7 najlepších alternatív Trello

Trello je populárny a ľahko použiteľný softvér pre kanban a projektový manažment. Ale ak potrebujete riadiť zložitejšie projekty s viacerými zúčastnenými stranami, tu sú niektoré z nich tam vonku.


Trelly má asi 50 miliónov registrovaných používateľov a 1,1 milióna aktívnych denných používateľov. Vďaka tomu je Trello jedným z popredných softvérov pre riadenie projektov.

Najlepšie alternatívy Trello v roku 2020:

 • Celkovo najlepšie: je najobľúbenejší softvér na riadenie projektov, ktorý je k dispozícii vďaka ľahko použiteľným, intuitívnym a výkonným funkciám, ktoré pomáhajú tímom koordinovať a riadiť svoje projekty..
 • Bežca, najlepšie celkovo: je výkonný nástroj na riadenie projektov, ktorý umožňuje malým a veľkým podnikom plánovať, koordinovať a riadiť prácu pre komplexné projekty, do ktorých sú zapojené viaceré zainteresované strany..
 • Najlepšia alternatíva spoločnosti Trello na osobné použitie: osobný plán (je 100% zadarmo) abd je určený špeciálne pre nezávislých študentov, študentov, rodiny a pre osobné projekty.

Dnešné pracoviská sú plné projektov, ktoré je potrebné včas a efektívne realizovať. Projektové riadenie je v súčasnosti zručnosť, ktorá sa čoraz viac vyžaduje pracovníkov. Zložitosť väčšiny projektov, s ktorými sa dnes pracujú, si bude vyžadovať obrovské tradičné zdroje, ako sú knihy, denníky, vynikajúce listy atď., Aby bolo možné efektívne spravovať alebo sledovať.

Našťastie väčšinu sledovania a organizácie informácií o projekte môže teraz zvládnuť veľa softvéru na trhu. Trello je jedným z popredných softvérov, ktoré poskytujú nástroje pre riadenie projektov a Kanban.

Poskytuje nástroje na podávanie správ, organizovanie, plánovanie a včasné vykonávanie projektov. Používanie nástrojov, ako sú napr Trello sa stal nevyhnutným pre každého, kto chce efektívne riadiť a realizovať projekty.

Trello sa môže pochváliť asi 50 miliónmi registrovaných používateľov, s aktívnymi dennými používateľmi 1,1 milióna. Vďaka tomu je Trello jedným z popredných softvérov pre riadenie projektov. Trello však nie je jediný softvér na riadenie projektov, ktorý by sa mal používať. Existuje viac ako tucet ďalších nástrojov na riadenie projektov, ktoré poskytujú rovnaké alebo viac funkcií ako Trello.

Ak hľadáte alternatívy Trella, prečítajte si viac a zistite viac.

Čo je Trello?

Trelly

Trelly je aplikácia na vytváranie zoznamov v štýle Kanban, ktorú vyrobila spoločnosť Fog Creek Software v roku 2011 a neskôr sa predala spoločnosti Atlassian v januári 2017.

Je to webová aplikácia, ale má aj verzie pre Android a iOS. Trello je k dispozícii v 21 jazykoch vrátane angličtiny, fínčiny, francúzštiny, nemčiny, poľštiny, ruštiny, taliančiny, japončiny atď.

Trello je softvér produktivity, ktorý umožňuje tímovú spoluprácu na projektoch, projektovom riadení a riadení úloh. S programom Trello môžu používatelia vytvárať úlohy s niekoľkými stĺpcami, ktoré zahŕňajú stavy úloh, ako napríklad Úlohy, Prebieha a Hotovo.

Trello je ideálne pre osobné a pracovné použitie, ako je softvérový projektový manažment, školský bulletin, plánovanie hodín, účtovníctvo, web design atď. Trello prichádza s bohatým rozhraním API, ktoré umožňuje bezproblémovú integráciu s podnikovými systémami a ďalšími integračnými službami založenými na cloudu, ako sú IFTTT a Zapier..

Funkcie Trello

Trello je úplne zadarmo navždy pre osobné použitie, Avšak, bezplatný plán prichádza s obmedzeniami ktoré zahŕňajú 10 MB na prílohu súboru, 10 tímových rád, 1 zapnutie na jednu dosku, jednoduchú automatizáciu vašich úloh, príkazy sú obmedzené na jednu kartu, dosku a tlačidlo. Tiež dostanete jedno pravidlo za každú tabuľu. Máte však neobmedzené osobné dosky, neobmedzené karty a neobmedzené zoznamy.

Plán obchodnej triedy Trello je za 9,99 dolárov mesačne. Odberatelia svojej obchodnej triedy využívajú neobmedzené osobné dosky, neobmedzené karty, neobmedzený zoznam, 250 MB súborov, prioritnú podporu, pozorovateľov, vlastné zázemie a nálepky. Užívatelia plánu obchodných tried majú tiež tímové vlastnosti neobmedzených tímových rád a kolekcií dosiek.

Rozšírenia prichádzajú s vlastnými poľami, zoznamami, zobrazením mapy a 100 integráciami aplikácií neobmedzene. K dispozícii je aj automatizačný sluha, ktorý je dodávaný s viac ako 1000 príkazovými príkazmi na tím a viac ako 200 na jedného používateľa. Funkcie správcu a zabezpečenia zahŕňajú dvojfaktorové overenie, rozšírené oprávnenia správcu, prihlásenie do aplikácií Google, pozvánky s obmedzením domény atď..

Program Trello Enterprise stojí 20,83 dolárov na používateľa mesačne pre 100 používateľov, pričom cena sa znižuje s rastúcim počtom používateľov nad 100. Podnikový plán obsahuje všetky funkcie podnikovej triedy as omnoho viac. Má povolenia pre celú organizáciu, obmedzenia príloh a správu pri zapnutí.

Trello Klady a zápory

Trello má určite skvelé vlastnosti. Ich bezplatný plán je dostatočný na zvládnutie osobných projektov a iných projektov, ktoré nie sú príliš zložité. Aktualizácie Trello sú rýchle a rýchle. K dispozícii je tabuľa pre každý projekt a môžete vidieť všetky informácie na jednej stránke a je ľahké vytvárať problémy a priraďovať ich ľuďom..

Trello však nemusí mať všetko, čo potrebujete. Napríklad v Trelle nie je k dispozícii žiadna Ganttova tabuľka. O kartách tiež nemôžete písať dokumenty ani wiki. A môžete písať iba jednoduché popisy. Okrem toho existuje limit na veľkosť tímu, ktorý nemusí fungovať pre väčšiu spoločnosť. Takže ak Trello nefunguje dobre, možno budete chcieť zvážiť inú alternatívu.

Tu je sedem ďalších softvérových nástrojov, ktoré ponúkajú podobné funkcie Trello pre riadenie projektov a Kanban.

1. Asana

Asano

Asana je skvelá voľba pre stanovenie a dosiahnutie vašich cieľov. Môžete ľahko naplánovať a zorganizovať kroky, ktoré váš tím potrebuje, aby sa dostal do vašich konečných termínov. V Asane máte možnosť vytvárať dosky s priradenými úlohami a podúlohami. Existuje veľa možností na ľahké triedenie týchto úloh vrátane ich jednotlivých termínov splatnosti. Môžete ľahko presunúť položky z rozpracovaného do dokončeného. A Asana umožňuje používať vlastné polia a premenovať možnosti stĺpcov.

asana úlohy

Existuje časová os, ktorá určuje a sleduje zodpovednosť, čo vám umožňuje zdieľať plány a rýchlo aktualizovať svoj tím. Do Asana môžete tiež nahrať tabuľky a vytvoriť tak časové harmonogramy. Majú prispôsobiteľný kalendár, ktorý vám umožňuje prezerať a upravovať dátum projektu a jeho podúlohy. Váš tím môže použiť formuláre žiadostí a vytvoriť automatizáciu na mieru, aby sa zjednodušil váš pracovný proces a zabránilo sa ďalším chybám.

Asana vám poskytuje viac ako 100 integrácií a umožňuje vám rozdeliť projekty do rôznych portfólií. Navyše si môžete zobraziť rôzne pracovné zaťaženia členov tímu, aby ste sa uistili, že nikto nie je preťažený.

Asana Výhody a nevýhody

Jedinečné výhody pre Asanu spočívajú v tom, že majú možnosť odovzdania tabuľky a možnosť vyrovnať pracovné zaťaženie vášho tímu. Nevýhody pre Asana sú v tom, že názory sú na samostatných platformách, ak chcete pre svoj tím získať viac prepojeného pocitu.

Prečo je Asana lepšia ako Trello

Asana má prispôsobiteľný kalendár a schopnosť ľahko priradiť úlohy a nadviazať na ich dokončenie. Trello má skupinové úlohy, ale nemá takmer toľko možností komunikácie ako tím. Softvér na riadenie úloh / projektov Trello je založený na kartách, Asana robí aj karty, ale vďaka množstvu ďalších funkcií je univerzálnejší a výkonnejší.

2. Monday.com

monday.com

Monday.com ponúka viac možností zobrazenia. Patria medzi ne Kanban, časová os, kalendár, mapa a zobrazenia mapy. Obsahuje až 50 GB úložného priestoru s viac ako 150 rôznymi automatizáciami na zefektívnenie vášho pracovného toku. Ponúka spolu s možnosťami aplikácie a integráciou e-mailov admin.com množstvo bezpečnostných opatrení a podpory.

Prístrojové panely tohto programu vám umožňujú vybrať rôzne typy stĺpcov s vloženými formulármi a jedinečnými značkami. Môžete zdieľať svoje karty alebo mať súkromné ​​nastavenia kariet. Jednou z najzaujímavejších možností, ktorú ponúka Monday.com, je denník aktivít.

Monday.com Výhody a nevýhody

Výhodou je, že Monday.com ponúka veľa úložného priestoru a spôsob, ako sledovať aktivity a informácie každého člena tímu pomocou vložených formulárov. Nevýhody spočívajú v tom, že mnohé z týchto funkcií vyžadujú najdrahší plán, takže možno budete musieť vykonať ďalšiu inováciu, aby ste získali požadované funkcie..

Prečo Monday.com je lepší ako Trello

Na rozdiel od služby Trello vám server Monday.com poskytuje prispôsobenie stĺpcov a zobrazenia svojich dashboardov. Celé nástenky môžete zdieľať so svojím tímom a nie s archívmi kariet.

3. Wrike

wrike

Wrike je vynikajúcou voľbou pre projekty, ktoré zahŕňajú digitálne diela. Ich doplnkové funkcie zahŕňajú možnosti na sledovanie a správu vašich digitálnych zdrojov. Môžete ich upravovať, kontrolovať a publikovať.

Samotný softvér obsahuje jednu jedinú platformu, ktorá pomáha členom tímu zostať v spojení. Môžete dokonca získať živý prehľad o tom, ako projekty prichádzajú. To vám môže pomôcť znížiť nepotrebné e-maily a stretnutia a ušetriť tak čas. Spoločnosť Wrike má personalizované zobrazenia dashboardov a silnú bezpečnosť so šifrovanými dátovými možnosťami.

ťažký prístrojový panel

Majú veľa nápadov na šablóny projektu a ponúkajú kalendár, Ganttov diagram a možnosti reportov s analytikmi. Wrike sa môže integrovať so stovkami aplikácií. Ich najzaujímavejšou z nich je však sledovanie ich času a rozpočtu. Umožňujú vám tiež kontrolovať verzie zdieľaných dokumentov.

Wrike Klady a zápory

Výhody sú v tom, že Wrike má celú jednu platformu, takže členovia tímu môžu zostať užšie prepojení a majú efektívnosť času a rozpočtu. Nevýhody spočívajú v tom, že funkcie správy digitálnych prostriedkov sú doplnky, a nie sú súčasťou vášho hlavného predplatného služby Wrike.

Prečo je Wrike lepší ako Trello

Wrike obsahuje živé pohľady na váš projekt, aby vedenie vášho tímu mohlo získať odpovede a aktualizácie v reálnom čase. Trello sa naopak spolieha viac na zdieľanie súborov.

4. Basecamp

základný tábor

Basecamp je hlavne o prihlásení sa do tímu a vedenia. Zahŕňa zoznamy úloh a harmonogramy spolu s čiastkovými projektmi, vďaka ktorým si môžete byť viac organizovaní. Môžete sledovať všetky informácie o časových plánoch projektu a priraďovať členom tímu veci, ktoré je potrebné splniť.

Aby boli všetci v spojení, Basecamp ponúka diskusné fóra a funkciu skupinového rozhovoru. Zahŕňa tiež automaticky nastavené nahlásenia so správcom. Týmto spôsobom môžete zostať v kontakte a pritom mať pocit, že máte slobodu fungovať a vystupovať. Basecamp má dokonca samostatný pohľad na manažérske pohľady na názory členov tímu.

Tento softvér obsahuje možnosti ukladania súborov a ponúka zobrazenie grafu Hill. Umožňuje vám tiež ľahko nastaviť dostupné hodiny, takže sa nemusíte obťažovať.

Výhody a nevýhody Basecampu

Výhodou Basecampu je, že manažment môže ľahšie zadávať úlohy a kontrolovať konzistentne a automaticky spolu s členmi tímu. Nevýhody Basecampu spočívajú v tom, že nemajú toľko prispôsobiteľných funkcií, ako niektoré iné programy.

Prečo je Basecamp lepší ako Trello

Basecamp obsahuje skôr graf Hill, ako Ganttov diagram. Basecamp tvrdí, že zobrazenie grafu Hill je v skutočnosti lepšie, pretože je jasnejším obrazom postupu vášho projektu. Namiesto toho, aby ste videli niekoľko zostávajúcich úloh, môžete pochopiť, kde môžu byť prekážky.

5. ZenHub

zenhub

Ak ste fanúšikom GitHubu, potom si zamilujete ZenHub. Obsahuje veľa spolupráce GitHub. Môžete si vytvoriť cestovné mapy pre svoje projekty, čo sú v podstate časové harmonogramy, ktoré si môžu pozrieť všetci členovia tímu. V týchto zobrazeniach môžete úlohy upravovať podľa svojich priorít, spolu s výberom štítkov a filtrovacích schopností. Môžete tiež nastaviť míľniky na sledovanie pokroku vášho projektu.

ZenHub poskytuje viac prepojený virtuálny pracovný priestor, kde môžete k svojim úlohám priradiť rôznych členov tímu. Tento program je obzvlášť skvelá voľba, ak spravujete produkty a inventár. ZenHub bude sledovať vaše projekty a pomôže vám dávať si pozor na chyby a zachytiť problémy skôr, ako k nim dôjde. Môžete tiež pozorne sledovať akékoľvek trendy alebo problémy so stimuláciou pre svoje vydania produktov.

ZenHub Klady a zápory

Výhody systému ZenHub spočívajú v tom, že vám umožňujú robiť viac správy vydávania produktov, čo vám pomáha zvyšovať produktivitu a predchádzať chybám. Nevýhody ZenHubu spočívajú v tom, že nemajú ďalšie funkcie na plánovanie, ako sú zobrazenia kalendára alebo analytika prehľadov.

Prečo je ZenHub lepší ako Trello

Aj keď Trello používa karty na sledovanie poznámok a úloh, ZenHub pre vás vytvára úplné cestovné mapy, aby ste videli časové harmonogramy svojich výrobkov a plnili svoje ciele..

6. MeisterTask

MeisterTask

MeisterTask je pravdepodobne jednou z najviac prispôsobiteľných možností, ako pomôcť vášmu tímu tešiť sa z pracovného času a zvýšiť svoju efektivitu. Obsahuje vlastné ikony a pozadie pre váš virtuálny pracovný priestor.

Tento program má veľa možností automatizácie a umožňuje vám prepojiť rôzne úlohy, aby ste si mohli jednoducho pozrieť, ako sa navzájom ovplyvňujú. Môžete vytvoriť neobmedzené množstvo úloh a podúloh a MeisterTask vám dáva možnosť sledovať čas, ktorý na ne strávite. Ak máte veci, ktoré robíte stále dokola, tento program vám umožňuje vytvárať opakujúce sa úlohy s vlastnými poľami. To vám môže pomôcť vyhnúť sa chybám a priniesť prácu na rýchlejšiu stránku.

MeisterTask vám ponúka skvelé možnosti zdieľania medzi skupinami alebo v rámci projektov. Umožňuje tiež mať viac administrátorov pre svoj tím a skupiny. Ďalšou skvelou vlastnosťou je, že obsahuje množstvo správ, ktoré môžete analyzovať a sledovať. Patria sem štatistiky vášho projektu a správy o dodržiavaní predpisov. Môžete tiež exportovať údaje. Jednou jedinečnou vlastnosťou je, že MeisterTask má riešenia na integráciu s iným softvérom pre správu vrátane Trello.

MeisterTask Klady a zápory

Výhody MeisterTask sú v tom, že vám poskytujú možnosti sledovania času a automatizáciu z hľadiska efektívnosti. Nevýhody MeisterTask sú v tom, že mnohé z ich funkcií prispôsobenia slúžia skôr na pohľad než na pracovné riešenia.

Prečo je MeisterTask lepší ako Trello

MeisterTask sa môže skutočne integrovať s Trello, čo vám umožní vytiahnuť informácie z ich platformy, aby ste mohli využívať všetky ďalšie funkcie tohto softvéru..

7. Kliknite naUp

clickup

Kľúčom k ClickUp sú možnosti správy pre váš tím. Ponúkajú niekoľko rôznych pohľadov, z ktorých si môžete vybrať, aby vám virtuálny pracovný priestor fungoval. Môžete zobraziť zoznam, pole, tabuľu, kalendár, súbor alebo zobrazenie formulára. Môžete si tiež vybrať Ganttovo zobrazenie.

V závislosti od cieľov vášho tímu si môžete vybrať zložitosť svojho pohľadu spolu s výberom filtra. Keď spravujete svoj tím, umožňuje vám prezerať rôzne profily a ľahko pre ne vytvárať a upravovať úlohy. Tieto úlohy sa potom zobrazia v ich paneli úloh, čo umožňuje rýchle prepínanie medzi nimi.

ClickUp obsahuje funkciu poznámkového bloku a cloudové úložisko. Keď zanechávate komentáre v tímových dokumentoch, môžete v rámci svojho komentára skutočne priradiť akcie alebo úlohy a existuje aj možnosť okamžitého rozhovoru.

Kliknite na položku Výhody a nevýhody

Výhodou ClickUp je, že sa môžete prispôsobiť svojim cieľom vrátane úprav projektov a prepínania medzi úlohami. Nevýhody ClickUp spočívajú v tom, že môže byť ťažké nedvojnásobiť úlohy, pretože ich môžete priradiť na mnohých rôznych miestach.

Prečo je ClickUp lepší ako Trello

ClickUp má viac možností organizácie ako Trello, najmä pokiaľ ide o ich zoznamy a zobrazenia. Majú viac vlastných možností spolu s lepšími funkciami prehľadov, ako sú tabuľky, súbory a sledovanie času.

Najlepšie alternatívy Trello: Zhrnutie

alternatívy trello

Ak hľadáte jednoduchý, intuitívny a ľahko použiteľný softvér na riadenie projektov, potom je Trello dobrá voľba, ale ak chcete silnejšiu alternatívu k Trello, Asana nie je jasnou voľbou..

Zatiaľ čo Trello je ľahko použiteľný a vizuálne príťažlivý nástroj v štýle Kanban a je ideálny pre menšie tímy, ale pre väčšie komplexné projekty, do ktorých je zapojených viac zainteresovaných strán, najmä pokiaľ ide o delegovanie úloh a riadenie viacerých projektov, potom Asana a jeho sofistikovaný a výkonný softvér sú jasnou voľbou.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map