Mākoņu mitināšanas demonstrācija: RunCloud vs Cloudways

Netehniskam cilvēkam var būt grūti saprast un apstrādāt dažādus mitināšanas veidus, nemaz nerunājot par platformas kā pakalpojuma (PaaS) un programmatūras kā pakalpojuma (SaaS) jēdzienu..


Šodien mēs diskutēsim par to, kā PaaS un SaaS risinājumi ir attīstījuši tīmekļa mitināšanu, un salīdzināsim divus risinājumus, RunCloud un Cloudways galvu uz galvu, lai redzētu, kā divi atšķiras viens no otra.

RunCloud vs Cloudways

Lai pilnībā izprastu šo divu pakalpojumu sniedzēju lomu, ir svarīgi, lai būtu zināmas iepriekšējas zināšanas par pārvaldītajiem un nepārvaldītajiem VPS serveriem..

Nepārvaldīts virtuālais privātais serveris

Virtuālais privātais serveris jeb VPS ir hostinga veids, kurā jūs noīrējat vietu no viena liela servera ar noteiktiem resursiem.

Šī tīmekļa mitināšanas telpa tiek piešķirta tikai jūsu vietnei, un atšķirībā no dalītās mitināšanas resursus citi servera lietotāji neietekmē.

Lai palaistu VPS serveri bez pārvaldības, lietotājiem vajadzētu būt zināmām zināšanām servera pārvaldībā kā nav GUI, ar kuru mijiedarboties un viss ir pārvalda caur apvalku.

Iedomājieties, kā veikt dublējumu vai migrēt vietni, neizmantojot cPanel vai Plesk saskarni, bet gan kodējot virkni čaulas komandu.

Pārvaldīts virtuālais privātais serveris

Pārvaldītais virtuālais privātais serveris darbojas tieši tāpat kā nepārvaldīts, izņemot lietotājiem ir lietotāja saskarne, ar kuru mijiedarboties, līdzīgi kā WordPress administratora informācijas panelī.

Šī lietotāja saskarne kopā ar citām optimizācijām padara visu servera pārvaldību daudz vieglāku un lietotājam draudzīgu.

Platformai kā pakalpojumam (PaaS) ir svarīga loma pārvaldītā VPS mitināšanā. Lai gan ir simtiem iespēju, ar kuru palīdzību jūs varat nepārvaldītu VPS pārvērst pārvaldītā VPS.

Šajā rakstā mēs runāsim tikai par RunCloud un Cloudways un redzēsim, ko katrs pakalpojumu sniedzējs piedāvā kā PaaS.

Īsumā apskatīsim, kas ir platforma kā pakalpojums (PaaS) un programmatūra kā pakalpojums (SaaS)? Tāpēc nākamreiz, kad kāds uzdod jautājumu par PaaS, jūs varat atbildēt, to neizmeklējot.

Kas ir PaaS?

Platforma kā pakalpojums (PaaS) ir rīkkopa, kas satur gan aparatūru, gan programmatūru, kas nepieciešama vietņu mitināšanai.

Tas ir mākonis skaitļošanas modelis, kas nodrošina platformu izstrādātājiem, lai izveidotu savu lietojumprogrammu, izmantojot šos trešo pušu resursus, neiestatot visu arhitektūru iekšējā vidē.

Uzņēmumi paļaujas uz PaaS pakalpojumiem konkrēta uzdevuma veikšanai, pateicoties spēcīgajai un specializētajai infrastruktūrai šajā jomā. Tas ir efektīvs veids, kā izmantot trešo personu resursus, kuri tiek pārvaldīti, nodrošināti un atjaunināti.

Cloudways, kas ir WordPress pārvaldīts hostings, ir viens no PaaS piemēriem.

Kas ir SaaS?

Programmatūra kā pakalpojums (SaaS) ir lietojumprogramma, kas izstrādāta atkārtotai izplatīšanai internetā apmaiņā pret noteiktām licencēšanas maksām.

Tā ir mākoņdatošanas programmatūra, kas klientiem pieejama internetā.

Salīdzinot ar PaaS, SaaS ir lasāms risinājums, kas jau ir izstrādāts un gatavs lietošanai licences īpašniekam.

Tomēr, salīdzinot ar PaaS, tas piedāvā mazāku kontroli, jo SaaS lietojumprogramma ir izstrādāta tikai viena mērķa serverim un to nevar pielāgot kā PaaS pakalpojumu.

Tagad ķersimies pie divu mākoņa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju salīdzināšanas.

Kas ir RunCloud??

runcloud mājas lapa

RunCloud ir SaaS, kas saviem klientiem piedāvā lietotāja interfeisu, lai mijiedarbotos ar viņu VPS serveri. Tā ir lietojumprogramma, kuru var integrēt ar jebkuru serveri, lai atvieglotu visu pārvaldības daļu.

Tas palīdz servera īpašniekam pārvaldīt viņu serveri un izvietot noteiktas funkcijas, piemēram, SSL sertifikātus un versiju, kas kontrolē programmatūru Git izmantojot grafisko lietotāja interfeisa GUI, nevis čaulas komandu palaišana caur komandrindu.

RunCloud piedāvā arī tādas utilītas kā iebūvēta servera uzraudzība, skriptu instalētājs, vairākas PHP versijas un iespēja palaist kādu no tām NGINX vai NGINX + Apache hibrīds kā tīmekļa kaudze mitinātām vietnēm.

Kad lietot RunCloud?

RunCloud nav paredzēts noobs un prasa pamata izpratni par servera komandām. Lai arī šis SaaS nodrošina lietotāja saskarni mijiedarbībai ar serveri, tas joprojām nav izaicinošs, lai tehniķiem būtu grūti savienot savus serverus ar RunCloud, izmantojot CLI, un nezina, kā ģenerēt SSH atslēgas un izmantot PuTTY.

Ja jums patīk serveris un jums ir iepriekšējas zināšanas par tā lietošanu CLI lai pārvaldītu serveri, RunCloud varētu būt jums piemērota opcija. Šī ir arī vēlamā izvēle izstrādātājiem, kuri saviem klientiem pārvalda vairākus serverus un vēlas uzturēšanas izmaksas samazināt līdz minimumam.

RunCloud.io ir piemērots cilvēkiem, kuriem ir tehniskas zināšanas un kuri tikai meklē lietotāja saskarni, kas darbojas uz vēlamā servera. Cilvēki, kuri dod priekšroku tehniskajam atbalstam un vēlas saņemt iespēju palaist gan NGINX, gan NGINX + Apache hibrīdu.

Cenu noteikšana

runcloud cenu noteikšana

RunCloud sākas tik zemā līmenī kā 0 USD / mēn kurā ar ierobežotām funkcijām var savienot tikai vienu serveri. Paaugstināta plāna vērtībai var pievienot vēl citas funkcijas. Biznesa pakete ir pilna pakete, un tā maksā 45 USD mēnesī.

Piezīme: RunCloud lietotāji maksā atsevišķi par saviem VPS serveriem, jo ​​iepriekšminētās cenas attiecas tikai uz RunCloud lietotāja saskarni.

Kas ir Cloudways?

mākoņu ceļu mājas lapa

Cloudways ir PaaS, kas piedāvā pārvaldīta mākoņu mitināšanas platforma klientiem, kur tiek pārvaldīti viņu serveri un kuriem ir pieeja vienai no visvieglāk lietojamajām platformām tādu pakalpojumu pārvaldībai kā dublējumi, SSL, dublējumi, iestudēšana, serveru un lietojumprogrammu uzraudzība un klonēšana utt.

Kaut arī Cloudways pārvaldīja jūsu serveri, taču tā platforma ir bagāta ar funkcijām, kas noderīgas gan servera, gan vietnes pārvaldībai. Dažas no izceltajām funkcijām ietver:

 • Pakāpju vide testēšanai un jaunināšanai
 • Apgrūtina WordPress migrāciju ar migrētāja spraudni
 • Lietojumprogrammas palaišana ar vienu klikšķi
 • Vienu klikšķi lietojumprogrammas un servera klonēšana un pārsūtīšana
 • Vienu klikšķi CDN integrācija
 • Bezmaksas SSL sertifikāti ar aizstājējzīmju funkciju
 • Lietojumprogrammu uzraudzība, izmantojot New Relic
 • Uzlabots kešatmiņas saglabāšanas mehānisms (laka, redis un caurspīdīga)

Pilnu sarakstu, lūdzu, skatiet Cloudways funkcijās.

Vietnes, kas tiek mitinātas Cloudways platformā, ir ātras un drošas galvenokārt tās jaudīgās paketes dēļ, kas atbalsta vairākas PHP priekšrocības, NGINX + Apache hibrīda tīmekļa serveri un auto dziedināšana iespējas. Cloudways ir arī integrēti ugunsmūri lai aizsargātu serverus no jebkādas drošības ievainojamības.

Kad lietot Cloudways?

Cloudways noteikti novērš nepieciešamību pēc tehniskām zināšanām, kas vajadzīgas servera pārvaldībai. Tas tiešām ir tik vienkārši, kā servera palaišana ar dažiem klikšķiem, vietnes veida izvēle no iepriekš instalētiem gadījumiem, domēna kartēšana un vietnes izveidošanas sākšana.

Cloudways ir vēlamais risinājums maziem uzņēmumiem, iesācējiem, emuāru autoriem un aģentūrām, kuri vēlas pārvaldīt savas vietnes, neuztraucoties par sarežģītām ar serveri saistītām problēmām..

Līdzīgi, platformas spēcīgais raksturs ir piemērots arī izstrādātājiem, kuriem patīk mazliet kontrolēt savu serveri un kuriem patīk SSH termināļa iegultas iespējas platformā apvalka komandu palaišanai..

Cenu noteikšana

mākoņu ceļu cenu noteikšana

Cloudways.com piedāvā cenu noteikšanas kārtība modeli un iekasējiet maksu tikai par izmantotajiem resursiem, nevis par tajā instalēto vietņu skaitu. Cenas ir draudzīgas budžetam un sākas no tik zemām cenām kā USD 10 mēnesī. Vēl viena lieliska lieta cenu noteikšanā ir tā, ka visiem klientiem ir vienāda līmeņa funkcijas neatkarīgi no viņu izmantotā plāna.

Atbalsts

Cloudways klienti bauda 24 stundas diennaktī pieejamu tiešsaistes tērzēšanas atbalstu, biļešu pārdošanas atbalstu un zināšanu bāzes atbalstu, kad rodas kādas problēmas.

Papildinājumi

Platforma piedāvā virkni papildinājumu, lai uzlabotu lietotāju pieredzi un atbalstu. Tas ietver CloudwaysCDN, elastīgo e-pastu, e-pastus, izmantojot Rackspace, un ērtu lietojumprogrammu migrāciju.

RunCloud vs Cloudways salīdzinājums

Lai labāk izprastu, salīdzināsim gan RunCloud, gan Cloudways funkcijas un parādīsim tās tabulas formā.

IespējasRunCloudMākoņi
SSHJā (nav brīvajā plānā)
Servera uzraudzībaJā (nav brīvajā plānā)
Automātiskās dublēšanas
Iestudējums
Komandas dalībniekiJā (tikai biznesa plānā)
Serveru pārsūtīšana
Serveru klonēšana
SMTP
Papildinājumi
Diennakts atbalsts tiešsaistē
Kešatmiņas tehnoloģijaNginx FastCGILakas un Redis
Skriptu instalētājs
UgunsmūrisJā (nav brīvajā plānā)
SSLJā (nav brīvajā plānā)
Git izvietošanaJā (tikai biznesa plānā)
Saknes pieeja

Cloudways vs RunCloud – nobeiguma domas

Šajā rakstā mēs uzzinājām par RunCloud un Cloudways un redzējām, kā šīs divas platformas atrodas viena no otras. RunCloud darbībai ir nepieciešama tehniska kompetence, kas ir piemērota tiem speciālistiem, kuri vēlas izveidot vadības paneli savu serveru pārvaldīšanai.

Turpretī Cloudways ir platforma, kas pārvalda serveri tā lietotājam, kā arī nodrošina vietnes pārvaldīšanai noderīgas funkcijas. Ja vēlaties uzzināt vairāk, pārbaudiet šo Cloudways pārskatu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map