Vietnes zemes pārskats

Vietne tiek uzskatīts par vienu no labākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem. Bet, ja viņi tiešām ir? TAS labi? Nopietni! Nu tas ir tieši tas Vietnes zemes pārskats mērķis ir noskaidrot.


Dodieties uz vietni SiteGround.com

Atzīšos, sākumā biju mazliet skeptisks, bet tas ātri mainījās. Patiesībā tik daudz, ka es pārvietoju šo vietni viņiem virs viņu GrowBig GoGeek plāna.

TL; DR: SiteGround ir iestatījis jaunu nozares standartu attiecībā uz augstas veiktspējas tīmekļa mitināšanu un WordPress mitināšanas pakalpojumiem. Kamēr viņi tiek uzvarēti par cenu un papildu bonusiem no konkurentiem, piemēram, Bluehost, SiteGround dara daudz labāk, ja runājam par veiktspēju un galvenajām mitināšanas funkcijām. Ja vietnes ātrums un drošība jums ir svarīgāka, jums vajadzētu maksāt nedaudz vairāk un izmantot vietni SiteGround.

Tā kā viņi ir veltījuši darbu, laiku, drošību un atbalstu, šobrīd tas tiešām ir pārāks par tīmekļa mitinātāju! Un es neesmu vienīgais, kurš viņus ❤️.

VietneGround ir # 1 tīmekļa mitināšanas favorīts daudzās aptaujās / aptaujās par Facebook:

facebook aptaujasIepazīstieties ar aptaujām vietnē Facebook:
www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/1160796360718749/ www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/917140131751041/ www.facebook.com/groups/473644732678477/permalink/1638240322885573/ www.facebook.com/groups/ tīrīšana / pastāvīgā saite / 1327545844043799 /

Viņu ātruma tehnoloģija ir galvenā lieta, kas cilvēkiem patīk visvairāk. Viņi arī saņem pozitīvas atsauksmes un vērtējumus par Twitter:

vietņu reitings twitterPārlieku pozitīvas atsauksmes vietnē Twitter

Šajā SiteGround pārskatā es apskatīšu svarīgākās SiteGround funkcijas, kādi ir to cenu plāni, un apskatīšu plusus un mīnusus (jo tie nav 100% perfekti), lai palīdzētu jums izdomāt pirms parakstīšanas. līdz jūsu vietnes, emuāra vai tiešsaistes veikala vietnei SiteGround.

Šo vietni mitina vietne SiteGround un pēdējo pāris mēnešu laikā es esmu novērojis un analizējis darbspējas laiks, ātrums un kopējais sniegums lai redzētu, cik labi mana vietne darbojas ar viņiem. Es pat esmu iestatījis testa vietni, izmantojot noklusējuma WordPress motīvu. Jūs varat pāriet taisni uz .

Vienkārši dodiet man desmit minūtes laika, un es jums sniegšu visus “jāzina” faktus, un es atbildēšu uz tādiem jautājumiem kā.

 • Cik maksā hostings?
 • Kāda ir atšķirība starp StartUp un GrowBig & GoGeek?
 • Vai es varu izvēlēties servera atrašanās vietu??
 • Kādi ir to izmantošanas plusi un mīnusi?
 • Kurš ir labākais WordPress vietņu plāns?
 • Vai viņi veiks automātiskas manas vietnes dublēšanu??
 • Ko viņi dara, lai paātrinātu manu vietni?
 • Vai tas nāk ar SSD? Kas par CDN & SSL?
 • Vai viņi palīdzēs nodot viņiem manu vietni?
 • Kāds ir viņu SuperCacher spraudnis WordPress?

Kad esat pabeidzis lasīt, jūs zināt, vai tas ir pareizais (vai nepareizais) tīmekļa mitināšanas pakalpojums, kuru jūs varat izmantot.

SiteGround piedāvā lielisku mitināšanu, kas komplektā ar papildu funkcijām, un tie parasti nav lētākie tīmekļa resursdatori, kas tur atrodas.

Neskatoties uz to, viņu cenas šobrīd ir vienas no vislētākajām biznesā (sākot no USD 3,95 mēnesī, no USD 11,95 mēnesī).

Noklikšķinot uz šīs saites, jūs varat mitināt savu vietni tikai Mēnesī 3,95 USD (lejā no Mēnesī 11,95 USD).

Contents

Šajā vietnes pārskatā tiks apskatīts:

1. Galvenās iezīmes

Šeit apskatīšu un ar kādiem SG tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem.

2. Plusi saraksts & mīnusi

Šeit es iedziļināšos sīkāk un apskatīšu ko (vai pāreju taisni uz vai).

3. Hostinga plāni & cenas

Šeit es apskatīšu un kādas funkcijas ir katram plānam.

4. Vai es iesaku SiteGround??

Šeit es jums saku, ja es tos iesaku vai ja labāk parakstīties pie konkurenta.

Veidojot vietni, it īpaši tādu, kas kalpos par ienākumu avotu, jums jāzina, ka varat paļauties uz savu mitinātāju, lai sniegtu izcilus pakalpojumus un atbalstu..

Ja jūsu vietne nedarbojas vai tajā ir tehniskas kļūdas, kas ietekmē lietotāju pieredzi, jūs zaudēsit naudu. Kas nav Bueno!

Parunāsim par vietni SiteGround. Kas viņus padara īpašus? Kāpēc tik daudz cilvēku par viņiem murgo?

#Interesants fakts

WordPress Hostings ir slēgta Facebook grupa, kurā ir gandrīz 7000 dalībnieku un kas veltīta tikai WordPress mitināšanai.

Katru gadu dalībniekiem tiek lūgts balsot par savu iecienīto tīmekļa mitinātāju. Vai varat uzminēt, kura WordPress tīmekļa mitinātāja ieguva visvairāk balsu?

Tieši tā. Par vietni SiteGround ir nobalsots par galveno WordPress resursdatoru nu jau divus gadus pēc kārtas (Nr. 1 2017. gada aptaujā un Nr. 1 2016. gada aptaujā)

facebook aptaujaWPhosting Facebook grupa

Šajā SiteGround pārskatā (2020. gada atjauninājums) tiks apspriestas SG galvenās funkcijas un runāts par to, kāpēc jums vajadzētu apsvērt iespēju to izmantot jūsu mitināšanas vajadzībām.

Pirms uzsākt šeit sniegto pārskatu, es jums sniegšu īsu kopsavilkumu par to, kas ir SiteGround un ko viņi piedāvā.

Par vietni

 • Vietne ir dibināta 2006 2004. gads un tās galvenā mītne atrodas Sofija, Bulgārija.
 • Tie piedāvā hostinga pakalpojumu klāstu; no plkst dalīts hostings, mākoņa mitināšana, WordPress mitināšana, VPS, tālākpārdevēju mitināšana, uz īpaši serveri un uzņēmumu mitināšana.
 • Visi plāni nāk ar pārvaldīta WordPress mitināšana.
 • Ir WordPress.org oficiālais partneris
 • Bezmaksas SSD diskdziņi iekļaujieties visos kopīgotajos mitināšanas plānos.
 • Serverus darbina Google Cloud, PHP7, HTTP / 2 un NGINX + kešatmiņā
 • Visi klienti saņem bezmaksas SSL sertifikāts (Šifrēsim) un CloudFlare CDN.
 • Tur ir 30 dienu naudas atdošanas garantija.
 • Oficiālā vietne: www.siteground.com

Tagad ienirsim pārskatā ..

Galvenās iezīmes

Viņiem ir ļoti daudz lielisku iespēju, taču ir četras galvenās funkcijas, kas tās patiešām atšķir no citām tīmekļa mitinātājām.

Tas palīdz izskaidrot, kāpēc Vietni vietni iesaka WordPress, Joomla un Drupal, un kāpēc tas saņem tik aizrautīgu lietotāju atbalstu un lieliskas klientu atsauksmes.

iesaka WordPress, Joomla un DrupalIeteicamā tīmekļa mitinātāja – WordPress, Joomla un Drupal

Servera ātrums

Runājot par to, kā vietni padarīt draudzīgu lietotājam, viens no vissvarīgākajiem jautājumiem ir ātrums.

Kad es pārvietoju šo vietni pie viņiem, man uzreiz bija daudz ātrāk ielādējama vietne.

Lai to pārbaudītu, es izmantoju baitu pārbaudi – rīku, kas mēra laiku līdz pirmajam baitam (TTFB). Citiem vārdiem sakot, tas mēra tīmekļa servera atsaucību.

Rezultāti nebija nekas pārsteidzošs. Faktiski aizritēja manas mājas lapas laiks līdz pirmajam baitam no 2,3 sekundēm līdz 0,2 sekundēm vienreiz es pārslēdzos.

bytecheck tests pirms un pēc

Izmantojot GTmetrix, pagāja manas mājas lapas ielādes laiks no 6,9 sekundēm līdz 1,6 sekundēm pēc tam, kad es pārcēlos savu vietni. Tas ir par 5,3 sekundēm ātrāks ielādes laiks!

gtmetrix pirms un pēc

Mana mājas lapas ielādes ātrums, izmantojot Pingdom, aizgāja no 4,96 sekundēm līdz 581 milisekundēm pēc tam, kad es pārcēlos pāri. Tas ir diezgan pārsteidzoši!

pingdom pirms un pēc

Vietnes, kas lēnām ielādējas, visticamāk, nevienā nišā nepaaugstināsies.

servera ātrums

Kāpēc? Tā kā tīmekļa lietotāji ir ļoti nepacietīgi. Faktiski pētījumi rāda, ka, ja lapa nav ielādēta trīs sekundēs, lietotāji, iespējams, virzās prom, meklējot kaut ko ātrāk – un jo ilgāks laiks ir jāgaida, jo vairāk cilvēku jūs pazaudēsit..

Tā rezultātā SiteGround nopietni uztver vietnes ātrumu. Viņu ekspertu izstrādātāji vienmēr strādā pie jaunām tehnoloģijām, lai palīdzētu uzlabot vietnes ielādes laiku – un tas parāda.

ātruma tehnoloģija

Šeit ir dažas no īpašajām tehnoloģijām, kuras viņi izmanto, lai klientiem garantētu ātru iekraušanu:

 • Vietnes vietnes infrastruktūru darbina Google Cloud ar SSD noturīgu glabāšanu un īpaši ātru tīklu.
 • Cietvielu diskdziņi (SSD) ir līdz tūkstoš reižu ātrāki nekā parastie diski. Visas datu bāzes un vietnes, kuras mitina SiteGround, glabāšanai izmanto SSD.
 • NGINX tīmekļa servera tehnoloģija palīdz paātrināt statiskā satura ielādes laiku jūsu vietnē. Visas SG klientu vietnes gūst labumu no NGINX tīmekļa servera tehnoloģijas.
 • Tīmekļa kešatmiņa ir galvenā loma dinamiska satura ielādēšanā no jūsu vietnes. Viņi ir izveidojuši savu kešatmiņas saglabāšanas mehānismu, SuperCacher, kas balstās uz NGINX reverso starpniekserveri. Rezultāts ir ātrāka dinamiskā satura ielāde un labāka vietņu ātruma optimizācija.
 • Bezmaksas Satura piegādes tīkls (CDN) un HTTP / 2 un PHP7 iespējoti serveri palīdz paātrināt ielādes laiku visā pasaulē, padarot jūsu saturu pieejamāku.
 • Bija pirmā tīmekļa mitinātāja, kas izlaida PHP 7.3 (2018. gada 24. oktobris)

Papildus visam iepriekšminētajam viņi regulāri atjaunina savu tehnoloģiju, lai nodrošinātu, ka viņu mitinātās vietnes neatpaliek, jo tās nav sekojušas tehnoloģiskajām izmaiņām. Rezultāts ir ātrākais pieejamais ielādes laiks.

Drošība

Liekas, ka gandrīz diena paiet bez ziņām par jauniem drošības pārkāpumiem tiešsaistē. Fiktīvas personas, korporācijas un pat valdības struktūras ir tikušas pakļautas upuriem.

Patiesība ir tāda, ka drošība ir galvenā problēma ikvienam, kam pieder vietne.

drošības elementi

Vietne vietnē piedāvā visdrošāko pieejamo drošību. Jums joprojām būs jādara savs ieguldījums vietnes drošībā, taču šeit ir daži no šiem aspektiem drošības elementi, kas tos padara unikālus.

 • Vietnes izolācija nodrošina, ka jūsu vietne netiek negatīvi ietekmēta, ja kādā no jūsu servera ir drošības pārkāpumi. Padomājiet par to kā mitināšanas ugunsmūri, kas aizsargā jūsu vietni no hakeriem.
 • Visi viņu serveri atbalsta HTTP / 2 tehnoloģija, kas ir visdrošākā pieejamā opcija. Daudzi tīmekļa mitinātāji šajā jomā atpaliek, bet ne SG.
 • Visi viņu klienti gūst labumu no viņu tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūris (WAF), kas aizsargā pret drošības pārkāpumiem un tiek regulāri atjaunināts.
 • Proaktīvi ielāpi tiek nosūtīti visiem klientiem, kad parādās jauni draudi.

Viņi arī regulāri brauc vīrusu un ļaunprātīgas programmatūras skenēšana savā vietnē un nosūtiet pārskatus, lai jūs informētu par rezultātiem, tāpēc jūs vienmēr zināt, kas notiek ar jūsu vietni. Tā ir viena no lietām, kas lietotājiem patīk viņu tīmekļa mitināšanas pakalpojumā.

2018. gadā SiteGround bija ārkārtīgi veiksmīgs, nodrošinot klientu vietņu drošību. Viņi reaģēja uz 3 reizes vairāk draudiem, salīdzinot ar pagājušo gadu. Statistiski viņi:

 • Uzrakstīja 250 jaunus pielāgotos ugunsmūra noteikumus
 • Pievienoti 125 livepatch kodola moduļi
 • Samazināti 186 DDOS uzbrukumi
 • Apturēti 7 miljoni brutālu spēku uzbrukumu
 • Apturēti 160 miljoni sliktu robotu pieprasījumu klienta vietnēs
 • katru dienu ar savu anti-bot AI šķīdumu

Klientu atbalsts

Hostinga pakalpojumam var būt vismodernākās tehnoloģijas un laba drošība, taču lielākajai daļai cilvēku vissvarīgākais ir tas, kas notiek, ja lietas noiet greizi..

klienta tvīts

SG ir uzņēmums, kas lepojas ar klientu atbalstu. Viņi klientu apkalpošanu padara par prioritāti, un tas tiek parādīts viņu pārskatos un ar klientu lojalitāti.

klientu atbalsts

Fakts ir tāds, ka viņu reakcijas laiki konkurentus atstāj putekļos.

Tuvākā konkurenta vidējais reakcijas laiks uz atbalsta biļeti ir 44 minūtes, bet SiteGround atbildes laiks ir tikai astoņas minūtes.

Viņi piedāvā trīs atbalsta saņemšanas veidus:

 • Tiešraides tērzēšanas sistēma saņems tūlītēju atbildi, un tā ir pieejama 24 stundas diennaktī
 • Tāpat pa tālruni visu diennakti strādā personāls, kas nekavējoties saņems atbildi
 • Iesniedzot biļeti, jūs saņemsit atbildi mazāk nekā 10 minūtēs – un šis atbildes laiks ir vēl mazāks, ja esat samaksājis par kādu no viņu prioritārajiem pakalpojumiem

Tā vietā, lai gaidītu stundas (vai pat dienas), lai saņemtu palīdzību ar jūsu vietni, varat paļauties uz šo tīmekļa mitinātāju, lai sniegtu savlaicīgu atbildi. Protams, tas nozīmē, ka jūs varat nodot tos pašus izcilos pakalpojumus savas vietnes lietotājiem.

Vietnes WordPress mitināšana

Kā minēts iepriekš, WordPress ir populārākā CMS pasaulē. Papildus tam, ka tā nodrošina tikai mazāk nekā 30% 33% no visām interneta vietnēm, tā ir atbildīga arī par 60% tīmekļa satura piegādi visā pasaulē..

automātiska WordPress instalēšana

Tāpēc ar SiteGround jūs saņemat pārvaldīta WordPress mitināšana ar visiem mitināšanas plāniem, kā arī ar lieliskām funkcijām:

Vietnes pārvaldīti WordPress mitināšanas rīki

Šeit ir dažas no labākajām ar WordPress saistītajām funkcijām:

 • Visi plāni nāk ar pilnībā pārvaldītu WordPress mitināšanu.
 • Regulāri, automātiski WordPress atjauninājumi nodrošina, ka jums vienmēr būs WordPress jaunākā versija. Šī opcija ir iekļauta visos plānos.

pārvaldīta WordPress mitināšana

 • Visos plānos ir pieejami arī instalēto WordPress spraudņu automātiskie atjauninājumi.
 • Komanda uzmana WordPress ievainojamības un raksta ugunsmūra WAF atjauninājumus, lai jūs aizsargātu no tām.
 • Viņu ātruma tehnoloģijas, kas tika sīki aprakstītas iepriekš, ir īpaši paredzētas, lai palīdzētu WordPress vietnēm ielādēt pēc iespējas ātrāk.

Jums arī jāizmanto viņu ekskluzīvā SuperCacher spraudņa priekšrocības, kas ir iebūvēts kešatmiņas spraudnis, kas palielina jūsu vietnes apmeklējumu skaitu. Tas nozīmē, ka jūsu vietne tiks ielādēta ātrāk, pat ja rodas negaidīts vietnes trafiks.

vietņu lielveikals

Ņemiet vērā, ka StartUp plāns tiek piegādāts tikai ar statisku kešatmiņu un ka gan statiskā, gan dinamiskā, gan Memcache kešatmiņā.

Šeit ir atšķirību skaidrojums.

Lai gan WordPress ir viņu galvenā uzmanība – kurai ir jēga, ņemot vērā WordPress dominējošo stāvokli tirgū -, viņi ir arī ieteiktais partneris gan Joomla, gan Drupal satura pārvaldības sistēmām..

Iepriekš uzskaitītās funkcijas padara tos par iecienītākiem gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, kuri vēlas 99,99% uptime nodrošinājumu, ātru vietņu ielādi, vismodernāko drošību un vismodernāko klientu apkalpošanu..

Ielādes laiks & Uptime pārbaude

Pēdējo pāris mēnešu laikā man ir uzraudzīja un analizēja darbības laiku, ātrumu un kopējo veiktspēju no manas testa vietnes, kas mitināta SG.

Manas testa vietnes vidējais darbspējas laiks ir 99,99%, kas ir par 0,2% labāk nekā nozares standarts 99,79%, ko viņi sola saviem klientiem, un vidējais lapas ielādes laiks ir krietni mazāks par 1 sekundi..

 • 2018. gada janvāra vidējais uptime: 100% – vidējais lapas ielādes laiks: 750 ms
 • 2018. gada februāra vidējais uptime: 99,99% – vidējais lapas ielādes laiks: 730 ms
 • 2018. gada marta vidējais uptime: 100% – vidējais lapas ielādes laiks: 760 ms
 • 2018. gada aprīļa vidējais uptime: 100% – vidējais lapas ielādes laiks: 720 ms
 • 2018. gada maija vidējais uptime: 100% – vidējais lapas ielādes laiks: 700 ms
 • 2018. gada jūnija vidējais uptime: 99,99% – vidējais lapas ielādes laiks: 790 ms
 • 2018. gada jūlija vidējais uptime: 100% – vidējais lapas ielādes laiks: 705 ms
 • 2018. gada augusta vidējais uptime: 100% – vidējais lapas ielādes laiks: 815 ms
 • 2018. gada septembra vidējais uptime: 99% – vidējais lapas ielādes laiks: 700 ms
 • 2018. gada oktobra vidējais uptime: 100% – vidējais lapas ielādes laiks: 780 ms
 • 2018. gada novembra vidējais uptime: 99,95% – vidējais lapas ielādes laiks: 830 ms
 • 2018. gada decembra vidējais uptime: 100% – vidējais lapas ielādes laiks: 790 ms
 • 2019. gada janvāra vidējais uptime: 100% – vidējais lapas ielādes laiks: 720 ms

Vietnes zemes plusi un mīnusi

Funkcijas, ko viņi piedāvā saviem tīmekļa mitināšanas klientiem, ir iespaidīgas, taču, aptverot viņu pakalpojuma tehniskos aspektus, tas īsti nedod jums priekšstatu par to, ko vietnesGround izvēle var jums palīdzēt praktiskā līmenī.

Paturot to prātā, apskatīsim dažus reālās pasaules plusus un mīnusus, izmantojot šo mitināšanas uzņēmumu. Kā redzēsit, plusu ir daudz vairāk nekā mīnusu – tas nav pārsteidzoši, ņemot vērā viņu apņemšanos sasniegt izcilību.

Vietnes Zemes plusi

Vietnes Ground izmantošanas priekšrocības, lai mitinātu jūsu vietni, ir nenoliedzamas. Tas ir uzņēmums, kas lepojas ar izcilu apkalpošanu – un tas parāda.

Vietnes zemes Uptime garantija

Ja jūs kādreiz esat pavadījis iepirkšanos pie tīmekļa mitinātāja, jūs zināt, cik svarīgi ir darboties. Hostinga uzņēmuma uptime procents norāda, cik bieži jūs parasti varat gaidīt, ka jūsu vietne ir “nestrādājama” vai nav pieejama.

uptime

Neviens hostinga pakalpojums nevar pieprasīt 100% uptime, jo spēlē pārāk daudz mainīgo, lai pārliecinātos, ka dīkstāves nekad nebūs. Tomēr viņi to dara garantē 99,99% uptime.

Tas ir iespaidīgi pēc jebkura standarta, un viņi to ievēro. Viņi izmanto uzraudzības programmatūru, kas nekavējoties paziņo par traucējumiem un ātri strādā, lai atrisinātu visas problēmas.

Raugoties perspektīvā, 99,99% uptime nozīmē, ka jūsu vietne varētu darboties nedaudz vairāk par četrām stundām sešu mēnešu periodā..

Viņu uptime procenti ir patiesi iespaidīgi. Viņu kopējais vidējais uptime ir 99,99%, un, apskatot viņu vietni 2017. gada aprīlī, tika atklāts:

 • Mēneša vidējais darbspējas laiks pēdējās 30 dienās ir 99,999%
 • Gada vidējais darbspējas laiks pēdējās 365 dienās ir 99,996%

Praktiski klientiem gandrīz nekad nav jāuztraucas par to, ka viņu vietnes nav pieejamas.

Vietnes vietnes ielādes laiki

Es jau runāju par ātruma tehnoloģiju, ko viņi izmanto, lai samazinātu WordPress vietņu ielādes laiku, bet ko tas praktiski nozīmē?

čivināt

Iepriekš es minēju, ka vairums interneta lietotāju vietnei piešķirs trīs sekundes, pirms tā apsver iespēju doties prom. Tas nav daudz laika, tāpēc, ja vēlaties paturēt savas vietnes apmeklētājus, ielādes laikam ir jābūt ļoti ātram.

ielādes laiks un servera veiktspēja

Vietnēm, kuras tiek mitinātas vietnē SiteGround, vidējais ielādes laiks ir 1,3 sekundes vienā lapā. Tas notiek ļoti ātri, un tas norāda uz ātruma tehnoloģijas efektivitāti, ko uzņēmums izmanto.

Vietnes zemes servera atbildes laiki

Vēl viens skaidrs pro ir tas, ka tam ir ļoti ātrs servera reakcijas laiks. Servera reakcijas laiks parāda, cik ilgs laiks serverim prasa visu jūsu vietnes elementu piegādi lietotāja pārlūkprogrammai..

Vietnes vietnei ir ārkārtīgi ātrs servera reakcijas laiks, kas vidēji ir aptuveni 190 milisekundes sešu mēnešu periodā. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no tā, kur tiek glabāti jūsu dati, jūsu vietnē esošo informāciju – gan statiskos datus, gan dinamiskos datus – gandrīz uzreiz var nogādāt lietotāja pārlūkprogrammā..

Kāpēc tas ir svarīgi? Atkal tas ir saistīts ar lietotāju pieredzi. Jūs vēlaties, lai cilvēkiem, kuri apmeklē jūsu vietni, būtu pēc iespējas mazāk laika, lai apsvērtu iespēju doties prom. Kad jūsu serveris reaģē ļoti ātri, tāpat kā viņu serveri, jūsu lietotāji, visticamāk, paliks jūsu vietnē.

Vairāki datu centri

Daļa no iemesla, kāpēc viņu servera atbildes laiks ir tik ātrs, ir tas, ka viņi piedāvā saviem klientiem piekļuvi vairāki datu centri atrodas stratēģiskās vietās visā pasaulē.

Reģistrējoties jums tiek dota iespēja izvēlēties vēlamo servera atrašanās vietu.

datu centri

Lai gan gadu laikā datu piegādes ātrums kopumā ir ievērojami palielinājies, fiziskais attālums starp lietotāju un serveri var ietekmēt ielādes laiku..

Lai risinātu šo problēmu, viņiem ir datu centri:

 • Amsterdama
 • Čikāga
 • Londona
 • Milāna
 • Singapūra

Reģistrējoties hostinga pakalpojumiem, jums ir iespēja izvēlēties, kur saglabāt savus datus.

Bezmaksas ikdienas dublējumi

Jūs zināt, cik tas ir svarīgi dublējiet datus savā vietnē. Ja jums tas nav, jūs riskējat zaudēt gan statiskos datus, gan dinamiskos datus, no kuriem daži var būt neaizvietojami.

drošība

Ja savu vietni iestatījāt, izmantojot SG, jums būs jāpārliecinās, ka ir izveidota regulāra dublēšanas sistēma, tikai gadījumā, ja kaut kas notiek ar jūsu vietni. Tomēr gadījumā, ja dublējums neizdodas, viņi ir jūs segti.

Viņi uzstājas ikdienas dublējumi no visām viņu klientu vietnēm, tāpēc, ja neizdodas izveidot dublējumu vai kādu iemeslu dēļ jums ir jāatgūst dati, varat sazināties ar klientu apkalpošanas dienestu un iegūt visu nepieciešamo.

Tu iegūsti bezmaksas ikdienas rezerves kopijas (tikai viena dublējumkopija dienā jūsu vietnē), kā arī a vietņu dublēšana un atjaunošana pakalpojums (ja reģistrējaties).

rezerves funkcijas

Hostinga dublējumi ir kā vietnes apdrošināšana. Lietotāju kļūdas, hakeri, izdzēstie faili vai vietņu atjauninājumi ir kļuvuši nepareizi – to visu var uzreiz novērst, atjaunojot dublējumu.

 • Viegli apskatiet un pārvaldiet dublējumus, izmantojot to vienkārši lietojamo dubultkopijas rīku
 • Ātri un viegli ar vienu klikšķi izveidojiet un atjaunojiet vietņu dublējumus
 • Izvairieties no datu zaudēšanas vietņu kļūdu dēļ
 • Eksperimentējiet ar vietņu atjauninājumiem, kurus varat ātri atsaukt

Ar vienu klikšķi dublējuma atjaunošanas rīks panelī

Jūs varat izveidot un atjaunot dublējumus uzreiz, izmantojot ērti lietojamā cPanel vienu klikšķa dublējuma atjaunošanas rīku.

Pārredzamība

Ir dabiski vēlēties, lai uzņēmumi, no kuriem jūs pērkat, būtu pārskatāmi par to, ko viņi dara un kā viņi to dara. Tas ir īpaši svarīgi, ja uzticēsities uzņēmumam ar visu jūsu vietnes saturu.

Viņiem lielākoties ir liels pārredzamības rādītājs. Apmeklējot viņu vietni, jūs redzēsit, ka viņi parāda abus savus ikmēneša uptime procentuālā attiecība un to uptime procentuālā attiecība gadā lai jūs varētu redzēt, kā darbojas viņu vietnes.

Viņi arī – bez maksas – nodrošina Visu viņu datu centru IP adreses. Kāpēc tam ir nozīme? Tā kā tas ļauj pārbaudīt vietnes ielādes ātrumu katrā no datu centriem, lai jūs varētu izvēlēties tādu, kas vietnes apmeklētājiem sniegs vislabāko lietotāja pieredzi.

plāni un cenas

Viņi ir arī ļoti godīgi par to, kas ir iekļauts katrā no viņu plāniem. Daži no augstākas cenas plāniem izmanto mazjaudas serverus, lai nodrošinātu ātrāku ielādes laiku. Izmantojot vietni SiteGround, jūs vienmēr zināt, ko saņemat par savu naudu.

Globālā sasniedzamība

Uzņemšanas nozare kopumā ir ļoti centrēta uz Amerikas Savienotajām Valstīm, un tā var radīt problēmas cilvēkiem, kuri dzīvo citās valstīs.

SiteGround ir atrodas Bulgārijā taču viņiem ir globāla perspektīva, kas padara tos ļoti pieejamus uzņēmumiem un privātpersonām visā pasaulē.

Sākumā viņi pieņems vairākas valūtas, tostarp:

 • ASV dolāru
 • Lielbritānijas mārciņas
 • Eiro
 • Austrālijas dolāri

Viņiem ir arī īpaša spāņu valodas lapa bezmaksas tālruņu numuri dažādās vietās. Viņi piedāvā arī konkrētai valstij domēnu nosaukumus, kas vietējiem uzņēmumiem ļauj viegli izvēlēties domēnu, kas raksturīgs viņu valstij. (FYI, reģistrējoties, viņi vairs nepiedāvā bezmaksas domēna vārdu.)

Mūsdienu drošība

Iepriekš mēs runājām par vietņu drošību, un viens no lielākajiem ieguvumiem, izvēloties tos vietnes mitināšanai, ir tas, ka jūs mierīgi zināt, ka jūsu vietni aizsargā daži no labākajiem pieejamajiem drošības rīkiem.

drošība

Papildus jau pieminētajiem iebūvētajiem drošības elementiem jūs varat iegūt arī daudzas citas drošības funkcijas, kas var palīdzēt aizsargāt jūsu datus – un jūsu lietotājus.

 • Anti-spam rīki, tostarp SpamAssassin un SpamExperts, lai aizsargātu jūsu vietni no surogātpasta izplatītājiem
 • Iespēja bloķēt noteiktas IP adreses (ļoti noderīga, ja esat pakļauts uzbrukumam)
 • Bezmaksas SSL sertifikāts (pieejams ar noteiktiem plāniem)
 • HackAlert, papildinājums USD 1 mēnesī, kas nekavējoties jums paziņos, ja jūsu vietne tiek pakļauta uzbrukumam
 • Leech Protect – funkcija, kas jūsu vietnes administratoriem ļauj neļaut lietotājiem izsniegt vai izlikt savu paroli vai pieteikšanās informāciju
 • Viņu bezmaksas rīks SiteCheck ļauj ātri un viegli pārbaudīt jūsu vietni, vai tajā nav ļaunprātīgas programmatūras, lai pārliecinātos, ka jūsu apmeklētāji ir aizsargāti

Viņi nopietni uztver drošību, un tas ir liels ieguvums, it īpaši, ja jūsu vietnē ir e-komercijas veikals vai tiek apkopota jebkāda privāta informācija no lietotājiem.

Klientu apkalpošana

Ja esat pieredzējis tīmekļa izstrādātājs, iespējams, pamanīsit, ka jums ir maz nepieciešams klientu atbalsts. Tomēr pārējiem mums ir svarīgi zināt, ka mēs varam saņemt nepieciešamo palīdzību, kad mums tā ir nepieciešama.

atbalsts ir ātrs

atbalsts atrisina jūsu problēmu

Vietnes zemes klientu atbalsts ir patiesi nepārspējams. Kā minēts iepriekš, jūs varat piekļūt tiešraides tērzēšanai vai pa tālruni 24 stundas diennaktī. Jums nekavējoties tiks paziņots, cik daudz klientu jums priekšā, un vairumā gadījumu gaidīšanas laiks ir minimāls.

Tas pats attiecas uz atbalsta biļetes ievietošanu viņu vietnē. Viņu klientu apkalpošanas speciālisti ir draudzīgi, izpalīdzīgi un pacietīgi, padarot tos par īpaši labu izvēli indivīdiem un maziem uzņēmumiem, kuriem nepieciešama kāda rīcība.

Bezmaksas vietņu migrācija

Vietņu migrācija ir liela apgrūtinājums, kad tiek mainīta tīmekļa mitinātāji. Viena no daudzajām labajām lietām par SiteGround ir viņu bezmaksas vietņu pārsūtīšanas pakalpojums.

Šis pakalpojums attiecas ne tikai uz WordPress vietnēm, bet arī uz citām CMS platformām, piemēram, Joomla un Drupal, un, protams, arī uz atsevišķām vietnēm un statiskām HTML vietnēm..

Viņu pārsūtīšanas pakalpojumā ietilpst vienas vietnes bezmaksas pārsūtīšana (neatkarīgi no lieluma), kā arī e-pastu, FTP kontu un papildinājumu domēnu pārsūtīšana (kontiem, kurus pārvalda ar cPanel).

bezmaksas vietņu pārsūtīšanas pakalpojums

 1. Reģistrējieties vietnes SiteGround mitināšanai
 2. Piesakieties savā klientu zonā
 3. Noklikšķiniet uz cilnes Atbalsts

vietņu pārsūtīšanas pakalpojums

Ritiniet mazliet uz leju līdz sadaļai “vietnes iestatīšanas palīgs”.

Aizpildiet vietņu migrācijas veidlapu un gaidiet, līdz viņi ar jums sazināsies. Jūs būsiet pārsteigti uzzināt, ka jūsu WordPress vietnes pārsūtīšanas process uz SiteGround ir pabeigts tikai 24–48 stundu laikā..

FYI …

Viņi tikko ir izlaiduši jaunu rīku, kas ļauj jums viegli pārsūtīt WordPress vietni no jebkura cita mitināšanas pakalpojumu sniedzēja. Viņi to sauc par Vietnes zemes migrētājs.

vietņu migrētāja spraudnis

Lai sāktu, vienkārši savā WordPress vietnē instalējat jauno migrator spraudni. Pēc tam viņi automātiski pārsūtīs visu jūsu WordPress vietni uz iepriekš norādīto mērķa domēnu un mapi. Uzziniet vairāk par šo rīku šeit.

Mākoņa uzliesmošanas CDN aktivizēšana ar vienu klikšķi

Cloudflare CDN ir bez maksas iekļauts visos plānos, un cPanel varat aktivizējiet Cloudflare tikai ar vienu klikšķi.

WordPress to ātruma optimizācijas rokasgrāmatā iesaka izmantot tādu CDN kā Cloudflare.

Tikai noklikšķinot uz pogas “aktivizēt”, Cloudflare satura piegādes tīkls (CDN) kešatmiņā glabās jūsu vietnes saturu un izplatīs to vairākos datu centros visā pasaulē.

Mākoņa uzliesmojums cPanel

Pēc tam pārejiet uz iestatījumu cilne un iestatiet Cloudflare iestatījumus uz agresīva kešatmiņa, statisko resursu samazināšana, un aktivizēt Dzelzceļa pistole lai paātrinātu savienojumu starp Cloudflare un serveri. To darot, jūsu vietne tiks ātrāk ielādēta.

Vietnes mīnusi

Neviens tīmekļa mitināšanas uzņēmums nav ideāls, un ir daži negatīvi aspekti, kas jāņem vērā, pirms pieņemat lēmumu izmantot SiteGround kā savu tīmekļa mitinātāju.

Datu glabāšanas ierobežojumi

Pirmā negatīvā lieta ir tā, ka viņiem ir diezgan zems ierobežojums datu apjomam, ko varat uzglabāt savā vietnē.

Šiem ierobežojumiem, bez šaubām, ir pamatoti iemesli. Jo vairāk datu klienti glabā savos koplietotajos mitināšanas serveros, jo lielāka ir iespēja, ka viņiem būs lēns ielādes laiks un servera reakcijas laiks.

Tomēr cilvēkiem, kuriem ir vietas ar lielu attēlu vai video daudzumu, iespējams, ir problēmas ar to glabāšanas ierobežojumiem. Tie svārstās no 10 GB zemākajā galā līdz 30 GB augstākajā pozīcijā. Tas varētu būt pietiekami daudzām teksta vietnēm.

Vienīgais šīs problēmas risinājums ir pēc iespējas labāk uzminēt, cik daudz krātuves jums būs nepieciešams, lai jūsu vietne darbotos, un pēc tam redzēt, vai kāds no plāniem var pielāgot jūsu krātuves vajadzības.

 • Uzsākt: 10 GB krātuve (labi, lielākajai daļai vietņu, kas nav CMS / ar WordPress saistītas vietnes)
 • GrowBig: 20 GB krātuve (labi WordPress / Joomla / Drupal vadītajām vietnēm)
 • GoGeek: 30 GB krātuve (labi e-komercijai, kā arī WordPress / Joomla / Drupal vadītajām vietnēm)

Resursu pārmērīga izmantošana

Viņiem ir kaut kas, ko viņi sauc par ikmēneša pabalstu “CPU sekundes vienā kontā”. Būtībā tas ierobežo to, cik daudz resursu jūsu vietnei ir atļauts izmantot mēnesī. Iespējamā problēma šeit ir, ja regulāri pārsniedzat šo robežu, viņi var jūsu vietni aizturēt līdz nākamajam mēnesim, kad tiks atjaunots ikmēneša pabalsts..

resursu izmantošana

Sīkākajos plānos viņi izklāsta mēneša resursu limitus:

 • StartUp: piemērots ~ 10 000 apmeklējumu mēnesī
 • GrowBig: piemērots ~ 25 000 apmeklējumu mēnesī
 • GoGeek: piemērots ~ 100 000 apmeklējumu mēnesī

Tomēr jums jāzina, ka pārmērīga iesaldēšana var notikt krietni zem GoKeek plāna apmeklējuma limita līdz 100 000. Tātad, ja jūsu vietne piesaista ievērojamu trafiku, teiksim, vairāk nekā 3000 apmeklētāju dienā, tad pat GoGeek plāns var jums nederēt..

Es iebilstu, ka, ja dienā jūsu vietnei tiek piesaistīti tūkstošiem apmeklētāju, jums vajadzētu pilnībā atturēties no koplietojamajiem hostinga plāniem, jo ​​jums labāk ir mākoņa mitināšana vai VPS plāns (tiem ir daudz vairāk resursu).

Plāni & Cenas

Viņi piedāvā trīs dažādus plānus kopējam hostinga pakalpojumam; Startup, GrowBig un GoGeek.

Vietnes pamata starta plāns

vietnes sākšanas plāna pārskatīšana

StartUp plāns sākas tikai ar USD 3,95 mēnesī.

 • Tikai 1. mitinātāja vietne
 • ~ 10 000 apmeklējumu mēnesī
 • 10 GB tīmekļa vieta
 • Galvenās funkcijas:
 • SSD krātuve
 • Bezmaksas iestatīšana & vietnes nodošana
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Garantija par 99,9 procentiem
 • Diennakts tehniskais atbalsts
 • Neierobežots joslas platums, e-pasti, datu bāzes
 • Bezmaksas SSL & HTTP / 2
 • Bezmaksas ikdienas dublējumi
 • Bezmaksas CloudFlare CDN
 • Tikai SuperCacher statiskā kešatmiņa
 • PHP7 + OpCache
 • WordPress & Joomla instrumenti
 • cPanel & SSH piekļuve

StartUp ir diezgan fantastisks sākuma līmeņa plāns iesācējiem, taču ar šo plānu jūs varat mitināt tikai vienu vietni.

SiteGround GrowBig plāns

vietnes pamatnosaukuma plāna pārskatīšana

Papildus standarta funkcijām, kuras jūs saņemat StartUp plānā, GrowBig plāns sniedz jums premium WordPress kešatmiņu, premium atbalstu, ikdienas dublējumus un piekļuvi premium vietnes dublēšanas un atjaunošanas pakalpojumam. Jūsu pirmais Wildcard SSL sertifikāta gads ir iekļauts arī bez maksas.

GrowBig plāns sākas ar USD 5,95 mēnesī.

 • Mitināt neierobežotas vietnes
 • ~ 25 000 apmeklējumu mēnesī
 • 20 GB tīmekļa telpa
 • Viss būtiskais + premium funkcijas:
 • SuperCacher dinamiskais & kešatmiņas saglabāšana
 • 30 ikdienas dublējumi
 • Prioritārs atbalsts
 • SSD krātuve
 • Aizstājējzīmju SSL sertifikāts
 • Rezerves & restaurācijas pakalpojums
 • 2x servera resursi
 • 2x datu bāzes resursi
 • 2x e-pasta resursi

GrowBig ir plāns, kuru iesaku jums reģistrēties. Jūs varat mitināt vairākas vietnes, un jūs saņemat vairāk nekā 2x resursus (kā rezultātā vietne tiek ātrāk ielādēta) nekā StartUp plāns.

Vietnes zemes GoGeek plāns

vietņu vietnes gogeek plāna pārskatīšana

Izmantojot GoGeek plānu, jūs saņemat visas StartUp un GrowBig plānu priekšrocības, kā arī geeky iespējas un 4x vairāk resursu salīdzinājumā ar StartUp plānu.

GoGeek plāns sākas ar USD 11,95 mēnesī.

 • Mitināt neierobežotas vietnes
 • ~ 100 000 apmeklējumu mēnesī
 • 30 GB tīmekļa vieta
 • Viss būtiskais & piemaksa + geeky funkcijas:
 • SuperCacher dinamiskais & kešatmiņas saglabāšana
 • Vienreiz noklikšķiniet uz WordPress iestudējums
 • SG-Git krātuves izveidošanai
 • Iepriekš instalēta Git
 • Bezmaksas PCI atbilstība
 • Premium rezerves kopija & restaurācijas pakalpojums
 • 4x servera resursi
 • 4x datu bāzes resursi
 • 4x e-pasta resursi

GoGeek plāns ir paredzēts vietnēm ar intensīvu tirdzniecību vai resursietilpīgām vietnēm. Tam ir 4x ātrāki serveri nekā StartUp mitināšanas plānos.

hostinga cenas

Hostinga plāna salīdzinājums

Kurš plāns man jāsaņem? Tieši to šīs sadaļas mērķis ir palīdzēt jums uzzināt…

Galvenā atšķirība starp plāniem ir tā, ka ar Uzsākt jūs varat mitināt tikai 1 vietni. GrowBig nāk ar vairāk servera resursiem (= ātrāka vietnes ielāde), jūs arī saņemat prioritāro atbalstu, 30 ikdienas dublējumus (nevis tikai 1 ar StartUp) un dinamisko kešatmiņu (nevis tikai statisku kešatmiņu ar StartUp).

GoGeek plāns nāk ar 4 reizes vairāk servera resursiem, un jūs varat izveidot pieturvietu. Jūs arī saņemat izcilus vietņu dublēšanas un atjaunošanas pakalpojumus, kā arī bezmaksas atbilstību PCI.

Vēlaties uzzināt, kādas ir galvenās atšķirības starp StartUp, GrowBig un GoGeek pakotnēm?

Šeit ir salīdzinājums StartUp vs GrowBig plāns, un GrowBig vs GoGeek plāns.

Vietnes vietnes StartUp, GrowBig un GoGeek plāni ir par saprātīgu cenu, taču dārgākie plāni satur vairāk servera resursu.

Vietnes pamata starta un GrowBig apskats

Visi SiteGround mitināšanas plāni ir par saprātīgu cenu, taču StartUp plāns ir lētākais piedāvātais plāns. Šis ir sākuma līmeņa plāns, un tas nāk ar vismazāk resursu un funkciju. StartUp plāns, manuprāt, ir vispiemērotākais tiem, kam nepieciešama tikai viena vietne, piemēram, personīga vai maza uzņēmuma vietne vai emuārs.

Viena no galvenajām atšķirībām starp StartUp un GrowBig plānu ir tā, ka jūs esat ar iepriekšējo plānu atļauts mitināt tikai vienu vietni (ar GrowBig plānu jūs varat mitināt neierobežotas vietnes). Ja vienā hostinga kontā plānojat palaist vairākas vietnes, StartUp plānam vajadzētu būt nē.

Turpretī GrowBig plāns ir labāk piemērots mazu uzņēmumu īpašniekiem un emuāru autoriem, kuri izmanto WordPress, jo jūs saņemat 2x vairāk servera resursu un daudz vairāk funkciju salīdzinot ar StartUp plānu.

GrowBig ļauj jums mitināt vairākas vietnes, izmantojiet Superčaks statiskās, dinamiskās un atmiņu kešatmiņas saglabāšanas tehnoloģija (StartUp piedāvā tikai statisku), un jūs saņemat a bezmaksas aizstājējzīmju SSL sertifikāts. Vēl viena StartUp plāna iezīme ir dublēšanas un atjaunošanas funkcionalitāte. GrowBig plāns nāk ar pamata dublēšanas un atjaunošanas pakalpojumi.

Vēl viena būtiska atšķirība ir tā, ka ar StartUp plānu jūs saņemat tikai standarta atbalstu, salīdzinot ar GrowBig piemaksu atbalsts. Tātad, ja jūs domājat, ka jums būs nepieciešama mazliet draudzīga, ātra un zinoša atbalsta komandas roku, tad jums vajadzētu izvēlēties GrowBig plānu.

vietnes pamatnosaukuma plāna pārskatīšana

Jums vajadzētu apsvērt GrowBig plāna izvēli, ja:
 • Jūs savā mitināšanas kontā vēlaties mitināt vairāk nekā vienu vietni
 • Jūs vēlaties 2x vairāk servera resursu (t.i., ātrāk ielādējat vietni)
 • Jūs vēlaties 30 dublējumus katru dienu, nevis vienu ikdienas dublējumu, ko saņemat, izmantojot StartUp
 • Jūs vēlaties premium atbalstu, nevis standarta atbalstu, kas nāk ar StartUp
 • Jūs vēlaties 20 GB tīmekļa krātuves, nevis 10 GB, kas nāk ar StartUp
 • Jūs vēlaties piekļūt viņu pamata dublēšanas un atjaunošanas pakalpojumam
 • Jūs vēlaties statisku, dinamisku un atmiņu saglabāšanu kešatmiņā, nevis tikai statisku kešatmiņu, kas nāk ar StartUp
 • Pirmo gadu vēlaties bezmaksas aizstājējzīmju SSL sertifikātu

Vietnes GrowBig un GoGeek apskats

Viena no galvenajām atšķirībām starp GrowBig vs GoGeek plānu ir papildu servera resursi, kas nāk tikai ar pēdējo. GoGeek nāk ar 4x vairāk servera resursu un mazāk lietotāju, kas koplieto servera resursus. Tas nozīmē, ka, izvēloties GoGeek plānu, jūs iegūsit ātru ielādēšanas vietni.

Vēl viena atšķirība starp plāniem ir papildu “geeky” funkcijas, kuras jūs iegūstat tikai ar GoGeek plānu. Viena no šādām īpašībām ir vietņu inscenēšanas vide, kas ļauj kopēt aktīvo vietni vai pārbaudīt jaunu kodu un dizainus, pirms publicējat izmaiņas savā aktīvajā vietnē. Vēl viena iezīme ir Git, kas ir sākotnēji instalēts kas ļauj jums izveidot savas vietnes krātuves.

Beidzot GoGeek nāk ar viņu augstākās klases vietņu dublēšanas un atjaunošanas pakalpojumi, un bezmaksas PCI ievērošana lai palīdzētu aizsargāt jūsu e-komercijas vietni.

vietņu vietnes gogeek plāna pārskatīšana

Jums vajadzētu apsvērt GoGeek plāna izvēli, ja:
 • Jūs vēlaties 4x vairāk servera resursu (t.i., ātri ielādējama vietne) un mazāk lietotāju, kas koplieto servera resursus
 • Vēlaties pieturvietu vidi, lai pirms izmaiņu publicēšanas savā aktīvajā vietnē jūs kopētu savu aktīvo vietni vai pārbaudītu jauno kodu un dizainu
 • Jūs vēlaties 30 GB tīmekļa krātuves, nevis 20 GB, kas nāk ar GrowBig
 • Jūs vēlaties bezmaksas PCI atbilstību, lai jūsu e-komercijas vietne pilnībā atbilstu PCI
 • Jūs vēlaties iepriekš instalētu Git, lai jūs varētu izveidot savas vietnes krātuves
 • Jūs vēlaties viņu augstākā līmeņa dublēšanas un atjaunošanas pakalpojumu, nevis pamata pakalpojumu, kas nāk kopā ar GrowBig

Kurš hostinga plāns jums ir vislabākais?

Tagad jūs zināt, kādus plānus viņi piedāvā, un jūs, cerams, tagad varēsit labākā situācijā izvēlēties savām vajadzībām vislabāko koplietojamo hostinga plānu. Atcerieties, ka vēlāk vienmēr varat jaunināt uz augstāku plānu.

Balstoties uz manu pieredzi, šeit ir mans ieteikums jums:

 • Ja plānojat palaist vienkāršu, iesaku reģistrēties ar StartUp plānu statiska vai HTML vietne.
 • Es iesaku reģistrēties ar GrowBig plānu (tas ir plāns, kuru izmantoju), ja plānojat palaist WordPress, Joomla vai jebkura CMS vietne.
 • Es iesaku reģistrēties ar GoGeek plānu, ja plānojat vadīt e-komercijas vietne vai ja jums ir nepieciešama WordPress / Joomla inscenējums un Git Iespējas.

Vietnes zemes jautājumi

Šeit jūs atradīsit atbildes uz dažiem visbiežāk uzdotajiem jautājumiem.

Kas ir SiteGround.com?

SiteGround ir tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, sākot ar dalītu mitināšanu, mākoņu mitināšanu, WordPress mitināšanu, VPS un tālākpārdevēju mitināšanu, līdz speciālu serveru un uzņēmumu mitināšanai. SiteGround tika dibināts 2004. gadā, un tas mitina vairāk nekā 800 000 domēna vārdu visā pasaulē. Uzņēmums pieder patstāvīgi (SiteGround NAV pieder EIG), un tā galvenā mītne atrodas Sofijā, Bulgārijā, un tam ir datu centri Čikāgā, Londonā, Amsterdamā un Singapūrā. Viņiem ir A reitings no BBB. Oficiālā vietne ir www.siteground.com. Vairāk lasiet viņu Wikipedia lapā.

Vai SiteGround ir naudas atdošanas garantija?

Jā. Viņi piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Jūs varat atcelt savu pakalpojumu pirmo 30 dienu laikā, un jūs saņemsit pilnu atmaksu. Naudas atdošanas garantija neattiecas uz domēnu nosaukumiem, mākoņa vai speciāla servera mitināšanu.

Kādas maksājuma metodes SiteGround pieņem?

Viņi pieņem maksājumus, izmantojot kredītkartes, piemēram, Visa un MasterCard, un jūs pat varat maksāt, izmantojot PayPal (tomēr jums būs jāsazinās ar atbalstu, lai iegūtu PayPal maksājuma saiti). Maksājumus var veikt vienu, divus vai trīs gadus iepriekš. Jūs varat arī maksāt katru mēnesi, tomēr maksājot katru mēnesi, tiek iekasēta iestatīšanas maksa.

Vai es varu izvēlēties datu centra atrašanās vietu??

Jā, reģistrējoties jūs izvēlaties vēlamo datu centra atrašanās vietu. Viņiem ir datu centri Čikāgā, Londonā, Amsterdamā un Singapūrā.

Vai SiteGround piedāvā bezmaksas vietņu migrāciju?

Jā, viņi neatkarīgi no tā, cik maza vai liela ir jūsu vietne, jūs bez maksas migrēs vienu esošo vietni jums. Viņi to izdarīs bez dīkstāves. Viņu vietņu migrācijas pakalpojums ietver visu veidu vietnes, ieskaitot WordPress un Joomla darbināmas vietnes. Jūs iesniedzat vietņu migrācijas pieprasījumu savā klientu apgabalā. Ja jums nepieciešama papildu palīdzība, viņi nodrošina diennakts atbalstu, lai jūsu vietne ātri darbotos.

Vai SiteGround darīs manas vietnes dublējumus?

Jā, StartUp plānā ir iekļauta vienas vietnes dublēšana dienā, un GrowBig un GoGeek plāni jūsu vietnē veic 30 dublējumus dienā. GrowBig un GoGeek nāk arī ar viena klikšķa vietnes atjaunošanas pakalpojumu. Izmantojot cPanel, jebkurā laikā varat arī izveidot manuālas dublējumkopijas.

Kāda ir vietnes Site garantētā garantija?

Vietne garantē, ka darbspējas laiks būs 99,99%. Ja viņi to nenodrošina, viņi jums piešķirs konta kredītu. Jūs varat uzraudzīt darbības laiku no savas klientu zonas.

Kā es varu sazināties ar vietnes vietnes atbalstu?

Ja rodas kādas problēmas ar jūsu vietni vai jums ir nepieciešama rēķinu saņemšana vai palīdzība ar kontu, varat sazināties ar viņiem visu diennakti. Tie nodrošina jaunu palīdzību ieejot kontā, bezmaksas pārsūtīšanu uz vietni un pastāvīgu palīdzību jebkurā laikā, izmantojot e-pastu / biļetes (10 minūšu atbildes laiks), tiešraides tērzēšanu (tūlītējas atbildes laiks) vai tālruni (tūlītējas atbildes laiks). Viņu tālruņu numuri ir 1.866.605.2484 (ASV), 44.800.8620379 (Lielbritānija), 61.1800.357221 (ĀS), 34.900.838.543 (Spānija) vai 1.800.828.9231 (pārējā pasaule)..

Vai SiteGround piedāvā SSL un CDN?

Jā. Visiem plāniem ir bezmaksas SSL sertifikāts. StartUp plāns ietver bezmaksas Let’s Encrypt SSL, savukārt GrowBig un GoGeek plāni nāk ar bezmaksas Wildcard SSL sertifikātu. Visos plānos ir iekļauts arī bezmaksas CDN no CloudFlare.

Vai SiteGround ir piemērots WordPress mitināšanai?

Jā. Visiem plāniem ir pilnībā pārvaldīta WordPress mitināšana, kas nozīmē automātiskus WordPress servera atjauninājumus un labošanu, automātisku WordPress instalēšanu konta iestatīšanā, tādas funkcijas kā SuperCacher kešatmiņas spraudnis, vietnes iestatīšana un 100% bezmaksas vietņu pārsūtīšanas pakalpojums.

Papildus tam. Viņi ir bijuši divus gadus pēc kārtas balsoja par galveno WordPress resursdatoru tagad (Nr. 1 2017. gada aptaujā un Nr. 1 2016. gada aptaujā, ko veica WPhosting Facebook grupa). Un tas ir labi atzīts izmantošanai dažādās valstīs, piemēram, Austrālijā un Apvienotajā Karalistē.

Vai SiteGround tiek piegādāts ar cietvielu diskdziņiem (SSD)?

Jā. Visi plāni nāk ar SSD. SSD, papildus NGINX, PHP7 un HTTP / 2, nodrošinās, ka vietne tiek ielādēta ļoti ātri.

Vai man ir nepieciešams SG vietnes skeneris??

Ja vēlaties papildu aizsardzību. SG Site Scanner (iepriekš saukts par HackAlert) nodrošina Sucuri, un tā ir premium klases ļaundabīgo programmu noteikšanas un agrīnās brīdināšanas sistēma, kas palīdz aizsargāt jūsu vietni, un maksā 19,80 USD gadā..

Vai vietnes SiteGround atsauksmes par Reddit un Quora ir uzticamas?

Jā, Quora un Reddit ir labas vietas, kur lasīt reālu cilvēku un klientu atsauksmes par viņiem. Labas SiteGround atsauksmes varat atrast vietnē Reddit un vietnē Quora. Varat arī lasīt pārskatus vietnē Yelp un TrustPilot.

Kāda ir labākā SiteGround alternatīva?

SiteGround ir tīmekļa mitinātājs, kuru izmantoju šai vietnei, un tas ir tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kuru es iesaku. Bet, ja jūs pēta tīmekļa mitinātājus (ko es jums iesaku darīt) un meklējat labas vietnes Site alternatīvas, tad šeit ir mans konkurentu saraksts. Es uzskatu, ka labākās vietnesGround alternatīvas ir A2 hostings (diezgan daudz identiskas funkcijas, bet piedāvā nedaudz ātrākas / labākas servera ātruma tehnoloģijas) un InMotion hostings (atkal diezgan daudz tās pašas funkcijas, taču tām ir bezmaksas domēna nosaukums un 90 dienu atmaksas politika ). Bluehost ir arī acīmredzama SiteGround alternatīva, šeit ir Bluehost pārskats

Kur es varu atrast SiteGround kupona kodu?

To neatradīsit, jo viņiem nav iespējas ievadīt reklāmas kodu. Tātad, ja tiešsaistē atradāt SiteGround kupona kodu, tas ir viltots. Tomēr viņi rīko dažādas akcijas (parasti lielu svētku laikā, piemēram, Melnajā piektdienā), jo tas ir vienīgais laiks, kad viņi piedāvā akcijas un cenas ar atlaidēm.

Cik maksā vietņu hostings?

Vietne vietne piedāvā trīs dalītas mitināšanas plānus, lētākais plāns Uzsākt ir 3,95 USD, GrowBig ir USD 5,95 mēnesī un GoGeek ir 11,95 USD mēnesī. Viņiem ir arī 4 mākoņu mitināšanas plāni. Iebraukšana plāns ir USD 80 mēnesī, Bizness ir USD 120 mēnesī, Biznesa Plus ir 160 USD mēnesī un Superjauda ir 240 USD mēnesī. Apmeklējiet viņu vietni šeit, lai uzzinātu vairāk par viņu plāniem un funkcijām.

Vai SiteGround ir labs mitināšanas uzņēmums?

Tie piedāvā dalītu mitināšanu, WordPress mitināšanu, WooCommerce mitināšanu, mākoņa mitināšanu, veltītus serverus un uzņēmumu mitināšanas plānus. Vietnes vietnes Web mitināšana ir “veidota uzmanīgi”, lai nodrošinātu maksimālu servera ātrumu, nepārspējamu drošību un ātru un visu diennakti pieejamu un ekspertu atbalstu. Šie ir galvenie iemesli, kāpēc SiteGround ir laba tīmekļa mitinātāja, kurā reģistrēties.

Ātrums un darbspējas laiks

Visos viņu tīmekļa mitināšanas plānos ir jaunākās ātruma tehnoloģijas, piemēram, SSD diskdziņi, NGINX, HTTP / 2, PHP7 un bezmaksas Cloudflare CDN. Citiem vārdiem sakot, ja jūs mitināsit savu vietni kopā ar viņiem, tā tiks ielādēta īpaši ātri!

Hostinga drošība

Viņi nopietni uztver drošību un piedāvā unikālus drošības risinājumus, piemēram, bezmaksas ikdienas vietņu dublējumi un atjaunošana, ļaunprātīgas programmatūras skenēšana un DDOS aizsardzība un SSL sertifikāti. Iegūstiet labākos drošības un rezerves pakalpojumus, izmantojot viņu iekšējos tehnoloģiju risinājumus!

WordPress

Tie piedāvā ērtu lietošanu pārvaldīta WordPress mitināšana uz visiem viņu plāniem, kas nozīmē automātiski WordPress galvenā atjauninājumi un lāpīšana, automātiska WordPress instalēšana kontā, kā arī tādas funkcijas kā SuperCacher kešatmiņas spraudnis, vietņu iestatīšana un 100% bezmaksas vietņu pārsūtīšanas pakalpojums. Viņi arī piedāvā pārvaldītu WooCommerce mitināšanu uz PCI saderīgiem serveriem. Nav brīnums, ka WordPress.org tos atbalsta!

Atbalsts

Tie nodrošina nozares vadošo pozīciju jauna konta iekāpšanas palīdzība, bezmaksas pārsūtīšana uz vietnēm un pastāvīga palīdzība un atbalsts jebkurā laikā pa tālruni, tērzēšanu vai e-pastu. Nav brīnums, ka viņi pastāvīgi sasniedz gandrīz 100% klientu apmierinātības līmeni!

Tātad .. Vai es iesaku SiteGround?

Jā – es ļoti iesaku vietni SiteGround.

Īpaši tagad, kad es tagad izmantoju SiteGround (esmu par GrowBig plānu). Tā kā atcerieties, ne tik sen es nolēmu pārvietot šo vietni pie viņiem.

Viņi jūsu vietnei piedāvā ļoti pieejamu un uzticamu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu.

Viņiem ir nozarē vadošais un iespaidīgais darbspējas līmenis, ātri serveri, spēcīgi drošības elementi un lieliska klientu apkalpošana kas atstāj sacensības atpakaļskata spogulī.

Manuprāt, nedaudzos negatīvos aspektus, izvēloties viņus par savu tīmekļa mitinātāju, ievērojami pārspēj augšējie virzieni.

Ja jūsu vietne nepārsniedz resursu ierobežojumus, varat būt pārliecināti, ka vietne ātri ielādēsies, būs pieejama, kad jums tā būs nepieciešama, un būs droša, lai aizsargātu jūsu datus un apmeklētāju privātumu..

Ja jūs joprojām sēžat pie žoga par vietni SiteGround, izmantojiet to priekšrocības 30 dienu naudas atdošanas garantija, tas nozīmē, ka jūs varat tos “izmēģināt”, un, ja neesat apmierināts, tad jūs savu naudu atgūsit.

SiteGround piedāvā lielisku mitināšanu kas komplektā ar papildu funkcijām, un tie parasti nav lētākie tīmekļa resursdatori.

Neskatoties uz to, šobrīd viņu cenas atbilst dažiem lētākajiem konkurentiem uzņēmējdarbībā (sākot no tikai USD 3,95 mēnesī, no USD 11,95 mēnesī)..

2018. gada NOVEMBRA ATJAUNINĀJUMS: Es vairs neizmantoju vietni SiteGround, lai mitinātu šo vietni. Es tagad esmu kopā ar Cloudways. Es nebiju apmierināts ar SiteGround vai kaut ko citu, vienkārši tas, ka Cloudways var labāk pārvaldīt veiktspēju, jo šī vietne turpina augt.

FTC atklāšana: lai iegūtu jums pēc iespējas lētāku cenu, nopelnīšu komisiju, ja nolemjat iegādāties, izmantojot manas vietnes SiteGround pārskata saites.

Noklikšķinot uz šīs saites, jūs varat mitināt savu vietni tikai Mēnesī 3,95 USD (lejā no Mēnesī 11,95 USD).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map