integracijos paslaugomis, tokiomis kaip IFTTT ir „Zapier“..

„Trello“ ypatybės

„Trello“ yra visiškai nemokama amžinai asmeniniam naudojimui, vis dėlto laisvas planas ateina su apribojimais kurias sudaro 10 MB kiekvienam failo priedui, 10 komandos lentų, 1 maitinimo papildymas kiekvienoje plokštėje, paprastas jūsų užduočių automatizavimas, komandos apsiriboja viena kortele, lenta ir mygtuku. Jūs taip pat gaunate vieną taisyklę kiekvienoje taryboje. Tačiau jūs turite neribotas asmenines lentas, neribotas korteles ir neribotą sąrašą.

„Trello“ verslo klasės planas siekia 9,99 USD per mėnesį. Jos verslo klasės abonentams patinka neribotos asmeninės lentos, neribotos kortelės, neribotas sąrašas, 250 MB failų priedai, prioritetinis palaikymas, stebėtojai, pasirinktiniai fonai ir lipdukai. Verslo klasės plano vartotojai taip pat turi neribotų komandos lentų ir lentų kolekcijų komandos ypatybes.

Įjungimo laikas neribojamas, naudojant pasirinktinius laukus, sąrašus, žemėlapio rodinį ir daugiau nei 100 programų integracijų. Taip pat galimas automatikos valdytojas, kuris gauna daugiau nei 1000 komandų komandų komandai ir daugiau nei 200 komandų kiekvienam vartotojui. Administratorius ir saugos funkcijos apima 2 faktorių autentifikavimą, išplėstinius administratoriaus leidimus, prisijungimą prie „Google“ programų, kvietimus domene, t. T..

„Trello“ verslo planas vienam vartotojui per mėnesį kainuoja 20,83 USD 100 vartotojų, o kaina mažėja, kai padidėja vartotojų skaičius virš 100. Įmonės plane yra visos verslo klasės ypatybės ir dar daugiau. Jis turi visos organizacijos leidimus, priedų apribojimus ir maitinimo administravimą.

„Trello“ privalumai ir trūkumai

„Trello“ tikrai turi keletą puikių savybių. Jų laisvo plano pakanka tvarkyti asmeninius ir kitus ne per daug sudėtingus projektus. „Trello“ atnaujinimai realiu laiku ir greitai. Kiekvienam projektui yra lenta, kurioje galite pamatyti visą informaciją viename puslapyje, todėl nesunku sukurti problemas ir jas priskirti žmonėms.

Tačiau „Trello“ gali neturėti visko, ko jums reikia. Pavyzdžiui, „Trello“ nėra Ganto diagramos. Jūs taip pat negalite rašyti dokumentų ar wiki apie lentas. Galite rašyti tik paprastus aprašymus. Be to, yra tam tikras komandos dydis, kuris gali neveikti didesnės įmonės. Taigi, jei „Trello“ neveikia gerai, galbūt norėsite apsvarstyti kitą alternatyvą.

Čia yra dar septyni programinės įrangos įrankiai, siūlantys panašias „Trello“ funkcijas projektų valdymui ir „Kanban“.

1. Asana

asana

Asana yra puiki galimybė nusistatyti ir pasiekti savo tikslus. Galite lengvai suplanuoti ir suskirstyti veiksmus, reikalingus komandai, kad įvykdytumėte savo terminus. Asanoje turite galimybę kurti lentas su priskirtomis užduotimis ir papildomomis užduotimis. Yra daugybė variantų, kaip lengvai surūšiuoti pagal šias užduotis, įskaitant atskiras jų vykdymo datas. Galite lengvai perkelti elementus iš nebaigtos gamybos į užbaigtą. O Asana leidžia naudoti pasirinktinius laukus ir pervardyti stulpelių parinktis.

asanos užduotys

Yra tvarkaraštis, kuris paskiria ir seka atsakomybę, leidžiančią dalintis planais ir greitai atnaujinti savo komandą. Taip pat galite įkelti skaičiuokles į „Asana“, kad sudarytumėte tvarkaraščius. Jie turi tinkinamą kalendorių, leidžiantį jums peržiūrėti ir koreguoti projekto įvykdymo laiką ir papildomas užduotis. Jūsų komanda gali naudoti užklausų formas ir sukurti pritaikytą automatizavimą, kad supaprastintų jūsų darbo procesą ir išvengtų papildomų klaidų.

„Asana“ suteikia daugiau nei 100 integracijų ir leidžia atskirti projektus į skirtingus portfelius. Be to, galite peržiūrėti skirtingus komandos narių darbo krūvius, kad įsitikintumėte, jog niekas nėra perkrautas.

Asana Privalumai ir trūkumai

„Asana“ išskirtiniai privalumai yra tai, kad jie turi atsisiunčiamos skaičiuoklės parinktį ir galimybę subalansuoti jūsų komandos darbo krūvį. „Asana“ minusai yra tai, kad nuomonės pateikiamos atskirose platformose, jei norite labiau jaustis savo komandai.

Kodėl Asana yra geresnė už Trello

„Asana“ turi tinkinamą kalendorių ir galimybę lengvai paskirstyti užduotis bei sekti jų atlikimą. „Trello“ vykdo grupines užduotis, tačiau neturi beveik tiek galimybių bendrauti kaip komanda. „Trello“ užduočių / projektų valdymo programinė įranga pagrįsta kortelėmis, „Asana“ taip pat daro korteles, tačiau dėl daugybės papildomų funkcijų ji tampa universalesnė ir galingesnė.

2. „Saturday.com“

pirmadienis.com

„Saturday.com“ siūlo keletą žiūrėjimo variantų. Tai apima „Kanban“, laiko juostą, kalendorių, žemėlapį ir diagramų rodinius. Jame yra iki 50 GB saugyklos vietos ir daugiau nei 150 skirtingų automatikos, kad būtų galima supaprastinti jūsų darbo eigą. Kartu su programų parinktimis ir el. Pašto integracija „Saturday.com“ apima daugybę saugos priemonių ir palaikymo.

Šios programos informacijos suvestinės leidžia pasirinkti skirtingus stulpelių tipus su įterptomis formomis ir unikaliomis žymomis. Galite bendrinti savo lentas arba turėti asmeninius lentų nustatymus. Tačiau vienas iš įdomiausių variantų, kurį siūlo pirmadienis.com, yra veiklos žurnalas.

„Saturday.com“ už ir prieš

Privalumai yra tai, kad Saturday.com siūlo daugybę saugyklų ir būdą, kaip įdėtomis formomis stebėti kiekvieno komandos nario veiklą ir informaciją. Trūkumai yra tai, kad daugeliui šių funkcijų reikia brangiausio plano, todėl gali reikėti atlikti daugiau naujovinimo, kad gautumėte norimas funkcijas..

Kodėl „Saturday.com“ yra geresnis nei „Trello“

Priešingai nei „Trello“, „Saturday.com“ suteikia jums informacijos apie stulpelius pritaikymą ir rodinius. Galite bendrinti visas komandas su savo komanda, o ne su jų kortelių archyvais.

3. Wrike

wrike

„Wrike“ yra puikus pasirinkimas projektams, kuriuose yra skaitmeninio turto. Jų papildomos funkcijos apima skaitmeninių išteklių stebėjimo ir tvarkymo parinktis. Galite juos redaguoti, peržiūrėti ir paskelbti.

Pačią programinę įrangą sudaro viena platforma, kuri padės jūsų komandos nariams palaikyti ryšį. Jūs netgi galite gauti tiesioginį vaizdą apie tai, kaip projektai sekasi. Tai gali padėti sutaupyti laiko nereikalingiems el. Laiškams ir susitikimams. „Wrike“ turi suasmenintus prietaisų skydelio rodinius ir didelę apsaugą, naudodama užšifruotus duomenų parametrus.

„wrike“ prietaisų skydelis

Jie turi daug projekto šablonų idėjų ir siūlo kalendorių, Ganto diagramą ir ataskaitų parinktis naudodami analizę. „Wrike“ gali integruoti su šimtais programų. Tačiau įdomiausias yra jų laiko ir biudžeto stebėjimas. Jie taip pat leidžia valdyti bendrintų dokumentų versijas.

„Wrike“ už ir prieš

Privalumai yra tai, kad „Wrike“ turi vieną platformą, todėl komandos nariai gali palaikyti glaudesnius ryšius, o efektyvumui jie turi laiko ir biudžeto stebėjimą. Trūkumai yra tai, kad skaitmeninio turto valdymo funkcijos yra priedai, o ne įtraukiami į jūsų pagrindinę „Wrike“ prenumeratą.

Kodėl Wrike yra geresnis nei Trello

„Wrike“ apima tiesioginius jūsų projekto vaizdus, ​​kad jūsų komandos vadovai realiu laiku galėtų gauti atsakymus ir atnaujinimus. Kita vertus, „Trello“ labiau remiasi dalijimusi failais.

4. Pagrindinė stovyklavietė

bazinė stovyklavietė

„Basecamp“ yra visa informacija apie registracijąsi su savo komanda ir vadovybe. Tai apima darbų sąrašus ir tvarkaraščius bei paprojekčius, kad galėtumėte labiau organizuotis. Galite viską sekti per projekto tvarkaraštį, priskirdami komandos narius dalykams, kuriuos reikia atlikti.

Norėdami palaikyti ryšį su visais, „Basecamp“ siūlo pranešimų lentas ir grupinio pokalbio funkciją. Tai taip pat apima automatiškai nustatytus prisiregistravimus pas savo vadybininką. Tokiu būdu galite palaikyti ryšį ir jausti, kad turite laisvę veikti ir atlikti. „Basecamp“ netgi turi atskirą valdymo vaizdų vaizdą prieš komandos narių rodinius.

Ši programinė įranga apima failų saugojimo galimybes ir siūlo „Hill Chart“ vaizdą. Tai taip pat leidžia lengvai nustatyti turimas valandas, todėl jūs netrukdote dirbti.

„Basecamp“ privalumai ir trūkumai

„Basecamp“ pranašumai yra tai, kad vadovybė gali lengviau paskirstyti užduotis ir registruotis nuosekliai ir automatiškai su komandos nariais. „Basecamp“ trūkumai yra tai, kad jie neturi tiek daug tinkinamų funkcijų, kaip kai kurios kitos programos.

Kodėl „Basecamp“ yra geresnis nei „Trello“

„Basecamp“ apima „Hill“ diagramą, o ne „Gantt“ diagramą. „Basecamp“ teigia, kad „Hill“ diagramos vaizdas iš tikrųjų yra geresnis, nes tai yra aiškesnis jūsų projekto progreso vaizdas. Užuot matę likusias užduotis, galite suprasti, kur viskas gali būti kliūtis.

5. „ZenHub“

zenhub

Jei esate „GitHub“ gerbėjas, tuomet jums patiks „ZenHub“. Jame yra daug „GitHub“ bendradarbiavimo. Galite kurti savo projektų planus, kurie iš esmės yra tvarkaraščiai, kuriuos gali peržiūrėti visi jūsų komandos nariai. Tuose rodiniuose galite koreguoti užduotis, kad jos atitiktų jūsų prioritetus, kartu su etikečių pasirinkimu ir filtravimo galimybėmis. Taip pat galite nustatyti gaires, kad stebėtumėte projekto pažangą.

„ZenHub“ teikia labiau sujungtą virtualią darbo vietą, kurioje galite priskirti skirtingus komandos narius savo užduotims. Ši programa yra ypač puiki galimybė, jei tvarkote produktus ir atsargas. „ZenHub“ stebės jūsų projektus ir padės jums būti atsargiems užsakant užsakymus ir sugaunant problemas, kol jie neįvyks. Taip pat galite atidžiai sekti bet kokias tendencijas ar tempus, susijusius su jūsų produktų išleidimu.

„ZenHub“ privalumai ir trūkumai

„ZenHub“ pranašumai yra tai, kad jie leidžia jums labiau valdyti produktų išleidimą, padėdami padidinti našumą ir išvengti klaidų. „ZenHub“ trūkumai yra tai, kad jie neturi papildomų planavimo funkcijų, tokių kaip kalendoriaus rodiniai ar ataskaitų analizė.

Kodėl „ZenHub“ yra geresnis nei „Trello“

Nors „Trello“ naudoja korteles užrašams ir užduotims sekti, „ZenHub“ sukuria išsamius kelių žemėlapius, kad galėtumėte pamatyti savo produktų tvarkaraščius ir įgyvendinti tikslus.

6. „MeisterTask“

MeisterTask

„MeisterTask“ yra turbūt viena labiausiai pritaikomų parinkčių, padedančių jūsų komandai mėgautis darbo laiku ir padidinti jos efektyvumą. Tai apima pasirinktines piktogramas ir jūsų virtualiosios darbo vietos foną.

Ši programa turi daugybę automatizavimo parinkčių ir leidžia sujungti skirtingas užduotis, kad galėtumėte lengvai pamatyti, kaip jos veikia viena kitą. Galite sukurti neribotą užduočių ir papildomų užduočių kiekį, o „MeisterTask“ suteikia jums galimybę sekti joms skirtą laiką. Jei turite dalykų, kuriuos darote vėl ir vėl, ši programa leidžia kurti kartojamas užduotis su pasirinktiniais laukais. Tai gali padėti išvengti klaidų ir priversti jūsų darbą judėti sparčiau.

„MeisterTask“ suteikia puikias dalijimosi galimybes tarp grupių ar projektų. Tai taip pat leidžia turėti kelis administratorius savo komandai ir grupėms. Kita puiki savybė yra tai, kad joje yra daugybė ataskaitų, kurias galite analizuoti ir stebėti. Tai apima jūsų projekto statistiką ir atitikties ataskaitas. Taip pat galite eksportuoti duomenis. Viena išskirtinė savybė yra tai, kad „MeisterTask“ turi sprendimus, kuriuos reikia integruoti su kita valdymo programine įranga, įskaitant „Trello“.

Privalumai ir trūkumai

„MeisterTask“ pranašumai yra tai, kad jie suteikia laiko stebėjimo galimybes ir automatizuoja efektyvumą. „MeisterTask“ trūkumai yra tai, kad daugelis jų pritaikymo funkcijų yra labiau skirtos išvaizdai, o ne darbo sprendimams.

Kodėl „MeisterTask“ yra geresnis nei „Trello“

„MeisterTask“ iš tikrųjų gali integruotis su „Trello“, leisdama jums paimti informaciją iš jų platformos, kad galėtumėte naudoti visas šios programinės įrangos papildomas funkcijas.

7. Spustelėkite „UpUp“

paspaudimas

Svarbiausias „ClickUp“ brėžinys yra jūsų komandos valdymo parinktys. Jie siūlo kelis skirtingus rodinius, kuriuos galite pasirinkti, kad jūsų virtualioji darbo sritis jums padėtų. Galite peržiūrėti sąrašo, langelio, lentos, kalendoriaus, failo ar formos rodinį. Taip pat galite pasirinkti Ganto vaizdą.

Priklausomai nuo komandos tikslų, kartu su filtru taip pat galite pasirinkti savo vaizdo sudėtingumą. Kai valdote savo komandą, tai leidžia peržiūrėti įvairius profilius ir lengvai kurti bei redaguoti jiems skirtas užduotis. Tuomet šios užduotys rodomos užduočių dėkle, todėl jas galima greitai perjungti iš vienos pusės į kitą.

„ClickUp“ apima užrašų knygelės funkciją ir debesies saugyklą. Palikdami komentarus apie komandos dokumentus, galite iš tikrųjų priskirti veiksmus ar vaidmenis komentuodami, taip pat yra tiesioginio pokalbio galimybė.

Spustelėkite „Privalumai ir trūkumai“

„ClickUp“ privalumai yra tai, kad galite prisitaikyti prie savo tikslų, įskaitant projektų redagavimą ir perjungimą iš užduočių. „ClickUp“ trūkumai yra tokie, kad gali būti sunku nekartoti užduočių, nes jas galite priskirti daugelyje skirtingų vietų.

Kodėl „ClickUp“ yra geresnis nei „Trello“

„ClickUp“ turi daugiau organizavimo galimybių nei „Trello“, ypač kai tai susiję su jų sąrašais ir vaizdais. Jie turi daugiau pasirinktinių parinkčių, taip pat geresnių ataskaitų teikimo funkcijų, tokių kaip skaičiuoklės, failai ir laiko stebėjimas.

Geriausios „Trello“ alternatyvos: santrauka

trelo alternatyvos

Jei jūs ieškote paprastos, intuityvios, lengvai naudojamos projekto valdymo programinės įrangos, tada „Trello“ yra geras pasirinkimas, tačiau jei norite galingesnės „Trello“ alternatyvos, tada „Asana“ nėra niekuo dėtas pasirinkimas..

„Trello“ yra lengvai naudojamas ir vizualiai patrauklus „Kanban“ stiliaus įrankis ir idealiai tinka mažesnėms komandoms, tačiau didesniems sudėtingiems projektams, kuriuose dalyvauja daugiau suinteresuotųjų šalių, ypač kai reikia deleguoti užduotis ir valdyti kelis projektus, tada A„Sana“ ir jos sudėtinga bei galinga programinė įranga yra akivaizdus pasirinkimas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map