7 geriausios „ExpressVPN“ alternatyvos

IPT gali matyti jūsų interneto srautą ir tikriausiai registruoja naršymo istoriją. Štai kodėl jums reikalinga tokia VPN paslauga kaip „ExpressVPN“, kad srautas būtų užšifruotas tunelyje. Štai dabar mano kolekcija.


Kai ieškote „Google“, jūsų interneto paslaugų teikėjas tiksliai žino, ką „Google“ ieškojo ir iš kokios vietos. Visada yra vidutinis žmogus, žiūrintis į jūsų veiklą internete. A virtualus privatus tinklas (VPN) šifruoja jūsų interneto srautą ir slepia bei saugo jūsų internetinę tapatybę.

Geriausios „ExpressVPN“ alternatyvos 2020 m:

 • Geriausias bendras: turi viską, ko norite iš gero VPN, įskaitant privatumą, saugumą, greitį ir daugybę vietų bei serverių.
 • Iškovota geriausia vieta: yra JAV įsikūrusi VPN įmonė, pabrėžianti greitį, saugumą ir privatumą – turinti daug jungčių už mažą kainą

Kas yra „ExpressVPN“

expressvpn alternatyvos

„ExpressVPN“ tiekiamas beveik visose srityse. Jų VPN tinklas yra greitas, saugus, jis atblokuoja „Netflix“ ir palaiko torrentus.

„ExpressVPN“ yra VPN paslauga, leidžianti naršyti internete anonimiškai. Kai naudojate VPN, niekas negalės sekti jūsų buvimo vietos ar jūsų internetinės veiklos. Net ne jūsų paslaugų teikėjas ar jūsų šalies vyriausybė.

„ExpressVPN“ pranašumai

„ExpressVPN“ teikia paprastą VPN paslaugą, kuri padės jums apsaugoti visus savo įrenginius ir naršyti internete anonimiškai, niekam nežinant. Jie siūlo programas visiems įrenginiams ir platformoms, įskaitant „Smart TV“, „Android“, „iOS“, „PlayStation“ ir net jūsų interneto maršrutizatoriaus įrenginį..

Pagrindinės funkcijos:

 • Griežta politika „neprisijungti“.
 • 160 VPN serverių vietų 94 pasaulio šalyse.
 • Integruota greičio tikrinimo funkcija.
 • Geriausias savo klasės 256 bitų AES šifravimas.
 • Anoniminių IP, „Kill-Switch“, „Netflix“ ir P2P serverių suderinamumas.
 • IP adreso maskavimas.
 • Naudokite 3 įrenginius su 1 prenumerata.

Ar „ExpressVPN“ yra patikimas? Jei saugumas yra vienas iš svarbiausių jūsų rūpesčių, galite būti tikri, kad „ExpressVPN“ rimtai vertina saugumą. Daugeliui vartotojų reikės tik numatytųjų (ir saugiausių) „OpenVPN“, „ExpressVPN“ taip pat palaiko SSTP, L2Tp / IPsec ir PPTP protokolus..

Kai naudojatės VPN paslauga, galite lengvai pasiekti svetaines, kurias blokuoja jūsų šalis arba IPT.

„ExpressVPN“ yra nuostabi VPN paslauga, tačiau turėtumėte žinoti, kad ten yra konkurentų svetainių, tokių kaip „ExpressVPN“. Čia pateiktas geriausių „ExpressVPN“ alternatyvų sąrašas šiuo metu:

1. „NordVPN“

nordvpn

 • Oficiali svetainė: www.nordvpn.com
 • Virš 5000 VPN serverių visame pasaulyje daugelyje skirtingų šalių.
 • Pigiausias kainas galite rasti internete.

Kodėl verta naudoti „NordVPN“, o ne „ExpressVPN“

Ten nėra’t daug VPN paslaugų teikėjų internete, kurie gali įveikti „NordVPN“’kainų nustatymas. Daugelis VPN paslaugų, įskaitant „ExpressVPN“, už savo metinį planą ima 100 USD.

Tačiau naudodamiesi „NordVPN“, galite gauti 3 metų tarnybą tik už 100 USD.

Jie turi tūkstančius serverių visame pasaulyje ir leidžia jums pasirinkti, kurią šalį norite prisijungti. „NordVPN“, mano nuomone, yra geriausia „ExpressVPN“ alternatyva.

Kodėl verta naudoti „ExpressVPN“, o ne „NordVPN“?

„ExpressVPN“ gali pasirinkti daugiau vietų nei „NordVPN“. Jų programos apima visus jūsų įrenginius ir platformas, įskaitant „Smart TV“, „PlayStation“, „Android“ ir „iOS“.

2. „BulletVPN“

bulletvpn

 • Oficiali svetainė: www.bulletvpn.com
 • Nulinė registravimo politika.
 • Pasaulinis VPN serverių tinklas leidžia pasirinkti šalį, iš kurios norite prisijungti prie interneto.

Kodėl verta naudoti „BulletVPN“, o ne „ExpressVPN“

„BulletVPN“ siūlo nulio registravimo politiką. Tai reiškia, kad jie neturi’Neregistruokite jokios savo veiklos jų serveriuose. Tai padidina jūsų privatumą ir nepalieka jokių pėdsakų.

Kodėl verta naudoti „ExpressVPN“, o ne „BulletVPN“

Jei naršydami internete naudojate kelis įrenginius, tada geriausias pasirinkimas yra „ExpressVPN“. Jie siūlo programas visiems įrenginiams ir platformoms, įskaitant „PlayStation“, „Android“, „iOS“, „Mac“ ir „Smart TV“.

3. „IPVanish“

ipvanish

 • Oficiali svetainė: www.ipvanish.com
 • 40 000+ bendrinamų IP adresų visame pasaulyje.
 • Nuliniai eismo žurnalai.

Kodėl verta naudoti „IPVanish“, o ne „ExpressVPN“

„IPVanish“ buvo parodytas daugelyje populiarių svetainių, tokių kaip CNN, NBC News, Mashable, TechRadar ir PCMag.com.

Jei norite VPN paslaugos, kurioje nėra jūsų srauto žurnalų jokiuose jų serveriuose, tada eikite į „IPVanish“. Vykdydami jų „Zero Traffic Logs“ politiką, galite būti tikri, kad jokia jūsų veikla internete nėra registruojama.

Kodėl verta naudoti „ExpressVPN“, o ne „IPVanish“

„ExpressVPN“ yra šiek tiek lengviau naudoti nei „IPVanish“. Jei naudojate daug įrenginių ir norite paprastos programos, tuomet geriausias būdas yra „ExpressVPN“.

4. VyprVPN

vyprvpn

 • Oficiali svetainė: www.vyprvpn.com
 • Rekomenduoja ir naudoja „Reddit“ sistemos administratoriai.
 • Nėra žurnalų politikos.

Kodėl verta naudoti „VyprVPN“, o ne „ExpressVPN“

„VyprVPN“ programas galima naudoti beveik visose platformose ir įrenginiuose, įskaitant „Linux“, „Windows“, „iOS“, „Android“, „Mac“ ir net jūsų maršrutizatorius. Jų neprisijungimo politika leidžia naršyti internete nepalikdami jokių pėdsakų.

Kodėl verta naudoti „ExpressVPN“, o ne „VyprVPN“

„ExpressVPN“ yra šiek tiek lengviau išmokti, tačiau kainuoja daug daugiau nei „VyprVPN“. Jie siūlo jums prieigą prie daugiau nei 3000 VPN serverių tinklo visame pasaulyje. Tai reiškia, kad galite prisijungti prie interneto iš bet kurios norimos šalies.

5. „CyberGhost“

cyberhost vpn

 • Oficiali svetainė: www.cyberghost.com
 • „BestVPN.com“ apdovanojimo laimėtojas.
 • Nulio registravimo politika.

Kodėl verta naudoti „CyberGhost“, o ne „ExpressVPN“

„CyberGhost“ siūlo labai paprastą ir lengvai naudojamą sąsają, leidžiančią naudotis net pradedantiesiems paslauga. Jie siūlo programas visiems jūsų įrenginiams, įskaitant „Android“, „iPhone“, „Windows“ ir „Mac“. Vidutinis „TrustPilot“ paslaugos įvertinimas yra 9,4.

Kodėl verta naudoti „ExpressVPN“, o ne „CyberGhost“

„ExpressVPN“ siūlo programas, kurios gali apimti jūsų privatumą visuose jūsų naudojamuose įrenginiuose. Jie siūlo programas keliolikai skirtingų platformų ir įrenginių, įskaitant „Android“, „iOS“, „Mac“, „Windows“, „Chromebook“, „Kindle Fire“, „Xbox“, „Playstation“, „Apple TV“ ir daug daugiau įrenginių..

6. Mullvad

Mullvad

 • Oficiali svetainė: www.mullvad.net
 • Kūrėjams ir programinės įrangos žmonėms sukurta VPN paslauga.
 • Jokių veiklos žurnalų.

Kodėl verta naudoti „Mullvad“, o ne „ExpressVPN“

„Mullvad“ yra pažangi VPN paslauga žmonėms, kurie žino, ką daro, ir nori būti „Vaiduoklis“ internete. Mullvadas to nedaro’neprašykite jūsų el. pašto ar bet kokios asmeninės informacijos.

Vietoj to, jūs gaunate sąskaitos numerį, o tada naudojate tą sąskaitos numerį prisijungdami prie „Mullvad“ ir sumokėdami už paslaugą. Jie skatina mokėti grynaisiais arba „Bitcoin“, kad jūsų tapatybė išliktų privati.

Kodėl verta naudoti „ExpressVPN“, o ne „Mullvad“

Jei tu ne’t pažengęs vartotojas, tada būkite atokiau nuo Mullvad. Tai’sukurtas vartotojams, kurie žino, ką daro. „ExpressVPN“ yra daug geresnis pasirinkimas, jei norite vieno paspaudimo sąranką visuose savo įrenginiuose.

7. Privatus interneto ryšys (VIP)

privati ​​interneto prieiga (pia)

 • Oficiali svetainė: www.privateinternetaccess.com
 • Viena iš seniausių ir patikimiausių VPN paslaugų.
 • Pasitiki dideliais prekių ženklais, tokiais kaip „MSN Money“, „Wired“, „Gizmodo“ ir „Yahoo“!.

Kodėl verta naudoti privačią interneto prieigą, o ne „ExpressVPN“

Asmeninė interneto prieiga buvo rodoma internetiniuose žurnaluose, tokiuose kaip PCMag, Tomas’s vadovas ir Cnet. Jie leidžia vienu metu naudoti VPN paslaugą 10 įrenginių. Jie taip pat leidžia pasirinkti kelis VPN šliuzus.

Kodėl verta naudoti „ExpressVPN“, o ne privačią interneto prieigą?

Skirtingai nuo privačios interneto prieigos, „ExpressVPN“ yra korporacija, įsikūrusi Britanijos Mergelių salose. Tai reiškia, kad jie neturi’t neturi jokių duomenų saugojimo taisyklių, kurių reikia laikytis.

Geriausios „ExpressVPN“ alternatyvos: suvestinė

Jei norite pigesnės „ExpressVPN“ alternatyvos, eikite į „NordVPN“. Tai yra geriausia „ExpressVPN“ alternatyva rinkoje. Jų 3 metų planas kainuoja mažiau nei „ExpressVPN“’s 1 metų planas.

Jei norite visiško privatumo, tada eikite su Mullvad. Saugokitės’Tai pažangi platforma ir netinkama pradedantiesiems, todėl nereikia’neprisiregistruokite, nebent jums gerai sekasi su kompiuteriais.

Jie don’neprašykite jokios asmeninės informacijos, kad būtumėte visiškai anonimi internete ir leistumėte mokėjimus „Bitcoin“ forma.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map