Hosting InMotion vs SiteGround

oba SiteGround a InMotion Hosting sú vynikajúce možnosti pre hosťovanie vašich webových stránok, ale ako sa systém SiteGround hromadí proti hosťovaniu InMotion? Pozrime sa bližšie na niektoré z nevyhnutných a dôležitých prvkov:


inmotion hosting vs siteground

SiteGroundV pohybe
Doménové meno zadarmožiadnyÁno, na 1 rok
Garancia vrátenia peňazíVrátenie 30 dníVrátenie 90 dní
Polovodičové disky (SSD)Áno zahrnuté zadarmoÁno zahrnuté zadarmo
Certifikát SSLÁno zadarmoÁno zadarmo
Zálohovanie zadarmoÁno, jeden za deňÁno, jeden za týždeň
Prenos / migrácia stránokZadarmo (profesionálny prevod 1 stránky)Zadarmo (3 účty cPanel do 5 GB)
Spravovaný hosting WordPressÁno, na všetkých plánochÁno, na všetkých plánoch
WordPress je predinštalovaný?Áno pomocou vlastného sprievodcuÁno, je možné urobiť pri registrácii
stanovenie cenyOd 3,95 dolárov / mesiacOd 3,49 dolárov / mesiac

Profesionáli v oblasti hostenia InMotion

Toto je veľa vynikajúcich vecí, ktoré stojí za to zdôrazniť, ale tu sú hlavné výhody zdieľaných webhostingových služieb InMotion Hosting:

 • Veľa funkcií je v cene zdarma (iní konkurenti ponúkajú ako platené aktualizácie). InMotion ponúka bezplatný prenos webových stránok, bezplatné automatické denné zálohovanie, bezplatné disky SSD sú súčasťou všetkých plánov hostenia a so všetkými plánmi je zahrnutá bezplatná doména na jeden rok..
 • Vďaka blesku získate rýchly a spoľahlivý hosting Zóny maximálnej rýchlosti, funkcia na úrovni peeringu na úrovni siete s použiteľnosťou na úrovni CDN, ktorá zaisťuje, že sa váš web rýchlo načíta všetkým návštevníkom na čo najväčšom počte rôznych miest. Môžete si tiež vybrať z 2 rôzne umiestnenia servera; Východné pobrežie USA (ktoré poskytuje rýchlejšie pripojenie k východným USA, Európe, Afrike a Južnej Amerike) a ďalšie na západnom pobreží (západné USA, Ázia, Austrália, Nový Zéland a južný Pacifik).

funkcie hostenia emócie

 • Optimalizované pre WordPress. Môžete si vybrať, aby ste si WordPress predinštalovali technickým odborníkom, a získate automatickú aktualizáciu základných záplat WordPress a bezpečnostných záplat, bezplatných záloh a integrácie WP-CLI. Získate tiež bezplatné SSD disky až 20x rýchlejšie rýchlosti načítania a vylepšený výkon a stabilitu na svojej platforme CloudLinux s OptimumCache, PHP 7 a vlastnými zabudovanými vylepšeniami.
 • 90-dňová záruka vrátenia peňazí (vedie na trhu) spolu so zárukou vrátenia peňazí za všetky nové objednávky (nie za obnovenie). Záruka sa nevzťahuje na doplnky, ako sú certifikáty SSL alebo názvy domén.

InMotion Hosting ponúka takmer dokonalé riešenie, pokiaľ ide o hosting. Má však aj niekoľko nevýhod.

Hlavným je, že je ťažké sa zaregistrovať do účtu, pretože najprv musíte prejsť procesom fyzického telefonického overenia. Takto môžu vylúčiť falošných používateľov.

Nevýhody hostenia InMotion

Medzi hlavné dôvody nepoužívania InMotion Hosting patrí:

 • Žiadne okamžité nastavenie účtu. InMotion vyžaduje, aby boli všetci noví zákazníci manuálne overení z bezpečnostných dôvodov (čo je dobré), čo znamená, že môže trvať nejaký čas (čo je zlé), než sa váš hostingový účet aktivuje, nastaví a je pripravený na použitie.
 • Kým InMotion ponúka zadarmo automatické zálohy webových stránok, žiadne stránky presahujúce 10 GB sa nebudú zálohovať a súbory, ktoré sa zálohujú, môžete obnoviť iba raz za štyri mesiace. Ak vaše stránky presahujú veľkosť 10 GB, budete ich musieť kontaktovať a dohodnúť si záložné služby za príplatok

Profesionáli SiteGround

SiteGround prichádza ako jeden z najlacnejších webhostingov okolo (na rovnakej úrovni ako Bluehost), to je však o jedinej veci, ktorú má SiteGround spoločné s Bluehostom.

domovská stránka siteground

Pretože SiteGround je skutočne najlepšia (a ja by som tvrdil, jediná) spoločná webhostingová spoločnosť na trhu práve teraz, keď by ste mali zvážiť použitie.

SiteGround je ideálny pre tých, ktorí chcú a očakávajú špičkovú podporu zákazníkov a zameriavajú sa na bezpečnosť, ale neobetujú impozantné doby prevádzky, kvalitné funkcie ani rýchle rýchlosti servera. Navyše, ich hostingové plány WordPress (myslím) sú najlepšie vo svojej triede.

Majú tri rôzne balíčky zdieľaného hostenia, pričom jeho najnižší plán stojí len ťažko viac ako káva v spoločnosti Starbucks.

Preto by ste mali okrem lacného určovania cien zvážiť aj výber lokality SiteGround ako svojho hostiteľa výberu?

 • zabezpečenia nie je iba marketingový trik. SiteGround berie bezpečnosť vážne, pretože vykonáva proaktívne bezpečnostné opravy na úrovni servera a aktualizuje pre vás inštalácie WordPress. Plány sú dodávané s programami SpamAssassin a SpamExperts, zoznamy zakázaných adries IP, ochrana pred opaľovaním a ochrana pomocou horúcich liniek. Plány bez vstupnej úrovne prichádzajú s bezplatným SSL pre vyššiu bezpečnosť a možnosť HackAlert Monitoring je voľba. Celkovo vzaté, SiteGround prináša na stôl najnovšiu špičkovú technológiu, aby sa ubezpečil, že váš web je bezpečný pred spamom a škodlivými útokmi.

bezpečnosť na mieste

 • neuveriteľný uptime úrovniach. SiteGround má jedinečný softvér na prevenciu výpadkov, ktorý monitoruje stavy serverov v reálnom čase a 90% problémov s výkonnosťou sa okamžite zistí a automaticky vyrieši. Význam prestojov nie je problémom s programom SiteGround. Môžu sa pochváliť mierou dostupnosti nad 99%, čo vám umožní udržiavať vaše stránky v prevádzke a prevádzkovať ich bez akýchkoľvek problémov..

doba prevádzky webu

 • Vaše stránky budú zaťaženie rýchlo („Warpová rýchlosť, pán Sulu“). Získate super rýchly hosting vďaka serverom s podporou SSD, PHP7 a HTTP / 2 a vďaka pokročilému systému cache optimalizácie rýchlosti webových stránok SiteGround nazvanému „SuperCacher“, ktorý je navrhnutý tak, aby výrazne zlepšil výkon a rýchlosť stránok.

rýchlosť webu

 • Je oficiálny hostiteľ WordPress (rovnako ako Bluehost) a je jedným z najlepších poskytovateľov hostingu pre hosťovanie WordPress práve teraz. Bezplatný riadený hosting WordPress prichádza so všetkými plánmi, čo znamená, že program SiteGround sa postará o bežné bezpečnostné medzery automatickou aktualizáciou vášho webu WordPress, vykoná údržbu na úrovni servera a dokonca vám poskytne zálohy. Získate tiež prístup k ich WordPress SuperCacher a CDN zdarma, ktoré urýchlia vaše stránky WordPress.

Siteground-wordpress

 • SiteGround je podpora je lepšia ako veľa iných webových hostiteľov. Nenechajú vás čakať a ich podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni na telefonickú podporu, chat alebo podporu predaja lístkov. Na rozdiel od iných poskytovateľov webhostingových služieb sa tím podpory SiteGround nedotýka otázok týkajúcich sa konkrétnych aplikácií.

podpora webu

Toto je päť dôvodov, prečo je SiteGround jednou z najpopulárnejších spoločností poskytujúcich webhosting, ktoré máte dnes k dispozícii.

Nevýhody SiteGround

Rovnako ako u iných spoločností poskytujúcich webhosting existuje niekoľko nevýhod pre SiteGround. Tu je niekoľko dôvodov, prečo by ste sa mali chcieť zdržať spojenia so stránkami SiteGround.

 • Najlacnejší plán prichádza s obmedzené využitie CPU, čo znamená, že vaše webové stránky môžu byť dočasne vypnuté z dôvodu nadmerného využívania CPU. SiteGround má limity (na denné využitie CPU a spúšťanie skriptov), ​​a ak ste prekročili limit svojho plánu, váš web môže byť dočasne vypnutý.
 • Obmedzené miesto na disku. V porovnaní s inými webovými hostiteľmi, ako je Bluehost, je úložný priestor SiteGround trochu malý. Ich počiatočný plán spustenia umožňuje jednu webovú stránku a 10 GB úložného priestoru. Odporúčajú tento plán, ak máte menej ako 10 000 návštev mesačne.
 • Ak sa rozhodnete platiť mesačne potom je k tejto možnosti platby priradený „nastavovací poplatok“. Tieto skryté náklady na inštaláciu nie sú drahé, sú nepríjemnejšie ako čokoľvek iné.

InMotion Hosting vs SiteGround: Zhrnutie

SiteGround a InMotion Hosting sú dva z najlepších webhostingov, ktoré môžete použiť na hosťovanie vašich webových stránok, blogu alebo internetového obchodu. Obaja ponúkajú spoľahlivý, rýchly a bezpečný webhosting. Obaja sú skvelí pre hostovanie stránok WordPress.

Ktorý z nich je teda lepší webhosting, SiteGround vs InMotion? Pravda je, že nemôžete pokaziť ani jednu z nich!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map