Spararats pret WP Engine

WP dzinējs un spararats abi ir ļoti cienīti pārvaldītie WordPress saimnieki.


Lai gan WP Engine ir nedaudz populārāks par Spararatu, tas nenozīmē, ka Spararats ir kaut kas mazāks par WP Engine. Abas piedāvā patiešām lielisku servisu par pieņemamām cenām.

spararata vs wp dzinēja WordPress mitināšana

Izlemt, kurš no diviem doties, var būt sarežģīts, ja nezināt katra plusus un mīnusus.

Šajā Spararats pret WP Engine Salīdzinājumam, es apskatīšu abu tīmekļa mitinātāju plusus un mīnusus, lai jūs varētu izvēlēties labāko savām vajadzībām.

Kopējais punktu skaits

Spararats

Kopējais punktu skaits

WP dzinējs

Tā ir saspringta sacīkste, bet WP dzinējs ir uzvarētājs starp šiem diviem WordPress resursdatoriem. Uzziniet vairāk par WP Engine vs Spararats zemāk esošajā salīdzināšanas tabulā:

Plāni

Gan WP Engine, gan Spararats piedāvā ļoti līdzīgus pakalpojumus, bet par atšķirīgām cenām. Kamēr WP Engine plāni sākas no USD 29 mēnesī, Flywheel piedāvā sākuma līmeņa piedāvājumu cilvēkiem, kuri vēlas tikai pārbaudīt pakalpojumu. Spararata cenas sākas tikai no USD 14 mēnesī.

Bet, lai tas būtu taisnīgs salīdzinājums, mēs salīdzināsim WP Engine personīgo plānu ar spararata personīgo plānu. Abas no tām maksā USD 29 mēnesī. Bet abiem ir dažādas iespējas un priekšrocības, ko piedāvāt par to pašu cenu.

Abi šie plāni atļauj tikai vienu WordPress vietni. Tomēr jūs varat pievienot vairāk vietņu par papildu USD 14,99 par vietni WP Engine.

WP Engine Personal

 • Mēnesī 25 000 apmeklētāju
 • 10 GB diska vietas
 • 1 WordPress vietne
 • Neierobežots joslas platums (datu pārsūtīšana)
 • Sākot no USD 29.00 mēnesī

Spararats Personīgais

 • Mēnesī 25 000 apmeklētāju
 • 10 GB diska vietas
 • 1 WordPress vietne
 • 500 GB joslas platums (datu pārsūtīšana)
 • Sākot no 15 USD mēnesī

Iespējas

Runājot par pārvaldītas WordPress resursdatora izvēli, ir ļoti daudz funkciju, kuras jums jāmeklē. Viena no šīm funkcijām ir ikdienas dublējumi. Abi šie tīmekļa mitinātāji piedāvā bezmaksas dublējumkopijas jūsu vietnēm katru dienu.

Google dod priekšroku tādu vietņu parādīšanai, kuras ir drošas ar HTTPS. Un, ja jūs kādreiz esat mēģinājuši savā vietnē instalēt SSL sertifikātu, jūs zināt, ka tas var sagādāt sāpes jums zināmajā. Gan WP Engine, gan Spararats piedāvā bezmaksas Let’s Encrypt SSL sertifikātu, kuru varat instalēt tikai ar vienu klikšķi..

WP Engine Personal

WP Engine piedāvā zvaigžņu atbalstu un pakalpojumu, kas padara tos par vienu no vadošajiem tīmekļa mitinātājiem nozarē. Viņu klientu atbalsts ir ieguvis 3 Stevie balvas.

Viņi piedāvā izcilu kešatmiņas pakalpojumu ar nosaukumu Evercache, kas ir paredzēts, lai uzlabotu jūsu WordPress vietnes ātrumu.

Viņu plāni ir gandrīz tādi paši kā spararata. Bet viena lieta, kas man patika par viņu plāniem, ir tā, ka viņi personālajos plānos atļauj papildu vietnes tikai par 14,99 USD par vietni.

Spararats Personīgais

Gluži tāpat kā WP Engine, Spararats piedāvā kešatmiņas saglabāšanas pakalpojumu visām jūsu WordPress vietnēm, kas uz pusi samazina iekraušanas laiku. Viņi piedāvā rasējumus, kurus varat izmantot, lai ar vienu klikšķi atvērtu uz veidnēm balstītu vietni.

Viena lieta, kas man ļoti patīk par spararatu, ir tāda, ka viņi nekad neuzliek jums maksu par pārāk lielu diska vietas vai joslas platuma palielināšanu.

Performance

Katra vietnes sekundes kavēšanās ar pussekundi var izraisīt ievērojamu kritumu ne tikai reklāmguvumu līmeņos, bet arī meklētājprogrammu klasifikācijā. Meklētājprogrammas, piemēram, Google, dod priekšroku vietnēm, kas piedāvā labu lietotāja pieredzi.

WordPress mitināšanas iespējas

Kad jūsu vietnes ielādēšana prasa daudz laika, cilvēki aiziet. Kad viņi aiziet, tas Google nosūta signālu, ka jūsu vietne nav uzticama, kā arī tā nepiedāvā labu lietotāja pieredzi. Tas var izraisīt lielu meklētājprogrammu trafika kritumu.

Tagad, kad runa ir par savas vietnes ātruma uzlabošanu, jūs varētu turpināt izlasīt tūkstoš padomus un tos visus ieviest. Bet, ja jūsu tīmekļa servera veiktspēja ir zema, nekas nepalīdzēs gūt labumu no ātruma.

Ir patiešām svarīgi mitināt jūsu vietni tikai ar tīmekļa mitinātājiem, kuri optimizē savus serverus ātrumam. Vēl viens faktors, kas jums jāpatur prātā, ir tīmekļa mitinātāja darbspējas laiks. Lai gan jūs, iespējams, nevarat uzzināt pareizu jūsu tīmekļa mitinātāja darbības laiku (jo viņi to var viltot!), Jums ir jāredz, kādas garantijas tīmekļa mitinātājam ir piedāvāt.

WP Engine Uptime

WP Engine ir zvaigžņu reputācija, kad runa ir par pārvaldīto WordPress mitināšanu. Lai saglabātu šo reputāciju neskartu, WP Engine dara visu iespējamo, lai vismaz uzturētu savus serverus 99,9% Laikā. Viņi piedāvā 5% no jūsu plāna maksas kā kredītu, ja viņi nespēj uzturēt jūsu vietni 99,95% laika.

Spararats Uptime

Atšķirībā no WP Engine, Spararats nepiedāvā SLA (Service Level Agreement), tāpēc jūs nesaņemsit bezmaksas kredītu, ja vietne samazināsies. Bet tāpat kā WP Engine, Spararatam ir saglabāta reputācija, un viņiem izdodas uzturēt 99,9% uptime.

WP dzinēja ātrums

Mājas lapa:

WP Engine mājas lapas ātruma pārbaude

Cenu lapa:

WP dzinēja cenu lapas ātruma pārbaude

Spararata ātrums

Mājas lapa:

Spararata mājas lapas ātruma pārbaude

Cenu lapa:

Spararata cenu lappuses ātruma pārbaude

Plusi un mīnusi

Tas nav pārskats, ja tas nebeidzas ar plusu un mīnusu sarakstu:

WP Engine Personal

Plusi:

 • Piedāvā dāsnu 60 dienu naudas atdošanas garantiju.
 • Piedāvā bezmaksas tīrīšanas pakalpojumu pēc uzlaušanas.
 • Bezmaksas ikdienas dublējumi.
 • Instalēšana ar vienu klikšķi bez maksas ļaujiet šifrēt SSL sertifikātu.

Mīnusi:

 • Atšķirībā no spararata, WP Engine jūsu vietni neemigrē uz viņu serveriem. Jums tas jādara pats, izmantojot viņu bezmaksas WordPress spraudni.
 • Live chat atbalstu jūs saņemsit tikai uz personīgo plānu.
 • Plāni sākas ar USD 29 mēnesī, tāpēc jums nav iespējas pārbaudīt pakalpojumu.
 • CDN pakalpojums maksā 19,9 USD mēnesī. Spararats par to maksā tikai 10 USD mēnesī.

Spararats Personīgais

Plusi:

 • Bezmaksas migrācijas pakalpojums visām jūsu vietnēm.
 • Nav jāmaksā par joslas platumu vai diska vietu.
 • Bezmaksas Let’s Encrypt SSL sertifikāts, kuru varat instalēt tikai ar vienu klikšķi.
 • Piedāvā bezmaksas tīrīšanas pakalpojumu pēc uzlaušanas.
 • Plāni sākot tikai no 14 USD. Ļauj nobaudīt pakalpojumu.
 • Bezmaksas ikdienas dublējumi.
 • Atšķirībā no WP Engine, lai iespējot CDN pakalpojumu, jums jāmaksā tikai USD 10 mēnesī.

Mīnusi:

 • Atšķirībā no WP Engine, jūs nevarat savam plānam pievienot vairāk vietņu par 14,99 USD par vietni.

Spararats un WP dzinēja salīdzināšanas tabula

spararatswp motors
Dibināta:2012. gads2010. gads
BBB vērtējums:Nav novērtētsB+
Adrese:1405 Harney St # 201, Omaha, NE, 68102, Amerikas Savienotās ValstisLavaca iela 504, Suite 1000, Austin, TX 78701
Telefona numurs:(888) 928-8882(512) 827-3500
Atbalsta veidi:Tālrunis, tiešsaistes atbalsts, tērzēšana, biļeteTālrunis, tiešsaistes atbalsts, tērzēšana, biļete
Datu centrsŅujorkaAmerikas Savienotās Valstis, Lielbritānija un Japāna
Mēneša cena:Sākot no 15 USD mēnesīSākot no USD 29.00 mēnesī
Neierobežota datu pārsūtīšana:Nē (no 250 GB)
Neierobežota datu glabāšana:Nē (no 5 GB)
Neierobežots e-pasts:
Vairāki resursdatora mitinātāji:Jā (izņemot personīgo plānu)
Vadības panelisFlyWheel interfeissWP Engine klientu portāls
Servera Uptime garantija:99,99%99,90%
Naudas atdošanas garantija:30 dienas60 dienas
Bonusi & Pielikumi:Hostinga kontiem ir bezmaksas SSL sertifikāts, bezmaksas vietņu migrācija, klientu apkalpošana visu diennakti, kā arī vairāk.CDN (satura piegādes tīkls) ir iekļauts profesionālos un biznesa plānos. EverCache tehnoloģija paātrina lapas ielādes laiku. Nododamas instalācijas un norēķinu pārskaitīšana. Bezmaksas šifrēsim SSL sertifikātu. Lapas ātruma testētāja rīks.
Labais:Labi izstrādātāju rīki; Klonējiet vietnes, veiciet izmaiņas, kopējiet motīvus un daudz ko citu, izmantojot mūsu vienkāršo attīstības rīku komplektu. Hostings, kas paredzēts WordPress vietnēm. Ir iekļauts bezmaksas vietņu migrācijas pakalpojums.Optimizēta WordPress: WP Engine ir koncentrējusies uz vislabākās WordPress mitināšanas iespējas sniegšanu. Izmēru skala: WP Engine slīdošie mēroga rīki palīdz jums atrast plānu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Uz WordPress orientēta drošība: WP Engine ir DDoS un brutāla spēka mazināšana, reāllaika tīkla uzraudzība un pastāvīga jaunāko ielāpu un atjauninājumu instalēšana, lai jūsu vietnei nodrošinātu visaugstāko drošību..
Sliktais:Nav ideāls absolūtiem iesācējiem. Nav ideāls vietnēm, kas nav WordPress.Tikai WordPress mitināšana: WP Engine piedāvā tikai pārvaldītu WordPress mitināšanu. Vareni dārgi plāni: WP Engine plānos ir dārgs cenu zīmju komplekts, nemaz nerunājot par dažiem resursu ierobežojumiem.
Cenu noteikšanaSākot no 15 USD mēnesīSākot no USD 29.00 mēnesī

Secinājums

Ideāla tīmekļa mitinātāja izvēle ir grūts uzdevums. Bet es esmu pārliecināts, ka šī rokasgrāmata ir palīdzējusi jums izdarīt izvēli (ja ne viegli).

Gan WP Engine, gan Spararats ir cienījami tīmekļa mitinātāji, kas vada Pārvaldīto WordPress mitināšanas nozari.

Neatkarīgi no tā, kuru izvēlaties, jums noteikti piedāvās lielisku WordPress mitināšanas pakalpojumu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map