VietneGround vs DreamHost

Galvas salīdzinājums VietneGround vs DreamHost kurās tiek pārskatītas tādas svarīgas funkcijas kā veiktspēja, cenas, plusi un mīnusi, lai palīdzētu jums izlemt pirms reģistrējaties kādā no šiem kopīgotajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem.


Kopējais punktu skaits

Vietne

Kopējais punktu skaits

Sapnis

pārvelciet pa labi

Vietne

DreamHost

Par:Ir zināms, ka SiteGround saviem klientiem piedāvā saprātīgas cenas, kā arī pievienotās tehniskās iespējas un pārsteidzošo klientu atbalstu.DreamHost hostinga pakalpojums darbojas 2 gadu desmitus, koncentrējoties uz ļoti funkcionālām vietnēm emuāru autoriem, izstrādātājiem, tīmekļa dizaineriem un tiešsaistes uzņēmumiem. Tam ir arī lieliska tiešsaistes kopiena un atbalsts.
Dibināta:2004. gads1997. gads
BBB vērtējums:AD-
Adrese:SiteGround Office, 8 Racho Petkov Kazandzhiata, Sofija 1776, BulgārijaVilsons Sonsini Goodrihs & Rosati 12235 El Camino Real, Suite 200 San Diego, CA 92130
Telefona numurs:(866) 605–2484(323) 375-3831
Epasta adrese:[aizsargāts ar e-pastu]Nav iekļauts sarakstā
Atbalsta veidi:Tālrunis, tiešsaistes atbalsts, tērzēšana, biļeteTiešraides atbalsts, tērzēšana
Datu centra / servera atrašanās vieta:Čikāgas Ilinoisā, Nīderlandē Amsterdamā, Singapūrā un Londonā LielbritānijāĪrvina, Kalifornija un Ešburna, Virdžīnija
Mēneša cena:Sākot no USD 3,95 mēnesīSākot no 8,95 USD mēnesī
Neierobežota datu pārsūtīšana:
Neierobežota datu glabāšana:Nē (10–30 GB)
Neierobežots e-pasts:
Vairāki resursdatora mitinātāji:Jā (izņemot StartUp plānā)
Hostinga vadības panelis / interfeiss:cPanelDreamhost vadības panelis
Servera Uptime garantija:99,90%100,00%
Naudas atdošanas garantija:30 dienas97 dienas
Pieejams speciālais hostings:
Bonusi & Pielikumi:CloudFlare satura piegādes tīkls (CDN). Bezmaksas dublēšanas un atjaunošanas rīki (izņemot ar StartUp plānu). Bezmaksas privāts SSL sertifikāts uz vienu gadu (izņemot ar StartUp).Bezmaksas domēns ar Whois privātumu. Google Adwords kredīts līdz 75 USD. Bezmaksas SSL sertifikāti.
Labais: Bezmaksas papildfunkcijas: SiteGround ietver uzlabotas funkcijas, piemēram, automātiskas ikdienas dublējumkopijas, CloudFlare CDN un šifrēsim SSL sertifikātus ar katru plānu.
Optimizēti plāni: SiteGround piedāvā mitināšanas paketes, kas īpaši izstrādātas, lai sasniegtu visaugstāko veiktspēju satura pārvaldības sistēmās, piemēram, WordPress, Drupal un Joomla, vai e-komercijas platformās, piemēram, Magento, PrestaShop un WooCommerce.
Fantastisks klientu atbalsts: SiteGround garantē gandrīz tūlītēju atbildes laiku visos tā klientu atbalsta kanālos.
Izturīga Uptime garantija: SiteGround sola jums 99,99% uptime.
Pārsteidzošs vadības panelis: DreamHost ir intuitīvs, pilnveidots interfeiss, kuru ir patīkami izmantot.
Īpašs klientu atbalsts: DreamHost atbalsta komanda ir atsaucīga, zinoša un vienmēr gatava iemācīt jums, kā novērst problēmu atkārtošanos..
Plašs funkciju klāsts: sākot no neierobežotiem resursiem un beidzot ar bezmaksas SSL sertifikātiem un daudz ko citu, DreamHost piedāvā katram savam plānam paketi ar augstākām funkcijām, bieži bez papildu izmaksām..
100% Uptime garantija: DreamHost sola 100% uptime, ko garantē dienas kredīta garantija par katru piedzīvoto dīkstāves stundu.
Dāsna atmaksas garantija: DreamHost dod jums 97 dienas, lai pieprasītu pilnīgu atmaksu.
Sliktais: Ierobežoti resursi: Daži no vietnes SiteGround lētākiem plāniem ir ierobežoti, piemēram, ar domēna vai krātuves vietas maksimālo robežu.
Lēna vietņu migrācija: ja jums ir esoša vietne, daudzas lietotāju sūdzības norāda, ka jums vajadzētu sagatavoties ilgam pārsūtīšanas procesam, izmantojot vietni SiteGround.
Nav Windows mitināšanas: vietnes SiteGround paaugstinātais ātrums daļēji ir atkarīgs no modernākajām Linux konteineru tehnoloģijām, tāpēc negaidiet, ka šeit darbojas Windows balstīta mitināšana.
Ir lētākas iespējas: Ir daudz populāru pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā hostinga plānus par zemākām cenām.
Kopsavilkums:Vietnes vietne (pārskats) ir ideāls pamats, lai lietotāji varētu mitināt savus emuārus vai vietnes. Funkcijas ir satriecošas, piemēram, SSD draiveri visiem plāniem un uzlabota ātra veiktspēja ar NGINX, HTTP / 2, PHP7 un bezmaksas CDN. Citas funkcijas ietver bezmaksas SSL sertifikātu, kuru atjaunina lietotāja lietotne. Patentētie un unikālie ugunsmūra drošības noteikumi lietotājiem ļauj izvairīties no sistēmas ievainojamības. Vietnē ir arī bezmaksas vietņu pārsūtīšana un apkalpošana, kas izvietoti trīs kontinentos. Pastāv arī WordPress premium iespējas, kā arī ļoti atsaucīga tiešsaistes tērzēšana.DreamHost (pārskats) nodrošina ļoti optimizētu WordPress mitināšanu kopā ar ekspertu WordPress atbalstu. Var izmantot jebkuru spraudni vai motīvu, ko viņi vēlas. Ievērības cienīgs ir arī optimizētā WordPress konfigurācija un darbspējas laiks, kas pārsniedz 100%. DreamHost nāk arī ar mākoņu krātuves pakalpojumiem, kā arī DudaMobile, kas paredzēts mobilo vietņu izveidošanai. Klienti novērtē arī neierobežoto domēna mitināšanu un naudas atdošanas 97 dienu garantiju.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map