Namecheap EasyWP pārskats

Vai meklējat vienkāršu veidu, kā reģistrēt, mitināt un pārvaldīt savu WordPress vietni, bet nezināt, kur to visu iegūt no viena ērti lietojama pakalpojumu sniedzēja? Tad Namecheap EasyWP WordPress mitināšana varētu būt iespēja jums.


Pārbaudiet vietni EasyWP.com

Ja esat veicis rakšanu (kas jums vienmēr jādara pirms galīgā lēmuma pieņemšanas), iespējams, esat sastapis Nosaukums.

Vislabāk pazīstams kā neatkarīgs ICANN akreditēts domēnu vārdu reģistrators, kas dibināts 2000. gadā, Namecheap ir lepns pārvaldnieks vairāk nekā 10 miljonu domēnu vārdu jomā. Bet vairāk nekā, Namecheap apgalvo, ka ir viens no visvienkāršāk izmantotie un lētākie pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji pasaulē (par to mēs redzēsim manā EasyWP pārskatā zemāk).

Noklikšķinot uz šīs saites, jūs varat mitināt savu vietni tikai USD 1 par pirmo mēnesi (iegūstiet 1x WordPress vietnes instalēšanu un gatavību darbam).

Pārskats par Namecheap un EasyWP

 1. Namecheap EasyWP pārskats

Šeit ir mans pārskats par dažādām cenām un plāniem, no kuriem izvēlēties.

 1. EasyWP plusi un mīnusi

Šeit es tuvāk apskatīšu un. Jo ir daudz labu lietu, bet ir arī negatīvi.

 1. Namecheap galvenās iezīmes

Šajā sadaļā es apskatīšu Namecheap’s un citus produktus un pakalpojumus, ko viņi piedāvā.

 1. Vai es iesaku EasyWP.com??

Šeit kopsavilkumā es jums saku, vai tur ir labākas EasyWP alternatīvas.

Pārvaldīta WordPress mitināšana

Vēlaties nodrošināt vietņu īpašniekus ar jaunāko un kvalitatīvo domēns un mitināšanas produkti par īpaši konkurētspējīgām cenām, Namecheap cenšas nodrošināt zvaigžņu pakalpojumus, drošību un atbalstu.

Bet paliek jautājums: ir Namecheap veida hostinga pakalpojumu sniedzējs, kuru vēlaties pārvaldīt savā WordPress vietnē?

Galu galā tas, ka viņi piedāvā uzticamus domēna vārdu pakalpojumus, nenozīmē, ka tie sakrīt ar tīmekļa mitināšanu un pārvaldīto WordPress mitināšanu.

Apskatīsim.

Namecheap EasyWP WordPress mitināšana (un plāni)

Namecheap piedāvā dažādus hostinga plānus, lai apmierinātu visu vietņu īpašnieku vajadzības neatkarīgi no nozares vai lieluma.

Katrā plānā ir iekļauti jaudīgi rīki, kas palīdz sasniegt jūsu mērķus, kā arī cieta drošība, lai aizsargātu jūsu un vietnes apmeklētāju datus..

namecheap easywp pārskatīšana - pārvaldīta WordPress mitināšana

Tālāk ir aprakstīti Namecheap daudzie mitināšanas plāni, sākot ar to, kas šķiet vislabākais: pārvaldīta WordPress mitināšana.

Izmantojot Namecheap pārvaldīto WordPress mitināšanu, jūs dažās sekundēs varat iegūt savas WordPress vietnes tīmekļa mitināšanu. Zvanīja EasyWP, šis mitināšanas pakalpojums sniedz jums visu nepieciešamo, lai izveidotu un uzturētu savu WordPress vietni.

Tādā veidā jūs varat koncentrēties uz svarīgākām lietām, piemēram, sava zīmola mārketingu, lielāka sekmju veidošanu un lielāka pārdošanas apjoma nodrošināšanu.

Pārbaudiet, ko jūs saņemat, lietojot EasyWP:

 • Garantija 99%
 • Tūlītēja WordPress instalēšana
 • Darbojas ar Namecheap Cloud
 • SFTP un datu bāzes piekļuve
 • Pagaidu EasyWP bezmaksas domēns (izmantot, līdz iegūstat savu reģistrēto domēnu)
 • Iebūvēta apkopes režīma iespējas
 • Vienkāršas dublēšanas un atjaunošanas iespējas
 • Atbalsts Namecheap domēniem
 • 24 stundu diennakts atbalsts Namecheap
 • SSL sertifikāti
 • Patentēts informācijas panelis

Pašlaik ir trīs pārvaldīti WordPress mitināšanas plāni:

 1. EasyWP Starter: šis plāns nāk ar 10 GB SSD krātuve, 50 000 apmeklētāju mēnesī, un sākas no USD 3,88 mēnesī (pirmais mēnesis ir tikai USD 1, USD 28,88 atjaunošana pēc tam).
 2. EasyWP Turbo: šis plāns nāk ar 50 GB SSD krātuve, 200 000 apmeklētāju mēnesī, un sākas ar USD 7,88 mēnesī (pirmais mēnesis ir tikai USD 2, 68,88 USD atjaunošana pēc tam).
 3. EasyWP virsskaņa: šis plāns nāk ar 100 GB SSD krātuve, 500 000 apmeklētāju mēnesī, un sākas ar USD 11,88 mēnesī (pirmais mēnesis ir tikai USD 98,88 atjaunošana pēc tam).

cenu salīdzināšana

Nav šaubu, ka tādi ir labas cenas. Lai gan arī nav iespējams pateikt, cik ilgi šī pārdošanas cena saglabāsies, jo tieši citu dienu cenas visos hostinga plānos bija atšķirīgas.

Plusus no Namecheap EasyWP

Namecheap savu domēna vārdu pakalpojumu plaši izmanto jau gandrīz divas desmitgades. Bet vai tas nozīmē, ka sniegtie hostinga pakalpojumi piedāvā kaut ko vērtīgu?

čivināt

EasyWP ir ne tikai viens no lētākajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, bet arī viens no ātrākajiem:

easywp ātra mitināšana

Šeit ir apskatīti daži no labākajiem iemesliem, kas jāapsver, izmantojot Namecheap tīmekļa mitināšanas vietni.

1. Liela naudas vērtība

Atklājot jaunu vietni, var būt grūti paturēt budžetu, pat ja tas attiecas uz tīmekļa mitināšanu. Un, lai arī tur ir daži patiešām lieliski hostinga pakalpojumu sniedzēji, daži ir ļoti dārgi lietojami.

WAP hostinga plānu pārvaldīšana (katru gadu)

Izmantojot Namecheap, jūs iegūstat visus pamatus, kas būtu jāpieņem ar mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, un par ļoti zemu cenu.

Tur nav daudz pārvaldītu WordPress saimnieku, kas vēlas nodrošināt tādas lietas kā ikdienas dublējumi, bezmaksas SSL sertifikāti un diennakts atbalsts tik zemu, cik to dara Namecheap.

Un, visbeidzot, Namecheap tīmekļa mitināšanas atjaunošanas cena joprojām ir patiešām lēta. Lētā cena, bez šaubām, ir vislabākā lieta par EasyWP!

2. Viegli lietojams informācijas panelis

Daudziem cilvēkiem varētu nepatikt fakts, ka Namecheap pārvaldītajos mitināšanas plānos ir patentēts informācijas panelis, nevis standarta cPanel..

Bet patiesībā, EasyWP informācijas panelim ir vienkārša iestatīšana, kas ir ērti lietojama.

ērti lietojams informācijas panelis

Tomēr, ja jūs nolemjat izmantot citu Namecheap mitināšanas plānu, jums būs pieeja populārajam cPanel savas vietnes pārvaldīšanai, kas vienmēr tiek laipni gaidīts starp tiem, kas pieraduši izmantot šo standarta pārvaldības paneli..

Darba sākšana ar EasyWP nevarētu būt vienkāršāka.

3. Tūlītēja WordPress iestatīšana

Lieliski, ka Namecheap jūsu vietnē uzreiz (ar vienu vienkāršu klikšķi) instalē WordPress.

iestatīšana

Šis vienkāršais process neļauj iesācējiem vietņu īpašniekiem pieļaut kļūdas, paātrina vietņu veidošanas procesu un rada labu pamatu jau pašā sākumā.

4. Viegla dublēšana un drošības atjaunināšana

Ja jūsu vietnē vienmēr ir rezerves kopija, tas samazina dīkstāves laiku, ja kaut kas notiek. Tas arī padara vieglu visu smago darbu atjaunošanu un dzīvi bez stresa (no kuras visi var gūt labumu!).

viegli WordPress dublējumi

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties paļauties uz Namecheap ikdienas dublējumiem vai arī pats tos manuāli veikt, Namecheap padara jūsu vietnes dublēšanu vienkāršu, izmantojot cPanel vai EasyWP informācijas paneli (atkarībā no tā, kuru hostinga plānu izmantojat).

5. Iebūvēts kešatmiņas risinājums

Namecheap vēlas pārliecināties, vai jūsu vietnes ātrums un veiktspēja ir vislabākā. Tāpēc visiem pārvaldītajiem WordPress mitināšanas plāniem ir iepriekš instalēts EasyWP spraudnis.

kešatmiņā iebūvētais Easywp

iebūvēta kešatmiņa risinājums apstrādā lapu, objektu un datu bāzu kešatmiņu, tāpēc jums tas nav jādara.

6. Bezmaksas CDN pakalpojumi

CDN ir ļoti noderīgs, lai tūlītēju vietnes saturu piegādātu apmeklētājiem, kuri ierodas jūsu vietnē. Izmantojot visā pasaulē esošo serveru tīklu, kad kāds noklikšķina uz jūsu vietnes, serveris, kas atrodas vistuvāk ģeogrāfiski, piegādā saturu.

Ar EasyWP bezmaksas CDN pakalpojumu, jūsu vietnes mērogošanas un paātrināšanas process nekad nav bijis vienkāršāks vai intuitīvāks. CDN varat pievienot savam domēnam mazāk nekā piecu minūšu laikā. EasyWP’s Virsskaņas CDN ietilpst

 • Reāllaika analītika.
 • Nākamās paaudzes HTTP / 2 atbalsts.
 • 45 augstas veiktspējas serveru atrašanās vietas.
 • Vietnes veiktspējas globālā uzraudzība.
 • Tīmekļa lietotņu ugunsmūri iepriekšējai aizsardzībai pret uzbrukumiem.
 • Bezmaksas Dedicated SSL par apmaksātiem plāniem.

7. 30 dienu naudas atdošanas garantija

Vienmēr ir zināma pārliecība, kad mitināšanas pakalpojumu sniedzējam, ar kuru izvēlaties doties, ir naudas atdošanas garantija.

Galu galā, ja uzņēmums ir pietiekami pārliecināts, ka jums patiks jūsu izvēlētais mitināšanas plāns, tad kāda iemesla dēļ jūs neesat apmierināts..

Namecheap piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju visiem pārvaldītajiem WordPress plāniem.

Noklikšķinot uz šīs saites, jūs varat mitināt savu vietni tikai USD 1 par pirmo mēnesi (iegūstiet 1x WordPress vietnes instalēšanu un gatavību darbam).

Mīnusi Namecheap EasyWP

Lai gan Namecheap šķiet viss, ko jūs varētu meklēt tīmekļa mitinātājā, apskatīsim dažus no negatīvajiem aspektiem:

1. Neskaidras Uptime garantijas

Kad dzirdat, ka Namecheap dalītajiem hostinga plāniem ir 100% uptime garantija vai pat pārvaldītajiem WordPress hostinga plāniem ir 99,9% uptime garantija, jūs domājat, ka uptimes sakrīt ar garantijām.

EasyWP darbības laiks ir piemērots, taču nav ideāls. Namecheap sola 100% uptime, bet tas attiecas uz viņu serveru uptime, nevis uz jūsu vietni 100% uptime. Šeit ir norādīti vidējie darbības laiki pēdējos 6 mēnešos:

 • 2019. gada aprīlis: 99,86%
 • 2019. gada marts: 99,87%
 • 2019. gada februāris: 99,91%
 • 2019. gada janvāris: 99,89%
 • 2018. gada decembris: 99,91%
 • 2018. gada novembris: 99,57%

Kā redzat, uptime nav pat tuvu 100%. Un tur ir nozveja. Namecheap sola, ka tā serveri darbosies un darbosies 100% laika – nevis jūsu vietne, kā daudzi cilvēki tic.

Šo pašu koncepciju var attiecināt uz jebkuru jūsu izmantoto tīmekļa mitināšanas plānu, neatkarīgi no tā, vai tas tiek koplietots, VPS vai pat pārvaldīts WordPress mitināšana.

2. Bloķēti spraudņi

Tā kā EasyWP spraudnis ir automātiski instalēts visās EasyWP WordPress vietnēs un tas apstrādā trīs uzlabotās kešatmiņas līmeņus, Namecheap ir izveidojis to spraudņu saraksts, kurus jums nav atļauts izmantot.

Tiek uzskatīts, ka šis aizliegto spraudņu saraksts negatīvi ietekmē jūsu vietnes ātrumu un veiktspēju, un tajā ir iekļauti daudzi populāri WordPress kešatmiņas spraudņi, piemēram, WP Rocket un W3 Total Cache.

aizliegti spraudņi

Šajā bloķēto spraudņu sarakstā ir arī citi populāri spraudņi:

 • Pogas Easy Social Share
 • EWWW Attēlu optimizētājs
 • Līdzīgas ziņas
 • WP raķete
 • WP super kešatmiņa

Jūs varat redzēt pilnu aizliegto spraudņu sarakstu un to iemeslus’šeit nav atļauts.

Tikai atceraties, ka, ja jūs izmantojat Namecheap EasyWP mitināšanu, jūs nevarēsit izmantot nevienu no aizliegtajiem spraudņiem neatkarīgi no tā, cik jums tie patīk.

3. Vietnes ierobežojumi

Sākotnēji ir tie, kas vēlas izmantot Namecheap pārvaldīto WordPress mitināšanu ierobežots līdz 1 WordPress instalēšanai. Ja vēlaties mitināt vairākas WordPress vietnes ar Namecheap, jums būs jāiegādājas papildu EasyWP abonementi.

Katrs jauns vietnes papildinājums jums atmaksās 29,99 USD, kas var ātri pārvērst lētu WordPress mitināšanu par dārgu WordPress mitināšanu, ja jums ir vairākas vietnes, kurām nepieciešami mitināšanas pakalpojumi.

Tas nav īsti slikti, taču jābrīdina, ja jūsu mērķis ir mitināt vairākas WordPress vietnes ar EasyWP, tad jums jāmaksā par katru vietnes papildinājumu.

4. Trūkst atbalsta pa tālruni

Lai arī dažiem cilvēkiem tas varētu nebūt svarīgi, ir vērts atzīmēt, ka Namecheap klientiem nepiedāvā atbalstu pa tālruni.

Tas nozīmē, ka, ja ir kāda problēma, jūs nevarat par to runāt ar kādu, un jūs esat palīdzības dienesta biļešu un tiešraides tērēšanas stundu žēl..

Piebilstot, es arī neesmu pārsteigts par tiešsaistes tērzēšanas atbalstu. Es uzdevu vienkāršu jautājumu: vai es varu saņemt vietņu veidotāju ar EasyWP pārvaldītu WP mitināšanu, vai tas ir paredzēts tikai dalīta mitināšanas plāniem??

tiešraides Čats

Tūlīt atbilde bija, lūdzu, dodiet man 3–5 minūtes, lai es izskatītu jūsu pieprasījumu. Salīdzinot ar citām tiešsaistes tērzēšanas atbalsta sistēmām, ar kurām esmu sadarbojies, šī nav laba zīme.

Nevienam nevajadzēja tik ilgi gaidīt, lai atbildētu uz vienkāršu jautājumu, it īpaši, ja tik daudziem konkurentiem uzreiz ir atbildes uz visu.

Sarunas laikā es sekoju vēl vienam vienkāršam jautājumam par EasyWP pagaidu domēnu, kas nāk ar pārvaldītu WordPress mitināšanu.

Tiešās tērzēšanas reakcijas laiks

Atkal mani “aizturēja” (veselas divas minūtes pēc jautājuma uzdošanas), kas, manuprāt, personai, ar kuru es tērzēju, nav ne jausmas, kā atbildēt uz maniem jautājumiem. Tas var ātri satraukties, ja jums ir daudz jautājumu.

Namecheap galvenās iezīmes

Namecheap ir daudzpusīgs uzņēmums, kas saviem klientiem piedāvā tonnu dažādu rīku un pakalpojumu.

Citi Namecheap hostinga plāni

Namecheap ir arī citi hostinga plāni tiem, kuriem ir atšķirīgas vajadzības. Apskatīsim ātri.

Dalīts hostings

Ar 100% darbības laika garantiju, atjauninātu cPanel un jaunu vietņu veidotāju, vietnes izveidošana un pārvaldīšana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša. Varat arī sagaidīt tādas funkcijas kā bezmaksas SSL sertifikāts, ikdienas vietņu dublējumi un vairāk nekā 100 iebūvētas lietotnes ar viena klikšķa instalēšanu.

Paturiet prātā, ka vietņu veidotājs tiek uzskatīts par satura pārvaldības sistēmu, nav iebūvēts rīks. Tas nozīmē, ka jūs nevarat izmantot vietņu veidotāju WordPress vietnē, kā man paskaidroja tiešās tērzēšanas sesijas laikā. Tas nav skaidrs tīmekļa vietnē un var radīt zināmu neizpratni.

Koplietojamo hostinga plānu sākums ir 2,88 USD par vienu mēnesi (9,88 USD gadā).

Tālākpārdevēju mitināšana

Saimniekojiet vairākas savas vietnes vai arī kļūstiet par tālākpārdevēju un pārdodiet savu zīmolu ar Namecheap tālākpārdevēja mitināšanas plānu. Izbaudiet tādas funkcijas kā neizmēģināts D + GB joslas platums, bezmaksas cPanel un WHM, tālākpārdevēju rīki (WHMCS norēķinu platforma, SSL tālākpārdevēja programma, balto etiķešu mārketinga rīki) un anonīmi vārdapiegādes serveri, lai klienti nekad neuzzinātu par jūsu izmantotajiem hostinga pakalpojumiem. mitināt viņu vietnes.

Ir trīs tālākpārdevēju mitināšanas plāni: Miglājs (16,88 USD / mēnesī), Galaxy Expert (26,88 USD / mēnesī) un Universe Pro (36,88 USD / mēnesī)..

VPS hostings

VPS mitināšana ar Namecheap dod jums iespēju ērti mainīt jūsu vietnes mērogu, neizjaucot lietotāju pieredzi, neizmantojot pārāk daudz resursu vai neizraisot jūsu vietnes avāriju. Šeit ir dažas no labākajām funkcijām, ko iegūstat ar VPS mitināšanu: SSD krātuve, pilna saknes pieeja, 99,9% garantija par darbības laiku, vienkārša augšupcelšanas un pazemināšanas iespēja un ikdienas dublējumi.

Izvēlieties kādu no diviem VPS mitināšanas plāniem – Pulsar (14,88 USD / mēnesī) vai Quasar (24,88 mēnesī / mēnesī) – un aktivizējiet savu augošo vietni ātrdarbībā.

Dedicated Hosting

Liela mēroga vietnēm, kurām nepieciešami īpaši serveri, jūs varat iegūt modernākās funkcijas, piemēram, īpašu datu centru, kurā ir visi serveri, jaudīgus Intel procesorus un stabilus tīklus, kas nodrošina izcilu savienojumu un iespēju ātri novērst problēmas

Kad jūs izmantojat veltītu serveri Namecheap, jums ir pieejami arī servera pārvaldības pakalpojumi, piemēram, no klientu atbalsta pārstāvju ieteikumiem, servera kļūmes atjaunošanas, galvenās programmatūras izmaiņām un servera kļūmju labojumiem..

Nosaukto serveru Namecheap cenas ir konkurētspējīgas, sākot no 39,44 USD / mēnesī – 188,88 USD / mēnesī atkarībā no jūsu individuālajām vajadzībām.

Domēna vārda pakalpojumi

namecheap domēna vārdi

Namecheap ir viss nepieciešamais, kas attiecas uz jūsu vietnes domēna vārdu:

 • Reģistrēties: atrodiet perfektu domēna vārdu, izmantojot Namecheap domēna vārda meklēšanas funkciju, un tūlīt to reģistrējiet.
 • Pārskaitījums: ietaupiet uz atjaunošanu, pārsūtot savu domēnu uz Namecheap un iegūstiet papildu reģistrācijas gadu bez maksas.
 • Tirgus laukums: pārlūkojiet pieejamos domēnus, iegādājieties jaunu vai pārdodiet jums piederošo domēnu Namecheap domēnu tirgū.
 • Personīgie domēni: izveidojiet personīgo domēnu, izmantojot savu vārdu, kam seko .com vai .me, un zīmējiet sevi šajā konkurējošajā interneta vidē.

Namecheap piedāvā arī FreeDNS pakalpojumus ikvienam, pat tiem, kas savus domēna vārdus izmanto citos mitināšanas vai reģistratūros. Šis bezmaksas pakalpojums ir aprīkots ar intuitīvu vadības konsoli un diennakts tehnoloģisko atbalstu.

Pats labākais, kas par Namecheap domēna vārdiem ir mūžīgi bezmaksas WhoisGuard, tas saglabās jūsu Whois informāciju neredzamu no brīža, kad jūs iegādājaties savus domēnus no Namecheap.

Drošība tiešsaistē

Aizsargājot savu klātbūtni internetā un tiešsaistes klientu personīgo informāciju, ir izšķiroša nozīme jūsu kā zīmola reputācijai un vispārējiem panākumiem. Par laimi, Namecheap to saprot un uzņemas sevi piedāvāt trīs atšķirīgus veidus, kā sevi aizsargāt:

WhoisGuard privātuma aizsardzība: saglabājiet savu kontaktinformāciju (piemēram, vārdu, e-pastu, adresi un tālruņa numuru) ārpus publiskās Whois datu bāzes, lai surogātpasta izplatītāji, mārketinga firmas un tiešsaistes krāpnieki jūs nevarētu atrast. Šis bezmaksas pakalpojums arī novērš domēna vārda nolaupīšanu, kas notiek, kad kāds izmanto jūsu personīgo informāciju, lai pārsūtītu jūsu domēnu citam reģistratūrai.

SSL sertifikāts: aizsargātu savu klientu datus ar SSL sertifikātu. Tas palīdzēs iedrošināt jūsu zīmolu un kļūt par uzticamu uzņēmumu, ar kuru cilvēki vēlas nodarboties.

Augstākās kvalitātes DNS: Ja jūs uztrauc DNS darbspējas laiks, izmantojiet Namecheap drošo, globāli pieejamo DNS pakalpojumu. Tas nāk arī ar 100% pakalpojumu līmeņa līgumu, tāpēc jums nekad vairs nav jāuztraucas par DNS dīkstāvi.

VPN pakalpojums: Namecheap nesen uzsāka jaunu VPN pakalpojumu, kas piedāvā ātrus, drošus, neierobežotus un uzticamus VPN risinājumus. Viņu VPN tīkls darbojas vairāk nekā 40 valstīs. Viņu VPN produkts ir jauns tirgū, un tas patiešām nevar, vismaz vismaz, konkurēt ar līdzīgiem NordVPN un ExpressVPN.

Vairāk par SSL

Namecheap ļoti nopietni uztver SSL sertifikātus. Tāpēc mēs sīkāk apskatīsim visu, ko iegūstat ar jūsu vietnē instalētu Namecheap SSL sertifikātu:

 • Oficiālais SSL vietnes zīmogs
 • Augstākā līmeņa atbalsts, kas pieejams visu diennakti
 • Pārlūku savietojamība
 • 256 bitu vai 128 bitu šifrēšana

Privātā e-pasta mitināšana

Namecheap ir privāts, drošs un uzticams mākoņa risinājums visām jūsu tīmekļa e-pasta vajadzībām. Visiem privātā e-pasta plāniem ir viegla tīmekļa pasta saskarne, kas e-pastu, kontaktu un kalendāra pārvaldīšanu padara par tīru.

Jūs saņemat arī tādas ievērojamas funkcijas kā:

 • POP / IMAP / Webmail
 • Daudz GB e-pastu un failu glabāšanas
 • Aizsardzība pret surogātpastu
 • Mobilais atbalsts
 • Vienota e-pasta konta pārvaldība
 • Sadarbības rīki lietotāju lomu iestatīšanai, ātrai apskatei un datu apmaiņai

Vietņu veidotājs

vietņu veidotājs

Pateicoties Namecheap iebūvētajam vietņu veidotājam, vietnes izveidošana nekad nav bijusi tik vienkārša. Tas nāk ar vilkšanas un nomešanas saskarni. Un, ja jums ir nepieciešama neliela iedvesma, varat izvēlēties no vairāk nekā 200 iepriekš izstrādātām veidnēm, lai sāktu darbu, neatkarīgi no tā, kurā nozarē jūs atrodaties..

Šim intuitīvajam vietņu veidotājam ir arī:

 • Daudzvalodu atbalsts (45 valodas)
 • Sociālie mediji, norēķinu iespējas un video satura atbalsts
 • Atsaucīgs dizains
 • SEO optimizācija
 • Izkraušanas lapas un režģa izkārtojuma iespējas

Atcerieties, ka tas ir a satura vadības sistēma, nav rīks, ko var izmantot WordPress vietnēs.

Papildu iebūvētie rīki

namecheap lietotnes

Namecheap nāk ar bezmaksas un augstākās klases lietotnēm, kas nemanāmi integrējas jūsu jaunizveidotajā vietnē un atvieglo vietnes izveidi, pārvaldību un uzturēšanu..

Dažas no labākajām lietotnēm, kurām varat piekļūt, ir G Suite, Weebly, Namecheap Uptime Monitoring un Canvas.

Vai es iesaku EasyWP? Kopsavilkums

Namecheap ir diezgan lielisks. Viņiem ir laba reputācija, jo tie lieliski darbojas domēna vārdu nozarē un apgalvo, ka zina, ko viņi dara tīmekļa mitināšanas nozarē.

Ja vēlaties ļoti lētu pārvaldītu WordPress mitināšanas risinājumu, kas padara WordPress iestatīšanu ārkārtīgi vienkāršu; tad EasyWP ir lieliska izvēle.

Noklikšķinot uz šīs saites, jūs varat mitināt savu vietni tikai USD 1 par pirmo mēnesi (1x WordPress vietne ir instalēta un gatava darbam).

Tomēr, ja jūs ignorējat lēto cenu, tad Namecheap patiesībā neatbilst, salīdzinot ar citiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Man liels nožēla ir tāda, ka, lai izmantotu EasyWP, jūs varat izmantot tikai domēna vārdus, kas reģistrēti Namecheap.

Ja šis EasyWP pārskats jūs nepārliecināja un vēlaties vairāk no pārvaldīta WordPress resursdatora, tad tur ir daudz citu uzticamu mitināšanas risinājumu, no kuriem izvēlēties.

Viss, kas jums jādara, ir izpētīt mūsu mitināšanas pārskatus un izlemt, kurš no jums ir vislabākais.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map