Leadpages është një nga ndërtuesit më të mirë të faqeve të uljes atje që ndihmon në konvertimin e klikimeve në klientë, por nuk është i vetmi. Këtu janë atje jashte.


Krijuar nga Avenue 81 Inc, Leadpages është një nga ndërtuesit më të njohur të faqeve të uljes. Platforma ju ofron të gjitha tiparet që ju duhen për të krijuar faqe të mrekullueshme të uljes dhe faqeve të internetit në më pak se 10 minuta.

Alternativa më e mirë e Liderëve në vitin 2020:

 • Më së miri në përgjithësi: është krijuesi më i mirë i faqeve të uljes dhe platforma e automatizimit të marketingut. GetResponse është alternativa më e mirë për Leadpages pasi vjen me të njëjtat aftësi të marketingut me email dhe automatizim të marketingut, por me një çmim shumë më të lirë.
 • Në përgjithësi, më i miri, Kontrollues: është një nga ndërtuesit më të thjeshtë të faqeve të uljes. Ajo vjen me qindra modele të lehtë për të personalizuar që konvertohen, dhe kurrë nuk do të ekzekutoni ide kreative (plus, tani merrni 20% zbritje nga 3 muajt e parë të paguar).
 • Zgjidhja më e mirë gjithëpërfshirëse: është platforma më e mirë dhe më e lirë për të gjitha në një, për email, marketing dhe chat sms – përfshirë faqet më të mira në klasë.

Vetëm ditën tjetër, keni ndërtuar një faqe interneti të re me shkëlqim. Ju dilnit të gjitha, shtoni më të mirën e përmbajtjes dhe bëtë gjithçka me libër. Atëherë ju mësuat real paratë janë në listën e postës elektronike.

Por ju ishit ende të lagur pas veshëve dhe pasi krijuat një llogari me MailChimp, AWeber, etj., Keni kuptuar se mbledhja e të dhënave personale nga përdoruesit nuk ishte aq e lehtë sa e imagjinonit..

Disa kërkime në Google më vonë, ju mësuat për faqet e uljes dhe e gjetët të gjithë konceptin intrigues. Por siç thamë, ju jeni akoma fillestari i përsosur, dhe kodi i shkrimit nuk është vlera juaj.

Cfare te bejme Ju shkoni të kërkoni një mjet që ju ndihmon të krijoni një faqe ulëseje shpejt. Gjeni kaq shumë mjete që marrja e vendimit të duhur për blerje është e vështirë.

Pra, ju përsëri Google, dhe përfundoni këtu ��

Prandaj jeni këtu sot. E drejtë? Nuk ka rëndësi. Ndoshta ju jeni vetëm në treg për mjetin më të mirë të faqeve të uljes. Kush e di? Ju jeni këtu, dhe kjo është mirë.

Ndër të tjera mund të pranoni për një mjet të tillë si Leadpages, GetResponse, ClickFunnels dhe Unbounce. Por, që është më e mira absolute?

Në postimin e sotëm, ne mbulojmë shtatë alternativa më të mira të Udhëheqjeve. Me fjalë të tjera, ne kemi shtatë nga mjetet më të mira të faqeve të uljes, të gatshëm për t’u hedhur poshtë Drejtave. Sidoqoftë, ky post është një krahasim, jo ​​një konkurs.

Unë do të ndaj mjetin tim të preferuar në fund, kështu që rrinë rreth për zbulim i madh �� Kjo nga rruga, le të bëjmë marrëzi me të.

Farë është një faqe ulje?

Një faqe ulje është një faqe në internet që është e optimizuar për të kapur udhëheqës dhe për të kthyer vizitorët në klientë. Shtë veçanërisht thelbësore duke marrë parasysh më shumë se 70% të njerëzve që vijnë në faqen tuaj të internetit dhe nuk kthehen më. Një faqe ulëse ju ndihmon të grumbulloni detaje personale (siç janë adresat e postës elektronike), kështu që të mund të qëndroni në kontakt me perspektivën tuaj.

çfarë është një faqe ulje

Duke parë që po flasim për alternativa të Leadpages, është mirë të filloni me Udhëzimet. Në pjesën e mëposhtme, ne flasim pak më shumë rreth Leadpages dhe pastaj shkojmë direkt në opsionet e tjera.

Farë janë drejtimet?

Krijuar nga Avenue 81 Inc, Leadpages është një nga ndërtuesit më të njohur të faqeve të uljes. Platforma ju ofron të gjitha tiparet që ju duhen për të krijuar faqe të mrekullueshme të uljes dhe faqeve të internetit në më pak se 10 minuta.

kanalet e youtube-it për drejtimeShikoni Udhëheqjet YouTube Channel

Leadpages ofron një listë të gjatë të karakteristikave të shkëlqyera si:

 • Faqet e pakufizuara të uljes
 • Ndërtues i sitit
 • Pop-ups dhe bare alarmi
 • Faqja e shpejtë ngarkon falë hosteve Kryeministri të Leadpages
 • Ndërtues i reklamave në Facebook
 • Faqet përgjegjëse të gatshme për celular
 • Sistemi i shpërndarjes së magnetit të plumbit të integruar
 • Integrime 40+, plus 1,000+ më shumë përmes Zapier
 • Analizë në kohë reale
 • Faqet e gatshme për SEO
 • Pajtueshmëria e GDPR
 • Dhe shumë më tepër

Leadpages është një udhëheqës i industrisë që i jep konkurrencës një fitim të mirë për paratë e tyre. Shtë mjeti i përsosur për fillestarët që kërkojnë të krijojnë një prani në internet dhe të shndërrojnë vizitorët e thjeshtë në klientë. Si çdo mjet, ajo vjen me të mirat dhe të këqijat.

rekuizitë

 • Një listë e gjatë e karakteristikave të mahnitshme
 • Planet e çmimeve të shumëfishta
 • Lehtë për t’u përdorur
 • 1000 të integrimeve
 • Modelet e gatshme
 • Mjet i provuar që shndërron klikimet në klientë

Cons

 • Planet vjetore mund të jenë të kushtueshme
 • Pa pagesë një herë
 • Kartë krediti e nevojshme për gjykimin falas
 • Unë nuk mund të tërhiqja dhe hedh disa elemente në ndërtuesin e faqeve

Ndërsa Leadpages është një nga ndërtuesit më të mirë të faqeve të uljes atje, nuk është alternativa më e mirë për çdo biznes. Ka shumë alternativa të Leadpages që mund të jenë të përsosura për nevojat e biznesit tuaj. Në pjesën e mëposhtme, ne do të mbulojmë shtatë nga më të mirat.

GetResponse

GetResponse

GetResponse është kryesisht një platformë e marketingut me email, shumë si MailChimp dhe AWeber. Dallimi i madh është se GetResponse vjen me mjete shtesë fushate siç janë faqet e uljes, faqet e shitjeve, faqet e internetit dhe tregtia elektronike. Shtë një mundësi e shkëlqyeshme për freelancer dhe të gjitha llojet e bizneseve, të mëdha apo të vogla.

Karakteristikat kryesore:

 • Marketingu me email
 • Mjet automatik që krijon fushata duke përdorur gypa të gatshëm
 • Faqet e ndalimit
 • Ndërtimi i listës dhe menaxhimi
 • analitikë
 • Facebook & Reklamat në Instagram
 • Format dhe anketat
 • +150 shabllone të bëra para
 • Automatizimi i marketingut

Mund të përdorni GetResponse te automatizojë udhëtimin e klientit nga blerja në porositjen e përmbushjes dhe më gjerë. Kjo ju lejon të rritni shitjet tuaja, të maksimizoni ROI dhe përgjithësisht të keni sukses në marketing në internet. Të gjitha pa prishur një djersë.

rekuizitë

 • Gjykim falas 30-ditor (nuk kërkohet kartë krediti)
 • Karakteristika të shkëlqyera të marketingut me email dhe faqes së uljes
 • Një shabllon bosh, në mënyrë që të dizajnoni faqet e uljes nga e para
 • Mimi fleksibël
 • Më e lirë se shumica e konkurrentëve me kusht që të jeni në rregull me planin “Thelbësor”
 • Ulje zbritjesh kur paguani përpara për një ose dy vjet
 • Mundësi të shkëlqyera integrimi

Cons

 • Ekziston një kurbë e të mësuarit, por ato ofrojnë një material trajnimi
 • Ndërtuesi i faqeve të uljes së faqeve të tërheqjes mund të përdorë disa përmirësime

Pse të përdorni GetResponse në vend të Udhëzimeve?

Kursime të mëdha! Plani Themelor i GetResponse ju përcakton 12,75 $ në muaj. Nga ana tjetër, Leadpages ju kushton 37 dollarë në muaj. Për më tepër se kaq, GetResponse është një platformë e marketingut gjithëpërfshirës me email, ndryshe nga Leadpages, i cili përqendrohet në faqet e uljes.

Me GetResponse, ju mund të filloni fushata të fuqishme të marketingut me email dhe të krijoni faqe ulëse të gjitha në një mjet. Me Udhëheqjet, do t’ju duhet një mjet i veçantë i marketingut me email.

ClickFunnels

alternativat e klikimeve

ClickFunnels është një mjet i shkëlqyeshëm që ndihmon tregtarët pa koduar njohuri për të ndërtuar gypa efektivë të shitjes. Mjeti ju lejon të krijoni gypat e shitjeve rreth pesë fazave, në mënyrë që të mund të shndërroni perspektivat e ftohta në klientë afatgjatë.

si?

Djemtë në ClickFunnels ju fillojnë me gypat e para-bërë të shitjeve që mund t’i përshtatni gjerësisht në një redaktues të fuqishëm. Nëse do të jetë nevoja, mund të shtoni më shumë hapa në gypin e shitjeve, ose të ndërtoni një gyp shitjeje me porosi nga toka lart.

Për të ëmbëlsuar marrëveshjen, ata ju ofrojnë mjaft shabllone për faqen tuaj të shtrydhjes, faqen e shitjes, formularin e porosisë, konfirmimin e porositjes dhe faleminderit për faqen tuaj.

Karakteristikat kryesore:

 • 200+ modele të ndryshme për secilën fazë të gypit tuaj të shitjeve
 • Një ndërtues fantastik i faqeve tërheqëse dhe tërheqëse
 • Analizë e hollësishme
 • Menaxheri i listës së kontakteve
 • Raportet e shitjeve
 • Integrime të shumta duke përfshirë Zapier
 • Webhooks
 • Gypat përcjellës
 • Transmeton për mesazhet tuaja të rëndësishme
 • Fushata me email
 • Testimi A / B
 • Tregu i gypave ku mund të blini gypa të paracaktuar të shitjes ose të punësoni një konsulent

ClickFunnels ju lejon të filloni një gyp të shitjeve të punës përpara se djali tjetër të përfundojë një sanduiç. Këtu, të mirat dhe të këqijat.

rekuizitë

 • Ju do të vendosni shpejt gyp shitjesh që konvertohen
 • Ndjekja e lehtë e të dhënave
 • Një sistem gjithëpërfshirës për krijimin e gypave të shitjeve
 • T-shirt falas
 • Ndërfaqja intuitive e përdoruesit

Cons

 • I kushtueshëm në krahasim me konkurrentët
 • Kartë krediti e nevojshme për gjyqin 14-ditor

A është ClickFunnels më i mirë se Udhëzimet?

Epo, nëse doni të krijoni një gyp shitje, Leadpages nuk ka asgjë në ClickFunnels. Siç thamë edhe më parë, Leadpages është i shkëlqyeshëm për faqet e uljes dhe faqet e internetit të thjeshta. Nëse keni nevojë për një gyp të plotë të shitjeve (që shkon përtej një faqe ulëse), ClickFunnels është një mundësi më e mirë sesa Leadpages.

Unbounce

unbounce

Nëse e doni tërheqjen dhe rënien e qetë, kurrë nuk do të mjaftoni me Unbounce, një nga ndërtuesit më të thjeshtë të faqeve të uljes. Me qindra shembuj të thjeshtë për tu përshtatur, kurrë nuk do të ekzekutoni ide kreative për ofertën tuaj. Plus, më pëlqeu tërësisht demonstrimi falas që ju lejon të shikoni paraprakisht ndërtuesin e Unbounce (tani ju merrni 20% zbritje nga 3 muajt tuaj të parë të paguar).

Karakteristikat kryesore:

 • Faqet e ndalimit
 • Pop-ups dhe bare ngjitëse
 • Ndërtues i pakrahasueshëm me zvarrë dhe tërheqje
 • 100+ shabllone të mrekullueshëm
 • AMP
 • 100% celular i përgjegjshëm
 • Shumë integrime përfshirë Zapier
 • Raporte të hollësishme
 • Testimi A / B
 • Dhe shumë më tepër

Zhbirimi është fëmija i ndezur në grup, me estetikë e shkëlqyeshme dhe një ndërtuese e faqeve të hijshme të uljes të boot. Cilat janë të mirat dhe të këqijat e Unbounce?

rekuizitë

 • Përdorues për një faj
 • Një tërheqje e vërtetë do të keni një ditë në terren duke personalizuar faqet e uljes
 • Material i shkëlqyer mësimi nga blogu i tyre
 • Mjete të mahnitshme të bashkëpunimit në ekip
 • Mbështetje e klasit botëror

Cons

 • Zhvendosja është më e shtrenjtë se shumica e konkurrentëve, veçanërisht për bizneset e vogla
 • Ekziston një kurbë mësimi për fillestarët, veçanërisht kur ndërtuesi ju lejon të tërhiqni elementë kudo në faqen e uljes. Me fjalë të tjera, ju mund të çorganizoheni nëse nuk jeni mësuar të hartoni faqet e uljes (Por redaktori WYSIWYG është një frymë e ajrit të pastër)
 • Mungesa e një biblioteke të centralizuar të pasurive

Pse të përdorim shpalosjen në vend të kryesive?

Djemtë ndërtues gati të përsosur! Udhëzimet janë të shkëlqyera për fillestarët, por Shpalosja është më e mirë. Ndërtuesi i faqes së uljes është gjunjët e bletëve, mi amigo. Nëse jeni duke filluar dhe nuk kujdeseni për kodimin, do të preferoni të mos lëshoni rezultatet kryesore sepse – ndërtuesi i tërheqjes dhe tërheqjes. Kur mbani faktorë të tjerë konstantë, ndërtuesi i faqeve të Unbounce është pika kryesore e tyre e shitjes.

Instapage

instapage

Njerëzit në Instapage pretendojnë se me shpenzimin tuaj të reklamës aktuale, ata mund t’ju ofrojnë deri në 400% më shumë konvertime. Një shpallje e tillë e çuditshme, apo jo? Por a ia vlen Instapage pesha e saj në kripë? Le të shohim se çfarë ata ofrojnë.

Instapage është një platformë konvertimi reklamimi me bazë cloud. Ju ofron një sërë karakteristikash unike që ju ndihmojnë të ktheni vizitorët në drejtime të kualifikuara. Cilat karakteristika?

Karakteristikat kryesore:

 • AdMap – Një mjet i mrekullueshëm për të vizualizuar fushatat tuaja dhe hartë reklamat tuaja në faqet e personalizuara të uljes
 • Faqet e ndalimit
 • Testimi i saktë A / B
 • Mjetet e bashkëpunimit që përshpejtojnë proceset e rishikimit, miratimit dhe fillimit të faqes së uljes
 • Zgjidhje ndërmarrje për përdoruesit që kanë nevojë për më shumë energji
 • Automatizimi pas klikimit
 • Një ton integrimesh duke përfshirë Zapier (kjo është e zakonshme me të gjithë ndërtuesit e faqeve të uljes në listën tonë)

Per mendimin tim, Instapage është për ndërmarrjet e mëdha, me një ekip specialistësh. Nëse do të filloja (dhe ky është vetëm mendimi im), do të ndihesha i sigurt me një mjet tjetër, siç është GetResponse ose Unbounce. Keni nevojë për një listë të mirat dhe të këqijat? E kurseve që ju bëni

rekuizitë

 • Dizajn i lehtë
 • Faqet e ngarkimit të shpejtë
 • Modele të shkëlqyera
 • Faqet e ngarkimit të shpejtë

Cons

 • Kujdesi ndaj klientit mund të jetë një makth, por të gjithë ne mund të biem dakord që kjo varet nga përvoja personale
 • Instapage është e kushtueshme, që do të thotë se mund të mos jetë i përshtatshëm për bizneset e vogla me një buxhet të ngushtë
 • Jam irrituar që më është dashur të kërkoj një demonstrim (Plus, procesi i regjistrimit është i gjatë)
 • Faqet e lëvizshme mund të marrin rrugëdalje pa asnjë arsye

Pse të përdorim instapage në vend të udhëheqjeve?

Unë nuk do të përdorja Instapage në vend të Udhëzimeve. Arsyet e mia? Mimi është për djem me buxhet të madh. Së dyti, nuk më pëlqen procesi i gjatë i bordit. Unë do të thotë, na ofroni një gjyq falas ose demonstrim si Unbounce; mos më detyro të kërkoj për të! Unë mund ta kuptoj nëse është modeli i tyre i biznesit, por nëse po kërkoj të ngrihem dhe të vrapoj shpejt, do të shkoj me Leadpages (ose ndonjë mundësi tjetër) në vend të Instapage.

OptimizePress

optimizepress

Ju nuk menduat se do t’i harroja përdoruesit e WordPress, a? Punuar me dorë për tregtarët dhe krijuesit e WordPress, OptimizePress është një mjet i mahnitshëm për të krijuar faqet e uljes, faqet e shitjeve dhe gypat. Shtë një sistem i shkëlqyer për optimizimin e konvertimit të rekomanduar nga ekspertët e WordPress.

Ndërsa shumë nga opsionet në listën tonë vijnë me shtojcat WordPress, OptimizePress është bërë në mënyrë të qartë për WordPress. Nëse jeni një aficionado WordPress, OptimizePress do të mbajë ditën për ju.

Karakteristikat kryesore:

 • 100+ shabllone të faqes së uljes
 • Format e zgjedhjes tërheq dhe tërheqëse
 • Shitjet dhe faqet e lançimit
 • Gypa të fuqishëm
 • Kontrollet e shpejta
 • Integrime të lehta me portat e pagesave
 • I gatshëm për celular dhe i përgjegjshëm
 • 500+ Font Google
 • Redaktori tërheqës dhe tërheqje
 • Unsplash integrimin e imazheve pa pagesë + shumë kombinime të tjera duke përfshirë Zapier
 • Përputhshmëria me temën tuaj të WordPress

OptimizePress është mjeti juaj gjenerues kryesor i plumbit për faqet e WordPress. Ju nuk keni nevojë të mësoni HTML ose të punësoni një zhvillues. Instaloni shtojcën, dhe pjesa tjetër është gjithçka dhe klikoni. Nëse jeni një adhurues i betuar i platformës WordPress, zgjedhja e OptimizePress është një ide që nuk ka mend.

rekuizitë

 • Fleksibilitet i pakrahasueshëm
 • Shërbim i shkëlqyeshëm i klientit me një garanci 30-ditore të kthimit të parave
 • Më e përballueshme se shumica e konkurrentëve

Cons

 • Puna me kode të shkurtra OptimizePress mund të jetë një dhimbje në qafë
 • Kurba e gjatë e të mësuarit

Pse të përdorni OptimizePress në vend të Udhëzimeve?

Nëse merrni frymë, pini, hani dhe jetoni WordPress, do ta doni OptimizePress. Shtë mjeti i përsosur për dashamirët e WordPress që drejtojnë uebfaqe të vetë-pritura. Kjo është arsyeja e vetme që do të shkoja në OptimizePress në vend të Leadpages. Uroj që të ketë pasur më shumë, por për fat të keq, kjo është arsyeja e vetme – dashuria e pandarë e WordPress.

Lulëzojnë Temat

lulëzojnë tema

Për fillestarët, unë mendoj se është e rëndësishme të përmendim që Tema Temat është një “koleksion i temave dhe shtojcave WordPress të optimizuara për konvertim”. Me fjalë të tjera, ata ju ofrojnë një suitë të mrekullueshme të produkteve, duke përfshirë lulëzojnë arkitektin, lulëzojnë avantazhet, lulëzojnë ndërtuesin e kuizit, lulëzojnë ultimatumin, lulëzojnë lulëzimin, lulëzojnë komentet, lulëzojnë optimizojnë, lulëzojnë widget zgjuar dhe lulëzojnë nxënësin.

lulëzojnë shtojcat shtesë të konvertimit

Sigurisht, për postimin tonë, ne jemi vetëm të shqetësuar me Lulëzon Drejtoritë – një shtesë e gjeneratës së plumbit për WordPress. Ata pretendojnë se Thrive Lead është “… zgjidhja e ndërtimit të listave që është krijuar nga një ekip njerëzish të cilët janë të fiksuar pas optimizmit të konvertimit”.

Nëse jeni duke kërkuar të ndërtoni listën tuaj, pretendimi i mësipërm është karamele sheqeri. Temat e lulëzojnë janë perfekte për pronarët e faqeve të internetit të WordPress, falë veçorive të mëposhtme.

Karakteristikat kryesore:

 • Një redaktues tërheqës dhe tërheqës
 • Synimi i avancuar në mënyrë që të mund të rrëmbeni vëmendjen e perspektivës me saktësi të mprehtë me lazer
 • Motori testues A / B
 • Raporte dhe pasqyra vepruese
 • Një pop-ups la carte
 • Shirita ngjitës
 • Format në linjë
 • Bllokimi i përmbajtjes
 • SmartLinks & Teknologji SmartExit për të maksimizuar potencialin e formave tuaja opt
 • Integrimet me platformat e marketingut me email
 • Dhe shumë më tepër do të ishim këtu gjithë ditën

Nëse jeni një profesionist i pavarur ose biznes i vogël që punon me WordPress, Lulëzon Drejtoritë është një mundësi e shkëlqyeshme për të ndërtuar listën tuaj të emailit si një shef. Ju ofron gjithçka që ju nevojitet për të optimizuar faqet tuaja për konvertime të gjitha në një shtojcë. Pro dhe kundra?

rekuizitë

 • Forma të shumta optike
 • Lehtë për t’u përdorur
 • Templates galore
 • Lista e madhe e integrimeve

Cons

 • Përsëri, kodet e shkurtra mund të jenë një dhimbje
 • Raportimi është i ngadaltë

Pse të përdorim tema të lulëzojnë në vend të udhëheqjeve?

Përsëri, ajo gjë e shtypur WordPress. Nëse jeni në WordPress, me siguri do të shkoni në Lulëzon Drejtues në vend të Udhëzimeve pa një mendim të dytë. Nëse jeni një tregtar që nuk kujdeset për platformat (të tilla si WordPress) por rezultatet, do të jeni më mirë me Leadpages. Sidoqoftë, unë do të blija anëtarësimin e Tematave të Lulëzojnë për temat, shtojcat (duke përfshirë lulëzon kryesitë) dhe mbështetjen.

Sendinblue

sendinblue

Nuk e di se çfarë të ndjehen për Sendinblue, por ato heqin dorë nga një vibël miqësore. Ata me siguri janë lloji i djemve me të cilët bëj biznes, por ne nuk jemi këtu për shijet dhe preferencat e mia. A i fryn Sendinblue Udhëheqjet nga uji, apo po thjesht po e humbim kohën tonë? Le të zbulojmë se çfarë ata ofrojnë.

Karakteristikat kryesore:

 • Marketingu me email
 • Marketingu me SMS
 • Bisedë live
 • CRM
 • automatizim
 • Segmentimi i audiencës
 • Faqet e ndalimit
 • +60 shabllone
 • Reklama në Facebook
 • Testimi A / B
 • Harta e ngrohjes me email
 • Statistikat në kohë reale
 • integrimet
 • Dhe shumë më tepër

Prandaj, pse duhet të zgjidhni Sendinblue mbi Udhëheqjet? Ndoshta të mirat dhe të këqijat do të hedhin dritë.

rekuizitë

 • Mbështetja e klientit është në pikë
 • Më e lirë se sa konkurrentët më shumë nëse po ndërtoni një listë masive të postës elektronike
 • Plani falas i kërkuar pa kartë krediti me 500 email
 • Struktura e shkëlqyeshme e çmimeve
 • Lehtë për t’u përdorur

Cons

 • Ndërtuesi i emailit mund të jetë i ngathët
 • Procesi i gjatë në bord

Pse të përdorni Sendinblue në vend të Udhëzimeve?

Sendinblue është e shkëlqyeshme për dikë me një biznes që funksionon. Ata ngarkojnë për fushata me email, që do të thotë se nuk do të paguani për veçoritë që nuk ju duhen. Pse të zgjidhni Sendinblue mbi Udhëheqjet? Shkoni me Sendinblue nëse po kërkoni një mjet të marketingut gjithëpërfshirës, ​​në vend që të “krijoni” vetëm një ndërtues të faqeve të uljes, si Leadpages.

Pyetjet e bëra më shpesh

Farë janë drejtimet?

Krijuar nga Avenue 81 Inc, Leadpages është një nga ndërtuesit më të njohur të faqeve të uljes. Ndërtuesi i faqeve të tyre të uljes ju ofron të gjitha tiparet që ju duhen për të krijuar faqe të mrekullueshme të uljes dhe faqet e internetit në më pak se 10 minuta.

Sa kushton Leadpages?

Leadpages Plani Standard është 25 $ / muaj (kur faturohet çdo vit), Plani Pro është 48 $ / muaj (kur faturohet çdo vit), dhe plani i Avancuar është 199 $ / muaj (kur faturohet çdo vit). Plani i uebfaqes së kryesive është 15 $ / muaj (kur faturohet çdo vit).

A ka Udhëheqjet një gjykim falas?

Po, ju merrni qasje falas, të pakufizuar në të gjitha mjetet e tyre, përfshirë botimin e pakufizuar dhe trafikun dhe çon pakufizuar, për 14 ditë.

Mund të ndërtoni një faqe në internet me LeadPages?

Po, Udhëzimet kanë një mjet ndërtues të faqes në internet që ju lejon të krijoni një faqe në internet me konvertim të lartë me personalizime pa kode. Uebfaqet e drejtimeve vijnë me një domain të personalizuar, SEO të integruar, lëvizje të përgjegjshme dhe shpejtësi të shpejtë të ngarkimit.

Alternativa më e mirë e kryesive: Përmbledhje

alternativat më të mira të drejtuesve

Udhëzimet janë padyshim një nga ndërtuesit më të mirë të faqeve të uljes atje. Por nuk është i vetmi, apo edhe mjeti më i mirë për nevojat tuaja specifike. Ka shumë konkurrentë të Leadpages, por i preferuari im është GetResponse. Atje – zbulimi i madh që ju premtova

GetResponse është një platformë gjithëpërfshirëse e marketingut me email. Ju mund të krijoni faqe ulëse dhe të filloni fushata të fuqishme me email në një jiffy. Për më tepër, ata ofrojnë një mundësi ecommerce, që do të thotë që ju mund të shesni produkte në gypin tuaj shpejt.

Udhëheqjet janë të shkëlqyera, por nëse do të më duhej ndonjëherë një alternative më e mirë, do të shkoja me GetResponse pa asnjë dyshim. Si per ty Cili është ndërtuesi juaj i preferuar i faqes së uljes? Ndonjë faqe komentesh si Leadpages? Më ka marrë malli? Ju lutemi ndani në komentet.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me