8 najlepších alternatív Fiverr

Slobodná ekonomika alebo gigantická ekonomika rýchlo rastie a Fiverr sa stalo jedným z hlavných nezávislých trhov. Nechápte ma zle, Fiverr je skvelé miesto na nájdenie nezávislých pracovníkov, ale je tu lepšie tam vonku


Fiverr.com je nezávislý trh, na ktorom nájdete služby od grafického dizajnu až po úpravy hudby / videa, marketing a copywriting. Fiverr je dobré miesto, kde začať, keď hľadáte kríženie medzi kvalitou a cenou.

Najlepšie alternatívy spoločnosti Fiverr v roku 2020:

 • Celkovo najlepšie: je jedným z najväčších nezávislých trhov online a milujem jednoduchosť služby Upwork. Povedzte im o svojom projekte a oni vás spoja s nezávislými pracovníkmi, potom prejdete zápasmi a vyberiete ten, s ktorým chcete pracovať..
 • Bežca, najlepšie celkovo: má na svojom trhu takmer 30 miliónov nezávislých pracovníkov. Páči sa mi jeho transparentnosť, keď dostávate bezplatné ponuky pre váš projekt a za prácu platíte len po dokončení koncertu.
 • Najlepšia „prémiová“ alternatíva k spoločnosti Fiverr: schvaľuje iba 3% nezávislých pracovníkov, ktorí sa zaregistrujú a budú vás stáť viac, takže ak sa obávate viac o svoj rozpočet, ako je kvalita práce, nemusí byť pre vás TopTal tou najlepšou platformou..

Aj keď niektorí poskytovatelia služieb na serveri Fiverr poskytujú výnimočné služby, väčšina predajcov na platforme jednoducho nestojí za to utrácať peniaze, ak chcete kvalitnú prácu..

Čo je Fiverr

Fiverr je platforma / trh za nákup a predaj služieb online balených ako „koncerty“.

fiverr alternatívy

Tieto služby siahajú od webdizajnu, grafického dizajnu, videa, hlasového prenosu cez copywriting až po editáciu hudby / podcastu / videa. Ak prevádzkujete internetový obchod, služby na serveri Fiverr vám môžu pomôcť vyriešiť väčšinu vašich problémov.

kategórie fiverrFiverr má na výber viac ako 150 kategórií

Fiverr začal ako platforma s $ 5 služieb, teda názov Fiverr. Aj keď je platforma známa cenovou značkou 5 USD, platforma prerástla pôvodný účel a teraz ponúka všetky typy služieb od 5 do 1 000 dolárov.

Výhody Fiverr

Ak vlastníte internetový obchod, už viete, že väčšina úloh na vašom zozname (napríklad písanie stránky o stránke pre váš web) nestojí za váš čas. Väčšina týchto úloh sa nemusí robiť dokonale; musia sa jednoducho urobiť.

Bolo by rozumné zadať tieto úlohy niekomu inému na internete, aby sa ušetril čas a splnilo sa to od niekoho, kto to robí celý deň. Tu prichádza Fiverr.

Ponúkajú kríženie medzi kvalitou a cenou. Ak chceš rýchla a lacná práca, Fiverr je tým, kam by ste mali ísť.

Ale ak ste vážnym vlastníkom firmy s niektorými vážnymi potrebami, ktoré je potrebné postarať, nemusí byť Fiverr najlepšou platformou.

Najlepšie alternatívy spoločnosti Fiverr

Tu je môj zoznam najlepšie alternatívy spoločnosti Fiverr Práve teraz, konkurenčné stránky, ako je Fiverr, je potrebné zvážiť ich použitie.

1. Upwork.com

upwork

 • Oficiálna webová stránka: www.upwork.com
 • Upwork je jednou z najstarších a najdôveryhodnejších nezávislých platforiem na internete.
 • Služby siahajú od grafického dizajnu po vývoj aplikácií a všetko medzi tým.
 • Na rozdiel od spoločnosti Fiverr v službe Upwork uverejníte prácu a potom vám na voľnej nohe pošlú návrhy práce s ponukou.

Prečo používať Upwork namiesto Fiverra

Ak chcete prácu vykonať odborníkom, potom je práca Upwork cestou. Môžete si vybrať zo stoviek odborníkov, ktorí sa uchádzajú o vaše zamestnanie. Údržba vás bude stáť o niečo viac ako Fiverr, ak chcete kvalitné výsledky.

Prečo používať Fiverr namiesto Upwork

Ak chcete upraviť svoju prvú epizódu podcastu, má zmysel, aby ste ju urobili lacno. Choďte s Fiverrom, ak vaša práca musí byť vykonaná dobre.

2. Freelancer.com

nezávislý pracovník

 • Oficiálna webová stránka: www.freelancer.com
 • Freelancer.com pomáha miliónom firiem nájsť živnostníkov už veľmi dlho.
 • Platforma funguje podobne ako Upwork a má viac ako 32 miliónov registrovaných nezávislých pracovníkov.
 • Môžete usporiadať súťaž návrhov, v ktorej môžu súťažiť všetci návrhári na platforme.

Prečo používať Freelancer namiesto Fiverra

Ak chcete vykonať kvalitnú prácu a mať dobrý rozpočet, mali by ste ísť na Freelancer.com. Umožňujú dokonca súťaže v dizajne, v ktorých odmeníte prize money za najlepší príspevok.

Prečo používať Fiverr namiesto Freelancera

Hoci Fiverr má tisíce talentovaných nezávislých odborníkov, ktorí sú odborníkmi na to, čo robia, Fiverr je najvhodnejší, ak chcete, aby sa práca vykonala rýchlo za nízku cenu.

3. PeoplePerHour.com

peopleperhour

 • Oficiálna webová stránka: www.peopleperhour.com
 • Hoci nie je tak populárna ako niektoré iné platformy v tomto zozname, PeoplePerHour existuje približne od roku 2007.
 • Všetci nezávislí pracovníci na platforme sú najprv vypočúvaní pred tým, ako sú pridaní na platformu.

Prečo používať PeoplePerHour namiesto Fiverra

Najímanie nezávislých pracovníkov je hitom a zmeškaním, kde vám chýba viac, ako vám zasiahne. Ak chcete nájsť skvelých nezávislých pracovníkov, zvyčajne musíte vyslať niekoľko tisíc dolárov, než nakoniec nájdete dobrú prácu.

S PeoplePerHour si môžete byť istí, že každý, kto si najmete, vie, čo robí.

Prečo používať Fiverr namiesto PeoplePerHour

Ak chcete skvelých nezávislých pracovníkov bez hádania, choďte s PeoplePerHour. Ak chcete lacnejších nezávislých pracovníkov, ktorí dokážu prácu dokončiť, najmite niekoho od spoločnosti Fiverr na základe recenzií.

4. Guru.com

guru

 • Oficiálna webová stránka: www.guru.com
 • Platforma Guru vám umožňuje prístup k viac ako 3 miliónom nezávislých pracovníkov z celého sveta.
 • Či už potrebujete napísať článok alebo potrebujete nové logo určené pre vaše podnikanie v oblasti tehál a mált, platforma Guru vás dostala na pokrytie.

Prečo používať Guru namiesto Fiverra

Guru vám ponúka prístup k miliónom skúsených nezávislých pracovníkov, ktorých si môžete najať. Ak chcete nájsť skúseného nezávislého pracovníka, s ktorým môžete nadviazať trvalý vzťah, choďte s Guru.

Prečo používať Fiverra namiesto Gurua

Vyberte Fiverr, ak je cena hlavným faktorom a ak chcete platiť iba za to, čo potrebujete.

5. TopTal.com

toptal

 • Oficiálna webová stránka: www.toptal.com
 • TopTal sa inzeruje ako platforma, na ktorej ľudia chodia na „Najímaj 3% nezávislých talentov“.
 • Dôveryhodné priemyselnými gigantmi ako Hewlett Packard a Airbnb.
 • Prečítajte si moju podrobnú recenziu Toptal tu.

Prečo používať TopTal namiesto Fiverra

TopTal nie je platforma, na ktorú sa chystáte najať nezávislých profesionálov z tretieho sveta, ktorí ponúkajú vytváranie webových stránok za menej ako 50 dolárov. Ak si chcete najať jeden z najlepších 3% talentov na svete, potom je vaša platforma TopTal.

Na rozdiel od iných platforiem v tomto zozname, ako je napríklad Upwork, spoločnosť TopTal ponúka na voľnej nohe iba niekoľko vybraných zručností. Na tejto platforme nie sú na zapožičanie žiadni spisovatelia ani predajcovia sociálnych médií.

Prečo používať Fiverr namiesto TopTal

Ak práve začínate a staráte sa viac o svoj rozpočet, ako je kvalita práce, nemusí byť pre vás služba TopTal tou najlepšou platformou. Ich ceny začínajú na 60 dolárov za hodinu.

6. Codeable.io

codeable

 • Oficiálna webová stránka: www.codeable.io
 • Codeable.io je váš komplexný obchod pre všetky veci WordPress.
 • Na rozdiel od iných platforiem vás tím Codeable’s Team spojí s nezávislým pracovníkom namiesto toho, aby ste si sami vybrali.

Prečo používať Codeable.io namiesto Fiverr

Či už chcete na svojom webe opraviť chybu alebo potrebujete vyvinúť vlastný doplnok, spoločnosť Codeable má vývojárov na voľnej nohe, aby to dokázali..

Ak sa vám práca nepáči, ponúkajú úplné pravidlá vrátenia platby. Platíte len vtedy, ak je práca k vašej spokojnosti. Máte tiež nepretržitý prístup k tímu podpory klientov, ktorý môžete kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.

Prečo používať Fiverr namiesto Codeable.io

Ak chcete na svojom webe niečo opraviť lacno, potom je Fiverr tou správnou cestou. Ak vaše stránky nefungujú na serveri WordPress, Codeable.io je pre vás zbytočné.

7. Outsourcely.com

outsourcely

 • Oficiálna webová stránka: www.outsourcely.com
 • Outsourcely ponúka startupom ľahký prístup k svojmu fondu talentov viac ako 400 tisíc nezávislých osôb.
 • Za služby poskytované nezávislými pracovníkmi na platforme sa neúčtuje žiadny poplatok.

Prečo používať Outsourcely namiesto Fiverra

Aj keď inzerujú svoju platformu ako platformu na nábor nezávislých pracovníkov pre startupy, na platforme Outsourcely môžete získať všetky druhy práce, aj keď ste ďaleko pred fázou spustenia..

Ak chcete ľahký a rýchly prístup k skutočným, skúseným nezávislým pracovníkom, je Outsourcely oveľa lepšia ako Fiverr.

Prečo používať Fiverr namiesto Outsourcely

Spoločnosť Fiverr je známa svojou cenovou značkou 5 dolárov a ako taká je platforma zameraná viac na poskytovanie lacných služieb ako na poskytovanie služieb najvyššej kvality. Ak je váš rozpočet obmedzený a práve začínate, choďte s Fiverrom.

8. Truelancer.com

truelancer

 • Oficiálna webová stránka: www.truelancer.com
 • Hoci je spoločnosť Truelancer relatívne nováčik, pomenoval sa tým, že poskytuje kvalitnú prácu za nízke ceny.
 • Väčšinou ponúka na voľnej nohe z krajín tretieho sveta, ako sú India, Pakistan a podobné.

Prečo používať Truelancer namiesto Fiverra

Ak chcete urobiť nejakú prácu rýchlo a nestaráte sa o kvalitu, táto platforma by mohla byť dobrou voľbou. Truelancer je lepšia platforma ako Fiverr pre prácu na mieru.

Prečo používať Fiverr namiesto Truelancera

Ak máte na mysli prácu, ktorá si nevyžaduje veľa práce na mieru a potrebujete ju lacno urobiť, choďte s Fiverrom.

často kladené otázky

Aké sú výhody Fiverra?

Fiverr je popredným trhom spájajúcim nezávislých (predajcov) so zákazníkmi (kupujúci). Je to lacné, na voľnej nohe nájdete iba 5 dolárov. K dispozícii je široká škála nezávislých pracovníkov, ktorí sú k dispozícii na koncerty (pracovné miesta) v takmer akejkoľvek kategórii, na ktorú si vzpomenete. Užitočná podpora, ktorá vždy stojí na strane kupujúceho.

Aké sú nevýhody Fiverra?

Niekedy dostanete to, za čo platíte, nečakajte, že kvalita práce bude vynikajúca pre niečo, za čo ste zaplatili 5 dolárov (najmä za zložité a náročné úlohy). Niektorí predajcovia stanovili neprimerané termíny a ak chcete, aby sa práca dodala rýchlejšie, musíte platiť navyše.

Aké sú najlepšie alternatívy k Fiverru?

Ak chcete rýchlu a lacnú prácu, Fiverr je tým, kam by ste mali ísť. Ak však chcete získať prácu odborníka v odbore, potom sú na externých trhoch ako Upwork a Toptal lepšie alternatívy k serveru Fiverr.com..

Najlepšie alternatívy spoločnosti Fiverr – zhrnutie

Je Fiverr vhodný pre živnostníkov?

Áno Fiverr slúži svojmu účelu ako miesto na nájdenie lacných nezávislých pracovníkov.

Ale existuje veľa dobrých stránok, ako je Fiverr.

Ak chcete dosiahnuť lacnú prácu rýchlo, mali by ste ísť s platformou ako Truelancer. Ich tím talentov tvoria väčšinou nezávislí ľudia z krajín tretieho sveta.

Ak chcete, aby sa vaša práca vykonávala s rozpočtom bez toho, aby bola ohrozená kvalita, mali by ste ísť na web, ako je Upwork alebo Freelancer.com. Obaja ponúkajú prístup k miliónom nezávislých pracovníkov so širokou škálou zručností a sú najlepšími konkurentmi spoločnosti Fiverr.

A ak pre vás peniaze nie sú hlavným problémom, choďte s Toptalom. Propagujú sa ako platforma, ktorá vám pomôže najať si špičkové 3% talenty na internete.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map