7 najlepších alternatív ExpressVPN

Váš poskytovateľ internetových služieb vidí vašu internetovú prevádzku a pravdepodobne zaznamená vašu históriu prehliadania. Preto potrebujete službu VPN, ako je napríklad ExpressVPN, aby ste mohli šifrovať svoju komunikáciu v šifrovanom tuneli. Tu je moja zbierka správnych údajov.


Keď na Googli niečo vyhľadáte, váš poskytovateľ internetových služieb presne vie, čo ste od spoločnosti Google a z ktorého miesta. O vašu internetovú aktivitu sa vždy stará prostredný muž. virtuálna súkromná sieť (VPN) šifruje váš internetový prenos a skrýva a chráni vašu online identitu.

Najlepšie alternatívy ExpressVPN v roku 2020:

 • Celkovo najlepšie: obsahuje všetko, čo od dobrej VPN potrebujete, vrátane ochrany osobných údajov, zabezpečenia, rýchlosti a veľkého počtu miest a serverov.
 • Bežca, najlepšie celkovo: je americká spoločnosť VPN so sídlom v USA, ktorá zdôrazňuje rýchlosť, bezpečnosť a súkromie – s množstvom pripojení za nízku cenu

Čo je to ExpressVPN

expressvpn alternatívy

ExpressVPN poskytuje takmer všetky oblasti. Ich sieť VPN je rýchla, bezpečná a odblokuje Netflix a podporuje torrent.

ExpressVPN je služba VPN, ktorá vám umožňuje anonymne surfovať po internete. Ak používate sieť VPN, nikto nebude môcť sledovať vašu polohu ani vašu online aktivitu. Ani váš poskytovateľ služieb alebo vláda vašej krajiny.

Výhody ExpressVPN

ExpressVPN poskytuje jednoduchú službu VPN, ktorá vám pomôže zabezpečiť všetky vaše zariadenia a prehliadať internet anonymne bez toho, aby o tom niekto vedel. Ponúkajú aplikácie pre všetky zariadenia a platformy vrátane inteligentných televízorov, Android, iOS, PlayStation a dokonca aj vášho zariadenia internetového smerovača..

Medzi hlavné vlastnosti patrí:

 • Prísne zásady „neprihlásenia sa“.
 • 160 umiestnení VPN serverov v 94 krajinách po celom svete.
 • Zabudovaná funkcia na testovanie rýchlosti.
 • Najlepšie 256-bitové šifrovanie AES vo svojej triede.
 • Anonymná kompatibilita so servermi IP, Kill-Switch, Netflix a P2P.
 • Maskovanie IP adresy.
 • Používajte 3 zariadenia s 1 odberom.

Je ExpressVPN dôveryhodný? Ak je bezpečnosť jednou z vašich hlavných obáv, môžete si byť istí, že ExpressVPN berie bezpečnosť vážne. Väčšina používateľov bude potrebovať iba predvolené (a najbezpečnejšie) „OpenVPN“, ExpressVPN tiež podporuje protokoly SSTP, L2Tp / IPsec a PPTP..

Ak používate službu VPN, môžete ľahko pristupovať na webové stránky, ktoré sú blokované vo vašej krajine alebo poskytovateľom internetových služieb.

ExpressVPN je úžasná služba VPN, mali by ste však vedieť, že existujú konkurenčné stránky, ako napríklad ExpressVPN. Tu je zoznam najlepších alternatív ExpressVPN:

1. NordVPN

nordvpn

 • Oficiálna webová stránka: www.nordvpn.com
 • Viac ako 5 000 VPN serverov po celom svete v mnohých rôznych krajinách.
 • Najlacnejšie ceny nájdete na internete.

Prečo používať NordVPN namiesto ExpressVPN

Tam nie sú’t Mnoho poskytovateľov služieb VPN na internete, ktorí dokážu poraziť NordVPN’s ceny. Väčšina služieb VPN vrátane služby ExpressVPN účtuje za svoj ročný plán poplatok 100 dolárov.

Ale s NordVPN môžete získať 3 roky služby za pouhých 100 dolárov.

Majú tisíce serverov po celom svete a umožňujú vám vybrať si ktorúkoľvek krajinu, cez ktorú sa chcete pripojiť. Podľa môjho názoru je NordVPN najlepšou alternatívou k ExpressVPN.

Prečo používať ExpressVPN namiesto NordVPN

ExpressVPN má na výber viac miest ako NordVPN. Ich aplikácie pokrývajú všetky vaše zariadenia a platformy vrátane inteligentných televízorov, PlayStation, Android a iOS.

2. BulletVPN

bulletvpn

 • Oficiálna webová stránka: www.bulletvpn.com
 • Zásady nulového protokolovania.
 • Globálna sieť serverov VPN umožňuje zvoliť krajinu, z ktorej chcete pristupovať na internet.

Prečo používať BulletVPN namiesto ExpressVPN

BulletVPN ponúka politiku Zero Logging. To znamená, že nie’• Protokolovať všetky svoje aktivity na svojich serveroch. Zvyšuje to vaše súkromie a nezanechávajú žiadne stopy.

Prečo používať ExpressVPN namiesto BulletVPN

Ak na prehliadanie Internetu používate viac zariadení, potom je najlepšou voľbou ExpressVPN. Ponúkajú aplikácie pre všetky zariadenia a platformy vrátane PlayStation, Android, iOS, Mac a Smart TV.

3. IPVanish

ipvanish

 • Oficiálna webová stránka: www.ipvanish.com
 • Viac ako 40 000 zdieľaných adries IP po celom svete.
 • Nulové dopravné denníky.

Prečo používať IPVanish namiesto ExpressVPN

IPVanish bol uvedený na mnohých populárnych stránkach ako CNN, NBC News, Mashable, TechRadar a PCMag.com..

Ak chcete službu VPN, ktorá neuchováva žiadne záznamy o vašej prevádzke na žiadnom zo svojich serverov, choďte s IPVanish. Vďaka pravidlám Zero Traffic Logs si môžete byť istí, že sa neprihlási žiadna z vašich online aktivít.

Prečo používať ExpressVPN namiesto IPVanish

Používanie ExpressVPN je o niečo jednoduchšie ako IPVanish. Ak používate veľa zariadení a chcete jednoduchú aplikáciu, potom ExpressVPN je najlepší spôsob, ako ísť.

4. VyprVPN

vyprvpn

 • Oficiálna webová stránka: www.vyprvpn.com
 • Odporúčané a používané správcami systému Reddit.
 • Žiadne zásady denníkov.

Prečo používať službu VyprVPN namiesto ExpressVPN

Aplikácie VyprVPN sú k dispozícii prakticky pre všetky platformy a zariadenia vrátane Linux, Windows, iOS, Android, Mac a dokonca aj pre vaše smerovače. Ich zásady bez protokolovania vám umožňujú prehliadať internet bez zanechania stopy.

Prečo používať ExpressVPN namiesto VyprVPN

ExpressVPN sa dá o niečo ľahšie naučiť, ale stojí oveľa viac ako VyprVPN. Poskytujú vám prístup k sieti viac ako 3000 VPN serverov po celom svete. To znamená, že sa môžete pripojiť k internetu z prakticky ľubovoľnej krajiny, ktorú chcete.

5. CyberGhost

cyberghost vpn

 • Oficiálna stránka: www.cyberghost.com
 • Víťaz ceny BestVPN.com.
 • Zásady nulového protokolovania.

Prečo používať CyberGhost namiesto ExpressVPN

CyberGhost ponúka veľmi jednoduché a ľahko použiteľné rozhranie, ktoré uľahčuje používanie služby aj začiatočníkom. Ponúkajú aplikácie pre všetky vaše zariadenia vrátane Android, iPhone, Windows a Mac. Priemerné hodnotenie ich služieb na TrustPilot je 9,4.

Prečo používať ExpressVPN namiesto CyberGhost

ExpressVPN ponúka aplikácie, ktoré môžu pokryť vaše súkromie na všetkých zariadeniach, ktoré používate. Ponúkajú aplikácie pre viac ako tucet rôznych platforiem a zariadení vrátane Android, iOS, Mac, Windows, Chromebook, Kindle Fire, Xbox, Playstation, Apple TV a mnoho ďalších zariadení.

6. Mullvad

mullvad

 • Oficiálna webová stránka: www.mullvad.net
 • Služba VPN postavená pre vývojárov a softvérových ľudí.
 • Žiadne protokoly aktivity vôbec.

Prečo používať Mullvad namiesto ExpressVPN

Mullvad je pokročilá služba VPN pre ľudí, ktorí vedia, čo robia a chcú byť duchom na internete. Mullvad nevie’t požiadať o váš e-mail alebo akékoľvek osobné informácie.

Namiesto toho získate číslo účtu a pomocou tohto čísla účtu sa pripojíte k Mullvad a zaplatíte za službu. Podporujú platby vo forme hotovosti alebo bitcoínov, aby vaša identita zostala súkromná.

Prečo používať ExpressVPN namiesto Mullvad

Ak nie ste’t pokročilý používateľ, potom sa držte ďalej od Mullvad. to’je postavený pre používateľov, ktorí vedia, čo robia. ExpressVPN je oveľa lepšou voľbou, ak chcete nastaviť nastavenie jedným kliknutím pre všetky svoje zariadenia.

7. Súkromný prístup na internet (PIA)

privateinternetaccess (pia)

 • Oficiálna webová stránka: www.privateinternetaccess.com
 • Jedna z najstarších a najdôveryhodnejších služieb VPN.
 • Dôveryhodné pre veľké značky, ako sú MSN Money, Wired, Gizmodo a Yahoo!.

Prečo používať súkromný prístup na internet namiesto ExpressVPN

Súkromný prístup na internet bol uvedený v online časopisoch ako PCMag, Tom’s Sprievodca a Cnet. Umožňujú vám súčasne používať službu VPN na 10 zariadeniach. Umožňujú tiež zvoliť viac VPN brán.

Prečo používať ExpressVPN namiesto súkromného prístupu na internet

Na rozdiel od súkromného prístupu na internet je ExpressVPN spoločnosť so sídlom na Britských Panenských ostrovoch. To znamená, že nie’• nemusíte dodržiavať žiadne nariadenia o ukladaní údajov.

Najlepšie alternatívy ExpressVPN: Zhrnutie

Ak chcete lacnejšiu alternatívu k ExpressVPN, choďte s NordVPN. Je to najlepšia alternatíva k ExpressVPN na trhu. Ich trojročný plán stojí menej ako ExpressVPN’s 1-ročný plán.

Ak chcete mať úplné súkromie, choďte s Mullvad. Dajte si pozor’Je to vyspelá platforma a nie je vhodná pre začiatočníkov, takže nie’• zaregistrujte sa, ak nie ste v počítačoch dobre.

Oni nerobia’t požiadať akékoľvek osobné informácie, aby vás úplne anonymný online a umožniť platby vo forme bitcoinov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map