7 geriausios „Hootsuite“ alternatyvos

Jei norite, kad jūsų socialinė žiniasklaida būtų aktyvesnė kaip verslas ar įtaką darantis asmuo, turite sukurti ir paskelbti daug turinio. Čia patinka tokia socialinės žiniasklaidos valdymo priemonė Hootsuite ateina. Bet yra puikių ten.


Nepriklausomai nuo to, kokioje platformoje norite išplėsti savo stebėjimą, svarbiausia yra reguliariai skelbti naują turinį, kad jūsų stebėtojai būtų sudominti. Nors turinio kūrimas yra tai, ko negalite automatizuoti, galite lengvai automatizuoti jo paskelbimą socialinėje medijoje naudodami tokius įrankius kaip „Hootsuite“..

Geriausios „Hootsuite“ alternatyvos 2020 m:

 • Geriausias bendras: mano nuomone, yra geriausias „viskas viename“ socialinės žiniasklaidos valdymo įrankis, skirtas visų jūsų socialinės žiniasklaidos paskyrų planavimui ir valdymui..
 • Iškovota geriausia vieta: neateikite su nemokamu planu, tačiau jis turi pigesnį priemokų planą, jungiantį iki penkių socialinės žiniasklaidos paskyrų. Aš taip pat mėgstu „SocialPilot“ turinio kūrimo galimybes.
 • Geriausia nemokama „Hootsuite“ alternatyva: yra geriausia nemokama socialinės žiniasklaidos valdymo svetainė, tokia kaip „Hootsuite“, nemokamame plane galite prisijungti iki trijų iš „Facebook“, „Instagram“, „Twitter“ ir „LinkedIn“ bet kokio derinio..

Kas yra Hootsuite?

geriausios hootsuite alternatyvos

Hootsuite leidžia jums tvarkykite visus savo socialinės žiniasklaidos profilius iš vieno prietaisų skydelio. Bet tai nėra geriausia dalis. geriausia dalis apie Hootsuite naudojimą yra tai, kad tai leidžia jums sukurti turinio reklamos kalendorių.

Užuot sukūrę ir paskelbę naują turinį kiekvieną dieną, iš anksto sukuriate toną turinio ir automatizuoti skelbimą naudojant Hootsuite.

Socialinės žiniasklaidos įrašų planavimas yra tik viena to, ką siūlo „Hootsuite“, dalis. Tai taip pat leidžia jums automatizuoti turinio pakartotinį įklijavimą. Be tokio įrankio kaip „Hootsuite“, jūs negalite žinoti, kaip veikia jūsų socialinės žiniasklaidos įrašai.
„Hootsuite“ pateikia informacijos suvestinę, kurioje galite patikrinti, kaip jūsų turinys veikia tokiose socialinės žiniasklaidos platformose kaip „Facebook“, „Twitter“, „Pinterest“ ir „Instagram“..

„Hootsuite“ ypatybės ir planai

„Hootsuite“ yra daugiau nei tik socialinės žiniasklaidos skelbimų planavimo įrankis. Tai leidžia jums tvarkykite visus savo socialinės žiniasklaidos profilius iš vieno prietaisų skydelio ir siūlo vaizdą iš paukščio skrydžio, kaip jūsų verslas veikia socialinėje žiniasklaidoje.

hootsuite planai

Hootsuite leidžia valdyti daugiau 35 socialiniai tinklai, įskaitant „Facebook“, „Instagram“, „Twitter“, „YouTube“, „LinkedIn“, „Pinterest“ ir daugelį kitų. Tai leidžia suplanuoti neribotą įrašą visose šiose platformose. Čia taip pat siūlomi turinio kuravimo įrankiai, kurie padės sukurti daugiau turinio per trumpesnį laiką.

„Hootsuite“ pradinis planas leidžia valdyti iki 10 socialinės žiniasklaidos profilių. Pradinis planas siūlomas 29 USD per mėnesį kai mokama kasmet.

Privalumai ir trūkumai Hootsuite

Hootsuite gali jums padėti automatizuoti savo socialinės žiniasklaidos valdymą ir sutaupykite valandų kiekvieną mėnesį, kurį galite praleisti kurdami daugiau turinio. Tai taip pat siūlo visų jūsų socialinės žiniasklaidos paskyrų analizė kuris gali suteikti jums žvilgsnį iš paukščio skrydžio, kaip veikia jūsų socialinės žiniasklaidos įrašai ir kur galėtumėte padaryti geriau.

Jei vykdote verslą, „Hootsuite“ gali jums sutaupyti daug problemų ir turinio rinkodarą padaryti dar efektyvesnį, jei leisite suplanuokite savo turinio reklamą.
„Hootsuite“ siūlo šimtus funkcijų ir tai gali būti drastiškas jūsų socialinės žiniasklaidos valdymo patobulinimas.

Bet tuo pačiu ir tai gali būti šiek tiek brangus jei tik pradedate. Jis skirtas įmonėms, o ne asmenims ar influenceriams, kurie tik pradeda veiklą.

Geriausios „Hootsuite“ alternatyvos 2020 m

Kad ir kokia būtų jūsų priežastis, čia yra keletas iš: geriausios „Hootsuite“ alternatyvos galite rasti internete:

1. Siunčiamas

siunčiamas

 • Planai nuo 29 USD / mėn. Arba 24 USD / mėn., Kai atsiskaitoma kasmet (nemokamas 30 dienų bandomasis laikotarpis)
 • Svetainė: https://www.sendible.com/

Siunčiamas yra socialinės žiniasklaidos valdymo įrankis, kurį naudoja daugiau nei 10 000 įmonių visame pasaulyje. Tai palaiko „Facebook“, „Instagram“, „Twitter“, „Pinterest“ ir daugelio kitų socialinės žiniasklaidos svetainių planavimą. Jis taip pat siūlo planuoti įrašus internetinių dienoraščių platformose, įskaitant „WordPress“, „Medium“, „Blogger“ ir „Tumblr“.

Naudodami „Sendible“ galite pasiekti tokias funkcijas kaip įmontuota analizė visoms palaikomoms socialinės žiniasklaidos platformoms ir automatinis visžalio turinio perdirbimas. Naudodami „Sendible“ galite lengvai automatizuoti savo buvimą socialinėje žiniasklaidoje.

„Sendible“ leidžia kurti ir tvarkyti savo turinio reklamos kalendorius visoms socialinėms medijoms ir tinklaraščių platformoms vienoje vietoje. Galite lengvai suplanuoti pranešimus iš anksto.

Siunčiami planai:
„Sendible“ siūlo 30 dienų nemokamą bandomąją versiją, į kurią galite prisiregistruoti neįvesdami savo kreditinės kortelės informacijos. Jų pradiniame plane jūs galite neribotą laiką planuoti tik iki 12 paslaugų (socialinės žiniasklaidos paskyrų) 29 USD per mėnesį.

Kodėl „Sendible“ yra gera „Hootsuite“ alternatyva:
„Hootsuite“ leidžia savo pradiniame plane sujungti ne daugiau kaip 10 socialinės žiniasklaidos paskyrų, kurios kainuoja 29 USD per mėnesį; „Sendible“, kita vertus, leidžia iki 12 socialinės žiniasklaidos paskyrų.

2. „AgoraPulse“

agorapulsas

 • Planai nuo 99 USD / mėn. Arba 89 USD / mėn., Kai atsiskaitoma kasmet (nemokamas 28 dienų bandomasis laikotarpis)
 • Svetainė: https://agorapulse.com/

„AgoraPulse“ naudojasi daugiau nei 17 000 socialinės žiniasklaidos rinkodaros specialistų visame pasaulyje. Tai socialinės žiniasklaidos valdymo įrankis, sukurtas rimtų įmonių savininkams ir agentūroms, tvarkančioms dešimtis klientų.

Tai ne tik palengvina tvarkaraščio turinys skirtas socialinės žiniasklaidos platformoms, tačiau tai taip pat padeda valdyti ir atsakyti į komentarus per paprastą pašto dėžutę, kurią gali pasiekti visi jūsų komandos draugai.

Geriausia „AgoraPulse“ dalis yra ta, kad ji siūlo: įmontuotas CRM padėti jums valdyti visus savo klientus socialinės žiniasklaidos platformose. Naudodami „AgoraPulse“ galite sujungti ir valdyti „Facebook“, „Twitter“, „Instagram“, „YouTube“ ir „LinkedIn“ paskyras naudodami vieną prietaisų skydelį..

Nors „AgoraPulse“ siūlo daugybę nuostabių funkcijų, kurios gali pakeisti socialinės medijos tvarkymo būdą, nerekomenduoju šio įrankio, jei tik pradedate, nes tai gali būti šiek tiek brangu pradedantiesiems.

„AgoraPulse“ planai:
„AgoraPulse“ planai prasideda nuo 99 USD per mėnesį ir leisti sujungti iki 10 socialinės žiniasklaidos paskyrų su ne daugiau kaip 2 vartotojo abonementais (valdymui).

Kodėl „AgoraPulse“ yra gera „Hootsuite“ alternatyva:
„AgoraPulse“ labiau tinka įmonėms, turinčioms daug klientų. Tai siūlo paprastą CRM, kurį galite naudoti norėdami valdyti ir sekti savo klientus palaikomose socialinės žiniasklaidos platformose.

3. „Sprout Social“

daigai socialiniai

 • Planai nuo 99 USD / mėn. (30 dienų nemokamas bandymas)
 • Svetainė: https://sproutsocial.com/

„Sprout Social“ naudoja kai kurie dideli internetinės rinkodaros žaidėjai, tokie kaip „Glassdoor“, „Grubhub“ ir „Vice“. Tai siūlo paprastą būdą valdyti savo socialinės žiniasklaidos buvimą įvairiose platformose ir planuoti įprastą turinį.

Tai suteikia jums įrankių, reikalingų sukurti ir valdyti socialinės medijos turinio reklamos grafiką. Su „Sprout Social“ taip pat galite stebėti socialinę mediją raktiniams žodžiams, profiliams ir vietoms.

Tai taip pat suteikia jums galimybę valdyti komentarus iš visų savo socialinės žiniasklaidos profilių tiesiai iš vieno gautųjų, prie kurio gali pasiekti visa jūsų komanda. Tai leidžia neįtikėtinai lengvai reaguoti į komentarus ir išlikti ties tuo, apie ką jūsų pasekėjai kalba.

Kaip „AgoraPulse“, „Sprout Social“ nėra tinkamas pradedantiesiems ar įmonėms, pradedančioms socialinę žiniasklaidą. „Sprout Social“ starto planas kainuoja 99 USD per mėnesį vienam vartotojui ir leidžia valdyti tik 5 profilius. Tačiau „Sprout Social“ yra nepaprastai naudinga, jei turite daug sekėjų socialinėje žiniasklaidoje.

„Sprout“ socialiniai planai:
Pradinis „Sprout Social“ planas leidžia valdyti iki 5 socialinės žiniasklaidos profilių ir kainuoja 99 USD vienam vartotojui per mėnesį.

Kodėl „Sprout Social“ yra gera „Hootsuite“ alternatyva:
„Sprout Social“ sukurtas komandoms, kurios nori valdyti tūkstančius sekėjų iš vieno gautųjų. „Sprout Social“ siūlo daug geresnes CRM ir klientų valdymo funkcijas nei „Hootsuite“.

4. „SocialPilot“

socialinis pilotas

 • Planai nuo 30 USD / mėn. Arba 25 USD / mėn., Kai atsiskaitoma kasmet (14 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis)
 • Svetainė: https://socialpilot.co/

„SocialPilot“ yra „viskas viename“ socialinės žiniasklaidos rinkodaros valdymo įrankis, kurį naudoja mėgstami rinkodaros guru Neilas Patelas. Tai leidžia suplanuoti visų pagrindinių socialinių platformų, tokių kaip „Twitter“, „Facebook“, „LinkedIn“, „Instagram“ ir pan., Įrašus.

Tai taip pat leidžia jums suplanuokite įrašus vizualiai, naudodamiesi kalendoriaus rodiniu. Skirtingai nuo kitų šiame sąraše esančių įrankių, „SocialPilot“ yra sukurtas mažoms įmonėms, tinklaraštininkams ir tiems, kurie tik pradeda veiklą. Jų pradiniame plane siūloma prijungti iki 25 profilių, 3 vartotojo abonementus ir neribotą planavimą tik už 30 USD per mėnesį..

„SocialPilot“ planai:
„SocialPilot“ pradinis planas leidžia jums valdyti ir planuoti įrašus iki 25 profilių tik jums 30 USD per mėnesį arba 25 USD per mėnesį, jei mokate kasmet.

Kodėl „SocialPilot“ yra gera „Hootsuite“ alternatyva:
„SocialPilot“ yra net tris kartus pigesnė nei „Hootsuite“, nes tai leidžia sujungti 25 socialinės žiniasklaidos profilius ir tris vartotojo paskyras tik už 30 USD per mėnesį, o „Hootsuite“ leidžia tik 10 profilių ir vieną vartotojo sąskaitą už 29 USD per mėnesį..

5. „eClincher“

„eClincher“

 • Planuojama nuo 59 USD / mėn. Ir 15% nuolaida, kai atsiskaitoma kasmet (14 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis)
 • Svetainė: https://eclincher.com/

„eClincher“ yra galingas socialinės žiniasklaidos planavimo įrankis, veikiantis su „Facebook“, „Twitter“, „Instagram“, „LinkedIn“ ir kitomis pagrindinėmis socialinės žiniasklaidos platformomis. Tai yra viskas, ko reikia norint valdyti ir plėsti savo buvimą socialinėje žiniasklaidoje.

Gaunate turinio kalendorių į planuoti pranešimus savaites ar mėnesius iš anksto. Jūs taip pat gaunate socialiniai gautieji vienoje vietoje valdyti visus komentarus ir pokalbius su klientais ir stebėtojais.

Vienas dalykas, kuris man nepatinka naudojant šį įrankį, yra tas, kad jums reikia užsisakyti priedą, kuris kainuoja 50 USD per mėnesį už profilį, jei norite „Twitter CRM“ funkcijų. Kai kurie kiti šio sąrašo įrankiai siūlo jį nemokamai.

„eClincher“ planai:
„eClincher“ pagrindinis planas leidžia sujungti iki 10 profilių ir leidžia planuoti neribotą kiekį pranešimų tik jums 59 USD per mėnesį.

Kodėl „eClincher“ yra gera „Hootsuite“ alternatyva:
„eClincher“ yra pažangus socialinės medijos valdymo įrankis, sukurtas pažengusiems vartotojams. Jei norite daugiau įžvalgų ir papildomų funkcijų, „eClincher“ yra puikus pasirinkimas.

6. Buferis

Buferis

 • Nemokamas (ribotas) planas ir priemokų planai nuo 15 USD / mėn. (14 dienų nemokamas bandymas)
 • Svetainė: https://buffer.com/

Buferis yra viena seniausių ir populiariausių socialinės žiniasklaidos planavimo priemonių. Jie veikė labai ilgą laiką ir siūlo daugybę funkcijų, kurias būtų galima supaprastinti socialinės medijos planavimas ir turinio kūrimas.

Jei tik pradedate, labai rekomenduoju naudoti „Buffer“ planai yra labai prieinami o įrankis yra vienas iš lengviausiai mokomų / naudojamų.

Be tiesiog socialinės žiniasklaidos planavimo, jūs taip pat galite naudotis buferiu naršyklės plėtinys kuri leidžia suplanuoti įrašą socialinėje žiniasklaidoje neišeinant iš jūsų skaitomo puslapio.

Pvz., Jei norite perskaityti įdomų straipsnį tviteryje, galite jį suplanuoti, tiesiog spustelėdami „Buffer“ naršyklės plėtinio piktogramą..

Vienas dalykas, kurio nemėgstu „Buferio“ srityje, yra tai, kad jis leidžia starto plane planuoti tik iki 100 pranešimų vienu metu. Dauguma kitų šio sąrašo įrankių leidžia planuoti neribotą skaičių pranešimų vienu metu.

Buferio planai:
Pradinis buferio planas leidžia vienu metu suplanuoti iki 100 įrašų iki 8 socialinės žiniasklaidos profilių 15 USD per mėnesį.

Kodėl buferis yra gera „Hootsuite“ alternatyva:
Jei tik pradedate veiklą, buferis yra daug geresnė alternatyva „Hootsuite“, nes už 15 USD per mėnesį galite suplanuoti iki 100 įrašų iki 8 socialinės žiniasklaidos profilių..

7. Socialinis pranešimas

Socialinis pranešimas

 • Planai nuo 49 USD / mėn. (30 dienų nemokamas bandymas)
 • Svetainė: https://www.socialreport.com/

Socialinis pranešimas yra paprasta socialinės žiniasklaidos ir užduoties valdymo priemonė, kuria naudojasi tūkstančiai verslo įmonių visame pasaulyje. Tai leidžia suplanuoti visų pagrindinių socialinės žiniasklaidos platformų, įskaitant „Facebook“, „Twitter“, „Instagram“, „YouTube“ ir „LinkedIn“, įrašus.

Socialinė ataskaita taip pat suteikia jums ir jūsų komandai galimybę tvarkykite visus pokalbius (komentarus ir pranešimus) su savo pasekėjais vienoje vietoje. Jame taip pat siūloma dešimtys metrikos ir analizės funkcijų, leidžiančių suprasti, kaip jūsų turinys veikia socialinės žiniasklaidos svetainėse.

Socialinių ataskaitų planai:
Socialinės ataskaitos pradinio plano išlaidos 49 USD per mėnesį ir leidžia planuoti neribotą skaičių įrašų iki 25 profilių.

Kodėl socialinė ataskaita yra gera „Hootsuite“ alternatyva:
Socialinė ataskaita siūlo daug pažangių analizės ir valdymo funkcijų, kurių trūksta „Hootsuite“. Tai taip pat suteikia jums galimybę atskirti profilius pagal projekto vardų sritis.

Hootsuite alternatyvos: Santrauka

Taigi, kokios yra geriausios konkurentų svetainės, tokios kaip „Hootsuite“?

Jei jūs tik pradedate veiklą ir norite sutaupyti pinigų, rekomenduoju eiti su abiem Buferis arba „SocialPilot“. Buferis leidžia planuoti 100 pranešimų iki 8 profilių tik už 15 USD per mėnesį.

Kita vertus, „SocialPilot“ kainuoja 30 USD per mėnesį ir leidžia valdyti 25 profilius bei leidžia planuoti neribotą skaičių įrašų. Jei esate susipainioję dėl grynųjų, tada buferis yra geriausias pasirinkimas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map