7 najlepších gramatických alternatív

Grammarly je jedným z najobľúbenejšie nástroje na analýzu gramatiky a písania na internete. Je to obrovský upgrade z kontroly pravopisu, ktorý je zabudovaný do programu Microsoft Word a webových prehliadačov, ako je Google Chrome. Ale existuje veľa skutočne dobrých vecí. Tu je zbierka najlepších.


Hoci gramatika vám môže pomôcť opraviť gramatické chyby a zlepšiť štýl písania, nemusí to byť pre vás najlepšia voľba. Existujú aj ďalšie nástroje, ktoré musíte skontrolovať pred začatím all-in na gramatike.

Aby sme vám ušetrili hodiny výskumu, zostavili sme niektoré najlepšie alternatívy k gramatike existujú na trhu.

Najlepšie gramatické alternatívy v roku 2020:

 • Celkovo najlepšie: je oveľa viac ako len kontrola gramatiky. Je to mentor písania, ktorý analyzuje váš štýl písania a ponúka návrhy na jeho vylepšenie.
 • Bežca, najlepšie celkovo: je ľahko použiteľný nástroj na kontrolu gramatiky, interpunkciu a kontrolu pravopisu typu všetko v jednom, ktorý automaticky zisťuje a opravuje zneužité slová a gramatické chyby..
 • Najlepšie SEO alternatíva k gramatike: je asistent písania pre SEO, marketingových pracovníkov a copywriterov. Robí to, čo robí Grammarly, ale tiež vám poskytuje textovú analýzu a optimalizáciu obsahu na zisťovanie problémov so SEO, aby ste ich mohli opraviť a získať lepšie hodnotenie.

Čo je gramatika?

najlepšie gramatické alternatívy

Gramatika je bezplatný nástroj ktorý kontroluje vaše písanie gramatické chyby, pravopisná chybas, a ponuky Návrhy o vylepšovaní štýlu písania. Môže vám pomôcť vyhnúť sa chybám skôr, ako kliknete na tlačidlo Odoslať v ďalšom e-maile.

Skôr ako stlačíte tlačidlo odoslania, už žiadne korektúry e-mailov stokrát nemáte. Gramaticky to urobí za vás a urobí to oveľa lepšie ako predvolené kontroly pravopisu, ktoré ponúka váš operačný systém a prehliadač.

Gramatické vlastnosti

Gramatika je k dispozícii pre všetky platformy, na ktorých môžete písať. Je k dispozícii ako rozšírenie pre webové prehliadače, ako je Google Chrome a Firefox. Je k dispozícii aj ako samostatná stolná aplikácia pre Mac a Windows. Nielen to, ale prichádza aj s aplikáciou pre Android a iOS, ktorá môže nahradiť vašu predvolenú klávesnicu s gramatikou.

gramatické aplikácie

Gramaticky skontroluje viac ako 200 gramatických chýb, ktoré by ste mohli v texte urobiť. Poskytuje tiež návrhy na zlepšenie štýlu písania tak, aby vyhovoval tónu hlasu, ktorý chcete vyjadriť.

Vďaka prémiovej verzii získate ďalších 250 gramatických kontrol, pokročilú detekciu plagiátov a návrhy na vylepšenie slovnej zásoby.

gramatické vlastnosti

Gramatické výhody a nevýhody

K dispozícii je gramatika zadarmo pre všetky vaše zariadenia a dokáže ľahko zachytiť jednoduché gramatické chyby. Ale ak chcete to najlepšie, čo tento nástroj ponúka, musíte si vybrať peňaženku.

Pre verzia gramatiky otestuje váš text na oveľa viac gramatických chybách a dokonca skontroluje, či váš text nie je plagiátorský.

Aj keď verzia Pro vám môže dať ruku pri korektúre písania, stojí to 139 dolárov ročne alebo 59 dolárov za štvrťrok alebo môžete ísť s najdrahšou zo všetkých plánov, s mesačným plánom, ktorý stojí 29 dolárov mesačne.

Ak práve začínate alebo máte nízky rozpočet, verzia Grammarly pro nie je pre vás tým najlepším riešením.

Najlepšie gramatické alternatívy

ProWritingAid

ProWritingAid

ProWritingAid používajú tisíce profesionálnych spisovateľov, redaktorov a študentov z celého sveta. Je to viac ako len kontrola gramatiky. to analyzuje váš štýl písania a ponuky Návrhy vylepšiť to.

Funguje tiež ako učiteľ písania pomôže vám vylepšiť písanie zakaždým, keď ho použijete. Funguje vo všetkých vašich obľúbených písacích aplikáciách a webových stránkach vrátane Dokumentov Google, Microsoft Outlook, Open Office atď.

Vlastnosti

 • Aplikácie a rozšírenia sú k dispozícii pre všetky vaše prehliadače vrátane prehliadača Google Chrome a Firefox.
 • Funguje s aplikáciami ako Microsoft Outlook, Microsoft Word, Dokumenty Google, Scrivener a Open Office.
 • Gramatika, editor štýlov a nástroj na písanie správ sú zabalené v jednom nástroji.

Prečo používať ProWritingAid namiesto gramatiky

Ak chcete viac ako len kontrolu gramatiky, mali by ste skúsiť program ProWritingAid. Analyzuje vaše písanie a ponúka vám návrhy na zlepšenie písania a pôsobí ako mentor písania, ktorý vám pomôže vylepšiť štýl písania.

Softvér zázvoru

zázvorový softvér

Softvér zázvoru je jedným z najlepší gramatický kontrolór nástroje na internete. Je k dispozícii pre prehliadače Chrome, Firefox a Safari ako rozšírenie prehliadača. Je k dispozícii aj pre systémy iOS a Android, takže môžete písať bezchybne na všetkých zariadeniach, ktoré používate.

Ďumbier rozšírenie prehliadača funguje na takmer všetkých webových stránkach vrátane tých, ktoré používate najčastejšie, ako sú Twitter a Facebook alebo Slack a Zendesk, ak podnikáte

Vlastnosti

 • Aplikácie sú k dispozícii pre zariadenia so systémom Android a iOS.
 • Rozšírenia prehľadávača fungujú na všetkých webových stránkach vrátane obľúbených webov, ako sú Facebook a Twitter.
 • Analyzuje vaše písanie a ponúka návrhy na zlepšenie vášho štýlu písania.

Prečo používať Ginger namiesto gramatiky

Ginger pracuje na viacerých webových stránkach ako v gramatike. Veľmi dobre to funguje s podnikovými aplikáciami, ako sú Zendesk, Slack a ďalšie.

Copywritely

Copywritely

Na rozdiel od ostatných nástrojov v tomto zozname, Copywritely je vytvorený výlučne na účely vytváranie obsahu optimalizovaného pre SEO. Analyzuje váš obsah a ponúka návrhy na jeho zlepšenie pre ľudí aj pre vyhľadávacie nástroje. Skontroluje váš text, či neobsahuje gramatické chyby ani pravopisné chyby. Poskytuje tiež návrhy na zlepšenie štýlu písania.

Používajú ho tisíce copywriterov, obchodníkov a redaktorov, ktorí chcú pre svoje publikum vytvoriť najlepší možný obsah.

Najlepšie na tomto nástroji je, že je analyzuje obsah konkurenta a ponúka návrhy vylepšenia optimalizácie pre vyhľadávače. Je tiež dodávaný s desiatkami vstavaných šablón úloh, ktoré vám pomôžu ľahko zadať vaše písanie externe copywriterom. Skontroluje tiež plagiát v texte.

Nielen to, ale analyzuje tiež obsah podľa hustoty kľúčových slov, aby vám pomohol vyhnúť sa algoritmickým sankciám od spoločnosti Google. To vám umožní zistiť napĺňanie kľúčových slov a zlepšiť pomery zacielenia na kľúčové slová. Taktiež dáva vášmu obsahu skóre čitateľnosti a ponúka návrhy na jeho zlepšenie.

Vlastnosti

 • Pomáha vám vytvárať obsah, ktorý milujú ľudia aj vyhľadávacie nástroje.
 • Jeden z najjednoduchších spôsobov optimalizácie obsahu pre vyhľadávače bez straty kvality.
 • Ponúka návrhy na opravu gramatických a pravopisných chýb. Poskytuje tiež návrhy na zlepšenie štýlu písania.

Prečo používať copywritely namiesto gramatiky

Copywritely je určený pre SEO a obchodníkov s obsahom, ktorí chcú produkovať najkvalitnejší obsah, ktorý sa môže vo vyhľadávačoch umiestniť vysoko a čitatelia ho milujú..

Hemingway Editor (aplikácia pre počítač)

Hemingway Editor

Hemingway Editor, na rozdiel od iných nástrojov v tomto zozname je nástrojom na analýzu písania, ktorý vám pomôže vylepšiť písanie. Aj keď nenabízí gramatickú kontrolu, analyzuje váš text a ponúka stovky návrhov na jeho vylepšenie.

Hemingway Editor je desktopová aplikácia pre Windows a Mac OSX a stojí 19,99 dolárov.

Písanie v Hemingwaye bude nielen aby bolo písanie čitateľnejšie ale bude vylepšite svoj štýl písania zakaždým, keď ho použijete. Povie vám, kedy je písanie ťažko čitateľné alebo kedy by ste mali nahradiť slová lepšou alternatívou. Najlepšie na tomto nástroji je to, že vášmu obsahu dáva hodnotenie čitateľnosti.

Vlastnosti

 • Nástroj na písanie, ktorý používa veľa profesionálnych blogerov a spisovateľov.
 • Pomáha vám analyzovať vaše písanie a ponúka návrhy na jeho lepšie čitateľnosť.
 • Tento nástroj použite spolu s ďalšími nástrojmi na kontrolu gramatiky, ako je Gramatika, aby ste z toho mali čo najviac.

Prečo používať editor Hemingway namiesto gramatiky

Hemingway Editor nie je kontrola gramatiky ani kontrola pravopisu. Je to nástroj na písanie, ktorý vám pomôže vylepšiť štýl písania a zlepší jeho čitateľnosť a prístupnosť pre všetkých. Ak sa používa spolu s gramatickým alebo iným nástrojom na kontrolu gramatiky, môže vám pomôcť vylepšiť štýl písania a urobiť ho zrozumiteľnejším..

WhiteSmoke

WhiteSmoke

WhiteSmoke je jedným z najstarších a najstarších populárna gramatická kontrola nástroje na internete. WhiteSmoke je oveľa viac než len kontrola pravopisu. Je to korektor ktoré vám pomôžu opraviť všetko od jednoduchých gramatických chýb po chyby v štýle. WhiteSmoke používajú populárne značky ako Dictionary.com, Pearson, McGill a University of Toronto.

Vlastnosti

 • Jeden z najstarších a najdôveryhodnejších gramatických dám na internete.
 • Pomáha vám opraviť gramatické chyby a ponúka návrhy na zlepšenie štýlu písania.
 • K dispozícii pre stolné aj mobilné zariadenia, takže môžete písať bezchybne na všetkých svojich zariadeniach.

Prečo používať WhiteSmoke namiesto gramatiky

WhiteSmoke je prémiový korektúrny nástroj, ktorý využíva najnovšie technológie v prirodzenom jazyku, aby vám pomohol písať lepšie a dokonca vylepšiť písanie.

PaperRater

PaperRater

PaperRater je online nástroj, ktorý kontroluje vaše písanie Gramatické a pravopisné chyby, a plagiátorstvo. Je k dispozícii iba ako online nástroj, takže nie je potrebné sťahovať aplikáciu pre stolné počítače ani inštalovať rozšírenie prehliadača. Bezplatná verzia aplikácie umožňuje skontrolovať až 5 stránok na podanie.

Prémiové predplatné však umožňuje kontrolu až 20 strán na podanie.

Vlastnosti

 • Bezplatný nástroj, ktorý kontroluje vaše písanie kvôli chybám v gramatike a pravopisu.
 • Umožňuje kontrolu plagiátu v texte.
 • Poskytuje návrhy, ktoré vám pomôžu vylepšiť písanie a dá vášmu písaniu skóre.

Prečo používať program PaperRater namiesto gramatiky

PaperRater je zadarmo až pre 50 podaní mesačne. Analyzuje vaše písanie a dáva mu skóre. Poskytuje tiež návrhy, ktoré vám pomôžu vylepšiť štýl písania.

LanguageTool

LanguageTool

LanguageTool je korektúrny softvér, ktorý ponúka návrhy na opravu gramatických chýb a pravopisných chýb v texte. Je k dispozícii ako rozšírenie prehliadača pre prehliadač Google Chrome aj Firefox.

Je to jeden z najlepšie nástroje, pokiaľ ide o korektúry. Môže vám pomôcť opraviť gramatické chyby a vylepšiť štýl písania. Prémiová verzia tohto nástroja skontroluje váš text na 2500 rôznych chybách a ponúka návrhy na zlepšenie písania.

Najlepšie na tomto nástroji je, že s ním pracuje veľa rôznych jazykov vrátane angličtiny, nemčiny, francúzštiny, holandčiny atď. Skontroluje chyby vo vašom písaní vo všetkých podporovaných jazykoch.

Vlastnosti

 • Funguje s mnohými inými jazykmi, nielen s angličtinou.
 • Kontroluje v texte viac ako 2 500 chýb.
 • Pomáha vám opraviť gramatiku a pravopisné chyby, ale tiež vám pomôže vylepšiť štýl písania.

Prečo používať jazyk LanguageTool namiesto gramatiky

Gramaticky podporuje iba angličtinu. LanguageTool prichádza s podporou mnohých jazykov okrem angličtiny vrátane nemčiny, francúzštiny, rumunčiny a holandčiny.

záver

Je teda gramatika dobrá? Ty betcha! Gramatika y je jedným z najlepších progresívnych a ľahko použiteľných pomocných písacích asistentov na odstránenie gramatických, pravopisných a interpunkčných chýb..

Všetky nástroje v tomto zozname ponúknuť bezplatnú verziu pre váš test pred zakúpením. Odporúčame otestovať aspoň jednu alebo dve alternatívy v tomto zozname pred vyrovnaním sa s tou, ktorá sa vám páči. Väčšina z týchto nástrojov ponúka návrhy, ktoré vám pomôžu vylepšiť štýl písania.

Ak vaše zameranie zlepšuje štýl písania, odporúčam vám ísť Hemingway Editor. Je k dispozícii pre weby aj ako samostatná stolná aplikácia. Neponúka kontrolu gramatiky, preto ju odporúčame používať spolu s nástrojom na kontrolu gramatiky, ako je Grammarly alebo Ginger..

Ak chcete nástroj, ktorý vám pomôže vylepšiť štýl písania a skontroluje, či sa v texte nenachádzajú chyby, odporúčam vám ísť ProWritingAid. Pomôže vám to zlepšiť písanie a skontroluje, či sa pri písaní nevyskytujú chyby.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map