Mākoņu ceļu pārskats

Cloudways nodrošina WordPress vietnēm pieejamu, jaudīgu un viegli iestatāmu mākoņu mitināšanu, un šajā padziļinātajā Cloudways pārskatā jūs uzzināsit, vai viņi ir jums vislabākie WordPress resursdatori..


Vai jūs meklējat WordPress resursdatoru, kas ir ne tikai ātrs, drošs un ļoti uzticams, bet arī pieņemams? Dažreiz tas var šķist neiespējams varoņdarbs, it īpaši, ja jūs tikko sākat darbu un nezināt, kā atsijāt sliktos WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējus no labiem.

Tagad es, iespējams, nevaru jums pastāstīt par katru uzticamu, ātru un pieejamu WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas šodien atrodas tirgū. Bet es varu izcelt vienu no galvenajiem: Mākoņi.

Es neesmu vienīgais, kuru pārsteidza Cloudways:

mākoņu ceļu pārskats twitterPārsteidzoši pozitīvi lietotāju čivināt vērtējumi

Šajā Cloudways pārskatā apskatīsim vissvarīgākās viņu piedāvātās funkcijas un izskaidrosim visus plusus un mīnusus, lai palīdzētu jums izlemt, vai reģistrēšanās vietnē Cloudways.com ir pareizā lieta, kas jums jādara.

Dodiet man 10 minūtes laika un, kad esat pabeidzis lasīt, jūs zināt, vai šis ir pareizais (vai nepareizais) mitināšanas pakalpojums jums.

Saņemiet 10% atlaidi trim mēnešiem, izmantojot kodu: tīmeklī

Reģistrējieties un un savā vietnē saņemiet 1 BEZMAKSAS migrāciju ar to nodarbojas Cloudways migrācijas eksperti.

Ko jūs uzzināsit no šī Cloudways pārskata

 1. Plusi saraksts

Šeit es eju cauri, it īpaši ap trīs Web hostings; ātrums, drošība un atbalsts. (P.S. pārbaudiet, jūs būsit pārsteigti)

 1. Mīnusu saraksts

Bet ir arī daži. Šeit es aptveru, ko negatīvie ir to izmantošanā.

 1. Plāni un cenas

Šeit es apskatīšu jūs dažādos piedāvājumus.

 1. Vai es ieteiktu Cloudways.com?

Visbeidzot, šeit es jums darīju zināmu, vai Cloudways ir (padoms: jā, es daru).

Izvirza, lai vienkāršotu tīmekļa mitināšanas pieredzi, Mākoņi mērķis ir dot jebkura lieluma indivīdiem, komandām un uzņēmumiem pilnvaras sniegt vietņu apmeklētājiem pēc iespējas nemanāmāku lietotāja pieredzi.

Nemaz nerunājot par šo unikālo uzņēmumu uz platformu balstīta pakalpojuma (PaaS) mākoņa bāzes tīmekļa mitināšana, kas to atšķir pat no tik daudziem citiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā dažādus hostinga risinājumus.

Hostinga plāni nāk ar fantastisks funkciju komplekts, atbalsts, uz kuru varat paļauties, un cenas, kuras varat atļauties.

Izpildījums ir visa, ko viņi dara, pamatā. Viņi ir izstrādājuši savu tehnoloģiju steku, lai maksimāli izmantotu katru ievietoto dolāru. Viņi apvieno NGINX, Lakas, Memcached un Apache, lai nodrošinātu ātrāko pieredzi, neapdraudot koda saderību..

Kas nozīmē, ka viņu infrastruktūra ir optimizēta ātrumam, veiktspējai un drošībai, un jūs redzēsit, ka šī ir viena no labākais mākonis balstīts mitināšanas pakalpojumu sniedzējs iespējas apkārt.

Un es neesmu vienīgais, kurš apgalvo, ka Cloudways ir labākais…

Tā kā Cloudways ir ļoti populārs starp reāliem lietotājiem. WordPress mitināšana ir slēgta Facebook grupa ar vairāk nekā 9000 dalībnieku, kas nodarbojas tikai ar WordPress mitināšanu.

cloudways facebook atsauksmesĪstie lietotāji WordPress mitināšanas Facebook grupā viņus mīl!

Katru gadu dalībniekiem tiek lūgts balsot par savu iecienīto WordPress tīmekļa mitinātāju. Kā redzat, viņi tādi ir bijuši balsoja par # 2 WordPress resursdatoru nu jau divus gadus pēc kārtas (# 2 2017. gada aptaujā un # 2 2016. gada aptaujā)

facebook aptauja

Apskatīsim tuvāk un apskatīsim, ko Cloudways jums var piedāvāt.

Cloudways plusi

Cloudways uztver tīmekļa mitināšanu nopietni un cenšas sniegt klientiem vislabāko, kad runa ir par 3 S ir tīmekļa mitināšana; Ātrums, drošība un atbalsts.

Arī hostinga plāni ir pilni būtiskas un noderīgas funkcijas ka ikviens, izmantojot jebkura veida vietni un jebkura līmeņa prasmi, to var izmantot.

1. Unikāls mākoņu mitināšanas risinājums

Cloudways tīmekļa vietņu īpašniekiem piedāvā tikai hostingu, kura pamatā ir mākoņi.

mākoņa mitināšanas iespējas

Tātad, kā tas atšķiras no citiem, tradicionālākiem mitināšanas risinājumiem?

 • Vairāki eksemplāri jūsu vietnes satura tiek glabāti vairākos serveros, tāpēc, ja galvenais serveris nokrīt, tiek kopētas citu serveru kopijas, samazinot dīkstāves laiku
 • Ērti migrējiet savu vietni uz dažādiem serveriem dažādos datu centros, ja nepieciešams
 • Pieredze ātrāki iekraušanas laiki pateicoties vairāku serveru iestatīšanai un labākajiem CDN pakalpojumiem
 • Baudiet vairāk droša vide jo katrs serveris darbojas kopā un neatkarīgi viens no otra
 • Izmantojiet a īpaši resursi vidi, lai citi jūsu vietni nekad neietekmētu
 • Viegli pielāgojiet vietni, pievienojot vairāk resursu, ja nepieciešams, ja redzat strauju trafiku vai pārdošanas apjoma pieaugumu
 • Mākonis hostings ir maksā, kā tev iet tāpēc jūs maksājat tikai par nepieciešamo un izmantoto

Lai arī šis mitināšanas risinājums atšķiras no daudziem šodien pieejamajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzēju plāniem, esiet droši, ka varat to izmantot ar jebkuru populāru satura pārvaldības sistēmu (CMS), piemēram, WordPress, Joomla, Magento un Drupal tikai ar dažiem klikšķiem.

2. Ātrgaitas veiktspēja

Mākoņi serveri ir degoši ātri tāpēc jūs zināt, ka jūsu vietnes saturs tiek piegādāts apmeklētājiem pēc iespējas ātrāk, neatkarīgi no tā, cik liels apmeklējums apmeklē vienlaikus.

Bet tas vēl nav viss. Cloudways piedāvā virkni ar ātrumu saistītu funkciju:

 • Īpaši resursi. Visiem serveriem ir noteikts resursu daudzums, pateicoties speciālajai videi, kurā viņi atrodas. Tas nozīmē, ka jūsu vietne nekad netiek pakļauta riskam, jo ​​citai vietnei ir nepieciešami papildu resursi, un vietnes veiktspēja nekad netiek upurēta..
 • Bezmaksas spraudnis kešatmiņā saglabājošam WordPress. Cloudways visiem klientiem bez maksas nodrošina savu ekskluzīvo kešatmiņas spraudni Breeze. Visos mitināšanas plānos ietilpst arī iebūvētās uzlabotās kešatmiņas (Memcached, Lakas, Nginx un Redis), kā arī Pilnas lapas kešatmiņa..
 • Redis atbalsts. Iespējojot Redis, vietnes datu bāze darbojas labāk nekā jebkad. Jauktā veidā ar Apache, Nginx un Varnish, jums nekad nav jāuztraucas par savas vietnes veiktspēju.
 • PHP gatavi serveri. Cloudways serveri ir gatavi PHP 7, kas ir ātrākā PHP versija līdz šim.
 • Satura piegādes tīkla (CDN) pakalpojums. Saņemiet labākos CDN pakalpojumus, lai serveri, kas darbojas visā pasaulē, varētu piegādāt jūsu vietnes saturu vietnes apmeklētājiem, pamatojoties uz viņu ģeogrāfisko atrašanās vietu.
 • Automātiskās dziedināšanas serveri. Ja jūsu serveris nedarbojas, Cloudways uzreiz sāk darboties ar automātisku pašdziedināšanu, lai samazinātu dīkstāvi.

Kā redzat, ātrumam un veiktspējai nekad nevajadzētu būt Cloudways mitināšanas problēmai.

Tātad .. Cik ātrs ir Cloudways WordPress mitināšana?

Šeit es pārbaudīšu Cloudways veiktspēju, pārbaudot šīs vietnes (mitinātas vietnē SiteGround) ātrumu pret precīzu tās klonētu kopiju (bet mitinātu Cloudways).

Tas ir:

 • Vispirms pārbaudīšu šīs vietnes ielādes laiku pie savas pašreizējās tīmekļa mitinātājas (kas ir SiteGround).
 • Pēc tam es pārbaudīšu tieši to pašu vietni (tās klonētu kopiju *), bet mitinu tajā Cloudways **.

* Izmantojot migrācijas spraudni, visas vietnes eksportēšana un mitināšana vietnē Cloudways
** DigitalOcean izmantošana Cloudways DO1GB plānā (USD 10 mēnesī)

Veicot šo testu, jūs iegūsit izpratni par to, kā ātri ielādējot vietni, kas mitināta Cloudways tiešām ir.

Lūk, kā mana mājas lapa (šajā vietnē – mitināta) Vietne) uzstājas Pingdom:

mājas lapas vietne

Mana mājas lapa tiek ielādēta 1,24 sekundēs. Tas patiesībā ir patiešām ātrs, salīdzinot ar daudziem citiem saimniekiem – jo SiteGround nekādā ziņā nav lēns resursdators.

Jautājums ir, vai tas tiks ielādēts ātrāk? Mākoņi? Noskaidrosim…

mākoņu ceļu ātruma pārbaude

Ak jā, būs! Cloudways tieši tā pati mājas lapa tiek ielādēta tikai tikko 435 milisekundes, tas ir tuvu 1 sekundei (precīzi sakot – 0,85 s)!

Kā būtu ar emuāra lapu, sakiet šo pārskata lapu? Lūk, cik ātri tas tiek ielādēts Vietne:

ātruma veiktspēja

Šī pārskata lapa tiek ielādēta tikko 1,1 sekundes, atkal SiteGround nodrošina lielu ātrumu! Un kā ir ar Cloudways?

ātrs ielādes laiks

Tas ielādējas tikai 798 milisekundes, krietni zem vienas sekundes un atkal daudz ātrāk!

Tātad, ko no tā visa padarīt?

Viena lieta ir skaidra, ja šī vietne tiktu mitināta Cloudways, nevis vietnē SiteGround, tad tā tiktu ielādēta daudz ātrāk. (ņemiet vērā sevi: pārvietojiet šo vietni uz Cloudways pronto!)

3. Pārvaldītā drošība

Izmantojot aktīvu pieeju vietnes drošībai, varat uzticēties saviem sensitīvajiem datiem Cloudways, pateicoties viņu iebūvētajiem drošības elementiem:

 • OS līmeņa ugunsmūri, kas aizsargā visus serverus
 • Kārtējie ielāpi un programmaparatūras jauninājumi
 • Ar vienu klikšķi bezmaksas SSL sertifikāta instalēšana
 • Divfaktoru autentifikācija jūsu Cloudways kontam
 • IP baltā saraksta iespējas

Kā papildu bonuss, tikai gadījumā, ja kaut kas notiek ar jūsu vietni, piedāvā Cloudways bezmaksas automātiskās dublējumkopijas mākonis servera datu un attēlu.

Ar Atjaunot ar vienu klikšķi ja jūsu vietne nenotiek avārijās, dīkstāves laiks ir minimāls.

Ja jūsu vietnē rodas dīkstāve (kas nav saistīta ar plānoto apkopi, ārkārtas apkopi vai to, ko viņi sauc par “Force Majeure notikumiem”), jums to kompensēs Cloudways.

Šie kredīti tiks piemēroti jūsu nākamā mēneša apkalpošanas maksai.

4. Zvaigžņu klientu atbalsts

Kad runa ir par mitināšanas pakalpojumu sniedzēja izvēli, atbalstam vajadzētu būt prioritātei. Jebkura veida uzņēmējdarbība mūsdienās ir pilnībā atkarīga no tā, vai web hostings darbojas nevainojami. Bet var būt reizes, kad lietas nedarbojas tik labi.

Galu galā, ja jums kādreiz ir vajadzīga palīdzība, jums ir jāspēj sazināties ar personām, kas ir atbildīgas par jūsu vietnes datu uzturēšanu.

Ja jums jāsazinās ar kādu atbalstu, varat sarunāties ar Klientu veiksmes komandas locekli, izmantojot tiešraidē vai iesniedziet biļeti izmantojot biļešu sistēmu un pārvaldīt vaicājuma gaitu.

Un, ja vēlaties, jūs varat “Pieprasīt zvanu” un runājiet ar klientu atbalstu pa tālruni darba laikā.

Varat arī sazināties ar Cloudways aktīvo dalībnieku kopienu, lai dalītos zināšanās, pieredzē un prasmēs. Un, protams, jūs varat uzdot arī jautājumus!

Visbeidzot, izmantojiet plašās zināšanu bāzes priekšrocības, komplektā ar rakstiem par darba sākšanu, servera pārvaldību un lietojumprogrammu pārvaldību.

zināšanu bāzes palīdzības raksti

Nemaz nerunājot, lasiet rakstus par savu kontu, rēķiniem, e-pasta pakalpojumiem, papildinājumiem un citu.

5. Komandas sadarbība

Tas var šķist dīvaini, bet Cloudways piedāvā funkciju un rīku komplektu, kas paredzēts palīdzēt jums un jūsu komandai sadarboties un gūt panākumus.

Tas ir īpaši noderīgi izstrādātājiem vai aģentūrām, kas daudzos serveros vienlaikus pārvalda vairākas vietnes.

Piemēram, automātiska Git izvietošana, neierobežotas pieturvietas un droša SSH un SPTP piekļuve ļauj jums sākt projektus un padarīt tos perfektus pirms tiešraides.

Turklāt piešķiriet komandas locekļiem uzdevumus, pārsūtiet serverus citiem, klonējiet lietojumprogrammas un serverus un izmantojiet Cloudways WP Migrator spraudnis lai viegli pārvietotu WordPress vietnes no citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem uz Cloudways.

6. Vietnes uzraudzība

Izbaudi diennakts uzraudzība savā vietnē, lai jūs zināt, ka viss vienmēr notiek uz pareizā ceļa. Serveris, kurā tiek glabāti jūsu dati, ir uzraudzīts 24/7/365.

Turklāt jūs varat redzēt vairāk nekā 16 dažādas metrikas tieši no jūsu Cloudways konsoles.

servera uzraudzība

Saņemiet reāllaika atjauninājumus pa e-pastu vai tekstu no CloudwaysBot, viedais palīgs, kas visu laiku uzrauga jūsu vietnes veiktspēju. Izmantojot AI robotprogrammatūras sūtīto informāciju, varat optimizēt savus serverus un lietojumprogrammas.

Turklāt jūs varat integrēt savu platformu ar savu e-pasts, Slack, HipChat, un citas trešo personu lietojumprogrammas.

Visbeidzot, izmantojiet Jauna relikviju integrācija lai jūs varētu novērst problēmas, kas kavē progresu, un pēc iespējas ātrāk novērst tās.

Mākoņu mīnusi

Cloudways, bez šaubām, ir unikāls, uzticams un ļoti efektīvs mitināšanas risinājums. Tas teica, ka ir trūkst dažas svarīgas funkcijas.

1. Nav domēna vārda reģistrācijas

Mākoņi nepiedāvā klientiem domēna vārda reģistrāciju, par brīvu vai par maksu. Tas nozīmē, ka pirms jūs reģistrējaties, lai izmantotu viņu hostinga pakalpojumus, jums ir jānosargā domēna vārds, izmantojot trešās puses pārdevēju.

Pievienojot to, var būt sarežģīti norādīt sava domēna vārdu savam mitināšanas pakalpojumu sniedzējam pēc iestatīšanas sākšanas, it īpaši iesācēju vietņu īpašniekiem.

Sakarā ar to daudzi cilvēki, izvēloties hostinga vajadzības, var izvēlēties doties citur. Galu galā, aizejot reģistrēt domēna vārdu un atgriezties, lai reģistrētos mitināšanai un norādītu jaunizveidoto URL uz jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, varētu būt pārāk daudz problēmu, ja vien miris, izmantojot Cloudways.

Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad tik daudzi konkurējoši hostinga pakalpojumu sniedzēji piedāvā bezmaksas domēna vārda reģistrāciju un palīdz norādīt jūsu domēnu uz jūsu resursdatoru.

2. Nav cPanel vai Plesk

Cloudways ir tradicionāls platformas pakalpojums cPanel un Plesk paneļu vienkārši nav.

Mākoņu serverī mitinātu lietojumprogrammu pārvaldībai ir pieejama īpaša konsole. Bet tiem, kas nav pieraduši pie šīs ievērojamās atšķirības, jums var būt nepatikšanas.

Nemaz nerunājot par to, ka cPanel un Plesk ir daudz visaptverošāki, ļaujot jums pārvaldīt visu, kas saistīts ar mitināšanu, no viena ērta informācijas paneļa..

Lai arī Cloudways konsole nedaudz pierod, tā var būt biedējoša tiem, kas pāriet no citas mitināšanas platformas.

3. Nav e-pasta mitināšanas

Mākoņu celiņu mitināšanas plāni nenāk ar integrētu e-pastu kontus, kā to dara tik daudz cienījamu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Tā vietā viņi vēlas, lai cilvēki maksā par e-pasta kontu, kas var izrādīties dārgs, ja jūs vadāt lielu uzņēmumu, ja jums ir liela komanda un ir nepieciešami daudz e-pasta kontu, lai viss darbotos.

Viņi piedāvā e-pasta pakalpojumus kā atsevišķs apmaksāts papildinājums. E-pasta kontiem (pastkastēm) varat izmantot tos Rackspace e-pasta papildinājums (cenu noteikšana sākas no USD 1 mēnesī par e-pasta adresi) un izejošajiem / darījumu e-pasta ziņojumiem varat izmantot viņu pielāgoto SMTP papildinājumu.

Mākoņu mitināšanas plāni un cenas

Cloudways nāk ar daudziem pārvaldītie hostinga plāni kas darbosies visiem neatkarīgi no vietnes lieluma, sarežģītības vai budžeta.

Cloudways pārvaldīti WordPress mitināšanas plāni

Lai sāktu, viņiem ir 5 infrastruktūras nodrošinātāji , no kuriem izvēlēties, un plānotās cenas mainīsies atkarībā no tā, kuru infrastruktūras nodrošinātāju izvēlēsities izmantot:

 1. DigitalOcean: Plāni svārstās no 10 USD / mēnesī līdz 80 USD / mēnesī, Operatīvā atmiņa no 1 GB līdz 8 GB, procesori no 1 līdz 4 kodoliem, krātuve no 25 GB līdz 160 GB un joslas platums no 1 TB līdz 5 TB.
 2. Linode: Plāni svārstās no 12 USD / mēnesī līdz 90 USD / mēnesī, Operatīvā atmiņa no 1 GB līdz 8 GB, procesori no 1 kodola līdz 4 kodoliem, krātuve no 20 GB līdz 96 GB un joslas platums no 1 TB līdz 4 TB.
 3. Vultr: Plāni svārstās no USD 11 mēnesī / mēnesī līdz USD 84 mēnesī, Operatīvā atmiņa no 1 GB līdz 8 GB, procesori no 1 līdz 4 kodoliem, krātuve no 25 GB līdz 100 GB un joslas platums no 1 TB līdz 4 TB.
 4. Amazon Web Services (AWS): Plāni svārstās no USD 85,17 mēnesī līdz USD 272,73 mēnesī, Operatīvā atmiņa no 3,75 GB līdz 15 GB, vCPU no 1 līdz 4, glabāšana 4 GB visā platumā un joslas platums 2 GB visā platumā.
 5. Google Computing Engine (GCE): Plāni svārstās no USD 73,62 mēnesī līdz USD 226,05 mēnesī, Operatīvā atmiņa no 3,75 GB līdz 16 GB, vCPU no 1 līdz 4, krātuve 20 GB visā platumā un 2 GB joslas platums visā platumā. Šie ir tikai piedāvātie plāni. Mēs piedāvājam arī papildu plānus.
 6. Šie ir tikai piedāvātie plāni. Viņi piedāvā arī papildu plānus, kā arī pielāgotus plānus.

mākoņa infrastruktūras partneriMākoņu infrastruktūras partneri, kurus viņi izmanto

Atcerieties, ka šie plāni ir maksā, kā tev iet. Jebkurā laikā, kad nepieciešams palielināt (vai samazināt samazinājumu), jūs varat, tas nozīmē, ka jo vairāk joslas platuma jūs izmantojat, jo vairāk jūs maksājat.

Turklāt visiem mitināšanas plāniem ir pieejams diennakts ekspertu atbalsts, neierobežotas lietojumprogrammu instalācijas, bezmaksas SSL sertifikāti un bezmaksas vietņu migrēšana..

Varat izmēģināt jebkuru no pieejamajiem mitināšanas plāniem bez maksas 3 dienas. Turpmāk jūs vienkārši maksājat, kā vienalga, un jūs nekad neesat piesaistīts neviena veida līgumam.

Pārvaldītā WordPress mitināšana

Ir vērts atzīmēt, ka Cloudways piedāvā pilnībā pārvaldītu WordPress mitināšanu.

pārvaldīta WordPress mitināšana

Tomēr ir grūti noteikt, kādas ir atšķirības starp tipiskajiem Cloudways mitināšanas plāniem un WordPress mitināšanas plāniem. Faktiski nekas neliecina, ka būtu pat cenu atšķirība.

Es sazinājos, izmantojot Live Chat lai uzzinātu, vai atšķiras funkcijas vai cena:

mākoņu ceļu tērzēšana 1mākoņu ceļu tērzēšana 2

Es teikšu, ka atbilde uz manu vaicājumu bija ļoti ātra. Mani tomēr nedaudz mulsina jautājums, kāpēc viņi katru CMS sadala dažādās tīmekļa lapās – WordPress, Magento, PHP, Laravel, Drupal, Joomla un PrestaShop, kā arī WooCommerce mitināšana – ja viss ir vienāds.

Tas lika man ritināt daudz informācijas, kas faktiski faktiski atkārtojās. Tas var mulsināt personu, kura mēģina salīdzināt plānus un pieņemt galīgo lēmumu.

Un, ja viņu vietņu lietotāju pieredze ir tik nepatīkama, viņi var palaist garām daudzas iespējas likt cilvēkiem parakstīties uz viņu hostinga plāniem, jo ​​cilvēki vienkārši pamet savu vietni, pirms nonāk pietiekami tālu, lai reģistrētos.

bieži uzdotie jautājumi

Šeit ir atbildes uz dažiem no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem:

 1. Kāda veida hostinga plāni ir pieejami? Mākoņu balstīta mitināšana, izmantojot vienu no pieciem pieejamajiem infrastruktūras nodrošinātājiem: DigitalOcean (DO), Linode, Vultr, Amazon Web Services (AWS) un Google Computing Engine (GCE)..
 2. Kur atrodas Cloudways datu centri? Atkarībā no tā, kuru mākoņa pakalpojumu sniedzēju izvēlaties, varat mitināt savas vietnes datus datu centros, kas atrodas ASV, Eiropā, Āzijā vai Dienvidamerikā. Ir 62 datu centri, kas atrodas 15 valstīs un 33 pilsētās.
 3. Vai es varu migrēt savu esošo vietni uz Cloudways mitināšanu? Jā, Cloudways komanda palīdzēs jums bez maksas migrēt jūsu esošo vietni.
 4. Vai es varu palielināt un samazināt mērogu, izmantojot Cloudways? Samazināt var tikai tad, ja izmantojat GSP un AWS. Pārējiem trim mākoņa pakalpojumu sniedzējiem ir ierobežojumi samazināšanai. Tomēr kā risinājumu jūs vienmēr varat klonēt savu vietni, lai to izvērstu zemākā spec serverī.
 5. Kādas maksājuma metodes tiek pieņemtas? Cloudways pieņem PayPal un galvenās kredītkartes, piemēram, MasterCard, Visa un American Express.
 6. Kā darbojas atalgojums? Tas nozīmē, ka jūs maksājat tikai par patērētajiem resursiem. Viņi iekasē jums nokavējumu, kas nozīmē, ka nākamā mēneša sākumā viņi jums izrakstīs rēķinu par pakalpojumiem, kurus izmantojāt attiecīgajā mēnesī. Nav noslēgšanas līgumu, tāpēc jūs varat brīvi izmantot viņu pakalpojumus bez saistībām ar līgumu.
 7. Vai viņi piedāvā iebūvētu lapu veidotāju? Nē, Cloudways nodarbojas tikai ar servera resursiem un minimālajām iespējām, kas ietilpst katram plānam, piemēram, ātrums un veiktspēja, drošība un klientu atbalsts.
 8. Vai Cloudways ir labs WordPress vietnēm? Jā, viņi ir lielisks WordPress vietņu un emuāru mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Jūs saņemat neierobežotu WordPress instalāciju, iepriekš instalētu WP-CLI, neierobežotu pieturvietu skaitu un Git integrāciju. Turklāt viņi arī bez maksas migrēs jūsu esošo vietni uz viņiem.
 9. Vai viņi piedāvā FTP piekļuvi?? Jā, jūs saņemat SFTP vai SSH, lai piekļūtu un atjauninātu lietojumprogrammas failus un mapes.
 10. Kā ir ar speciālu serveri un IP? Katram serverim, kuru izvietojat, ir īpaša mākoņa vide un viena īpaša IP adrese.
 11. Vai viņi piedāvā bezmaksas dublējumus?? Jā, viņi bez maksas dublēs visus jūsu lietojumprogrammas datus un saistītās datu bāzes.
 12. Vai ir iekļauta e-pasta mitināšana? Nē, tā nav, bet viņi piedāvā e-pasta pakalpojumus kā atsevišķu papildinājumu. E-pasta kontiem (pastkastītēm) varat izmantot viņu Rackspace e-pasta papildinājumu (cenas sākas no USD 1 mēnesī)..
 13. Kā es varu zināt, kuru mākoņa pakalpojumu sniedzēju izvēlēties?? Es nezinu, vai man vajadzētu izvēlēties DigitalOcean, Vultr, Amazon Web Services (AWS) vai Google Computing Engine (GCE)?
  • DigitalOcean ir viens no lētākajiem mākoņiem ar augstas veiktspējas SSD balstītu krātuvi. Izmantojot 8 datu centrus, jums vajadzētu izvēlēties DigitalOcean, ja jums nepieciešama pieejamu tīmekļa mitinātāju ar lielu joslas platumu.
  • Vultr ir vislētākie mākoņu pakalpojumu sniedzēji ar lielāko daļu atrašanās vietu. Tie piedāvā SSD glabāšanu un gandrīz neierobežotu joslas platumu 13 vietās. Izvēlieties Vultr, ja lēts cenu noteikšana jums ir galvenais faktors.
  • Linode nāk ar plašām funkcijām par izdevīgām cenām. Linode garantē 99,99% darbības laiku, tai uzticas vairāk nekā 400 000 klientu visā pasaulē. Izvēlieties Linode, ja vēlaties mērogojamu mitināšanas risinājumu e-komercijai un pielāgotajām lietojumprogrammām.
  • Amazon tīmekļa pakalpojumi (AWS) piedāvā uzticamu infrastruktūru. Tas nodrošina elastīgu, pielāgojamu un konfigurējamu diska izmēru un joslas platumu ar 8 datu centriem 6 valstīs. Izvēlieties AWS, ja mitināt lielas uzņēmējdarbības un resursietilpīgas vietnes.
  • Google Compute Engine (GCE) ir jaudīga un uzticama mākoņa mitināšanas infrastruktūra ar efektīvu veiktspēju, ko nodrošina Google firmas nosaukums par pievilcīgu cenu ar 99,9% uptime. Izvēlieties GCE, ja mitināt lielas uzņēmējdarbības un resursietilpīgas vietnes.
 14. Vai viņiem ir bezmaksas izmēģinājuma versija?? Jā, jūs varat pieteikties uz 3 dienu bezmaksas izmēģinājuma periodu (nav nepieciešama kredītkarte) un izmantot viņu pakalpojumus, lai pārbaudītu.

Vai es ieteiktu Cloudways?

Jā.

Tā kā galu galā Cloudways ir uzticama un pieejama mākoņu mitināšanas opcija jebkuram vietnes īpašniekam neatkarīgi no prasmju līmeņa vai vietnes veida.

Tā mākoņa platformas dēļ jūs varat to piedzīvot izcili ātrs ātrums, optimāla vietnes veiktspēja un visaugstākā līmeņa drošība.

Tas viss ir paredzēts, lai jūsu vietnes apmeklētājiem nodrošinātu vislabāko iespējamo lietotāja pieredzi un aizsargātu vietnes datus no ļaunprātīgas darbības.

Tas nozīmē, ka Cloudways atšķirības iesācēju vietņu īpašniekiem sākumā var padarīt nedaudz sarežģītas. Tur ir nav tradicionāla cPanel vai Plesk, nekādā veidā nevar reģistrēt domēna vārdu ar Cloudways un nav e-pasta mitināšanas iezīme.

Tas palielina kopējo hostinga cenu un ļauj sākt vairāk iesaistīties nekā citi līdzīgi hostinga pakalpojumu sniedzēji šodien tirgū.

Ja jūs nolemjat doties kopā ar viņiem, pirms reģistrēšanās nosveriet plusus un mīnusus. Vai arī izmantojiet 3 dienu bezmaksas izmēģinājuma periods lai pārliecinātos, vai viņiem ir nepieciešamās funkcijas jūsu uzņēmuma mērogošanai un mitināšanas konta pārvaldīšanai.

Turpmāk veltiet laiku, lai izlasītu dokumentāciju un iepazītos ar šo mākoņdatošanas platformu, lai nepalaistu garām dažas funkcijas, kuras nodrošina šis unikālais mitināšanas risinājums.

FTC atklāšana: Lai iegūtu jums lētāko cenu, es nopelnīšu komisiju, ja jūs nolemjat reģistrēties, izmantojot manas saites.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map