WP Dzinējs pret Kinsta

Galvas salīdzinājums WP Motors V Kinsta, divi labākie klases uzņēmumi, kad runa ir par pārvaldītu un augstas veiktspējas WordPress mitināšanu.


Kopējais punktu skaits

WP dzinējs

Kopējais punktu skaits

Kinsta

Ja jūs pēc tīmekļa mitināšanas piedāvājat optimizētas WordPress kaudzītes ar Fort Knox, piemēram, drošību, Warp-speed ātras iekraušanas hostingu, kas ar vieglumu var tikt galā ar intensīvas satiksmes intensitāti, tad Kinsta un WP Engine ir divas pārvaldītas WordPress mitināšanas iespējas, kuras jums vajadzētu apsvērt.

Ja tas būtu popularitātes konkurss attiecībā uz to, kuru uzņēmumu cilvēki visvairāk meklē Google, tad WP Engine būtu uzvarētājs.

wp motors vs kinstaGoogle tendences: https://trends.google.com/trends/explore?date=2018-01-01%202018-12-31&geo = ASV&q = wp% 20motīns, kinsta

Kaut arī šie Google tendenču dati liecina, ka WP Engine pieprasījums pēc zīmola ir lielāks nekā Kinta, tas nebūt nav ļoti labs rādītājs, kas atklāj, kurš ir labāk pārvaldīts WordPress mitināšanas pakalpojums..

Uzziniet, kā šie divi premium WordPress mitināšanas uzņēmumi sacenšas viens ar otru funkciju, atbalsta, cenu un priekšrocību ziņā & mīnusi + vēl.

WP Engine vs Kinsta salīdzinājums

pārvelciet pa labi

WP dzinējs

Kinsta

Par:WP dzinējs ir pilnībā pārvaldīta, droša un uzticama WordPress resursdators, kas piedāvā pārsteidzošas funkcijas, piemēram, automātiskos drošības atjauninājumus, ikdienas dublējumus, viena klikšķa atjaunošanas punktus, automātisko kešatmiņu un cituKinsta ir premium un pilnībā pārvaldīts WordPress mitināšanas pakalpojums, kuru darbina Google Cloud Platform. Jūs katru dienu saņemat dublējumus, bezmaksas migrācijas, pieturvietu vidi + ielādējat vairāk
Dibināta:2010. gads2013. gads
BBB vērtējums:A+Nav novērtēts
Adrese:Lavaca iela 504, Suite 1000, Austin, TX 7870110880 Wilshire Blvd, Suite 1101
Losandželosa, Kalifornijas štats 90024
Telefona numurs:(512) 827-3500Nav telefona
Epasta adrese:[aizsargāts ar e-pastu][aizsargāts ar e-pastu]
Atbalsta veidi:Tālrunis, tiešsaistes atbalsts, tērzēšana, biļeteTiešraides atbalsts, tērzēšana, biļete
Datu centra / servera atrašanās vieta:18 globālo serveru atrašanās vietas18 globālo serveru atrašanās vietas
Mēneša cena:Sākot no USD 28.00 mēnesīSākot no USD 30.00 mēnesī
Neierobežota datu pārsūtīšana:
Neierobežota datu glabāšana:
Neierobežots e-pasts:
Vairāki resursdatora mitinātāji:Jā (izņemot personīgo plānu)Jā (izņemot sākuma plānu)
Hostinga vadības panelis / interfeiss:WP Engine klientu portālsMyKinsta informācijas panelis
Servera Uptime garantija:99,90%SLA garantija ir 99,9%
Naudas atdošanas garantija:60 dienas30 dienas
Pieejams speciālais hostings:Augstāka līmeņa uzņēmuma plānos ir pieejama speciāla mitināšana
Bonusi & Pielikumi:CDN (satura piegādes tīkls) ir iekļauts profesionālos un biznesa plānos. EverCache tehnoloģija paātrina lapas ielādes laiku. Nododamas instalācijas un norēķinu pārskaitīšana. Bezmaksas šifrēsim SSL sertifikātu. Lapas ātruma testētāja rīks.Bezmaksas šifrēsim SSL sertifikātus. 30 dienu naudas atdošanas garantija. Amazon Route 53 premium DNS ir iekļauts bez maksas. Bezmaksas ikdienas dublējumi. Izvēlieties no 15 servera atrašanās vietām. Bezmaksas KeyCDN integrācija. Optimizēta WordPress kaudze.
Labais: Optimizēta WordPress: WP Engine ir koncentrējusies uz vislabākās WordPress mitināšanas iespējas sniegšanu.
Izmēru skala: WP Engine slīdošie mēroga rīki palīdz jums atrast plānu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.
Uz WordPress orientēta drošība: WP Engine ir DDoS un brutālā spēka mazināšana, reāllaika tīkla uzraudzība un pastāvīga jaunāko ielāpu un atjauninājumu instalēšana, lai jūsu vietnei nodrošinātu visaugstāko drošību..
Google Cloud platforma un arhitektūra (PHP 7, HTTP / 2, NGINX, LXD konteineri, MariaDB).
Servera puses kešatmiņa. Vienkārša CDN integrācija un pieturvietu vide. Automātiskas dublēšanas un 14 dienu rezerves kopiju glabāšana jums.
WordPress specifiskā drošība, DDoS noteikšana, aparatūras ugunsmūri un daudz kas cits.
Apmaksāti jauninājumi: Cloudflare Railgun, Elasticsearch, Redis.
Sliktais: Nodrošina tikai WordPress mitināšanu: WP Engine piedāvā tikai pārvaldītu WordPress mitināšanu.
Dārgi plāni: WP Engine plānos ir dārgs cenu zīmju komplekts. Bet jūs saņemat to, par ko maksājat, tas ir lielisks un kvalitatīvs pakalpojums.
Tikai nodrošina WordPress mitināšanu: Kinsta piedāvā tikai WordPress premium klases mitināšanu.
Dārgi plāni: Kinsta nav vislētākās iespējas, taču, sakot, jūs saņemat to, par ko maksājat, tas ir lielisks un kvalitatīvs pakalpojums.
Kopsavilkums:Izmantojot WP Engine (pārskats), jūs iegūstat pārsteidzošas funkcijas, piemēram, ikdienas dublējumus un ugunsmūra ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu. Tas ir arī gatavs SSL gatavībai un gatavs CDN ar atjaunināšanu ar vienu klikšķi. Ieinteresētie klienti var bez riska izmēģināt produktu 60 dienas. Lietotājiem ir arī piekļuve WP Engine migrācijas spraudnim, lai ērti pārsūtītu jūsu vietni. Ir arī ļoti noderīga pieturvietu vide, kurā var izmēģināt motīvus vai spraudņus.Izmantojot Kinsta (pārskats), jūs iegūstat WordPress mitināšanas pakalpojumu, kuru darbina Google Cloud Platform. Jūs saņemat Fort Knox, piemēram, drošību, ātrus šķēru serverus, bezmaksas vietņu migrāciju, ikdienas dublējumus. Viss pilnībā pārvaldītā un optimizētā un drošā WordPress kaudzī.

Jūs tiešām nevarat noiet greizi nevienā uzņēmumā, bet, pirms dodaties uz priekšu un reģistrējaties, tas Kinsta Vs WP Engine Šeit ir sniegts pārskats par diviem VIP WordPress VIP hostinga pakalpojumiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map