Galva pret galvu Namecheap Vs GoDaddy tīmekļa mitināšanas salīdzinājums, kurā apskatītas svarīgas funkcijas, piemēram, veiktspēja, cenas, plusi un mīnusi, kā arī vēl vairāk – lai palīdzētu izlemt pirms reģistrējaties kādā no šiem domēna vārdu reģistratoriem, kas piedāvā arī tīmekļa mitināšanas pakalpojumus.


Kopējais punktu skaits

Nosaukums

Kopējais punktu skaits

Ej tēti

Ej tēti ir skaidrs ieguvējs starp šiem diviem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem. Uzziniet vairāk par GoDaddy vs Namecheap zemāk esošajā salīdzināšanas tabulā:

pārvelciet pa labi

Nosaukums

Ej tēti

Par:Namecheap ir viens no domēna vārdu reģistratoru tirgus līderiem, piedāvājot ļoti uzticamām reklāmām uzticamu tīmekļa mitināšanas vietni.GoDaddy pēdējā laikā ir bijis plašsaziņas līdzekļos, īpaši TV reklāmās un drukātajos materiālos. Tas nodrošina domēna vārdus, kā arī lietotājam draudzīgu tīmekļa mitināšanu, saprātīgus cenu plānus un iespaidīgu uptimes.
Dibināta:2000. gads1997. gads
BBB vērtējums:FA+
Adrese:11400 W. Olympic Blvd Suite 200, Losandželosa, CA 90302, Amerikas Savienotās Valstis14455 N. Hayden Rd. # 219 Scottsdale, AZ 85260
Telefona numurs:(661) 310–2107(480) 505-8877
Epasta adrese:[aizsargāts ar e-pastu]Nav iekļauts sarakstā
Atbalsta veidi:Tiešraides atbalsts, tērzēšana, biļeteTālrunis, tiešraides atbalsts, tērzēšana, biļete, apmācība
Datu centra / servera atrašanās vieta:ASV un LielbritānijaFīniksa, Arizona
Mēneša cena:Sākot no USD 3.24 mēnesīSākot no 4,99 USD mēnesī
Neierobežota datu pārsūtīšana:Jā (izņemot ekonomikas plānu)
Neierobežota datu glabāšana:Jā (tikai galīgais plāns)Jā (izņemot ekonomikas plānu)
Neierobežots e-pasts:Jā (tikai galīgais plāns)Jā (izņemot ekonomikas plānu)
Vairāki resursdatora mitinātāji:Jā (izņemot ekonomikas plānu)
Hostinga vadības panelis / interfeiss:cPanelcPanel
Servera Uptime garantija:99,90%99,90%
Naudas atdošanas garantija:14 dienas30 dienas
Pieejams speciālais hostings:
Bonusi & Pielikumi:Attracta SEO Tools, kā arī citas kravas.Premium DNS pārvaldības rīks (tikai galīgais plāns). Divkārša apstrādes jauda un atmiņa (tikai galīgais plāns). DudaMobile automātiski pārveido jūsu vietni uz mobilo (visi plāni, izņemot ekonomiku). SSL sertifikāts (tikai galīgais plāns). Vietnes paātrinātājs (tikai galīgais plāns). SSL sertifikāts (tikai galīgais plāns). Ļaunprātīgas programmatūras skeneris (tikai galīgais plāns).
Labais: Vienkārši lietojams interfeiss: Atšķirībā no citiem tīmekļa mitinātāju interfeisiem, tas ir nepiesārņots un sakārtots, un visas jūsu iespējas ir glīti ievietotas sānjoslā..
Ieteikumu video: viņiem ir apmācības video, kas sniedz norādījumus par uzdevuma izpildīšanu vai pārvaldīšanu aizmugurē – tas ir nelaimes gadījums jebkuram iesācējam..
Lētas cenas: Jūs varat ne tikai izbaudīt pilnu kravas bagāžu, bet arī izmantot lētas cenas par netīrumiem.
Lielisks Uptime: Jūs varētu gaidīt, ka tādadam uzņēmumam kā GoDaddy ir viens no labākajiem uptimes rādītājiem nozarē, norādot tikai to, ka tie ir tik milzīgi. Bet man vēl nav jādzird sūdzība par GoDaddy darbības laiku. Laiks Uptime ir viena no tām lietām, kuru jūs sagaidāt no tīmekļa mitināšanas uzņēmuma, un GoDaddy to dara ar stilu.
Linux un Windows mitināšana: GoDaddy ir viens no retajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem, kas dod jums iespēju izvēlēties Windows, nevis nozares standarta Linux operētājsistēmu. Ja jums ir ASP.NET vietnes, šī ir vieta jums.
Lielisks tehniskais atbalsts: Web hostinga uzņēmumi atkal un atkal saņem sūdzības par klientu apkalpošanu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir zināšanu trūkums vai milzīgi gaidīšanas laiki, bet GoDaddy ar šo maģiju ir izvilcis trušu no cepures. Viņiem ir absolūti labākais klientu serviss.
Lietotājam draudzīgs: Lielākā GoDaddy daļa ir balstīta uz jaunāko gala klientu ideju. Visi viņu instrumenti ir ???? newbie ???? draudzīgi. Personīgi es mīlu nendecPanel, kam šajā brīdī vajadzētu būt nozares standartam. Viss, kas man nepieciešams, ir tieši pa rokai, un man nav absolūti nekādu sūdzību par viņu UX.
Sliktais: Nav atbalsta pa tālruni: lai gan NameCheap saviem klientiem nepiedāvā atbalstu pa tālruni, viņiem ir pieejama tiešsaistes tērzēšanas iespēja steidzamiem jautājumiem. Nav liela vērtība: ja vien jūs nenoķerat GoDaddy par lielu reklāmas darījumu, jūs mazliet apbēdināsit par cenām, kuras maksājat. Jūs vienkārši nesaņemat vienādu veiktspējas līmeni ar GoDaddy zemākā līmeņa pakalpojumu paketēm. Bet, ja jūs viņus noķersit akcijā, uzvarētāju vistas vakariņas.
Tiešsaistes veikala trūkumi: Man šajā dienā un vecumam e-komercijas papildinājumiem jābūt bez prāta. Jums vajadzētu saņemt visus zvanus un svilpes, jo tīmekļa mitināšanas uzņēmums parasti tik un tā saņem lielu daļu jūsu naudas. GoDaddy viņiem pietrūkst laivu ar trūkstošām funkcijām un kļūdām, kas tikai uzbrūk jūsu veikalam no katra leņķa.
Kopsavilkums:Namecheap mērķis ir padarīt domēnu reģistrēšanu, mitināšanu un pārvaldību samērā vieglu un nesāpīgu procesu, jo internets prasa cilvēkiem tieši to pašu, kas patiesībā. Funkcijas, piemēram, domēna vārda meklēšana, pārsūtīšana, jauni TLD un citas, ir atbildīgas par to, lai lietotājiem nodrošinātu problēmu bez traucējumiem viņu produktus. Starp mitināšanu ir koplietojamais hostings, WordPress hostings, tālākpārdevēju hostings un vēl daudz vairāk.Šis tīmekļa mitināšanas pakalpojums ir pieejams arī ar lielisku atbalstu, kā arī ar viena klikšķa lietotnes instalēšanu un daudz ko citu. Ir vērts atzīmēt, ka ir viegli izmantot domēna vārda reģistrāciju kopā ar mitināšanu. Lietotājiem nav jāuztraucas par to, ka viņu vietnes ir gatavas mobilajām ierīcēm vai starp Linux vai Windows. Lietotāji var piekļūt arī mobilajā lietotnē Go Daddy esošajiem kontiem, izmantojot pašas vietņu pielāgojumus, lai lietotāji varētu ērti piekļūt konta informācijai. GoDaddy alternatīvas varat atrast šeit.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me