7 geriausios „Google“ disko alternatyvos

Debesies saugyklose, tokiose kaip „Google“ diskas, galima lengvai kurti atsargines kopijas ir pasiekti failus iš bet kurios vietos, kurti ir tvarkyti dokumentus, skaičiuokles, pristatymus, apklausas. „Google“ diskas yra puikus ir nemokamas, bet jei nori geresnis sinchronizavimas ir privatumas tada yra geresnių ten.


Debesų saugykla pakeitė duomenų kaupimo būdus. Tai tapo svarbiausiu duomenų saugojimo metodu: Pamirškite apie kambarius, užpildytus bylų spintelėmis, tiesiog ten sėdinčius, užimdami vietą, laiką ir darbo jėgą, kad galėtumėte jį perkrauti..

Geriausios „Google Drive“ alternatyvos 2020 m:

 • Geriausias bendras:. Tai yra mano mėgstamiausias duomenų saugyklos debesyje teikėjas, nes „Sync.com“ yra prieinamas, lengvai naudojamas, jame yra daug saugumo ir funkcijų. „Sync“ užkoduota saugyklos platforma ir programos užtikrina, kad tik jūs galite pasiekti savo duomenis debesyje.
 • Iškovota geriausia vieta:. Pirma vieta yra „pCloud“ dėl pigios kainos, todėl aš mėgstu vienkartines viso gyvenimo prenumeratos išlaidas. „pCloud“ šifras suteikia kliento šifravimą, kuris užkoduoja jūsų failus bet kuriame įrenginyje ir daro juos nematomus kitiems..
 • Geriausia nemokama „Google“ disko alternatyva: komplektuojama su 2 GB atminties ir visada nemokama. „Dropbox“ naudoja SSL / TLS, kad apsaugotų perduodamus duomenis. SSL / TSL sukuria saugų tunelį, apsaugotą 128 bitų ar naujesniu Advanced Encryption Standard (AES) šifravimu.

Kas yra „Cloud Storage“?

Laikant „debesyje“ arba failus, dokumentus, vaizdus ir pan., Nuotoliniu būdu išsaugotus debesies kompanijų teikiamose serveriuose, didžiuliam informacijos kiekiui išsaugoti nebereikia tiek daug energijos ir vietos, kiek įpratus dienomis prieš debesį..

Debesų saugykla taip pat laikoma saugesne nei dauguma įprastų saugojimo alternatyvų. Tai suteikia tiesioginę prieigą prie visko, ko jums reikia, saugiai nuo kitų, kurie gali norėti pasinerti į jūsų duomenis.

Dauguma kompanijų (ir kai kurių vyriausybių) saugo savo duomenis debesyje. Debesų platformos taip pat yra kitų duomenų, įskaitant asmeninius prisiminimus ar nuotraukas, saugyklos.

Savaime suprantama, kad norite pasirinkti geriausią įmanomą debesų paslaugų teikėją, o tokie veiksniai kaip saugumas ir privatumas yra svarbūs nustatant, kuris yra geriausias.

„Cloud Storage“ pranašumai

Saugojimas debesyje yra paprastas: lengva įkelti failus, taip pat lengva atsisiųsti ar bendrinti failus. Viskas ko jums reikia yra interneto prieiga.

Daugelis debesijos paslaugų teikėjų siūlo nemokamą parinktį su tam tikru GB duomenų kiekiu nemokamai: jei reikia daugiau saugyklos vietos, tai turėsite sumokėti už tai..

Saugojimas debesyje garantuoja paprastą, saugų failų (ir visa kita, ką galima sudėti į neapdorotus internetinius duomenis) saugojimą..

Tiesiog, todėl debesies saugykla yra geresnė.

Bet ar jūsų dabartinis debesijos tiekėjas yra jūsų poreikiams tinkamas??

Kas yra „Google“ diskas?

„Google“ diskas yra debesies saugyklos parinktis, kurią galite naudoti kartu su „Google“ ar „Gmail“ paskyra. Tai nemokama, jei nepasirinksite vieno iš jų mokamų planų atnaujinti saugyklos kiekį.

Google diskas

 • Pirmieji 15 GB saugyklos vietos yra visiškai nemokamos
 • Siūlo žiūrėjimą ir redagavimą neprisijungus naudojant „Google Office“ įrankius (dokumentus, skaičiuokles, skaidres ir kt.)
 • Labai patogus ir įvairių platformų palaikymas
 • Dviejų faktorių autentifikavimas ir failų versijos

Kadangi jis pateikiamas kartu su „Google“ paskyra, jis tapo nepaprastai populiarus pasirinkimas, kurį daugelis žmonių renkasi tik todėl, kad jis yra būtent ten.

Ar jūs ar jūsų įmonė naudojate „Google“ diską?

Jei atsakymas yra teigiamas, gali būti laikas apsvarstyti keletą alternatyvų. Nors „Google“ diskas yra nemokamas, patogus ir pateikiamas kartu su „Google“ dokumentais, skaičiuoklėmis, skaidrėmis ir kitais patogiais redagavimo įrankiais, yra trūkumų, kurie verčia žmones apsvarstyti galimybę pakeisti.

Kodėl verta keisti iš „Google“ disko?

Susirūpinimas dėl privatumo ir neįmanoma „amžinai buvau išjungta„ Google “paskyra“ daugelį žmonių privertė pakeisti debesies alternatyvas, tokias kaip „Sync.com“, „Dropbox“ ar „Box“..

Kuri yra geriausia „Google“ disko alternatyva?

„Sync.com“ yra gana puikus. Žinoma, jūs turėsite tai nuspręsti patys.

Čia pateikiamos geriausios „Google“ disko saugojimo debesyje alternatyvos.

1. „Sync.com“

sync.com

Kas yra „Sync.com“?

„Sync.com“ auga kaip vienas stipriausių konkurentų tokiose debesų saugyklų platformose kaip „Google Drive“ ar „Dropbox“. Tai vyko kelerius metus ir pasirodė esanti viena greičiausių ir saugiausių vietų, kur galite saugoti duomenis internete: Šių funkcijų derinys ir puikus klientų aptarnavimas pavertė „Sync.com“ debesų saugojimo platformos, kuri yra nuostabi, stiprintuvu. verslo ar asmeniniam naudojimui.

Pagrindiniai bruožai

 • Didesnė atminties vieta nei bet kuriam kitam debesies tiekėjui. Pigesniuose planuose galima sau leisti net 2 TB visos saugyklos vietos, o verslui skirti planai siūlo 10 TB – ir tai yra kiekvienas vartotojas, užsiregistravęs jūsų pagrindiniame debesyje.
 • Duomenys įkeliami ir prieinami naudojant atsisiunčiamą duomenų klientą arba naršyklę, nors duomenų klientui rekomenduojama greičiau įkelti..
 • Automatinio duomenų sinchronizavimo galimybė, kad būtų užtikrinta, jog jūsų prietaisai visada bus kuriami.
 • „Sync“ užkoduota saugyklos platforma ir programos užtikrina, kad tik jūs galite pasiekti savo duomenis debesyje.

Argumentai už

 • Įkėlimo greitis yra pastovus ir greitas: Tai yra vienas iš svarbiausių veiksnių, ypač verslo debesies platformai.
 • Duomenus lengva pasiekti iš bet kurios vietos, be jokių vėlavimų.
 • Klientų palaikymo tarnyba greitai reaguoja į klausimus: jei reikia duomenų saugyklų, klientų palaikymo tarnyba visada turi būti ten pat, o jei vartotojui kyla kokių nors klausimų ar klausimų, jie visada greitai grįžta atgal..

Minusai

 • Vartotojams, įpratusiems prie „Dropbox“ ar „Google“ disko, pirmą kartą naršyti „Sync.com“ sąsają gali reikėti mokyti.
 • Nėra atsisiunčiamo kliento palaikymo „LInux“.

Kodėl verta naudoti „Sync.com“, o ne „Google“ diską?

Nors „Google“ diską galima vadinti numatytuoju, „Sync.com“ yra vienas nuo kito, kalbant apie atminties talpą, funkcionalumą ir techninę paramą. Ar kada bandėte greitai gauti atsakymą iš daugelio kitų debesų kompanijų? Daugelis jų verčia jus laukti, o „Sync.com“ sąveikauja su klientais tinkamu laiku – ypač jei kyla problemų.

Nėra jokios priežasties atsisakyti ribotos „Google“ disko funkcijos, kai vietoj „Sync.com“ galite naudotis geriausiomis funkcijomis ir erdve..

2. „Dropbox“

„dropbox“

Kas yra „Dropbox“?

„Dropbox“ paprastai yra viena iš pirmųjų alternatyvų, į kurią žmonės kreipiasi, ieškodami galingo debesų tiekėjo. Jie jau seniai egzistuoja, ir dauguma žmonių jau bus susipažinę su ribotu „nemokamu“ saugyklos planu: kai kurie galbūt net perėjo prie vieno iš mokamų planų. „Dropbox.com“ yra ypač galingas, jei norite įkelti kelyje ir sinchronizuoti visus savo įrenginius kartu.

Pagrindiniai bruožai

 • Nemokami asmeniniai ir verslo planai, atsižvelgiant į tai, kiek duomenų norite saugoti.
 • Įkėlimas ir duomenų prieiga per programą, atsisiunčiamą darbalaukio klientą arba naršyklę.
 • Paprastų tipinių dokumentų ir daugialypės terpės failų paprastas redagavimas ir peržiūra.

Argumentai už

 • Greitai veikia ir gerai, nesvarbu, ar didžiąją dalį įkėlimo naudojate kompiuterį ar išmanųjį telefoną.
 • Failus lengva tvarkyti, ieškoti ir perkelti debesyje vos keliais paspaudimais.
 • Nemokamas planas yra numatytasis pasirinkimas daugeliui žmonių ir yra puiki alternatyva visiems, kurie dar neturi daug duomenų, kad galėtų klijuoti debesyje..

Minusai

 • Bendrindami nuorodas visas debesies aplankas gali būti pažeidžiamas visiems, turintiems nuorodą, kai norėjote bendrinti tik vieną failą.
 • Kilus bet kokiam ryšiui, pamirškite sklandų įkėlimą ar atsisiuntimą į debesį.
 • Avarinėms situacijoms negalima pasiekti neprisijungus prie jūsų debesies.

Kodėl verta naudoti „Dropbox“, o ne „Google“ diską?

Jei esate įpratę prie „Google“ disko, tada „Dropbox“ jausis kaip daugumos vartotojų svajonė. Funkcionalumas yra geresnis ir, nors „Dropbox“ trūksta išgalvoto „Google Docs“ redaktoriaus, kurį rasite naudodami Diską, tai atsveria jo galimybė peržiūrėti failus naršyklėje, programoje ar darbalaukio kliento programoje..

3. „pCloud“

pcloud

Kas yra pCloud?

„pCloud“ yra vienas iš naujesnių debesų tiekėjų, įsigaliojusių tik per pastaruosius 10 metų. Akivaizdus „pCloud“ vartotojų augimas turėtų būti aiškus požymis, kad „pCloud“ funkcionalumas pasirodė geresnis – ir kiekvienas, kas tai patikrins, turėtų būti sužavėtas lengviau naršančia sąsaja.

Pagrindiniai bruožai

 • Integruoti daugialypės terpės grotuvai ir dokumentų peržiūros priemonės leidžia atidaryti, peržiūrėti ir transliuoti failus tiesiai iš debesies, nesvarbu, kur esate: Tai yra puiku žmonėms, norintiems mėgstamų filmų ir prisiminimų iškart po ranka..
 • Automatinis failų įkėlimas iš įrenginių į debesį.
 • Atrankiniu sinchronizavimu galite pasirinkti konkretų kompiuterio aplanką ir sinchronizuoti tik tai, kas jame yra: Puiku tiems, kurie nenori visos savo informacijos debesyje automatiškai.
 • „pCloud“ padidina saugumą aukštesniame lygyje, naudodamas „pCloud Crypto“. Tai leidžia užšifruoti failą kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje prieš siunčiant jį saugoti. Norėdami jį atrakinti, turėsite naudoti sugeneruotą raktą, vadinamą „CryptoPass“.

Argumentai už

 • Jų nemokamas planas siūlo 10 GB talpos nemokamai, be to, kiti, sunkesni planai yra prieinami kiekvienam, kuriam reikia daugiau.
 • Jie siūlo „Gyvenimo planą“, kuriame siūloma sumokėti vieną kartą ir gauti prieigą prie plataus debesies visam likusiam gyvenimui.
 • Įkėlimas ir automatinis sinchronizavimas yra gana lengvas procesas visiems, norintiems visiškai valdyti (ir tiesioginę prieigą) prie savo internetinės informacijos.

Minusai

 • „pCloud“ debesies saugyklos galimybių gali trūkti didelėms įmonėms: Daugeliui reikia daug daugiau nei 2 TB, maksimalios jų siūlomos sumos..
 • Jų kainodara gali būti brangi, jei nepasirenkate gyvenimo trukmės planų, kurie gali būti brangūs, jei tik esate asmeninis vartotojas..

Kodėl verta naudoti „pCloud“, o ne „Google“ diską??

Iki šiol „Google“ diskas patyrė didelę gaisrą jų saugyklose debesyse. Tarp svarbiausių skundų yra saugos ir privatumo problemos: kitos yra klientų aptarnavimo stoka, tikimybė užrakinti save iš savo disko, jei prarandate prieigą prie savo įrenginių, ir realios atminties vietos trūkumas net ir turint mokamus planus. „pCloud“ pateikia daugumą problemų, kurios vartotojams gali kilti dėl „Google“ disko, ir pateikia geresnę platformą, kuria lengviau naudotis.

4. Dėžutė

box.com

Kas yra dėžutė?

Galbūt daugelis vartotojų anksčiau nebuvo girdėję apie „Box.com“, tačiau tai puiki galimybė saugoti debesis visiems asmeniniams vartotojams, kurie galėtų naudotis saugia internetine saugykla. Jie siūlo nemokamus planus ir mokamas alternatyvas, kurios yra pakankamai galingos, kad verslo ar asmens duomenys būtų saugūs – ir pakankamai paprastas būdas įkelti ir pasiekti šią informaciją..

Pagrindiniai bruožai

 • Nemokami planai, siūlantys jums kelių GB vertės internetinę saugyklą, ir mokami planai, padidinantys šią normą tiek, kad pakaktų mažesnei įmonei.
 • Galimybė įkelti ir atsisiųsti failus spustelėjus iš naršyklės debesies.
 • Riboti failų prieigos nustatymai, kurie leidžia kas ir kada gali pamatyti tam tikrus failus.

Argumentai už

 • „Box.com“ siūlo saugų debesį, kuriame siūlomos įsilaužėliams atsparios garantijos, ir vieną iš nedaugelio debesų.
 • Greitas įkėlimas iš daugelio pasaulio vietų.
 • Galimybė apriboti tai, kaip žmonės mato failus.
 • Kiekvienas failas šifruojamas naudojant AES 256 bitų šifravimą įvairiose vietose.

Minusai

 • Nėra protingo redagavimo įrankio ar failų peržiūros funkcijos. Yra tik failų pavadinimai ir galimybė juos spustelėti, kad atsisiųstų: Tai nėra protinga nė vienam debesies paslaugų teikėjui.
 • Jei naudojate vieną iš nemokamų planų, įkeliant didesnius nei 250 MB failus, yra automatinė viršutinė riba. Kokia to prasmė?
 • „Box“ jaučiasi daug labiau pažengęs, nei reikia, net ir vartotojams, kurie save vadina pažengusiais.

Kodėl verta naudoti „Box“, o ne „Google“ diską??

Jei nusivylėte „Google“ disku ir ieškote tik asmeninio debesies ar vietos, kuria galėsite dalintis nuotraukomis ir vaizdo įrašais su šeimos nariais, „Box“ yra puiki galimybė pažvelgti – nors vis dar yra geresnių (pvz., Sync.com ), kurie gali jums pasiūlyti daugiau.

Funkcionalumo problemos, susijusios su „Box“ (pvz., Failų peržiūros nebuvimas) reiškia, kad yra rimtų priežasčių ieškoti „Sync.com“.

5. Galinis stiklas

užpakalinis stiklas

Kas yra „Backblaze“?

„Backblaze“ yra dar vienas iš naujesnių debesų tiekėjų, veikiančių tik pastaruosius dešimt metų. Jiems pavyko išsiskirti kaip vienas stipriausių „Google“ disko konkurentų tik dėl jų siūlomos saugyklos vietos (ir palyginamojo mokesčio už GB, jei turėtumėte patraukti skaičiuoklę ir išsiaiškinti, kas iš tikrųjų suteikia jums daugiau vertės)..

Pagrindiniai bruožai

 • Greitas įkėlimas iš mobiliųjų įrenginių, naršyklės ar jų atsisiunčiamos programos.
 • Kelių planų galimybė, kai mokami planai suteikia keletą TB laisvos atminties (ir daugiau nei kiti debesies paslaugų teikėjai už kainą). Tiems, kurie nežinote, kiek duomenų reikia nukreipti, yra neribota saugykla.
 • Failų atkūrimo parinktis tiems dalykams, kuriuos galite netyčia ištrinti ir kuriuos norite vėliau grąžinti į debesį.

Argumentai už

 • Neriboto failo saugojimo galimybė vartotojams, kuriems jo reikia.
 • Greitas ir lengvas įkėlimo procesas su lengvai naršoma sąsaja.
 • Saugumas: Jie garantuoja, kad jūsų duomenys nebus pavogti, parduoti ar patikrinti su jais to, kas nėra debesijos savininko įgaliojimo.

Minusai

 • Failo atkūrimas gali užtrukti.
 • Automatinė failų .zip funkcija duomenų suglaudinimui reiškia, kad galite prarasti garso failų kokybę.
 • Sunkiau naršyti vartotojams, kurie neturi šiek tiek daugiau kompiuterio patirties.

Kodėl verta naudoti „Backblaze“, o ne „Google“ diską??

Pridėjus neribotą saugyklą, kiekvienas, kuriam reikia vienu metu saugoti didžiulį duomenų kiekį, pirmenybę teiks „Backblaze“ nei įprastam „Google“ diskui – ypač jei viršijote „Google“ siūlomų galimybių apimtį, tačiau turėsite daugiau failų, kad galėtumėte atsikelti į tavo debesį.

6. „SpiderOak“

voratinklis

Kas yra „SpiderOak“?

„SpiderOak“ yra mažiau žinomas debesų tiekėjas, tačiau tai nereiškia, kad jie daro kompromisą dėl greičio, vietos ar saugumo – ir tai gali būti puiki alternatyva visiems, norintiems išlipti iš „Google“ disko į saugesnę erdvę..

Pagrindiniai bruožai

 • Nemokamas planas, kuriame yra net 2 GB vietos.
 • Tiesioginis „Linux“ palaikymas jų darbalaukio klientui ir kitos parinktys „Windows“ ar „Mac“ vartotojams.
 • Įkeliama tiesiai per programą su galimybe peržiūrėti failus.

Argumentai už

 • Nuosekliai greitas greitis, kai reikia įkelti ar pasiekti internetinę biblioteką.
 • Paprastas naudoti, net ir tiems, kurie nėra įpratę prie debesų įkėlimo platformų.
 • Kelios įkėlimo platformos, tinkančios „Mac“, PC, „Linux“ ar mobiliesiems.

Minusai

 • Rimtai trūksta to, ką siūlo nemokama vietos saugykloje.
 • Mokamos parinktys yra brangesnės nei jos turi būti: Kiti teikėjai, tokie kaip Sync.com, siūlo geresnį palyginamąjį pasiūlymą.

Kodėl verta naudoti „SpiderOak“, o ne „Google“ diską??

Jei jūsų nusivylimas „Google“ disku apima klientų aptarnavimo trūkumą ir atsisiuntimo ar atsisiuntimo atsilikimą, „SpiderOak“ galėtų būti puikus pasirinkimas – tačiau tik tuo atveju, jei neturite daug duomenų, kuriuos reikia saugoti, ir neprieštaraukite trūkumui. tinkamo „žiūrėjimo“ priedų programoje. Pridėjus atkūrimo parinktį, tai kompensuojama.

7. „Microsoft OneDrive“

„Microsoft Onedrive“

Kas yra „Microsoft OneDrive“?

Jei naudojate asmeninį kompiuterį, kuriame veikia „Windows“, anksčiau jau matėte „OneDrive“ parinktį kur nors savo kompiuteryje; galbūt net girdėjote, kad ji sukuria atsarginių failų atsarginę kopiją „OneDrive“ ir pagalvojote, kodėl atsidūrėte debesyje.

„OneDrive“ yra „Microsoft“ atsakymas į debesį, ir jis pasirodo esąs gana galingas įrankis tiek verslui, tiek asmeniniams vartotojams.

Pagrindiniai bruožai

 • Sklandus ir greitas failų įkėlimas iš programos, kliento arba tiesiai iš naršyklės.
 • Automatinė apsauga nuo virusų ir šnipinėjimo programos tikrina visus įkeltus ir bendrinamus failus.
 • Nemokami ir mokami planai, siūlantys vartotojams 10 GB galimų debesų saugyklų ir daugiau.

Argumentai už

 • Įkėlimo ir atsisiuntimo greitis naudojant „OneDrive“ yra daugiau nei pakankamai geras asmeniniams ir verslo reikalams.
 • Automatinis failų (arba tik tam tikrų aplankų) sinchronizavimas tai palengvina.
 • „OneDrive“ žada deramą saugumą, ir to jūs gausite.

Minusai

 • „OneDrive“ sukūrė „Microsoft“ ir visiškai atmetė bet kokią „Linux“ palaikymo formą.
 • Nemokamos parinktys labai ribojasi, todėl patyrę vartotojai ar įmonės taip pat gali nerasti pakankamos alternatyvos „OneDrive“.
 • Nusivylimas naujais vartotojais, norintiems susivokti, ir dauguma žmonių jau atsisako laiko, kai tai išsiaiškins.

Kodėl verta naudoti „OneDrive“, o ne „Google“ diską?

„OneDrive“ yra galinga ir puiki alternatyva „Google“ diskui bet kurią pasirinktą dieną. Tai lengva naudoti, saugu ir greita – ir visa tai, kas „Google“ diske nustojo būti maždaug prieš dešimt metų. Net „Dropbox“ vartotojai vietoj to gali apsvarstyti „OneDrive“ – bet, atrodo, kad „Sync.com“ yra geriausias funkcionalumas, vis tiek laimi.

Dažnai užduodami klausimai

Kokie yra „Google“ disko pranašumai?

„Google“ diskas yra nemokamas, sinchronizavimas, dalijimasis ir bendradarbiavimas yra lengvai naudojamas, jis pateikiamas kartu su „Google“ dokumentais, skaičiuoklėmis, skaidrėmis, piešiniais, apklausomis, formomis ir dar daugiau.

Kokie yra „Google“ disko minusai?

Lėtas sinchronizavimas ir lėtas įkėlimo ir atsisiuntimo greitis. Privatumas kėlė susirūpinimą, nes „Google“ diskas buvo prijungtas prie JAV nacionalinės saugumo agentūros PRISM projekto.

Kokios yra geriausios „Google“ disko alternatyvos?

Geriausiai mokamos „Google“ disko alternatyvos yra „Sync.com“ ir „pCloud.com“. Geriausia nemokama alternatyva yra „Dropbox“.

Geriausios „Google“ disko alternatyvos: Santrauka: Taigi, kas geriausia?

geriausios „Google“ disko alternatyvos

Galima drąsiai teigti, kad debesijos paslaugų teikėjui yra pakankamai galimybių, kurios gali priversti jus suktis, kai laikas pasirinkti vieną jums ar jūsų įmonei.. Debesis saugykloje tapo pigesnis, greitesnis ir geresnis – ir dabar yra daugiau įmonių nei tik trys debesų megalitai, kurie anksčiau dominavo pramonėje.

Iš daugelio kitų patikrintų debesies paslaugų teikėjų, „Sync.com“ taip pat yra vienas saugiausių: iki šiol jie niekada nebuvo įsilaužę ar matė, kad jų naudotojų duomenys yra pažeisti – ir tai yra kažkas daugelio kitų debesų paslaugų teikėjų (net ir didžiausių) negaliu reikalauti.

„Sync.com“ Be to, jis buvo aukščiausias pagal funkcionalumą, greitį ir patogumą naudotis tiek pažengusiems, tiek pradedantiesiems vartotojams.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map