Servebolt apskats

Svarīgi ir ātri ielādēt vietni. Jūs un visi pārējie to zināt. Ievadiet Servebolt. Pilnībā pārvaldīta tīmekļa mitinātāja ar lielu uzsvaru uz mērogojamību, drošību un sniedzējs vai pārsteidzoši ātra tīmekļa mitināšana!


Tīmekļa mitināšanas pakalpojums, kuru izmantojat savai vietnei, ir viskritiskākais faktors, kas noteiks, cik ātri (vai lēni) jūsu vietne tiks ielādēta. Šis Servebolt pārskats sniegs jums visu, kas jums jāzina pirms reģistrēšanās šajā pārvaldītajā tīmekļa mitinātājā.

Tātad, ja jūs vai nu gatavojaties izveidot vietni, vai arī pārvietosit esošo Web vietu uz jaunu tīmekļa mitinātāju, jūs, iespējams, arī liksit to ielādēt ātri, vai ne! Tā kā jūsu vietnes ielādes laiks ietekmē lietotāju pieredzi, reklāmguvumu līmeņus un SEO.

Google pētījumā atklāts, ka atlēcienu līmenis palielinās par 32%, ja lapas ielādes laiks palielinās līdz 3 sekundēm; 90%, kad iekraušana prasa 5 sekundes; 106% uz 6 sekundēm; un 123% uz 10 sekundēm. Tas nozīmē, ka jums ir tikai sekundes, lai pārliecinātu vietnes apmeklētāju palikt jūsu vietnē.

Jaudīgs tīmekļa mitināšanas risinājums, kas garantē ātru vietnes ātrumu Servebolt. Šī tīmekļa mitināšanas pakalpojuma filozofiju var apkopot vienā rindā: “Neuzņemiet kravas automašīnu uz sacensībām”.

Kas ir Servebolt?

Servebolt ir pārvaldīts mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

Katru vietni, kas tiek mitināta Servebolt, darbina Bolt ™ ️, kas ir konteiners jūsu vietnei un ietver visus iestatījumus, glabāšanu un tehnisko vidi.

Bolt ™ ️ ir konteiners, kas atbild par jūsu vietnes mitināšanu. Bolt ™ ️ nosaka jūsu glabāšanu, iestatījumus un tehnisko vidi. Uzņēmums nodrošina arī komandrindas rīkus, atbalstu SSL, SSH, Git un SFTP sertifikātiem un neticami ātru datu bāzi.

kas ir servebolt

Jūs izmantojat savu administratora paneli, lai pārvaldītu savas skrūves ™ ️, kuras ir nostiprinātas, izmantojot dublējumus. Servebolt ir viens no labākajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem, kas nodrošina ātrumu un veiktspēju. Uzņēmums tika dibināts Erkela un Hansa Kristiana vārdā kā Raske Sider 2014. gadā. Tagad Servebolt ir globāls uzņēmums, kura biroji atrodas Zviedrijā, Norvēģijā un Nīderlandē. Ja jums ir liela vietne ar lielu saturu un lielu trafiku, šī ir lieliska iespēja.

servebolt cms veidi

Servebolt mitināšanas platforma tika īpaši izstrādāta, lai nodrošinātu, ka jūsu WordPress vietne darbojas ārkārtīgi ātri gan priekšpusē, gan aizmugurē. Jūsu izstrādātāji ietaupīs vērtīgo laiku, pateicoties WP-Developers rīklodziņam. Tiek atbalstīts plašs CMS platformu klāsts, ieskaitot:

Servebolt atbalsta: WordPress, WooCommerce, CraftCommerce un CraftCMS, Pimcore, Magento, Laravel, Prestashop, X-Cart, Drupal, Invision Community

Izmēģiniet Servebolt ar 100% bezmaksas izmēģinājumu! To ir viegli pārvietot, un viņi to darīs jūsu vietā bez maksas!

Servobolt ātrums

Ātrumam tika izveidota Servebolt mākoņu platforma. Jūs saņemsit maksimāli sešas reizes lielāku ātrumu nekā ar daudziem Servebolt konkurentiem. Hostinga ātruma problēmas ir atrisinātas, izmantojot aparatūras, programmatūras un tīkla savienojumu. Servebolt Linux optimizē procesora ātrumu. Katrs procesors ietver hiperthreads. Tas ir iemesls, kāpēc procesori ļauj ātrāk un vienlaikus strādāt pie vairākiem uzdevumiem. Ātrāks tīkla savienojums ietver Infiniband ātrai datu pārsūtīšanai starp tīkla datoriem.

apkalpojošās skrūves ātrums

Servebolt ir atbildīgs par tā Linux izplatīšanas attīstību un uzturēšanu. Visi līmeņi ir optimizēti, lai pārliecinātos, ka Servebolt mākonis saņem maksimālo ātrumu. Izcils ātrums ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc šī Servebolt atsauksme ir lieliska. Uzņēmumam ir arī savas PHP un MariaDB versijas, lai uzlabotu jūsu WordPress vietnes veiktspēju. Jūsu mitināšanas paketē ir neierobežots joslas platums.

kas ir bultskrūves

Servebolt ir ekspertu komanda, kas palīdzēs jums izmērīt un pārvaldīt jūsu vietnes trafiku. Eksperti palīdzēs jums pieņemt pareizos lēmumus, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pieredzi. Mākoņu vietas ir novietotas stratēģiski, lai pārliecinātos, ka jums ir viszemākais iespējamais latentums. Servebolt Cloud ir pilnībā izdevies atbrīvot komandu no citām vietām. Servebolt ir lielisks izstrādātājiem, ērti lietojams, lietotājam draudzīgs un ideāls, ja jums nav pieredzes.

 • WordPress kešatmiņa
 • WordPress multisite
 • Git integrācija
 • Slodzes līdzsvarošana
 • GZIP saspiešana
 • Attēla optimizācija (šim nolūkam nav nepieciešams lejupielādēt papildu spraudņus!)

Izvēloties mitināšanas plānu, varat izvēlēties Mākoņu reģionu, lai nodrošinātu pēc iespējas ātrāku ātrumu.

Izmēģiniet Servebolt ar 100% bezmaksas izmēģinājumu! To ir viegli pārvietot, un viņi to darīs jūsu vietā bez maksas!

Servebolt Uptime un Dīkstāves

Jūs jau zināt, ka dīkstāves negatīvi ietekmē jūsu rezultātu. Dīkstāve kļūst kritiska, ja jūs nopelnāt naudu, reklamējot vai pārdodot produktus savā vietnē. Ja jūs nezināt savus pašreizējos uptime rādītājus, Servebolt nodrošina bezmaksas rīku, lai pārbaudītu jūsu uptime. Servebolt darbības laiks ir ārkārtējs. Dažu mēnešu vidējais rādītājs ir 100 procenti. Gada vidējais rādītājs 2019. gadā bija 99,99 procenti. Lai sasniegtu optimālo peļņas potenciālu, jūsu vietnei ir nepieciešams vislabākais iespējamais darbspējas laiks.

Servebolt drošība

Servebolt ļoti nopietni uztver drošību. Tas ir iemesls, kāpēc visa platforma tika izveidota, izmantojot visaugstākā līmeņa moderno drošību. Izmantojot Servebolt, jums nekad nebūs jāuztraucas par drošību. AppArmor tiek izmantots, lai aizsargātu katru serveri. Uzņēmums ir izmantojis arī daudzus papildu pasākumus, lai nodrošinātu visaugstāko drošību. Servebolt uzrauga visas problēmas visu diennakti. Uzņēmums pastāvīgi veic labojumus un jauninājumus, izmantojot visus jaunākos drošības atjauninājumus.

Servebolt un Cloudfare ir oficiāli partneri. Servebolt ir arī izveidojis partnerības ar citiem uzņēmumiem, ieskaitot Blix risinājumi lai uzraudzītu visu trafiku, ko saņem serveris. Visas kaitīgās darbības tiek bloķētas, pirms jūsu uzņēmumam tiek nodarīts kaitējums. Jums tiks izsniegts virkne SSL sertifikātu. Jūsu faktiskie sertifikāti ir atkarīgi no jūsu prasību sarežģītības. Sertifikāti ietver:

 • Visi domēni (ieskaitot iestudēšanu, testēšanu) saņem bezmaksas SSL.
 • Šifrēsim sertifikātus bez maksas.
 • Pašu parakstīti SSL sertifikāti ir bez maksas.
 • Starpniekservera CDN saņem SSL.

Izmēģiniet Servebolt ar 100% bezmaksas izmēģinājumu! To ir viegli pārvietot, un viņi to darīs jūsu vietā bez maksas!

Servebolt plusi un mīnusi

Servebolt plusi

 • Ļoti ātra tīmekļa mitināšana.
 • Bezmaksas vietnes migrācija (pat izmēģinājuma kontiem).
 • Garantija par 99,9%.
 • Pielāgota Linux steka.
 • Nav nepieciešams Memcached vai Redis.
 • Jūs izvēlaties savu PHP versiju.
 • Jūsu dublējumi tiek glabāti 30 dienas.
 • Dublējumi ārpus vietnes katru dienu.
 • Uz servera balstīta kešatmiņa.
 • Pielāgots vadības panelis.

Servebolt mīnusi

 • Nav lēti. Daudz dārgāk nekā citi pārvaldītie hostinga pakalpojumu sniedzēji, piemēram, WP Engine un Kinsta.

Servebolt plāni

Servebolt piedāvā plašu plānu klāstu, no kuriem izvēlēties, visi ietver bezmaksas izmēģinājumu. Izvēloties plānu, ir svarīgi noteikt savas vietnes lielumu un lapas skatus, ko tas saņem (vai ir paredzēts iegūt). Tas var ietaupīt daudz naudas, it īpaši, ja par savu tīmekļa mitinātāju izvēlaties Servebolt.

Ja jūs izmantojat nelielu WordPress vietni, kurai nav nepieciešams tik daudz krātuves, vislabāk ir ievērot vienu no zemākiem augstas veiktspējas plāniem. Ja jūs izmantojat lielāku vietni, kurā nepieciešama lielāka personāla un servera jauda, ​​kā arī piedzīvojat pieaugošās trafika un pakalpojumu vajadzības, Servebolt uzņēmuma plāni piedāvā lielāku krātuvi un pat pielāgotu plānu par jums pielāgotu cenu.

Servebolt cenu plāni

Izmēģiniet Servebolt ar 100% bezmaksas izmēģinājumu! To ir viegli pārvietot, un viņi to darīs jūsu vietā bez maksas!

 • Ieeja: Jūsu izmaksas mēnesī ir 39 USD par 1 vietni, 1 GB krātuves un iekļauti ne vairāk kā 250 000 lapu skatījumi.
 • Īpaši mazs: jūsu izmaksas mēnesī ir 69 USD par 1 vietni, 2 GB krātuves un maksimāli 400 000 lapu skatījumu.
 • Sākums: Jūsu izmaksas ir 99 USD mēnesī par trim vietnēm, 4 GB krātuves un maksimāli viens miljons lapu skatījumu.
 • Mazs: jūsu izmaksas ir 189 USD mēnesī par trim vietnēm, 8 GB krātuves un maksimāli viens miljons lapu skatījumu.
 • Vidēja: jūsu izmaksas ir 349 USD mēnesī par 5 vietnēm, 16 GB krātuves un maksimāli viens miljons lapu skatījumu.
 • Lielas: jūsu izmaksas ir 549 USD mēnesī par 7 vietnēm, 32 GB krātuves un maksimāli viens miljons lapu skatījumu.
 • XL: jūsu izmaksas ir 749 USD mēnesī par 15 vietnēm, 64 GB krātuves un maksimāli diviem miljoniem lapu skatījumu.
 • XXL: jūsu izmaksas ir 1 409 USD mēnesī par 20 vietnēm, 128 GB krātuves un maksimāli diviem miljoniem lapu skatījumu.

Pārbaudes Bolts ™ ️ izveidei varat izmantot bezmaksas izmēģinājuma versiju, lai noteiktu, kā darbojas Servebolt. Iesācējiem tiek piedāvāta programma Early Stage Startup, kas nodrošina bezmaksas servisa pārskatu par vienu gadu no Servebolt mitināšanas plāniem uz vienu gadu..

Servebolt apskats: kopsavilkums

servebolt apskats

Servebolt ir nākamais augstas veiktspējas pārvaldītā tīmekļa mitināšanas līmenis. Migrējiet uz Servebolt vai vienkārši izmēģiniet to bez maksas un piedzīvojiet iekraušanas ātrumu, kādu vēl nekad neesat redzējis.

Servebolt piedāvā izcilu ātrumu, lielisku klientu apkalpošanu un visjaunāko drošību. Neskatoties uz augstākajām izmaksām (tā nav SiteGround vai Bluehost dalītā hostings), ieguldījums ir naudas vērts, jo mitināšana ir ārkārtēja. Šis Servebolt pārskats iesaka vismaz izmēģināt pakalpojumu.

Izmēģiniet Servebolt ar 100% bezmaksas izmēģinājumu! To ir viegli pārvietot, un viņi to darīs jūsu vietā bez maksas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map