8 najlepších alternatív GoDaddy

Správa neuveriteľných 77 miliónov doménových mien GoDaddy.com Vďaka tomu je najväčším registrátorom doménových mien na internete. Tu nájdete, aké sú najlepšie alternatívy GoDaddy.


Najlepšie GoDaddy alternatívy v roku 2020:

 • Celkovo najlepšie: je najlepšou alternatívou registrácie doménového mena k GoDaddy, hlavný dôvod je ten, že Namecheap ponúka ochranu súkromia WHOIS na ochranu súkromia zadarmo so všetkými ich názvami domén..
 • Bežca, najlepšie celkovo: je jedným z najlacnejších poskytovateľov hostingu na trhu, ktorý ponúka priateľský a kvalitný web hosting. Registrácia doménového mena je zahrnutá bezplatne pri kúpe webhostingového plánu.

Dôvera firiem Choď oci s ich webovými stránkami a hoci je v GoDaddy veľa dobré, existuje niekoľko vecí, ktoré by vás mohli zaujímať o alternatívu k slávnemu registrátorovi domén..

Jednou z takýchto vecí sú vyššie ceny za obnovenie názvu domény. GoDaddy vám za prvý rok účtuje oveľa menej poplatkov ako za obnovenie. Znie to ako zľava, ale nakoniec vás to bude stáť oveľa viac ako väčšina ostatných registrátorov doménových mien.

V tomto zozname vás prevediem niektorými z nich najlepšie GoDaddy alternatívy a konkurenčné stránky.

Čo je GoDaddy

alternatívy godaddy

GoDaddy je jedným z najdôveryhodnejších a najznámejších registrátorov doménových názvov na internete. Ich platforma je miestom, kde si môžete kúpiť doménové meno pre svoj web. Ak je vaša webová stránka Facebook, názov vašej domény bude Facebook.com.

Výhody GoDaddy

Najväčšou výhodou spolupráce s GoDaddy je, že poskytujú širokú škálu služieb. Ak si kúpite doménu zo stránok GoDaddy.com, získate prístup k všetkým ďalším službám potrebným na spustenie webovej stránky z jedného miesta.

Ponúkajú všetko od webhostingu, nástrojov na vytváranie webových stránok, softvéru elektronického obchodu, e-mailového hostingu až po prvotriedne podnikové SSL certifikáty.

1. Namecheap.com (zahŕňa bezplatné súkromie WHOIS)

domény namecheap

 • Oficiálna webová stránka: www.namecheap.com
 • Jeden z najpopulárnejších registrátorov domén na internete. Namecheap je najlepšou alternatívou k GoDaddy.
 • Všetky domény z domény Namecheap.com sú vybavené súkromím domény WHOIS zdarma. Ostatní registrátori doménových mien vrátane GoDaddy si za to účtujú príplatok.
 • Pôsobí od roku 2001.

Prečo používať Namecheap namiesto GoDaddy

Na rozdiel od GoDaddy ponúka Namecheap bezplatnú ochranu súkromia WHOIS so všetkými ich názvami domén. Na rozdiel od GoDaddy ponúka Namecheap obnovenie za rovnakú cenu, ako keď si kúpite svoju doménu.

Prečo používať GoDaddy namiesto Namecheap

Namecheap je známy iba ako registrátor doménových mien, ponúka však aj webhosting. Ak chcete čo najlepšie prevádzkovať svoju malú firmu na internete a chcete mať možnosť spravovať všetko na jednom mieste, ako je hosťovanie, e-maily, elektronický obchod – potom choďte na GoDaddy.

2. Bluehost.com (všetko v jednom doménovom názve, webhostingu a blogu)

domény

 • Oficiálna webová stránka: www.bluehost.com
 • Dôveryhodné pre stovky tisíc firiem z celého sveta.
 • Názov domény je bezplatný pri zakúpení ročného plánu webhostingu.
 • Jeden z najvyššie hodnotených podporných tímov v priemysle.

Prečo používať Bluehost namiesto GoDaddy

Ak vaše webové stránky bežia na WordPress, potom nikto nie je v podnikaní lepší ako Bluehost. Za podporu získali množstvo ocenení a sú jedným z odporúčaných hostiteľov na oficiálnej webovej stránke WordPress.org.

Prečo používať GoDaddy namiesto Bluehost

Ak prevádzkujete firmu, ktorá rastie naozaj rýchlo, mali by ste ísť s GoDaddy. Služby Bluehost sú vhodnejšie pre malé podniky a profesionálnych blogerov.

3. HostGator.com (najlacnejšia doména a kombinácia hostingu)

hostgator domény

 • Oficiálna webová stránka: www.hostgator.com
 • Všetky ročné plány zdieľaného webhostingu majú bezplatný názov domény, ktorý sa každý rok bezplatne obnovuje s vašim odberom.
 • Ponúka všetky typy webhostingových služieb vrátane zdieľaného hostingu, VPS hostenia a Managed WordPress Hosting.

Prečo používať HostGator namiesto GoDaddy

Ak chcete spustiť iba blog alebo malý spravodajský server, potom je HostGator správna cesta. HostGator to zvládne bez ohľadu na to, či prevádzkujete opravovňu bicyklov pre butiky alebo spravodajskú stránku, ktorá získava milióny návštevníkov.

Prečo používať GoDaddy namiesto HostGator

Ak chcete mať možnosť ľahko prispôsobiť svoje webové stránky miliónom návštevníkov, potom je GoDaddy tou najlepšou voľbou. Medzi ich klientov patria miestne butikové obchody pre veľké značky.

4. Hostinger.com (lacný webhosting)

hostingerské domény

 • Oficiálna webová stránka: www.hostinger.com
 • Hostinger sa pomenoval tým, že ponúka najlacnejšie plány webhostingu.
 • Plány začínajú už od 1,96 dolárov mesačne.
 • Všetky ročné plány webhostingu sa dodávajú s bezplatným názvom domény.

Prečo používať hostinger namiesto GoDaddy

Ak práve začínate a chcete najnižšie ceny webhostingu, choďte s Hostingerom. Aj keď sú populárne pre lacný webhosting, neznamená to, že ich webhostingové služby nemôžu konkurovať iným veľkým hráčom na tomto zozname.

Prečo používať GoDaddy namiesto Hostingera

Ak nechcete znižovať kvalitu za peniaze, nemusí byť spoločnosť Hostinger najlepším webovým hostiteľom pre vaše podnikanie.

5. Domains.Google (názvy domén registrované u spoločnosti Google)

google.domains

 • Oficiálna webová stránka: www.domains.google
 • Chcete bezpečnosť a spoľahlivosť spoločnosti Google? Domains.Google je služba doménových mien spoločnosti Google pre malé podniky a podnikateľov.
 • Spravujte všetky aplikácie vrátane služby Disk Google a Gmail pre svoju firmu z jedného účtu.

Prečo používať domény Google namiesto GoDaddy

Hoci domény Google nie sú tak populárne ako väčšina ostatných poskytovateľov doménových mien v tomto zozname, ich službe doménových mien dôverujú tisíce firiem na celom svete.

Cieľom spoločnosti Google so všetkými jej službami vrátane domén Google je uľahčenie nastavenia a prevádzkovania webovej stránky pre podnikateľov. Ak hľadáte jednoduchý spôsob nastavenia a správy svojich webových stránok, môžete počítať s jednoduchosťou služieb doménových mien spoločnosti Google..

Prečo používať domény GoDaddy namiesto domén Google

Ak chcete byť schopní spravovať všetko vrátane svojich účtov hostenia webhostingu a doménových mien na jednom webe, choďte na GoDaddy.

6. Dynadot.com (dobrá alternatíva k GoDaddy)

Dynadot

 • Oficiálna webová stránka: www.dynadot.com
 • Jeden z najstarších registrátorov doménových mien na internete založený v roku 2002.
 • Poskytujte bezplatnú ochranu súkromia WHOIS, ktorá je zahrnutá v základnej cene všetkých ich domén.
 • Zadarmo Tvorca webových stránok ponúkaný so všetkými doménami, ktorý vám umožní v priebehu niekoľkých minút vytvárať profesionálne vyzerajúce webové stránky.

Prečo používať Dynadot namiesto GoDaddy

Ak chcete zahrnúť ochranu súkromia WHOIS do ceny názvu vašej domény, choďte na Dynadot. S Dynadotom sa neobmedzujete iba na bezplatného tvorcu webových stránok; môžete tiež hosťovať svoje webové stránky na serveri VPS priamo z toho istého dashboardu.

Prečo používať GoDaddy namiesto Dynadotu

GoDaddy ponúka širšiu škálu služieb a produktov, ktoré môžu byť užitočné pri škálovaní vášho podnikania.

7. DreamHost.com (dôveryhodný poskytovateľ)

domény Dreamhost

 • Oficiálna webová stránka: www.dreamhost.com
 • Jeden z najviac odporúčaných webových hostiteľov pre bloggerov a podnikateľov, ktorí začínajú.
 • Všetky ročné plány zdieľaného hostenia sa dodávajú s bezplatným názvom domény, ktorý sa každý rok obnovuje s vaším odberom.
 • Podporný tím je jedným z najlepších v odbore.

Prečo používať DreamHost namiesto GoDaddy

DreamHost je známy pre svoj vynikajúci tím podpory a bol 4 roky v rade víťazom PCMag Editors Choice. S DreamHost si môžete vybrať vanilla zdieľaný hosting alebo ísť s Managed WordPress hosting plánu. Ich plány a ponuky sa dajú ľahko prispôsobiť vášmu podnikaniu.

Prečo používať GoDaddy namiesto DreamHost

Ak chcete viac než len webhosting a doménové meno, choďte s GoDaddy. GoDaddy ponúka všetko od certifikátov Premium SSL až po služby e-mailového marketingu.

8. Domain.com (existuje už roky)

domain.com

 • Oficiálna webová stránka: www.domain.com
 • Spoločnosť vlastní doménové meno Domain.com.
 • Pôsobí od roku 2000.

Prečo používať doménu.com namiesto GoDaddy

Ich cieľom s ponukou služieb je zjednodušiť proces vlastnenia webovej stránky a čo najjednoduchšie ho uľahčiť. A aby sa to stalo realitou, ponúkajú bezplatný tvorca webových stránok, ktorý vám pomôže publikovať vaše prvé stránky behom niekoľkých minút bez toho, aby si najal web designer.

Prečo používať GoDaddy namiesto domény Domain.com

Čo sa mi na tomto registrátorovi nepáči, je to, že na rozdiel od väčšiny ostatných v tomto zozname nenabízí bezplatnú ochranu súkromia WHOIS so svojimi doménami. Musíte za to platiť osobitne pre všetky svoje domény.

Ak chcete byť schopní spravovať všetko, čo vaša webová stránka potrebuje, z jedného miesta, choďte s GoDaddy.

Najlepšie alternatívy GoDaddy – zhrnutie

Je GoDaddy tou najlepšou voľbou?

Aj keď milujem služby GoDaddy a roky som bol zákazníkom, jedna z vecí, ktorá sa mi na nich nepáčia, je to, že ich ceny za obnovenie sú omnoho vyššie ako prihlasovacie ceny..

A na rozdiel od mnohých vyššie uvedených registrátorov domén neposkytujú ochranu súkromia WHOIS bezplatne.

Ako som sa tu zaoberal, existuje niekoľko dobrých alternatív GoDaddy na registráciu domén a webhosting.

Ak práve začínate, odporúčam vám ísť s Namecheap z dôvodu bezplatnej ochrany súkromia domény WhoisGuard alebo Bluehost, pretože majú jeden z najlepších podporných tímov v odbore a sú jedným z najviac odporúčaných webových hostiteľov pre začiatočníkov..

Dokonca ich odporúčajú oficiálne stránky komunity WordPress.org.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map