Hosting InMotion vs HostGator

Łeb w łeb InMotion Hosting vs. HostGator porównanie uwzględniające najważniejsze funkcje hostingu, takie jak wydajność, ceny, zalety i wady i wiele innych – aby pomóc Ci wybrać jedną z tych dwóch usług hostingu, z którą należy się zarejestrować.


Całkowity wynik

Hosting InMotion

Całkowity wynik

HostGator

Hosting InMotion wygrywa porównanie tych dwóch firm hostingowych, dzięki ich pierwszorzędnym funkcjom, bezpieczeństwu i szybkości. Dowiedz się więcej o HostGator vs InMotion Hosting w poniższej tabeli porównawczej:

przesuń w prawo

Hosting InMotion

HostGator

O:InMotion Hosting zapewnia niezrównane funkcje, takie jak czas pracy i szybkość strony, w połączeniu z doskonałą obsługą klienta i niesamowitą 90-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.HostGator należy do grupy usług hostingowych EIG zapewniającej niedrogie plany hostingowe oraz bezpłatne korzystanie z narzędzia do tworzenia stron Weebly, które umożliwia łatwe budowanie strony.
Założony w:20012002
Ocena BBB:ZA+ZA+
Adres:6100 Center Drive, Suite 1190 Los Angeles, CA 900455005 Mitchelldale Suite # 100 Houston, Teksas
Numer telefonu:(888) 321 4678(866) 964–2867
Adres e-mail:[chroniony e-mailem]Nie wymienione
Rodzaje wsparcia:Telefon, wsparcie na żywo, czat, biletTelefon, wsparcie na żywo, czat, bilet
Lokalizacja centrum danych / serwera:Los Angeles, Kalifornia i Ashburn, WirginiaProvo, Utah & Houston, Teksas
Cena za miesiac:Od 3,49 USD miesięcznieOd 2,75 USD miesięcznie
Nieograniczony transfer danych:taktak
Nieograniczone przechowywanie danych:taktak
Nieograniczone e-maile:taktak
Hostuj wiele domen:taktak
Hosting Controlpanel / Interface:cPanelcPanel
Gwarancja bezawaryjności serwera:99,90%99,90%
Gwarancja zwrotu pieniędzy:90 dni45 dni
Dostępny hosting dedykowany:taktak
Bonusy & Dodatki:Dyski SSD. Bezpłatne przywracanie danych raz na cztery miesiące. Bezpłatne transfery stron internetowych. Bezpieczne wycofywanie aplikacji. Do 100 USD doładowania Google AdWords. Kreator stron Premium.Kredyt Google AdWords w wysokości 100 USD. Kreator stron Basekit. 4500 szablonów stron do wykorzystania. Plus ładuje więcej.
Dobry: Super łatwe migracje: InMotion Hosting otrzymał pochwałę za bezpłatną migrację stron internetowych i domen bez przestojów.
W pełni funkcjonalny hosting zarządzany: InMotion Hosting zawiera podstawowe funkcje, takie jak panel / WHMCS, funkcje bezpieczeństwa, kopie zapasowe danych i usługi zarządzania serwerami, bezpłatnie.
Niesamowita obsługa klienta: InMotion Hosting ma znakomitą historię obsługi klienta, dzięki czemu wiesz, że masz dobre ręce.
Świetne gwarancje: InMotion Hosting zapewnia co najmniej 99,9% czasu sprawności i 90-dniowe lub 30-dniowe okresy zwrotu, w zależności od planu.
Niedrogie plany: HostGator ma dokładnie to, czego potrzebujesz, jeśli masz napięty budżet.
Nieograniczone miejsce na dysku i przepustowość: HostGator nie nakłada ograniczeń na pamięć masową ani miesięczny ruch, dzięki czemu Twoja strona będzie mogła się rozwijać.
Opcje hostingu Windows: HostGator realizuje zarówno osobiste, jak i korporacyjne plany hostingowe, które używają systemu operacyjnego Windows i będą obsługiwać twoją stronę ASP.NET.
Solidne gwarancje bezawaryjności i zwrotu pieniędzy: HostGator zapewnia co najmniej 99,9% czasu sprawności i pełne 45 dni na zwrot pieniędzy w razie potrzeby.
Źli: Warunki długiej umowy: Wiele planów InMotion Hosting wymaga przedpłaty co najmniej 12 miesięcy.
Brak hostingu Windows: InMotion Hosting używa wyłącznie systemów operacyjnych Linux.
Problemy z obsługą klienta: HostGator potrzebował odpowiedzi na czat na żywo, a nawet wtedy otrzymaliśmy tylko mierne rozwiązania.
Nieprawidłowe odpowiedzi na wzrost ruchu: HostGator jest niesławny z powodu wysyłania wiadomości e-mail ze skargami lub przenoszenia użytkowników na inny serwer rack, ilekroć użytkownicy osiągną gwałtowny wzrost ruchu.
Podsumowanie:Hosting InMotio (recenzja tutaj) używa tak zwanej strefy maksymalnej prędkości w celu przyspieszenia działania. Przywracanie danych z kopii zapasowych raz na cztery miesiące jest całkowicie bezpłatne. Użytkownicy otrzymają także odrębny panel zarządzania kontem dla problemów z kontem i rozliczeniami. Obsługa czatu na żywo dla użytkowników jest szybka pod względem odpowiedzi. Użytkownicy będą mieli również bezpieczny zdalny dostęp do serwera za pośrednictwem wiersza poleceń lub SSH. Istnieje również imponująca 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.HostGator (recenzja) zapewnia rejestrację nazw domen, hosting stron internetowych, projektowanie stron internetowych i narzędzia do tworzenia stron internetowych w rozsądnych cenach. Satysfakcja klienta jest zapewniona dzięki całodobowej pomocy technicznej i 45-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy. Inne imponujące funkcje to 99,9% czasu sprawności i zielona energia (eko świadomy). Jest to świetna usługa hostingowa dla blogerów, Joomla, WordPress i wszystkich powiązanych nisz.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map