Toptal umožňuje spoločnostiam najímať si len najlepších nezávislých pracovníkov z celosvetovej siete talentovaných pracovníkov. toto Preskúmanie Toptal bližšie sa pozrieme na to, čo ponúkajú, aby sme vám pomohli rozhodnúť sa, či je alebo nie je to ten správny trh na voľnej nohe, ktorý môžete použiť pre svoje podnikanie..


Zhrnutie prehľadu Toptal (kľúčové body)

informačná ikona o
Toptal umožňuje len vstup na svoju platformu najlepším nezávislým pracovníkom, takže ak si chcete najať internet top 3% na voľnej nohe vo svete, potom je to miesto, kde si ich môžete najať.
ikona dolára náklady
Náklady na prenájom nezávislého pracovníka od spoločnosti Toptal závisia od typu úlohy, ale môžete očakávať, že zaplatíte medzi 60 a 200 $ + za hodinu ().
ikona happyface Pros
Toptal sa môže pochváliť a 95% miera úspešnosti skúšky, s Náborový poplatok 0 dolárov za najlepšie 3% svetového nezávislého talentu. Dostanete predstavení kandidátom do 24 hodín od registrácie, a 90% klientov si najme prvého kandidáta na spoločnosť Toptal.
ikona rozhrania Zápory
Ak potrebujete pomoc iba s menším projektom alebo ste na a nízky rozpočet a môže si to dovoliť neskúsení a lacní nezávislí – potom pre vás nie je Toptal trhom na voľnej nohe.
ikona výroku verdikt
Toptal prísny skríning talentov garantuje, že si najmete len najlepších nezávislých pracovníkov ktoré sú preverené, spoľahlivé a odborníci v oblasti dizajnu, vývoja, financií a riadenia projektov a výrobkov.

výzva do akcie
Skoč do: – – – – – – – –

Najímanie zamestnancov na plný úväzok nie je vždy najlepším riešením, najmä ak potrebujete iba najať niekoho, aby pracoval na krátkodobom projekte. Na voľnej nohe sa najlepšie hodia pre tieto typy projektov, kde potrebujete odborníka, ale nechcete / nemusíte ich zamestnávať na plný úväzok..

Aj keď sú stovky nezávislých trhovísk, väčšina nezávislých pracovníkov na týchto platformách nie je odborníkmi. Ak chcete nájsť spoľahlivého nezávislého pracovníka, s ktorým môžete pracovať na viacerých a zložitých projektoch, musíte si najať niekoľko nezávislých pracovníkov, aby ste našli ten, ktorý dokonale vyhovuje vašim potrebám. Aj potom ich môžete stratiť, ak sa rozhodnú zvýšiť svoje sadzby, odísť z podnikania alebo jednoducho zmiznú.

Tu prichádza Toptal. Ich platforma vám pomôže najať najlepších 3% nezávislých pracovníkov na svete z viac ako 100 krajín a väčšina z nich sa nachádza v Amerike a Európe.

tri najvyššie tri percentá

Pri práci s Toptalom môžete ľahko nájdete odborníka na voľnej nohe pre váš projekt pri prvom pokuse, pretože všetci nezávislí sú preverený a uskutočnený rozhovor predtým, ako budú povolené na platforme. a ste v bezpečných rukách pretože Toptal spolupracuje so spoločnosťami ako Airbnb, Hewlett Packard, Zendesk, Motorola, Bridgestone, Shopify a mnohými ďalšími.

Prijmite najlepšie 3% nezávislých pracovníkov pre váš projekt – poplatok za nábor 0 dolárov a bezplatnú skúšobnú verziu s 2 týždňami bez rizika!

Čo je Toptal.com?

horná recenzia

Toptal je nezávislý trh podobne ako páči sa Upwork. To, čo Toptal odlišuje od iných trhov, je to, že vám umožňuje prístup najlepší z najlepších nezávislých pracovníkov z celého sveta. Na rozdiel od iných nezávislých sietí / trhovísk, Toptal Nezávislí veterinári a rozhovory a prijíma iba odborníkov, ktorí sa môžu preukázať.

Toptal môže byť váš partner, ktorý vám pomôže dokončiť všetky vaše projekty. Či už potrebujete niekoho, kto navrhne užívateľské rozhranie pre vašu novú aplikáciu pre iPhone alebo backend vašej komplexnej aplikácie webového servera, Toptal môže pomôže vám nájsť odborníka, ktorý dokáže túto prácu vykonať. Ich sieť zahŕňa projektových manažérov, produktových manažérov, finančných expertov, dizajnérov a vývojárov.

toptal talentNajmite svetové talenty, ako sú vývojári iOS, front-end vývojári, návrhári UX, návrhári UI, finanční experti, manažéri digitálnych projektov, produktoví manažéri

Prijmite najlepšie 3% nezávislých pracovníkov pre váš projekt – poplatok za nábor 0 dolárov a bezplatnú skúšobnú verziu s 2 týždňami bez rizika!

Ako funguje Toptal

Na rozdiel od iných nezávislých trhov, Tím Toptal vám osobne pomôže nájsť najlepšieho nezávislého pracovníka pre vaše obchodné potreby. Toptal umožňuje tým najlepším nezávislým pracovníkom na svete vstúpiť na svoju platformu po dôkladnom pohovore, ktorý môže trvať týždne. Kvalita nezávislých talentov dostupných na tejto platforme je ich najväčším diferenciátorom.

proces prijímania zamestnancov

Keď sa zaregistrujete, musíte vyplňte jednoduchý prieskum, čo trvá menej ako dve minúty. Pomáha spoločnosti Toptal lepšie porozumieť potrebám vášho projektu. Akonáhle sa zaregistrujete, budete pridelený znalec kto sa s vami spojí, aby sa zlepšil pochopiť požiadavky projektu. Tento krok pomôže tímu Toptal pochopiť, aký veľký a zložitý bude váš projekt.

Tím Toptal potom nájde nezávislého pracovníka, ktorý vyhovuje vašim požiadavkám. Dostanete predstavení kandidátom do 24 hodín od registrácie, a 90% spoločností si najíma prvého kandidáta, ktorého sa predstaví Toptal.

Proces skríningu

Čo odlišuje Toptal od iných nezávislých trhov je jeho prísny skríningový proces ktorý prijíma iba 3% všetkých uchádzačov. Dôvodom ich intenzívneho skríningu a pohovorov je vyradenie nezávislých pracovníkov s nízkou kvalitou, ktorí nemajú dostatok skúseností..

Toptal je proces skríningu má 5 krokov a iba skúsení a odborníci na voľnej nohe, ktorí majú vážne problémy so svojou prácou, ju úspešne dokončia.

proces horného skríningu

Prvý krok celého procesu testovanie komunikačných schopností a osobnosti. Uchádzač musí byť schopný veľmi dobre komunikovať v angličtine. Testujú tiež, či je žiadateľ skutočne nadšený a plne sa venuje práci, ktorú vykonáva.

Iba 26,4% žiadateľov sa týmto krokom dostalo.

druhý krok je hĺbkové preskúmanie zručností že vylúčia všetkých nezávislých pracovníkov s nízkou kvalitou, ktorí nie sú pri práci, ktorú robia, výnimoční. Tento krok testuje schopnosti a intelekt žiadateľa o riešenie problémov. Uchádzač je povinný absolvovať rôzne úlohy, aby preukázal svoje zručnosti.

Iba 7,4% žiadateľov je v tomto kroku.

tretí krok je živé premietanie, na ktorom bude žiadateľ premietané odborníkom. Tento krok je skôr ako osobný rozhovor s odborníkom v primárnej oblasti odbornosti žiadateľa.

Iba 3,6% žiadateľov prešlo týmto krokom.

toto štvrtý krok pridelí žiadateľa skúšobný projekt napodobňuje scenáre v reálnom svete a testuje ich schopnosť riešiť problémy v skutočnom svete. Iba 3,2% žiadateľov je v tomto kroku.

posledný krok je priebežná skúška nepretržitej dokonalosti. Toptal neberie prácu nízkej kvality a zlú komunikáciu slabo. Tento krok zabezpečí, že v sieti zostanú iba najlepší z najlepších nezávislých pracovníkov.

Iba 3,0% žiadateľov sa dostane cez tento krok a môžu sa stať nezávislou osobou v sieti Toptal.

Ako sa prihlásiť (ako klient / zamestnávateľ)

Registrácia do Toptal ako klienta / zamestnávateľa je veľmi jednoduchá. Ide iba o zodpovedanie niekoľkých otázok, aby ste tímu Toptal získali predstavu o vašich projektových požiadavkách.

Keď sa zobrazí, dostanete formulár prieskumu:

proces registrácie toptal - 1

Prvá otázka, na ktorú musíte odpovedať, je, koho hľadáte na prenájom. V tomto príklade spolupracujeme s dizajnérmi. Po výbere typu talentu, ktorý si chcete najať, kliknite na tlačidlo Začíname.

Teraz musíte vybrať, s akým typom projektu potrebujete pomôcť:

proces registrácie toptal - 2

Vo väčšine prípadov budete pracovať na novom projekte, preto ako typ projektu vyberieme „Nový projekt“. Pokračujte kliknutím na veľké modré tlačidlo Ďalej v pravej dolnej časti formulára.

Teraz si musíte vybrať, či máte jasné špecifikácie pre projekt. To v podstate hovorí Toptalovi, ako ste sa dostali k myšlienkovému procesu:

proces registrácie toptal - 3

Väčšina vašich projektov môže ťažiť z príspevkov od odborného návrhára alebo vývojára. Pokiaľ už nemáte pre svoje projekty pripravené jasné špecifikácie, vyberte možnosť „Mám hrubú predstavu o tom, čo chcem zostaviť“ a kliknite na tlačidlo Ďalej.

Teraz sa musíte rozhodnúť, ako dlho budete potrebovať návrhára:

proces registrácie toptal - 4

Pre väčšinu projektov to bude len pár týždňov, takže si vyberte „1 až 4 týždne“. Ak si ešte nie ste istí alebo nechcete, aby bola diskusia otvorená, vyberte možnosť „Rozhodnem sa neskôr“..

Teraz si musíte vybrať, koľko dizajnérov potrebujete:

proces registrácie toptal - 5

Pre väčšinu projektov budete potrebovať viac než len projektanta alebo vývojára. Budete potrebovať niekoho z vášho tímu, aby zvládol ďalšie časti projektu. Vyberieme si „Interfunkčný tím“.

Ak si ešte nie ste istí alebo nechcete, aby bola diskusia otvorená, vyberte možnosť „Rozhodnem sa neskôr“. Pokračujte kliknutím na Ďalej.

Teraz si musíte zvoliť úroveň časového záväzku, ktorý váš projekt vyžaduje:

proces registrácie toptal - 6

V prípade serióznych obchodných projektov to bude na plný úväzok alebo aspoň na čiastočný úväzok, takže si vyberieme čiastočný úväzok. Ak si ešte nie ste istí alebo nechcete, aby bola diskusia otvorená, vyberte možnosť „Rozhodnem sa neskôr“. Pokračujte kliknutím na Ďalej.

Teraz vyberte zručnosti, ktoré bude mať váš ideálny kandidát pre tento projekt:

proces registrácie toptal - 7

Pre projekt webdizajnu budete potrebovať webdizajn, responzívny webdizajn a návrh používateľského rozhrania. Vyberte príslušné zručnosti a kliknite na tlačidlo Ďalej.

Teraz vyberte počet zamestnancov, ktorí pracujú vo vašej spoločnosti:

proces registrácie toptal - 8

V tomto príklade vyberieme menej ako 10. Pokračujte kliknutím na Ďalej.

Teraz vyberte, kedy je potrebné, aby dizajnér začal pracovať s vami:

proces registrácie toptal - 9

Pre väčšinu projektov to bude najmenej 1 týždeň. Ak si ešte nie ste istí alebo nechcete, aby bola diskusia otvorená, vyberte možnosť „Rozhodnem sa neskôr“. Pokračujte kliknutím na tlačidlo Ďalej.

Teraz sa musíte rozhodnúť, či ste otvorení práci s talentom Remote:

proces registrácie toptal - 10

Pre väčšinu typov projektov, dokonca aj pre tie zložité, to nebude záležať, ale ak si nie ste istí, zvoľte „Nie som si istý“. Pokračujte kliknutím na tlačidlo Ďalej.

Teraz vyberte svoj rozpočet pre túto úlohu:

proces registrácie toptal - 11

Odporúčam vybrať „51 – 75 USD / h“, pretože väčšina nezávislých pracovníkov na platforme účtuje poplatok najmenej 60 USD za hodinu. Pokračujte kliknutím na Ďalej.

Teraz vyplňte svoje kontaktné údaje a dokončite registráciu:

proces registrácie toptal - 13

Teraz vyplňte svoje kontaktné údaje, aby vás tím Toptal mohol zavolať, aby ste proces mohli začať:

To je všetko. Dokončili ste proces registrácie. Teraz dostanete telefonický hovor od Toptal, kde odborník odpovie na všetky vaše otázky a požiada o ďalšie podrobnosti o vašom projekte, aby vás mohol pripraviť s najvhodnejším nezávislým pracovníkom pre váš projekt..

Prijmite najlepšie 3% nezávislých pracovníkov pre váš projekt – poplatok za nábor 0 dolárov a bezplatnú skúšobnú verziu s 2 týždňami bez rizika!

Toptal Pricing

Ak si chcete najať svojho nezávislého nezávislého pracovníka na ostrove Toptal, musíte si urobiť jednorazovú prácu, vratná záloha vo výške 500 USD. Ak sa rozhodnete, že si v žiadnej etape procesu nevyužijete zamestnanie, dostanete náhradu. V opačnom prípade bude suma 500 USD neskôr pripísaná na váš účet ako kredit a použije sa na zaplatenie nezávislých pracovníkov, s ktorými pracujete. Tento vklad oznámi spoločnosti Toptal, že máte vážne problémy s prijímaním nezávislých pracovníkov.

Na rozdiel od platforiem ako Upwork, na tejto platforme nenájdete žiadne lacné freelancerov. To najlepšie z najlepších nezávislých prichádza s drahou cenou. Väčšina nezávislých pracovníkov v tejto sieti poplatok najmenej 60 dolárov za hodinu alebo ešte viac v závislosti od úrovne zručností a skúseností.

Koľko stojí Toptal?

Toptal ponúka flexibilné stanovovanie cien v závislosti od požiadaviek klienta a jeho geografickej polohy. Ako orientačnú hodnotu je možné použiť nižšie uvedené údaje o nákladoch toptal.com:

Náklady na vývojárov:

 • Hodinová cena: 60 – 95 USD + / hod
 • Čiastočný pracovný úväzok: 1 000 – 1 600 USD + / týždeň
 • Na plný úväzok: 2 000 – 3 200 USD + / týždeň

Náklady na návrhára:

 • Hodinová cena: 60 – 150 USD + za hodinu
 • Čiastočný pracovný úväzok: 1 200 – 2 600 USD + za týždeň
 • Na plný úväzok: 2 400 – 5 200 USD + za týždeň

Náklady na finančného experta:

 • Hodinová cena: 60 – 200 USD + za hodinu
 • Čiastočný pracovný úväzok: 2 000 – 3 200 USD + za týždeň
 • Na plný úväzok: 4 000 – 6 400 $ + za týždeň

Náklady na projektového manažéra:

 • Hodinová cena: 60 – 150 USD + za hodinu
 • Čiastočný pracovný úväzok: 1 300 – 2 600 $ + za týždeň
 • Na plný úväzok: 2 600 – 5 200 USD + za týždeň

Náklady na produktového manažéra:

 • Hodinová cena: 60 – 180 USD + za hodinu
 • Čiastočný pracovný úväzok: 1 500 – 2 800 USD + za týždeň
 • Na plný úväzok: 3 000 – 5 600 $ + za týždeň

Pamätať. Ak nie ste spokojní s výkonom počas prvých dvoch týždňov, Toptal to urobí vráti vám zálohy a poplatky za prácu na voľnej nohe.

Kód kupónu Toptal

Dostať Darčeková karta Amazonu 150 dolárov zadarmo, keď sa zaregistrujete ako zamestnávateľ / klient a začnete používať Toptal.

kód horného kupónu

Ak chcete byť oprávnení, musíte použiť tento registračný odkaz a musíte pokračovať aj po období bez rizika.

Po prvom úspešnom prenájme služby Toptal nám pošlite e-mail a požiadajte o darčekovú kartu Amazon s cenou 150 dolárov.

Toptal Klady a zápory

najväčší úžitok najímanie nezávislých talentov od spoločnosti Toptal je ich dôsledný skríningový proces vylučuje každého, kto nie je odborník. Keď si najmete niekoho z Toptal, môžete si byť istí, že vedia, ako vyriešiť váš problém alebo vám pomôcť s vašim projektom.

Ale to je tiež jeden z najväčších nevýhod práce s Toptalom. Pretože ponúkajú prístup iba k internetu najlepších 3% nezávislých pracovníkov, sadzby môžu byť dosť drahé ak práve začínate alebo máte nízky rozpočet.

Ak ste na a nízky rozpočet alebo len potrebujete pomoc s malým projektom, potom je oveľa rozumnejšie ísť na nezávislý trh, ako je napríklad Upwork.

Ale ísť na nezávislý trh, ako je Upwork, ktorý umožňuje komukoľvek pripojiť sa na voľnej nohe, bude čeliť presnému problému, ktorý vám Toptal pomôže vyriešiť. Najať si na voľnej nohe nejakého zaberie pokus a omyl.

A to v mnohých prípadoch môže znamenať strata peňazí (a času) nájsť najlepšieho nezávislého pracovníka pre váš projekt.

Ďalší veľká výhoda práce s Toptalom je to, že nie ste sami. Na rozdiel od iných platforiem a trhov, ktoré vám jednoducho poskytnú zoznam nezávislých pracovníkov, Tím odborníkov Toptal spolupracuje s Vami na nájdení dokonalého talentu na voľnej nohe pre váš projekt na základe vašich požiadaviek.

Prijmite najlepšie 3% nezávislých pracovníkov pre váš projekt – poplatok za nábor 0 dolárov a bezplatnú skúšobnú verziu s 2 týždňami bez rizika!

FAQ

Je Toptal legitímny?

Toptal je renomovaný svetový nezávislý trh talentov, ktorý spolupracuje so známymi značkami ako Airbnb, HP, Zendesk a Motorola. Založili ju v roku 2010 Taso Du Val (CEO) a Breanden Beneschott a jej ústredie sa nachádza v Silicon Valley.

Koľko stojí Toptal?

Náklady na prenájom nezávislého pracovníka v Toptal závisia od typu úlohy, ale očakávajú sa, že za nezávislého pracovníka zaplatí 60 až 200 USD + + za hodinu. K dispozícii je tiež jednorazový vratný vklad vo výške 500 USD. Ak sa rozhodnete, že si v žiadnej etape procesu nevyužijete zamestnanie, dostanete náhradu. V opačnom prípade bude suma 500 USD neskôr pripísaná na váš účet ako kredit.

Pre koho je Toptal dobrý?

Toptal je ideálny pre podniky, ktoré hľadajú kľúčového partnera, ktorý môže zaručiť špičkový nezávislý odborný talent bez toho, aby bolo potrebné zamestnávať niekoho na plný úväzok alebo inhouse na komplexné projekty v oblasti dizajnu, vývoja a finančných služieb..

Toptal vs Upwork

Tam je veľa konkurentov Toptal a Upwork je ten hlavný. Hlavné rozdiely medzi Toptalom a Upworkom sú skríningový proces a kvalita nezávislých pracovníkov. Ak si chcete najať tých najlepších nezávislých pracovníkov, ktorých odbornosť je preverená v krátkom časovom rámci, vyberte Toptal. Ak máte čas prejsť postupom preskúmania a prijímania do zamestnania, aby ste sami našli dobrých nezávislých pracovníkov, vyberte Upwork.

Aké platobné metódy akceptuje Toptal?

Toptal prijíma platby zo všetkých hlavných kreditných kariet (Visa, Mastercard, Amex), bankovým prevodom a PayPal..

Čo je to skúšobná doba Toptalu a záruka vrátenia peňazí?

Toptal poskytuje klientom 14 dní na „vyskúšanie nezávislého pracovníka“, úplne zadarmo. Až keď ste na 100% spokojní s nezávislým pracovníkom, až potom sa začne spolupráca s Toptalom. Ak nie ste na 100% spokojných s nezávislými pracovníkmi, ktorých ste boli predstavení, môžete zopakovať skúšobný proces až s 5 ďalšími nezávislými pracovníkmi..

Kto vlastní duševné vlastníctvo diela vytvoreného nezávislými osobami?

Klient áno. Jedinou úlohou spoločnosti Toptal je spájať nezávislých odborníkov s klientmi. Vo všetkých zmluvách sa uvádza, že všetky práce, ktoré vytvoril nezávislý pracovník Toptal, sú majetkom klienta, a nie Toptal – nie nezávislý pracovník.

Čo je to sledovač Toptal?

Toptal tracker (TopTracker) je softvér na sledovanie voľného času. Môže byť použitý na ľahké sledovanie pokroku a správ. Klienti / zamestnanci ju môžu použiť na jednoduché sledovanie pokroku z ľubovoľného zariadenia vrátane aplikácií pre počítače pre systémy Windows a Mac.

Medzi funkcie Toptal Trackera patria:

 • Načasované snímky obrazovky.
 • Sledovanie úrovne aktivity – vstup z klávesnice a pohyby myši.
 • Tvorba projektu a distribúcia zamestnancov podľa jednotlivých projektov.
 • Kontrola ochrany osobných údajov zamestnancov pri kontrole alebo zamietnutí snímok obrazovky.
 • Podrobné správy o produktivite s funkciou exportu (CSV a PDF).
 • Manuálne a automatické zadávanie času.

Prehľad Toptal: Zhrnutie

toptal.com recenzia

Toptal je fantastický nezávislý trh talentov ak si chcete najať najlepší nezávislý talent na internete. Ich dôsledný proces skríningu rozhovorov umožňuje iba 3% žiadateľov prostredníctvom a vyradiť všetkých nekvalitných žiadateľov.

To viac ako zdvojnásobuje šance na nájdenie dokonalého nezávislého talentu pre vaše projekty od začiatku. Na rozdiel od iných nezávislých trhov, napríklad Upwork, nemusíte byť na svojej platforme závislí od pokusov a omylov.

Aj keď Toptal robí hľadanie veľkých nezávislých na prechádzke v parku, na voľnej nohe na platforme stojí oveľa viac ako vaša prevádzka lacných nezávislých pracovníkov v mlyne. Ak práve začínate alebo máte nízky rozpočet, neodporúčam používať Toptal.

Prijmite najlepšie 3% nezávislých pracovníkov pre váš projekt – poplatok za nábor 0 dolárov a bezplatnú skúšobnú verziu s 2 týždňami bez rizika!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me