7 geriausios gramatikos alternatyvos

Gramatika yra viena iš populiariausios gramatikos ir rašymo analizės priemonės internete. Tai didžiulis rašybos tikrintojų, integruotų į „Microsoft Word“ ir žiniatinklio naršykles, tokias kaip „Google Chrome“, atnaujinimas. Tačiau ten yra krūva tikrai gerų. Čia yra geriausių kolekcija.


Nors gramatika gali padėti ištaisyti gramatikos klaidas ir pagerinti jūsų rašymo stilių, ji gali būti ne pats geriausias pasirinkimas. Yra ir kitų priemonių, kurias turite patikrinti prieš pradėdami all-in „Grammarly“.

Norėdami sutaupyti kelias valandas trunkančių tyrimų, mes sukūrėme keletą geriausios gramatikos alternatyvos yra rinkoje.

Geriausios gramatikos alternatyvos 2020 m:

 • Geriausias bendras: yra daug daugiau nei tik gramatikos tikrintuvas. Tai rašymo mentorius, kuris analizuoja jūsų rašymo stilių ir teikia pasiūlymus, kaip jį patobulinti.
 • Iškovota geriausia vieta: yra viskas viename, lengvai naudojamas gramatikos tikrinimo, skyrybos ir rašybos tikrinimo įrankis, kuris automatiškai nustato ir ištaiso netinkamai naudojamus žodžius ir gramatikos klaidas.
 • Geriausia SEO alternatyva gramatikai: yra rašymo asistentas SEO, rinkodaros ir copywriters. Tai daro tai, ką daro gramatika, tačiau taip pat suteikia teksto analizę ir turinio optimizavimą aptikti SEO problemas, kad galėtumėte jas išspręsti ir gauti geresnį reitingą..

Kas yra gramatika?

geriausios gramatikos alternatyvos

Gramatika yra nemokama priemonė kad patikrina jūsų rašymą gramatikos klaidos, rašybos klaidair pasiūlymai siūlymai kaip pagerinti savo rašymo stilių. Tai gali padėti išvengti klaidų prieš paspaudžiant Siųsti mygtuką kitame el. Laiške.

Nebereikia šimtą kartų koreguoti el. Laiškus, kol nepaspausite siuntimo mygtuko. Gramatika tai daro už jus ir daug geriau nei numatytosios rašybos tikrinimo priemonės, kurias siūlo jūsų operacinė sistema ir naršyklė.

Gramatikos ypatybės

Gramatika galima visoms platformoms, kuriose galite rašyti. Jis galimas kaip internetinių naršyklių, tokių kaip „Google Chrome“ ir „Firefox“, plėtinys. Ji taip pat galima kaip atskira darbalaukio programa, skirta „Mac“ ir „Windows“. Ne tik tai, bet taip pat kartu su „Android“ ir „iOS“ programomis, kurios gali pakeisti jūsų numatytąją klaviatūrą „Grammarly“.

gramatikos programos

Gramatika tikrina, ar nėra daugiau nei 200 gramatikos klaidų, kurias galite padaryti savo tekste. Jame taip pat pateikiami pasiūlymai, kaip patobulinti jūsų rašymo stilių, kad jis atitiktų norimą balso toną.

Naudodami „Premium“ versiją, gausite dar 250 gramatikos patikrinimų, patobulintą plagiato aptikimą ir žodyno patobulinimo pasiūlymus.

gramatikos ypatybės

Gramatikos pliusai ir minusai

Gramatika yra prieinama nemokamai visuose jūsų įrenginiuose ir gali lengvai užfiksuoti paprastas gramatikos klaidas. Bet jei norite geriausio, ką siūlo ši priemonė, turite pasiimti savo piniginę.

Pro versija iš „Grammarly“ patikrina jūsų tekstą, kad būtų padaryta daug daugiau gramatinių klaidų, ir net patikrina, ar jūsų tekste nėra plagiato.

Nors „Pro“ versija gali padėti pataisyti jūsų rašymą, ji kainuoja 139 USD per metus arba 59 USD per ketvirtį arba galite eiti su brangiausiu iš visų planų, mėnesiniu planu, kuris kainuoja 29 USD per mėnesį.

Jei dar tik pradedate ar turite mažai biudžeto, tada „Grammarly pro“ versija nėra geriausias sprendimas jums.

Geriausios gramatikos alternatyvos

„ProWritingAid“

„ProWritingAid“

„ProWritingAid“ naudojasi tūkstančiai profesionalių rašytojų, redaktorių ir studentų visame pasaulyje. Tai daug daugiau nei tik gramatikos tikrinimas. Tai analizuoja jūsų rašymo stilių ir siūlo siūlymai ją patobulinti.

Tai taip pat elgiasi kaip a rašymo mentorius padėti pagerinti jūsų rašymą kiekvieną kartą, kai jį naudojate. Jis veikia visose jūsų mėgstamiausiose rašymo programose ir svetainėse, įskaitant „Google“ dokumentus, „Microsoft Outlook“, „Open Office“ ir kt.

funkcijos

 • Programos ir plėtiniai galimi visoms naršyklėms, įskaitant „Google Chrome“ ir „Firefox“.
 • Veikia su tokiomis programomis kaip „Microsoft Outlook“, „Microsoft Word“, „Google“ dokumentai, „Scrivener“ ir „Open Office“.
 • Į vieną įrankį įdėta gramatikos tikrinimo priemonė, stiliaus redaktorius ir rašymo patarėjas.

Kodėl verta naudoti „ProWritingAid“, o ne „Grammarly“

Jei norite daugiau nei tik gramatikos tikrinimo priemonės, turėtumėte išbandyti „ProWritingAid“. Jis analizuoja jūsų rašymą ir siūlo jums pasiūlymų, kaip patobulinti jūsų rašymą, ir yra rašymo mentorius, padedantis patobulinti jūsų rašymo stilių.

Imbierinė programinė įranga

imbiero programinė įranga

Imbierinė programinė įranga yra viena iš geriausias gramatikos tikrintojas įrankiai internete. Jis galimas „Chrome“, „Firefox“ ir „Safari“ kaip naršyklės plėtinys. Jis taip pat galimas „iOS“ ir „Android“, todėl galite rašyti be klaidų visuose naudojamuose įrenginiuose.

Imbieras naršyklės plėtinys veikia beveik visose svetainėse, įskaitant tas, kuriomis dažniausiai naudojatės, tokiose kaip „Twitter“ ir „Facebook“ arba „Slack“ ir „Zendesk“, jei vadovaujate įmonei

funkcijos

 • Programos galimos „Android“ ir „iOS“ įrenginiams.
 • Naršyklės plėtiniai veikia visose svetainėse, įskaitant populiarias, pvz., „Facebook“ ir „Twitter“.
 • Išanalizuoja jūsų rašymą ir teikia pasiūlymus, kaip pagerinti jūsų rašymo stilių.

Kodėl verta naudoti „Ginger“, o ne „Grammarly“?

Imbieras veikia daugiau svetainių nei „Grammarly“. Tai labai gerai veikia tokiose verslo programose kaip „Zendesk“, „Slack“ ir kt.

Kopijuoti

Kopijuoti

Skirtingai nuo kitų šio sąrašo įrankių, Kopijuoti yra sukurtas vieninteliam tikslui kuriant SEO optimizuotą turinį. Jis analizuoja jūsų turinį ir teikia pasiūlymus, kaip jį patobulinti tiek žmonėms, tiek paieškos sistemoms. Tai patikrina, ar jūsų tekste nėra gramatikos ir rašybos klaidų. Jame taip pat pateikiami pasiūlymai, kaip pagerinti jūsų rašymo stilių.

Jį naudoja tūkstančiai reklaminių skelbimų sudarytojų, rinkodaros specialistų ir redaktorių, norinčių savo auditorijai sukurti kuo geresnį turinį.

Geriausia šio įrankio dalis yra ta analizuoja jūsų konkurento turinį ir teikia pasiūlymus jūsų optimizavimas paieškos sistemoms. Kartu pateikiamos dešimtys įmontuotų užduočių šablonų, kurie padės jums lengvai perduoti savo rašomą darbą laisvai samdomiems copywriters’ams. Tai taip pat patikrina, ar jūsų tekste nėra plagiato.

Tai ne tik tai, bet ir analizuoja jūsų turinį, kad atitiktų raktinių žodžių tankį venkite „Google“ algoritminių baudų. Tai leidžia aptikti raktinius žodžius ir pagerinti taikymo pagal raktinius žodžius santykį. Tai taip pat suteikia jūsų turiniui skaitomumo balą ir siūlo pasiūlymų, kaip jį pagerinti.

funkcijos

 • Tai padeda kurti turinį, kurį mėgsta ir žmonės, ir paieškos varikliai.
 • Vienas iš paprasčiausių būdų optimizuoti turinį paieškos sistemoms neprarandant kokybės.
 • Čia pateikiami pasiūlymai ištaisyti gramatikos ir rašybos klaidas. Jame taip pat pateikiami pasiūlymai, kaip pagerinti jūsų rašymo stilių.

Kodėl verta naudoti „Copywritely“, o ne „Grammarly“

„Copywritely“ yra sukurta SEO ir turinio rinkodaros specialistams, norintiems sukurti geriausios kokybės turinį, kuris gali užimti aukštą vietą paieškos sistemose ir yra mėgstamas skaitytojų..

„Hemingway“ redaktorius (darbalaukio programa)

„Hemingway“ redaktorius

„Hemingway“ redaktorius, skirtingai nei kiti šio sąrašo įrankiai, yra rašymo analizės įrankis, kuris padeda pagerinti jūsų rašymą. Nors jis nesiūlo gramatikos tikrinimo, jis analizuoja jūsų tekstą ir siūlo šimtus pasiūlymų, kaip jį patobulinti.

„Hemingway Editor“ yra darbalaukio programa, skirta „Windows“ ir „Mac OSX“, ir ji kainuoja 19,99 USD.

Rašymas Hemingvėjuje ne tik kad jūsų rašymas būtų lengviau skaitomas bet taip pat patobulinti savo rašymo stilių kiekvieną kartą kai naudojate. Tai nurodo jums, kai jūsų tekstą sunku perskaityti arba kada turėtumėte pakeisti žodžius geresne alternatyva. Geriausia šio įrankio dalis yra ta, kuri suteikia jūsų turiniui aiškumo.

funkcijos

 • Rašymo įrankis, kurį naudoja daugelis profesionalių tinklaraštininkų ir rašytojų.
 • Tai padeda analizuoti jūsų rašymą ir siūlo pasiūlymus, kaip padaryti jį daug suprantamesnį.
 • Naudokite šį įrankį kartu su kitais gramatikos tikrinimo įrankiais, tokiais kaip „Gramatika“, kad kuo geriau išnaudotumėte savo galimybes.

Kodėl verta naudoti „Hemingway“ redaktorių, o ne „Grammarly“

„Hemingway“ redaktorius nėra gramatikos ar rašybos tikrintojas. Tai rašymo įrankis, padedantis patobulinti rašymo stilių ir padaryti jį lengviau skaitomą bei prieinamą visiems. Kai jis naudojamas kartu su gramatikos ar kitu gramatikos tikrinimo įrankiu, jis gali padėti pagerinti jūsų rašymo stilių ir padaryti jį lengviau skaitomą..

„WhiteSmoke“

„WhiteSmoke“

„WhiteSmoke“ yra vienas seniausių ir seniausių populiarus gramatikos tikrinimas įrankiai internete. „WhiteSmoke“ yra daug daugiau nei tik rašybos tikrinimo priemonė. Tai yra korektorius tai padeda ištaisyti viską – nuo paprastų gramatinių klaidų iki stiliaus klaidų. „WhiteSmoke“ naudoja populiarūs prekių ženklai, tokie kaip „Dictionary.com“, „Pearson“, „McGill“ ir Toronto universitetas.

funkcijos

 • Vienas seniausių ir patikimiausių gramatikos tikrintojų internete.
 • Tai padeda ištaisyti gramatikos klaidas ir siūlo pasiūlymus, kaip pagerinti rašymo stilių.
 • Galima tiek staliniams, tiek mobiliesiems įrenginiams, todėl galite rašyti be klaidų visuose savo įrenginiuose.

Kodėl verta naudoti „WhiteSmoke“, o ne „Grammarly“

„WhiteSmoke“ yra aukščiausios kokybės korektūros įrankis, kuris naudoja naujausias natūralių kalbų technologijas, kad padėtų jums geriau rašyti ir netgi pagerintų jūsų rašymą.

„PaperRater“

„PaperRater“

„PaperRater“ yra internetinis įrankis, kuris patikrina jūsų rašymą Gramatikos ir rašybos klaidos, ir plagiatas. Tai galima tik kaip internetinį įrankį, todėl nereikia atsisiųsti darbalaukio programos ar įdiegti naršyklės plėtinio. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ne daugiau kaip 5 puslapius kiekviename pateikime.

„Premium“ prenumerata leidžia patikrinti iki 20 puslapių viename pateikime.

funkcijos

 • Nemokamas įrankis, kuris patikrina, ar jūsų rašyme nėra gramatikos ir rašybos klaidų.
 • Leidžia patikrinti, ar tekste nėra plagiato.
 • Jame pateikiami pasiūlymai, padėsiantys jums patobulinti rašymą, ir rašymo balas.

Kodėl verta naudoti „PaperRater“, o ne „Grammarly“

„PaperRater“ nemokama iki 50 pateikimų per mėnesį. Jis analizuoja jūsų rašymą ir gauna rezultatą. Jame taip pat pateikiami pasiūlymai, kurie padės pagerinti jūsų rašymo stilių.

„LanguageTool“

„LanguageTool“

„LanguageTool“ yra korektūros programinė įranga, siūlanti pasiūlymus ištaisyti gramatines ir rašybos klaidas jūsų tekste. Jis galimas kaip „Google Chrome“ ir „Firefox“ naršyklės plėtinys.

Tai yra viena iš geriausi įrankiai, kai reikia koreguoti. Tai gali padėti ištaisyti gramatines klaidas ir pagerinti jūsų rašymo stilių. Aukščiausio lygio šio įrankio versija patikrina, ar jūsų tekstas nėra 2500 skirtingų klaidų, ir teikia pasiūlymus, kaip pagerinti jūsų rašymą.

Geriausia šio įrankio dalis yra ta, kad jis veikia daug skirtingų kalbų įskaitant anglų, vokiečių, prancūzų, olandų ir kt. Jis patikrina, ar jūsų rašyme nėra klaidų visomis palaikomomis kalbomis.

funkcijos

 • Veikia su daugybe kitų kalbų, ne tik anglų.
 • Tikrina, ar jūsų tekste nėra daugiau nei 2500 klaidų.
 • Tai padeda jums ištaisyti gramatikos ir rašybos klaidas, bet taip pat pagerina jūsų rašymo stilių.

Kodėl verta naudoti „LanguageTool“, o ne „Grammarly“?

Gramatika palaiko tik anglų kalbą. „LanguageTool“ teikia palaikymą daugeliu kitų kalbų, išskyrus anglų kalbą, įskaitant vokiečių, prancūzų, rumunų ir olandų kalbas.

Išvada

Taigi, ar gramatika yra naudinga? Galite tuo net neabejoti! Gramatika y yra viena iš pažangiausių ir lengvai naudojamų rašymo asistentų, siekiant pašalinti gramatikos, rašybos ir skyrybos klaidas.

Visi šiame sąraše esantys įrankiai pasiūlykite nemokamą versiją jūsų testui prieš pirkdami. Aš rekomenduoju išbandyti bent vieną ar dvi alternatyvas šiame sąraše prieš atsiskaitant už jums patinkančią. Daugelyje šių priemonių bus pateikiami pasiūlymai, kurie padės pagerinti jūsų rašymo stilių.

Jei jūsų tikslas yra pagerinti jūsų rašymo stilių, tada aš rekomenduoju eiti su „Hemingway“ redaktorius. Jis galimas tiek žiniatinkliui, tiek kaip atskira darbalaukio programa. Tai nesiūlo gramatikos tikrinimo, todėl rekomenduojame naudoti jį kartu su gramatikos tikrinimo įrankiu, pavyzdžiui, „Grammarly“ arba „Ginger“..

Jei norite įrankio, kuris padėtų patobulinti jūsų rašymo stilių, taip pat tikrina, ar jūsų tekste nėra klaidų, rekomenduoju eiti kartu „ProWritingAid“. Tai padės pagerinti jūsų rašymą ir patikrins, ar nėra rašymo klaidų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map