7 geriausios „LastPass“ alternatyvos

Silpni slaptažodžiai yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl internetinės paskyros yra įsilaužiamos. Kita sąrašo priežastis yra to paties slaptažodžio naudojimas keliose svetainėse ar visose jūsų paskyrose. „LastPass“ yra puikus slaptažodžių tvarkytojas, tačiau yra tikrai gerų ten.


Čia įsijungia slaptažodžių tvarkytojai, tokie kaip „LastPass“. Jie ne tik padeda generuoti stipresnius slaptažodžius, bet ir atsimena juos už jus..

Geriausios „LastPass“ alternatyvos 2020 m:

 • Geriausias bendras:. Tai mano mėgstamiausias slaptažodžių tvarkytojas dėl švarios, paprastos vartotojo sąsajos, saugumo IR su nemokamu VPN ir „Dark Web“ stebėjimu.
 • Iškovota geriausia vieta:. Pirma vieta yra „1Password“, nes ji naudojama lengvai, jos funkcijos ir puikus saugumas.
 • Geriausia nemokama „LastPass“ alternatyva: yra geriausias nemokamas slaptažodžių tvarkytojas rinkoje, jame yra daug funkcijų, tačiau jį naudoti nėra lengviausia, o sąsaja pasenusi.

Kas yra „LastPass“ (ir kaip tai veikia)

geriausi paskutinio varianto variantai

„LastPass“ yra paprastas įrankis, kuris tvarko jūsų slaptažodžius ir padidina visų jūsų internetinių paskyrų saugumą. „LastPass“ saugo visus jūsų slaptažodžius jūsų „LastPass“ paskyroje už pagrindinio slaptažodžio. Naudojant slaptažodžių tvarkymo įrankį, pvz., „LastPass“ gali 10 kartų padidinti jūsų internetinę apsaugą. Užuot naudodami tą patį silpną slaptažodį visose svetainėse, galite naudoti „LastPass“, kad sugeneruotų ir išsaugotų stiprius slaptažodžius visose jūsų naudojamose svetainėse.

Ir todėl, kad „LastPass“ tvarko jums įsimenamų slaptažodžių dalį, jums nereikia pasirinkti silpnų ar lengvai įsimenamų slaptažodžių. „LastPass“ yra ne tik slaptažodžių tvarkyklė. Čia galima saugoti ne tik slaptažodžius, bet ir kitą svarbią informaciją, tokią kaip jūsų kreditinės kortelės informacija, banko sąskaitos informacija ir net serverio administravimo informacija (jei esate įsisąmoninęs tokius dalykus)..

Be to, ji gali saugoti asmeninius duomenis pvz., vardas, adresas, telefono numeris ir kt. Ši informacija bus užpildyta naršyklėje tik vienu paspaudimu, o ne įvesti viską. Šią informaciją galite pasiekti bet kuriame įrenginyje, kuriame esate įdiegę „LastPass“. „LastPass“ siūlo programas visiems įrenginiams ir beveik visų naršyklių plėtinius.

„LastPass“ funkcijos ir planai

Nors „LastPass“ siūlo daugybę saugos funkcijų, vartotojo sąsaja valdyti visus jūsų slaptažodžius ir asmeninę informaciją yra tokia paprasta, kokia tik gali būti. Išskyrus saugoti ir atsiminti visus savo slaptažodžius jums taip pat siūlo saugos funkcijas, tokias kaip pasirinktiniai Dviejų faktorių autentifikavimas sistemą, kurią galite naudoti programoms, kurias galbūt norėsite apsaugoti, pvz., su bankininkyste susijusioms programoms.

paskutiniojo plano planai

Kai įgalinsite 2FA (dviejų faktorių autentifikavimas), programa, kurią įgalinsite, paprašys vienkartinio slaptažodžio, kurį galite pasiekti iš „LastPass“. Tačiau tai ne viskas, ką „LastPass“ gali pasiūlyti. Tai taip pat pateikiama su paprasta funkcija, leidžiančia lengvai ir saugiai dalytis slaptažodžiais su kitais (jei reikia ir kada reikia). 

Privalumai ir trūkumai „LastPass“

Yra daugybė priežasčių, kodėl norėtumėte valdyti slaptažodžius „LastPass“. Pirmiausia paprastumas ir prieinamumas. Išmokti naudoti „LastPass“ užtrunka mažiau nei minutę ar dvi.

Jis siūlo programas visiems įrenginiams ir platformoms, įskaitant „Android“, „iOS“, „Mac“, naršyklės plėtinius ir internetą. Kur bekeliautumėte, nesvarbu, kokį įrenginį naudojate, galite lengvai pasiekite visus savo slaptažodžius vos keliais paspaudimais ar bakstelėjimais. Kita priežastis, kodėl žmonės mėgsta „LastPass“, yra ta, kad ji gali užpildyti visus jūsų vartotojo kredencialus jums spustelėjus visus įrenginius, kuriuose ji yra..

Užuot turėję ieškoti, tada nukopijuokite ir įklijuokite slaptažodį kiekvieną kartą, kai norite prisijungti prie svetainės, „LastPass“ tai padarys už jus tik vienu paspaudimu ar dviem. Taip pat galite įjungti Automatinis užpildymas ar net automatinis prisijungimas funkcija jūsų mėgstamoms svetainėms. Nors yra daugybė priežasčių, kodėl žmonės mėgsta „LastPass“, yra keletas priežasčių, kodėl galite apsvarstyti kitas slaptažodžio tvarkyklės programas.

Viena iš tokių priežasčių yra ta, kad, kaip teigia kai kurie vartotojai, darbalaukio programa yra šiek tiek klaidinga ir yra prieinama tik „Mac“, o ne „Windows“. Be to, nemokama versija nesiūlo visų bendrinimo funkcijų ir nustato „LastPass Authenticator“ naudojimo apribojimus. Net jei manote, kad „LastPass“ yra geriausias pasirinkimas jums, čia yra keletas alternatyvų, kurias turėtumėte apsvarstyti prieš pradėdami „all-in“ naudodami slaptažodžių tvarkytuvę:

Geriausios „LastPass“ alternatyvos dabar

1. Dashlane

„dashlane“ slaptažodžio tvarkyklė

 • „Dashlane“ yra geriausia „LastPass“ alternatyva
 • Nemokamas ir priemokų planai nuo 3,33 USD per mėnesį
 • Svetainė: https://dashlane.com/

Dashlane yra vienas populiariausių slaptažodžių tvarkytojų rinkoje. Tai siūlo švarią, paprastą vartotojo sąsają, kad būtų galima saugoti ir valdyti visus jūsų slaptažodžius. Tai siūlo programas visiems įrenginiams ir platformoms, įskaitant „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“.

Geriausia dalis apie „Dashlane“ yra ta, kad jos premijų planas ateina su nemokamu VPN ir „Dark Web Monitoring“. Jei svetainė įsilaužta, pavogti slaptažodžiai paprastai parduodami „Dark Web“. „Dark Web Monitoring“ stebi jūsų vartotojo abonementus pagal nulaužtų svetainių sąrašus ir perspėja, jei šiuose sąrašuose randa jūsų vartotojo vardą. Tai suteikia galimybę pakeisti slaptažodžius, kol kas nors netinkamai naudojasi jūsų paskyromis.

„Dashlane“ planai:
nors laisvas planas siūlo daugybę nuostabių funkcijų ir to užtenka daugumai vartotojų, tai leidžia tik jums saugoti 50 slaptažodžių ir gali būti naudojamas tik viename įrenginyje. Aukščiausios klasės „Dashlane“ versija, atvirkščiai, leidžia neribotą kiekį slaptažodžių ir įrenginių. Tai taip pat siūlo tamsaus tinklo stebėjimą ir nemokamą pridedamą VPN paslaugą.

Kodėl „Dashlane“ yra gera „LastPass“ alternatyva:
„Dashlane“ galima įsigyti daugiau prietaisų ir platformų nei „LastPass“, o „premium“ planą teikia VPN paslauga.

2. 1Pardas

1Pardas

 • Lengviausias slaptažodžio tvarkymo įrankis rinkoje
 • Nemokamas planas ir priemokos planai nuo 2,99 USD per mėnesį
 • Svetainė: https://1password.com/

„1Password“ rekomenduoja dešimtys leidinių, tokių kaip „Fast Company“, „The Wirecutter“, „Wired“ ir „TrustPilot“. Tai yra viena iš lengviausia rinkoje naudoti slaptažodžio tvarkyklės programas. Sąsaja yra minimali ir ji jūsų neužgožia tūkstančiu variantų.

Ši programa siūlo daugybę funkcijų, padedančių apsaugoti visas savo internetines paskyras, pvz., Pažeistų prisijungimų ir 2FA palaikančių svetainių stebėjimą. Tai siūlo autonomines programas, skirtas „Mac“, „iOS“, „Windows“, „Android“, „Linux“ ir „Chrome“ OS. 

1Parduoklių planai:
nemokama versija apriboja vartotojus tik vienu įrenginiu. Bet „premium“ versija leidžia saugoti neribotus slaptažodžius ir elementus. Čia taip pat galima saugoti iki 1 GB dokumentų.

Kodėl „1Password“ yra gera „LastPass“ alternatyva:
„1Password“ siūlo paprastesnę sąsają nei dauguma kitų slaptažodžio tvarkyklės programų.

3. Lipnus slaptažodis

„StickyPassword“

 • Geriausias amžinai slaptažodžių tvarkytuvas
 • Nemokamas planas ir priemokų planai nuo 29,99 USD per metus
 • Svetainė: https://www.stickypassword.com/

Lipnus slaptažodis yra viena iš geriausi nemokami slaptažodžių tvarkytojai rinkoje. Nemokama versija leidžia visuose jūsų įrenginiuose išsaugoti tiek slaptažodžių ir dokumentų, kiek jums patinka. Ši programa pateikiama su visais įrenginiais ir platformomis, įskaitant „Mac“, „iOS“, „Android“ ir „Windows“. Tai leidžia saugoti neribotą kiekį slaptažodžių, užrašų ir dokumentų. Taip pat pridedama 2 faktorių autentifikacija.

Nemokama „Sticky Password“ versija labiau primena vietinę slaptažodžių tvarkymo programą, kurioje saugomi slaptažodžiai jūsų įrenginiuose. Skirtingai nei kiti slaptažodžių tvarkytojai, nemokama „Sticky Password“ versija nesiūlo sinchronizavimo tarp visų jūsų įrenginių. Tavo slaptažodžiai saugomi tik tuose įrenginiuose, kuriuose juos kuriate. Geriausia, kai naudojate šios programos papildomą versiją, yra tai, kad jie paaukoja dalį jūsų išmokos, kad išsaugotų nykstančius lamantinus (taip, lamantinai!).

Sticky Password planai:
nors nemokama versija siūlo tiek daug saugos funkcijų, kaip aukščiausios klasės versija, nemokama versija nesiūlo sinchronizavimo iš debesies ir todėl slaptažodžiai nebus sinchronizuojami visuose jūsų įrenginiuose. „Premium“ planas sinchronizuoja visus jūsų slaptažodžius ir dokumentus visuose jūsų įrenginiuose ir sukuria jų atsargines kopijas debesyje.

Kodėl lipnus slaptažodis yra gera „LastPass“ alternatyva:
Lipnus slaptažodis neriboja jūsų dviejų slaptažodžių autentifikavimo naudojimo net ir nemokamame plane, skirtingai nei „LastPass“.

4. Apskristi

Apimti

 • Geriausias slaptažodžio tvarkytuvas neprisijungus
 • Nemokamas planas ir priemokos planai nuo 11,99 USD (vienkartinė kaina)
 • Interneto svetainė: https://enpass.io/

Apimti siūlo gražiai minimalų sąsajos dizainą, kuris leidžia lengvai valdyti visus jūsų slaptažodžius. Jo programas galima naudoti „Android“, „iOS“, „Mac“, „Linux“ ir „Windows“. Nemokama versija siūlo beveik tiek pat funkcijų, kaip ir aukščiausios kokybės šios programos versijos.

Vieninteliai apribojimai yra tai, kad galite saugokite tik 20 slaptažodžių nemokamoje versijoje ir negali sukurti kelių saugyklų duomenims atskirti. Įeiti į aukščiausios kokybės šios programos versijas leidžia saugoti neribotus slaptažodžius ir kurti įvairius skliautus, atsižvelgiant į naudojimo atvejus, tokius kaip „Work“, „Family“ ir kt..

Įtraukti planus:
Nemokama šios programos versija leidžia saugoti tik 20 slaptažodžių. Geriausia šios programos dalis yra ta, kad „premium“ versijas galima įsigyti už vienkartinį mokestį. Nors jūs turite nusipirkti programą kiekvienai platformai, kurioje norite ja naudotis, jūs turite ją visą gyvenimą laikyti tik už 11,99 USD už platformą..

Kodėl „Enpass“ yra gera „LastPass“ alternatyva:
„Enpass“ yra daug pigesnis nei „LastPass“. Už „LastPass“ metinės prenumeratos kainą visą gyvenimą galite įsigyti „Enpass“.

5. RoboForm

RoboForm

 • Geriausias „freemium“ slaptažodžių tvarkytojas
 • Nemokamas planas ir priemokos planai nuo 1,99 USD per mėnesį
 • Svetainė: https://roboform.com/

RoboForm yra nemokama slaptažodžių tvarkyklė, prieinama visiems įrenginiams ir platformoms, įskaitant „iOS“, „Android“, „Mac“ ir „Windows“. Jis taip pat galimas kaip naršyklės plėtinys visoms naršyklėms, įskaitant „Firefox“, „Chrome“, „Opera“ ir „Safari“. Vartotojas sąsaja yra panaši į „LastPass“ ir lengva naudoti.

„RoboForm“ planai:
nemokama versija šios programos versijos leidžia visuose įrenginiuose saugoti neribotą kiekį slaptažodžių, bet nesiūlo atsarginių kopijų iš debesies ar jų sinchronizavimo tarp įrenginių. Aukščiausio lygio versijoje yra visa tai ir saugaus keitimosi funkcijos.

Kodėl „RoboForm“ yra gera „LastPass“ alternatyva:
„RoboForm“ yra prieinamas daugiau platformų ir prietaisų nei „LastPass“.

6. Laikytojas

Laikytojo saugumas

 • Geriausias klasėje į saugumą orientuotas slaptažodžių tvarkytojas
 • Nemokamas planas ir priemokos planai nuo 2,49 USD per mėnesį
 • Svetainė: https://keepersecurity.com/

Laikytojas yra saugaus slaptažodžio tvarkyklė parduodami verslui. Skirtingai nuo kitų šiame sąraše esančių programų, „Keeper“ yra skirtas įmonėms ir komandoms, todėl siūlo daugybę saugos funkcijų ir privalumų. Tai yra viena iš geriausiai įvertintų slaptažodžio tvarkyklės programų beveik visose platformose, įskaitant „Google Play“, „G2Crowd“, „Apple Store“, „GetApp“ ir „Trustpilot“. Kartu pateikiamos visų įrenginių, įskaitant „Android“, „iOS“, „Mac“ ir „Windows“, programos.

Laikytojo planai:
nemokama versija gali būti naudojamas tik viename įrenginyje. Aukščiausios kokybės versija leidžia sinchronizuoti neribotus įrenginius ir siūlo daugybę saugos funkcijų.

Kodėl „Keeper“ yra gera „LastPass“ alternatyva:
Laikiklis yra skirtas įmonėms ir komandoms, norinčioms kuo labiau saugoti savo duomenis. „Keeper“ siūlo geresnį saugumą nei „LastPass“ ir yra skirtas komandoms.

7. Bitwardenas

Bitwardenas

 • Geriausias atvirojo kodo ir nemokamas slaptažodžių tvarkytuvas
 • Nemokamas ir priemokų planai nuo 1 USD per mėnesį
 • Svetainė: https://bitwarden.com/

Bitwardenas yra nemokama atvirojo kodo slaptažodžio tvarkyklė. Tai siūlo programas visoms platformoms, įskaitant „Windows“, „Mac“, „Linux“, „Android“ ir „iOS“. Kartu pateikiami visų šiuolaikinių naršyklių naršyklių plėtiniai. Be to, jei esate patyręs techninių žinių ar žiniatinklio kūrėjas, netgi galite pasiekti „Bitwarden“ iš komandinės eilutės sąsaja. Geriausia „Bitwarden“ dalis yra ta, kad, jei norite, galite nemokamai nustatyti savo tinkintame serveryje.

„Bitwarden“ planai:
Bitwardenas yra visiškai nemokama ir siūlo visas funkcijas, kurių jums kada nors prireiks. Nemokama versija leidžia laikyti ir sinchronizuoti neribotus slaptažodžius neribotuose įrenginiuose. Tai taip pat ateina su dviejų faktorių autentifikavimu. Aukščiausios klasės šios programos versija siūlo keletą papildomų pažangių saugos funkcijų ir 1 GB užšifruotoje failų saugykloje.

Kodėl „Bitwarden“ yra gera „LastPass“ alternatyva:
„Bitwarden“ nemokamai siūlo visas funkcijas, kurias apmokestina „LastPass“.

„LastPass“ alternatyvos: suvestinė

Nors „LastPass“ yra puikus ir siūlo šimtus saugos funkcijų, ji nėra geriausia visiems.

Jei negalite nuspręsti, kurią iš šių „LastPass“ alternatyvų pasirinkti, rekomenduoju eiti su „Dashlane“. Jis aprūpintas visomis funkcijomis, kurių jums kada nors prireiks, ir yra šiek tiek lengviau naudojamas nei „LastPass“.

Geriausia „Dashlane“ dalis yra ta, kad jos „premium“ versijoje yra nemokama VPN paslauga, padedanti užtikrinti jūsų naršymą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map