7 geriausios „pCloud“ alternatyvos

„pCloud“ yra saugi ir lengvai naudojama debesų saugyklos paslauga, suteikianti 10 GB nemokamos saugyklos vietos, ir siūlanti prieinamus viso gyvenimo planus, ne daugiau kaip 2 TB. Nesupraskite manęs neteisingai, tai puiki paslauga, tačiau ten yra gerų dalykų.


„pCloud“ yra viena iš populiariausių debesų saugojimo galimybių rinkoje. Siūlo 10 GB nemokamai saugyklos vietos, kai jūs prisiregistruojate, ir daugybę kitų puikių funkcijų.

Geriausios „pCloud“ alternatyvos 2020 m:

 • Geriausias bendras: yra puikus debesies saugojimo paslaugų teikėjas ir panašus į „pCloud“, tačiau kalbant apie saugumą, „Sync.com“ yra geresnis, nes nulinių žinių šifravimas pateikiamas nemokamai, su „pCloud“ jūs turite papildomai mokėti už tai.
 • Iškovota geriausia vieta: yra puikus pasirinkimas įmonėms ir bendradarbiaujančioms komandoms, nes siūlo daug daugiau bendradarbiavimo ir saugos funkcijų nei „pCloud“.
 • Geriausia nemokama „pCloud“ alternatyva: yra geriausia nemokama parinktis, o jos integracija su „Google“ dokumentais, skaičiuoklėmis ir trečiųjų šalių programomis daro tai puikia galimybe asmeniniam vartotojui.

Debesis yra platus terminas, kuris paprastai reiškia prieigą prie nuotolinio kompiuterio paslaugų ir jų naudojimąsi internetu. Tai apima sąveiką su fizine kompiuterio aparatūra atokiose vietose per tam skirtą programinę įrangą internete.

Kai įkeliate failą į saugyklos debesyje paslaugą, tokią kaip „pCloud“ arba „Sync.com“, failas saugomas fizinėje vietoje duomenų centre kur nors pasaulyje. Duomenų centro vieta nėra svarbi, nes visi duomenų centrai yra sujungti su internetu ir jais galima naudotis iš bet kurios pasaulio vietos.

Debesies paslaugų naudojimas atleidžia mus nuo tradicinės asmeninės atminties, tokios kaip standieji diskai, naudojimo, kai mūsų informacija gali būti prarasta dėl kietojo disko vagystės, sunaikinimo ar gedimo..

Kas yra pCloud?

„pCloud“ yra duomenų saugojimo debesyje paslaugų teikėjas, leidžiantis saugoti skaitmeninius duomenis debesyje.

pcloud

„pCloud“ suteikia asmeninę atmintį, kurioje galima saugoti visus failus ir aplankus. Jų paslaugas galima pasiekti naudojantis jų programine įranga darbalaukio ir mobiliųjų programų pavidalu. „pCloud“ galima „iOS“, „Android“, „Windows“, „MacOSX“ ir „Linux“. Saugykla yra prieinama visuose įrenginiuose, tai reiškia, kad jei failą įkelsiu naudodamas kompiuterį, failas bus prieinamas mano telefone ar planšetiniame kompiuteryje.

„pCloud“ taip pat teikia įkeltų failų apsaugą. Jie užtikrina, kad failai būtų apsaugoti nuo įsilaužėlių ir kitų elektroninių nusikaltėlių. Su naujausia jų apsaugos funkcija, vadinama „pCloud Crypto“, failai yra užšifruoti jūsų kompiuteryje dar prieš įkeliant. Šifravimas atliekamas naudojant privatų raktą, kurį generuoja ir žino tik jūsų kompiuteris. Tai reiškia, kad net „pCloud“ nežino, kokio tipo failą įkeliate. Šifravimas yra nuo vieno iki kito.

„pCloud“ ypatybės

„pCloud“ suteikia vartotojams galimybę saugoti failus debesyje, užtikrinant, kad failai išliks nepažeisti ir saugūs.

Šiuos failus galima pasiekti bet kurioje pasaulio vietoje paprasčiausiai prisijungus prie „pCloud“ paskyros. Greitas sinchronizavimas užtikrina, kad viename kompiuteryje įkelti failai būtų iškart prieinami naudoti visuose kituose kompiuteriuose.

„pcloud“ sąsaja

„pCloud“ įgalina failų mainus ir bendradarbiavimą. Failų bendrinimas paprastai gali būti atliekamas trimis būdais: pirmiausia sukurdami nuorodą ir bendrindami ją visiems, kurie gali naudoti nuorodą failams atsisiųsti. Kitas būdas dalytis failais yra kviesti kitus „pCloud“ vartotojus į aplanką. Bendrai naudojamą aplanką gali valdyti tik pakvietėjas. Kvietėjas gali suteikti prieigą prie redagavimo, kad būtų galima bendradarbiauti rengiant dokumentą.

„pCloud“ privalumai ir trūkumai

Didžiausias „pCloud“ naudojimo pranašumas yra tas, kad jūs gaunate 10 GB laisvos vietos už registraciją. Taip pat galite padidinti laisvos vietos saugykloje įdiegdami programą mobiliesiems ir nurodydami draugus bei šeimos narius. Tai yra vienas pigiausių debesies saugojimo paslaugų teikėjų. Jos priemokos planai prasideda nuo 3,99 USD per mėnesį su 500GB.

„pCloud“ siūlo viso gyvenimo prieigos planus už 175 USD. Tai taip pat siūlo integraciją su „Facebook“, „Instagram“, „OneDrive“ ir kitomis, kad ten įkelti failai galėtų būti iškart sukuriami kuriant „pCloud“ atsargines kopijas. „pCloud“ taip pat siūlo karinio lygio šifravimas saugumui. „pCloud“ taip pat turi paprastą ir intuityvią sąsają.

„PCloud“ trūkumai apima internetinių redagavimo funkcijų, tokių kaip „Google Docs“, nebuvimą. Be to, jos Kriptograma, šifravimo funkcija nuo pabaigos iki pabaigos, prieinama tik kaip mokamas priedas. Nuolatiniai jo atnaujinimai vartotojams gali tapti priversti ir sunaudoti daug duomenų. Žemiau aptariamos puikios „pCloud“ alternatyvos.

1. „Sync.com“

sync.com

„Sync.com“ yra duomenų saugojimo debesyje paslaugų teikėjas, leidžiantis lengvai saugoti, bendrinti ir pasiekti failus iš bet kurios vietos. Aukščiausia jo saugumo savybė yra šifravimas iki galo, užtikrinantis, kad įkelti failai yra 100% saugūs.

Failų bendrinimas yra paprastas naudojant sync.com. Naudotojai gali bendrinti bet kokio dydžio ir formato failus, net jei imtuvai neturi sinchronizavimo paskyros. Norėdami išsaugoti bendrinamų aplankų valdymą, vartotojai gali dalytis aplankais ir naudoti kitas funkcijas, tokias kaip slaptažodžio apsauga, pranešimai, galiojimo pabaigos datos ir leidimai. Failų taisymai įrašomi ir galite pasirinkti atkurti ankstesnę dokumento versiją. Ištrintus failus taip pat galima atkurti spustelėjus mygtuką.

Nemokamas „Sync“ planas siūlo 5 GB nemokamos saugyklos vietos, nors duomenų perdavimo kiekis yra ribotas. Mokami planai taip pat nėra brangūs – nuo 49 USD per metus su 500 GB saugykla. „Premium“ planuose siūlomas neribotas duomenų perdavimas ir saugojimas iš 2 TB, o to turėtų pakakti asmeniniam naudojimui. Prioritetinis el. Pašto palaikymas galimas su planų veiklos žurnalais.

Sinchronizavimo programas galima naudoti „Windows“, „Android“, „iOS“ ir „Mac“ platformose. Sinchronizavimas galimas bet kuriai platformai, kurią naudojate. Sinchronizavimas akimirksniu sinchronizuoja failus, todėl failus galite turėti bet kur. „Sync“ programose mobiliesiems yra nuotolinio užrakinimo funkcija, leidžianti vartotojams užrakinti savo įrenginį iš bet kurio kito įrenginio, prisijungusio prie jų „Sync“ paskyros.

„Sync.com“ privalumai ir trūkumai

„Sync“ naudojimo pranašumai yra tai, kad ji turi šifravimo sistemą, užtikrinančią, kad vartotojų duomenys būtų visada privatūs ir saugūs. Sinchronizavimas taip pat saugo ankstesnes dokumentų versijas, todėl vartotojams yra lengva atkurti ankstesnę versiją arba ištrintus failus.

„Sync“ naudojimo trūkumai yra tai, kad jis yra brangesnis nei „pCloud“. Be to, vienas gauna 10 GB nemokamos saugyklos vietos „pCloud“, o „Sync“ siūlo tik 5 GB.

Kodėl sinchronizavimas yra geresnis nei „pCloud“

Pagrindinis „Sync“ pranašumas, palyginti su „pCloud“, yra tas, kad „Sync“ turi standartinį visų vartotojų šifravimą. Sinchronizavimas taip pat turi nuotolinio lokauto funkciją, skirtą apsaugoti jūsų sąskaitą, jei įtariate bet kokią neįprastą veiklą jūsų įrenginiuose, kuriuose esate prisijungę. Dėl abiejų funkcijų „Sync“ yra puiki „pCloud“ alternatyva.

2. „Dropbox“

„dropbox“

„Dropbox“ taip pat yra debesų saugojimo paslaugų teikėja, kuri išplėtė savo paslaugas įtraukdama bendradarbiavimą ir nuolatinę prieigą prie saugomų medžiagų bet kurioje pasaulio vietoje. Tai pirmoji pasaulyje išmanioji darbo sritis. „Dropbox“ leidžia sutelkti dėmesį į svarbius dalykus.

„Dropbox“ sukurta tam, kad vartotojai būtų tvarkingi. Iš vieno įrenginio atlikti pakeitimai bus sinchronizuojami visuose įrenginiuose, todėl nereikės nešiotis prietaisų ar failų.

„Dropbox“ siūlo „Dropbox“ popierinius dokumentus, kurie leidžia vartotojams kurti ir redaguoti dokumentus – „Microsoft Office“ ir kitus formatus tiesiai jų „Dropbox“ paskyroje. Tai sutrumpina laiką, kurį darbo metu buvo galima praleisti ieškant ar perjungiant programas. Ši savybė taip pat leidžia puikiai bendradarbiauti, tai reiškia, kad du ar daugiau asmenų gali kartu redaguoti dokumentą.

„Dropbox“ analizuoja vartotojo veiklą, kad sukurtų savo intelektualiųjų darbalaukių naudojimo galimybes, siūlytų jums turinį ir padėtų jums visą laiką tvarkytis. Išmanusis pasiūlymas taip pat leidžia grįžti prie failų, kurių jums greičiausiai prireiks, laikydami juos visus paruoštus jums.

Nemokamas „Dropbox“ planas siūlo 2 GB nemokamos atminties ir gali būti sinchronizuojamas tik trijuose įrenginiuose. Jos profesiniai planai prasideda nuo 10 USD per mėnesį su 2 TB atminties.

„Dropbox“ už ir prieš

Pagrindinis „Dropbox“ naudojimo pranašumas yra tas, kad jis turi dokumentų kūrimo ir redagavimo funkciją, leidžiančią sklandžiai bendradarbiauti rengiant dokumentus. „Dropbox“ kalendorius taip pat protingai siūlo susitikti su užrašų šablonais, kurie palengvina susitikimo prieglobos procesą.

„Dropbox“ naudojimo trūkumai yra tai, kad jis nėra toks pigus kaip „pCloud“. Jis taip pat yra mažiau saugus nei „pCloud“. Jis siūlo tik 2 GB nemokamos saugyklos vietos.

Kodėl „Dropbox“ yra geresnis nei „pCloud“

„Dropbox“ yra puiki „pCloud“ alternatyva, nes ji leidžia vartotojams kurti ir redaguoti dokumentus vienu metu. Be to, nepaisant daugybės funkcijų, „Dropbox“ išlieka labai paprasta naudoti, o tai puikiai tinka besimokantiesiems, kurie norės kažko, ko lengva išmokti..

3. Box.com

box.com

„Box.com“ yra debesies turinio valdymo ir failų mainų paslauga įmonėms. „Box“ siūlo vieną vietą turiniui saugoti, valdyti ir bendrinti. Jame yra duomenų apsauga nuo galo iki galo, su 2FA ir vandens ženklais, kad būtų išvengta duomenų nutekėjimo.

Box taip pat palaiko bendradarbiavimą. Naudodami „Box“ galite sukurti centrinę darbo vietą, kurioje saugomi failai, o komandos gali lengvai redaguoti, komentuoti, dalytis failais ir priskirti užduotis..

„Box“ darbo eiga vartotojams suteikia galimybę per kelias minutes automatizuoti pakartojamas užduotis. Tai išlaisvina vartotoją daugiau laiko praleisti tam, kas svarbiausia. „Box“ taip pat teikia platų integracijos spektrą daugiau nei 1400 programų.

Jo nemokamame plane yra 10 GB nemokamos saugyklos, o priemokos plane siūloma 100 GB už 10 USD per mėnesį.

„Box.com“ privalumai ir trūkumai

Didžiausias „Box“ naudojimo pranašumas yra jos platus integravimas. Tai reiškia, kad, kad ir koks būtų jūsų dokumento šaltinis, galite sklandžiai integruoti jį į „Box“. Pagrindinis „Box“ naudojimo trūkumas yra tas, kad jis yra brangus, nes buvo sukurtas verslui.

Kodėl „Box.com“ yra geresnis „pCloud“

„Box.com“ yra puiki „pCloud“ alternatyva, nes ji siūlo platų integracijų spektrą, kurio negalima rasti „pCloud“. Jei dirbsite su įvairiausiais dokumentais, tada „Box“ yra kur kreiptis.

4. „Google“ diskas

Google diskas

„Google“ diskas yra saugojimo debesyje paslauga, kurią teikia „Google“. Kiekvienas, turintis „Gmail“ paskyrą, automatiškai valdo „Google“ diską su 15 GB vietos saugykloje. Be to, „Google“ nemokamai saugos jūsų nuotraukas, nors kokybė nebus pati geriausia.

„Google“ diskas taip pat siūlo internetinį dokumentų redagavimą per „Google“ dokumentus, kad būtų galima tiesiogiai bendradarbiauti. Tai taip pat siūlo integraciją su „Microsoft Office“, kad būtų galima sklandžiai susieti „Office“ ir „Google“ dokumentus.

„Google“ priemokų planas prasideda nuo 1,95 USD per mėnesį su 100 GB saugykla.

„Google“ disko pranašumai ir trūkumai

Didžiausias „Google“ disko naudojimo pranašumas yra tai, kad gausite nemokamą 15 GB nemokamos saugyklos vietos. „Google“ diskas taip pat suteikia prieigą neprisijungus. Be to, naudodami „Google“ diską gausite puikius bendrinimo ir bendradarbiavimo įrankius.

Pagrindiniai „Google“ disko naudojimo trūkumai yra jo failo dydžio apribojimai. Kito dokumento įterpti vaizdai neturėtų viršyti 2 MB, o teksto dokumento simbolių skaičius negali viršyti 1 024 000.

Kodėl „Google“ diskas yra geresnis nei „pCloud“

„Google“ diskas yra puiki „pCloud“ alternatyva, nes jis suteikia daugiau bendradarbiavimo per „Google“ dokumentus nei „pCloud“. „Google“ diskas taip pat yra pigesnis nei „pCloud“.

5. „Microsoft OneDrive“

„Microsoft Onedrive“

„OneDrive“ priklauso ir „Microsoft“ valdo. Jo debesijos paslaugos yra puikios, o jų nemokamoje paskyroje yra 5 GB nemokamos saugyklos. „OneDrive Premium“ planai taip pat suteikia jums nemokamą „Microsoft“ biuro prenumeratą.

„OneDrive“ taip pat siūlo puikią integraciją į skirtingas programas. Jo programos taip pat prieinamos visose platformose, „Android“, „iOS“ ir „Mac“. Jų priemokų planai prasideda nuo 1,99 USD per mėnesį su 100 GB nemokama saugykla.

Privalumai ir trūkumai „OneDrive“

Pagrindinis „OneDrive“ privalumas yra tai, kad jis yra pigus. Be to, „premium“ planai suteikia nemokamą „Microsoft Office“ prenumeratą. „OneDrive“ naudojimo sąlyga yra ta, kad jis nesiūlo šifravimo.

Kodėl „OneDrive“ yra geresnis nei „pCloud“

„OneDrive“ yra geresnis nei „pCloud“, nes yra pigesnis. Tai taip pat siūlo sklandžią integraciją su „MS Office“.

6. Mega

mega

„Mega“ debesų paslaugos šifruojamos naudojant „AES 128“ visiems failams. Jie teikia saugojimą debesyje, turinio organizavimą, bendradarbiavimą ir dalijimąsi. Jų programos pasiekiamos „Android“, „iOS“, „Windows“ ir „Linux“ platformose. Nemokamose „Mega“ paskyrose yra 15 GB nemokamos saugyklos, tačiau su ribota pervedimo kvota per mėnesį.

Mega pliusai ir minusai

„Mega“ teikia failų perdavimo šifravimą iki galo. Svarbiausia, kad pervedimai per mėnesį yra riboti.

Kodėl „Mega“ yra geresnė nei „pCloud“

„Mega“ yra puiki „pCloud“ alternatyva, nes ji siūlo šifravimą iki galo, tuo tarpu „pCloud“ šifras yra prieinamas tik kaip mokamas priedas..

7. „iDrive“

Aš vairuoju

„iDrive“ debesies paslaugos yra skirtos įmonėms, specialistams ir įmonėms. Jų nemokamame plane yra 5 GB nemokamos saugyklos, o mokamų planų pradžia – 59,12 USD per metus, turint 2 TB atminties. Jie siūlo bendradarbiavimo įrankius ir failų atkūrimo parinktis. Jų programos yra prieinamos visose platformose.

„iDrive“ privalumai ir trūkumai

„iDrive“ yra pigus, turint omenyje didelę 2 TB saugyklos vietą už 59,12 USD per metus. Pagrindinis „iDrive“ trūkumas yra tas, kad jie neturi neribotos saugyklos vietos.

Kodėl „iDrive“ yra geriau nei „pCloud“

„iDrive“ yra puiki „pCloud“ alternatyva, nes ji yra pigesnė, atsižvelgiant į didelę 2 TB laisvos vietos saugyklą už 50,12 USD.

Dažnai užduodami klausimai

Kas yra pCloud?

„pCloud“ yra saugus ir lengvai naudojamas debesų saugyklos paslaugų teikėjas, suteikiantis 10 GB nemokamos saugyklos debesyje, ir teikiantis prieinamus gyvenimo planus iki 2 TB.

Kokie yra pCloud privalumai ir trūkumai?

„pCloud“ siūlo lengvai naudojamą sąsają, palaikymą visą parą, visą parą prieinamus prieigos planus ir didelę 10 GB laisvos vietos saugyklą. Pagrindinis „pCloud“ leidimas yra tai, kad šifravimas nuo galo iki galo yra tik kaip mokamas priedas.

Kokios yra geriausios „pCloud“ alternatyvos?

Geriausiai apmokamos „pCloud“ alternatyvos yra „Sync.com“ ir „Box.com“. Geriausia nemokama alternatyva yra „Google“ diskas.

Geriausios „pCloud“ alternatyvos – suvestinė

geriausios pcloud alternatyvos

„pCloud.com“ siūlo puikias debesų saugojimo paslaugas, tačiau su jomis konkuruoja kiti debesų saugojimo paslaugų teikėjai. Jei ieškote laisvos ir paprastos vietos saugykloje, tada ieškokite Google diskas, su 15 GB nemokama saugykla.

Jei esate naujas ir norite kažko labai paprasto naudoti, tęskite „Dropbox“ su jų supaprastintomis vartotojo sąsajomis. Norėdami saugiai saugoti tiesioginį užšifruotą debesį darbui ir verslui, labai rekomenduoju „Sync.com“ dėl jo plačių funkcijų ir paprastumo.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map