7 najlepších alternatív k topánkam

Ak chcete rozšíriť svoju prítomnosť v sociálnych médiách ako firma alebo ovplyvňovateľ, musíte vytvoriť a uverejniť veľa obsahu. Tu je nástroj na správu sociálnych médií HootSuite prichádza dnu. Ale sú skvelé tam vonku.


Bez ohľadu na to, akú platformu chcete ďalej rozvíjať, najdôležitejšou časťou je pravidelné uverejňovanie nového obsahu, aby vaši sledovatelia boli zapojení. Aj keď vytváranie obsahu je niečo, čo nemôžete automatizovať, môžete ho ľahko zautomatizovať jeho uverejnením na sociálnych médiách pomocou nástrojov, ako je Hootsuite.

Najlepšie alternatívy pre HootSuite v roku 2020:

 • Celkovo najlepšie: je podľa môjho názoru najlepším nástrojom na správu sociálnych médií typu všetko v jednom, na plánovanie a správu obsahu všetkých vašich účtov sociálnych médií..
 • Bežca, najlepšie celkovo: neprichádzajte s bezplatným programom, ale má lacnejší prémiový plán, ktorý spája až päť účtov sociálnych médií. Tiež milujem možnosti správy obsahu programu SocialPilot.
 • Najlepšia bezplatná alternatíva k Hootsuite: je to najlepšie bezplatné miesto na správu sociálnych médií, ako je napríklad Hootsuite, bezplatný plán vám umožní pripojiť sa až k trom z ľubovoľných kombinácií Facebook, Instagram, Twitter a LinkedIn..

Čo je to HootSuite?

najlepšie alternatívy pre huby

Hootsuite vám to umožňuje spravovať všetky svoje profily sociálnych médií z jedného dashboardu. Ale to nie je najlepšia časť. najlepšia časť o používaní Hootsuite je to, že vám to umožňuje vytvoriť kalendár propagácie obsahu.

Namiesto toho, aby ste každý deň vytvárali a uverejňovali nový obsah, vytvárate tonu obsahu vopred a automatizujte účtovanie pomocou služby Hootsuite.

Plánovanie príspevkov v sociálnych médiách je iba časťou toho, čo Hootsuite ponúka. To tiež umožňuje automatizujte preposielanie obsahu. Bez nástroja, ako je Hootsuite, nemáte žiadny spôsob, ako zistiť, aké sú vaše príspevky v sociálnych médiách.
Hootsuite poskytuje informačný panel, kde môžete skontrolovať výkonnosť svojho obsahu na platformách sociálnych médií, ako sú Facebook, Twitter, Pinterest a Instagram..

Hootsite funkcie a plány

HootSuite je viac ako len nástroj na naplánovanie príspevkov na sociálnych sieťach. To vám umožní spravujte všetky svoje profily sociálnych médií z jedného hlavného panela a ponúka prehľad o tom, ako si vaše podnikanie vedie v sociálnych médiách.

plány na zimné športy

HootSuite umožňuje správu nad 35 sociálnych sietí vrátane služieb Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, LinkedIn, Pinterest a mnoho ďalších. Umožňuje vám naplánovať neobmedzené príspevky na všetkých týchto platformách. Ponúka tiež nástroje na správu obsahu, ktoré vám pomôžu vytvoriť viac obsahu za kratší čas.

Štartovací plán spoločnosti Hootsuite vám umožňuje spravovať až 10 profilov sociálnych médií. Štartovací plán je ponúkaný na 29 dolárov mesačne pri platení ročne.

Klady a zápory Hootsuite

Hootsuite vám môže pomôcť automatizujte správu sociálnych médií a každý mesiac vám ušetrí hodiny, ktoré môžete stráviť vytvorením ďalšieho obsahu. To tiež ponúka analytika pre všetky vaše účty sociálnych médií ktoré vám môžu poskytnúť prehľad o tom, ako si vaše príspevky v sociálnych médiách vedú a kde by ste mohli robiť lepšie.

Ak podnikáte, spoločnosť Hootsuite vám môže ušetriť veľa problémov a ešte viac zefektívniť marketing obsahu tým, že vám umožní naplánujte propagáciu svojho obsahu.
HootSuite ponúka stovky funkcií a môže byť drastickým zlepšením spôsobu spravovania vašej prítomnosti na sociálnych sieťach.

Ale zároveň aj to môže byť o niečo drahšie ak práve začínate. Je určený pre podniky a nie pre jednotlivcov alebo vplyvných ľudí, ktorí práve začínajú.

Najlepšie alternatívy pre HootSuite v roku 2020

Nech už je váš dôvod akýkoľvek, tu sú niektoré z nich najlepšie alternatívy s doplnkami HootSuite nájdete na internete:

1. Odoslať

sendible

 • Plány od 29 USD mesačne alebo 24 USD mesačne, ak sa účtujú ročne (30-dňová bezplatná skúšobná verzia)
 • Webové stránky: https://www.sendible.com/

Sendible je nástroj na správu sociálnych médií, ktorý používa viac ako 10 000 firiem na celom svete. Podporuje plánovanie príspevkov pre Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest a mnoho ďalších sociálnych médií. Ponúka tiež plánovanie príspevkov na blogovacích platformách vrátane WordPress, Medium, Blogger a Tumblr.

Pomocou funkcie Sendible získate prístup k funkciám, ako sú vstavaná analytika pre všetky podporované platformy sociálnych médií a automatická recyklácia stálezeleného obsahu. Pomocou funkcie Sendible môžete ľahko automatizovať svoju prítomnosť na sociálnych sieťach.

Sendible vám umožňuje vytvárať a spravovať vaše kalendár propagácie obsahu pre všetky platformy sociálnych médií a blogov na jednom mieste. Môžete ľahko naplánovať príspevky mesiace vopred.

Zasielateľské plány:
Spoločnosť Sendible ponúka 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, do ktorej sa môžete zaregistrovať bez zadania údajov o kreditnej karte. Podľa ich počiatočného plánu získate neobmedzené plánovanie iba pre 12 služieb (účty sociálnych médií) iba 29 dolárov mesačne.

Prečo je Sendible dobrou alternatívou k HootSuite:
HootSuite umožňuje pripojiť k svojmu štartovaciemu plánu iba 10 účtov sociálnych médií, ktoré stoja 29 dolárov mesačne; Na druhej strane umožňuje odosielanie až 12 účtov sociálnych médií.

2. AgoraPulse

agorapulse

 • Plány od $ 99 / mesiac alebo 89 $ / mesiac, pri fakturácii ročne (28-dňová bezplatná skúšobná verzia)
 • Webové stránky: https://agorapulse.com/

AgoraPulse používa viac ako 17 000 obchodníkov so sociálnymi médiami po celom svete. Je to nástroj na správu sociálnych médií vytvorený pre vážnych podnikateľov a agentúry, ktoré pracujú s desiatkami klientov.

To nielen uľahčuje naplánovať obsah pre platformy sociálnych médií, ale tiež vám to pomôže riadiť a odpovedať na komentáre prostredníctvom jednoduchej doručenej pošty, ku ktorej majú prístup všetci vaši spoluhráči.

Najlepšie časť o AgoraPulse je, že ponúka vstavaný CRM ktoré vám pomôžu spravovať všetkých vašich zákazníkov na platformách sociálnych médií. Svoje účty Facebook, Twitter, Instagram, YouTube a LinkedIn môžete prepojiť a spravovať pomocou AgoraPulse z jedného hlavného panela..

Aj keď AgoraPulse ponúka desiatky úžasných funkcií, ktoré môžu zmeniť spôsob spravovania sociálnych médií, tento nástroj neodporúčam, ak práve začínate, pretože to môže byť pre začiatočníkov trochu nákladné..

Plány AgoraPulse:
Plány AgoraPulse začínajú o 99 dolárov mesačne a umožňuje pripojenie až 10 účtov sociálnych médií s až 2 užívateľskými účtami (na správu).

Prečo je AgoraPulse dobrou alternatívou k Hootsuite:
AgoraPulse je vhodnejšia pre podniky s veľkým počtom zákazníkov. Ponúka jednoduchý CRM, ktorý môžete použiť na správu a sledovanie svojich zákazníkov na podporovaných platformách sociálnych médií.

3. Sprout Social

klíčiť sociálne

 • Plány od $ 99 / mesiac (30-dňová bezplatná skúšobná verzia)
 • Webové stránky: https://sproutsocial.com/

Sprout Social používajú niektorí veľkí hráči v online marketingu, ako sú Glassdoor, Grubhub a Vice. Ponúka jednoduchý spôsob, ako spravovať svoju prítomnosť v sociálnych médiách na rôznych platformách a naplánovať pravidelný obsah.

Poskytuje vám nástroje, ktoré potrebujete na vytvorenie a správu plánu propagácie obsahu sociálnych médií. S Sprout Social môžete tiež sledovať sociálne médiá pre kľúčové slová, profily a polohy.

To vám tiež dáva možnosť spravovať komentáre zo všetkých vašich profilov sociálnych médií priamo z jedinej doručenej pošty, ku ktorej má prístup celý váš tím. Vďaka tomu je neuveriteľne ľahké odpovedať na komentáre a zostať v slučke o tom, čo hovoria vaši sledovatelia.

Rovnako ako AgoraPulse, aj Sprout Social nie je vhodný pre začiatočníkov alebo podniky, ktoré začínajú marketingom sociálnych médií. Náklady na začiatočný plán programu Sprout Social 99 dolárov mesačne na jedného používateľa a umožňuje iba správu 5 profilov. Ale Sprout Social je nesmierne užitočný, ak máte na sociálnych médiách veľa sledovateľov.

Sprout Sociálne plány:
Štartovací plán programu Sprout Social umožňuje spravovať až 5 profilov sociálnych médií a stojí 99 dolárov na používateľa mesačne.

Prečo je Sprout Social dobrou alternatívou k HootSuite:
Sprout Social je určený pre tímy, ktoré chcú spravovať tisíce sledovateľov z jednej schránky. Sprout Social ponúka oveľa lepšiu funkčnosť CRM a správy zákazníkov ako Hootsuite.

4. SocialPilot

socialpilot

 • Plány od 30 $ / mesiac alebo 25 $ / mesiac pri fakturácii ročne (14-dňová bezplatná skúšobná verzia)
 • Webové stránky: https://socialpilot.co/

SocialPilot je all-in-one nástroj pre správu marketingu sociálnych médií, ktorý používajú ako marketingový guru Neil Patel. Umožňuje vám naplánovať príspevky pre všetky hlavné sociálne platformy, ako sú Twitter, Facebook, LinkedIn, Instagram a podobné.

To tiež umožňuje vizuálne naplánovať príspevky pomocou zobrazenia kalendára. Na rozdiel od iných nástrojov v tomto zozname je program SocialPilot postavený pre malé podniky, blogerov a tých, ktorí práve začínajú. Ich počiatočný plán ponúka pripojenie až 25 profilov, 3 používateľských účtov a neobmedzené plánovanie iba za 30 dolárov mesačne.

Plány programu SocialPilot:
Štartovací plán programu SocialPilot umožňuje spravovať a rozvrhovať príspevky až pre 25 profilov 30 dolárov mesačne alebo 25 dolárov mesačne, ak platíte ročne.

Prečo je SocialPilot dobrou alternatívou k HootSuite:
SocialPilot je až trikrát lacnejší ako Hootsuite, pretože umožňuje pripojenie 25 profilov sociálnych médií a troch používateľských účtov iba za 30 dolárov mesačne, zatiaľ čo program Hootsuite umožňuje iba 10 profilov a jeden užívateľský účet za 29 dolárov mesačne.

5. eClincher

eClincher

 • Plány od 59 USD mesačne a 15% zľava pri ročnej fakturácii (14-dňová bezplatná skúšobná verzia)
 • Webové stránky: https://eclincher.com/

eClincher je výkonný nástroj na plánovanie sociálnych médií, ktorý pracuje s Facebookom, Twitterom, Instagramom, LinkedIn a ďalšími významnými platformami sociálnych médií. Dodáva sa so všetkým, čo potrebujete na správu a rast svojej prítomnosti v sociálnych médiách.

Dostanete kalendár obsahu naplánovať príspevky týždne alebo mesiace vopred. Tiež dostanete sociálna schránka spravovať všetky komentáre a rozhovory so zákazníkmi a sledovateľmi na jednom mieste.

Jedna vec, ktorá sa mi na tomto nástroji nepáči, je tá, ktorá vyžaduje, aby ste sa prihlásili na odber doplnku, ktorý stojí 50 dolárov mesačne za profil, ak chcete funkcie služby Twitter CRM. Niektoré ďalšie nástroje v tomto zozname ich ponúkajú zadarmo.

Plány eClincher:
Základný plán eClincher umožňuje pripojenie až 10 profilov a umožňuje naplánovanie neobmedzeného množstva príspevkov za spravodlivé obdobie 59 dolárov mesačne.

Prečo je eClincher dobrou alternatívou k HootSuite:
eClincher je pokročilý nástroj na správu sociálnych médií vytvorený pre pokročilých používateľov. Ak chcete viac informácií a pokročilých funkcií, eClincher je skvelá voľba.

6. Pufer

nárazník

 • Bezplatný (obmedzený) plán a prémiové plány od 15 USD mesačne (14-dňová bezplatná skúšobná verzia)
 • Webové stránky: https://buffer.com/

nárazník je jedným z najstarších a najpopulárnejších nástrojov na plánovanie sociálnych médií. Boli tu už veľmi dlho a ponúkajú desiatky funkcií na zjednodušenie plánovanie sociálnych médií a tvorba obsahu.

Ak práve začínate, veľmi odporúčam ísť s Bufferom ako s jeho Plány sú veľmi prijateľné a tento nástroj je jedným z najjednoduchších spôsobov učenia sa / používania.

Okrem plánovania sociálnych médií získate aj prístup do vyrovnávacej pamäte rozšírenie prehliadača ktorý umožňuje naplánovať príspevok na sociálnych médiách bez opustenia stránky, ktorú čítate.

Napríklad, ak chcete tweetovať zaujímavý článok, ktorý čítate, môžete si naplánovať tweet iba kliknutím na ikonu rozšírenia prehliadača Buffer..

Jedna vec, ktorá sa mi nepáči v službe Buffer, je, že umožňuje iba naplánovať až 100 príspevkov naraz v pláne štartérov. Väčšina ďalších nástrojov v tomto zozname umožňuje naplánovať neobmedzený počet príspevkov naraz.

Plány vyrovnávacích pamätí:
Štartovací plán Bufferu umožňuje naplánovať až 100 príspevkov naraz, a to až pre 8 profilov sociálnych médií 15 dolárov mesačne.

Prečo je Buffer dobrou alternatívou k HootSuite:
Ak práve začínate, Buffer je oveľa lepšou alternatívou k Hootsuite, pretože za 15 dolárov mesačne môžete naplánovať až 100 príspevkov až pre 8 profilov sociálnych médií.

7. Sociálna správa

Sociálna správa

 • Plány od 49 dolárov mesačne (30-dňová bezplatná skúšobná verzia)
 • Webové stránky: https://www.socialreport.com/

Sociálna správa je jednoduchý nástroj na správu sociálnych médií a interakcie, ktorý tvoria tisíce firiem po celom svete. Umožňuje vám naplánovať príspevky pre všetky hlavné platformy sociálnych médií vrátane služieb Facebook, Twitter, Instagram, YouTube a LinkedIn.

Sociálna správa tiež dáva vám a vášmu tímu možnosť spravujte všetky svoje rozhovory (komentáre a správy) so svojimi sledovateľmi na jednom mieste. Ponúka tiež desiatky metrík a analytických funkcií, ktoré vám poskytnú predstavu o výkonnosti vášho obsahu na sociálnych sieťach.

Plány sociálnej správy:
Náklady na začiatočný plán sociálnej správy 49 dolárov mesačne a umožňuje plánovanie neobmedzených príspevkov až pre 25 profilov.

Prečo je sociálna správa dobrou alternatívou k Hootsuite:
Sociálna správa ponúka množstvo pokročilých analytických a riadiacich funkcií, ktorým Hootsuite chýba. Umožňuje vám tiež oddeľovať profily na základe názvov priestoru projektu.

Hootsuite alternatívy: Zhrnutie

Takže aké sú najlepšie konkurenčné stránky, ako je Hootsuite?

Ak ste práve začínate a chcete ušetriť peniaze, odporúčam ísť s jedným Vyrovnávacia pamäť alebo SocialPilot. Vyrovnávacia pamäť umožňuje naplánovať 100 príspevkov až pre 8 profilov iba za 15 dolárov mesačne.

SocialPilot, na druhej strane, stojí 30 dolárov mesačne a umožňuje správu 25 profilov a umožňuje vám naplánovať neobmedzené príspevky. Ak máte hotovosť, je najlepšou voľbou vyrovnávacia pamäť.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map