WP Engine nodrošina pārvaldītu WordPress mitināšanu vietnēm visā pasaulē, kas piedāvā pārsteidzošu atbalstu, un uzņēmuma klases mitināšanu, kas ir optimizēta WordPress. Bet vai WP Engine ir labākā izvēle jums?


Kā tiešsaistes biznesa īpašniekam, kurš vēlas veikt mērogu un gūt panākumus, jums jāatrod veidi, kā ietaupīt laiku, sakārtot vietnes drošību un lietotājiem nodrošināt vislabāko iespējamo pieredzi, navigējot jūsu vietnē. Tāpēc tik daudziem WordPress vietņu īpašniekiem patīk WP dzinējs.

Un jo īpaši viņu iecienītās ātruma tehnoloģijas. Tā kā WP Engine ir kļuvis par pirmais pārvaldītais WordPress resursdators, lai ieviestu Google Cloud Platform jaunākā infrastruktūra, Aprēķinātiem optimizētas virtuālās mašīnas (VM) (C2).

WP Engine tagad piedāvā tādu veiktspēju, kāda ir 40% ātrāk. Tas ir papildinājums programmatūras optimizācijai, kuras rezultātā veiktspējas uzlabojums ir veikts par 15% visas platformas mērogā.

WP Engine ātruma tehnoloģija ir galvenā iezīme, kas klientiem patīk visvairāk.

Atsauksmes TwitterPārsvarā pozitīvas atsauksmes no cilvēkiem vietnē Twitter

Šajā WP Engine pārskats Es ļoti rūpīgi apskatīšu plusus un mīnusus, kā arī izpildīšu savus spēkus, lai palīdzētu jums izlemt, pirms pierakstāties ar viņiem savā WordPress vietnē.

Noklikšķinot uz šīs saites, jūs varat mitināt tikai savu WordPress vietni Mēnesī 25 USD (parasti USD 30 mēnesī), kad maksā katru gadu.

Ko jūs uzzināsit šajā pārskatā

 1. Plusi

Šeit es pārdomāju, kas ir viņu, jo ir daudz pozitīvu, it īpaši ap trīs tīmekļa mitināšanas S; , drošība un atbalsts.

 1. Mīnusi

Viņiem ir daudz lietu pareizi, taču, tāpat kā ar visiem (hostinga) pakalpojumiem, tas viss nav ideāli, šeit es aptveru to, kas viņu .

 1. Plāni & cenas

Šeit es apskatīšu viņu atšķirīgos un kādas ir to atšķirīgās iezīmes.

 1. Vai WP Engine ir kaut kas labs??

Visbeidzot es apkopoju lietas kopsavilkumā un daru jums zināmu, vai tie ir pārvaldīts WordPress mitināšanas pakalpojums .

Pārvaldītā WordPress mitināšana ir premium klases pakalpojums, kas paredzēts ne tikai mitināt jūsu vietnes datus un ātri tos piegādāt vietnes apmeklētājiem, bet arī palīdzēt vietņu īpašniekiem pārvaldīt sarežģītos uzdevumus, kas saistīti ar arvien pieaugošas vietnes pārvaldīšanu.

Lai arī katram pārvaldītajam WordPress resursdatoram ir atšķirīgs funkciju klāsts, galvenā uzmanība jāpievērš vietnes ātrumam, veiktspējai, klientu apkalpošanai un drošībai.

wp motora apskats

Tātad, redzēsim, kā viņi novērtē šo WPEngine pārskatu.

WP dzinēja plusi

WP Engine, kas tika dibināts 2010. gadā Ostinā, Teksasā, bija paredzēts specializētās WordPress mitināšanas nodrošināšanai, jo WordPress satura pārvaldības sistēma turpināja sevi pierādīt kā vispopulārāko pieejamo emuāru veidošanas platformu..

Tā ir veidota uz pasaules klases tīkla infrastruktūru, integrējama ar labākajiem tehnoloģiju partneriem, piemēram, Google, AWS un New Relic, tas ir privāts uzņēmums ar 18 datu centriem visā pasaulē..

WP Engine tic atvērtā koda varenībai. viņi ir izveidojuši savu WordPress digitālās pieredzes platformu (DXP), kuru darbina vairāk nekā 30 atvērtā koda tehnoloģijas.

Bet vai viņi šodien ir vislabāk pārvaldītais WordPress mitināšanas risinājums? Apskatīsim un apskatīsim.

1. Dedzinošs ātrums

Daudzi faktori ietekmē to, kāpēc jūsu vietne neatkarīgi no tā lieluma tiks ātri ielādēta un vienmēr darbosies labi. Par laimi WP Engine tam visam ir virsū.

Nevar nenovērtēt “ātruma” nozīmi, un šeit viņiem tas ir jāsaka:

Mūsdienās ļoti svarīgi ir ātri ielādēt vietni. Kādu tehnoloģiju steku WP Engine izmanto?

Vietnes ātrums ir galvenais WP Engine diferenciālis. Tas ir viens no galvenajiem mūsu platformas raksturlielumiem, kas mūs atšķir no konkurentiem. Šī tehnoloģija ietver viena klikšķa CDN integrāciju, mūsu pielāgoto NGINX paplašinājumu un SSD tehnoloģiju. CDN krasi samazina laiku, kas vajadzīgs aktīvu gaidīšanai, un nodrošina, ka resursi tiek atbrīvoti svarīgu pieprasījumu saņemšanai. NGINX integrācija nodrošina labāku pieredzi jūsu apmeklētājiem, piešķirot prioritāti cilvēku pieprasījumiem, nevis automātiskiem sistēmas pieprasījumiem. Un SSD tehnoloģija darbojas, lai izvairītos no RAM piesātinājuma, un uzlabo aizmugures programmas atveidošanu. Lai uzzinātu vairāk par mūsu tehnoloģiju paketi, apskatiet šo lapu.

Raugoties no vispārējās infrastruktūras viedokļa, mēs esam sadarbojušies ar Amazon Web Services un Google Cloud Platform, lai klientiem piedāvātu virkni uzņēmuma līmeņa risinājumu, kas nodrošina zibens ātru, mērogojamu, ļoti pieejamu un drošu pieredzi. Turklāt tādu augstas kvalitātes partneru esamība ļauj mums nodrošināt datu centrus visdažādākajās vietās – kopumā 18. Šī globālā klātbūtne dod mums iespēju apkalpot vairāk klientu vietējā līmenī, kur viņi redz tālāku veiktspēju un ātruma uzlabojumus.

WPEngine logotips
Roberts Kielty – Filiāles vadītājs uzņēmumā WP Engine

CDN pakalpojumi

Viņi sadarbojas ar StackPath (iepriekš MaxCDN), lai visiem saviem klientiem nodrošinātu piekļuvi satura tīkla piegādes pakalpojumiem. CDN izmantošana var krasi samazināt latentumu un uzlabot vietnes ātrumu, jo serveri, kas darbojas visā pasaulē, visi strādā kopā, lai vietnes saturu piegādātu lietotājiem, pamatojoties uz viņu ģeogrāfisko atrašanās vietu. CDN ir bezmaksas ar visiem plāniem.

WP Engine EverCache tehnoloģija

Viņi ir izveidojuši vienu no visu laiku mērogojamākajām WordPress arhitektūrām – EverCache -, lai nodrošinātu ātrumu un apstrādātu trafika pieaugumu visās viņu mitinātajās vietnēs bez dīkstāves..

Lai tas notiktu, klienti izmanto dažādus CDN pakalpojumus, agresīvu kešatmiņas saglabāšanu, ko veic EverCache, un atsaucīgu atjaunināšanu, kad jūsu vietnē parādās kaut kas jauns. Citiem vārdiem sakot, jūsu vietne ātri piegādā saturu cilvēkiem visā pasaulē, kešatmiņā saglabā visu statisko saturu un pat atjaunina jūsu vietni jebkurā laikā, kad veicat izmaiņas..

motora kešatmiņa

Lapu kešatmiņa, saglabāta atmiņā un kešatmiņa (tas jāatspējo lietotāja portālā) ir iebūvēti un tos var viegli iztīrīt no jūsu WordPress administratora zonas.

WP Engine agresīvi kešatmiņā saglabā visu, sākot no lapām un plūsmām, līdz 301 novirzīšanai apakšdomēnos; tas jūsu vietni ielādē ātri.

WP Engine lapas veiktspējas rīks

Lietotāju portālā visiem klientiem ir piekļuve lapas veiktspējas rīkam. Lai to lietotu, jums tikai jāievada vietnes URL un jāpārbauda, ​​cik labi tā darbojas.

motora apgriezienu testa rīks

Tālāk ir sniegts datu sadalījums, ko sniedz šis rīks:

 • Ieteikumi vietnes ātruma un veiktspējas uzlabošanai
 • Sekunžu skaits, kas nepieciešams, lai pārlūkprogramma parādītu pirmo objektu ekrānā
 • Vidējais laiks, kas nepieciešams, lai visas redzamās jūsu vietnes daļas tiktu parādītas ekrānā
 • Analizējamās vietnes pieprasīto resursu skaits (ieskaitot tādus resursus kā attēli, fonti, HTML un skripti)
 • Visu no jūsu lapas uz lietotāja pārlūkprogrammu pārsūtīto elementu kopējais faila lielums

Es domāju, ka ieteikumi vien ir patiesi glīti. Tie ietaupa jums laiku, kad jums jāizmanto trešo pušu rīki, piemēram, Google PageSpeed ​​Insights, un piedāvā daudzus papildu resursus, kas palīdz izskaidrot ieteikumus tiem, kuri nesaprot.

ātruma ieteikumi

Visbeidzot, WP Engine ir gatavs PHP 7.2 un pat piešķir ikvienam, neatkarīgi no tā, vai viņš izmanto savu mitināšanu, piekļuvi savam ekskluzīvajam WP Engine Speed ​​Tool (lai gan rezultātu iegūšanai jums ir jānorāda e-pasta adrese, kas, iespējams, neatbilst dažiem ).

bezmaksas ātruma pārbaudes rīks

Mana ātruma pārbaude

Šeit es gribēju redzēt, cik ātri WPE tiek ielādēts, neizmantojot savus ātruma pārbaudes rīkus.

Es izveidoju vietni WordPress, kas mitināta pēc WP Engine 25 ASV dolāru mēnesī plāna (maksā katru gadu), pēc tam es gāju uz priekšu un instalēju GeneratePress tēmas bezmaksas versiju ar dažiem fiktīva satura emuāru ierakstiem un lapām..

Cik ātri darbojas WP Engine? Nu tiešām ātri tiešām …

motora ātruma pārbaude ar gtmetrix

Saskaņā ar GTmetrix, mana vietne ir pilnībā ielādēta tikai un vienīgi 0,8 sekundes. Papildu iebūvētā lapu kešatmiņā, Memcached un objektu kešatmiņā, papildu manuāla veiktspējas optimizācija nebija nepieciešama.

Es arī gribēju redzēt, kā viņu sniegums izturēja nelielu stresu, tāpēc es skrēju a Slodzes trieciena tests simulē 30 aktīvos apmeklētājus, kas ierodas vietnē 3 minūšu laikā.

slodzes trieciena tests

Šī diagramma parāda, ka, palielinoties apmeklētāju skaitam (zaļā līnija), lapas ielādes laiki (zilā līnija) paliek nemainīgi ap 40 milisekundēm (zaļā līnija)..

Tā ir patiešām laba lieta, jo tas nozīmē, ka vairāk apmeklētāju, kas apmeklē vietni, nenozīmē, ka veiktspēja samazinās.

2. Uzlabotas drošības funkcijas

WP Engine zina, cik svarīga ir vietņu drošība, it īpaši vietnēm, kas mērogojas. Tāpēc viņi saviem klientiem piedāvā vairākas augstākās klases drošības funkcijas, kas paredzētas jūsu vietnes datu aizsardzībai.

 • Draudu noteikšana un bloķēšana. Viņu platforma pārbauda visu vietnes trafiku, meklējot aizdomīgus modeļus un automātiski bloķējot ļaunprātīgus uzbrukumus.
 • Web lietojumprogrammas. Tīmekļa lietojumprogrammu uzbrukumi, kas notiek gan WordPress, gan nginx slānī, tiek nekavējoties identificēti un izlaboti, pirms tie negatīvi ietekmē jūsu vietni..
 • WordPress Core. WP Engine ekspertu komandai ir prātā visa WordPress kopiena neatkarīgi no tā, vai viņi izmanto savus pārvaldītos mitināšanas pakalpojumus. Ja tiek izstrādāts WordPress pamata ielāps, tas tiek nodots izskatīšanai WordPress kopienai.
 • WordPress spraudņi. Spraudņa instalēšanu un atjaunināšanu neveic WP Engine, tāpēc jūs kontrolējat savas vietnes dizainu un funkcionalitāti. Tomēr WP Engine spraudņu izstrādātāji uzmana spraudņu ievainojamības, lai viņu klienti nekļūtu par ļaunprātīgu darbību upuriem.
 • Automatizēta ielāpa un atjauninājumi. Viņi automātiski ielāgo WordPress kodolu, tāpēc jums nav jāuztraucas par ievainojamībām.
 • Automātiskas dublējumkopijas. Tikai gadījumā, ja kaut kas notiek ar jūsu vietni, WP Engine ir jūsu vietnes dublējums, kuru ir viegli atjaunot. Patiesībā viņi katru dienu veic dublējumus, un viņiem ir atjaunināšanas opcija ar vienu klikšķi.

Papildus visam, WP Engine piedāvā profilaksi pret DDoS uzbrukumiem, brutāla spēka mēģinājumiem un JavaScript / SQL injekcijas uzbrukumiem. Turklāt ir zināms, ka viņi strādā ar trešo personu apsardzes firmām, lai veiktu regulārus kodu pārskatus un drošības auditus, lai pārliecinātos, ka viss notiek ātri.

Un labākā daļa? Ja jūsu WordPress vietne tiek uzlauzta, viņi to labos bez maksas.

3. Īpašs klientu atbalsts

WP Engine ir pazīstams ar zvaigžņu klientu atbalstu. Patiesībā viņiem ir vairāk nekā 200 pakalpojumu ekspertu, kas strādā visu diennakti, 7/365, lai klientiem sniegtu individuālu atbalstu.

Pastāv trīs globālā atbalsta vietas, tāpēc kāds vienmēr ir pieejams. Turklāt atbalsta komanda ne tikai palīdz jums ar mitināšanas jautājumiem. Viņi ir arī WordPress eksperti, kas var palīdzēt diagnosticēt problēmas un ieteikt vietnes optimizēšanu.

Varat piekļūt atbalsta personai, izmantojot šādus kanālus:

 • Diennakts tiešraides tērzēšanas atbalsts visiem pārdošanas jautājumiem, kas jums varētu rasties
 • Diennakts atbalsts pa tālruni pārdošanas jautājumiem
 • Lietotāju portāla atbalsts jebkurām tehniskām mitināšanas vai WordPress problēmām
 • Īpaša sadaļa Norēķinu atbalsts, lai risinātu jūsu konta problēmas
 • Vispārēja zināšanu bāze ar rakstiem par dažādām tēmām

Atbalsta komanda lepojas ar mazāk nekā 3 minūšu tiešsaistes tērzēšanas reakcijas laiku un spēcīgo Net Promoter Score – 82, kas pierāda, ka galvenā uzmanība tiek pievērsta klientu laimei..

Un, lai tos pārbaudītu, es sazinājos ar atbalsta komandu agri no plkst.4.45 un, protams, apmēram 30 sekunžu laikā kāds bija klāt, lai atbildētu uz maniem jautājumiem.

wp motora tērzēšanas atbalsts

Komandas loceklis, ar kuru tērzēju, bija draudzīgs un zinošs, un priecīgi atbildēja uz visiem man uzdotajiem jautājumiem.

Runājot par klientiem …

WP Engine piedāvā virkni unikālu iespēju, kuras funkcijas vai rīkus jūsu klienti mīl visvairāk?

WP Engine produktu portfelis pēdējos pāris gados ir ievērojami pieaudzis. Faktiski mēs tikko laidām klajā mūsu augstas veiktspējas uzlaboto drošības risinājumu Global Edge Security. Atkarībā no klienta, jūs varat redzēt dažādas preferences dažādiem rīkiem. Piemēram, klienti uz īpašiem serveriem patiešām bauda piekļuvi SSH Gateway. Runājot par mazāku, dalītu plānu, aģentūras un ārštata izstrādātāji vienmēr slavē mūsu platformas izstrādes un ražošanas vides vieglumu, īpaši uzsverot mūsu nelokāmo, nododamo instalēšanas funkciju..

Mūsu rīcībā esošie ieskatu rīki, piemēram, lapas veiktspēja un satura veiktspēja, vienmēr ir sasniegumi. Tomēr kopumā mūsu vispopulārākais rīks būtu lietojumprogrammu veiktspēja. Tas nodrošina koda līmeņa redzamību, lai komandām palīdzētu ātrāk novērst traucējummeklēšanu, optimizēt WordPress pieredzi un palielināt attīstības veiklību. Tas attīstības un IT darbības komandām nodrošina redzamību, kas tām nepieciešama, lai izveidotu un uzturētu lielisku WordPress digitālo pieredzi.

WPEngine logotips
Roberts Kielty – Filiāles vadītājs uzņēmumā WP Engine

4. Garantijas

Gandrīz visi pārvaldītie WordPress mitināšanas uzņēmumi piedāvā klientiem kaut kādas garantijas. Galu galā garantijas ir lielisks veids, kā iedibināt uzticēšanos tiem, kas vēl nav iepazinušies un mīlējuši uzņēmumu.

Viņi piedāvā šādas garantijas:

 • 99,95% servera darbības laika garantija un 99,99% darbspējas laiks lietotājiem ar uzlabotu SLA (izņemot neizmantotos dīkstāves, piemēram, plānoto vai ārkārtas uzturēšanu, beta pakalpojumus un pat Force Majeure notikumus)
 • lai gan tas nav ideāli, viņiem ir lielisks raksts, kurā skaidrots darbspējas laiks, noslēpumaino 100% uptime garantiju realitāte un kādi jautājumi jums patiešām būtu jāuzdod potenciālajam tīmekļa mitinātājam.
 • 60 dienu naudas atdošanas garantija visos plānos, izņemot pielāgotos

Varat arī izteikt argumentu, ka WP Engine garantē vietnes drošību, jo viņi bez maksas izlabos jūsu uzlauzto vietni, kuras diagnosticēšana un sakopšana biznesam var maksāt tūkstošiem dolāru par lielu uzbrukumu..

5. Pakāpju vide

Viena no visiecienītākajām funkcijām, ko piedāvā visiem klientiem neatkarīgi no viņu mitināšanas plāna, ir vietņu inscenējums.

Pārvietošanās vietne patiešām ir tikai jūsu faktiskās vietnes klonēta versija, kurā varat droši pārbaudīt izstrādes, dizaina un satura izmaiņas.

WordPress admin iestudējums

Šī funkcija piedāvā daudz priekšrocību, piemēram:

 • Vienkārša iestatīšana ar vienu klikšķi WordPress informācijas panelī (vai lietotāju portālā)
 • Neatkarīgs jūsu vietnes klons, lai pārbaudītu motīvus, spraudņus un pielāgoto kodu, nebaidoties kaut ko sabojāt un piedzīvot dīkstāvi.
 • Iespēja pamanīt kļūdas dizainā vai funkcionalitātē, pirms jūsu vietne tiek aktivizēta
 • Vietējā vai tiešsaistes iestatīšana jūsu ērtībām
 • Ērta vietnes pārvietošana starp pieturvietām un dzīvu vidi

Tas, vai jūsu komanda strādā kopā, lai izveidotu WordPress vietnes klientiem, vai arī vēlaties vienkārši izmēģināt dažas lietas savā vietnē, izveidot, attīstīt un pārvaldīt pieturvietas vidi, izmantojot WP Engine uzstāšanās vidi, ir ļoti vienkārši.

6. Bezmaksas pieeja Genesis Framework un vairāk nekā 35 un vairāk premium tēmām

Šis ir viens briesmīgs darījums, ja jūs man jautājat.

WP Engine nesen iegādājās StudioPress, un visi klienti iegūst piekļuvi Ģenēzes ietvars un 35 premium StudioPress WordPress motīvi ir iekļauti viņu Startup, Growth, Scale, Premium un Enterprise plāna abonementos.

Genesis ietvars un StudioPress motīvi

StudioPress motīvi, kurus darbina Genesis Framework, ļauj WP Engine klientiem ātri izveidot skaistas, profesionālas WordPress vietnes. Visas tēmas ir optimizētas meklētājprogrammām, ātra ielādēšana ar bloķētiem drošības elementiem (es zinu, jo šī vietne ir veidota uz Genesis Framework).

Viņiem ir jāsaka par StudioPress iegādi:

WP Engine iegādātā StudioPress daudzus pārsteidza, kāpēc jūs nolēmāt iegādāties StudioPress?

Liela uzmanība WP Engine ir pievērsta un joprojām tiek veltīta ieguldījumam WordPress kopienā. Faktiski tā ir vēl viena no mūsu vērtībām – apņēmusies atdot. Mūsu saistības laikā, nauda, ​​rakstīšana, kodēšana un domu vadīšana 2018. gadā līdz šim bija vairāk nekā 1,7 miljoni USD. StudioPress iegāde ir nākamais līmenis šajos kopienas atdošanas centienos. Tā kā WP Engine pārvietojas no viena uz otru, mums ir resursi, lai palīdzētu Genesis Framework augt un plaukt. Faktiski 15% no visiem mūsu klientiem izmanto Genesis, un 25% no mūsu lielākajiem klientiem to izmanto. Kā uzņēmums tas ir ietvars, ar kuru mēs jau esam ļoti labi iepazinušies.

Pēc mūsu dibinātāja Jason Cohen vārdiem, mēs redzam iespēju ieguldīt Genesis attīstīties un turpināt kalpot sabiedrībai, kas uz to paļaujas. Tas ietvers ieguldījumus inženiertehniskajos centienos, kas saistīti ar ietvaru, ieguldījumiem jaunu tēmu radīšanā
un investīcijas ietvara ekonomikā un partneros, kuri ražo produktus, kuri to atbalsta un paļaujas uz to. ” Paturot to prātā, mēs uzskatām, ka iegūšana nāks par labu gan WP Engine, gan WordPress kopienai un patiesi parāda mūsu kā uzņēmuma centienus atdot.

WPEngine logotips
Roberts Kielty – Filiāles vadītājs uzņēmumā WP Engine

WP Dzinēja mīnusi

WP Engine ir savi trūkumi, kā to dara pat labākās lietas dzīvē.

Apskatīsim, vai tās ir lietas, kuru dēļ jūs vēlēsities doties pie cita pārvaldīta WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēja.

1. Nav domēna reģistrācijas vai e-pasta mitināšanas

Viņi saviem klientiem piedāvā tikai mitināšanas pakalpojumus, kas nozīmē, ka domēna vārda reģistrācija nav pieejama.

Tas ir ne tikai neērti (jo jums būs jāiegūst domēna vārds, izmantojot trešās puses uzņēmumu), nav stimula izmantot viņu mitināšanas plānus, lai iegūtu bezmaksas domēna vārda reģistrāciju..

Papildus tam jūs nevarat mitināt savus e-pasta pakalpojumus, izmantojot WP Engine. Lai gan daži cilvēki dod priekšroku mitināt savus e-pastus trešo pušu platformās tikai gadījumā, ja saimniekdatora serveri nedarbojas, citiem tas nepatiks.

Piemēram, jums būs jāsaņem atsevišķa e-pasta mitināšana G Suite (iepriekš Google Apps) no USD 5 mēnesī par e-pasta adresi vai Rackspace no USD 2 mēnesī par e-pasta adresi.

2. Atļautie spraudņi

Kā mēs jau minējām iepriekš, WP Engine ir pārliecināts, ka tās infrastruktūrā ir viss nepieciešamais, lai jūsu vietne būtu droša un ātra. Rezultātā viņi ir izveidojuši sarakstu ar Neatļauti spraudņi kas, kā zināms, rada problēmas ar viņu iekšējiem pakalpojumiem.

Pilnu neatļauto spraudņu sarakstu varat redzēt šeit. Pa to laiku šeit ir daži no vispazīstamākajiem neatļautajiem spraudņiem:

 • Kešatmiņā esošie spraudņi, piemēram, WP Super Cache, W3 Total Cache, WP File Cache un WordFence. FYI WP raķete ir atļauta / darbojas.
 • Dublēšanas spraudņi, piemēram, WP DB Backup un BackupWordPress
 • Saistītās ziņas Spraudņi, piemēram, YARPP un līdzīgas ziņas
 • Broken Link Checker
 • EWWW Image Optimizer (ja vien jūs neizmantojat mākoņa versiju)

Problēma ir tā, ka daudziem cilvēkiem patīk, ka WordPress informācijas panelī ir kontrole pār tādām lietām kā vietnes drošība, dublējumi, attēlu optimizācija un pat vietnes ātrums, izmantojot kešatmiņas spraudni.

Un, kaut arī WP Engine apgalvo, ka ar to visu rīkojas jūsu vietā, daži cilvēki, iespējams, nav gatavi atteikties no jebkādas kontroles un atteikties no iecienītāko spraudņu lietošanas, cerot, ka WP Engine vienmēr tos aptver.

3. Nav cPanel

Kaut arī tas varbūt nav pilnīgs darījumu pārtraukējs, daudzi cilvēki, kas meklē mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, ir pieraduši un dod priekšroku tradicionālajam cPanel, lai pārvaldītu savus kontus un vietnes.

Tomēr WP Engine ir: patentēts lietotāju portāls kas šķiet intuitīvi lietojams.

wp motora lietotāja portāls

Bet tiem, kas nevēlas nodarboties ar kaut ko jaunu, Lietotāju portāls varētu viņus novērst no lietošanas.

Papildus tam lietotāju portāls parāda jūsu izmantoto apmeklētāju skaitu, joslas platumu un krātuvi, kas šķiet laba lieta?

Nu, kamēr jūs saprotat, ka visiem pieejamajiem hostinga plāniem ir apmeklētāji, joslas platums un krātuves robežas, ko ne visi hostinga pakalpojumu sniedzēji (pārvalda vai kā citādi).

4. Sarežģīta vietne (priekšējā daļa)

Lai gan tas dažiem var šķist mazsvarīgs, es atradu Vietnē ir mazliet grūti orientēties. Lai gan ir daudz informācijas, kas izskaidro visu, es vēlos, lai būtu vienkāršāks izkārtojums.

Faktiski dažas no viņu labākajām funkcijām tika paslēptas dziļi atbalsta rakstos, padarot tos grūti atrodamus. Nemaz nerunājot, man vajadzēja lasīt daudz vairāk satura, nekā es būtu gribējis uzzināt vienkāršas atbildes uz lietām, kuras es vēlējos uzzināt par WP Engine pārvaldīto mitināšanu.

Tomēr man jāsaka, ka, reģistrējoties un piekļūstot “aizmugurei”, viss ir ļoti labi izkārtots, vienkāršs un viegli saprotams.

WP Dzinēja mitināšanas plāni

WP Engine ir 3 pārvaldīti WordPress mitināšanas plāni, no kuriem izvēlēties ja vien jums nav nepieciešams pielāgots plāns, kura izveidošanai jums būs jāsazinās ar komandu.

wp motora cenu plāni

Katrā plānā ir iekļauts īpašu funkciju kopums, kuru šeit varat redzēt pilnībā. Tomēr mēs apskatīsim katru plānu un tā galvenās funkcijas, lai jūs varētu redzēt atšķirības:

WP dzinēja palaišanas plāns (sākot no USD 25 mēnesī, ja maksā katru gadu)

Startēšanas plāns ir lieliski piemērots tiem, kuriem ir mazākas WordPress vietnes, taču joprojām ir vajadzīgas priekšrocības, ko nodrošina pārvaldītais hostings.

Šeit ir galvenās šī plāna iezīmes:

 • 1 WordPress vietne
 • Līdz 25K apmeklējumiem mēnesī
 • 10 GB vietējās atmiņas
 • 50 GB joslas platuma mēnesī
 • Bezmaksas vietņu migrācija
 • Globālais CDN
 • Automatizēti SSL sertifikāti
 • Lapas veiktspējas rīks
 • 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

WP dzinēja izaugsmes plāns (sākot no USD 115 mēnesī)

Izaugsmes plāns ir paredzēts tiem, kuriem ir WordPress vietnes, kas turpina redzēt lielāku trafiku vai vismaz plāno tuvākajā nākotnē.

Šeit ir galvenās šī plāna iezīmes:

 • 5 WordPress vietnes
 • Līdz 100K apmeklējumiem mēnesī
 • 20 GB vietējās atmiņas
 • 200 GB joslas platuma mēnesī

Tam ir arī viss pārējais, kāds ir sākuma plānā, kā arī importētie SSL sertifikāti un diennakts tālrunis.

WP dzinēja mēroga plāns (sākot no USD 290 mēnesī)

Mēroga plāns ir paredzēts lielām WordPress vietnēm, kurām nepieciešami pārvaldīti mitināšanas pakalpojumi, lai palīdzētu tām saglabāt sakārtotību un panākumus.

Šeit ir galvenās šī plāna iezīmes:

 • 15 WordPress vietnes
 • Līdz 400K apmeklējumiem mēnesī
 • 30 GB vietējās atmiņas
 • 400 GB joslas platuma mēnesī

Tam ir arī viss pārējais, kas ir Izaugsmes plānā.

Turklāt viņi nesen iegādājās StudioPress, visiem klientiem ir pilnīga pieeja premium klases Genesis pamatprogrammai un vairāk nekā 35 un vairāk premium klases tēmu, kuras ir darījuma nozagšana, ja jūs man jautājat.

bieži uzdotie jautājumi

Šeit ir atbildes uz dažiem no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem:

 1. Kāda veida hostinga plāni ir pieejami ar WP Engine? Visi mitināšanas plāni tiek pārvaldīti WordPress mitināšanā. Cenas tās atšķiras atkarībā no vietņu skaita, joslas platuma, krātuves un paredzamo apmeklētāju skaita mēnesī.
 2. Kāda veida vadības panelis tiek izmantots? WP Engine pielāgotais lietotāja portāls.
 3. Kāpēc nozīmē pārvaldīta WordPress mitināšana? Īsāk sakot, pārvaldīta WordPress mitināšana nozīmē, ka jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs rūpējas par tādām lietām kā vietnes drošība, ātrums, atjauninājumi un dublējumi, lai jums nebūtu.
 4. Kas notiek, ja mana vietne pārsniedz manu plānā atļauto apmeklējumu skaitu? WP Engine ir ļoti skaidrs, cik vietnes apmeklētāju mēnesī var apmeklēt vietni, vienlaikus ņemot vērā arī to, ka var notikt pēkšņi trafika pieaugumi. Atkarībā no jūsu mitināšanas plāna, jūs saņemsit pārsniegtu maksu, pamatojoties uz pārsniegto jūsu vietnes apmeklējumu skaitu. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet detalizētu skaidrojumu šeit.
 5. Vai es saņemšu SSL sertifikātu?? Jā, visi domēni, kurus mitina WP Engine, saņem bezmaksas SSL sertifikātu Let’s Encrypt un bauda instalēšanu ar vienu klikšķi, kas veikta lietotāja portālā. Ir pieejami arī citi premium klases SSL sertifikātu veidi.
 6. Vai es varu mitināt e-pasta kontu?? Nē, WP Engine savā platformā neuzņem e-pasta pakalpojumus. Viņiem tomēr ir daži trešo pušu risinājumi, kas varētu jums noderēt.
 7. Vai WP Engine piedāvā vietņu veidotāju? Nē, viņi piedāvā tikai WordPress mitināšanas pakalpojumus. Tomēr visiem klientiem tiek nodrošināta piekļuve lietotāju portāla lapas izpildes rīkam vietnes ātruma un veiktspējas uzraudzībai. Viņi arī klientiem bez maksas piešķir Genesis Framework un vairāk nekā 35 StudioPress motīvus, tāpēc WordPress vietnes izveidošana ir tīrais nieks.
 8. Kādu klientu atbalstu es varu sagaidīt, izmantojot WP Engine? Visiem klientiem ir pieejams tiešraides tērzēšanas atbalsts visu dienu, katru dienu. Ieguldot dārgākos plānos, jūs saņemat atbalstu pa tālruni 24 stundas diennaktī un piekļuvi individuālam atbalstam savas vietnes optimizēšanai..
 9. Kādas ir garantijas? WP Engine piedāvā 99,95% uptime garantiju, kā arī 60 dienu naudas atdošanas garantiju.
 10. Vai ir WP Engine kupona kods?? Jā, izmantojiet WP Engine kupona kodu wpe3free un saņemiet 4 mēnešus bez maksas (vai par 20% atlaidi savam pirmajam mēnesim mēneša plānos).

Vai es ieteiktu WP Engine?

WP Engine ir līdz šim viens no vislabāk pārvaldītajiem WordPress mitināšanas risinājumiem šodien tirgū. Viņi ņem drošība, ātrums un veiktspēja nopietni un, iespējams, neizmantojat to klientu apkalpošana.

Viņiem ir jāsaka par trīs hostinga S:

Kas atšķir WP Engine no konkurences, ja runa ir par trīs hostinga S: ātrumu, drošību un atbalstu?

Ātrums – WP Engine darbojas tikai ar WordPress, tas nozīmē, ka mūsu platforma ir pilnībā optimizēta, lai nodrošinātu ātru un drošu WordPress pieredzi. Un kā minēts iepriekš, mēs izmantojam speciālu tehnoloģiju kombināciju, lai nodrošinātu augstu vietnes veiktspējas līmeni. Visi šie darbi ir harmoniski, lai vidēji ielādētu lapu
uzlabojums par 38%, pārejot no citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. WP Engine platforma ir izstrādāta mērogošanai, lai netiktu samazināts ātrums klientu vietņu un biznesa mērogā.

Drošība – Uzņēmumā WP Engine mūsu misija ir palīdzēt mūsu klientiem uzvarēt tiešsaistē. Mēs zinām, ka mūsu klientu vietnes atspoguļo viņu uzņēmējdarbību, iztiku. Viņi paļaujas uz mums, lai pasargātu viņus no uzbrukumiem. Drošības līmeņa rezultātā mēs katru mēnesi bloķējam vairāk nekā 150 miljonus sliktu pieprasījumu. Mēs proaktīvi bloķējam daudzus tīmekļa lietojumprogrammu uzbrukumus, nodrošinām drošības uzturēšanu un izveidojam vienreizēju spraudni / ielāpus neaizsargātiem klientiem un automātiski jauninām klientu vietnes ar jaunākajiem drošības atjauninājumiem..

Atbalsts – Mūsu atbalsta komanda ir spīdoša bāka uzņēmumā. Mēs uzturam patiesi pasaules klases NPS vērtējumu 86 kopā ar 3 savstarpējām zelta Stevie balvām klientu apkalpošanai, lai to pierādītu (vairāk par to šeit). Komanda katru dienu piedāvā visu iespējamo, cenšoties kalpot mūsu klientu profesionālajai izaugsmei, un tas atspoguļojas atsauksmēs, kuras mēs no viņiem saņemam. Šī mentalitāte ļoti lielā mērā atbilst vienai no mūsu pamatvērtībām – klienta iedvesmai.

WP Engine logotips
Roberts Kielty – Filiāles vadītājs uzņēmumā WP Engine

To sakot, viņu plāni ir cena par augsto pusi, kas nav noderīgi tiem, kuriem ir ierobežots budžets. Tomēr tiem, kuri tuvākajā laikā plāno mērogot savu biznesu vai jau gūst lielus ieņēmumus, augstā cena ir viņu sniegto pakalpojumu vērts un mierīgs, ka viņu vietne ir droša un vienmēr darbojas.

Ja jūs meklējat ļoti pārvaldītu WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, es iesaku jums apskatīt WP Engine. Ar tādām funkcijām kā iebūvēta EverCache risinājums, Lapas veiktspējas rīks, automātiska ikdienas dublējumi, drošības uzraudzība, un CDN pakalpojumiem, jums nekad nebūs jāuztraucas par savām iespējām mērogot un sniegt vietnes apmeklētājiem vislabāko iespējamo pieredzi.

Noklikšķinot uz šīs saites, jūs varat mitināt savu WordPress vietni tikai Mēnesī 25 USD (parasti tas ir USD 30 mēnesī), ja maksā katru gadu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me